New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

It's beginning to look a lot like Christmas
TémanyitásRe: It's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas EmptySzomb. Május 11 2024, 14:11


Mathieu && Daisy
Meet me under the mistletoe.




Sok szempontból és sok helyzetben úgy érzem még sok esetben nem vagyok túlságosan érett, hiszen könnyedén magával ragadnak az érzelmein, és olyan impulzívan teszek dolgokat vagy éppen reagálok bizonyos helyzetekben. Mégis az élet legmeghatározóbb területein azt hiszem már elértem azt a pontot, hogy elmondhatom tudom mit akarok és mire van szükségem, ehhez azonban szükségem volt rá. Mattie valahogy mindent irányba rakott a puszta létezésével és jó néhány mázsás kérdőjelet pontra cserélt az életemben. Ő sosem félt kimondani azt, amit jónak gondolt, hiszen nem mások véleményét, hanem a saját, az én vagy éppen a közös jólétünket helyeztek a fontossági lista élére, ehhez pedig nekem előtte sosem volt meg a kellő bátorságom. A lejtőről hozott vissza, ítélkezés nélkül és bár még mindig sokan azt feszegetik, hogy vajon tényleg nem befolyásolt-e a döntésembe, én tudom, minden elhangzott szó és hosszas értekezés a karrieremet illetően az én javamat szolgálta.. a végső szó pedig az én számat hagyta el minden nyomás nélkül. Szóval igen... én benne, vele és mellette látom a jövőmet, hiszen úgy érzem amíg ő velem van, addig igazából mindenem megvan amire az életemben szükségem lehet. Számomra ő a ma, a holnap és minden ami ezeket követi és akármennyire igyekeztek a gyűlölködők sokszor mégsem tudták tönkretenni ezt a tökéletes kis buborékot amiben mi ketten léteztünk.
Hiába próbál utánam kapaszkodni már ismerem a fáradt mozdulatot, amivel maradásra szokott bírni. Az esetek többségében ellenkezés nélkül engedek a kérésnek miszerint még öt percet szeretne, ami általában valahogy több lesz, most azonban tényleg el akarok intézni néhány dolgot mielőtt visszatérnék hozzá. Utána pedig annyi plusz időt kap az ágy meleg ölelésében velem, amennyit csak szeretne.
-Az ajtóhoz hozzá sem nyúltam... csak hozzád. Kárpótlásként? Mindjárt megrugdosom egy kicsit az ajtót, ha hiányolod azt a fajta ébresztést.-kuncogok. Rajtam ne múljon, amilyen kicsi vagyok olyan lármás tudok lenni sokszor és ha valakinek, akkor neki ezt nem kell bemutatni, hiszen otthon is úgy tudok sokszor létezni, közlekedni és a konyhában alkotni mintha 12 ember zajszintjét kellene kötelező jelleggel produkálnom. Azt hiszem nálunk ez egy ilyen családi vonás, hiszen alapvetően kevesen éltünk egy fedél alatt, de szerintem mindenki áldotta az eget Minneapolis-ban, hogy különálló kertes házban lakott a Winterberg család és egyetlen alsó szomszédnak sem kellett minket elviselnie. Az ünnepek nálunk mindig zajosak voltak és nem azért mert veszekedtünk volna. Egyszerűen mindenki valamiért az asztal legtávolabbi felén ülő rokonnal akart bármi áron beszélgetést folytatni, így pedig kialakult egyfajta hangerő piramis, ami a végtelenségig épült az ég felé.
-Én tök ártatlan vagyok....-lódítok a legbájosabb kiskutya szemekkel, amit csak produkálni tudok, de ahogyan a végét megfogalmazza már elnevetem magam.-Jóóó... hát az mondjuk én voltam.-úgy pirulok el egy kicsit, mintha ennyi idő után ez a fajta szenvedély még meglepő lenne közöttünk. Talán inkább az adhatna okot a döbbenetre, hogy még mindig éppen annyira lángolunk egymásért, mint a legelső alkalommal. A csókjai, a gyengéd érintése miközben minden erőlködés nélkül maga alá forgat azonnal vágyat kelt bennem, hogy ismételten összegyűrjük a lepedőt. Lehunyt szemekkel élvezem az ajkai becézgetését a nyakamon.
-Azzal meg tudok békélni.-de egy perccel se kevesebbel. Amint eltávolodik tőlem lustán keresem meg ismét a tekintetét és kicsit sem vagyok felkészülve az ékszeres dobozra, amit már a kezében tart.
Túlságosan hirtelen ülök fel, de abban a pillanatban semmi esélyem kontrollálni a mozdulataimat. Döbbenet, öröm, izgatottság, ezer érzelem robban szét a testemben, de néhány másodpercig konkrétan nem bírok reagálni azon kívül, hogy teljesen elérzékenyülve elsírom magam. Amikor szóra kellene nyitnom a számat hirtelen semmi értelmes nem jön ki belőlem azon kívül, hogy sikoltozok egy kört és teret adva a bennem tomboló boldogságnak vetődök rá, hogy csókokkal válaszoljak. Hiába hogy egyértelmű mégis kimondom neki az egyértelmű igent még akkor is ha kérdés nem hangzott el, jóformán esélyt sem kapott rá, hiszen egyből megrohamoztam.
-Olyat pedig úgysem mondanék.-mosolygok és a kezei kérésének eleget téve helyezkedem el rajta. Még a könnyeimtől és az érzelmi hurrikántól csillogó szemekkel figyelem ahogyan csókot hint a kézfejemre. Elképzelni sem tudtam, hogy tényleg lehet ennyire szeretni valakit. Ezt a gyűrűt még a holttestemről sem fogja senki lefeszegetni az biztos.
Halkan nevetve harapok alsó ajkamba miközben magához igazít és én máris úgy simulok, mint aki csak ezért született erre világra.
-Ezek szerint te... mintha nem tudnád, hogy egyikünket úgyis kidobja az ágy időben..-forgatom meg a szemeimet pimaszul csak, hogy kötekedhessek egy kicsit bár ahogyan felül velem ez már el is hal, hiszen az ajkaimat birtokba veszi és én nem vesztegetek egyetlen másodpercet sem, azonnal viszonozom a csókját. Épp csak addig eresztem amíg azzal a két szóval megszünteti a zavaró tényezőt, utána egyből visszatalálok hozzá. Megborzongok amikor az ujjai a bőrömet érintik és a karjaimat felemelve segítek, hogy a lehető legkönnyebben lecsúsztathassa rólam a pulcsit.
-Tíz? Olyan gyorsan még az életben nem végeztél.-épp csak egy pillanatra csókolom meg mielőtt a pólója aljába kapaszkodom, hogy lehúzhassam róla. Sosem fogom megunni a látványát. Az ujjaim a hajába túrnak a tarkójánál, amint visszahajolok hozzá, míg a másik kezem végigsiklik a már fedetlen mellkasán.
-Annyira szeretlek.-dorombolok az ajkaira. Melegség és vágy járja át az egész testemet az utolsó sejtemig. Úgy érzem, ha a bőre alá tudnék bújni még akkor sem lehetnék elég közel hozzá.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
It's beginning to look a lot like Christmas 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
It's beginning to look a lot like Christmas 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: It's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas EmptyKedd Feb. 27 2024, 20:36

- Daisy & Mathieu -

Fogadni mernék, hogy fizimiskámat látva ember meg nem mondaná, hogy valójában éjjeli bagoly vagyok, de legalábbis olyan valaki, aki hajnaltájban éli legaktívabban az életét. Heti két-három alkalommal Daisy még csak akkor fordul át a másik oldalára, mikor futni indulok, és akkor kel, amikor visszaérek onnan, és frissen, lezuhanyozva, tisztán bújok mellé az ágyba, hogy legyen valami varázsa is a reggelnek a szokássá vált testedzés ellenére. Most viszont a kényelmes és jóleső tudata annak, hogy itt van mellettem, nincs család se barátok, az, hogy kettecskén ünnepeljük meg az első közös karácsonyunkat, távol vagyunk a világ zajától, nincsenek kötelességek, elvárások, különösebb rutinok, ellazít. A hó tudata, a hegyek, mondjuk ki, az én igazi terepem az, ami most mégis feledteti velem az aktív életmódot, a névvel és családdal járó elvárásokat, és ennek hála nem marad belőlem más, mint egy pofátlanul lusta huszonéves srác, aki a semmittevős napra való tekintettel csak feküdni akar az ágyban és el se engedni az amúgy is matricaként viselkedő barátnőjét. Van ebben valami abszurd, valami idegen – de jó értelemben vett idegen - hiszen pont a kinti táj, a téli testmozgás végeláthatatlan lehetősége az, aminek katapultálnia kellene az ágyból, de nem… csak ezt a nőt akarom ölelni, szeretni egész nap, magasról téve mind arra a számos és számtalan tervre, amit kitaláltunk mára. Talán, ha elég szépen nézek rá…
- A jövődet? Milyen szépen hangzik... – ismétlem őt hangomban mérhetetlen szelídséggel, és még így, csukott szemmel, álomittasan is kihallatszik belőle a rajongás és a szeretet, a velük keveredő egyfajta gyermeki ábrándosság. Be lehet ezt tudni a fáradtságnak is, annak, hogy közel nem aludtam annyit, mint kellett volna, de annál is inkább Daisy személyének és jelenlétének. Vagy annak a kellemes, jóleső ténynek, hogy már ő is a jövőnkről fantáziál. Más talán ijesztőnek tartaná, hogy a kapcsolatunk rövidke ideje alatt eljutottunk oda, hogy már egymásban lássuk magát az életet, számomra mégis magával értetődő, és azt hiszem két kezem, két lábam és a beszélőkém se lenne elég ahhoz, hogy tökéletesen megértessem a kételkedőkkel mind azt, ami ez alatt a valamivel több, mint fél év alatt megérett bennem. Arról már nem is beszélve, amit iránta érzek. Kényelmes, kellemes, már-már a világ legtermészetesebb dolga vele lenni. Olyan, mintha nem szimplán haza járnék hozzá, hanem ő lenne az otthonom. Mintha mindig is az életem része lett volna, mindezt úgy, hogy mégse válik egyetlen együtt töltött perc se „megszokássá”. Mindig ott van a jóleső bizsergés, egy mindig bennem – bennünk – munkálkodó kíváncsiság, rajongás és csodálat. Egyfajta fűszer, ami mellett nem tud ellaposodni a szeretet, nem válik unalmasan megszokottá, és mindig mindenben van valami újabb és újabb izgalom, egy plusz lehetőség. Még abban is, ha esténkénk leülünk TV-t nézni, és olyan filmeket kukázunk elő, amit egyikünk se látott. Olyan törődést, szeretetet, figyelmességet kapok tőle, amire mindig is vágytam, és ami a lelki szemeim előtt lebegett, mint egészséges, életre szóló kapcsolat. A kis szikrát, a tüzet pedig együtt tartjuk életben… fogalmam sincs, hogyan, de mind a mai napig úgy érzem, mintha minden csókunk, minden együttlétünk az első lenne.
Lebiggyedő szájszéllel veszem tudomásul, hogy bár gyors akartam lenni, a mozdulataim így félálomban, alig egy-két órás alvást követően lomhábbak, mint egy úton átkelő lajháré, ő pedig úgy csúszik ki a kezeim közül és iszkol tovább, mint egy ficergő kis hal. Csak öt perc. Ennyit kellett volna kérnem még tőle, hátha nem ellenkezett volna olyan nagyon. A nyakába akartam bújni, átölelni és csak létezni ezen rövidke idő alatt, hogy legyen valaki, aki segít feltöltődni és feltámadni, noha tudom jól, hogy ezt a segítséget később is megkaphatom tőle. Könyörögni se kell sokáig…
-… nem is tudom, mikor örültem utoljára ennyire egy karácsony reggelnek… nyugalom van… nem veri senki az ajtómat, hogy „ideje felkelni”… csak te… - ugrik egyet játékosan a szemöldökömet, amit egy szemtelen kis grimasz vált fel – de kárpótlásként itt vagy az ölemben… – Hogy mikor? Talán gyerekkoromban, mikor padlótól plafonig ajándékokkal volt tele a lakás. Akkor még nem foglalkoztatott, hogy a szeretet, az odafigyelés nem mérhető tárgyakban. Kölyökként még igenis, vágytam egy új focilabdára, szükségem volt egy új számítógépes játékra és minden olyan felesleges holmira, ami egy-két éven belül – jó esetben addig bírták is – valaki másnál landolt, mint a Girard gyerek levetett kütyüje. Nekem már nem számított, másnak aranyat ért. Viszont már akkor imádtam az ünnep körüli felhajtást, azt, ahogy a kis kastélynak is tökéletesen beillő otthonunk téli, majd karácsonyi díszbe öltözött, évente más-más stílusban és színben adta vissza az ünnep szépségét. Aztán ahogy teltek az évek, az ajándékok száma csökkent, helyüket egyre drágább, egyre értékesebb dolgok váltották fel: kocsik, méregdrága órák, ruhák. Mostanra pedig mi maradt? Fizikálisan jóformán semmi… egy aprócska gyűrű és egy karkötő. Lelkileg, érzelmileg és emberileg viszont messze több, mint az a temérdek és megszámlálhatatlan ajándék, amit életem során kaptam. Egy gyűrű az egészségemért figyelmességből, odaadásból és ragaszkodásból. Azért, hogy legalább ötven szép évünk lehessen még együtt, mert ki tudja, egyszer talán pont ez a gyűrű fog életet menteni. És egy karkötő értünk, hogy mindig, ha a világ két végén is vagyunk, legyen egy olyan perc, egy lopott pillanat, amikor egyek lehetünk, mert tudjuk, hogy abban az egy kis másodpercben is egymásra gondolunk és valahol két szív egymásért dobog.
- Na, hé! Nem vagy te olyan ártalmatlan, mint képzeled! Ne add itt nekem a szende lányt! Ki semmisített meg az éjjel…? – Vágok vissza a korábbi szemtelenségért, majd ölelem őt magamhoz a csók közben, hogy egy pillanatnyi ideje se legyen eltávolodni tőlem. Mikor elfektetem a matracon, különös vágyat érzek, hogy le se szálljak róla és ott folytassuk, ahol este abbahagytunk. A milliónyi inger, a kinti zajok, a kávé illata, vagy a szekrénybe rejtett kis doboz hívogató szava mégis tesz azért, hogy megálljt parancsoljak magamnak, noha egy kis időre a nyakának vékony, selymes bőrére tévednek az ajkaim. Mégse engedek a kísértésnek. Még nem.
- Az idők végezetéig… - mosolyogva, halkan suttogom az álla vonalára még az előtt, hogy a kis ékszeres dobozzal az ágy szélére ülnék.
- Óvatosan – simítok végig mosolyogva a karján a hirtelenkedő mozdulatát követően. Nem voltam biztos benne, hogy hogy fogadja majd azt a bizonyos „előszobás gyűrűt”. Ha Ellán múlik, ez nem egy szimpla ígéret gyűrű lenne, és körülbelül ötvenszer kellett elmondanom neki, hogy ne gondolkozzon eljegyzési gyűrűben, ne is nézegesse azokat, mert nem kívánom a fejemet trófeának adni az apja kandallója fölé. De tudom jól, hogy már az sincs túl messze.
Szinte automatikusan simítom a tenyeremet az arcára, és az enyémen némi aggódalommal törlöm le a hüvelykujjammal az első kibuggyanó könnycseppjeit. Csak azért nem ragad magával a pánik, mert a mosolya talán a világ legszélesebbje, amit eddig szerencsém volt látni. Ennek ellenére mégis, lélegzetvisszafojtva figyelem az arcának változásait, s csak akkor engedek fel, mikor felkerül az ujjára a csillogó, köves kis karika. Tökéletes.
Szinte felfogni sincs lehetőségem a kicsattanó öröme okozta sikoltozást, már puffanok alatta a matracon.
- Mhm… - dünnyögöm két csók között, vagy alatt, már magam se tudom, annyira vagyok csupán képes, hogy a csípőjénél fogva közelebb vonjam magamhoz. – Ha rám hallgatsz, azt mondasz, amit akarsz… ennél nyilvánvalóbb úgyse leszel. Ezek után, ha azt mondanád, hogy utálsz, akkor se hinném el – a tettei többet mondanak ezer szónál. Mosolyogva, hozzá hasonlóan valamelyest elérzékenyülve cirógatom meg az arcát, ígéretét követően pedig ujjaimat az övéibe fonva húzom a kezét az arcomhoz, hogy alaposabban szemügyre vegyem, hogy áll neki a szerzeményem. Egy apró kis csókot hagyok a kézfején.
- Ne is! Még megsértődök – duruzsolom pimaszul. Zöldjeimmel nem eresztem a tekintetét, ujjbegyeimet pedig játékos mozdulatokkal, cirógatva vezetem végig az oldalán, egészen a combjáig, s már húznám közelebb az ölemhez némi célzás értékkel, mikor a telefonom elkezd búgni mellettünk a matracon. – … ki volt az a hülye, aki ébresztést kért melletted? – Gondoltam nem árthat… most már azért vitába szállnék az esti önmagammal. Lassan, ölemben vele ülök fel, ezzel a mozdulattal jóformán magamhoz préselem karcsú alakját, ajkaimmal pedig határozottabban veszem birtokba az övéit. Szabad kezemmel a telefon után tapogatózok. Lomhán, vontatottan emelem a fülemhez, és csak azért nem nyomom ki, mert ismerem a fajtájukat, addig fognak hívogatni, míg fel nem veszem. "Mert az ügyfél ébresztést kért." Ők pedig akkor ébreszteni is fognak. – Kösz... szépen – Rázom le olaszul, meg se tisztelve szerencsétlent azzal, hogy akárcsak egy pillanatra is elszakadjak Daisytől, de a választ se várom meg, már bontom a vonalat, és visszaejtem a telefont a matracra. Ha nem ellenkezik, kezeimet a felsője alá csúsztatom, ujjaimmal végigzongorázom a két oldalát, majd kibújtatom a túl sokat takaró karácsonyi csúnyapulcsijából...
- Tíz perc? - Sutyorgom az ajkára kíváncsian, játékosan.
1391 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas Va3QPjL
It's beginning to look a lot like Christmas P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
It's beginning to look a lot like Christmas Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: It's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas EmptyKedd Jan. 30 2024, 17:16


Mathieu && Daisy
Meet me under the mistletoe.




Imádom a reggeleinket. Még akkor is ha sokszor az az első gondolatom, hogy vajon mennyit tudott aludni és mennyi időt töltött álmatlanul a gondolataival és a démonaival harcolva. Ezen sajnos nem tudtam teljes mértékig segíteni, bár talán néhány órával több jut így a számára, amit ha mással nem is de legalább nyugalomban tölt, hiszen örökké köré fonódó testem gyakorlatilag ellehetetleníti a számára, hogy ne fekve töltse az éjjeli időszakot, bár sokszor szerintem konkrétan az épület is leomolhatna még akkor is csupán sóhajtanék egyet mielőtt álmomban fordulok egyet... még most is.. pedig fele annyira sem vagyok képes elfárasztani magamat a nap végére mint korábban, bár azt kell mondanom, hogy Mattie kifejezetten ügyel a megfelelő mennyiségű testmozgásra. Minden tekintetben.
Reggeli érces hangjának játékos dorgálására kuncogástól rázkódik meg egy kicsit a testem. Komolyan mondom, hogy döbbenetes. Megváltozik a légzésem ritmusa és ő azonnal tudja, hogy már ébren vagyok a karjaiban... vagy horkolok... ez a másik teóriám arra, hogy honnan tudja egyből, hogy én lassan elindítom a napomat.
-Igen...-mosolygok bőrére miközben az ajkaim őt érintik.-A boldogságomat, a jövőmet, minden lélegzetvételem értelmét nézem.-kedveskedem körbe mielőtt kiszöknék mellőle az ágyból. Ha nem így tennék sosem engedne felkelni, amivel bármelyik más napon nem lenne problémám, de ma Karácsony van és pedig megbolondulok, hogy végre átadhassam az ajándékát.
Az első két lépést meg kell szaporáznom hiába nem látom, mégis szinte érzem, hogy utánam nyúl még néhányszor, ahogyan azt minden alkalommal teszi, most azonban éppen el tudok surranni. Az ajtóban még megállok, hogy visszapillantsak rá, ahogyan a párnát öleli a testem helyett, így pótolva a társaságom nyújtotta nyugalmat. Melegség járja át a szívemet és ez a kép velem marad mosolyt csalva az arcomra egészen addig a pillanatig, amíg az előkészületek után vissza nem térek hozzá.
Azt hiszem sikerül meglepnem azzal, hogy nemes egyszerűséggel ráhelyezem az egész testemet ezzel visszahozva őt az ébrenlétbe.
-Az bizony.-igyekszem visszafojtani a kitörni készülő lelkesedésemet, hogy ne szabadítsam rá minden energiámat miközben neki még a szemei sincsenek teljesen nyitva. Lábamra simuló kezétől és a csóktól szinte elkalandozok, hogy minek is szeretnék most nekikezdeni a tegnap este ellenére de végül inkább felülök az öle fölé helyezkedve, hogy kissé türelmetlenkedve átadjam neki a két kis dobozkát.
-Szerintem még három heggyel odébb is hallották, hogy milyen jó voltál..-ha már pimaszkodik, akkor nem vagyok rest rátenni egy lapáttal. Ajkaim még egyszer az övéire találnak mielőtt visszavonulót fújva hagynám hogy végre nyugalomban kibonthassa az ajándékát.
Igyekszem nyugalomra inteni magamat, de nem sokat segít, hogy próbálja rejteni előlem az arcát, így oldalra biccentve a fejemet igyekszem jobb rálátást nyerni a vonásaira miközben egy tincsemet tekergetem és az ajkamat rágcsálom idegességemben, hogy vajon telitalálatot lőttem-e. Aggódok érte a nap minden egyes percében. Miért ne tenném? Ő a mindenem.
Ahogy végre a tekintetünk találkozik tükörként utánozza az arcom az ő mosolyát elengedve minden eddigi szorongásomat, hogy a választásom megfelel-e.
-Hmmm.-mutatóujjam néhányszor az államon koppan miközben mélységes elgondolkozást színlelve összeráncolom a homlokom.-Kicsit talán mindkettő, de aggodalomra semmi ok teljesen ártalmatlan vagyok... legalábbis az esetek többségében.. de panaszkodni még nem hallottalak.-vonom végül meg a vállamat egy szórakozott mosollyal megkísérve a szavaimat miközben a nyaka két oldalára simítom a kezeimet és teljes odaadással viszonzon csókját.
-Szeretlek.-néha sokkal jobban esik ha hozzá hasonlóan én magam is kimondom a bűvös szót ahelyett, hogy azt válaszolnám: 'én is téged'. Büszke mosollyal nyugtázom, hogy minden ékszer felkerült az őket megillető helyekre. Meglepett, hangos, szinte gyermeki kacagásban török ki amint a világ legkönnyedebb mozdulatával fordít maga alá. Már annyiszor éreztette, hogy pehelysúlyom mozgatása semmilyen jellegű erőfeszítésébe nem kerül mégis minden egyes alkalommal kifejezetten jó kedvre derít.
Teljesen elolvadva hallgatom a szavait, amiktől a mosolyom is sokkalta gyengédebbé válik.
-Mi egymást mentettük meg, szerelmem. Nem kellett kiérdemelned. Csak szeretned kell... azt viszont még nagyon sokáig.-végigsimítom a hátát ahogyan felül az ágy szélére mellettem.
Lassan fagy le az arcom és marad tátva a szám amikor újfent beszélni kezd és a kis ékszeres dobozzal a kezemben olyan gyorsan ülök fel, hogy majdnem lefejelem a vállát. Mielőtt kontrollálatlan visongásban törnék ki előre elcsitít, hogy EZ még nem a lánykérés pillanata mire halkan nevetve bólintok néhányat. Igaza van. Apám még nem adná az engedélyét kedvelje bármennyire is azt, hogy milyen jó hatással van rám Mattie.
Felnyitva a dobozt a szám elé kapom a szabad kezemet és oda vissza kapkodom a tekintetem közte és a gyűrű között miközben a szemeimben már könnyek gyűlnek annak ellenére, hogy a mosolyom már ismét a fülemig ér. Kissé remegnek a kezeim miközben az ujjamra húzom és még szükségem van néhány másodpercre mielőtt bármit reagálnék ezen kívül. Talán ez a leghosszabb idő, amit csendben töltöttem a közelében amikor ébren voltam.
Tökéletesen illeszkedik, mint ahogyan mi is egymáshoz. A meglepettség okozta hallgatásom egy hirtelen, de fojtott sikoltozásba  torkollik miközben visszahúzom magam alá az ágyba még az ébresztésnek szánt puszi és csók áradatot is megszégyenítő mennyiséggel borítom őt be, főleg az ajkait.
-Igen! Kell erre igent mondani? Mindegy én mondok... IGEN!-egyszerre sírok, nevetek és csókolom őt, mikor éppen melyikre marad több kapacitásom. Hirtelen öntenek el az érzelmek egyszerre vagyok boldog, izgatott, szerelmes. Őszinte rajongással nézek a szemeibe a néhány percnyi totális káosz és zűrzavart követően, amint sikerült kicsit megnyugodnom.
-És én is veled akarok lenni... mindig és örökké és még annál is tovább.-szipogok egy kicsit.
-Soha nem fogom levenni.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
It's beginning to look a lot like Christmas 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
It's beginning to look a lot like Christmas 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: It's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas EmptyHétf. Jan. 29 2024, 17:45

- Daisy & Mathieu -

Fárasztó volt az éjjel… ha nem alvással töltöd, hanem a folyamatos agyalással és kombinálással vagy az óra számlapjainak állandó ellenőrzésével, egy kicsit minden egyes ébren, vagy félig éberen töltött percbe belebolondulsz. Figyelsz a zajokra… jelen esetben a konyha csapjának csepegésére, amit hiába próbáltál meg ilyen-olyan módszerekkel megszüntetni, az fél percenként egy kövér vízcseppet potyogtat ki magából. Ha nem erre, akkor a hó ropogására és a vele érkező aggasztó kérdésekre: miért ropog az az éjszaka kellős közepén? Ki jár erre és miért? Mikor pedig elülnek a neszek és végre valahára hagynád, hogy elnyeljen az álom és pihenj egy keveset, beléd hasít a gondolat és a magyarázat a korábbi kérdéseidre: hát persze, egy síparadicsomban vagy! Nyilván emberek tömegei vergődik a csepp kis kő- és faházaikba vagy a hotelekbe, szállodákba magukat, miközben koránt sem azzal vannak elfoglalva, hogy nesztelen léptekkel, mások esetleges alvással töltött pillanatait megtisztelve egy szót se szóljanak egymáshoz. Nevetgélnek, susmorognak, ki-ki hangosabban szól a másikhoz, de így van ez rendjén. A haragod, amiért nem hagynak aludni, ezzel a gondolattal el is ül. Ők is szórakozni vannak itt… fiatalok és idősek egyaránt, máskor te se ügyelsz arra, hogy a baráti társaságoddal a lehető legnagyobb csendben hagyd magad mögött a pályákat, miközben egymást fürdetitek meg a friss hóban, hogy fiatalok és „szépek” maradjatok.
Ha pedig nem a neszek és a mások által keltett zajok vernek fel, akkor a saját gondolataid: mi történik otthon? Mi van az otthoniakkal? Vajon, ha nem hívnak Sebbel kapcsolatban, az jót jelent vagy rosszat? Megígérték, hogy minden nap mondanak pár szót még akkor is, ha a helyzet változatlan. Mi van, ha történt valami, csak nem akarják elrontani se a karácsonyomat, se a vakációmat? Egyáltalán miért történt volna bármi, ha az azt megelőző ki tudja, hogy hány hétben egy bizonyos stabil szinten stagnált az állapota? Tudom a miértekre a választ és azzal is tisztában vagyok, hogy nem egészséges állandóan miatta aggódnom. De ezen nem fogok tudni változtatni egy-két nap leforgása alatt.
Az ébrenlétem harmadik oka pedig… a karjaimban fekszik. A boldogság, az öröm, a jóleső borzongás még az álmaim közepette se hagy alább, még egy fél perc erejéig sem. Ha ő nem lenne, ha nem érezném magamon a teste melegét, ha nem érezném az egyenletes levegővételét, a körém csavarodó karjainak és lábainak súlyát, valószínűleg újra fél ember lennék. Viszont ez magával hoz egy újabb adag aggodalmat, hiszen már az ő boldogságáért és jólétéért is felelős vagyok. Akarom, hogy élvezze az együtt eltöltött idő minden pillanatát. Azt, hogy tényleg ki tudjon kapcsolni – ha én már képtelen vagyok rá – és ne a színpad, ne a sztár- és luxusélet körül forogjanak a gondolatai. Sejtem, illetve csak el tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet a megszokott életviteléből egy kicsit kijózanodni, ha mutatja, ha nem…
- Te most engem nézel? – Sutyorgom, miután eltelik jó néhány pillanat úgy, hogy magamon érzem a tekintetét. Hiába, hogy nem mocorog, a légzése megváltozott. Mosolyogva, dünnyögve hagyom, hogy ajkai az állkapcsomat érintsék... képtelen vagyok betelni a közelségének, érintésének jóleső érzésével.
- Mhmm… - bár nehezemre esik őt elengedni, még kapálózok is egy kicsit utána, hátha elérem, de csak a levegőt markolom, ami mégis egy löket, hogy hasra billenve, magamhoz ölelve a pufajkás párnát, hunyjak még egy keveset. Talán pont erre a pár percre van még szükségem ahhoz, hogy teljes mértékben kipihentnek érezzem magam, de egyelőre még csak abban vagyok biztos, hogy idegesít a sötétítő egyik oldalán beszűrődő kora reggeli fény, ami a kinti hókristályoknak hála még vakítóbbnak tűnik, mint ahogy az is, hogy a bekapcsolt fűtés ellenére kifejezetten hűvösnek érzem a levegőt.
Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telik el, de mire Daisy visszaballag hozzám és bár komolyan gondolom, mikor azt mondom, hogy már-már súlytalannak tűnik, mégis meglepetten, álomtól kótyagosan nyögök fel, ahogy elnyúlik rajtam.
- Már karácsony van? – Sóhajtom gyermetegen de annál szórakozottabban, fülig érő vigyorral a nem akármilyen ébresztőnek hála. Egyik kezem a combjára simul, míg másikat az álla alá simítom és finoman ráfogva arra, óvatos kis csókot hagyok az ajkain, nem csak jelzésértékkel, hogy lassítson egy kicsit így korán reggel, hiszen még azt se tudom melyik bolygón vagyok, de az ünnep velejáró őszinteségét is kifejezve vele: a karácsony a szeretet ünnepe.
- Ó, te jó ég… ilyen jó voltam? – Pimaszkodok, és amennyire a lehetőségeim engedik, megemelkedek annyira, hogy az ágy matracán könyökölve tudjam bontogatni a kezembe adott kis csomagokat.
Ahogy annak tartalma megmutatja magát a csepp kis bársonypárna közepén, akaratlanul is elmosolyodok, s billentem lejjebb az államat, mintha takarni kívánnám előle az arcomat. Néhány napja egy késő esti sétánk során akadt meg a tekintetem egy kirakaton és az abban felsorakoztatott ékszerek jó néhányán. Sok férfineműnek talán furcsa lehet, de én kifejezetten szeretem a nyakláncokat, karkötőket és a gyűrűket is, hiszen ugyan olyan létjogosultságuk van egy férfi kiegészítőjeként, mint a hölgyek esetében. Csak tudni kell jól válogatni és a stílusunkhoz megfelelőt viselni. Daisy pedig újra és újra ámulatba ejt, hogy milyen tökéletesen képes olvasni a legapróbb jelekből, melyeket sokszor a saját tudatomon kívül közvetítek felé… az utóbbi időkben megint szemtelenebbül viselkedik a szervezetem, ő pedig megígértette velem, hogy oda fogok figyelni magamra. Talán pont emiatt is gondolkodtam el akkor, ott a kirakat előtt a gyűrűn, ami most itt figyel rám a kis dobozból. Szélesedő vigyorral keresem meg a tekintetét, ami végezetül egy jókedvű nevetésbe vált.
- Nem tudom eldönteni, hogy ijesztő az, hogy ilyen szinten olvasni tudsz bennem, vagy baromi romantikus? – Simítom a tenyeremet a hátára, miközben lassan felülök, hogy egy immáron sokkal mélyebb csókot adhassak neki. – Szeretlek – suttogom aztán a vállára, és a soron következő kis csecsebecse is felkerül a helyére, a csuklómra, és ha nem ellenkezik, magamhoz ölelve fordulok vele egyet, hogy a matracra kerüljön alám. – Fogalmam sincs, hogy mivel érdemeltelek ki téged. De nem tudod elképzelni, hogy milyen végtelenül hálás vagyok érted. Neked… és bár nagyon hívogat az a kávé… - pillantok az éjjeliszekrényre tett bögre felé – előbb odaadom én is az ajándékodat! – Lelökve magunkról a paplant, a szekrény mellett lévő bőröndből előveszek egy, a korábbihoz hasonló kis dobozt, masnival a tetején, majd az ágy szélére ülök.
- Tudod… - köszörülöm meg a torkom. – Nem akarok kapkodni… nem sietünk sehova – adom a kezébe a kis ékszeres dobozt – édesapád valószínűleg puskával kergetne végig az Államokon, ha meghallaná, hogy nincs egy éve, hogy együtt vagyunk, de én már holmi gyűrűkkel állok eléd. Neki még bizonyítanom kell. Viszont erre rábólintott… – biccentek a kis doboz felé, és ha kinyitja, folytatom. - Ígéret gyűrű. Úgy tartják, hogy ez is egy mérföldkő a párok kapcsolatában, az… eljegyzés előszobája… számomra pedig egy jelkép, hogy komolyan gondolom, ha azt mondom, hogy fontos vagy nekem és úgy érzem, hogy amíg a szívem dobog, én veled akarok lenni - biztos ő is ismeri, de mégis úgy érzem, hogy egy-két szóban ki kell fejtenem, hogy számomra mit is jelent. Nem is a gyűrű, mint inkább ő.
1119 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas Va3QPjL
It's beginning to look a lot like Christmas P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
It's beginning to look a lot like Christmas Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: It's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas EmptyCsüt. Jan. 11 2024, 22:35


Mathieu && Daisy
Meet me under the mistletoe.




Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tartottam attól milyen lesz majd szünetet tartani, mégis saját várakozásaimat is felülmúló gyorsasággal kényelmesedtem bele az új helyzetbe. Rengeteget utaztunk, olyan ételeket ettem, aminek korábban a közelébe sem mehettem, de mégis a legtöbb örömöt a hétköznapi apróságokban leltem.. a lusta reggelek melegségében, a délelőtti közös főzésekben, amik mindig indokolatlan rumlival jártak, hiszen az én rutintalanságom miatt a kelletnél jóval több tálat és konyha eszközt használtam és még az is mérhetetlenül jól esett, amikor Mattie hiányában egyszerűen elszunyókáltam a kanapén miközben igyekeztem bepótolni azokat a filmeket, amiket szerettem volna megnézni, de valahogy nem maradt rá kapacitásom.. mint ahogyan egy ilyen téli síelős kiruccanásra sem aminek jelenleg minden pillanatát élvezem életem értelmének társaságában.
A karjaiban ébredek, amit egyszerűen nem tudok megunni. Minden alkalommal ugyanabba a heves táncba kezd a szívem ahányszor megpillantom kisimult vonásait. Tudom mennyire nehezen alszik, így minden ilyen pillanatot kincsként őrzök. Perceken át mozdulatlanul fekszem kiélvezve teste melegét fedetlen bőrömön. Esélyem sincs úgy kisurranni, hogy ne ébresszem fel, hiszen lehetne bármekkora az ágy, én biztos, hogy teljes mértékig rá és köré tekeredve aludnék. Gyengéden csókolom végig állkapcsa vonalát miközben lassan lemászok róla.
-Pihenj még... mindjárt jövök.-súgom neki, hiszen tudom, hogy a legapróbb rezdülésre is azonnal reagálni fog. Gyorsan kapom magamra a ruháimat amik a fotelben összehajtva pihennek mielőtt a telefonommal kiosonok a szobából, hogy a lehető legnagyobb esélyt adjam meg a számára a további alvásra. Hosszú hajam kócosan lobok utánam miközben szinte a föld fölött repkedve szelem át kis nappalit puha léptekkel szökdécselve, hogy ne csapjak túl nagy zajt a mérhetetlen 50 kilómmal.
Megterítek az étkezőasztalon mindent tökéletesre előkészítve, mert a lehető legjobb napot akartam adni Mattienek, hogy tényleg kikapcsolódhasson egy kicsit. Elképzelni sem tudom, hogy mennyire nehéz lehet a számára ez az ünnepi időszak, hiszen ezer gond nyomja a széles vállait, amit minden erőmmel igyekszem enyhíteni a számára...
Megérkezik az értesítés a telefonomra majd néhány perc múlva halk kopogás hallatszik a bejárati ajtó irányából, mire máris odalibbenek, hogy átvegyem a reggelinket tartalmazó kosarat. A borravaló átadása után zárok és a kosarat egyelőre csak lehelyezem az asztal közepére mielőtt az előszoba szekrényben pihenő kis táskámból előhalászok egy tenyérnyi fekete dobozt és egy hasonló méretű arany színűt, amiket indokolatlanul nagy piros masnival kötöttem össze még otthon. Kisebb mértékű csoda, hogy meg bírtam várni Karácsony napját és nem adtam neki oda az ajándékának ezt a részét előbb. Ebben valahogy sosem voltam jó, általában annyira izgultam, hogy mit szól majd a másik, hogy amint a kezembe kaparintottam a másiknak szánt meglepetést gyakorlatilag azonnal át is adtam. Talán éppen ezért született meg az a szokásom, hogy az utolsó pillanatig halogatom a vásárlást, hogy mégis tudjak valamit a fa alá tenni.
Egyik kezemben egy bögre kávé, másikban az ajándék, számban pedig egy boríték pihen, így térek vissza a hálószobába, hozzá, aki az életet jelenti a számomra. Természetesen fülig ér a szám, már amennyire ez lehetséges. A napindító ital az éjjeliszekrényre kerül én pedig hezitálás nélkül terülök végig Mattie-n miközben minden egyebet mellé helyezek az ágyon.
-Boldog Karácsonyt!-millió puszival terítem be az arcát körbedorombolva őt mielőtt a lábaimat feljebb húzva elhelyezkedek az ölében ülve.
-Ezekkel kezdd!-adom a kezébe a két kis ajándékdobozt. Az egyikben egy fekete színű Oura gyűrű pihen, ami egyébként nem csak visszafogottan elegáns és mutatós, de egyébként folyamatosan ellenőrzi a pulzust, a véroxigén szintet, a testhőmérsékletet, adatokat rögzít alvás valamint edzés közben és egy applikáción keresztül minden visszanézhető, illetve figyelmeztetést ad, amikor az értékek túlságosan eltérnek a normálistól. Nem tudok nem aggódni miatta, hogy szíve vajon rendesen működik-e ezzel pedig könnyen nyomon tudnánk követni mindent, ami a felszín alatt történik. A másik dobozban pedig igazából egy közös ajándék lapul, aminek a rám eső fele már a csuklómon pihen. Egy karkötőpár, amit ha a viselője megérint akkor a másik rezgéssel jelez. Bár nem sokat vagyunk külön, főleg mostanában, mégis sokszor azon kapom magam, hogy csak tudatni akarom vele, hogy az eszembe jutott anélkül, hogy zavarnám egy hívással vagy egy üzenettel. Nem is a kezeit figyelem ahogyan a dobozokat bontja hanem az arcát és annak minden egyes rezdülését, hiszen a reakciója érdekel igazán. Én már tudom mit rejt a csomagolás.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
It's beginning to look a lot like Christmas 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
It's beginning to look a lot like Christmas 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásIt's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas EmptyHétf. Dec. 25 2023, 19:41

- Daisy & Mathieu -

- Nem tudom… fogalmam sincs, hogy mi lesz, Ella - sóhajtom halkan a telefonba, tekintetemet le se véve a teraszon lévő grincsfa szélben ide-oda himbálózó arany gömböcskéiről. A messzi távolban pont olyannak tűnik Trentino kivilágított utcáinak távoli látképe, a síparadicsom, mögötte a Dolomitok a hegyes, hófödte csúcsaival, a hatalmas, sűrű pelyhekben hulló hóval, mintha egy parányi hógömbbe zárt világ volna. Egészen meseszerű, nem véletlenül akartam megmutatni Daisynek is. Ilyen és ehhez hasonló közegben nőttem fel… normális esetben ez jelentené számomra a világot, a hétköznapokat, ám azóta, hogy közel harmadik évemet töltöm már az Államokban a felhőkarcolók és az állandóan dudáló sárga taxik milliói között bandukolva vagy szlalomozva, mintha minden egyes idelátogatásom alkalmával csak vendégségbe jönnék… látogatóba, nyaralni vagy telelni, mint régen a nagyihoz, de semmiképp se haza. Korábban elképzelni se tudtam volna egy ilyen forgatókönyvet, ma mégis pont úgy rácsodálkozok, mint azok, akik soha nem látták még ez előtt. Mintha ezen rövid idő alatt, főleg az elmúlt kicsit több, mint fél év alatt megváltozott volna minden, és már koránt sem biztos, hogy ugyan azt nevezném a világomnak vagy az otthonomnak, mint egykoron… és bizton állíthatom, tényleg így van, hiszen a világom, az otthonom… az egész életem ott van az ajtó túloldalán és az igazak álmát alussza.
- Milyen értelemben?
- Túl sok idő telt már el – vonok vállat, mintha a telefon túlvégén kagylózó itt állna velem szemben és a testbeszédemből is olvashatna. – Az orvosok az ünnepek miatt elhalasztottak bizonyos kezeléseket és beavatkozásokat, majd… majd "januárban visszatérünk rá". És ha azokra se reagál, akkor… - nehezemre esik kimondani, ezért nem is teszem, épp csak sejtetem, hogy mi lesz akkor, ha Seb az orvosok és a családom, az én végső elkeseredésem legutolsó kis próbálkozásaira se tesz semmit annak érdekében, hogy tudassa velünk: jól lesz. Egyre csak úgy érzem, hogy mindeddig, majd’ egy éven át csak hiú ábrándokat kergettem és reménykedtem, hogy velünk nem történhet meg még egy tragédia. Ennél nagyobb semmiképp. Mindeddig naivan azt gondoltam, hogy Sebastian jól lesz, hogy épp csak „ki kell hevernie” az elszenvedett traumákat, de jól lesz. Viszont ahogy telik az idő, a napokból hetek, abból pedig hónapok lettek, egyre nyilvánvalóbbá vált, hogy a traumából… talán ténylelg tragédia lesz. Igazi és vissza nem fordítható. Fogalmam nincs, hogy hogy tudnék ezzel megbirkózni, de végtére is minden egyes alkalommal mikor újabb meg újabb nehézség elé állított bennünket az állapotával, ezt mondtam: hogy fogok ezzel megbirkózni? De valahogy mindig megtettem… valahogy mindig lett; sírás, rettegés, két pánikroham mellett és között, de valahogy minden akadályon túllendültem. Egyedül, vagy segítséggel.
- Jól van, figyelj, beszélhetünk holnap? Nem akarom Daisy-t felébreszteni, rohadt hosszú volt a nap.
- Persze… iilletve nem! Nem azért vagytok most kettesben, hogy velem beszélgess, majd karácsony este kapcsolunk titeket. Azt nem hagyjuk ki, értve?
- Igenis!
- Akkor holnap. És Mattie?
- Hm?
- Most ne foglalkozz vele jó? Majd… januárban, most viszont A nő gondolom csak arra vár, hogy bebújj mellé és vele törődj. Akkor meg majd… ott leszünk neked mi. Bármi is legyen.
- Kösz, Ella. Tényleg. Jó éjt! – Köszönök el tőle, és még az előtt bontom a vonalat, hogy tovább fűzné a gondolatmenetét. Azt hiszem ezt a beszélgetést soha, senkivel nem fogom tudni teljes őszinteségemben megvitatni se telefonon, se személyesen. Nem akarok és igazából nem is tudok Seb elvesztéséről beszélni. Ha egyszer… ha netán tényleg az lesz a vége januárban, hogy lekapcsoljuk a gépekről, ismerve magamat, addig fogom kerülni ezt a beszélgetést, míg bele nem őrülök.
Egész életemben úgy gondoltam, hogy soha nem fogom őt elveszíteni, hogy mindig itt lesz mellettem… ő lesz az, akivel megejtem a nyári kiruccanásokat vagy pont így a télieket. Úgy, mint kistaknyos korunk óta mindig. Ő az én igazi családom és az egyetlen a családom tagjai közül, akire mindig, feltétel nélkül számíthattam. Nem csak a testvérem, de ugyan úgy a barátom, a legjobb barátom is volt minden helyzetben. Halhatatlan számomra és ismerve a saját magam hülyeségeit és bajait, mindig úgy gondoltam, hogy úgy van megírva, hogy én megyek majd el előbb és nem ő. Túl fog élni engem, ha tetszik, ha nem… és hol állunk most? Néhány hete van csupán és egy-két bizonytalan beavatkozás, hogy bizonyítsa: élni akar.
Átdörzsölve az arcomat húzom be a súlyos anyagból készült sötétítőt, majd körbejárva a parányi, de annál helyesebb, az élő fától fenyőillatú lakást, lekapcsolgatom az úgy hagyott lámpákat, még egyszer megrángatom a bejárati ajtót, hogy az itt lehetséges maximális biztonsági intézkedéseket tényleg megtettem-e, majd a korábban a fotel háttámlájára hajított, még mindig vizes törülközőmet a fürdőszobában lévő szárítóra terítem.
Halkan, egészen nesztelenül tolom be magam előtt a hálószoba ajtaját, s kerülve a félhomályban csak nyomokban derengő fotelok vagy a franciaágy lábait – nem akarom kitörni a kislábujjamat, hiába vagyok jó benne – megemelve a kétszemélyes óriáspaplan rám eső részét, bebújok Daisy mellé. Alig észrevehetően kezd el ficeregni mellettem, s bár nem úgy tűnik, mint aki felébredt, mégis úgy bújik hozzám és csavarodik rám, mintha teljes tudatában lenne a cselekedeteinek. Tenyerem szinte azonnal, a korábbiak után még mindig fedetlen hátára simul, másikkal pedig feljebb egyengetem rá a paplant, s az automatikus cirógatás nem is az ő, annál inkább a saját magam elaltatásául szolgál, hiába piszok nehéz, már-már lehetetlen elterelni a figyelmemet a bátyámról… Bele is telik bő másfél, két órába ugyan, de végül engem is elnyel az álom és csak remélni tudom, hogy sikerül kipihennem magam, hiszen milliónyi és még annál is több tervünk van mára...
884 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas Va3QPjL
It's beginning to look a lot like Christmas P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
It's beginning to look a lot like Christmas Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
It's beginning to look a lot like Christmas 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: It's beginning to look a lot like Christmas
It's beginning to look a lot like Christmas Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
It's beginning to look a lot like Christmas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Merry little Christmas
» all about christmas ~ boo & becca
» Surprise/Nightmare before Christmas
» Kian & Rora | need a little Christmas
» A new beginning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: