New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 19:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:49-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 17:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:25-kor
Charles Holmes
tollából
Ma 17:06-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 15:05-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:03-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 14:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Dorothea Haynes
TémanyitásDorothea Haynes
Dorothea Haynes EmptyPént. Okt. 06 2023, 11:16
Dorothea Haynes
Semmi nem termeli ki nagyobb bizonyossággal a lelki zavarokat, mint a család.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Dorothea Haynes
Becenév
Dora, Dor, Doro - mindegy csak ne hívj a  teljes nevemen, mert az olyan hivatalos.
Születési hely
New York
Születési idõ
2003. szeptember 11.
Kor
20
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Pratt Insitute - School of Architecture - Department of Undergraduate Architecture
Foglalkozás
folyamatosan tanul valamit
Munkahely
-
Hobbi
adrenalin függő. Imádja a motorokat - ha sikerül megszereznie a jogosíványát akar egy sajátot, amire már egy ideje gyűjti a pénzt -, búvárkodik - nagy álma egyszer beúszni a cápák közé is -, zene, tánc - ez szerinte mindenkit kikapcsol, bár nem hallgat meg akármit -, vásárlás, olvasás, a csillagok nézése a szabad ég alatt, túrázás, hegy mászás, sport - hetente háromszor jár konditerembe

Csoportom:
Diák

Jellem
Első látásra talán nagyképűnek tűnik a megjelenésével, de aki megismeri, az rájön, hogy Dora igazából egy szerethető lány. Kevés olyan ember van, akit a barátjának tart, de pontosan tudja, hogy az a pár személy épp elég ahhoz, hogy tudja: van kire számítania. Nem fél kimondani, amit gondol, és sosem azt mondja, amit hallani akarsz. Az az egyik elve, hogy az őszinteséggel sokkal többre megy az ember, így ha felveszel egy ruhát, ami bénán áll rajtad, akkor egészen biztos, hogy a szemedbe mondja, és véletlenül sem hiteti el annak az ellenkezőjét, akkor sem ha megharagszol érte. Mivel mindig - vagyis legtöbbször - őszinte, így ő is elvárja ugyanezt másoktól. Gyűlöli a hazugságokat, és ha valaki egyszer átveri, akkor nagyon nehezen tud megbocsátani. Olyan, mint valami tornádó, szinte folyamatosan mozgásban van, mindig muszáj csinálnia valamit, mert unatkozni nem szeret. Imádja az adrenalit, mert ha veszélyes dolgokat csinál, akkor úgy érzi, hogy képes elterelnie a gondolatait minden másról, és Ő utál feleslegesen kattogni olyasmiken, amiken úgysem tud változtatni. És ez nem a szülei ellen van, egyáltalán nem célja az édesanyját bosszantani, csak egyszerűn szeret élni. Mindig erősnek mutatja magát, utálja kimutatni, ha valami bántja, most mégis egyre nehezebben tud megbarátkozni azzal, hogy a szülei képtelenek kijönni egymással, és nem érti, hogy mi romlott el ennyire. Retteg, hogy el fognak válni, bár valahol legbelül pontosan tudja, hogy talán az lenne a legjobb. Mindenkinek. Mégsem akarja, és képes lenne bármire azért, hogy történjen valami olyan, ami miatt rájönnek, hogy össze kell fogniuk és újra olyan családnak lenni, mint amilyenek voltak. Mert azt a sok boldog pillanatot amit átélt velük, nem hiszi el, hogy ilyen könnyen el szabadna engedniük. Talán épp ez az oka annak, hogy már hetek óta az Egyetem felé sem nézett. Nem bosszút állni akar - vagy talán igen, de nem szándékosan -, hanem azt reméli, hogy ha más irányba alakulna az élete, akkor az elég lenne ahhoz, hogy a szülei összefogjanak és amig közösen megoldást keresnek a lányuk problémájára, addig talán megkapnák a közös hangot is. Egyáltalán nem szokott gyerekesen viselkedni, sőt mindig is jóval érettebb volt a korához képest, most mégis olyan elkeseredett, hogy bármire kész azért, hogy a családját egyben tartsa. Akárcsak az édesanyja, ő is barát a számokkal, mindig a legjobb volt matematikából, és talán épp ezért döntött úgy, hogy mérnöknek tanul, bár lehet, hogy elhamarkodta a döntését, mert sokkal jobban vonza az, ha az emberek rá figyelnek, szeret a figyelem középpontjában lenni, és talán emiatt - vagy fene se tudja miért -, vagy csak újabb fellángolásból, de jelentkezett egy modell ügynökséghez is, ezt is a szülei tudta nélkül. És végeredményben pedig rájön, valahányszor talál egy újabb szenvedélyt magának, hogy igazából semmi jövőkép nincs a szemei előtt. Egyszerre mindent akar és emiatt folyton bizonytalan saját magában, mert rájön, hogy egy kicsit mégis komolytalan, és képtelen arra, hogy eldöntse mi az, ami igazán boldoggá teszi.

Avataron:
Mimi Keene

Múlt
Azt mondják, hogy egyszer minden ember életében eljön az a pillanat, amikor el kell döntenie, hogy milyen ember szeretne lenni. Vagy azon az úton maradunk, amelyre a szüleink éveken keresztül terelgetni próbáltak, vagy pedig kitaposunk egy saját ösvényt, amelyen úgy járunk, ahogyan a kedvünk tartja. Ugyanakkor mindig ott lesz bennünk a kétely, hogy jól döntünk-e és, hogy hagyjuk-e, hogy az az ösvény magával szippantson és más emberré váljunk általa, mint amilyennek nevelni szerettek volna. Az egyik legnagyobb félelmem, hogy a felnőtté vállással olyan ember lesz majd belőlem, akire nem lesznek büszkék és amilyen minden látszat ellenére sem szeretnék lenni. Kicsit olyan, mintha ott ragadtam volna a felnőtté válás és a gyereknek maradás küszöbén, és néha én magam sem tudom eldönteni, hogy melyik is szeretnék a leginkább lenni. Néha elég erősnek érzem magam ahhoz, hogy szembe nézzek olyan dolgokkal, amik talán fájdalamt okoznának, máskor pedig rettegek az olyan nehézségektől, amik a felnőtt korral járnak, és inkább maradnék gyerek, akit a szülei más más fajta módszerrel óvnának még a széltől is, és ami egyébként néha elég idegesítő, de mégis tökéletes biztonságérzetet nyújt.
Ezekkel a gondolatokkal húzom fel a hangerőt a telefonomon, és a fejemre rakom a fülesem miközben az ágyban, a hasamra fekve, egy divatlapot lapozgatva próbálom átadni magam teljesen annak az érzésnek, amit a hip-hop zene vált ki belőlem és nem figyelni a kint történő szócsatára, ami a szüleim között történik. Ismét. Talán a legjobban a gyerekkoromból az a családi béke hiányzik, aminek az elmúlt pár év egy kicsit elvette a varázsát és olyan, mintha az egész életem igazából erről szólt volna. Nem is emlékszem arra, hogy mikor ültünk le például közösen egy családi vacsorára úgy, hogy ne kelljen azt látnom a szüleimen, hogy haragszanak egymásra, vagy csak simán nem beszélnek, hogy ne vegyem észre, hogy ismét taccson vannak, de igazából már annyira megszoktam, hogy minden apró jelből képes vagyok észre venni, hogy valami megint nem jó. Néha elgondolom, hogy mennyivel jobb lenne, ha valóban elválnának és talán akkor béke lenne, máskor pedig - vagyis általában -, bármire kész lennék azért, hogy az soha ne történjen meg. Valahogy még ennyi év után is hiszek abban, hogy menthető a házasságuk, bár sajnos egyre jobban rájövök arra, hogy nem elég csak nekem hinni benne. Nekik is kéne.

----


- Ma sem jössz be az órákra? - Sophie aggódva néz rám, én pedig megrázom a fejem. Tudom, hogy sokat számít az iskola meg a miegymás azon, hogy merre alakul majd a jövőm, de valahogy úgy érzem, hogy nem azon az úton vagyok, ahol lenni akarok. Nem ilyen életet képpzeltem el magamnak. A szüleim folytonos harca egymás ellen, a túlzott féltésük egyre jobban nemtörődömséget vált ki belőlem és már értelmét sem látom annak, hogy a jövőmmel foglalkozzak. Inkább csak sodródok az árral, mert mindig lesz valahogy.
- Nem. Ma hívtak attól a modell ügynökségtől. Megnézem, hogy miről van szó. - a barátnőm csak vállat von, és egyszerre jár a szeme köztem és a srác között, aki épp arra vár, hogy felüljek a motrára, én pedig arra, hogy Sophie ne aggódjon mindig túl mindent, mert valahogy egyre jobban elegem kezd lenni abból, hogy mindenki gyerekként kezel, mintha nem lennék elég okos ahhoz, hogy eldöntsem mi a jó nekem. Most perpillanat ezt érzem úgy, hogy boldogsággal tölt el. Holnapra lehet változni fog, de mivel nem szeretek a jövőn rágódni, mert egyre jobban rájövök, hogy minden annyira bizonytalan, így csak a pillanatoknak adom át magam. Végül csak intek egyet a lánynak, aki még mindig méreget, majd kivéve a srác kezéből a felém nyújtott kaszkát, rakom fel a fejemre, össze kapcsolom az állam alatt, átölelem a derekát és átadom magam az élvezetnek, amit a száguldás vált ki belőlem, és ami olyan feltöltést ad, hogy képes elfeledtetni mindazt a rosszat, amit a szüleim ellenségeskedése vált ki belőlem.

livin' in new york

Jayla Haynes and Oscar Raúl Haynes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea Haynes Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Dorothea Haynes 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dorothea Haynes A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Dorothea Haynes F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Dorothea Haynes Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Dorothea Haynes
Dorothea Haynes EmptyKedd Okt. 10 2023, 20:43
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Dorothea!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A szülők egyet nem értése mindig is egy nagy mumus a gyerekek életében. Olyankor összetörik egy addig stabil és biztonságos buborék ami körülvesz, hogy helyét valami ismeretlen vegye át, tele megválaszolatlan kérdésekkel és bizonytalansággal, melyek ezek elkerülhetőek voltak. És bár először úgy érzed felül tudsz majd kerekedni az ezzel járó kellemetlen érzéseken és gondolatokon, de rá kell jönnöd, hogy ebben az esetben ez nem így megy. Nem csodálom, hogy emiatt kissé elveszettnek érzed magadat és próbálod elnyomni azt amiről egyáltalán nem szeretnél beszélni. Márpedig valamikor muszáj lesz, hisz ahogyan őszinte vagy másokkal, úgy magaddal sem árt majd egy idő után, bármennyire is nehéz. Valahogy mindig alakul majd, te pedig olyan erős kiscsajnak tűnsz, aki a legjobbat hozza ki az életét megnehezítő akadályokból, még ha most egyáltalán nem is ezt érzed. Addig is tedd azt ami segít neked egy kicsit is fellélegezni és ha készen állsz rá, akkor törődj azzal is, ami benned zajlik. Beszélj a szüleiddel vagy valakivel akiben megbízol. Könnyebb lesz utána, ha már nem lesz minden ennyire zavaros és bizonytalan. Dorothea Haynes 4146035580
Csak egy tanács egyik Dor-tól a másik Dor-nak.  Cool
Tetszett a történeted és köszönöm, hogy olvashattam!   Dorothea Haynes 2624752903 Dorothea Haynes 1987965242

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorothea Haynes A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorothea Haynes D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorothea Haynes 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Dorothea Haynes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Haynes fam with another one -
» Daemon Haynes
» Jayla Haynes
» Duncan Haynes
» Oscar Raúl Haynes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: