New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Haynes fam with another one -
TémanyitásRe: Haynes fam with another one -
Haynes fam with another one - EmptyVas. 4 Feb. - 21:32
Még mindig nagyon várjuk őket anyuval Haynes fam with another one - 2624752903

Jayla Haynes ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Haynes fam with another one - Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Haynes fam with another one - 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Haynes fam with another one - A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Haynes fam with another one - F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Haynes fam with another one - Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Haynes fam with another one -
Haynes fam with another one - EmptyCsüt. 9 Nov. - 9:54
.... Haynes
Foglalt

Play by
a képen Pedro Pascal
Születési hely
alkotóra bízva
Kor
alkotóra bízva
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas
Csoport
alkotóra bízva
Történetünk
Mint minden kislány, aki az édesapjára néz, úgy én is egy hőst láttam benned mindig, aki mellett tudtam, hogy sosem eshet bántódásom. Azt hittem, hogy azok a tündérmesék, amiket esténként olvastál, rólad és anyáról szólnak, és elhitetted velem, hogy igenis léteznek azok a hercegek, akik bármit képesek feláldozni azért, akit szeretnek, mert én pontosan ilyennek láttalak téged is. Anyával mindent megtettetek azért, hogy felhőtlen, gondtalan gyerekkorom legyen, és azt hiszem, hogy kívánni sem kívánhatnék nálatok jobb szülőket. Mégis egy pár éve, mintha valami megváltozott volna, és mindaz, amit gyerekkoromban elhitettetek velem olyan lett, mintha csak egy álomvilágban éltem volna, és még most sem igazán értem, hogy akkor gyerek szemmel én láttam-e azt, amit látni szerettem volna, vagy mindig is ilyenek voltatok? Egyre ritkábbak a közös családi programok, gyakoribbak a veszekedések közted és anya között, aminek a vége legtöbbször az, hogy te elmész, néha napokra is. Bár már nem vagyok kislány, de még mindig képtelen vagyok meglenni nélkületek, és a tudat, hogy egyre közelebb sodrótok a házasságotok végéhez, megrémiszt, és mindenre kész vagyok azért, hogy ezt megakadályozzam. Még arra is, hogy rossz útra lépjek, annak reményében, hogy ha valami olyan történik velem, ami ellent mond a nevelési elveteknek, akkor talán közösen össze fogtok, hogy ki húzzatok bármilyen bajból. Tudom, ez egy kicsit gyerekes, de inkább legyek egy nagyra nőtt gyerek, minthogy bele gondoljak a szőrnyű valóságba. Mert bármennyire is hülyének mutatom magam, de valamiért olyan érzésem van, hogy már nem szereted anyát, és még az is megjárta az eszemet, hogy lehet, hogy valaki más van az életedben. Kérlek ne kelljen csalódnom benned.
Néhány hónapja már nem jársz haza, bár engem időnként felhívsz, de a hol létedről nem árultál el semmit. Nekem ennyi mégsem elég, hiszen minden kislánynak szüksége van az édesapja jelenlétére.
Anyával nagyon nagyon várunk Haynes fam with another one - 3874598021

livin' in new york

Jayla Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Haynes fam with another one - Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Haynes fam with another one - 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Haynes fam with another one - A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Haynes fam with another one - F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Haynes fam with another one - Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásHaynes fam with another one -
Haynes fam with another one - EmptySzer. 4 Okt. - 13:38
Husband Haynes
SzabadStoppolt Foglalt

Play by
a hiánycikk: Hugh Jackman, Pedro Pascal, Brad Pitt, James McAvoy, Ewan McGregor, Robert Downey Jr, Tom Cruise - egyikhez sem ragaszkodom
Születési hely
alkotóra bízva
Kor
alkotóra bízva
Lakhely
közös
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas még?
Csoport
törvényszegő/bűnüldöző
Történetünk
Mintha ezer éve történt volna, hogy megesküdtünk (pontosabban tizenkilenc). Egy trauma-kezelési központban ismerkedtünk meg, támogató csoport... Nem tudom igazán eldönteni, hogy melyikünk karolta fel inkább a másikat, hiszen mindketten megszenvedtük a magunkét. Mégis, valahogy az egész világ szépen lassan visszakerült a helyére, miután egymás kezébe kezdtünk el kapaszkodni, nem a levegőbe kapdostunk tovább... A sérüléseink persze nem gyógyulhattak fel - nem teljesen. De határozottan állítom, hogy együtt sikerült a lehető legközelebb kerülnünk a mások által normálisnak csúfolt hétköznapokhoz... Az utóbbi három év valamelyikében valami megváltozott részedről. És talán én is változtam, nem tagadom, időnként én generálom a feszültséget közöttünk. Mintha az is jobb lenne, mint a teljes elveszítésed... Mi történt? Azóta menekülsz előlem, tőlem. Minden vihar után elbújsz, elmenekülsz abba a bizonyos házba. Messzire tőlem, a lányunktól. És nem mondasz semmit, miért. Szeretnélek megmenteni? Talán, ha téged sikerül én is meggyógyulhatok veled. De ez nem fog így menni...


Kedves Érdeklődő,
a plot két ember házasságára épül és annak belső & külső konfliktusaira. A férj viselkedésére, annak okára több lehetőség is adott (és persze, gyanítom az is erősen közre játszhat, hogy melyik pb-t választod, hiszen adott a lehetőség egy érzékenyebb, de egy erőteljesebb karakter megalkotására is.) A hivatása miatt maradt távol a családjától olyannyira, hogy hónapok óta nem látta sem a lányát, sem a feleségét... Eltitkolt bűnüldöző, vagy törvényszegő? Itt felültetnélek arra a bizonyos kreatív-vasútra is, találd ki te, mi történt vele. Azt viszont szeretném leszögezni, hogy egy se veled, se nélküled, inkább mérgező kapcsolatra keresek partnert, mint boldog, harmonikus állapotokhoz. Nem zárja ki persze, hogy legyen boldog játékunk is velük (mert szeretünk sírni, de mértékkel.) Az, hogy történik-e válás, vagy sem, bízzuk a kémiánkra, meg a karakterekre, szeretem a meglepetéseket! És a karakter minden további részletével a te kezedbe kerül. Lélekfejtegetésre képes partnert keresek a férj mögé, hátha kedvet lel bennük valaki más is. Szeretettel várlak! (:

Update; pár hónapja elérhetetlen lettél számomra... Pár hónap csupán, vagy az örökké?

livin' in new york



Daughter Haynes
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
az eredeti elképzelés Mimi Keene C:
de meggyőzhető vagyok
Születési hely
alkotóra bízva
Kor
maximum 20
Lakhely
közös
Szexuális beállítottság
alkotóra bízva
Családi állapot
alkotóra bízva
Csoport
alkotóra bízva
Történetünk
Egy valamiben mindig egyetértettünk édesapáddal, hogy te vagy nekünk a legfontosabb. Az első szívhangtól kezdve meg nem szüntethető szeretettel gondolok rád, gondoltam mindig is. Talán néha nehéz, talán traumatizáltalak is a nevelésemmel, a saját hibáimmal, az állandó megértésedet kérve - csak mert a szüleid egyéni csődökként tömegeset alkottak köréd. De minden igyekezetemmel próbáltam jó anyukád lenni, bízom abban, hogy ez sikerült is. A túlféltésem, a túlaggódásaim vezettek komoly veszekedésekhez, néha még most is buborékban tartanálak. De próbálok javítani magamon érted, értünk. Sokkal okosabb vagy nálam, vagy amilyen lehettem a te korodban. És bármit megtennék érted, ugye tudod?

Kedves Érdeklődő,
a plot egy konfliktusokkal teli, eléggé szétcseszett szülőkből áll, ami azt illeti. Ez a mini makulátlan hölgyemény az összetartója perpillanat, gyakran talán az egyetlen józanhangja ennek a családnak. A kötődésük rendben van talán mindkét irányba, de édesapa menekülései nem biztos, hogy megértésre találnak részéről sem, ezt persze rátok bízom. Nagyon fontos karakter Jayla életében, és nagyon~nagyon boldog lennék, ha valaki kedvet érezne hozzá. Ő lehet a kulcsa a gyógyulásnak, és persze bármilyen - korához illő - dráma duzzad az életében, Jayla ott van/lesz neki. Szeretettel várlak! (:

livin' in new york






the other one who survived
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Robert Downey Jr, Charlie Cox, Ryan Reynolds, James McAvoy, Michael Fassbender, Jude Law, Matt Smith, Ewan McGregor, Paul Rudd, Hayden Christensen, Pedro Pascal is listán maradhatnak
(szeretném, ha valamelyikük lehetne)
Születési hely
alkotóra bízva
Kor
alkotóra bízva
Lakhely
alkotóra bízva
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
alkotóra bízva
Csoport
Oktatás (esetleg?) bármi más is lehet ┐(´#`)┌
Történetünk
Azt mondják, hogy minden ember életében van egy olyan meghatározó másik, akit nem felejtünk, akihez ragaszkodunk és aki bárhol is van, hiányzik nekünk. Ennek a személynek a definiálása épp olyan nehéz, mint veled újra találkozni. Te vagy a két lábon járó katalizátor, a "... mi lett volna, ha..." és közben minden rémálmom főszereplője. Együtt voltunk pár évig fiatal korunkban, de a közösen elszenvedett baleset okán elszakadtunk egymástól. Pontosítva ezen az állításon; én löktelek el téged. A jelenléted és a gyógyulás nem működött együtt és voltam olyan rohadt önző, hogy nem foglalkoztam azzal, neked mi segítene. Te azon az éjszakán elveszítetted a legjobb barátodat. Ő és a barátnője nem voltak olyan 'szerencsések?', mint mi. Azt hiszem, hogy ha visszacsinálhattam volna, nem taszítalak el magamtól. Megpróbáltam volna megmenteni azt, ami még kettőnkből megmaradt. Így sok évvel később már másképp látom azt a két csonka, törött fiatalt abban a szobában. A kétségbeesett kapaszkodásod és az én makacs tartózkodásom bár kompromisszumot kötött volna. Hogy ezen tudunk-e változtatni, azt remélem idővel kiderül...

Kedves Érdeklődő,
a plot dinamikáját egy közösen átélt, intenzív lelki sérülés adja. A hatását és melléktermékeit cipelik mindketten, szeretném nehezen eldönteni, melyikük számára okoz komolyabb kihívást elfogadni, rendbe tenni, egyben tartani magát. Úgy képzelem, a fiatalkori szerelmük heves, édes, mindent elsöprő volt, olyan egy és igazi. Pár évig kitartó, a maguk kis drámáival. Később - a már ismertetett elválásuk után -, hogy a fiú (akit Chris néven emlegettem az előtörténetben) megházasodott-e, vannak-e gyermekei, és így tovább, alkotóra vannak bízva. Az, hogy történik-e közöttük (idővel) megbékélés, gyógyulás, elfogadás, barátság, esetleg több vagy sem, bízzuk a kémiánkra, meg a karakterekre, szeretem a meglepetéseket! És a karakter minden további részletével a te kezedbe kerül, a csoporthoz sem ragaszkodom, tarthat csak előadást az intézményben, de az is lehetséges, hogy az élete sokkal sötétebb vizekre terelte, mint elsőre gondolnánk. Módosítható az újra-találkozás helyszíne... ┐(シ)┌ Lélekfejtegetésre képes partnert keresek mögé, hátha kedvet lelne bennük valaki más is.
Szeretettel várlak! (:

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jayla Haynes
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Haynes fam with another one - 3rZak8k
Haynes fam with another one - 68a952d7fb5a83baf108130636c19a43afa0b55c
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Destroying things is much easier
than making them
♫ :
started bringing up the past
how the things you love don’t last

Even though this isn’t fair for both of us
★ családi állapot ★ :
now this might be a mistake
That I’m calling you this late
Haynes fam with another one - 08a1654fae14f883c3174cbab6a650eed6cda82c
but these dreams I have of you ain’t real enough
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
Everything in my life has been lost.
And I don't know which direction to go.
★ foglalkozás ★ :
tanár (alsó tagozat-elementary school)
★ play by ★ :
Jessica Alba ✬
★ szükségem van rád ★ :
the other survivor
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Haynes fam with another one - F8b26ab1a4203ac783573b0e4e55ebc57ff0f0ab
TémanyitásRe: Haynes fam with another one -
Haynes fam with another one - Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Haynes fam with another one -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jayla Haynes
» Dorothea Haynes
» Duncan Haynes
» Daemon Haynes
» Oscar Raúl Haynes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: