New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:40-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Genevieve Vanderbilt
TémanyitásGenevieve Vanderbilt
Genevieve Vanderbilt EmptySzomb. 3 Feb. - 14:51
Genevieve Vanderbilt
I DON'T DESIGN CLOTHES. I DESIGN DREAMS.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Genevieve Eloise Vanderbilt
Becenév
Gin, Ginny
Születési hely
New York
Születési idõ
1997.07.24.
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Kapcsolatban
Tanulmányok
Parsons School of Design
Divattervező szak
Végzett.
Foglalkozás
Ruhatervező, Cégvezető.
Munkahely
Lavigne
Édesanyja divattervező cége. New York-ban öt üzletük üzemel, illetve Párizsban három. Egyedi estélyi, valamint limitált számú exkluzív dizájner ruhák előállításával foglalkoznak.
Hobbi
Éneklés, múzeumok látogatása, modellkedés, jóga, közösségi média uralása, rajz, festészet, fotózás.

Csoportom:
Üzlet.

Jellem
Hideg akár a jég, szeszélyes akár a természet, törékenynek tűnik mégis egy jeges szemű bestia, aki eleganciával palástolja az ellenszenvét. Sosem nyíltan gonosz, ha valaki elveszíti a bizalmát inkább megtartja a maga távolságát felülemelkedve a problémán, teljes mértékig kizárva a zavaró tényezőt. Ridegnek tűnő külseje ellenére szenvedélyes azzal amit igazán szeret és a végletekig menően maximalista. Nem állapodik meg kevesebbel, mint, ami kijár neki és emiatt nehéz is elnyerni a bocsánatát, ha valaki eljátszotta a bizalmát. Nem kérkedő vagy arrogáns, de tudja mennyire tartja saját magát és nem hagyja, hogy az emberek alábecsüljék. Egészséges tartással vértezte fel magát, nem hunyászkodik meg, de elismeri, ha valaki előrébb tart és szívesen tanul az olyanoktól, akikre felnéz.
Mégis van egy mások oldala, egy jóval szelídebb része, ami sérülékeny, így csak kevesekkel osztja meg, főleg a családjával és a legközelebbi barátaival vagy éppen a párjával. Olykor szereti kifújni a levegőt, levetni a páncélzatát és megengedni saját magának, hogy ne kelljen mindig minden helyzetben neki lennie az erősnek. Ez nála a bizalom legmagasabb foka, amikor bepillantást enged a színfalak mögé, ezzel azonban óvatosan bánik, többszörösen megfontolva, hogy kit is enged ennyire magához. Hűséggel és odaadással hálálja meg az őszinteséget és végtelenül képes a ragaszkodásra.

Avataron:
Dove Cameron.

Múlt
Felhúzott lábakkal rajzolom újra és újra ugyanazt az egy vonalat a táblagép kijelzőjén keresve a tökéletes esési szöget a ruha szoknyájának. Más talán nem vesződne ennyit egy látványtervvel, de valamiért az agyam képtelen elengedni, pedig már négyszer tettem le az eszközt mondván, hogy "majd egy kicsit később" vagy éppen "most már tényleg jó lesz így". Mégis olyan volt, mint egy viszketés, amit nem ér el az ember, így pedig újra és újra magam elé emeltem a megnyitott képszerkesztőt, hogy "csak még egyszer" nekifussanak, ami lassan egy fél órás sóhajtozós elfoglaltsággá nőtte ki magát.
-Mit csinálsz?-Christopher csak nem bírta tovább, jeges kékjeim pedig végre elszakadnak a kijelzőtől, hogy megkeressem a tekintetét. Mérhetetlen türelemmel igyekezett nem megzavarni, én pedig most jövök rá, hogy az elmúlt percekben mennyire ignoráltam a jelenlétét azért, mert éppen beakadtam egy spirálba.
-Nem tudom.-mosolygok rá mielőtt az ajkamat harapdálva cikázik egyet a szemem közte és a készülék között, pedig pontosan tudom, hogy mit csinálok.. túlagyalok.
-Már tényleg csak egy perc... mindjárt megtalálom hogy lesz jó.-bocsánatkérően pillantok rá, holott tudom, hogy kicsit sem neheztel rám azért, mert ennyit szöszölök ilyen aránylag lényegtelennek tűnő dolgokkal. Ő megérti, hogy ez nekem fontos, ezért pedig kimondhatatlanul hálás vagyok a neki. Ha bárki más lenne a közelemben már minden bizonnyal félrevonultam volna, hogy ne láthassák az arcomra kiülő őrlődést és elégedetlenséget, előtte viszont már merek ilyen jellegű gyengeséget mutatni és nem töröm magam gőzerővel azon, hogy mindenáron tökéletesnek, rendíthetetlennek és magabiztosnak tűnjek.
-Letelt.-jegyzi meg egy elfojtott fél mosollyal úgy, hogy közben a TV-t nézi.
-Hagyjál..-nevetgélek egyet az orrom alatt miközben bőszen radírozok. Az Isten áldja meg a technológiai fejlődést... ha mindezt a szenvedést papíron kellene véghez vinnem már minden bizonnyal átlyukasztottam volna a meggyötört lapot.
-Azt mondtam letelt.-már bökdös is a vaskos, puha pléden keresztül, amibe betekertem magam, hiszen ücsörgés közben hajlamos az összes lábujjam arra, hogy megpróbáljon megfagyni legyen akárhány fok a lakásban.
-Elég!-sikkantok fel, amint sikerül egy olyan pontot találnia, ami kellően csiklandós ahhoz, hogy összerántsa az izmaimat az irányába. Ezzel majdnem eléri azt, hogy akaratlanul lefejeljem és még az érintő ceruza is megcsúszik a kijelzőn a nagy szenvedésem közepette. Hirtelen fagyunk le mindketten, ő attól, hogy szinte ütközött a fejünk én meg attól, amit a kijelzőn látok. Gyorsan nyomok rá a mentés gombra nehogy most vesszen el a munka.
-Ügyes vagy.-kuncogok, hiszen az előző játékának hála sikerült megtalálni véletlenül a megfelelő vonalvezetést.
-Nem kellene már öltöznöd?-kérdezi bizonytalan hangon én meg hirtelen kapom a tekintetem a képernyő sarkában megbúvó kis digitális órára.
-A fene.-morgolódok miközben már igyekszem megtalálni a kiutat a takaró öleléséből, amivel sikerült egy emberi burritot csinálnom magamból időközben. Édesapám halálának első évfordulója alkalmából anya és a húgom egy jótékonysági estét szervezett, amit ugyan nem teljes odaadással támogattam, a hangom mégse emeltem fel ellene. Jobb szerettem volna csendesebben megemlékezni, a többiek azonban ebből egyetlen másodpercig sem csináltak kérdést. Kettő az egy ellen alapon pedig egyszerűen úgy döntöttem, hogy sodródok az árral.
-Öhm...-csoszog utánam Chris amikor már a tükör előtt állva sminkelek.
-Az ágyra készítettem a nyakkendőt.-pillantok rá a tükrön keresztül, mire elmosolyodva hátraarcot csinál, hogy öltözködhessen tovább. Szeretem amikor az ilyen részletekben passzolunk, így amikor a saját ruhám elkészül akkor ugyanabból a színből szoktam varrni vagy csináltatni egy nyakkendőt is a számára. Az előkészületek után már csak az öltözködés vár rám, ami már tényleg az utolsó simítást jelenti az indulás előtt amint késznek ítélem magamat. Chris kezei hátulról simulnak a derekam köré magához ölelve a testemet miközben egy utolsó pillantást vetek még a tükörképemre.
-Minden rendben lesz.-súgja szőke tincseim közé én pedig lassan bólintva fújom ki a levegőt. Mit kezdenék nélküle?

livin' in new york




Everything.



Kendra Chemblar ölelést küldött

Raelyn J. Winters and Mirabella Jimenes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Genevieve Vanderbilt 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
Genevieve Vanderbilt 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
Genevieve Vanderbilt 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Genevieve Vanderbilt E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Genevieve Vanderbilt 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: Genevieve Vanderbilt
Genevieve Vanderbilt EmptySzomb. 3 Feb. - 19:05
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Genevieve!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nos, én így második nekifutásra is nagyon szimpatikusnak és érdekesnek találtam ezt a karaktert. Imádom ezt a kettősséget, hogy látszólag hideg, távolságtartó, megközelíthetetlennek tűnik, szeszélyes, ugyanakkor legbelül tele érzelemmel, szinte egy bájos tündérke, aki takaró-burritoként dolgozik nagy szorgosan a munkáin, és kuncogva, sikoltozva "harcol" a barátja elterelő hadműveletei ellen.  Genevieve Vanderbilt 3673325056 Közben annyira át tudom érezni a motiváltságát, a tökéletességre való törekvését, és azt a bizonyos elérhetetlen viszketést, amint a tervei tökéletesítésén munkálkodik. Néha engem is elkap ez az érzés kreatívkodás közben.  Smile De el tudom képzelni, hogy épp ez az elszántság és kemény összpontosítás vezeti az útján a siker felé.  Genevieve Vanderbilt 2624752903

Chrisszel igazán aranyosak együtt, nem kétlem, hogy ez a játéktéren is megnyilvnul majd. Közben érezhetően létezik egy családi trauma is a háttérben, az édesapja elvesztése, amin még nem lendült át teljesen, és ez egy plusz réteget ad a karakterhez. De nem is szaporítanám tovább a szót, így másodszor is utadra engedlek, hogy bevedd a játékteret.  cukika

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Genevieve Vanderbilt imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Genevieve Vanderbilt Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Genevieve Vanderbilt 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Genevieve Vanderbilt 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Genevieve Vanderbilt 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Genevieve Vanderbilt 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Genevieve Vanderbilt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amanda Vanderbilt
» Genevieve and Jax
» Genevieve Wells
» Genevieve Rosewood
» Genevieve Hayatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: