New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

What it means to be a girl. Mira & Ginny
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyVas. Ápr. 21 2024, 11:06
Genevieve & Mirabella
“When you don’t dress like everybody else, you don’t have to think like everybody else.”

Ez a nap tele van meglepetésekkel. Mikor eljöttem a fotózásra még nem számítottam arra, hogy a végén én magam is a fotókon fogok szerepelni. Arra meg végképp nem, hogy a végén Ginny felkér, hogy mellékállásban is dolgozzak együtt velük. A ruha... Na az meg már semmiképp sem volt még csak az álmaimban sem. Legszívesebben majd kicsattannék örömömben, akárcsak egy kislány, de mégis igyekszem tartani magam, mielőtt még elijeszteném őt az idétlen viselkedésemmel. Nem igazán szeretném ha meggondolná magát.
- Köszönöm, nem fogok csalódást okozni, ígérem! - Válaszolom, miközben már szorongatom is magamhoz a ruhát, akárcsak egy kislány a babáját. Valamilyen szinten találó is... Néha tényleg úgy állok a ruhákhoz, mintha a babáim lennének. - És ezt is köszönöm. - Adom is végül be a derekam, nem mintha hagyott volna más lehetőséget számomra, elvégre semmiképp sem szeretném őt megsérteni, még akkor sem ha természetesen nem gondolja komolyan a dolgot.
- Óh... - Válaszolom frappánsan a kijelentésére, miszerint az alkohol jobb, mint a koffein, aztán fel is nevetek. - Akkor legyen a koktél. - Bólintok végül, abba még nem avatom be, hogy igazából én nem vagyok az az alkoholizálós típus, sőt!
- Ez megnyugtató, már tényleg kezdtem azt hinni, hogy én vagyok az egyetlen szerencsétlen. - Mosolygok rá miközben a bár felé irányítom magunkat. - Létezik élet a munkán kívül is? - Nézek rá elkerekedett szemekkel, mint akinek fogalma sincs arról, hogy Ginny miről is beszél. - Igazából elég unalmas vagyok. Általában a húgom miatt aggódom. Szereti bajba keverni magát és rossz társaságokba keveredni. - Vallom be neki végül, ezzel együtt némileg személyesebb témákhoz is érkezve. - Ezen kívül pedig szeretek fotózni, csak úgy bármit. Vásárolni. - Egy huncut kis mosolyt eresztek most el irányába, hiszen ha jól sejtem ez egy közös pont lehet a kettőnk között. - Na és te mivel foglalkozol, mikor nem dolgozol? - Kérdezek vissza miközben előre lépve már nyitom is ki előtte a bár ajtaját, ezzel őt előre terelve.
- Mit iszol? Meghívlak. - Mosolyodom el, majd a kezemben tartott ruhát is megemelem egy kicsit, ezzel arra célozva, hogy szeretném meghálálni a kedvességét. - Én egy virgin mojitot kérnék és még amit a hölgy szeretne... - Intek ezzel Ginny irányába.
- A hónap végén lesz egy bál, amit a WWD szervez a felső elitnek. Tele lesz menő divattervezőkkel. Ha gondolod tudok nektek pár jegyet szerezni? - Kérdezem mikor már mindketten megkaptuk az italokat és találtunk is magunknak egy csendes boxot. Ami mondjunk nem is volt olyan nehéz, elvégre a délutáni órákban még aligha lenne tumultus. - Csak ha szeretnéd persze... - Teszem hozzá, hiszen semmiképp sem erőszak a dolog, csak egy apró szívességgel szeretném neki viszonozni, a korábbi ajánlatát, ez pedig nagyszerű lehetőség lehet számukra, hogy bővítsék az ismeretségüket.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptySzomb. Márc. 30 2024, 18:24


Mira & Ginny
"Fashion is instant language."
-El is várom!-mosolygok rá határozottan. Nem szokásom csak úgy a levegőbe beszélni, szóval ha tényleg érdekli az ajánlatom, akkor mindenképpen egyeztetünk majd még erről a későbbiekben.
-Én mondtam.-vonom meg a vállaimat. Úgy tűnik minden nehézség ellenére ez egy sikeresnek titulálható találkozás és együttműködés lesz valóban, ahogyan azt reméltük. Ez pedig az ékes példája annak, hogy két elszánt nő bármit képes megoldani.
Éppen ezért a fantasztikus közös kémia miatt szeretném, ha a jövőben is fenn tartanánk ezt a kölcsönösen jövedelmező kapcsolatot. A PR csapat is mindig örül az ilyen jellegű 'reklámnak', úgyhogy kétségem sincs afelől, hogy ez egy jó húzás. Nem mellesleg pedig tényleg elkezdtem megkedvelni Mira-t szóval örülnék, ha ezután is találkoznánk.
-Komolyan. Szeretem ezzel mindketten jól járnánk.-erősítem meg és most beszélek a magam és a Lavigne nevében is. Rendszeresen "dolgozunk" együtt influenszerekkel és szerintem Mira sokkal néhányuknál sokkal komolyabb követőtáborral rendelkezik, arról nem is beszélve, hogy egy ilyen stílusú lányt szívesebben öltöztet az ember, mint egyes kiállhatatlan tartalomgyártókat.
-Biztos vagyok benne. A tiéd. Megérdemled és tényleg nagyon jól áll neked. Megsértődök, ha nem fogadod el.-kacsintok rá nevetve. A legtöbb fotózásra kiküldött ruhánál úgy számolunk, hogy nem biztos, hogy egyben visszakapjuk őket, így soha nem egyetlen darab készül ezekből a ruhákból. Egyébként meg, ha már együtt viszem anyával a céget néha meghozhatok ilyen döntéseket, nem igaz?
Amikor mindketten visszavettük az eredeti öltözetünket jövök rá, hogy mennyire egy stílusban érkeztünk a mai napra, csak színben ütünk el egymástól. Ez így volt kitalálva, hogy mi ketten mindenképpen egymásra találjunk.
-Legyen koktél. Próbálom emberi mértékre visszaszorítani a koffein fogyasztásomat.-helyette inkább az alkohol? Hát mekkora zseni vagyok?
-Egyébként ne izgulj. Én itt születtem, itt nőttem fel, de nekem is diktálja a telefon, hogy merre kell menni.-küldök felé egy megértő mosolyt miközben kifelé tartunk az épületből. Mondjuk benne van, hogy a tájékozódási képességemet sajnos édesanyámtól örököltem, szóval ha valahol nem jártam még legalább három alkalommal, akkor következetesen eltévedek. Kissé aggódok is emiatt, hogy mennyire lesz nehéz megszoknom, ha Chris-szel tényleg találunk egy lakást végre közösen és költözünk egyet.
-Na és mesélj. Mivel foglalatoskodsz, amikor nem dolgozol vagy a közösségi felületeken ténykedsz?-érdeklődök, hogy addig se némán battyogjak az oldalán, amíg oda nem érünk egy bárba.

Outfit.



Everything.



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
What it means to be a girl. Mira & Ginny 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
What it means to be a girl. Mira & Ginny 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyPént. Márc. 22 2024, 12:21
Genevieve & Mirabella
“When you don’t dress like everybody else, you don’t have to think like everybody else.”

Furcsamód sosem gondoltam a modellkedésre. Legalábbis nem a saját instagrammos képeimen kívül. Azok meg messze állnak a profitól, a legtöbbjén csak ügyetlenkedem, vagy éppen megpróbálom viccesre fogni a dolgot. Soha sem gondoltam volna, hogy megfelelő lennék modellnek, hiszen nem kimondottan vagyok pálcika vékony és a világon semmiért sem adnám fel a sajtot és a hamburgert. Meg a sajtburgert sem. Mindenesetre az ajánlata kecsegtető, talán jót is tenne a nem létező hírnevemnek, mindenképpen el fogok gondolkozni rajta.
- Akkor talán még szavadon foglak az ajánlatodért. - Mosolygok rá kedvesen és le sem tagadhatnám, hogy mennyire kedvelem őt. Ritkán találkozom hozzá hasonló emberekkel. Olyanokkal akik ugyanazért rajongnak amiért én is.
- Igazad van, tökéletesek vagyunk. - Vigyorodom el, hála neki, végül az önbizalmam is megérkezik.
Mindketten hamar elkészülünk, majd pedig a fotózás is sikeresen lemegy, amit meglepően kifejezetten élvezünk is. Azt sem tagadhatom, hogy mennyire imádok egy gyönyőrű ruhát magamra ölteni. Egy olyat amelyikben hercegnőnek érezhetem magam... Ami talán kislányos öröm, mégis a világ egyik legjobbja.
- Komolyan?! Az hatalmas megtiszteltetés lenne számomra ha posztolhatnék valamit tőletek. Nem vagyok egy nagy sztár, de egészen biztosan nem bánnátok meg. - Bólogatok is, miközben igyekszem nem kimutatni, hogy mennyire fellelkesít az ajánlata, hiszen az instámnak az ég világon semmi köze a WWD magazinhoz, így aztán ez ténylegesen hatalmas megtiszteltetés lenne nekem.
- Tartsam meg? Biztos vagy ebben? - Nézek rá szinte elkerekedett szemekkel, alig hiszek a fülemnek. - Ez nagyon kedves tőled, de nem tudom, hogy elfogadhatok-e ilyesfajta prémiumot. - Elvégre mindketten tudjuk, hogy ebbe a csodás darabban a szívük és lelkük benne van. A beleölt pénzről meg időről már nem is beszélve. Ez hatalmas prémiumnak számít és őszintén szólva, nem hiszem, hogy kiérdemeltem volna.
- Nagyszerű! - Csapom is össze a kezem örömömben, amiért elfogadja a meghívásom, majd már indulok is, hogy vissza öltözhessek a ruháimba, amikben érkeztem, elvégre még ha ténylegesen nekem is ajándékozza a ruhát, hülye lennék megkockáztatni annak tönkretételét. Mindenféleképpen egy különleges alkalomra lesz félretéve a drága.
- Őszintén szólva nem igazán vannak kedvenc helyeim, egyenlőre még a sarki boltba sem tudok a telefonom navigációja nélkül elmenni. - Nevetek fel kínosan. - A város hatalmas, nem vagyok hozzászokva még, így kedvenc helyeim se nincsenek még. De amikor érkeztem, a környéken láttam pár kávézót... És bárt is. Szóval kávé vagy koktél? - És bár én alkoholt nem iszom, egy pillanat erejéig sem vetném meg ha ő tenné, még akkor sem ha a nap közepén vagyunk és még csak közeledni sem közeledik az este.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Genevieve Vanderbilt imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptySzomb. Márc. 09 2024, 13:37


Mira & Ginny
"Fashion is instant language."
Nem várt akadályok mindig közbejöhetnek. Ezekre ugyan nem tud előre felkészülni az ember, de ha leblokkol és tehetetlenül toporog az semmit sem old meg. Hiába gondoltam, hogy ma elég lesz a pálya széléről kávét kortyolgatva gyakorlatilag csak turistáskodnom a fotózás során, ha be kell ugranom, akkor be kell ugranom. Abban teljes mértékig biztos vagyok, hogy anya kicsit sem fogja bánni, így a döbbenet után végül ellenkezés nélkül ugrott be a mély vízbe és igyekszem felvenni a tempót az emberekkel. A páros kollekciót sem szeretném kihagyni és szerintem Mira-val kifejezetten jól mutatnánk egymás mellett, így számomra kézenfekvő, hogy őt is belerángassam ebbe az egészbe.
-Ugyan már.. pont amiatt fog remekül állni.-mosolygok rá. Szerintem tökéletes alkata van, így minden adott ahhoz, hogy ez jól működjön, ő inkább modell mint én, hiszen én 160 centi magas sem vagyok, ezért sem sétálok soha a kifutón a ruháinkba. Nem illek a ruhákat bemutató lányok közé, mert túl alacsony vagyok.
-Ilyenekkel nem szoktam viccelni... meg úgy nagyon egyébként sem. A párom humoros kettőnk helyett is. Én komolyan beszélek.-nevetek egyet visszafogottan hitetlenkedésére.
-Szerintem tökéletes vagy.-bólintok végigmérve tetőtől talpig. Lélegzetelállítóan jól áll rajta a ruha ez kétségtelen.
-Nem fogod elszúrni. Jól mutatsz a képeken, és bevallom neked őszintén szeretem, amikor két ember megjelenése között ekkora a kontraszt. Így jobban be tudjuk mutatni a ruhákat... szerintem.-mosolygok rá. Azt hiszem mi ketten ennél különbözőbbek nem is lehetnénk és valószínűleg pontosan emiatt fog jól működni az összhatás, amikor egymás mellett állunk.
Hamar elkészülünk mindketten és meglepően gördülékenyen lemegy a fotózás fennmaradó része. Iszonyatosan profi a csapat, így nagyon könnyen lehet velük együtt dolgozni és hiába vagyunk Mira-val tapasztalatlanok ennyire komoly fotózáson szerintem mindketten elég könnyen vesszük az akadályokat, bár az kétségtelen, hogy én mérsékelten elfáradok.
-Ez zseniális volt.-bólogatok egyetértve.
-Mindenképp. Lehetne egy kis instás együttműködésünk meg a következő kollekciónál is beugorhatnál. Anya is imádni fogja a képeket.-időközben néha bele tudtam pillantani az elkészült képekbe és valami szuper esztétikát hoztunk össze.
-Nincs titkos darab. Azt pedig tartsd meg. Nagyon jól áll neked. Legyen ez a prémiumod, hogy beugrottál modellkedni.-mutatok a  ruhára, amit visel.
-Remekül hangzik. Már nincs más dolgom mára, úgyhogy simán mehetünk.. és én is kedvellek, szóval nagyon örülnék ha jobban megismerhetnélek.-mosolygok rá, pedig ritkán vagyok barátkozós, de úgy érzem, hogy mi nagyon könnyen beszélgetünk szóval miért ne.
Amint visszavettem azokat a ruhákat amikben érkeztem még felhívom gyorsan anyát, hogy tartsak neki egy gyors élménybeszámolót, de amint Mire megérkezik rövidre is zárom a beszélgetést.
-Van olyan hely, amit kifejezetten kedvelsz vagy válasszak én valamit?-kérdezem megadva neki a döntési lehetőséget, hogy hol folytassuk a napunkat.

Outfit.



Everything.



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
What it means to be a girl. Mira & Ginny 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
What it means to be a girl. Mira & Ginny 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyVas. Márc. 03 2024, 21:06
Genevieve & Mirabella
“When you don’t dress like everybody else, you don’t have to think like everybody else.”

Az nyilvánvaló, hogy imádom a munkám és az életben le nem cserélném valami másért. Imádom minden pillanatát, még azt is amelyikben a kollégák hülyét csinálnak belőlem és a fene nagy lelkesedésemből. Ó ha tudnák, hogy én honnan is kerültem ide, lehet kevésbé lennének így meglepődve rajtam. Mindenesetre, attól függetlenül, hogy szeretem amit csinálok, csak alig két hónapja űzöm az ipart, így aztán tény és való, hogy könnyen megakadok egy-egy magasabb bukkanónál és természetesen halvány lila gőzöm sincs, hogy hogyan küszöböljek ki bizonyos problémákat. Mi a megfelelő eljárás, mi a professzionális eljárás... Vagy éppen mi van akkor ha a modell lebetegszik és nem jelenik meg az aktuális fotózásra. Szinte már az ideg megevett mire Ginny a helyszínre érkezett és végülis közös erővel sikerült eldöntenünk, hogy mi legyen. Ez alatt azt értem, hogy nem igazán hagytam neki más utat, felöltöztettem és odalöktem a fotósok elé, akárcsak egy darab húst a húspiacon.
- Jaj, léci ne tedd! - Válaszolom nevetve, hiszen a mai napon ez volt a legegyszerűbb dolgom. Az ő "rábeszélése" arra, hogy modellt álljon, még csak az kellene, hogy a fejét rázza rá. Lehet borulna is a bili és mennék haza, ők meg megoldják a saját problémáikat. Persze ezt egyszerűbb fejben megtenni, mint a való életben. Mondogattam én sokat magamnak azt is, hogy elhagyom Emir-t, mégsem tettem meg. Vigyorogva figyelem őt, büszke vagyok rá és egyben magamra is a csuda jó ötletemért, fantasztikusan csinálja amit csinál, panasz nem lehet rá. Aztán mégis meglep a válaszával mikor visszatér és kicsit sem burkoltan a tudtomra adja, hogy bizony én leszek az aki felveszi a másik ruhát. Na meg éppen annyi választási lehetőséget is ad, mint amennyit én adtam számára.
- Oké-oké, vettem a célzást. - Nevetek fel. - Ám legyen! De aztán ne engem hibáztass ha nem fog jól állni a nagy fenekem benne... - Vonok vállat, hiszen le sem tagadhatjuk, hogy szokatlan magassággal rendelkezem és nem feltétlen áll jól rajtam minden ruha. Bár mások meg éppen ellenkezőleg, azt állítják, hogy a magasságom miatt áll jól rajtam minden. Az tény, hogy a hosszú láb sokszor előnyös... Kivéve ha minden ajtófélfába beütöd a fejed, mert a magasságod ellenére is imádsz egy magassarkút felvenni.
- Nem tudom eldönteni, hogy most csak viccelsz, vagy komolyan gondolod. - Mosolygok rá kételkedve, hiszen én nem lettem annyi önbizalommal megáldva, mint ő. Vagy ha meg is lettem áldva, a volt férjem javarészt kiölte belőlem, így aztán az utóbbi időben csak igyekszem azt feljavítani. - Szerinted jó leszek? - Nézek rá bizonytalanul, miközben még igazgatják rajtam a ruhát, ami egyébként gyönyörű. Ginny-n pedig szintén csodásan áll, bár kétlem, hogy rajta bármi is rosszul tudna állni. - Szoktam modellkedni a saját instámhoz, de az csak hobbi, ráadásul a sajátom. Ennek viszont... tétje van. Nem akarom elszúrni neked. - Egyértelmű, hogy ideges lettem, de igaza van, még mindig jobb megpróbálni, mint kihagyni a páros ruhákat a kollekcióból.
Végül mikor mindketten elkészülünk, vele együtt lépek ki a fotóshoz, aki szinte azonnal utasításokkal lát minket el. Helyezkedünk, mosolygunk, egymás mellett, egymás mögött, egymás karjában... Érdekes mód igencsak élvezem a fotózást, Ginny mellett meg főleg. Mintha őt erre teremtették volna. Megnyugvást ad számomra, tényleg élvezem az egészet, szinte elszáll minden idegességem is. - Na jó, ezt imádtam! - Szólalok meg mikor a fotós kitessékel minket. - Ezt meg kell egyszer ismételnünk. - Mondom, miközben lelkesen még meg is pördülök a ruhában, akárcsak egy lelkes tinilány. - Azt hiszem ennyi volt mára. Hacsak nincs egy titkosított darab nálad? - Mert néha előfordul, hogy titkos ruhák bukkannak elő egy-egy fotózás során, amit eddig talán még senki sem látott. - Mit szólnál ahhoz, ha meginnánk valamit a fotózás után? - Nézek rá egy kedves mosollyal, valamelyest talán szégyenlősen. - Igazság szerint még nem sok ismerősöm van a városban. Téged meg kedvellek. - Vigyorodom el a végére, hiszen nem kis bókot kapott, de letagadhatatlan, hogy csípem a stílusát, ezt pedig nem vagyok rest tudtára adni.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Genevieve Vanderbilt imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyHétf. Feb. 19 2024, 15:06


Mira & Ginny
"Fashion is instant language."
-Ohh.. hát ez nem hangzik valami biztatóan.-jegyzem meg egy bátorító mosollyal, de azt hiszem még nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ebbe mélyebben belekérdezzek, hiszen ez az első személyes találkozásunk és én is utálnám, ha a másik, akit főleg munka ügyben kerestem fel egyből a magánéletemben vájkálna. Ki tudja.. majd talán később lesz alkalmunk beszélgetni, de egyelőre nem bolygatom a témát főleg, hogy hamar szembesülnöm kell egy időközben felmerült problémával, ami azonnali orvoslást igényel.
-Ha szeretnéd kicsit ellenkezhetek.-nevetek egy rövidet miközben már az öltözők felé tartunk. Az én érdekem is, hogy ezek a képek még ma elkészüljenek, nem szeretném ha bárkinek idő vagy pénzbeli kiesést jelentene a modell hiánya, hiszen mindenki fizetésért van jelen, ha ezt az alkalmat még egyszer meg kellene ejteni, akkor az dupla kiadást jelentene. Szóval nincs is más hátra, mint előre. Ruha fel, smink, haj megigazítva szóval hadd szóljon a fotózás.
-Hűű, te aztán tudod hogyan add meg az embernek a kezdőlökést.-mosolygok rá a kedves szavak után. Aligha van szükségem önbizalom növelésre, hiszen ha valami, akkor az önbecsülés nem hiánycikk az én esetemben, de mint mindenki én is képes vagyok elbizonytalanodni, főleg ha nem tudok megfelelően felkészülni, már pedig ez most elmaradt.
A rutinos csapat kezei között azonban minden kétségem a múlté és minden perccel egy kicsit könnyebben veszem az akadályokat. Segítenek vetkőzni, öltözni, hogy minden tökéletes legyen, így pedig már nekem sincs semmilyen okom az aggodalomra. Éppen a fekete ruhát igazgatják rajtam, ami megjegyzem az egyik kedvencem a kollekcióból, amikor még egy gondot el kell hárítanunk. Elgondolkozva pillantok a ruhákra.
-Öhm.. egyik sem.-ingatom meg a fejemet mielőtt újra ráemelem a tekintetem és egy célzó pillantással végigmérem.
-Láttam a képeidet instán, úgyhogy ha már én elő lettem léptetve első számú modellnek megkérnélek, hogy csatlakozz be hozzám.. és csak hogy tisztázzuk ez épp annyira opcionális, mint nekem amikor ideértem.-vigyorgok rá fülig érő szájjal. miközben megemelem egy kicsit a szoknyát, hogy ne essek benne hasra, amíg visszaállok a háttér elé.
-Úgyhogy gyorsan bújj bele az egyikbe, amíg ezt a feketét megörökítik, kérlek és köszi.-még rávillantok egy angyali mosolyt mielőtt a teljes figyelmemet a fotósnak valamint az utasításainak szentelném, hogy a lábujjamtól az utolsó hajszálamig minden úgy álljon ahogy az a legelőnyösebb. Amint szabadulok már ketten jönnek is, hogy kiszedjenek a ruhából és felsegítsék rám a következőt, én pedig igyekszem néhány kortyot inni anélkül, hogy a rúzsomat tönkretenném.
-Odanézzenek.-elismerően bólogatva veszem szemügyre Mira-t.
-A következő kollekció bemutatóján sétálhatnál az egyik ruhánkban a kifutón.-szerintem ő tipikusan az a nő, hogy egyszerűen minden jól áll neki. Egyszerűen mindene tökéletesen a helyén van, így arra született, hogy ilyen ruhákat viseljen.

Outfit.



Everything.



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
What it means to be a girl. Mira & Ginny 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
What it means to be a girl. Mira & Ginny 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyVas. Feb. 11 2024, 23:10
Genevieve & Mirabella
“When you don’t dress like everybody else, you don’t have to think like everybody else.”

Annyival egyszerűbb inkább a munkába ásni magam és ruhákra meg fotózásokra összpontosítani inkább ahelyett, hogy Katnissen járna az eszem, meg azon, hogy vajon ma teljesen betépetten toppan-e majd haza, vagy éppen ez egy jobb napja lesz neki. Meg ugyebár ezzel együtt nekem is. Kezdek belefáradni abba, hogy őt kell terelgetnem a jó út felé, miközben igazából még a magam gondjait sem tudom megoldani. Még mindig gyötörnek a rémálmok és néha már azt sem tudom, hogy hol vagyok mikor reggel felkelek, vagy egyáltalán, hogy álom volt-e ami velem történt, vagy nem. Néha tényleg úgy érzem, hogy itt lenne az ideje annak, hogy segítséget kérjek egy olyan embertől akinek szakértelme van, de tudom ha megteszem, beszélnem is kell majd azokról a dolgokról amik velem történtek. Arra pedig még korántsem állok készen és azt sem tudom, hogy mikor leszek majd. Még Katy-nek is csak körülírva adtam tudtára a történteket, semmit sem részleteztem.
- Velem? Élek, mint hal a vízben... Csak épp úszni nem tudok. - Nevetek fel, bár ekkor még ő nem is tudta, hogy a modelljük beteget jelentett, így aztán fogalma sincs arról, hogy valójában mekkora is a gond. Habár jól tudom, hogy meg fogjuk oldani, elvégre annyira nem szörnyű a helyzet, legrosszabb esetben én kapom magamra azokat a ruhákat, bár a szokatlan magasságom talán meglehetetlenítené ezt egy kicsikét, de a remény hal meg utoljára. Meg az a hal amelyik nem tud úszni. Végül sikerül felvázolnom neki a szorongásom okát, de nem sok időt adok neki gondolkozásra, legfőképpen arra nem, hogy meggondolja magát, csak terelni kezdem őt az öltözők felé.
- Ez könnyebb volt, mint gondoltam. - Vigyorgok büszkén, hiszen azt hittem először kiakad, aztán majd próbálkozik jobb megoldás után keresni és csak akkor eggyez bele mikor már rég késésben vagyunk és rájön, hogy az ég világon nincs semmi más megoldás.
- Csodás vagy! Tényleg! - Bólintok egyet. - Talán még sokkal jobban is járunk veled, mint a modellel. Gyönyörűen áll ez a ruha rajtad, mintha csak rád szabták volna. - És még csak nem is túlzok, tényleg csodásan fest és semmi kétségem nincs affelől, hogy biztosan jó lesz-e. - Menj! - Lökök is rajta egyet, bár nem erősen, elvégre nem áll szándékomban fellökni őt, sokkal inkább csak egy motiváló tosszantás. Ameddig pedig a fotósok veszik őt kezelésbe, én a következő ruhát kezdem el előkészíteni, hogy aztán ne kelljen túl sok időt elvesztegetni és egyszerűen csak bele tudjon csusszanni ebbe a csodába is.
- Szuper vagy! - Mondom neki bíztatóan mikor az első ruhával végzett, majd már a staff gárdával együtt szedjük is őt ki a ruhából, hogy a következőbe bújtassuk őt bele. - A probléma igazából azokkal lesz... - Intek a páros ruhák felé, amiben neki és a modellnek kellett volna közösen pózolni. - Szeretnéd őket kihagyni? Vagy külön-külön beléjük bújsz? - Én magam sem tudom, hogy mi lenne a legokosabb. Azért annyi tapasztalatom nekem sincs még. Jobban mondva semmi tapasztalatom nincs, csupán egy-két hónapnyi, az meg igazán nem sok. Még nincsenek merész ötleteim, de még ha lenne sem az én dolgom, hogy rábólintsak arra. Az ő döntése kell, hogy legyen, hiszen ő a főnök.
BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Genevieve Vanderbilt imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyVas. Feb. 04 2024, 20:24


Mira & Ginny
"Fashion is instant language."
Anya már régóta tart szorosan maga mellett, ami az üzleti dolgokat illeti. Szerette, ha szem- és fültanúja voltam a dolgoknak, így elleshettem tőle, hogy milyen jellegű viselkedést igényel majd, hogy megfelelően tudjam képviselni a céget, amikor arra kerül a sor. Eleinte sokszor szorongtam ezt pedig a lehető legjobban próbáltam leplezni, hiszen a nyomás, hogy esetleg hibát vétek és ezzel foltot ejtek anya, illetve a Lavigne makulátlan hírnevén mázsás súlyként nehezedett a vállaimra. Manapság ez már jóval könnyebben megy, hiszen jelentős rutinra tettem ebben szert, valamint a tapasztalataim is azt igazolták, hogy nincs okom tartani az ilyen jellegű találkozóktól, mert mindkét fél a kölcsönösen sikeres együttműködésre törekszik.
-Szintúgy.-biccentek egyet miután elengedtük egymást a rövid kézfogást követően.
-Köszönöm, semmi okom a panaszra. Veled minden rendben?-érdeklődök egy kedves mosolyra görbítve az ajkaimat.
Nehéz eldöntenem, hogy az a halvány szorongás, amit rajta vélek felfedezni vajon a találkozónkból fakad, vagy esetleg már most van egy kis fennakadás, ami meg fogja nehezíteni a mai napunkat.
Lassan halványul el a mosoly az arcomon miközben hallgatom és szinte alig észrevehetően de bólintok néhányat azon gondolkozva hogyan is oldjam meg a problémát lehetőleg 10 és fél percen belül, hogy ne menjen kárba mindenki napja ha már itt van a teljes brigád a modell kivételével.
-Hogy mi?-emelkednek feljebb a szemöldökeim, de ahogy terelgetni kezd gyakorlatilag automatikusan indulok meg az öltözők felé.
-Hűha. Jó oké.-bólintok végre egy kicsit határozottabban és kissé megnyújtva a lépteimet igyekszem átszellemülni a bámészkodó szerepköréből beugrós modellébe. Nem először fogok kamera elé állni, Chris is rengeteget fotóz, de azért ez egészen más kategória és ha ezt tudom, akkor nem reggelizek, de ez azt hiszem már rettentően késő bánat.
Egy gyors sminkigazítást és öltözést követően már az egyik ruhánkban térek vissza.
-Biztos jó leszek?-kérdezem Mira-t miután sikerült ismét megtalálnom a sürgő forgó emberek között. Pillanatnyilag úgy érzem, hogy mint egyetlen ismerős arc ő a horgonyom ebben az egészben és bár nem szokásom túlságosan elbizonytalanodni, ezt a mait tényleg nem szeretném elszúrni.

Outfit.



Everything.



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
What it means to be a girl. Mira & Ginny 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
What it means to be a girl. Mira & Ginny 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptyKedd Jan. 16 2024, 18:39
Genevieve & Mirabella
“When you don’t dress like everybody else, you don’t have to think like everybody else.”

Mióta New Yorkba érkeztem hatalmas igyekezettel próbálok  kimagasló teljesítményt nyújtani a munkámban, nem csak azért mert imádom amit csinálok, de azért is, hogy még csak esélye sem legyen annak, hogy elveszítem azt és esetlegesen korábbi életembe kényszerülök vissza. Jól tudom, hogy a feletteseim elégedettek velem és azzal amit az asztalra tettem máris le, pedig csak hetekről van szó, de többet mutattam, mint bármelyik másik kolléga. Nincs is ezzel baj és természetesen nem most fogok meghátrálni sem, vagy éppen megpihenni. Egy fotózásra készülök a Lavigne néhány exkluzív ruháival, miután az Instagram segítségével sikeresen rábukkantam Amanda Vanderbilt-re. Szinte első pillanattól fogva imádtam a ruháikat és számomra kétségkívüli volt, hogy megpróbálom befűzni őket, elvégre ez kölcsönösen jó lehet mindkettőnk számára. Ők megjelennek egy híres divatmagazinban, mi pedig új társra teszünk szert és talán a jövőben is sikerül együtt dolgoznunk. Már csak reménykedjünk abban, hogy jól ki fogunk jönni Ginny-vel és a fotózás is nagy sikert arat majd.
- Mira... - Mondom és elfogadom a nő kéznyújtását akinek szőke gyönyörű lokniját még én magam is megirigylem, pedig én sem panaszkodhatok túl sokat a hajamra. - Örülök, hogy végre alkalmunk akad élőben is találkozni. Hogy vagy? - Mosolygok rá, de érezheti rajtam, hogy kissé ideges vagyok és hogy valami talán nincs rendben. Ami igaz is, csak nem szeretném a rossz hírekkel kezdeni a beszélgetést. Egyébként sem szeretek az lenni aki a rossz híreket hozza, bár ha jól sejtem nem igazán lesz alkalmam kibújni ez a feladat alól.
- Oké... Van egy egészen kicsi probléma. - Kezdek bele végül. - A modell akit küldtetek nem jelent meg, az ügynökség pedig csak most hívott, hogy beteget jelentett. - Jelentem ki miközben elgondolkozva tekintek rá, majd mint akinek csak egy euréka pillanata támadt volna, felé böktem. - De te! Csodás leszel! - Vigyorodom el, igazából nem adok választási lehetőséget neki, vagy ő lesz a modell az összes ruhához, nem pedig csak a kollekció arca, vagy elnapolunk és ki tudja mikor visszatérünk ide egy új modellel. És ezzel együtt mielőtt még tiltakozhatna, vagy egyáltalán átgondolhatná az egészet, már kezdem is terelgetni őt az öltözők felé. Tudom, hogy ez nem az első eset arra, hogy modellkedne a saját tervezéseikben és azt is tudom, hogy tutira nem akarja ezt a lehetőséget elszalasztani, szóval most le kell nyelni azt a békát és öltözködni.

BEE

Genevieve Vanderbilt imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásWhat it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny EmptySzomb. Jan. 13 2024, 11:02


Mira & Ginny
"Fashion is instant language."
-Nem, anya, most érek ide... le kell tennem. Később beszélünk, oké?... Tudom... TUDOM... Szia... Mondom SZIA!-már meg sem várom, hogy elköszönjön, hiszen pontosan tudom, hogy még vagy tizenkét alkalommal táncolna vissza a beszélgetés lezárásától mielőtt végre meg tudnám szakítani a hívást erre azonban pillanatnyilag nincsen lehetőségem, hiszen a forgalomnak köszönhetően így is éppen csak időben érkezek, pedig szeretek néhány perccel korábban megjelenni a találkozókon.
Mirabella Jimenes még a múlt héten keresett fel az Instagramon keresztül és nagy nehezen tudtunk csak megállapodni a mai időpontban, hiszen gyorsan össze akartuk hozni. A Women's Wear Daily egy borzasztóan jó lehetőség, még akkor is, ha pillanatnyilag az eladások szárnyalnak, hiszen rengeteg nő rajongva imádja a lapot, így sok emberhez eljuthatunk a már meglévő vevőkörünkön kívül. Anya persze repesett az örömtől, hogy ilyen szépen és gyorsan elkezdtem felvenni a tempót a rohanó céggel az iskola befejezése után. Az igazság az, hogy apa halála után tényleg jól esett ennyire beletemetkezni a munkába.
A recepcióhoz sétálva leveszem a napszemüvegemet és türelmesen várok, amíg a nő végez az éppen aktuális feladatával, majd rám emelve a tekintetét jelzi, hogy már teljes mértékben rám koncentrál.
-Genevieve Vanderbilt. A fotózásra jöttem és már várnak.-közlöm egy kedves és visszafogott mosollyal, mire gyorsan kikeresi a nevemet majd tovább irányít, hogy merre is kell mennem. A magassarkúm ütemesen kopog a padlón. Ki kell kerülnöm néhány embert, aki szorgosan szalad a feladatára, de hamarosan meg is érkezem a recepciós útmutatása alapján a helyszínre. A tekintetem gyorsan kutat a képekről már jól ismert Mira után és szerencsére nem nehéz kiszúrnom magamnak. Hosszú léptekkel zárom le a köztünk lévő távolságot.
-Mira? Szia... Ginny vagyok!-nyújtom felé a kezemet amint felém fordult, hogy letudjuk a kötelezőt, így az első személyes találkozó alkalmával, még akkor is ha a bemutatkozás annyi üzenetváltás után nem lenne szükséges. Arcomon egy könnyed mosoly pihen, hiszen már annyian megjegyezték, hogy enélkül kifejezetten ridegnek tűnök és most tényleg szeretnék jó benyomást kelteni.


Outfit.



Everything.



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
What it means to be a girl. Mira & Ginny 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
What it means to be a girl. Mira & Ginny 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
What it means to be a girl. Mira & Ginny 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: What it means to be a girl. Mira & Ginny
What it means to be a girl. Mira & Ginny Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What it means to be a girl. Mira & Ginny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The girl means business -Charlotte&Evelyn
» Mira & Hai ~ Welcome back, pretty girl
» ohana means family
» Axel&&Ginny - Shameless
» By your side. Chris & Ginny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: