New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Daisy Winterberg
TémanyitásDaisy Winterberg
Daisy Winterberg EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 14:18
Daisy Winterberg
Fame is the deadliest drug.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Daisy Winterberg
Becenév
Daisy Winter
Születési hely
Minneapolis
Születési idõ
1996.12.06.
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
középiskola után elrabolt a hírnév
Foglalkozás
Énekesnő
Munkahely
Universal Music Group
Hobbi
Instagram, TikTok, Twitter minden csak lehessen posztolni.

Csoportom:
MÉDIA, MŰVÉSZET ÉS SPORT

Jellem

A morning show mai sztár vendége nem más, mint Daisy Winters. A címlapok egyik főbérlője, a 2021-es American Music Awards legjobb női előadója, a 2022-es Grammy-n pedig bezsebelhette az év albumáért járó díjat.
Jó reggelt, Daisy!

-Jó reggelt, Chloe! Köszönöm a meghívást.
Sok mindent lehet olvasni rólad a wikipédián, az újságokban és talán sokszor a megjelent dalaid is árulkodóak, de engedj be minket egy kicsit a színfalak mögé. Ki is voltál mielőtt ez az egész történt?
-Tudod, Chloe az olyan régen volt, mintha egy előző életem lett volna.
Mint minden bizonnyal tudjátok a személyigazolványomon Daisy Winterberg-ként szerepelek. A kiadók és a menedzserem javaslatára kezdtem el használni A Daisy Winters nevet. Szerintük így ütősebb és üdébb, de ettől egy kicsit néha úgy érzem, mintha Hannah Montana és Miley Cyrus lennék egyszerre. Két elkülöníthető világ.

Ez nem furcsa neked?
-Ohh, drágám, már nem. Az elején volt igazából nehéz. Az a Daisy Winterberg aki voltam nem élte volna túl azt a világot, amiben Daisy Winters igazán ragyoghat. Félénk voltam, ijedt, a klasszikus gimnáziumi kisegér, akinek a neve még csak nem is rémlik a 5 éves érettségi évfordulón.
Hűűűű. Ez elég hihetetlenül hangzik.
-Nekem mondod?
Mikorra tennéd körülbelül ezt a nagy fordulópontot? A Got Talent közben már bekövetkezett vagy csak a győzelem után?
-Jóval utána. Nem mondom, hogy a Got Talent nem dobott sokat rajtam, de igazából utána jött a nagy harc. Eldönthettem, hogy visszabújok a csigaházamba, de akkor felesleges lett volna az egész és csak elhalásztam volna valaki elől élete lehetőségét. De én nyertem és akartam, hogy valaki legyek. Nem akartam örökké csak a kis Daisy maradni Minneapolis-ból. Ehhez viszont az kellett, hogy elhiggyem, hogy az emberek tényleg kíváncsiak rám.
Ez gondolom nehéz volt.
-Nem annyira. A mai előadóknak már könnyebb. Ott van a Youtube, az Instagram, a TikTok. Mindenféle platformon érintkezhetsz a közönségeddel. Gyorsan terjednek a hírek. Elég ha kitalálnak egy trendet az egyik számodra és több millió kattintás érkezik a nevedre. Persze szükség van önkontrollra. Fontos, hogy az ember ne akarjon mindenkit boldoggá tenni, hiszen az lehetetlen. Persze most könnyen beszélek, volt olyan estém hogy egy üveg borral pityeregve olvastam a gyűlölködőket.. meg ne kérdezd miért.
Hogy értékelnéd a jelenlegi önmagad?
-Olyan erős nővé váltam, amiről álmodni sem mertem volna SOHA. Egy olyan életet élhetek, amiről mások csak álmodozhatnak és ezért rettenetesen hálás vagyok.
Köszönöm. Sajnos lejárt az időnk, de hálásak vagyunk, hogy időt tudtál ránk szakítani.
-Én köszönöm a lehetőséget. Sziasztok!

Avataron:
Ariana Grande.

Múlt
"Daisy! Daisy! Daisy! Daisy!"
14 000 ember skandálja a nevemet. Sikoltoznak, lökdösődnek.
-Még 5 perc!-szalad el mellette valaki. A stylist a hajamat igazgatja, a technikus pedig a fülhallgatómat ellenőrzi. Ha azt nem viselném semmit nem hallanék a tömegtől és késésbe lennék a szöveggel. A sminkes elém lép és még egyszer lepúderezi a homlokom és az orromat.
-Még 4 perc!-jelenti be valaki. Az asszisztensem váltja le a sminkest.
-Jó vagy csajszi. Csapj nagy hangzavart.-puszit ad az arcomra, amire szinte felsikkant a sminkes, de azért egy pillanatra magamhoz ölelem. Mihez is kezdenék nélküle.
-Készen állsz?
-Mindig.-villantom rá a mosolyomat. Bizsergés szalad végig a gerincemen. Izgatott vagyok. Imádom a nagy koncerteket.
-3 Perc!-hallucinálok vagy tényleg egyre kétségbeesett szegény hangja. A kezembe adják a vezeték nélküli mikrofont. Mindenki hátrébb lép tőlem és felsorakoznak a háttér táncosok. Ugrálok néhányat a magassarkú csizmámban. Mások ekkora sarokkal talán a nyakuk kitörését veszélyeztetnék, én pedig sportcipőben vagyok életveszélyes. Mély levegőt veszek és lassan kifújom a levegőt.
-2 perc!-Istenem. Bárcsak mehetnénk végre. Közelebb lépek a színpad széléhez. Nem kukucskálok. Nem szabad. Valaki kiszúrna és akkor idő előtt túlpörögne a közönség.
-1 Perc!-nem lehet botlás. Nem lehet egyetlen hamis hang sem, különben ízekre szednek.
-ÉS 10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... ....-A fények lekapcsolnak. A tömeg megvadul. A vaksötétben kell megtalálnom a helyemet. Amint mindenki elfoglalja a helyét felkapcsolnak a fények. Nem grimaszolok. Nem ráncolom a homlokom. A fényekkel egyszerre kapcsolom be a mikrofont.
-Hello, Los Angeles!-búgot bele a mikrofonba édes hangon.
-Remélem már vártatok.-tinilányok sikolya zengi be a teret. Csókot dobok feléjük mielőtt a fények újra kialszanak. Magamban számolok. 5.. 4.. 3... 2... 1.... Zene indul, fények fel. Show Time baby.

2 és fél óra éneklés én táncolás után vonulunk le a színpadról. Többen fognak közre. Van aki a mikrofont veszi át tőlem, van aki a fülhallgatót, az asszisztensem pedig már egy kibontott ásványvízzel vár. Én megmentőm. Elkortyolgatom miközben az öltözőm felé sétálunk. Valaki nyitja előttem az ajtót. Amint belépek az asszisztensemmel már záródik is. Lerogyok a kanapéra azzal sem törődve, hogy szinte a nyakamig felcsúszik a ruhám ahogyan eldobom magam. Felnevetek.
-Segíts kérlek!-emelem az ég felé a lábaimat. Nevetve, rutinos mozdulatokkal szabadít meg a platformos, flitteres, csillogó, villogó csizmáimtól.
-Jó voltam?-kérdezem felkönyökölve megvonogatva a szemöldökeimet. Sértetten fagy le az arca.
-Jóóó? JóóÓóÓÓ? Kibaszott fantasztikus voltál.-túlartikulál, hogy nyomatékosabbak legyenek a szavai.
Néhány táncosom ront be az ajtón, akik egyben a barátnőim is. A jeges vödörhöz vonulnak és pezsgőt durrantanak. Végre. Igyunk.

Másnap reggel a magángépen egy szürke melegítőszettben próbálom kiheverni az előző estét. Most lesz egy hónap pihenő, így végre hónapok óta először aludhatok a saját lakásomban, a saját ágyamban Manhattan-ben. De lehet, hogy majd inkább lerepülök Floridába napozni egy kicsit. De először New York. Imádom New Yorkot.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Daisy Winterberg 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Daisy Winterberg A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Daisy Winterberg 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Daisy Winterberg 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Daisy Winterberg 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Daisy Winterberg
Daisy Winterberg EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 20:35
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Daisy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egészen más a szobánk magányában álmodni arról, hogy egyszer híresek leszünk és ténylegesen is eljutni arra a szintre magabiztosságban, önbizalomban és akaratban, hogy kiálljunk mások elé és megmutassuk a tehetségünket. Szerencséd volt, mert az álmaid valóra váltak, de ez nem jelenti azt, hogy nem érzed minden nap a súlyát. Az életed gyökeresen megváltozott, valószínűleg az utcára sem tudsz úgy kimenni, mint régen, még a sikereid előtt. De persze sokan élvezik ezt a fajta figyelmet és vágynak rá, hogy ha egyszer valamilyen tehetséggel lettek megáldva, arról mindenki tudjon. Kevesen gondolnak bele, hogy akit a színpadon látunk, a színfalak mögött akár egy teljesen másik ember is lehet. Valaki, akinek vannak kétségei, akit elszomorítanak az igazságtalan, negatív hozzászólások, és aki a több órás show után valójában fáradtan rogy le az öltözőben.
Tetszett, hogy Hannah Montanához hasonlítottad a világod és volt is benne némi igazság, habár még kíváncsibbá tettél annak a részleteit illetően, hogy pontosan melyek azok a dolgok, amelyeket "leleplezhetnél" a nagy nyilvánosság előtt, és mikről lehetne lerántani a leplet pont úgy, mint Hannah azt a szőke parókát.
Fiatal vagy még, így sok minden van, amit nem tapasztaltál meg, és abban is biztos vagyok, hogy nem véletlenül mondják, hogy a szórakoztatóipar veszélyes is tud lenni. Apróbetűs szerződések, önkényes menedzserek, őrült rajongók... Remélhetőleg neked egyikben sem lesz részed! Daisy Winterberg 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Daisy Winterberg Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Daisy Winterberg Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Daisy Winterberg 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Daisy Winterberg 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Daisy Winterberg 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Daisy Winterberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matteo Winterberg
» Micah A. Winterberg
» Daisy
» Lead the way. Joe & Daisy
» When i see you again. Marco & Daisy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: