New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

What is the truth? - Cale & Katniss
TémanyitásWhat is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzer. Nov. 29 2023, 13:58


Cale & Katniss

Devil or Angel?
A busz minél közelebb ér a megállóhoz, az én szívem annál erősebben ver, és fogalmam sincs, hogy miért tartok éppen annak a férfinak a lakásához, aki úgy lett beállítva nekem, mintha valami szőrnyszülött lenne. Mondjuk azok alapján amiket hallottam róla, tényleg az, csak valamiért ott vannak a fejem fölött még mindig azok a kérdőjelek, amelyek miatt még ott van bennem a bizonytalanság és a remény is, hogy nem lehet igaz. Talán jobb lenne az érkezésem előtt telefonálni, csak elfelejtettem elmenteni a számot és közben meg annyi hívást kaptam a hírdetésemnek köszönhetően, hogy fogalmam sincs, hogy melyik tartozik hozzá. Szóval marad a váratlan megjelenésem és a bizakodás, hogy otthon is találom és nem feleslegesen jöttem idáig. Könnyebb lett volna persze taxit hívnom, ami direkt a címre visz, de a busz olcsóbb a kezemből pedig kicsúszott minden pénz. Nem tehetek róla, de amúgy baromi drágaság van és hát nem szeretek spórolni. Nem minntha vettem volna bármi értelmeset is. Néhány ismerősömnek köszönhetően megismerkedtem egy dílerrel, aki amúgy sokkal drágábban árulja a drogokat, mint akitől eddig vettem, de azt hiszem, hogy azt nyakon csípték. Mindegy is. Megáll a busz én meg még akkor is csak ülök az ülésben és eltöprengek azon, hogy talán mégis jobb lenne tovább mennem és elfelejteni mindent. Mert mi van akkor ha minden igaz, amit hallottam? Talán nem éri meg kísértenem a sorsomat, de nem bírok a kíváncsiságommal. Mert ha mégis kiderül, hogy hazugságokkal lett tele tömve a fejem, akkor azt hiszem, hogy bánnám, amiért elszalasztok egy ilyen lehetőséget, meg hát velem tényleg kedves volt. Egyáltalán nem olyan, mintha valami eszelős gyilkos lenne. Rákérdezni persze nem fogok semmire, mert annyira bátor azért még én sem vagyok. Meg ha őszinte akarok lenni, akkor nekem sem esne jól ha valaki csak úgy letámadna ilyen vádakkal. Bajba sem szeretnék sodorni senkit, így majd megoldom egyedül, menet közben pedig kitalálom, hogy hogyan. Sóhajtok egyet és végül utolsónak én is leszállok a buszról, mert már úgyis mindegy. Elő veszem a telefonomat és a JPS-be bepötyögöm a címet, mert akármilyen rossz is a memóriám, de valahogy az nagyon megmaradt az elmémbe. Pedig azon a napon még eszembe se jutott ilyesmi, hogy magamtól oda menjek. Nem mintha tudnám, hogy mit akarok mondani egyáltalán. Tényleg semmilyen tervem nincs, csak sodródni fogok az árral és reménykedek abban, hogy jó vége lesz. Csak valahogy próbáljak olyan lenni, mint a múltkor, hogy véletlenül se vevődjön észre rajtam az az aprócska félelem, amit a fejembe ültettek.
Körülbelül negyed óra sétálás után végül rábukkanok az ismerős házra, így a farzsebembe rejtem a telefonomat és mint aki tudja, hogy mit csinál közelítem meg az ajtót. Egy kis ideig csak állok előtte, végül minden bátorságomat össze szedve kopogok be. Halkan, bizonytalanul és pénz nélkül. Mert ja... ha már itt vagyok és kiderül persze, hogy az én igazam van és jó ember, akkor egészen biztos, hogy megint felajánlom a szolgálataimat.  

BEE


Manuel Valderrama ölelést küldött

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzer. Nov. 29 2023, 19:37


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Nem vártam vendéget, így eléggé meglepett, amikor kopogtak az ajtómon. Szerettem, ha előre bejelentkeznek, mert nem biztos, hogy itthon találnak. Ebben a házban. Mert több is van, igaz, ez a fő otthonom. Egyébként sem szoktam gyakran otthon lenni, mert millió egy dolgom van, most is csak annyira jöttem haza, hogy összeszedjek néhány kelléket egy műsoromhoz, aztán terveztem is tovább menni, de most úgy néz ki változnak a dolgok.
Összehúztam a túratáskán a cipzárt, majd betettem az íróasztal alá, ahol nem volt túlzottan szem előtt, majd az ajtóhoz mentem és kinyitottam. Legnagyobb meglepetésemre Katniss állt odakinn. Az arcom nem árulta el gyanakvásom, a mosolyom barátságos volt, hangom kedélyes, pedig igenis furcsa volt, hogy itt találom. Önként.
Ezek szerint Manuel nem előtte nyitotta ki a csomagot, így nem látta a reakciót. Ez jó, a lány akkor abban a hitben van, amit én mondtam neki magamról és róla. Vagy két lehetőség maradt. Manuel leplezte indulatait, nem mondott neki el semmit, vagy tudja az igazságot és csak  szaglászni jött el hozzám. Ez a három lehetőség volt.
Vagy lenne egy negyedik? Esetleg Manolo beszélt neki, de ő egy szavát sem hitte el és csak puszta ártatlanságból jött el, mert pénzre van szüksége.
Jó lenne kideríteni mi az igazság. Tudnom kell mi történt köztük.
- Szia Katy, mi a helyzet? - mosolyogtam és intettem neki, hogy nyugodtan jöjjön be. Előre engedtem, majd elfordítottam a kulcsot a zárban és zsebre tettem. Mosolyogva intettem felé, hiszen minden bizonnyal ez a tettem semmi jó érzést nem váltott ki belőle. - Ugyan, ne ijedj meg, nem lesz semmi baj. Csak tegnap volt betörés a környéken és óvatos vagyok. A szomszédomat fényes nappal ütötték le a saját házában és minden pénzét ellopták, ahogy a felesége összes ékszerét is. Nem kockáztatok, hogy ide is bejöjjön valaki, ráadásul te is itt vagy... leütnek, azt nem fogom magamnak megbocsátani. Sok pénz van itthon és van pár értékes festményem is a házban a falakon.
Kérsz valamit? Inni, enni, süti? Gyere, menjünk át a nappaliba, ott beszélgethetünk
- mosolyogtam és átkísértem a nappaliba, ahol valóban voltak értékes festmények és minden nagyon drágának tűnt. Rendkívül elegáns otthon volt.
- Mesélj, mi volt? Manuel örült? A pénzt ugye jól használtad fel? Nehogy megtudjam, hogy cigit vettél rajta - nevettem és vállon veregettem, majd ledobtam magam a fotelba.


szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzer. Nov. 29 2023, 21:08


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Még az ajtóban állva sincs fogalmam arról, hogy mi a csudát keresek itt, de valamit biztosan, mert ahelyett, hogy sarkon fordulnék, csak türelmesen várok, és közben próbálom rendbe tenni a fejemben a gondolataimat, hogy ne látszódjon rajtam, hogy mennyire zavart is vagyok. fejben kezdek számolni és az a tervem, hogy ha tízig elérek akkor inkább mégis csak lelépek, de ebben a percben nyílik az ajtó, én meg úgy állok a küszöb másik oldalán, mintha földbe gyökerezett volna a lábam. Nem vagyok őrült egyáltalán, csak valahogy hajt a kíváncsiság. Mert az a barátságos mosoly ahogyan rám néz teljesen ellent mond annak, amiket hallottam. Az aki gonosz, hogy tudja ennyire megjátszani magát, hogy elhiggyem, hogy nem is az? Mégsem bírok olyan lenni, mint először, amikor találkoztunk és csak bízok benne, hogy mégis elég természetesen viselkedek ahhoz, hogy ezt ne vegye észre rajtam.
- Én csak... azt mondta, hogy bármikor jöhetek, ha szükségem van valamire. Akartam előbb telefonálni, de sajnos elfelejtettem a telefonszámot elmenteni és... és most itt vagyok. - válaszolom zavartan és bár egy kicsit hezitálok, de végül mégis belépek a házba. Már úgyis voltam odabent. És akkor sem történt semmi. Miért kéne épp most történnie bárminek is? Csak beszélgetünk, megkérem, hogy találjon nekem ki valami más munkát és közben talán felfedezek majd valamit, amit eddig nem. Nem mintha legutóbb olyan túl sokat láttam volna a házból. Akor még nem érdekelt. Megtorpanok amint meghallom kattani a zárban a kulcsot és félve pillantok vissza rá, majd az ajtóra, és igyekszem nem bepánikolni még attól sem, hogy magánál tartja a kulcsot. Miért nem hagyta benne a zárban? Mintha látná rajtam a félelmet úgy kezd magyarázkodni, én pedig hamar egy mosolyra húzom a szám, hogy tényleg semmi okot ne adjak neki arra, hogy kételkedjen bennem. Mindezt úgy, hogy még mindig semmi célom nincs és pusztán csak abban bízok, hogy minden majd magától fog jönni. A lényeg az, hogy ne gyanakodjon, bár zárt ajtóval azért mintha egy kicsit kezdene elszállni az a bátorság belőlem, ami akkor még ott volt, amikor a fejembe vettem ezt az ostobaságot, hogy ide jöjjek.
- Fő a biztonság. Manapság egyre több bűnőző mászkál szabadon. - motyogom véletlenül sem nézve rá, mert nem akarom, hogy észre vegyen rajtam bármit is. De a bezárt ajtó azért eléggé zavar. Csak az vígasztal, hogy legalább nem az emeletre akar menni velem, mert a horror filmekben például legtöbbször ott történnek a kegyetlen dolgok. Megrázom a fejem, ezzel elutasítva azt, hogy bármire is szükségem lenne és azért is, hogy a hülyeségeket elhessegtessem onnan. Mert még mindig nem úgy néz ki, mintha valami elvetemült őrült lenne. És ez remélem, hogy így is marad és abban is bízok, hogy nem találok semmi olyant ebben a házban, ami ki tudna ábrándítani. Belépve a nappaliba, kicsit eltátom a szám és úgy nézek körbe, mintha még sosem jártam volna ilyen házban. A nagybátyám is gazdag, az a ház sem rossz, csak az a kár, hogy nem az enyém minden ami ott van. De itt valahogy mégis olyan otthonosabb. A fejem ide oda mozgatom, próbálok mindent szemügyre venni, ami olyan lehet, mintha csak csodálkoznék, pedig az igazság az, hogy valami olyant akarnék felfedezni, ami arra utaló jel lehet, hogy ő tényleg egy gyilkos. Bár az olyan tárgyakat gondolom nem legelől szokás hagyni. A kérdése az, ami vissza zökkent a gondolataimból, és rá emelem a tekintetem. Basszus. Most mit mondjak?
- Igen... örült. És köszöni. - hazudom könnyedén, mert biztosan nem fogom elárulni azt, ami valójában történt. Vajon elhiszi ezt? Kicsit össze rezzenek ahogy vállon vereget, de nem mozdulok, csak egy helyben állva figyelem, mert abban bízok, hogy talán majd a reakciója elég árulkodó lesz.  Közben pedig zavartan vakarom meg a fejem, mert nem épp cigire költöttem a munkámért kapott pénzt. De majdnem. És az nem igazán hasznos. Azt hiszem. Bár néha lehet hasznát is venni. Felejtésnek például kurvajó.
- Nem cigizek. Néhány ruhát vettem és a környékünkön nyílt egy kínai étterem. Kipróbáltam. Isteni ételeket főznek ott. - az utolsó állításom legalább nem hazugság, talán csak az a része, hogy abból a pénzből mentem oda. A valóság az, hogy a nagybátyám vitt el, mert kivlételesen jó napja volt. - Igazán szépek ezek a festmények. - vajon tényleg sok pénzt érnek azok? Van alattuk vajon ilyen eldugott széf, amit a filmekben is lehet látni? Annyi mindenre vagyok egyszerre kíváncsi, mégsem tudom, hogy hogyan tudjak meg mindent anékül, hogy szemet szúrhatnék vele, vagy kérdeznem kéne bármit is.   

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzer. Nov. 29 2023, 22:12


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Éreztem a lányon, hogy valami nem stimmel. Más volt, mint akkor, sokkal feszültebb, sokkal idegesebb. Éreztem az ilyet, bárhol-bárkin megéreztem a stresszt, a feszültséget, a félelmet. Ez a lány pedig már közel sem volt olyan, mint akkor, amikor először találkoztunk.
Valami történt, nekem pedig meg kellett tudnom, hogy mi váltotta ki belőle. Tudnom kell, hogy mi okozza nála, hogy a félelem és a stressz mással össze nem téveszthető auráját hozta hozzám magával.
Manuel és az ajándékom az oka, vagy más áll a háttérben? Ki fogom deríteni.
Mindezen hátsó szándékomat a mosoly, a baráti tekintet és az együttérző, kedves hangsúly leple mögé rejtettem, melyeket már az évek során tökéletesre fejlesztettem. Szükség volt rá, hiszen némelyik áldozatot és rendőrt ezekkel a színészi játékokkal lehet megtéveszteni. Egyébként is azt szokták mondani, aki saját érzéseinek és gondolatainak nem ura, az másokén sem tud uralkodni. Én pedig tudok a sajátomén és ennek hála másokén is tudok. Ezt már bebizonyítottam, amikor múltkor Katnisst is az ujjam köré csavartam és megannyi más embert is. Bár voltak kudarcaim, a többség sikeres volt.
- Így van, ezt mondtam. Csak nem hittem volna, hogy ilyen hamar újra találkozunk, de örülök neked. Semmi baj, hogy itt vagy. Mindig szívesen látlak - mosolyogtam. - Gyere csak be - félre álltam. - Semmi baj, majd beírjuk azt a telefonszámot és akkor bármikor tudsz csörögni is nekem, vagy SMS-t írni.
Bezártam az ajtót, eltettem a kulcsot, s nem kerülték el érzékeim, hogy ismét csak némi félelem lett rajta úrrá. Olyasféle pillantást vetettem felé, mint mikor a pszichológusok tudtára akarják adni a páciensnek, hogy bizony látták rajta, hogy éppen elszólták magukat és a terápia egy fontos mérföldkőhöz érkezett.
Láttalak. Látok, mindent. Félsz. És jól teszed. Félj csak, mert a félelem megmentheti az életedet. Rég rossz, amikor a rémület jön. A rémület azt jelenti, hogy csak perceid vannak hátra az életből, a félelem pedig azt, hogy még van lehetőséged rá, hogy megmentsd magad. Hogy óvd az életedet, amíg még lehet.
A kulcs nálam. Vajon elég jók a képességeid, hogy sikerüljön elérned, hogy kinyissam neked az ajtót és élve kiléphess rajta? Természetesen úgy, hogy később vissza is jössz hozzám. Mert az enyém vagy kislány. Azóta az enyém vagy, hogy beléptél ide hozzám aznap a munkáért és többé nem lehet kihátrálni. Ha azt hiszed az igazság kiderültével én elengedem a lelked és a tested, akkor tévedsz. Ha el akarsz fordulni tőlem, meg kell halnod.
Légy okos és ne csinálj hülyeséget. Lássuk, mennyire vagy jó játékos? Ez az én játékom, amiben csak én nyerhetek. Én. Vagy nyerhetünk közösen is. De olyan nincs, hogy csak te járj jól. Ez az én birodalmam, itt most én vagyok a főnök, te pedig csak tehetetlenül vergődhetsz, vagy hozzám simulhatsz. De ne feledd, az, aki vergődik, egy idő után kileheli a lelkét.
- Így van - helyeseltem neki. - Rettenetes, milyen világban élünk. A sok gyilkos... és nem tudhatod ki az. A szomszéd srác, egy jó fej bolti eladó, vagy a zsémbes krumpli árus. Néha a legkedvesebb emberek azok, akik kést ránthatnak, ha elgurul a gyógyszer... elég csak egy rossz szó - jegyeztem meg kissé sejtelmes hangon. Ha okos és Manuel elmondta neki az igazat, akkor érti mire célzok.
Csak neki akarok jót. És magamnak. Nem vagyok én szörnyeteg. Miért ölném őt meg, ha nem muszáj? Legyen esze, én csak segíteni akarok neki.

A nappaliba mentünk, ahol leültem és feltettem neki az első kérdésemet, melyre meg is kaptam a választ. Hazudik. Hazudik nekem, ami nem esik jól. Hát, hogy bízzak meg benne, ha ő sem bízik meg bennem? Elmondhatná az igazat, helyette köntörfalaz, pedig nem fog rajta segíteni, ha nem őszinte velem.
- Ezt örömmel hallom - mosolygom élénken és félre billentem fejem. - Tudod nekem sok barátom van és nem tudok mindig mindenkinél ott lenni. De örülök, hogy ilyen jól alakult. Tudom, hogy szeretsz örömet okozni másoknak, szóval ha legközelebb lesz ilyen csomagszállítási lehetőség okvetlen megkereslek, hiszen ezek után biztos nem mondanál nemet. Gondolom lelkesít a gondolat, hogy nem csak pénzed lesz belőle, de sok-sok boldog arcot láthatsz majd a csomagok miatt - mondtam mosolyogva, de ellenben kegyetlenül megszorítva torkát szavaimmal és árgus szemekkel figyeltem az árulkodó jeleket. Na és erre mit lépsz? Lássuk. Vajon mivel magyarázod ki, ha nemet mondasz? Hiszen, ha Manuel örült, mi akadálya lenne, hogy jó pénzért örömet okozz másoknak is?
A festményekre pillantottam, majd elmosolyodtam.
- Igen, így van. Jó ízlésem van, ha művészetekről van szó. Szép pénzt érnek. De miért nem ülsz le? - kérdeztem és a kanapé felé intettem. Annyira stresszben van, annyira fél, hogy még leülni is elfelejtett, még ahhoz is ideges volt, hogy természetesen viselkedjen. De nem baj, azért vagyok, hogy felhívjam a figyelmét az ilyen apróságokra. Járt már itt, ha nem is a nappaliban. Mi sem lenne természetesebb, mint, hogy leüljön szemben a barátjával. - Valami baj van? - kérdeztem lágy hangon. - Kissé feszültnek tűnsz? - kérdeztem újra, noha a kissé az elég enyhe kifejezés volt.
El kellett kezdeni azt a hazug maszkot letépni az arcáról. - Nekem elmondhatod. Tudod, megbeszéltük: Én vagyok a te támaszod. Bármi baj van, nekem elmondhatod. Tudod, biztosan megértem majd és segítek. Csak magadnak ártasz, ha a gondokat magadba zárod. Az elfolytott érzések és gondolatok gyilkos módon tudnak viselkedni. Tönkre teszik a szívet és az idegeket.


szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzer. Nov. 29 2023, 23:52


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Még mindig olyan kedvesen áll előttem, mint azon a napon is, de valahogy mégsem elég ahhoz, hogy kitisztuljon az agyam mindattól, amit bár sosem hallottam volna. Magamon is érzem, hogy ideges vagyok, és hiába próbálok úgy beszélni, mintha minden rendben lenne, hallom saját magamon is a bizonytalanságot és azt is, hogy nem vagyok biztos saját magamban. De mégsem hátrálhatok már ki, késő megbánnom. Mert ha megfutamodok, akkor azzal elárulom magam. Na meg ha mégsem igaz semmi abból a rémtörténetből, akkor a végén megbántom a viselkedésemmel. Azt pedig igazán nem szeretném. Mert ő jó volt hozzám. Csak én most épp egy kicsit össze vagyok zavarodva. És még mindig nem tudom, hogy jó ötlet volt-e ide jönnöm. Az ahogyan beszél azt sugallja, hogy igen, ugyanakkor ez a sok minden, ami a fejemben van az ellenkezőjét érezteti velem. Egyik felem fél, a másik pedig örül annak, hogy talán végre lehet valaki,  akinek kimondhatom azt a sok szart magamból, ami gyermekkorom óta kísért. De valamiért mégsem bízok benne most már. Főleg azután nem, ahogy bezárja mögöttünk az ajtót. Ezzel mondjuk nem is lenne olyan nagy gond, még hihető is a magyarázata, de az már kevésbé tetszik, hogy magánál tartja a kulcsot. Talán csak paranoiás vagyok. Lehet, hogy máskor is így szokta csinálni, mert éppen ő az aki paranoiás és tényleg a rablásoktól fél. Kissé megtorpanok emiatt, de azért minden erőmmel azon vagyok, hogy ne mutassam még mindig azt ki, hogy mennyire nem tetszik ez. Nem láthatja rajtam a félelmet, mert egy kicsit még én magam is szégyellem amiatt, hogy ezt érzem. Pedig okot sem adott rá. Vagyis eddig. A szavai viszont borzongással töltenek el, ami miatt ismét a bezárt ajtó felé pillantok, és közben azon gondolkodok, hogy hogyan jussak ki azon anélkül, hogy kérném a kulcsot. Vajon a hajamban lévő csatt a segítségemre lenne majd, ha véletlenül a helyzet úgy hozná? Nem mintha tudnám, hogy azt hogy csinálják, de a filmekben elég jól szokott működni. Talán nem kéne annyit néznem a tévét. Egyáltalán nincs rám jó hatással.
- Még az a szerencse, hogy sose találkoztam ilyen emberrel. Eddig mindig aki mosolygot rám, az őszintén tette. - vonom meg a vállam és remélem, hogy ha épp magáról beszél - márpedig nagyon úgy hangzott -, akkor ezzel megérti, hogy semmi kedvem részese lenni semmiféle játéknak. Mert egyre inkább kezdem megbánni azt, hogy ide jöttem. Pedig semmit sem csinál, csak beszél hozzám. De mégis a hideg fut végig a hátamon. Már a múltkor is olyan furcsa volt mikor az újászületésekről magyarázott, csak az a beszélgetésünk előtt senkitől sem hallottam egy olyan történetet, ami még egy horror filmben is durva lenne, nem hogy elképzelni azt, hogy a valóságban is megtörténhet. A nappaliba érve sem leszek nyugodtabb, mégis kíváncsian nézek körbe. Nem azért mert jelentenének számomra bármit is a falon lógó festmények - bár azért azon elgondolkodok, hogy vajon ha megszerezném valamelyiket mennyit pénzt adnának érte -, vagy bármi más, hanem azért, mert egyszerre tűnik izgalmasnak az, hogy kitalálljam, hogy hová rejthet el olyan dolgokat, amivel embereket kínoz. Már ha az igaz. Talán épp az a célom, hogy semmit se kapjak és kimenjen a fejemből az a sok rossz gondolat, ami mostanra olyan mélyen ült oda bele, hogy félek, hogy soha többé nem fog eltűnni. Nem szeretek hazudni - bár néha egész jól megy -, de azt sem akarom, hogy megtudja, hogy többet tudok, mint hinné. Meg persze bajt sem akarok senki fejére. Az enyém eleget abban van már. Vajon elhitte amit mondtam tényleg? Vagy csak még inkább össze akar zavarni? Kinek van igaza?
- Több csomagot inkább nem szeretnék szállítani. Nem azért, mert ne lennék boldog attól, ha mást is azzá teszek... csak még alig ismerem a várost és rosszul tájékozódok. Na meg időm sem biztos, hogy lesz rá. - hazudom megint könnyedén, mert máshogyan nem tudom, hogy mivel bújhatnék ki ez alól. Biztosan nem viszek soha többet senkinek semmit. Ki tudja még mi mindennel tömnék meg a fejem. Pénz ide vagy oda, de... vigye el inkább ő maga az ilyen ajándékokat. Zavaromban mindenfelé pillantok és azon töprengek, hogy mivel tudjak elő állni, hogy minél hamarbb le is léphessek innen és még csak meg se sértődjön vagy bármi. Mert egyre jobban zavar az a bezárt ajtó, meg minden. Ahogyan néz, beszél... vajon csak be képzelem saját magamnak ezt a sok hülyeséget? Vagy pont olyan, mint a múltkor is volt. Barátságos.
- Egy kicsit leülök... de aztán mennem kell. - bólintok és helyet is foglalok a kanapén, de csak épp a szélére ülök, össze szorítom a térdeimet, a kezeim pedig lustán engedem rá és szórakozottan kezdek jétszani a saját ujjaimmal. Közben mélyeket lélegzek és próbálom lenyugtatni magam. Hiszen minden a legnagyobb rendben. Ura vagyok a helyzetnek. Kérdésére rá nézek, elmosolyodok és bólintok. Észrevette, hogy másképp viselkedek. Pedig én igyekszem. Esküszöm.
- Jó..jól vagyok. Csak kicsit mintha melegem lenne. Biztos, hogy az miatt van. - válaszolok végül, és hogy még hihetőbben hassak lehúzom a felsőm cipzárját, miközben idegesen helyezkedek a kanapén, szemeimet még mindig ide oda forgatva a Nappaliban. Vajon tényleg van fegyvere? Ha igen, hol tartsa? Nyelek egyet és ismét vissza nézek rá miközben beszél és kissé felhúzom a szemöldököm. Talán pszichológus? Miért bízhatnék benne? És miért beszél úgy, hogy közben valami fenyegetést is érzek a szavai mögött? Vagy ez is csak a paranoia rajtam ismét? - Köszönöm. De tényleg minden rendben. Csak mostanában rosszul alszok. Rémálmaim vannak. Talán csak a fáradságtól vagyok ilyen. - ez sem a teljes igazság, de azért tényleg álmodom néha furákat. De muszáj valahogyan elhitetnem vele, hogy minden a leganygobb rendben. - Mosdóba kéne mennem. Hol találom? - állok fel hírtelen, és elgondolkodok azon, hogy valakinek talán amíg egyedül leszek szólnom kéne telefonon, hogy hol vagyok. Mert jelenleg senki sem tudja. Csak a biztonság kedvéért. Aztán meg szét is nézhetnék egy picit. Csak kapok valami érdekeset. Ha meg nem, akkor legalább lenyugtatom magam egy kicsit legalább.   

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyCsüt. Nov. 30 2023, 18:13


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Figyelmesen hallgattam válaszát, mely, ha belegondolok érthető és logikus volt, de mégis, az első alkalomnál annyira lelkes volt és nem is igazán foglalkozott annyira ezekkel. Valami változott, ebben biztos voltam. Éreztem rajta, éreztem a levegőben. A feszültség szinte fűrésszel vágható volt.
Rám sem tudott nézni, ez eddig nem volt rá jellemző. Még azt is nekem kellett megjegyeznem neki, hogy leülhetne.
- Rendben, megértem. Semmi gond. Akkor majd idővel, ha jobban megismerte a várost és több lesz a szabadideje. Akkor addig majd keresek más valakit. Tudod nem szívesen fizetek futárszolgálatnak, ha tudom, hogy vannak, akik jobban rászorulnak a pénzre. Akkor mégis miért fizetném ki egy vállalkozónak, akinél hegyekben áll a pénz?
Leült, ám szavaira hitetlen pillantottam rá.
- Máris? De hisz még csak most érkeztél? Ha tudod, hogy ilyen kevés időd van, akkor mégis miért jöttél ide? Jöhettél volna máskor is, amikor több időd van. De rendben, nem az én dolgom ítélkezni feletted. Én erre a kis időre is nagyon szívesen látlak - mosolyogtam felé.
Figyeltem, amint kukacoskodásom miatt lecipzározza a kabátot, ám nem veszi le.
- Gondolod, hogy ez segít majd? Miért nem veszed le, ha olyan meleg van? Van fogas, fel tudjuk akasztani. Majd felveszed, amikor mész.
Amennyiben levette, felakasztottam az ajtó környéki fogásra.
Figyelmesen hallgattam, amint ismét magyarázkodni kezd. Nem hittem neki.
- Hogy lenne már minden rendben, Katy? Ha rémálmaid vannak, akkor nincs minden rendben. Ráadásul az ajtóban még azt mondtad szükséged van rám. Miben? - kérdeztem és mereven rajta tartottam szemeim.
- A rémálmokat nem tudom megszüntetni, ezt te is tudod. Hát akkor miért jöttél?
Felállt, a mosdót kereste. Elég hirtelen történt, de én nem voltam az a fajta, aki hirtelenkedne, szóval nem reagáltam csípőből.
- Katy, Katy, nyugodj le - intettem neki, majd odaléptem hozzá és vállára tettem a kezem. - Nem kell a műsor. Csillapodj kicsit, jó? Amióta csak itt vagy, teljesen zaklatott vagy és biztos nem attól, hogy annyira ki kell menned. Azt hittem mi teljesen őszinték vagyunk egymással.
Ujjaim közé fogtam egy tincset hosszú, hullámos hajából és tekergetni kezdtem az ujjamra. Érdeklődve pillantottam szemeibe.
- Nagyon kell már pisilned?


szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyCsüt. Nov. 30 2023, 21:29


Cale & Katniss

Devil or Angel?
A lehető legtermészetesebben kéne vislekednem, mégis érzem magamon, hogy ez nem éppen úgy sül el, ahogy tervezem. Pedig igenis komoly célokkal jöttem ide, csak nem gondoltam bele abba, hogy ennyire nehéz lesz majd ez. Pedignem is történik semmi rossz, csupán csak az agyamban vannak kételyek, ami épp elég ahhoz, hogy hülyeségeket beszéljek. De azok után amiket hallottam valamiért nem olyan könnyű az. Jelenleg is úgy érzem magam, mintha a fejem fölött ott ülne az a két aprócska lény, amelyek folyamatosan duruzsolnak valamit. Az egyikük arra ösztönöz, hogy lépjek le a lehető leghamarabb, a másik pedig inkább azt szeretné, hogy maradjak és tegyek félre minden mást. Mert pénzre szükségem van az igaz. Egy barátra is, akinek ki önthetem a lelkem néha, de a másik ezt megint megcáfolja, mert ha valóban nem jó ember, akkor bizony nem biztos, hogy bármi jó sülne ki abból, ha tovább kísértem a sorsom. De hogyan derítsem ki az igazat úgy, hogy ne kelljen arra nyíltan rá kérdeznem? A kutakodás jut eszembe leghamarabb, viszont azt a társaságában nem tehetem. Így csak várnom kell.
- Milyen csomagról lenne szó? Talán átgondolom. - mert egyébként ha a pénzre gondolok és minden mást háttérbe szorítok, akkor nem is lenne ez olyan rossz ismét megtenni. De mi van ha csak még több minden derül majd ki róla? Na és ha hazugság volt minden? Semmi értelme ennek. Miért találna ki valaki ilyen ostobaságokat egy másik emberről? Végül mégis csak leülök, de csak azért, hogy tereljem magamról a gyanúját, ha az egyáltalán van benne. Egyébként ma épp nem sietek sehová, a nagybátyám is elutazott egy pár napra, szóval egyértelműen hazugság az is, hogy ennyire sietnék. Mert gondolom simán kinyítja majd az ajtót, nem?
- Mikor elindultam otthonról még nem tudtam, hogy dolgom lesz. Már majdnem az ajtó előtt voltam amikor hívtak telefonon és... és gondoltam, hogy ha már itt vagyok azért belépek. Arra a kis időre is. - ezt olyan gyorsan hadarom el, hogy még én is alig értem, hogy miket hordok össze vissza, de magyarázatnak azért remélem, hogy megfelel majd. Tényleg érzem, hogy kezd melegem lenni, de azt hiszem, hogy csak az izgalomtól, ami egyre jobban az uralma alá kerít. Még mindig nem jutottam előrébb még a saját agyamban sem, mert azzal, hogy itt hazudozok nem biztos, hogy túl sokra megyek. Sőt... látszólag semmire. Csak bólintok miközben kibújok a felsőmből, és idegesen kezdem tördelni az ujjaimat amint egy újabb kérdést szegez felém. Tényleg... miben is?
- Nem a rémálmok miatt jöttem. - rázom meg fejem, hogy egy kis időt nyerhessek, mert így jár az, aki nem gondol ki előbb mindent jó alaposan. - Csak beszélgetni szerettem volna, mert egy kicsit egyedül éreztem magam. És meg akartam köszönni a múltkori segítséget. Jól jött. Tényleg. - magyarázom egy vékony mosoly kíséretében, mert bizony azt én is tudom, hogy ez elég gyenge magyarázat. Talán innen is jött a mosdós ötletem. Mert szeretnék szólni valakinek a hollétemről a biztonság kedvéért és felfedezni ezt azt sem lenne olyan rossz. Meg egyébként én tényleg nem vagyok olyan rossz de... ha tényleg annyi értékes dolog van ebben a házban, mi lenne ha rá akadnék valami apróságra? Ami el fér a zsebembe mondjuk, de annál többet ér. Szerintem fel sem tűnne. Hírtelen pattanok fel közben, de nem azt a választ kapom, amire számítottam. Egy nagyot nyelve pillantok rá ahogyan közelebb jön hozzám és közben elő veszem azt az ártatlan tekintetemet is, ami sokszor jól szokott jönni egyes helyzetekben.
- Én őszinte vagyok. - motyogom halkan, és ezt is hazudva. Vajon ő is az lenne, ha rá kérdeznék kerek perec? Bár lehet, hogy jobb lenne nem is tudni a választ csak úgy tenni, mint aki semmit sem hallott senkitől, és megkérni, hogy nyissa ki az ajtót, hogy haza mehessek. Aztán soha többé nem kéne találkoznunk sem. Mégsem bírok megszólalni miközben a hajammal kezd szórakozni, csak a szemébe nézve bólintok, mert ha pisilnem nem is kell, de a msodóba akkor is szeretnék menni. Közben pedig kezem az övére teszem, hogy hagyja abba a hajam csavargatását.
- Nem szeretem ha valaki a hajamhoz nyúl. - és azt hiszem, hogy ez a legelső igazság, amit ma neki mondok. - Tényleg szeretnék a mosdóba menni. Utána pedig haza. Nem akarok megint össze veszni a nagybátyámmal.    

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyCsüt. Nov. 30 2023, 22:17


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Érdekesnek éreztem a helyzetet, miszerint a hirtelen ellenkezésből hirtelen igenlés lett. Az előbb még mindenféle indokkal jött, hogy miért nem akar csomagot elvinni, most pedig mégis rábólintanak. Vajon csak a pénz miatt, vagy a gyanút szeretné terelni?
A legbénább kifogás arra, miért kell hamarosan távoznia. Azt hiszi el is hiszem? Akkor eleve már az ajtóban szólt volna nekem erről, nem pedig most kezdene el kitalálni mindenre mindenféle kamu dumát. Látom a szemében, hallom a hangszínében, hogy sorra hazudik, én pedig kezdek egyre dühösebb lenni, bár ez nem igen ül ki arcomra, hanem a szerepben maradok.
Elvettem tőle a kabátot és a fogashoz vittem, felakasztottam, majd visszamentem hozzá, hogy tovább tudjunk beszélgetni.
- Nagyon szívesen, örömmel segítettem. És természetesen nincs ellenemre a beszélgetés.
Ami eddig nem igen volt, pedig már nálam van egy ideje, de erről nem én tehetek. Az ő viselkedése miatt és a folyamatos hazugságai miatt nem jutunk egyről a kettőre.
Ki akar menni a mosdóba, de érzem, hogy ez még mindig hazugság, a cérna pedig akkor pattan el, amikor azt mondja a mosdó után haza akar menni, hogy...
Szóval... eljön hozzám, hogy beszélgessünk, aztán kiderül, hogy sietnie kell, majd most már azonnal szeretne távozni, ha végzett a mosdóba. Akkor mikor fogunk beszélgetni?
A türelmes pillantásom pillanatokon belül vérengzőre váltott, rámarkoltam a lány pólójára, megfordítottam és arccal előre a falhoz nyomtam, két kezét összefogtam és feje felett összefogtam a csuklóit, közben a falnak nyomtam összefont kezeit. Elég volt egy kezem, hogy stabilan ott tartsam és elég erős voltam, hogy ne hagyjam kiszabadulni. Másik kezemmel befogtam a száját, hogy ne tudjon segítségért kiabálni.
- Tudod én türelmes vagyok és megadtam neked a lehetőséget ma már nem egyszer, hogy változtass a viselkedéseden és a hozzáállásodon. Félsz, ugye? Amióta csak megláttalak ma, érzem rajtad a félelmet és a zavarodottságot. A félelem nagy is jogos volt - mondtam szinte sziszegve fülébe.
- Tudod... túlságosan jól értek az emberekhez. Amikor elküldtelek téged a csomaggal Manuelhez, tudtam mik a lehetőségeim. Mert ismerem őt jól, ismerem a viselkedését, a temperamentumát és úgy alaposan a lényét.
És téged is jól ismerlek. Alaposan megfigyeltelek téged és látom a különbséget a mostani Katniss és a múltkori Katniss között. Ég és föld a különbség.
Elmondta neked mit tettem vele? Csak nem azért jöttél, hogy válaszokat kapj? Tudod mit. Megkapod a választ. Megérdemelte, amit vele tettem és hidd el, segítettem neki jobb emberré válni. A csomag pedig emlékeztetni fogja rá, hogy ne essen vissza.
Tudod kislány, utálom, amikor a szemebe hazudnak, de végülis megértelek. Ha én lennék a helyedbe, lehet én sem mernék őszinte lenni magammal... -
nevettem fel. - Jobb, ha tőlem tudod, hogy innen nem mész el csak úgy, felesleges lenne minden próbálkozás. Most pedig jól figyelj arra, amit mondok. Most elveszem a kezem a szádról. Ha sikítani és kiabálni mersz, elvágom a hangszálaidat és miután kitéptem őket, felragasztom őket az arcodra macskabajusznak! - fenyegettem meg nem a legbarátságosabb hangon, ellenben nem kiabálva, de komolyan gondolva szavaim. Sőt. Nem is kiabáltam vele egyszer sem. -  Ha csak egyszer is megpróbálsz kezet emelni rám, vagy kapálózni, azzal a saját életed felett mondasz ítéletet.
Remélem megértettél engem.

Elvettem kezem a szájáról, majd kivettem a telefont a zsebéből és a saját zsebembe tettem.
Elengedtem kezeit, magam felé fordítottam és most már háttal nyomtam a falnak. Mutató ujjam végigsimítottam arcán és szolid mosollyal pillantottam rá, kezem nyakán tartva, de nem rámarkolva, csak a mihez tartás kedvéért.
Alaposan végig mértem, mint a férfiak a számukra kívánatos nőket, noha nekem eszemben sem volt megerőszakolni, inkább csak jól esett nézni, hogy retteg és ki van nekem szolgáltatva.
- Pedig mennyivel okosabbnak hittelek. Gyere szépen.
Átkaroltam derekánál és úgy indultam el vele, majd megálltam egy ajtónál és benyitottam. A fürdőszoba volt, mely egyben WC helység is volt. A bal sarokban volt a sarokkád, a jobb sarokban egy WC, volt mosdó, meg tükör és szekrények. Belöktem, de nem annyira, hogy orra essen, majd én is beléptem utána. Volt ugyan ablak, de nem akkora, hogy kiférjen rajta, inkább csak friss levegő beeresztésére volt.
- Itt a mosdó. Csináld a dolgod - mondtam neki, bár én nem mozdultam semerre.


szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 10:54


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Mikor otthonról elindultam, úgy, hogy közben még csak egy terv sem volt kialakul a a fejemben, azt gondoltam, hogy ennél sokkal egyszerűbb lesz majd úgy tennem, mint akiben nincsenek kétségek. De amint ki nyílt az ajtó és szemtől szembe kerültünk egymással, minden magabiztosságom egyszerre tűnt el. Hiába a kedvessége és a szívélyes fogadtatása, folyamatosan azok jártak a fejembe, amiket Manuel mesélt róla. Csak már késő volt megfutamodnom, mert komolyan elhittem, hogy nem leszek gyanús. Pedig esküszöm semmi rossz szándék nem volt bennem. Csak az igazságot akartam kideríteni anélkül, hogy felbosszantanám. Talán ha az ajtót nem zárja be, akkor sokkal könnyebben ment volna úgy tennem, mint aki normális. Mert egyértelműen őrültség volt önszántamból besétálni ide. Bár próbálok mindenféle ócska kifogást kitalálni azért, hogy megmagyarázzam a viselkedésem okát, de valamiért azt látom rajta, hogy nem hisz nekem. Abban bíztam, hogy majd a mosdóban valahogyan össze tudnám szedni magam, majd a lehető legbénább kifogással le is léphetek, de arra nem számítottam, hogy ez ennyire nem fog tetszeni majd neki. Megszeppenve nézek rá mikor megragad a pólomnál fogva, de mielőtt bármit is szólhatanék, a következő pillanatban már a falnak szorítva találom magam, magatehetetlenül. Egy ideig próbálok ficánkolni, hogy kezemet ki szabadítsam a szorításából, de az erőnk nem egyforma, így csak remegve adom fel, de egyáltalán nem akarok bele törődni attól még a sorsomba. Csak fogalmam sincs, hogy mit tehetnék, főleg úgy, hogy még a szájam is befogja, nem mintha képes lennék magamból bármiféle hangot is kipréselni. Össze rezzenek a hangjától és most kezdek félni igazán. Magamban átkozom azt a napot amikor először találkoztunk. Csak beszél és beszél és én igyekszem mindent megérteni, miközben próbálom megmozdítani a kezeimet annak reményében, hogy sikerül valahogyan ki szabadulnom. Nem értem, hogy miért csinál olyan nagy ügyet abból, hogy hazudtam. Ő is. Egyáltalán nem olyan ember, mint amilyennek mutatta magát, szóval kivittek vagyunk. Mégis saját magamra haragszom leginkább, mert azok után amiket hallottam, nem szabadott volna ide jönnöm és azzal foglalkoznom, hogy vajon igaz-e vagy sem. Mert most még egyenlőre nem látom ebből a kiútat. Vajon meg fog ölni? Vagy engem is megkínoz? Mit akar egyáltalán tőlem? Kétségbeesetten próbálok meg bólintani, jelezve, hogy megértettem őt. Nincs kiabálás, sem verekedés. Persze. Mert majd csendben hagyom, hogy azt tegyen velem amit akar.  Nyelek egy nagyon amint le veszi a kezét a számról, és szívem szerint tiltakoznék az ellen, hogy el vegye a telefonomat, de nem merek megszólalni. Így csak mozdulatlanul, ezúttal szembe vele, lapulok a falnak és próbálok nem pánikolni attól, hogy az egyik keze a nyakamon van, a másikkal pedig az arcomat simogatja, miközben úgy néz rám, mint valami pszichopata. Még az arca is más most valahogy, mint amilyennek eddig láttam. Mégis tudom, hogy össze kell szednem magam, mert ha túl hamar hagyom, hogy a pánik a hatalmába kerítsen, akkor egészen biztos, hogy nem úszom ezt meg élve. De vajon el tudnék egyáltalán menekülni? Még jobban reszketni kezdek mikor megfogja a derekam és ellenkezés nélkül megyek vele, mert lehet, hogy ha látja rajtam az együtt működést, akkor könnyebben megúszom majd én is. Meglepetésemre azonban a mosdóba kísér, ahová jönni akartam, mégsem megkönnyebbülést érzek attól, hogy végre elengedett. Értetlenül nézek rá, mikor megszólal és makacsul rázom meg a fejem. Ugye nem gondolja, hogy a társaságában fogok pisilni?
- Csak öt percet kérek. - nézek rá kérlelő tekintettel, bár már mindegy, hogy ki megy vagy sem. A telefonom nála, pedig az volt minden reményem. Közben próbálok észrevétlenül körbe pillantani, hogy megtervezhessem a menekülésemet legalább fejben. De túl kicsi az ablak, ott maximum csak ki kiáltani tudnék. De azt mondta, hogy nem sikíthatok. Vajon komolyan gondolta, amit mondott? - Néhány barátomnak megadtam ezt a címet. Ha nem megyek haza, keresni fognak. - hazudom ismét és bízok abban, hogy ezt legalább elhiszi nekem és nem lesz csak meg dühösebb sem. Közben a szememmel próbálom bemérni a közte és az ajtó közti távolságot és fejben számolom, hogy mennyi annak az esély, hogy úgy szaladjak ki mellette, hogy közben esélye se legyen elkapni. Talán be zárkózhatnék egy szobába, amig kitalálom, hogy hogyan jussak ki a házból. De egyenlőre nem mozdulok, mert nem szedtem össze hozzá minden bátorságomat. Jobban tetszett minden addig amíg kedves volt.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 14:30


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Megelégeltem, hogy hazudott nekem és megpróbált bolondnak nézni, így elhatároztam móresre tanítom. Csak azt kellett eldöntenem mekkora szigort akarok bevetni ellene. A falnak nyomtam, lefogtam, közben jóleső melegség járta át a lelkem, amikor igazán eluralkodott rajta a félelem. Jól teszi, ha retteg, de csak magát hibáztathatja, magának kereste. Az események vehettek volna más irányt is, ez csak rajta múlt, én többször is biztosítottam neki lehetőséget rá, hogy máshogy beszéljen, máshogy viselkedjen, legyen őszinte, vagy legalább őszintébb.
Úgy tűnt mindent megértett, azt láttam, hogy alkalmazkodik a helyzethez és nem tesz olyat, amivel a kérésem ellen tenne, vagy még nagyobb ellenszenvet, nem tetszést váltana ki. Jól tette, láthatóan idomítható és fejlődő képes, ami nem rossz egy hozzá hasonló minden lében kanál kis kíváncsi, ám zavaros gondolatokkal rendelkező fiatal lánytól.
Ha ennyire jól idomítható, akkor kár lenne érte. Talán tudok belőle engedelmes, hűséges pincsit csinálni. Pénzzel és szigorral bármi elérhető, főleg, hogy Katy befolyásolható és minden bizonnyal a félelem jó nevelő eszköz lesz. Senki sem szeretne sem meghalni, sem megsérülni.
Együttműködő volt, ami egyértelműen annak a jele volt, hogy ő is belátta, ha nem az én szabályaim szerint játszik, nem tesz a kedvemre, akkor a dolgok csak még rosszabbra fordulnak. Okos volt, ez tetszett. Tudta, hogyan kell ebben a szorult helyzetben viselkedni és nem próbált meg hősködni, akciófilmes sztárokat utánozni.
Öt perc? Nem. Az sok. Legalábbis szerintem. Pisiliséhez és kézmosáshoz, arcmosáshoz mindenképp. Nemlegesen megráztam a fejem.
- Nem vagyok bolond - feleltem, majd nevettem egy jót. - Legalábbis nem olyan formában. De elfordulok. Nem leskelődöm - rántottam vállat pimasz mosollyal.
További hazudozásán megint csak nevettem. Ez egyre viccesebb. Ezt a hazugságot elnéztem neki, már csak azért is, mert nagyon szórakoztatott.
- És akkor most mi van? - tártam szét karjaim kíváncsian, értetlenül. - Oh, de kérlek. Hát keressenek. Legfeljebb megölöm őket. Nem okoz majd gondot nekem, legfeljebb neked lesz kellemetlen a tudat, hogy miért kellett meghalniuk. Hányan lesznek? Öten, tizen, huszan? Van pisztolyom, már akkor le fogom őket lőni, amikor az ajtó felé jönnek. Vagy tán a kommandósok fognak jönni? Majd figyelem a fekete helikoptert - nevettem.
- De kérlek... ki mondta, hogy nem mész haza? Ha jó kislány leszel, akkor hazamehetsz. Sőt. Sértetlenül. De ha rosszul viselkedsz majd, akkor nem ígérhetek semmi jót. Tudod a világ úgy működik, hogy adok-kapok. Ha te a kedvemre teszel, én is a kedvedre fogok tenni. De ha te nem teszel az én kedvemre, sőt, éppen, hogy úgy viselkedsz, ahogy nem kéne, akkor én sem leszek jó hozzád. Érted a logikát? - nyújtottam felé kezem kérdőn.


szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 15:58


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Már a mosdóban állva reszketek a félelemtől és nem is értem, hogy mit szeretne most tőlem. Mert az egyértelmű, hogy nem azért akartam ide jönni, amiért az emberek általában mosdóba járnak. És főleg nem úgy, hogy közben ő is itt áll. Ez nem csak hogy kellemetlen, de hátborzongató is és még sosem szerettem volna ennyire ha valaki más is itt lenne most velem és adna valami tanácsot, hogy mi tévő legyek. Mert az utolsó reményem is elszáll azzal, ahogyan megrázza a fejét a kérésemre. Nem akar magamra hagyni, ami nem jó rám nézve. Mert hogyan kérjek segítséget bárkitől is, ha mellettem van? Azt a tervem, hogy az ablakon keresztül hívjam fel a figyelmet arra, hogy fogva tart egy eszement, elengedem ezzel, de még mindig ott van a  lehetőségem arra, hogy mondjuk fejbe kólintsam valamivel, ha elfordulna. Ha mást nem is érnék el vele, de már bőven elég lenne egy kis előny vele szembe. Talán a telefonomat és a kulcsot is könnyen megszerezhetném, csak kell egy megfelelő tárgy hozzá és persze egy pontos ütés. Tudom, hogy mit mondott... még mindig a fülembe csengnek a szavai, de mégsem maradhatok egy helyben, csendben és kivérni a végzetem. Mert csak a jó ég tudja, hogy mit akar velem csinálni.
- Úgy is jó lesz. - motyogom és reménykedek abban, hogy tényleg elfordul. Mert nem szeretek ilyen tehetetlen lenni. Muszáj ki találnom valamit, hogy megmeneküljek. Egyszer olvastam valahol, hogy az emberben mikor szorult helyzetbe kerül, vagy veszélyben érzi magát, akkor sokkal hamarabb elő jön a túlélő ösztöne, és én is ebben bízok. Hogy majd az bátorságot fog adni. Nagyon úgy néz ki, hogy még az sem igazán hatja meg, hogy közlöm vele, hogy bármikor értem jöhetnek a barátaim. A nevetését hallva ismét le veszem róla a tekintetem, és legszívesebben elbőgném magam. Hogy tud valaki ilyen könnyedén mások megöléséről beszélni? Örülök, hogy csak hazugság, amit mondok és nem tud senki a hol létemről, mert sosem bocsátanám meg magamnak, ha miattam bárkinek is baja esne. Nem mintha olyan túl sok embert ismernék itt, de azt a kevés életet sem szeretném kockáztatni, akik körbe vesznek. Nekem pedig minden bizonnyal annyi.
- Tényleg egy őrült... eszelős... - csúszik ki a számon az, amit eredetileg gondolatnak szántam, és arcomat a tenyerembe temetem és csak akkor nézek ismét rá, amikor újból megszólal. Tényleg ennyire egyszerű lenne?  Csak járjak a kedvében és elenged? De mégis miben? Újra azt akarja, hogy rajzoljak, vagy fotózzam le? Vigyek el csomagokat? Vagy mi másban vehetné a hasznom? Miért jó ez egyáltalán neki? Mert végülis ha nem fog bántani cserében, akkor megteszem. De vajon bízhatok is benne? Mit ért aza alatt, hogy jó kislány?
- Mit akar tőlem? - nézek rá értelenül és a felém nyújtott keze láttán hátrébb lépek egyet. Mert nem akarom, hogy hozzám érjen. - Megígérem, hogy nem beszélek senkinek erről az egészről. Úgy teszek, mintha sosem jártam volna itt. De nem tetszik ez nekem egyáltalán. Ha megteszem, amit kér, el mehetek? - ezt mondta legalábbis és én csak reménykedek abban, hogy állni is fogja a szavát.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 17:07


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Megjegyzését figyelmen kívül hagytam, semmi értelme nem volt felvennem a sértést, főleg, mivel én is tisztában voltam vele, hogy nem vagyok normális. Csak annyi különbséggel, hogy nem érdekelt, sőt, még élveztem is azt, hogy olyan ember vagyok, amilyen.
- Hogy mit akarok? - kérdeztem vissza elgondolkodva. - Igazából semmit - rántottam vállat és még el is nevettem magam a hülye helyzeten. - Habár ez így hülyén hangzik. Lényegében semmit. Csak egyfajta szövetséget. Én elhalmozlak téged pénzzel és a barátságomat is megkapod, neked pedig nem lesz más dolgod, mint segíteni nekem. Abban, amire kérlek. És hidd el, jól ki fogunk jönni - mosolyogtam rá kedvesen, bár picit hátborzongatóan. - Légy az alkalmazottam. Nyújtsd a kezed - kértem és ha nem tette, újra rászóltam, csak erélyesebben. Mikor eleget tett kérésemnek a zsebembe nyúltam és több mint háromszáz dollárt vettem elő, amit tenyerébe nyomtam. - Látod ezt? Ebből rengeteg van még nálam és a tiéd lehet. Csak fogadj nekem engedelmet és hűséget. Meglátod, jó dolgod lesz. Tőlem bármit megkaphatsz te is. Pénzt, hatalmat, társaságot, védelmet és pártfogót. Aki hozzám hű és jóságos, azzal én is finoman bánok és minden jót megadok nekik.
Elindultam felé, ha esetleg hátrált, akkor addig meneteltem, amíg a fal miatt távolabb már nem tudott menni.
- Tudod mit kérek tőled? Hogy add magad nekem. De ne félj, nekem nem a tested kell. Azzal nem tudnék mit kezdeni. Nekem a lelked és a szíved kell - feleltem és kihangsúlyoztam a két szót. Lélek és Szív.
- Ha ezt megteszed, akkor baj nélkül elmehetsz - arcára simítottam, majd álla alá tettem ujjaim és felfelé irányítottam tekintetét, hogy szemeibe tudjak pillantani. Még romantikus is lehetne ez a pillanat, ha nem olyan lenne a helyzet, amilyen...
Másik kezemmel oldalára fogtam, hogy ne akarjon és ne is tudjon az ajtó felé slisszolni, bár nem gondoltam volna, hogy lenne bátorsága. Csak elővigyázatosság.
- Nem lesz semmi más dolgod, csak ugranod, ha hívlak és megtenned nekem, amit kérek tőled, a kezem alá kell majd dolgoznod. De nem mondhatod el senkinek. Ez a mi kis titkunk lesz. Ám... ne hogy azt hidd, hogy el fogsz tudni tűnni előlem. A föld alól is előkerítelek, ha kell. Tűvé teszek utánad mindent, még az utolsó lehullott falevél alá is bekukkantok. Légy mindig elérhető, mert akkor is mérges tudok lenni, ha véletlen nem veszed fel nekem a telefont.
Ne feledd, ha átversz és megpróbálsz felszívódni, megtalállak és megöllek. És nem golyó által. Aki engem átver, annak nagyon, de nagyon fájdalmas és hosszadalmas halála lesz
- cirógattam meg állát ujjaimmal.
- Nem fogod megbánni. Gazdaggá és hatalmassá tudlak tenni, ha kellően kiteszel magadért. És nem bántalak. Ha nem szolgálsz rá, akkor nem ártok neked. Nekem sem érdekem a hozzám közel állókat bántalmazni.
Ujjammal ajkaira simítottam, majd elvettem a kezem.
- Áll az alku?



szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 18:20


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Idegesen kezdem ropogtatni az ujjaimat és érzem ahogy végig fut a hátamon a hideg a nevetésétől. Egyáltalán nem olyan semmi, mint az első találkozásunknál. Ijesztő ez a helyzet és az még inkább, amit kér tőlem. Normális körülmények között persze szívesen dolgoznék neki, mert jóval több pénzt kerestem a múltkor is pár óra alatt, mint bárhol máshol, de jelenleg nem vagyok abban biztos, hogy ezt szeretném. Mert valamiért az a gyanúm, hogy nem tisztességes munkákat bízna rám. Igazából nem is úgybeszél hozzám, mint akinek lenne választási lehetősége. Persze szeretném mindazt, amit mond, csak azt hiszem, hogy nem ilyen áron. Megrázom a fejem, de inkább csak azért, hogy hátha ettől eltűnne minden körülöttem, és kiderülne, hogy csak képzelegek. Hogy a csudába kerültem ebbe a helyzetbe? Ha nem veszek ebbe részt, akkor mi fog történni? Reszkető kezemet végül felé nyújtom engedelmesen miután másodjára is rám szól, mert egyértelműen a tudtomra adta azt már, hogy jobb lesz ha nem ellenkezek. A pénz láttán azonban kikerekedik a szemem és a lelkem mélyén örülnék is neki, de most mintha valami nehéz súly lenne az. Mihez kezdjek olyan pénzzel, ami tisztességtelen? Nem mintha tudnám, hogy milyen munkáról beszél, de biztosan nem azt szeretné, hogy a bejárónője legyek. Legalábbis remélem. Mert gyűlölök takarítani, főzni pedig nem tudok.
- Jó. De mennyi ideig tartana ez? - nézek rá, miközben össze szorítom a tenyerembe az összeget és le engedem magam mellett a kezem. Egy hétig? Kettő? Egy évig? Életem végéig? Ki fogok tudni szállni ebből egyáltalán valaha is? A falnak ütközve, kénytelen vagyok megállni, pedig írtózok ha ilyen közel van hozzám. Hogy működhetnék együtt vele úgy, hogy félelemben tart? A pénzt óvatosan csúsztatom a zsebembe, bár legszívesebben szembe dobnám vele és közölném, hogy keressen magának valaki mást, akivel szórakozthat. De mégsem teszem, mert a gyávaságom nem engedi. Meg hát a pénz is jól jöhet még. Kicsit össze húzom a szemöldököm a kijelentésétől, mert még mindig nem igazán értem ezt. Mit akar a lelkemmel és a szívemmel? Nem akarok az ő tulajdopna lenni, sem pedig a csicskása, aki körül ugrálja majd. Mégis ahogyan beszél úgy hangzik, mintha zsarolás lenne. Vagy hűséget fogadok vagy nem mehetek el és ki tudja mit tenne velem. Mert azt már én is látom, hogy nem normális. Vajon ha ma nem jövök ide, akkor is ez a sors várna rám? Vagy csak azért ilyen, mert felbosszantottam? Lehet, hogy már a legelején tudta, hogy mit akar majd velem...
- Ha nem egyezek bele ebbe, akkor nem mehetek el? - oldalra fordítom a fejem, mikor az arcomhoz ér ismét, majd végül mégis kénytelen vagyok a szemeibe nézni, ahogyan az állam alá nyúlva arra kényszerít. Nincs menekvés a számomra, ebben szinte biztos vagyok. Főleg azután ahogy hallom következő szavait. Még jobban a falhoz lapulok és reménykedek abban, hogy történik végre valami csoda és elenged majd úgy, hogy ne kényszerítsen arra, hogy vissza jöjjek. Vajon csak ijesztgetni próbál, vagy tényleg komolyan beszél? Nem akarok meghalni, főleg nem egy őrültnek a keze által. Mert ha erre rá bólintok, akkor nem lesz vissza út. Bár nagyon úgy tűnik, hogy már most nincs. Vajon a rendőrségre ha elmegyek ott tudnának segíteni? Megvédenének tőle? Eszembe jut az is, hogy úgy teszek, mint aki mindenre rá bólint, aztán számot cserélek, amint ki jutok innen de nagyon is komolynak hatnak a szavai.  Lényegében vagy rá bólintok erre, vagy rábólintok. Nem tűnik úgy, hogy más lehetőségem lenne. De túl nagyok az elvárásai. Mi van, ha nem tudok mindig jönni amikor hív? Vagy ha épp nem hallom meg a telefonomat?
- Mit kéne csinálnom? Én nem akarok bántani senkit. Miért pont én kellek ehhez? - igaz, hogy szükségem van a pénzre és munkára is, de nem szép dolog ezt kihasználni. Végül mégis úgy érzem, hogy sokkal jobb lesz ha bele megyek ebbe. Még ha nem is gondolom annyira komolyan. De valahogy ki kell jutnom innen. Ehhez pedig úgy tűnik, hogy csak annyi kell, hogy elfogadjam az ajánlatát. És a többit valahogy majd kitalálom azután. Mert valahogyan biztos meg lehet szabadulni tőle.
- Rendben. Megteszek bármit. - bólintok rá sóhajtva, de egyáltalán nem jó szívvel. Muszáj  kitalálnom valamit, hogy vége legyen ennek. - Kérhetnék egy kis vizet? - ebbe most nincs semmi játék, tényleg ki van száradva a torkam. De azért megjárta az eszem, hogy hátha magával rángat a konyhába is. Ott sokkal több lehetőségem van megvédeni magam. A nővéremet is megvédtem már egyszer. Magamat is meg fogom tudni.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 19:29


True or False?
Cale & Katniss part 2.

- Mi az, hogy meddig? - kérdeztem vissza, kábé, mintha egy idiótával beszélgetnék. - Hát életed végéig. Mit gondoltál? - nevettem.
- De, attól, még haza mehetsz. Csak nem biztos, hogy úgy, mint eddig - feleltem sejtelmesen. - És nem biztos, hogy haza is érsz... - tettem hozzá sokat mondó pillantással. Ő sem hihette komolyan, hogy csak úgy elengedem minden következmény nélkül.
Bizonyára meggyőzhető, tudtam én jól, hogy meggyőzhető, sőt, borítékolható volt, hogy bele is fog menni. Nem feltétlen csak a félelem miatt, hanem a pénz miatt is. Egyébként pedig kíváncsi lettem volna, hogy vajon lapult-e meg ott más is. Izgalmak iránti vágy, kíváncsiság, bármi.
Biztos voltam benne nem egyszer el fog játszani a gondolattal, hogy lerázzon, megpróbáljon megszabadulni tőlem, bármi, hogy mentse magát a helyzetből, de tudtam, ő is sejti, hogy erre nem sok esélye van. Nem is fog végül, csak gondolatban, mert jobban kell neki annál a pénz és jobban félti saját épségét és életét.
- Mert én így döntöttem, azért - feleltem kérdésére egyszerűen. Nem kötöttem orrára az indokokat, nem kell mindenről tudnia az igazságot. Néha sokkal egyszerűbb tud lenni az élet, ha nem tudunk mindent.
Én sem keresem mindig mindenre a választ, ráadásul azt is tudtam, hogy nem tenne jót az egyelőre még labilis kapcsolatunknak, ha elmondanám neki miért őt választottam ki.
Kijelentése - "Megteszek bármit." - megütötte a fülem és érdeklődve, picit hitetlenkedve pillantottam felé. Igen? Én nem hiszem. Az előbb, még azt mondtad nem akarsz bántani senkit, most azt mondod megteszel bármit? Akkor most mi az igazság, édesem? Te sem tudod még. De semmi baj, Braxton majd nevelésbe vesz téged. Meg fogom neked tanítani az erőszak szépségét.

Átkísértem őt a nappaliba, majd az egyik szekrényből kivettem egy fél literes vizes palackot. Bontatlant. Odaadtam neki, majd lehuppantam a fotelba.
- Idd csak meg.
Zsebemből kivettem a telefonját, majd odaadtam neki. Nem aggódtam, tudtam, hogy nem lehet annyira őrült, hogy ezek után megpróbáljon kijátszani.
- Légy mindig elérhető és ha netán valami miatt előfordulna, hogy nem tudod felvenni, legyen nagyon, de nagyon jó magyarázatod rá, hogy miért nem vetted fel. És tudni fogom, ha hazudsz, megvannak a módszereim. Átlátok minden hazugságon és megvannak az embereim is, akik szemmel tudnak tartani.
Csinálunk egy szerződést, hivatalosan is az "én" alkalmazottam vagy. Nem vállalsz sehol máshol munkahelyet, minden lehetséges idődet rám kell szánnod. A családod persze kivétel ez alól, de nyilván megkövetelem, hogy a lehető legtöbb szempontból elsőbbséget élvezzek.
Mindig lesz egy fix összeg, amit kapsz tőlem havonta, de az elvégzett munkák után plusz jövedelmet is kapsz.
Ha bárki kérdezné, mostantól egy cirkusz vezetőjének a titkárnője lettél. Fellépéseket szervezel, kellékeket vásárolsz, jegyeket értékesítesz, stb. Amit éppen rád bízik.




szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptyPént. Dec. 01 2023, 20:33


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Nem tagadom, elgondolkodok azon, hogy dolgozzak neki, viszont nem kevés kétségem van ezzel kapcsolatba. Megígértem az anyámnak, hogy megpróbálom össze szedni magam, hogy tisztességesen fogok élni, és most itt vagyok egy őrült házában, aki akárhonnan vesszük, de bírtokolni akar. Ez pedig nem tetszik egyáltalán. Mégis a tudat, hogy mennyi pénz van a zsebembe az ő jóvoltából, tetszik. De vajon megúszom annyival, hogy el viszek egy két csomagot? Nem tudom, hogy mennyire működne ez az egész, amit elképzel, mert ha valamit igazán utálok az az, ha valaki parancsolgat nekem. Ő pedig azt teszi és én még mindig nem vagyokelég bátor ahhoz, hogy ellenkezzek vele. Folyamatosan a fülembe cseng az, amiket Manuel mesélt. Én nem szeretném, ha velem is azt tenné. Tényleg életem végéig maga mellett akar tudni? Sosem fogok tudni kiszállni ebből? Bár ha azt nézzük az ő élete hamarabb véget érhet az enyémnél, mert annyival idősebb. Szóval sokkal jobb azt mondani, hogy az ő élete végééig. Nem mintha tudnám, hogy hány éves, még a rendes nevét sem tudom, de az biztos, hogy az ilyen emberek túl élnek bárkit.
- Ezt most, hogy érti? Miért ne érnék haza? Én szót fogadtam... nem teszek semmi rosszat.. - kezd ismét uralkodni rajtam a pánik, mert nem szeretem ha ilyeneket mond. Megígérte, hogy nem fog tenni velem semmit, ha nem ellenkezek, én pedig tényleg azon vagyok. Bár nagyon szeretnék csinálni valamit, hogy ennek vége legyen. Mintha valami rémálomba lennék, amiből nem tudok felébredni. Ez a munka amit ajánl valahogy érzem, hogy nem olyan lesz, mint legutóbb. Akkor türelmes volt és egyáltalán nem kényszerített. Most viszont még azt sem hagyja, hogy legaláb aludjak rá egyet. Soha többé nem akarok vissza térni ebbe a házba, ha egyszer valahogy ki jutok. De tudom, hogy muszáj lesz. Mert hallom minden egyes mondatában, hogy egyáltalán nem viccel. Nincs menekülési utam. Ha élni akarok, akkor az ő szabályai szerint kell játszak. A kérdés csak az, hogy bírni fogom-e ezt. Mert egy-két hétig lehet, hogy elmenne, de hosszú távon nem biztos. Én pedig egyáltalán nem akartam New Yorkban leélni az életem. Terveztem, hogy majd vissza költözök a családomhoz, abban a percben, ahogy helyre áll az életem és sikerül kibékülnöm a nővéremmel. Vajon Tunisban is rám találna? Vagy amit mondott csak New Yorkon belül számít? Sosem kockáztatnám a családom életét. Nem igazán kapok választ a kérdéseimre, mégis annak ellenére is kimondom azt, amiből már talán nem lesz visszaút. Pedig azt a bármit, egyáltalán nem szó szerint értem. Mert azért vannak határok nálam is. Vajon érdekelni fogja, ha valami nem fog nekem tetszeni?
Csak a nappaliig kísér, és nekem olyan érzésem támad, mintha a gondolataimban is tudna olvasni. Vagy csak elővigyázatos. Kicsit morbidul hangzik még tőlem is, de komolyan megfordult a fejemben, hogy egy konyha késsel vetek véget ennek az egésznek. El veszem a vizet, amit felém nyújt, kinyítom azt és iszok egy kisebb kortyot belőle, majd vissza is csukom. Ennyi épp elég volt, hogy ne legyen olyan száraz a torkom. Bár most van annál nagyobb gondom is. Amint meglátom a telefonomat, rögtön utána is kapok, hogy el vehessem tőle, mielőtt meggondolná magát, és vissza dugom a farzsebembe. Ez a telefon az egyetlen ami jelenleg biztonságérzettel tölt el. Nem ülök le, csak közelebb lépek a kisasztalhoz, amin van egy váza, és amig beszél én azt nézem és arra gondolok, hogy ha még egyszer a közelembe jön, akkor csak hozzá vágom azt. Mert az amit kér tőlem teljesen abszurd. Van nekem életem is. Miért kéne csak körülötte forogjon? Tényleg nem csinálhatok soha programot, hogy készen álljak neki ugrálni? És mindezt egész életemben?
- Nem tudok mindig jönni, ha kell. A nagybátyám nagyon nehezen enged el otthonról. És én... én nem tudok hazudni. - vallom be, bár erre azt hiszem, hogy ő is rájött. De a szerződés ugyan minek kell ehhez a munkához? Ha alá írom, akkor vajon tényleg magához láncol azzal? Na és ha nem írom alá mi fog történni? Bólintok elfogadva mindent amit mond, és bízok abban, hogy tényleg csak olyan feladataim lesznek, amiket felsorolt.  - És ha ki akarok lépni? Ki tudok igaz? Elvégre a szerződéseket fel lehet bontani.. - tudom, hogy azt mondta, hogy életem végéig, de azért biztosan van erre valami más megoldás is. Talán kereshetne helyettem valaki mást. Közben a kezemben lévő palackot le teszem az asztalra, hogy helyette kezembe vegyem a vázát, ami szintén elég értékesnek tűnik. Úgy teszek, mintha csak gyönyörködnék benne, de valójában ez most az egyedüli fegyverem ellene arra az esetre, ha megint el kattanna nála valami, vagy mégsem akarna elengedni.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 09:21


True or False?
Cale & Katniss part 2.

- Hát ha nem teszel semmi rosszat és szót fogadsz, akkor én sem értem miért ne érhetnél haza - tártam ki karjaim tanácstalanul. - Akkor nincs semmi okod rá, hogy aggódj.
Lehuppantam a nappaliban, miután adtam neki inni, sőt, még a telefonját is visszaadom, közben a feltételekről beszélgettünk, az elvárásaimról, új munkaköréről.
- Mondd, te siket vagy, vagy én nem beszélek elég érthetően? - kezdtem el flegmázni, mert irritált, hogy nem képes felfogni azt, amit mondok, nem képes értelmezni. - Most mondtam, hogy a családod miatt vannak kivételek. Ha a család megköveteli, akkor nem fogok érte morogni, ha nem jössz azonnal. Figyelj normálisan. Viszont azt is le kell szögeznem, hogy ezzel nem lehet visszaélni. Teszem azt, délelőtt tízkor csörgök és te azt mondod nem tudsz jönni családi program miatt, de közben csak nem akarsz jönni és inkább telefonozol helyette, vagy filmet nézel, akkor nagyon meg fogok haragudni. Ha megtudom, hogy visszaélsz ezzel, akkor álmotokban bedeszkázom az ajtót-ablakot és rátok gyújtom a házat - feleltem teljesen komolyan, mert kinéztem belőle, hogy visszaéljen a jó szívemmel és mindig elkezdjen kamu sztorikat kitalálni mikor-éppen milyen családi program van, ami miatt nem tud eljönni.
Ahogy abban sem vicceltem, hogy megvannak a módszereim és az embereim, hogy mindig mindent megtudjak, amit meg kell tudnom. Előttem nincsenek titkok.
- De nem is kell hazudni neki. Annyit kell mondani neki, hogy hív a főnököd, menned kell. És még csak nem is hazudnál neki, hiszen mostantól én vagyok a főnököd és ha hívlak, ajánlott jönni. Ha nem is azonnal, de kicsit később igen. Ott lesz nálad is egy szerződés, meg is tudod neki mutatni a saját példányod, kénytelen lesz neked hinni.
- Az én szerződéseim nem felbonthatók. Főleg, hogy ezek "fals" szerződések, az igazi szerződés mi szóban kötöttük meg és nem felbontható. Nem tudsz kilépni, csak, ha meghalsz.
Mindig az ő haláláról beszélek, hiszen ő hamarabb meghal, mint én. Engem nem lehet olyan könnyen átküldeni a másvilágra, ahhoz túlságosan résen vagyok és túlságosan erős és rafinált vagyok, túlságosan szívós.

Átmentünk a stúdióba, ami megint csak ismerős terep volt neki is, hiszen ott készültek a fotók rólam. Leültem a gépem elé és megnyitottam egy kész szerződés mintát, majd beírtam a hiányzó adatokat.
A Lexton Barac, Katniss Jimenes, Lexton Circus, stb., stb.
Ha valaki netán utána járna, ezek az adatok rólam és a cirkuszról valóban helytállóak, hála néhány barátnak a hivatalos berkekben. Lexton és a cirkusza hivatalosan is nyilván voltak tartva. Voltak a névhez okmányok, számlaszám, a circusnak volt weboldala, adószáma, stb.
Nem igen lehetne rajta fogást találni.
Kinyomtattam és aláírtam, majd odaadtam neki.
- Tessék, itt a példányod.



szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 12:08


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Tegyük fel, hogy most valóban megúszom. De vajon életem végéig is meg fogom? Egyáltalán nem olyan a természetem, aki képes a szófogadásra, mindig a is lázadóbb típus voltam, és ez a helyzet most valahogy nem tűnik olyannak, mint mikor nem hallgattam meg az anyám vagy a nővérem szavát, hanem csak azért is a saját fejem után mentem. Ez valami sokkal komolyabb, veszélyesebb. Valahol legbelül van egy részem, ami talán kihívásként tekint erre, viszont a félelem sokkal nagyobb bennem ahhoz, hogy ki merjem csak úgy jelenteni, hogy élvezettel fogok becsicskulni egy gonosz embernek. De nem igazán tűnik úgy, mintha képes lenne alkudozni, vagy egyáltalán adna választási lehetőséget. Ezért bólintok rá mindenre, mert mi mást tehetnék? Már vissza forgatni az időt nem tudnám, ha lehetséges lenne, akkor valószínűleg sosem találkozok vele. Szóval csak megpróbálok a kedvében járni, és minden a legnagyobb rendben lesz. Már csak egyedül az a kérdés motoszkál a fejem még mindig, hogy milyen munkát akar rám bízni? Meg tudom vajon csinálni? A nappaliban tökéletesen hallom és értek is mindent amit mond,  nem azért beszélek, mert hülye lennék, csak valamiért nekem nem tűnik úgy, hogy az amit akar teljesíthető lenne. Mert így sosem lesz nyugtom igazából, mindig attól kell rettegnem, hogy mikor hív. Igazából az életem és a fiatalságom az ő kezében van. Össze borzongok ismét a szavaitól, nagyon is komolyan veszem és el is hiszem, hogy nem csak úgy fecseg, hanem képes is megtenni mindazt, viszont amit nem értek az az, hogy honnan tudná meg ha kamuzok? Mert biztos lesznek olyan napok mikor nem fogok ráérni, mégpedig azért, mert van magán életem is. És nem csak a családommal. Vajon tényleg képes lesz valakit utánam küldeni, hogy az figyeljen? Ez nagyon beteges.
- És mi a helyzet a barátaimmal? Néha velük is lógok. Mindennap kell valamit csinálnom? Vagy csak hébe hóba? Na és mi lesz akkor, ha valami feladatot nem tudok megcsinálni? Mert mondjuk képtelen vagyok rá... Vagy csak nincs kedvem. Vagy bármi. - ahhoz, hogy tényleg igazán bele menjek ebbe muszáj tudnom, hogy mi vár rám. Mert az rendben van, hogy szeretem a pénzt, de azért azt hiszem, hogy annyira nem, hogy kedve szerint rángasson, és olyasmiket várjon el majd tőlem, amiket sosem tennék. Nem azt mondom, hogy nem szeretek tanulni és nem tudnék alkalmazkodni, de csak olyan dolgokban, amik nekem valóak és egyáltalán nem veszélyesek.
- Megértettem..  - mormogom halkan, és tényleg felfogtam, csak nem törődök ebbe bele. Vajon hány ilyen alkalmazottja lehet még? Akit zsarolással és fenyegetéssel tudhat maga mellett? Gondolom majd megismerek azokból is párat, és talán akadni fog köztük olyan is, akinek hozzám hasonlóan szintén nem tetszik ez. Összefogással biztosan ki tudnánk mászni ebből nem? - De ebből nem származik semmi bajom majd igaz? - persze, hogy vannak kétségeim. Ha már lepaktálok az ördöggel, akkor szeretném tudni, hogy lehet-e ennek bármi következménye. Azon kívül, hogy megöl, ha nem táncolok úgy, ahogy fütyül. Bár abban biztos vagyok, hogy valamit úgyis ki találok majd, hogy az életem végéig kijelentését le rövidítsük valahogy.
A stúdióba érve egyáltalán nem az a kellemes légkör vesz körül, ami a legutóbb is, mert most a tudat, hogy nem is olyan kedves ember, mint amilyennek mutatta magát elég ahhoz, hogy ne élveztem az itt létem. Az a kis váza még mindig a kezemben van. Meg is feledkeztem róla, de nem is baj. Miközben gépel unottan nézek körbe ismét, bár már legutóbb felfedeztem itt mindent. Sokkal jobban éreztem magam akkor valahogy. El veszem a felém nyújtott papírt, és olvasni kezdem amit benne ír, bár annyira felesleges, mert minden hazugság benne.
- Ez a név nem is valódi. - jegyzem meg, mert ha már őszinteséget vár el tőlem, akkor talán én is várhatok azt tőle nem? Ha már életem végéig őt kell szolgáljam.
- Kérdezhetek valamit? - pillantok rá, de nem várom meg, hogy válaszoljon, csak folytatom inkább. - Miért lett ilyen gonosz? - kíváncsi is vagyok, meg hát sosem értettem, hogy egy rossz ember miért lesz rossz. Olyannak születik, vagy az idő hozza ezt ki belőlük?

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 12:48


True or False?
Cale & Katniss part 2.

- Ugyan, éld csak az életed, ahogy eddig - legyintettem. - Nem kell minden nap velem lógnod, hiszen nekem is millió dolgom van. Nyugodtan járj el a barátokkal, menj el a családoddal, stb. Egyedül munkát nem vállalhatsz, csak nekem lehetsz alkalmazottam. Sőt, ha megoldható, még az időpontokat is előre tudjuk majd egyeztetni, hogy mikor van rád szükségem. Persze lesz, hogy úgy is kell jönnöd, hogy előre nem szóltam, de igyekszem majd én is alkalmazkodni hozzád.
Arra nem feleltem mi lesz, ha nem tudja végre hajtani a feladatot. Még én sem tudom. Majd megoldjuk valahogy.
Azt gondolom ez nem kedv kérdése. Az életben nagyon sok minden nem kedv kérdése és ezt tudnod kell neked is elfogadni. Az, hogy származik-e belőle bármi baja, az csak rajta múlik. Ha ügyes, akkor bármit megúszhat, ha elbénázza, akkor magára vessen.
Átadtam neki a szerződést, ő pedig fennakadt a nevemen. Jogos, még be sem mutatkoztam neki.
- Igazad van. Az én valódi nevem Cale Braxton. A Lexton Barac csak a nevem anagrammája - válaszoltam neki, majd következő, hirtelen jött kérdése miatt meglepetten pislantok felé. Erre a kérdésre nagyon hosszan lehetne válaszolni, de úgy éreztem megérdemli, hogy kifejtsem neki miért teszem azt, amit teszek.
- Tudod a világ megérdemli, hogy kegyetlenek legyünk. Már egész fiatalon megtapasztaltam, hogy az emberek mennyire aljasok embertársaikkal, később pedig megtapasztaltam a korrupciót, a pénz mindenhatóságát, az érdekviszonyokat.
Csalás és számítás, gonoszság és szövetségek.
A világ nem jól működik. Az emberek egy nagy része elnyomásban él, míg mások uralkodnak felettük. Egyeseknek mindent szabad, másoknak semmit. A gazdagok és a hatalmasok mindent megtehetnek és összejátszanak. A bírók részlehajlók, korruptak, a rendőrséget megvették, irányítják őket, az orvosok csak azt látják el, akiket ellátni engednek. És ez nem jó.
Én azokért az emberekért vagyok, akiket ez a világ elnyom. A módszereim kegyetlenek, tudom, de hatásosak. Hidd el, egy idő után szebb világot fogok alkotni. Megszabadítom a világot azoktól, akik a magasból irányítanak és felszabadítom azokat, akiken eddig mindenki csak áttaposott.
És Manuel? Ő egy szemét alak volt. Úgy beszélt velem, mintha egy kis pondró lennék, ő meg a tyúk, aki fel akar falni, megérdemelte, amit tőlem kapott. Hidd el, azóta másképp látja a világot és rendesebb mindenkivel. Tanítottam neki egy kis etikettet.




szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 14:49


Cale & Katniss

Devil or Angel?
A következő válasza egy kicsit megnyugtatóbb, és olyan mintha hirtelen megint olyan kedves ember lenne, mint akit megismertem. Csak épp a fejemben lévő zavar nem hagyja, hogy úgy is nézzek rá, mint akkor. Engem is bántani akart, és szerintem bántana is ha valami olyat tennék. Mégis úgy érzem, hogy hajlik afelé, hogy kompromisszumokat kössünk és úgy talán nekem is nagyobb kedvem lesz körül táncolni őt. Már ha valami olyan dolgot vár el tőlem, ami normális és nem véres. Na meg biztonságos persze. Mert remélem, hogy figyelembe veszi azt majd, hogy fiatal vagyok... Meg lány is. Meg félős. És kicsit lázadó. Bár választ nem kapok mindegyik kérdésemre, de nem is számít, a lényeg az, hogy megnyugtató már annyi is amit mond. Lehet életem, csak már ő is a részese annak. Ha a jó oldalát nézzük, akkor talán így lenne ez bármilyen más munkával is. Hiszen ha rendes munkám lenne, ott is alkalmazkodnom kéne ahhoz. Annyi a különbség, hogy így talán a tisztességességtől távol áll minden. És nem tudok kilépni. Vagy legalábbis könnyen biztosan nem. De talán egy idő után majd magától enged szabadon és mégsem fog kelleni életem végéig mellette lennem. Csak jól kell viselkednem és minden rendben lesz. Már ha bízhatok benne.
- Miért kéne bíznom magában? Honnan tudjam, hogy nem fogok mindenképp pórul járni? - jogosnak érzem az aggodalmam, mert azok alapján, amiket hallottam róla és tapasztaltam is, valamiért nem tudom elhinni, hogy a tenyerén hordozna majd ha engedelmeskedem neki mindenben. És magamban sem bízok annyira, hogy biztosítani tudjam arról, hogy a hűségem egy életen át tart majd az irányába. Nem mintha lenne bátorságom ahhoz, hogy bárkinek is beszéljek erről, de azért mégis azon jár az eszem, hogy hogyan fogok ebből mégis kiszállni majd egyszer. Az kizárt, hogy egész életembe hagyjam, hogy ugráltasson. Sőt, az egyedüli ami tetszik ebben az egészben az a pénz, meg az, hogy esélyem lehet arra, hogy kiszabaduljak a nagybátyám szigora alól. Na de azt biztosan nem úgy, hogy egyik börtönből a másikba menjek. Vagyis meglátjuk. Talán nem is lesz ez olyan vészes. Ebben bízok. Ha meg mégis, akkor a pénzzel együtt elszökök. Mert biztosan létezik olyan hely ahol eszében sem jutna keresni. Bár az tuti, hogy ezentúl mindig bennem lesz a paranoia, és az az érzés is, hogy követnek, még ha nem is. A papírt, amit felém nyújt szorongatom a kezemben és még most sem hiszem el, hogy ebbe bele keveredtem. De legalább elmondja a valódi nevét, amivel egy lépéssel közelebb kerülök ahhoz, hogy megismerjem. Meg talán utána is nézhetnék majd, hogy ki is ő. Hogy lehet az, hogy ennyi bűn után még mindig nincs börtönben? Mármint ha ölt embert akkor az már bűncselekmény. Miért van szabadon?
- Igazán kreatív névválasztás. - tutira tényleg baj van a fejével. Nekem soha életemben nem jutna eszembe ilyesmi. Egyáltalán miért jó az, hogy az ember meghazuttolja a saját nevét? Oké, én sem szeretem az enyémet, meg ezzel biztosan vannak így még páran, de azért nem tudnék máshogyan bemutatkozni. Nem is hallgatnék más névre azt hiszem. Szinte tátott szájjal hallgatom a magyarázatát a kérdésemre. Én is mindig meg akartam váltani a világot, de azt hiszem, hogy nem így. Ez nagyon beteges. Aztán ha bele gondolok abba, hogy milyen volt a gyerekkorom és miről szólt, akkor egy kicsit mégis megértem. Elnyomva lenni tényleg rossz, de akkor sem hiszem, hogy a gyilkolászás erre a legjobb megoldás. Persze nem gondolkodhatunk mind egyformán. Olyan, mintha arról beszélne igazából, hogy ő akar lenni a világ ura.
- De az emberek lemészárlása erre a legjobb megoldás? Mármint nem akarok okoskodni, de szerintem az aki embereket kínoz sokkal rosszabb azoknál, mint akikről beszél... - nem tehetek róla, de legtöbbször szeretem kimondani, amit gondolok. És ő azt mondta, hogy csak akkor bánt, ha ellenkezés vele, vagy sikitok, vagy kezet emelek rá. Semmit se csinálok... Csak próbálok beszélgetni. Az nem volt tiltva. Mikor szóba hozza Manuelt ismét kiráz a hideg mindentől. Tényleg azt hiszi, hogy attól lesz valakiből jó ember, ha azt megkínozza? Na és ha meg halt volna? Még olyan fiatal. Azt mondta, hogy fontos neki a lélek. Nem gondolt bele abba, hogy ezzel csak árthat az ember lelkének? - Ilyent senki nem érdemel. Kegyetlenség. - rázom meg a fejem ellenkezve a felfogásával, mert ez nagyon is abszurd. Embereket kínozni csak azért, hogy a saját igazát bizonygassa kegyetlenség. Épp ezért is van bennem a bizalmatlanság még mindig. - Na és az én bűnöm mi? - szegezem felé a kérdést ismét és mintha sokkal bátrabbnak érezném magam. Talán csak a kezemben lévő váza az oka. De tényleg szeretném megtudni, hogy miért éppen én kellek neki ehhez?

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 15:37


True or False?
Cale & Katniss part 2.

- Nem tudhatod sehonnan, csak annyit tehetsz, hogy bízol az adott szavamban. Ennyi minden, amit adhatok. Csak egy ígéret. De azt gondolom ez is valami. Gondolj csak vissza az eddigiekre. Tudom, nem ismerjük egymást túl rég óta, de szerintem eddig tartottam magam ahhoz, amit mondtam neked. Ha kedves és engedelmes, jó vagy hozzám, addig én is hozzád. Mi másért próbálnék most is kompromisszumképes lenni? Ha látod, én most is azon vagyok, hogy mindketten jól járjunk. Ha annyira ártani akarnék neked, már megtettem volna, nem? De eddig még csak egy karcolást sem ejtettem rajtad, ami szerintem annak a jele, hogy hű vagyok az adott szavamhoz.
Mikor elmeséltem neki, hogy mit miért teszek visszakérdezett. Nem bosszantott, örültem neki, hogy az eszméinket, a véleményünket meg tudjuk beszélni egy ilyen témában. Végtére is egy átlag ember számára kényes, erősen morális kérdésben egyeztettünk, ütköztettük álláspontunkat.
Ráadásul most elég kulturált körülmények között tudtunk beszélgetni.
- Figyelj, gondolj csak vissza a világ múltjára. A keresztes hadjárat. Lehetséges, hogy hatalmas mészárlás volt, de milyen magasságokba emelte a kereszténységet, az egyházakat.
Gondolj vissza a válságos, éhínséges időkre. A háború volt a megoldás. Megoldotta a gondokat.
Ha belegondolsz, az első világháború után volt néhány rossz év, de utána milyen boldog, gazdag idők jöttek. Ahogy a második világháború után is.
Sőt, mikor Hitler átvette a hatalmat, milyen magasságokba emelte a Német gazdaságot a zsidók vérének által. Van egy ősi igaz mondás. Életet csak életek árán lehet nyerni.
Embereknek kell meghalniuk ahhoz, hogy jobbá tegyük a világot. Vedd alapul a rákos sejtet az emberi szervezetben. A rák kialakul, de akkor még csak apró folt a szervezetben, de elkezd terjeszkedni. Sorra fertőzi meg az emberi sejteket, a szöveteket és lesz egyre nagyobb és hatalmasabb az ember szervezete felett, míg végül visszafordíthatatlanná nem válik. Ilyen az élet is. Muszáj ölni, muszáj hódítani, ha sikereket akarunk elérni és a legtöbb diktátor meglátta ezt. Mint a rák, mint a vírus, mint a baktérium
- világosítottam fel nagy átéléssel mondva neki az élet nagy igazságait.
- Vegyük alapul a korrupciót. Ha egy adott létesítményen belül meghalnak a korrupt emberek, megszűnik a korrupció is abban a rétegben. Ha meghalnak a megvett rendőrök, akkor meggyengülnek azok az erők, akiket addig támogatott a rendőrség. Ha meghalnak az elnyomók, akkor felszabadulnak az elnyomottak. Ez egy faék egyszerű láncreakció.
És én? Én nem vagyok elnyomó. Ha az lennék, nem kínálnék neked lehetőségeket. Ha elnyomó lennék, akkor nem próbálnék kompromisszumot kötni. Sztálinnál volt választási lehetőség? Nem. Nálam van? Igen, van
- bólogattam. - Hiszen én azt akarom, hogy neked is jó legyen. Ezért is fizetek. Ha elnyomó és rabszolgatartó lennék, akkor egy fillért sem látnál tőlem, hanem a fejedhez tartanám a pisztolyt és követelném az engedelmességet, mint a gulágokban.
Mikor Manuel esete került előtérbe megráztam a fejem.
- Gondolj csak bele, Katy. A nevelés. A kutyákat is így neveljük. Ha rosszat tesznek, verést kapnak. De sok szülő is pofon vágja párszor a gyereket, ha rosszul viselkedik. A börtönben is megverik a rabokat, ha rosszalkodnak.
Edward Thorndike az ezredforduló egyik kiemelkedő pszichológusa volt. Az ő nevéhez fűződik az úgynevezett operáns kondícionálás technikája. A jutalmazás és a büntetés, a félelem és a remény pszichológiája.
Vegyünk egy embert. Két esetet vizsgálunk meg. Elkövet valami bűnt, amiért komoly, fájdalmas büntetést kap. Egy más esetben a büntetés elmarad.
Ha a büntetés elmarad, akkor a bűnt újra el fogja követni. Ha viszont a bűn után büntetést kap, ami fájdalmas és emlékezetes, akkor a következő bűn elkövetésekor eszébe fog jutni a fájdalom és a fájdalomhoz köthető félelem miatt nem fogja újra elkövetni.
A másik esetben vizsgáljuk meg a jutalmazást.
Az említett férfi most legyen egy diák. Nem tanul, sorra kapja az egyes osztályzatokat, mígnem otthon az anya el nem beszélget vele. Megegyeznek abban, hogy minden ötös dolgozat után ötven dollárt kap majd a gyerek. A gyerek megkapja az ötöst, otthon pedig az anya odaadja az ötven dollárt.
A gyerek újabb dolgozat előtt áll, de az újabb ötven dollár reményében újra tanulni fog a dolgozat miatt, hogy az anya fizessen.
A negatív megerősítésre találták ki az elektrosokk nyakörvet, mely minden bűntett, rossz cselekedet után az állatba, vagy az emberbe elektromos áramot vezet. Egy idő után a sokkolások után elmaradnak a negatív tettek, mert az idomítanodó ember, állat a negatív tett elkövetése előtt átéli a sokk okozta fájdalmat és ez meggátolja a tettében.
Elismerem, Manuellel szemben brutálisan jártam el, de azután a fiú garantáltan át fogja gondolni kivel, hogy beszéljen, hogy viselkedjen, hiszen ott lesz benne a félelem, mi van, ha az a valaki bántani fogja, fájdalmat fog neki okozni.
Érted a lényeget, ugye?




szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 18:11


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Amint mond az valahol valóban igaz. Nem bántott. Fizikailag legalábbis. De a zsarolással és fenyegetéssel mi van? Az is egy kicsit bántalmaznak számít. Lelki terror. Mert úgy akarja, hogy neki dolgozzak, hogy közben félelemben tart. Igazából ha bármit nem úgy teszek ahogy mondta, akkor komoly következményei lehetnek. Ha nem megyek bele ebbe az egészben talán annak is. Ilyen munka amúgy nem is létezik. Nem mintha olyan sokat dolgoztam volna az életem során, viszont az embereket egy munkahelyen sem kényszerítik, hogy életük végéig ott maradjon. Mégis ahogy szóba hozza, hogy képes a kompromisszumra, eszembe jut, hogy talán alkudozhatnék is vele. Túl sok veszítenivalóm nincs. Maximum csak nemet mond.
- Talán átbeszélhetnék ismét ezt az életem végéig dolgot is. Mert az én életem még nagyon hosszú, így egy kicsit nehezemre esik ebbe bele gondolnom. - próbálkozok abban bízva, hogy ezt ő is megérti. Mert még alig lettem 23 éves. Baromi sok van addig amíg megöregedek. Nem azt mondom, hogy nem szeretnék meggazdagodni és venni egy ilyen menő házat magamnak majd, de akkor is. Nem tűnik dühösnek amiatt amiket mondok és kérdezek és ez még több bátorságot ad ahhoz, hogy merjek vele majd nyíltan beszélgetni. Mondjuk a válasz adásán felvonom a szemöldökömet, mert esküszöm nem vagyok hülye de... Az a célja, hogy az ő neve is szerepeljen majd a történelemben? Mert nagyon is őrültség ez az egész. Mintha valami szadista lenne, és inkább az ilyen emberekről kéne megmenteni a világot. Persze nem az én dolgom ítélkezni, mindenki úgy él ahogyan szeretné, de azért az elég durva, hogy vannak ilyen emberek. Vajon azt akarja, hogy én is ilyenné válljak mellette? Még mindig nagyon érdekel, hogy milyen munkát szánna nekem. Mindig ugyanazt kell majd csinálnom? Vagy változó lesz? Könnyű vagy nehéz? Lesz ebből kiutam? Mi lesz ha tényleg olyan leszek, mint ő? Nem... Az kizárt. Én nem lennék képes bántani senkit csak úgy. Tudom, hogy én sem vagyok ártatlan, de az az ember megérdemelte... Bántotta a testvéremet. De amúgy én jobban szeretem a békességet, mert az ellenkezőjétől pánikolok be.
- De jelenleg a 21. században élünk, ahol elég ijesztő ilyen dolgokról hallani. Meg amúgy sincs ennek semmi értelme. Az emberiségen nem hiszem, hogy bármit is segítene az ha fejetlenül kaszabolunk. - tudom, hogy nem épp az én szavam lesz ami vissza tartja a benne lakó őrültet, de nem tehetek róla, ha nekem túl sok ez a felfogása. Olyan mint valami pszichopata. Talán nem ártana egy alapos kezelés neki. Ezt persze már nem merem kimondani hangoson, de a gondolataimnak nem tudok parancsolni. - Azért ezt megcáfolnám. Mert azt mondta, hogy engedelmeskednem kell. Fenyegetett. Sok mindennel. Bár pisztolyt szerencsére nem láttam, de... De attól még ez úgysem a szabad akaratom. - vonom meg a vállam, de attól még mindig nem számítok arra, hogy bocsánatot fog majd kérni. Csak megpróbálom elfogadni a sorsomat, ami az ő kezébe került. A pénz persze sok mindenre vigasz lehet, de még egyenlőre akkor sem tudom, hogy hogy fogom tudni kezelni ezt a sok mindent. Valamiért szeretem mindig annak az ellenkezőjét csinálni, mint amit mondanak. Ez a természetem és ezen senki nem tud változtatni. Anyának sem sikerült. Elszőrnyedve hallgatom őt tovább és nem tudom elhinni, hogy ezeket komolyan is gondolja.
- Azt hiszem, hogy a büntetés mindkettőnk számára mást jelent. Én is voltam gyerek és csínytalan is. Most is van, hogy a saját fejem után megyek, de... De sosem kaptam olyan büntetést ami fájdalmat okozna. Elég volt például annyi, hogy el vegyék a telefonomat, vagy szobafogságra íteltek. De nem kínoztak meg annak reményében, hogy megjön az eszem... - vajon van gyereke? Mert ha igen akkor igazán sajnálom szegényt. Ki tudja milyen kínzó eszközei lehetnek. Én egyre jobban félek ettől az egésztől. Vajon engem is megbüntet majd ha valamit nem jól csinálok? Ha feleselek, vagy valami épp nem tetszik, akkor mi mindenre lenne képes? Figyelembe venné, hogy lány vagyok? Vagy ez az ilyen eszelősöknél nem számít? - Nem szeretném ezt érteni inkább. Nem akarok egész életemben attól tartani, hogy vajon most büntetest fogok-e kapni vagy jutalmat... - sütöm le a szemem, mert azoktól amiket hallok megint érzem a bennem lévő pánikot. Biztos, hogy elgurult az összes kereke.

BEE


[/i][/i]

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 18:56


True or False?
Cale & Katniss part 2.

Mikor alkudozni kezd egész egyszerűen csak leintem őt egy laza mozdulattal.
- Előbb próbáld ki, hogy milyen, utána alkudozz - szóltam kedvesen, de a hangom mégis olyan határozottságot vitt magával, ami arra utalt nem kéne tovább feszegetnie a kérdést. - Még azt sem tudod milyen lesz, máris a kibúvót keresed? Ez nem szép dolog.
Azt gondoltam a további beszélgetés jól telt, nem kéne tovább feszegetni a témát, így - bár ő beszélt - én már nem fűztem hozzá semmit. Nem azért, mert nem volt mit, hanem mert tudtam, ennél nagyobb egyetértés egyelőre nem lesz köztünk és nem volt értelme további eszmecserének, csak egymást fárasztottuk és az időnket pazaroltuk. Inkább úgy döntöttem elengedem ezt az egészet, majd visszatérünk rá, amikor kicsit megismerte a világomat és belekóstolt abba milyen érzés úgy élni, ahogy én élek, azt tenni, amit én teszek.
Nem leszek vele szemben beláthatatlan, alulról fogok indulni. A kis dolgoktól, úgy fogom őt bekalauzolni az egyre keményebb dolgokba. Aprólékosan fogom őt felépíteni, hogy olyan legyen, amilyennek szeretném, olyanná váljon, amilyenné szeretném, hogy váljon.
Elővettem zsebemből a kulcsot és intettem neki.
- Most utadra engedlek, de ne feledd, keresni foglak - mosolyogtam felé és kitártam előtte az utcára vezető ajtót, majd félre álltam, nehogy azt higyje csak viccelek és az utolsó pillanatban elé állok és megállítom.



szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
What is the truth? - Cale & Katniss 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss EmptySzomb. Dec. 02 2023, 20:23


Cale & Katniss

Devil or Angel?
Nem tudom eldönteni, hogy komolyan kész lenne-e átgondolni mindent, vagy csak azt szeretné elérni, hogy kevésbé pániloljak a tényen, hogy amíg élek az ő parancsait kell teljesítsem, mert lássuk be az egész közül ez tetszik a legkevésbé. Én szeretem a változatosságot és utálok másoktól függeni. Mégis egész életemben mások mondták meg, hogy mit kéne tennem. Mintha nem tudnám azt magamtól is. Csak kicsit naív vagyok azt hiszem. Mert abban voltam, hogy észrevétlenül magamtól fejtem meg az igazságot és majd úgy teszek, mint aki hülye és soha többé nem jövök erre, ehhez képest nagyon hamar megfogott és sarokba szorított. De talán az együtt eltöltött idő alatt majd találni fogok én is rajta valami fogást, ami a szabadságomhoz elég lesz. Mert minden embernek van gyenge pontja és olyan titka is ami ha kitudódik sok mindent megváltozhat. Na nem mintha tudnám, hogy mit kéne keresnem egyáltalán. De majd szépen lassan rántom le róla a leplet. Kibúvót keresnék? Igen, azt hiszem. Mert minden alkalmazottnak jogában áll eldönteni, hogy mi fér bele az életébe és mi nem. Persze azt nem tudom, hogy mi fog rám várni, talán tetszeni is fog. De csak akkor ha nem gyakorol rám nyomást és tényleg nem lesz agresszív, na meg nem beszél büntetésekről. Mert az elég para. Egyenlőre csak megpróbálok úgy tenni, mintha hűséget fogadnék. De azért arról semmiképp sem mondok le, hogy valamivel sarokba szorítsam majd én. Azt akarom, hogy féljen ő is, és ne csak másokat félelmitsen meg. Nem mintha lenne konkrét tervem. De talán megedződök egy-két rám szabott feladat után és megjön a bátorságom is. Vagy még inkább el megy az, mert épp valami lehetetlent fog elvárni. Mert az ilyen apróságokkal nyilván nincs baj... De mi lesz ha azt akarja, hogy helyette én kínozzak meg valakit? Aki ártatlan és nem ártott nekem. Van egy kicsi izgalom abban, hogy ennyire a sötétben tapogatózok, de ugyanakkor ez félelmetes is.
Felcsillan a szemem a kulcs láttán, és nem hiszem el, hogy megértem ezt a pillanatot ráadásul épségben. A mai napon túl vagyok már csak vagy 50 évem van hátra. Sima ügy. Bólintok szavaira, mert azt hiszem, hogy megértettem, hogy mi a dolgom. Mindig elérhető leszek, jövök ha akarja és úgy táncolok ahogy fütyül. De legalább lesz csomó pénzem. Azért már megéri, nem? Reméljük. Félve nézek rá mikor kinyitja az ajtót nekem, mert nem tudom, hogy komolyan gondolja-e, de mivel nem próbál megállítani, nagy léptekkel próbálom elhagyni a házat. Amint azonban elém áll megtorpanok és nyelek egy nagyot. Most akkor mit akar?
- Én mindent megértettem. Komolyan. Nem beszélek erről senkinek, és válaszolok a hívásra is. Nincs ellenkezés. Becsszó. - szabadkozok és bár nem teljesen így gondolom, de azért mindent megteszek, hogy elhiggye, hogy uralkodhat felvettem. Most egyenlőre örülök annak, hogy van egy rakás pénzem, amit elkölthetek. A többit majd kitalálom azután.

BEE


mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
What is the truth? - Cale & Katniss 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
What is the truth? - Cale & Katniss Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
What is the truth? - Cale & Katniss D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: What is the truth? - Cale & Katniss
What is the truth? - Cale & Katniss Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What is the truth? - Cale & Katniss
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Second Job // Cale & Katniss
» everything for the money - Cale & Katniss
» You own me, I owe You - Samuel & Katniss
» Katniss Jimenes
» Save the girl // Julian and Katniss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: