New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Nathan.
TémanyitásNathan.
Nathan.  EmptySzer. Jan. 31 2024, 15:35
Nathan Osborne
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Michiel Huisman
Születési hely
New York
Kor
39
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Jegyben jár
Csoport
Hivatal
Történetünk

L.A. 4 évvel ezelőtt;

- 35 éves vagyok, te pedig kurvára 16. Lee, gondolkozz az isten áldjon meg, ezért börtönbe is kerülhetek. - úgy morog, mintha csak én tehetnék róla. A hajába túrva fel s alá sétálgat, mintha az megoldaná a problémánkat.
- Tisztában vagyok vele Osborne.. - kezdenék bele, de csak feltartja a mutató ujját, hogy jobb ha csendben maradok. Leülök a kanapéra keresztbe font lábakkal és combomon dobolok az ujjaimmal, ahogy a felnőtt férfi, aki ügyvédként dolgozik darabjaira hullatja az életét. Minden remény szálba kapaszkodik. Én pedig ott ülök némán és figyelem minden mozzanatát. Még így is kibaszott dögös volt, még ha a kapcsolatunkat végül a törvény tiltja.
- Jó, kifizetem, abortusz. Megoldjuk. – áll meg előttem, ahogy az állát dörzsölve próbál használható dolgot kitalálni. Na ilyenkor hova vész a nagymenő ügyvéd énje?
- Mi van?! - háborodok fel azonnal, ahogy felpattanva rázom a fejem. - Biztos, hogy nem! Senki nem mondta, hogy gumi nélkül kefélj meg! Belém nem dugnak semmit, hogy elvegyék a gyereket. Menj a francba Nate.. - lökök egyet a mellkasán.
- Figyelj elbasztuk. De kiskorú vagy, nekem meg ott van Jeny, ha megtudja azt, hogy megcsaltam kiakad. – áll meg mellettem, ahogy érzem, hogy átölel hátulról. Most nem szabadna bele simulni a karjába, de megteszem.
- Ezért megölnéd a gyerekünket.. Igazán felnőttes hozzáállás. De baszódj meg! – viharzom ki a hotelszobából.

A gyermek megszületett és Los Angelesben örökbe lett adva. Bár nem terveztem, hogy ide költözöm, nem utánad jöttem. De itt vannak a legjobb iskolák, hogy újságíró legyek. Egészen addig tágasnak tűnt a város, míg egy partin nem sodródtunk egymásnak újra. Így rájöttél itt vagyok, de te megrekedtél. Mármint nem vetted el a lányt, aki miatt abortuszt támogattad. Szóval nem is értem, hogy mit műveltél ebben a négy évben, ha úgy vesszük ugyan ott tartasz. De mi a jövőnk még összeforr vagy sem? Tudni akarod mi lett a gyerekünkkel? Van benned annyi mersz, hogy elém állj?   Ha megérkezel elég sok mindent meg kell beszélnünk. Bár bevallom még mindig dögös vagy.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nathan.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathan Han
» Nathan S. Han
» Nathan Drom
» Colton & Nathan
» Mr. Wonder; Noel & Nathan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: