New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Nathan Han
TémanyitásNathan Han
Nathan Han EmptyPént. Szept. 24 2021, 12:09
Nathan Han

Play by:
képen Woo Do Hwan
Születési hely:
Los Angeles
Kor:
26-28
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
legjobb tudomásom szerint egyedülálló
Csoport:
üzlet (?) - egyeztethetünk
Történetünk:

Testvérek vagyunk, és egyben a világ legkülönbözőbb emberei is. Te vagy a másik felem, a legjobb barátom, és a bátyám egy személyben. Talán amikor kicsi voltam egy kicsit túlságosan elkényeztethettél, mivel a gyerekkori rosszaságaimat még mindig képtelen voltam kinőni. Te és én ideális családban nőttünk fel, ahol a szülők szeretik egymást, és minket is. Soha, egyetlen alkalommal nem éltük át azt, hogy kezet emelt volna ránk anya vagy apa, támogatják a pályaválasztásunkat, és lényegében bármit megoszthatunk mi ketten egymással, illetve én magam is elmondhatok neked mindent. Felnézek rád és tisztellek; még akkor is, ha ezt képtelen vagyok rendesen kimutatni feléd. Mondjuk kifejezetten segítene az is, ha nem botránkoznál meg minden alkalommal azon, hogy miként élem az életem, hogy milyen ruhákat viselek, és ugye egyebek. Mindenesetre elmondhatom azt rólunk, hogy jó a kapcsolatunk, csak mi ketten emberileg elég mások vagyunk, emiatt pedig te elég nehezen találod velem a közös hangot. Alapvetően mindketten a társadalmi élet központjában helyezkedünk el, sok barátod van neked is és nekem is, de ezek a körök egyáltalán nem érintik egymást. Mi ketten lényegében egy külön buborékban lebegünk, mivel te nem bírod elviselni az én baráti körömet, én pedig, nos... Elvagyok a tiéddel, mert ők rugalmasabbak nálad. Lényegében, amikor még prostikkal jártam haza, ténylegesen elgondolkoztál azon, hogy valami igazán komoly gond van velem, de ez az egész feszültség akkor tetézett az egekbe, amikor észre sem vetted, hogy egy közös barátunk - Rachel, aki nem mellesleg fülig szerelmes volt beléd, én meg belé - segítségre szorult. Hogy alapvetően miként dolgozod fel azt, hogy én teljes mértékben életmódot váltottam, és feleségül vettem ezt a lányt annak érdekében, hogy megvédjem őt a világtól, már a te saját ügyed. Talán volt közöttünk némi feszültség, de ennek ellenére is a testvérem vagy és szeretlek. Jobb lenne, ha mondjuk mindezt át tudnánk beszélni és új alapokra helyezni a kapcsolatunkat, mert nem szeretnélek kizárni az életemből, ugyanakkor a rossz döntésekért vállalnod kell a felelősséget.

// mást nem igazán szeretnék megszabni, lényegében ennyi az, amit én ebbe az egészbe belegondoltam. ^^ Egyébként Nathan eredeti szakmája szerint séf volt, aki éttermet is vezetett, de ehhez egyáltalán nem ragaszkodom, könnyen új alapokra tudjuk helyezni az egészet. Rajtam kívül még egészen sokan várják őt, tehát plotok nélkül semmiképp sem maradna. Annyi viszont fix és átírhatatlan, hogy Nathan nem volt szerelmes Rachelbe, úgy tekintett a lányra, mintha a kishúga lett volna, ugyanakkor azzal sem volt teljesen tisztában, hogy Felix szereti a lányt. Semmiképpen sem szeretnék ezen változtatni, mivel harmonikus kapcsolatot akarok mind Rachel és Felix, illetve mind Nathan és Felix között, szóval ha ármánykodást és megcsalást, meg hasonló izgalmakat keresnél, akkor nem én leszek az embered. Ha bármi egyéb kérdés felmerülne, akkor nagyon szívesen állok a rendelkezésedre üzenetbe, ez lényegében csak egy kis kedvcsinálóként szolgál, de rengeteg dologról szívesen mesélek még. Nathan Han 4146035580 Egyébként az arc sincs kőbe vésve, de szerintem nagyon jó ajánlat, rengeteg anyag van róla, viszont ha mégsem lenne szimpatikus, akkor szeretettel várom a te ötleted egy másik dél-koreai férfira, aki 26-30 között van, de Kim Min Jae-nél mindenképpen idősebb.  Nathan Han 1471401822


I wanted to get rid of everything but
I remember the first time I started climbing here, I cried a lot, alone, facing the wall, You suffered with me too, you  came to know my pain, I know what it feels like. I’ll make sure you don’t feel that pain
mind álarcot viselünk
Felix S. Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Nathan Han AT0Itwf
Nathan Han JQRCe1S
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, U just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
♫ :
You taste likecigarettes I hit it every chance I get, girl, you got me dripping sweat, You pull me back every time I quit
★ családi állapot ★ :
married, since: '21. 07. 13.

Nathan Han XDAz6vM
I love it when we misbehave
They say that we got issues, but girl, that's why I'm with you, And we only break up, just so we can make up, and I can hear you call my name
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Nathan Han Ergj50b
★ idézet ★ :
“We’re the only two unfortunate souls left here, aren’t we? If you don’t have useless conversations with me, then who will you have them with?”
- Lan Wangji
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Min Jae
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
Nathan Han WOKOyso
 
Nathan Han
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathan.
» Nathan S. Han
» Colton & Nathan
» Mr. Wonder; Noel & Nathan
» Nathan és Violet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: