New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 21:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 20:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 20:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 20:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 20:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 19:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 19:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 19:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 19:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Landon Hawk
TémanyitásLandon Hawk
Landon Hawk EmptyKedd 14 Nov. - 23:08
Landon Hawk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Landon Hawk
Becenév
Lando, Lan, Landon
Születési hely
Brooklyn
Születési idõ
1997.06.06.
Kor
26 éves
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Harvard Business School - Kereskedelem és marketing  //még végzett
Foglalkozás
Saját autókereskedéseinek tulajdonosa, ügyvezetője
Munkahely
Hawk Machines
Hobbi
futás, társasjátékok, Netflix, barátokkal való iszogatás, darts, tenisz, golf

Csoportom:
üzlet

Jellem
Amikor megszülettem, egészen biztos volt bennem valami, ami miatt nem kellettem az anyámnak, az apámről még egy feljegyzés sincs a mai napig, így csak az anyám kilétét tudom kideríteni amikor nagykorú lettem. Ez a dolog, ami engem olyanná tett, amilyenné, én nem haragudtam soha senkire emiatt, mert az örökbefogadó szüleim olyan életet biztosítottak, amit az igazi anyám sosem tudott volna. Egy csonka családban felnőni, ahol tudom, hogy az anyám nem akar, nehezebb lett volna lelkileg, mint az, hogy szeretve voltam és vagyok, és mindent megadtak nekem, amit tudtak, de cserébe nem ők azok, akik vér szerint hozzám tartoznak, de nekem sokkal jobb szüleim ,mint amit valaha is kívánhattam volna.
Anyám nem dolgozott amióta az eszemet tudom, apám cége volt az, ami fenntartja a mi kis családunkat. Tipikusan az  család voltunk, akit mindeki irigyelt, és nem csak kívülről, mert belül sem volt semmi rosszalni való dolog, vagy olyan, amit el kellett volna titkolni a szomszédok elől.
A szüleim 16 éves koromban mondták el nekem az igazat. Évek óta húzták, mert nem akarták, hogy fájjon. Nem fájt, egyátalán nem, hálás vagyok nekik, amiért meghozták ezt a nehéz döntést anno és egy olyan embert neveltek fel, amit más eldobott úgymond.
Anyu miatt lettem lojális, viszonylag kedves, de közben határozott és céltudatos. Apu volt az akitől megtanultam, hogy mindegy mennyi pénze van az embernek meg kell becsülni minden értéket ami van az embernek, és itt nem csak a tárgyi dolgokra gondolta. Anyámmal már 30 éve törtelen a szerelmük, amit nagyon becsülök bennük. Talán ezért is nyaggat anyám, hogy ideje nekem is megtalálni azt akivel leélhetem az életem. Én ebben vagyok olyan sietős. Azt hiszem 26 évesen ez még nem olyan fontos. Az egyetem elvégzése után elindítottam a saját autókereskedésem, ami szépen lassan, apám segítségével, több üzletté nőtte ki magát egész Amerikában. Most a karrier van az első helyen, a szerelem a másodikon vagy a sokadikon, mert erre neveltek, mindig legyen stabil alap a lábam alatt mielőtt belekezdek valami újba. Tudom, hogy a nevelésük miatt és a felfogásom miatt nekem nem lesz ezzel gondom, hiszek abban, hogy ha valamit elképzelünk meg is tudjuk valósítani, csak elég képzelőerő és akarat kell hozzá. Nekem mindkettő megvan, szóval határ a csillagos ég.

Avataron:
Shawn Mendes

Múlt
Anyám fel alá járkál a lakásban amikor hazaérek, mosolyog, de nem őszinte a mosolya, nagyon jól ismerem már, 16 éve élek vele, és már tudom, hogy valami baj van. Nem kérdezek rá, csak leveszem a cipőm és felakasztom a kabátomat az előszobába és a konyhába megyek, hogy töltsek magamnak egy pohár vizet. Érzem, hogy valami ma nincs rendben, nem az a fajta energia járja át a lakást, ami szokta, anyám precizitása szinte eltűnik, és nem panasz, de a mosatlan edények is a mosogatóban vannak, és még vacsorát sem főzött. Sosem vártuk el tőle apuval, de annyira szeret főzni, hogy ez neki alap volt, hogy mindig vár valami itthon. Nem akartam rákérdezni, mert féltem, hogy valami olyat mond, ami nem fog tetszeni.
- Apu mikor jön haza? Arra gondoltam, hogy megnézhetné a spanyol beadandómat, már egész jól megy szerintem a nyelv. - apám félig spanyol így nem véletlenül választottam ezt a nyelvet, bár olyan, mintha belém egy kis nyelvérzék sem szorult volna, bár sosem beszéltünk spanyolul itthon, annak ellenére, hogy ő folyékonyan beszélte a nyelvet. Miatta kezdtem el tanulni, hogy legyen egy dolog, ami csak a miénk, mert anyuval ezer féle dolgot csinálunk, mert általában ő az aki itthon volt velem, a mai napig és többet foglalkozott velem.
- Elméletileg perceken belül itthon van. - a hangja is remeg, közelebb lépek hozzá, ő magához szorít és nem enged el, érzem, hogy nagyon nagy levegőt vesz, ahogy megemelkedik a mellkasa. Anyám törékeny nő, a kifinomult báj az amivel jellemezni tudnám és mindig tökéletes a megjelenése, ez ma egy kicsit máshogy fest most a szememben. Anyám ma aggódik, fél sőt inkább retteg valamitől, amit nem tudom, hogy mi, apám belép az ajtón és ő nem mosolyog. Amikor meglátja az elé táruló képet anyámra pillant, ekkor ő elenged és az arcomat a kezei közé fogja.
- Drágám beszélnünk kell. - megfogja a kezem és a nappaliba visz, apám már ott van, a fotelében ül, amit olyan ritkán vesz igénybe, hogy olyan, mintha még új lenne.
Egy darabig csak ülnek velem szembe, anyám az ujjait töregeti és látom, hogy párás a szeme. Amikor a fotel megnyekken apámra nézek, aki előredőlve nyitja beszédre a száját.
Alig 20 percet beszéltek, én meg bámultam őket, anyám aggódva figyelte, minden mozdulatom, minden rezdülését az arcomnak én meg abban a 20 percben, azt hiszem ugyanúgy ültem, szinte mozdulatlanul. Nem voltam jól, nem attól, hogy örökbe fogadtak, és 16 évet vártak,  hogy elmondják, sokkal inkább attól voltam rosszul, hogy a szüleim, akik a világon mindennél jobban szeretnek ennyire rosszul érzik magukat, és ennyire megviselte őket a tudat, hogy el kell mondani nekem.
Beáll a csend, és én apám első szava óta, 20 perce most mozdulok meg először. Oda guggolok közéjük és átölelem a nyakukat.
- Nekem Ti vagytok a szüleim és szeretlek Titeket. - sosem tudnék haragudni rájuk, mert nehezen hozták meg ezt a döntést, hogy elmondják, vagyis inkább az időpontot, mert már évek óta ezen agyalnak, és azóta aggódnak, hogy mit fogok szólni. Hálás vagyok, nem tudok mást mondani, csak hálát érzek, amiért ilyen rendesen felneveltek annak ellenére, hogy valaki más gyereke vagyok, bár a szemükben ez sosem volt így, mindig is az övék voltam csak más anyától és apától, ami sosem számított.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Landon Hawk 8950979

Landon Hawk 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Landon Hawk 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Landon Hawk Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Landon Hawk F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
57
TémanyitásRe: Landon Hawk
Landon Hawk EmptyPént. 17 Nov. - 12:56
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Landon!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sokszor úgy adódnak a körülmények, hogy a családot nem az jelenti számunkra akikhez vér szerint kötődünk, hanem akik megteremtik annak biztonságos érzését. Te magad is megtapasztalhattad ezt, még ha csak a jelentését ennek később is tudhattad meg. Úgy gondolom ebben a helyzetben a legfontosabb, hogy megkaptál minden törődést és szeretetet tőlük, így nem szenvedtél hiányt semmiben. Támogattak, segítettek abban, hogy olyan ember váljon belőled akit nem a múltjában okozott törés formál, hanem az a tudás és tanácsok amit ők adnak át neked. Jó volt olvasni arról, hogy ilyen környezetben nevelkedtél és bármire számíthatsz rájuk. A nap végén csak ez számít igazán és abból ahogyan tekintesz rájuk ezt te is tudod jól.  Landon Hawk 560292900
Rendes srácnak tűnsz aki megbecsül mindent ami az életének a részese és remélem továbbra sem engeded, hogy bármi is megtörjön ebben. Landon Hawk 4146035580
Kívánok neked még több sikert az életben és örülök, hogy olvashattalak!  Landon Hawk 1987965242

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Landon Hawk imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Landon Hawk A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Landon Hawk D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Landon Hawk 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Landon Hawk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» what are you doing? - Zenaida && Landon
» coffe and more - Tate and Landon
» Landon Robins-Grace
» I missed you, girl - LILIAN & LANDON
» Saturday night after party - CAROLINE & LANDON

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: