New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

twin brother - Benji Ahn
Témanyitástwin brother - Benji Ahn
twin brother - Benji Ahn EmptyVas. Dec. 17 2023, 13:36
Benji Ahn
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
a képen Lee Hyunwoo (ajánlat)
Születési hely
Staten Island - New York
Kor
28
Lakhely
Staten Island
Szexuális beállítottság
heteroszexuális/biszexuális
Családi állapot
rád bízva
Csoport
diákok/munkások
Történetünk
Ikrek vagyunk, ezért jobban szeretjük egymást, mint a többi ember.
Pontosan tizenöt évet töltöttünk együtt töretlenül, majd újabb tíz év elteltével találkoztál velem újra. Én végig igyekeztem a lehetőségeimhez mérten melletted lenni, beszélni hozzád és abban bíztam, hogy egyszer valóban felébredsz majd. Utólag úgy gondolom – és talán az orvosok is ezt érzik egy kicsit – hogy minden meghozott áldozatnak volt értelme. Talán az eltelt tíz év a felébredésed előtt egy nappal még üres reménykedés volt, de mindent beváltott az a pillanat, amikor kinyitottad a szemeid.
Nehéz dolgokon vagy túl – elsősorban fel kellett dolgoznod azt, hogy mi ketten már nem vagyunk azok a gyerekek, akik egykor voltunk. A velem kapcsolatos változásokat empatikusan fogadtad, mert te végül is mindig ilyen kedves fiú voltál. Annak ellenére is, hogy soha nem vártál meg engem… Utólag már megértem. Sokkal gyorsabban futottál nálam. Most pedig csak jelezném, hogy óvatosan incselkedj velem, mert elkezdtem edzőterembe járni – igen én! – és simán utolérlek, ha szemtelenkedsz.
Az első akadály volt az, amikor újra kellett tanulnod járni. Dühös voltál, amiért elgyengült a tested és tehetetlenné váltál, ezért kicsit elhidegültünk egymástól – elvégre tíz évet külön töltöttünk, ami nem erősítette meg a kapcsolatodat velem. Én próbálok kitartani, mert te az én Benjim vagy és szerettelek volna visszakapni. Ahányszor elzavartál egy-egy sikertelen próbálkozás után, én annyiszor jöttem vissza a neked szánt süteményeimmel, amik végül a megnyitott cukrászdám kínálatát képezték – a Te kedvenceid. Mert azt akartam, hogy hasznosnak érezhesd magad. Valószínűleg meglepődtél, amikor először eljöttél a kis mesebirodalmamba, de remélem tetszett az, amit végül láttál.
Miután a fizikai akadályokat leküzdötted és haza tudtunk vinni a kórházból anya apa és én is azon dolgoztunk, hogy visszanyerd azt az állapotodat, amiben benne voltál. Soha nem szeretted túlzottan a sulit, de sikerült rávennünk arra, hogy érettségizz le. Elmagyaráztuk neked, hogy sokkal kevésbé ciki a te helyzetedben visszaülni az iskolapadba és próbálkozni, mintha beletörődnél ebbe az egészbe. Hiszen talán kiesett tíz év az életedből, de attól még nagyon fiatal vagy feladni mindent. Mentálisan mindez valószínűleg nagyon megterhel ez téged. De tudnod kell, hogy én nagyon szeretlek téged és csak azért mondok olykor ellent neked – még ha ez idegen is neked a régi emlékeink fényében – mert azt akarom, hogy az életed a lehető legjobb legyen és ha végső soron meg is bánod a döntéseid, legalább dönts ahelyett, hogy az árral sodródsz.
Minden bizonnyal nehéz megbirkózni azzal, hogy mennyit fejlődött a világ, hogy neked felnőtt emberként kellene élned a mindennapjaid. Tudnod kell, hogy én vagyok számodra az a valaki, aki minden panaszodat képes meghallgatni, aki nem tartja cikinek az állapotod, melletted van és minden körülmények között támogat. Mert egy gyönyörű felnőtt lett belőled és szeretném, hogy te is úgy bontsd ki a kis szirmaidat, mint a legszebb virágok. Hiszen egy vagy közülük.

// a karakter jóval régebbi, mint ez a hirtelen megírt szedett-vedett hirdetés, de hosszútávon nem tudom elképzelni Kris életét Benji nélkül. Vannak még bizonyos részletek, amikre nem annyira akartam szót pazarolni, mert ezt pm-ben is meg tudjuk beszélni, de a lényeg, hogy nagyon nagyon várlak, hiszen nélküled nem olyan az életem, mint ahogy azt eredetileg álmodtam meg. A plotot én egy comfort kapcsolatnak képzelem el, semmiképp se akarok a gyerekek közé ármánykodást, hiszen Benji életében épp elég akadály volt, amivel meg kell küzdenie és ahhoz, hogy az útján tudjon haladni, mindenképp szüksége van egy támogató testvérre – szerintem. Kris egy kis macaronjellemű, édes lányka, ezért semmiképpen sem szeretnék direkt bántó plotokba belemenni. A pb-t illetően száz százalékig ajánlat az, amit kiírtam, még jó pár ötletem van rá (Jung Jinyoung, Nam Joohyuk, Choi Wooshik, Do Jihan, Lee Jae Wook, Choi Youngjae, Kim Taehyung). Ha esetleg neked is lenne arcra ajánlatod, akkor ne tartsd magadban twin brother - Benji Ahn 2624752903 Leginkább koreaiként képzelem el Benjit, de ha van egy jó kínai/japán alternatívád, akkor nyitott vagyok az ajánlatodra mindenképp.

livin' in new york



I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
twin brother - Benji Ahn JqNRPmx
twin brother - Benji Ahn DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
twin brother - Benji Ahn 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
twin brother - Benji Ahn VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
twin brother - Benji Ahn WiH0wT9
 
twin brother - Benji Ahn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my evil twin
» we're all in this together - - Benji && Joel
» Excuse me??? - Lola & Benji
» Jóga móka - Rhea & Benji
» Lil' Brother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: