New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 7:34 pm-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 7:10 pm-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 6:50 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 6:44 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:16 pm-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 5:58 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 5:46 pm-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 5:33 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Leave me alone - Mat & Niki
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 EmptyPént. Okt. 20, 2023 6:35 am

Matteo & Nikita



Nem szokásom fiúkat be engedni a szobámba, anya is valószínáleg csak a tanulás miatt ilyen megértő, de csak reménykedni merek abban, hogy bízik is bennem eléggé ahhoz, hogy nem képzel el össze vissza mindenfélét. Jason kedves fiú, de sosem tudnék rá olyan szemmel nézni, mint... mint egy srácra. Sosem adtam még okot arra, hogy kételkednie kelljen bennem - vagyis, de... de arról nem tud -, így nem értem, hogy miért mindig ilyen bizalmatlan hozzám. Mégis elhiszem, hogy hagyja, hogy egy kicsit én magam intézzem a dolgaimat. Nem vagyok kislány már, tudom, hogy mit tehetek és mit nem. Bár tanulás a tervem tényleg, de úgy gondolom, hogy semmi rossz nem történik ha egy kicsit nevetgélünk a saját bugyutaságunkon. Amint meghallom kintről a Mat hangját, elkomolyodok egy kis időre, majd úgy teszek, mint aki észre sem veszi és tovább nevetek, bár már én magam sem tudom, hogy min. Nem értem pontosan, hogy mit kiabál, és próbálok is úgy tenni, mint akit nem érdekel. Minek kellett haza jönnie?
- Az előbb valaki nem neked mondott valamit? - szólal meg Jason kicsit zavartan, és igazít egyet közben a szemüvegén, én pedig csak megvonom a vállam, mintha fogalmam sem lenne, hogy miről beszél. Innen már csak reménykedhetek abban, hogy amilyen gyorsan haza jött Mat, épp olyan gyorsan tovább is megy. Nem tudok úgy koncéntrálni a tanulásra, ha tudom, hogy alig pár szobányira van tőlünk. Még közelebb préselem magam Jasonhöz és ismét a könyvre próbálok koncentrálni, bár most sokkal óvatosabban, hogy ismét ne kopoljuk össze magunkat. Ő rám néz, és hirtelen ettől támad nevethetnékem, ami azon nyomban el is tűnik, ahogyan nyílik a szobám ajtaja, és megpillantom a jóképű testvéremet, aki bonuszként járt az anyám új házasságával. Nyelek egyet és igyekszem a lehető legkevésbé kimutatni azt, hogy még mindig mit vált ki belőlem az, ha már csak látom is. Amint megszólal, Jason egy kicsit arrébb húzódik tőlem zavartan, én pedig dühösen fújtatok. Persze, hogy anya nem bírt magával, és egyből a nyakamra küldte őt.
- Te pedig, mint egy szófogadó gyerek, máris teljesíted a kérését. - vágom rá gyorsan egy szemforgatás kíséretében, majd az osztálytársamra nézek, aki nem tudja hogy mihez kezdjen a helyzettel.
- Mi csak tanulunk. - szólal meg végül zavartan, én pedig a vállára teszem a kezem, hogy azzal biztosítsam, hogy majd én megoldom. Semmi rosszat nem teszünk, nincs szükség arra, hogy bárki is felügyeljen ránk. Ismét Matre nézek, és bár nem akarok oda menni hozzá, de tudom, hogy ahhoz, hogy valahogy elküldjem muszáj beszélnem vele. Nem tudom a biológiára koncentrálni ha közben onnan fog bámulni minket végig.
- Mindjárt jövök. Csak lerázom valahogy. - szűndékosan beszélek így, mert azt akarom, hogy vegye észre, hogy nem kívánatos személy jelenleg itt. Vagyis de... szívesebben lennék vele kettesben, mint Jasonnel, de erről nem kell neki tudnia. Ő is csajozik. Van egy Miaja. Akkor mi köze ahhoz, hogy én mit csinálok itt az osztálytársammal. Átadom az ölemben lévő könyvet a megszeppent fiúnak, majd felállok és elhagyva a szobámat, becsukom magam mögött az ajtót, mert fogalmam sincs, hogy mit akar mondani, de jobb ha Jason inkább nem hallja.
- Mond gyorsan amit akarsz, mert tanulnom kell. Aztán hagyj minket békén, rendben? - nézek rá kérlelő tekintettel, és máris érzem, hogy a szívem sebesebben kezd verni. Mindig mikor a közelemben van. Ez pedig nagyon nem jó így.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 1c7cc6a80093dc4e72bd936eaf87b01c00aa6131
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 James%2BEdward%2BQuaintance%2BIII%2Bor%2BJimmy%2BQ%2B(9)
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 2f8aba4f465dab6a9ee9af025179073223bc4030
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 19, 2023 6:03 pm

Niki & Matteo
Fél óra kocsiútra voltam attól a helytől, amit régen az otthonomnak hívtam ma már olyn hezenn lépek be az ajtón mégs,mintha a fogam húznák. Szeretek itt lenni, ez jelenti nekem a biztonságot, hiszen itt nőttem fel, de akkor még csak ketten voltunk apámmal és nem volt senki aki miatt aggódnom kellett volna, hogy esetleg olyan lépéseket tesz felém vagy én felé, ami már nem elnézhető a családban. Na persze.
A zene hangosan szólt a kocsiban és amikor megszakadt egy üzenet érkezése miatt nem akartam megnézni, mert ha munka akkor ma már biztosan nem fogok vele foglalkozni és Mia elvileg dolgozik, így más nagyon nem érdekelt. Mégis amikor megláttam az újdonsült mostoha anyám nevét a kijelzőn a telefonomért nyúltam és nyitottam meg az üzenetet.
“Matteo drágám, Niki ma az osztálytársával tanul otthon, kérlek ha hazaérsz néz rájuk. Anyai megérzés, de jobban érzem magam ha ránézel Nikire és a fiúra.” - az utolsó szón akad fenn a szemem. Apám ma egy fontos ebéden dekkol egész este és valószínüleg ottalvós lesz a buli az egyik hotelben, így holnap délutánig nem lesznek otthon, ami azt jelenti, hogy Niki teljesen egyedül van otthon egy sráccal. Még magam sem tudom mi kattan be az agyamban, de olyan durván taposok bele a gázba, hogy még hallom messziről a duda szót, de nem foglalkozok vele.
20 perc alatt érek haza és hajtok fel a garászfelhajtóra. Szinte kicsapom a bejárati ajtót és hangosan veszem le a cipőm és dobom le a kabátom, a kulcsokkal együtt a szekrényre, hogy mindenki tudja, hogy itthon vagyok. Nem akarok felmenni és nem akarok okoskodni, több légzőgyakorlatot is kellene csinálnom mielőtt nekiindulok a lépcsőnek, de nem teszem.
- Niki megjöttem, létszi most az egyszer majd ruhában küld haza a srácot. - kiabálok be az ajtón, majd elindulok a  szobám felé egy kis őszinte örömmel az arcomon, de nem lépek be a szobámba, mert nem kapok semmilyen választ.
Hátrálok egészen a szobája ajtajáig, amit eddig sosem léptem át, mert ez volt az alkunk része, de most az anyukája kérte, neki meg nem mondhatok nemet.
Benyitok az ajtón résnyire, és látom, hogy nagyban nevetgélnek, még esküszöm a tekintetük sem tetszik, ahogy egymásra néznek.
- Bocsi kicsit Potter, de Niki anyja kérte, hogy az ajtó maradjon résnyire nyitva. - a lófaszt kért ilyet, de nem fogom hagyni, hogy itt bármi történjen ha itthon vagyok főleg nem.
- Niki beszélhetünk egy percre? - olyan kedves, mézes mázos hangon szólok hozzájuk mindig, hogy szinte nekem fáj, de nem akarok rögtön a bunkó testvérnek tűnni, de azért rohadtul kíváncsi lennék mégis mi a fasz folyik itt, amikor én nem hozhatok ide nőket, de ő meg idehozza a pasijait.


BEE

Nikita Cox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 F695af9f32a8b1b6bf7d103f2f3090c7410a7e06

Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 99b0c17e8272954dbb60f8a69a76219e3361cbd3
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 016fd1b68013be0ec15fed4fd9a78970db72199f
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 19be41642cb77f056fb5779b930e09e4f53e6420
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ hozzászólások száma ★ :
77
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 5f2ded4b71783f570c9e2449702c75d31dcdc31f
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásLeave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 19, 2023 5:10 pm

Matteo & Nikita



Nem ez az első, hogy páros feladatot kell megoldanom egy osztálytársammal, de az első, hogy pont egy sráccal hoztak össze. Ami amúgy szintén nem gond, csak az idő nem biztos, hogy megfelelő. Mármint ez az új családosdi meg minden egy kicsit sok így egyzerre. Mivel Jasonnek három kistestvére is van, akik elmondása szerint túl hangosak ahhoz, hogy tanulni lehessen tőlük, így felajánlottam, hogy jöjjön ő hozzánk. Az én új tesóm legalább nem kicsi, és reményeim szerint ma otthon sem lesz. Hamar írok anyának egy üzenetet, hogy nehogy félre értse, hogy haza állítok egy fiúval csak úgy, de válaszul simán csak rám bólint és azt is közli velem, hogy az új férjével éppen elment valami üzleti ebédre vagy mi a csudára, így mehetünk nyugodtan. Hozzá tette azt is, hogy az ajtót hagyjuk nyitva ő pedig szól Matnek, hogy közbe nézzen ránk. Remek. Mintha valami kisgyerek lennék, akit szemmel kell tartani. Ne szólj légyszi. Nem vagyok gyerek. Írom vissza, és letudja annyival, hogy bízik bennem. Remélem is. Mert még Mat is nem hiányzik onnan. Csak tiszta dacból járok a lehető legtöbbször busszal, mert nem akarom, hogy bárki is hordozzon az iskoláig és haza. Szerencsére az új puccos otthonunktól nem messze van egy megálló, így amint leszállunk róla csak alig pár perc sétálás után már a ház előtt állva nézek vissza Jasonre, aki szinte tátott szájjal bámulja a helyszít. Persze. Ő sincs honnan tudja, hogy milyen egy ilyen házban élni, amit amúgy még mindig nem érzek az otthonomnak.
- Te tényleg itt laksz? - néz rám a szemüvege alól, mire nevetnem kell. Ja... lehetne akár álomba illő is, de ha tudná az okát, hogy miért nem örülök neki, akkor egészen biztos, hogy nem szívesen lenne most a helyemben. Mindenhol szeretnék lenni, csak épp itt nem. Nem a Mat testvéreként létezni. Elég furcsak helyzet.
- Igen. Micsoda mázli. - vonom meg a vállam, és látom rajta, hogy nem érti, hogy miért nem örülök ennek, de nem is baj. Kinyítom az ajtót, és szinte villámgyorsan közelítem meg a lépcsőt, hogy a lehető leghamarabb felérjünk a lépcsőn, be a szobámba, anélkül, hogy ne kelljen találkoznom a testvéremmel. Próbálom annyira kerülni amennyire csak lehet, mert egyre nehezebb a közelében lennem, és egyáltalán nincs hangulatom most a hülyeségeihez. Az emeletre érve megtorpanok és automatikusan nézek a szobája felé, ahonnan semmi zaj nem hallatszik, ez pedig remélem, hogy azt jelenti, hogy itthon sincs. Megkönnyebbülve sóhajtok, és még mindig sietősen haladok a saját szobám felé, amin amint belépünk mindketten, csak halkan csukom be az ajtót. Úgy tűnik, hogy Jasonnek is feltűnt a furcsa viselkedésem, mert még mindig úgy néz, mintha megőrültem volna.
- Azt hittem, hogy tudják a szüleid, hogy tanulni fogunk. - jegyzi meg, én pedig mielőtt válaszolnék csak ledobom a táskámat a földre, le vetem a dzsekimet, az ágyra dobok és le ülök én is. Jason is hasonlóan cselekszik, bár láthatóan zavarban van ettől az egésztől.
- Tudják is. Én mindig így sietek. Bocsi. - hazudom, majd a táskámért nyúlok, hogy ki vegyem a biológia könyvet, hogy először át nézhessük a feladatot, hogy meg is érthessük mielőtt neki kezdünk. Utálom a biológiát amúgy, meg nem is nagyon érdekel. Közelebb ülök Jason-höz, hogy mindketten el tudjuk olvasni, és szinte egyszerre hajolunk a könyv fel, ami miatt a fejünk is össze koppan. Össze nézünk, mindketten a homlokunkhoz kapunk és nevetni kezdünk. Attól tartok, hogy neki sincs túl sok kedve ma a tanuláshoz.  

mind álarcot viselünk
Nikita Cox
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f394d72695674517a4843485377513d3d2d3730302e313631316235313330663132376262353738343132313632323838342e676966
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
Complicated
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 1c7cc6a80093dc4e72bd936eaf87b01c00aa6131
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 A2ec11c72eed581bdcb46583a6b628602f396452
★ foglalkozás ★ :
tanuló, elűzni Mat mellől a lányokat
★ play by ★ :
Nicole Wallace
★ szükségem van rád ★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 James%2BEdward%2BQuaintance%2BIII%2Bor%2BJimmy%2BQ%2B(9)
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 2f8aba4f465dab6a9ee9af025179073223bc4030
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Leave me alone - Mat & Niki
Leave me alone - Mat & Niki - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Leave me alone - Mat & Niki
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Maybe they'll leave you alone, but not me ✿
» take it or leave it | ellie & mark
» a party with danger - Niki, Mia & Matteo
» Max & Niki
» First day of our new life - Mat & Niki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: