New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ahn Jin Hee
TémanyitásAhn Jin Hee
Ahn Jin Hee EmptyHétf. Júl. 20 2020, 22:49
Ahn Jin Hee "Kristine"
Memories ever so precious, Fill up inside me, Although I don’t want to

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes név
Kristine Ahn / Ahn Jin Hee
Becenév
Kris, Jin, Jinny, Hee
Születési hely
Staten Island, New York
Születési idõ
1995. 03. 25.
Kor
27
Lakhely
Staten Island
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Institute Of Culinary Education;; School of Pastry & Baking Arts - végzett
Foglalkozás
jelenleg szabadúszó cukrász
Hobbi
jóga | romantikus könyvek | macskázik | a bátyját neveli | folyton munkát keres | kertészkedés | kis petóniák gyűjtése | újabban edzőterembe jár | iszik a legjobb barátjával
Moodboard

Munkások
csoporthoz tartozom

Jellem


Motivációs levél

Ahn Jin Hee vagyok, 25 éves friss pályakezdő. Cukrász végzettséggel rendelkezem, és bár még sosem dolgoztam a szakmámban, mégis magabiztosan állok a kihívás elé. Egészen kicsi korom óta érdeklődöm a sütés felé. Kezdetben még csak a család tesztelte az általam elkészített dolgokat, utána már a szűk baráti kör számára is készítettem tortákat, majd végül úgy döntöttem, hogy ezt a hivatást szeretném űzni a későbbiek során is.
Több versenyt is megnyertem, ezeknek az eredményeit mellékletben csatolom. Mégis talán az a legnagyobb erényem, hogy szívből készítek minden édességet. Szeretném, ha a vendégeim elégedettek lennének. Nem használok túl sok vajat a krémekhez, nem spórolok az ízesítőkkel sem, ha arról van szó. Mindenek elé helyezem a tökéletes ízt és díszítést, ami miatt külön dicséreteket kaptam a tanáraimtól is.
Produktív ember vagyok. Szeretek mindig ügyködni valamin, épp ezért is vagyok az otthoni kiskertünk felelőse. Ha kikapcsolódásra vágyok, akkor mindig kimegyek kertészkedni. Nem keverem a munkát a magánéletemmel, így a születésnapokon kívül szinte sosem készítek otthon süteményeket. Túlságosan félek attól, hogy egy idő után már emiatt képtelen lennék teljes szívvel élvezni a munkámat.
Könnyen alkalmazkodom az új környezethez, probléma nélkül be tudok illeszkedni egy már megszokott rutinnal rendelkező csapatba. Úgy gondolom, hogy képes vagyok arra, hogy a megfelelő alázatot gyakoroljam másokkal szemben. Jól fogadom a tanácsokat, nem veszem magamra azt, ha valaki a munkámra mond kritikát. Szeretem, ha emberek vesznek körül, éppen ezért is lennék megfelelő a gyakornoki munkára.

Extra információk
• Melegszívű és segítőkész
• Igyekszik mindig mások segítségére lenni
• Szókimondó és meg tudja magát védeni
• Nem veszekedik másokkal feleslegesen
• Ösztönösen érzi, hogy mi az, ami a másiknak a legjobban fáj. Igyekszik ezt lehetőségek szerint nem felhasználni mások ellen.
• Mindig őszinte
• Könnyen lelkessé válik, ha olyan dolgokról van szó, amiket szeret
• Nehéz megbántani és eljátszani a bizalmát, de akinek sikerül, az nagyon nehezen kapja vissza ezeket.
• Imádja a virágokat és az állatokat.
• Van egy menhelyről örökbefogadott kiskutyája
• Sokszor helyez másokat maga elé
• Nagy rajongója volt tinédzserként a Jonas Brothersnek. Azóta sem sikerült feldolgoznia, hogy a három fiú már megházasodott.
• Egyszer elolvasta az eredeti Csipkerózsika történetet. Elsírta magát miatta.
• Kicsi korában mindig azt mondta, hogy Disney hercegnő szeretne lenni, ha felnő.
• Lassan tanuló típus
• Sokszor mond dolgokat meggondolatlanul
• Könnyen ki tudja fejezni az érzéseit
• Képes a legrosszabb szituációkban is mosolyogni.
• Néha túlságosan is óvatlan

"IU" Lee Ji Eun
arcát viselem

Múlt
- Benji, ne rohanj már előre – kiabáltam a bátyám után, miközben próbáltam vele tartani az iramot. Akkoriban a sok édességevéstől duci voltam, és lehetetlennek tűnt utolérni őt – Nem foglak így utolérni! Ha itt hagysz, esküszöm ki foglak nyírni!
Igyekeztem lehetőség szerint követni őt, de hamar eltűnt a szemem elől, ami miatt durcásan toppantottam egyet a lábammal. Miért csinálja mindig ezt? Egyidősek vagyunk, de valamiért őt sokkal gyerekesebbnek érzem magamnál. Kettőnk közül ő a népszerűbb, emiatt pedig nehéz volt vele kettesben maradnom a suliban. Mindig körülötte voltak a barátai, és már a lányok is elkezdték nézni a ronda, tök fejét... Én pedig magamra maradtam. Persze nekem is megvoltak a köreim, de ettől függetlenül zavart, hogy a tesóm már nem is annyira a tesóm... Sokkal inkább mindenki más barátjává vált.

3 hónappal késõbb

- Szia, Beni – mosolyogva léptem be az újonnan kapott szobájába, de ő csak csendesen feküdt tovább. Behúztam magam mögött az ajtót, majd helyet foglaltam a széken. Egy magánklinikán vagyunk. A tesóm pedig hónapok óta mozdulatlanul fekszik. Haragudtam magamra, amiért nem futottam utána aznap. Talán akkor megelőzhettük volna a balesetét? Nem igazán tudtam, hogy hogyan vehetném rá őt arra, hogy magához térjen. Talán a családba ezzel kapcsolatban én voltam a leginkább pozitív. A kezemben tartott kis levelet pedig az éjjeliszekrényének fiókjába tettem, aztán pedig gondosan betoltam annak az ajtaját.
- Hoztam neked még egy levelet – egészen közel ültem az ágyához, aztán felkaptam a kis polcról a körömvágó ollót és az ölembe vettem a bátyám kezét – Remélem egyszer el tudod majd olvasni őket... Csak a papírt pazarolom érted és ezért irtják az esőerdőket, tehát fel kell ébredned! Rajtad múlik az egész emberiség jövője.
Csak finoman dorgáltam meg őt, miközben igyekeztem a lehető legóvatosabban levágni a körmeit. Bár talán ha fájdalmat okoznék neki, akkor felülne... Nem? Mindenesetre képtelen voltam rá.
- Kezd már idegesíteni, hogy ennyire magatehetetlen vagy – minden erőmmel azon voltam, hogy visszaszorítsam azokat a könnyeket amik nagyon szerettek volna kibuggyanni a szemem sarkából – Mindig csak gondoskodni kell rólad... Mikor fogsz már felnőni? Mikor leszel képes arra, hogy levágjad a saját körmeid? Mindig nekem kell csinálnom és ez már... Sok. Nem vigyázhatok rád örökké.
El szoktam gondolkozni azon, amit az orvosok mondanak az esetünkben. Hogy a beteggel sok időt kell tölteni, sokat kell hozzá beszélni, és akkor nagyobb eséllyel ébred fel a kómából. Minden nap két órát töltök Benji kórtermében és nincs eredménye a dolognak. Talán, ha nem jövök többet, akkor hiányozni fogok neki? Talán számára ez lenne a motiváció arra, hogy összeszedje magát? Képes lenne felkelni azért, hogy megkeressen engem?

1 évvel késõbb

- Oppa! – mosolyogva bújtam be az ajtón, majd amikor nem érkezett reakció felőle, lebiggyesztett ajkakkal álltam meg és nem mozdultam. Nem szóltam. Csak vártam és szorosabbra fogtam a karjaimat a hatalmas plüssmackó testén, aminek a nyakába egy sárga színű szalagot is szereztem, hogy csinosabb legyen. Vártam pár pillanatot, de még mindig csak azokat az idegesítő gépi hangokat hallottam. Néha, amikor lehunytam a szemeimet éjszaka, álmomban is hallani véltem hasonlókat. Nem egyszer riadtam fel arra az éjszaka közepén, hogy azt hittem: a kórházban vagyok.
- Hoztam neked egy barátot, aki majd vigyáz rád. Az érettségi miatt anyáék megtiltották, hogy minden nap jöjjek – lassú, súlyos és egyáltalán nem nőies léptekkel haladtam a szék felé, amire levágtam a fenekem. Még mindig nem szoktam meg, hogy nagyjából harminc kilótól sikerült megszabadulnom, ami miatt otthon sodrófába kapaszkodva álltam órákon keresztül a falnál, és anya képes volt gyakoroltatni velem a keresztbe tett lábbal való ülést. Ettől csak még inkább rosszul éreztem magam, de megígértem a tesómnak, hogy ha felébred, akkor megszabadulok a testemet nyomó, szó szerint fizikai terhektől. Azóta, hogy leadtam a feleslegemet, jobban is érzem magam a bőrömben, viszont... Benji ennek hatására sem volt hajlandó magához térni.
- Be kell mutatkoznod neki most azonnal! – dorgáló volt a hangom, ahogyan finoman megnyomkodtam az arcát. Az nem is rezdült, lényegében jelét sem mutatta annak, hogy tervezne magához térni. Ettől rám ismét csak szomorúság szállt. Viszont az egészet mindig képtelen voltam kimutatni, amikor ide jöttem, így csak még egy levelet dobtam a fiókba – már két doboz teljesen betelt a bátyámnak címzett levelekkel – és elmeséltem neki vidáman, hogy milyen napjaim voltak. Hogy a végzősök báljába elhívott az a fiú, akiért komolyan odavoltam. Csak akkor morzsoltam el egy könnycseppet, amikor ismét elhagytam Benji szobáját.

livin' in new york



I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -

Maia Toresano and Tristen Woo imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ahn Jin Hee JqNRPmx
Ahn Jin Hee DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
Ahn Jin Hee 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Ahn Jin Hee VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Ahn Jin Hee WiH0wT9
TémanyitásRe: Ahn Jin Hee
Ahn Jin Hee EmptySzer. Júl. 22 2020, 22:54
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Kristine!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Biztosan rettentően furcsa és elfogadhatatlan érzés csak félig elveszíteni valakit. Félig, mert az illető még ott van veled, lélegzik és életben van, de nem szól vissza, nem mosolyodik el és nem nyitja ki a szemét. Aranyos tőled, hogy annak ellenére is rendszeresen jártál a bátyádhoz és az életed részének tekintetted, hogy nem volt teljesen veled. De talán ez jellemző az ikrekre, akik között mindig lesz valamilyen mások számára érthetetlen és láthatatlan kötelék, egyszerűen csak tudják mikor van szüksége rájuk a másiknak. Ahn Jin Hee 2624752903 Tíz év rettenten hosszú idő, Te pedig szó szerint kiírhattál egy esőerdőt, amiért szorgosan írtad azokat a leveleket Benjinek, most azonban lehet, hogy épp ezek a levelek jelentenek neki nagy segítséget a felzárkózásban. Mert Te gondoskodtál róla, hogy minden, amiből kimarad, valamilyen formában mégis elérjen hozzá.
Igazi kis napsugár vagy, bár gondolom ez olyan családi dolog, az Ahn gyerekek mindketten csak mosolyt csalnak azoknak az arcára, akik megismerhetik őket. Ezzel az odacsalt mosollyal olvastam ugyanis a kis motivációs leveledet, amelyben volt egy jó adag naivitás, na meg őszinte motiváció. Rávilágítottál, hogy a tortakészítés nemes tudománya olyasmi számodra, amiért igazán odáig vagy, ami megéri a fáradalmakat.
Remélhetőleg a motivációs levél célba ér, Te pedig megkapod az álom munkádat, ahol olyasmit csinálhatsz, amit szeretsz. Emellett pedig azt is remélem, hogy a bátyáddal kíméletes leszel és most már sosem hagy úgy el, mint azon a bizonyos napon tíz éve. szívecske
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Ahn Jin Hee Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Ahn Jin Hee Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Ahn Jin Hee 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Ahn Jin Hee 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Ahn Jin Hee 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Ahn Jin Hee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: