New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

moments stolen taste better ✗ Bona & Santi
TémanyitásRe: moments stolen taste better ✗ Bona & Santi
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi EmptySzomb. Feb. 03 2024, 23:11

Santiago & Bo-na

ide Valószínűleg az emberek jó része egy hiú ribancnak tartana, amiért gyakorlatilag egy fűző tartja össze a testem, én mégis úgy próbálom az ujjaimmal beletapogatni a minimális mennyiségű rúzst az ajkaimba, mintha randira készülnék. A komor valóság azonban az volt, hogy ha nem viselkedtem volna úgy, mint a mindennapokban, akkor üvöltve-sírva feküdnék és már az orvosok is lekötöztek volna. Az utóbbi időben mondhatni csak rossz híreket hallottam, ami egyrészt a bűntudatomat erősítette bennem, másrészt próbáltam úgy viselkedni, mintha minden rendben lenne, de ez nehéz volt. Örültem neki, hogy Avia meglátogatott, de közben pont az a szerencsétlen helyzet állt elő, hogy előtte közölt velem az orvos olyan dolgot, amit ennyi idősen valószínűleg fel se fogok. Ennek ellenére igyekeztem a legjobb formámat hozni, mert értettem hozzá, hogy legalább megpróbáljak összeszedettnek tűnni annak ellenére is, hogy túl sok érzés kavargott bennem még mindig.
Egyrészt ott volt a bátyám barátja, aki miattam sérült meg nagyon és időközben hallottam, hogy az öccse is megpróbált öngyilkos lenni. Az, hogy most ketten állhatunk a karrierünk legvégén nem volt éppen bíztató, emellett ő neki más komoly gondokkal is szembe kellett néznie. Ha az én derekam nem akart volna kiesni a helyéről, az biztosan megkönnyítette volna Joohyuk dolgát. Ha ő nincs, akkor lehet, hogy meg se úszom ép bőrrel ezt az egészet, emiatt hálás voltam neki, mégsem mertem ránézni, hogy mi van vele. Még nem tudom, hogy mit mondanék neki.
Emellett ott van Avia, aki látszólag – hála az égnek – egészségesnek tűnt. Ugyanakkor felfordult a gyomrom attól, hogy az anyja ajándékot küldött nekem, mert pontosan tudom, hogy mi ketten csak akkor vagyunk jók a szüleinknek, ha egymás ellen fordíthatnak minket. Kiskoromban is jobban szerettem apukámmal játszani, vagy a bátyámmal, mert anyámmal csak teapartizni meg babázni lehetett, míg apa elvitt minket a hegyekbe és mókusokat fényképezett velünk. Együtt sátraztunk, kirándultunk hármasban, ami során sok emléket szereztünk és szorossá vált a kapcsolatunk. Anyámmal inkább monoton volt ez. Mindig ugyanazokat a dolgokat csináltuk együtt.
Pont a vállamra húztam fel a farmeringet – ami egyébként Bomin egyik fellépéséről lett lenyúlva, mert amúgy sem tudom, hogy hogyan adhatnak az én csodaszép testvéremre egy ilyen rongyot – amikor láttam nyitódni az ajtót, de csak résnyire. Sejtettem, hogy nem Oppa lesz az, mert ő valószínűleg a rémálmaiban sem akarja látni a pucér bőrömet, Avia meg túlságosan fél attól, hogy felmérgesít ahhoz, hogy ne kopogjon. Az orvosok igyekeztek tiszteletben tartani a magán szférám, ha már vip szobát kaptam, amiben teljesen egyedül tartózkodtam. Baromi unalmas volt ez annak ellenére is, hogy sokkal kevésbé tűnt sterilnek a szimpla kórházi szobákhoz képest. Ettől függetlenül nagyjából annyira éreztem magaménak a környezetet, mint minden turnéállomáson a hotelszobákat. Hiába voltak szépek és álltak közelebb egy luxus lakosztályhoz, mint az otthoni dormunk, attól még semmi személyes nem volt benne.
Amikor a Napsugaram bedugta a fejét az ajtón, valamiért automatikusan a resting bitch fejem jelent meg, pedig titokban örültem neki még annak ellenére is, hogy a folytonos jókedve irritált. És az is, hogy mindig hercegnőnek hív, pedig nem vagyok oda ezért – és ezt nagyon jól tudja. Annak ellenére sem, hogy az egész országom ugyanezzel a becenévvel illet folyton.
- Hercegnő? – nem voltam biztos benne, hogy bármit is tudna rólam. Nem várom el, hogy az egész világ ismerjen, mert fellépek Ázsián kívül is, ezért próbáltam elvonatkoztatni attól, hogy alapvetően sokan hívtak így – Hány lánynak mondod ugyanezt?
Nem lepődtem volna meg azon, ha a következő pillanatban egy bbl gyanús csaj vérben forgó szemekkel rontott volna rám és még meg is kopasztott volna. Pont ezért hagytam figyelmen kívül a másik kérdését. Nem mondom, hogy hiányzott. De azt sem, hogy egészen eddig nem jutott eszembe a napsugárarca.
- Vagyunk? – már közös a hangulatállapotunk? Értetlenkedtem, de nem akartam egy bunkó paraszt lenni, mert utáltam volna, ha a kedves kis vonásai csak azért alakulnak át, mert én képtelen vagyok visszafogni a személyiségem – Megvagyok, köszönöm. Jobban lennék, ha kivinnél a levegőre, ha már boldogítasz.
Ezen a ponton szinte azonnal nyújtózkodni kezdtem felé, mert nem engedélyezték még, hogy magamtól elhagyjam a szobát, azonban akkora baj nem volt, hogy ne tudjanak felvenni engem. Elég tehetetlennek éreztem magam így, de jobb volt, mintha csak az ablakba tudnék kiülni.
- És veled mi a helyzet? Hogy vagyunk? – szándékosan használtam ugyanazt a szóhasználatot, amit ő is megengedett felém – Milyen irányból és mikor várhatom az asszonyodat, aki el akar tenni majd láb alól, mert engem látogatsz a szabadidődben? Csak mert ki kell találnom, hogy hogyan szerezhetnék helyzetelőnyt félig lebénulva.

727 iu - love wins all te vagy egy szépség  moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 3719483937 öltözék

Santiago Alvés imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hyeon Bo-na
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi DjtiTAp
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 2z3Rvk6
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
I'm fearless, a new bitch
I want to reach the top, I felt my answer, the new wave surging through my veins, my overwhelming passion, don’t care about those past troubles, you all know
★ családi állapot ★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi Q7uPpNM
Yes, I know, you're a beautiful monster
Sweet, is your attitude, also your sweet words, but the warm sun rays, they can feel cold, 'cause I do, even while I'm holding you, I’m so cold, love is the name of the courage I need
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi YgBZVcw
★ foglalkozás ★ :
idol
★ play by ★ :
An Yujin
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 65Jh9kG
Témanyitásmoments stolen taste better ✗ Bona & Santi
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi EmptyHétf. Szept. 18 2023, 23:28

Bona & Santiago
Voltak azért még kifejezetten homályos részletek Xavi szerelmi életét illetően... Technikailag nem is a szerelmi életéről volt szó, mert bár magyarázott nekem valamit arról, hogy mi van Aviával, én megálltam a gondolkodásban valahol ott, hogy egyértelműen bejött neki a csaj. Kettőnk közül mindig a legjobb barátom volt inkább büntetőjogi felelősségének tudatában, ezért a legjobb tanács amit adhattam neki ebben a helyzetben az volt, hogy várja ki a megfelelő időpontot, amikor már nem lesz fura, ha egy olyan lánnyal jár, akinek az iskolájában ő egyébként a gyakorlatát tölti. Ettől függetlenül én jellemzően ott segítettem ahol tudtam, meg amúgy se rabolhattam mindig a kedvesem idejét, aki ha nő lett volna, simán feleségül veszem. Akinek nincs hasonló kapcsolata, valószínűleg nem értené meg, de mi soha nem is törekedtünk arra, hogy másokkal megértessük magunkat, amíg közöttünk minden rendben volt. Azok után, ahogy Xavi fogadta azt, hogy én is New Yorkba jövök és ahogyan ezt is sikerült felnőtt emberek módjára megbeszélnünk, én már tényleg képes lettem volna azt állítani magunkról, hogy megállíthatatlanok vagyunk.
Ez a megállíthatatlanság pedig az élet minden területén jellemző volt, rám kifejezetten. Jóval extrovertáltabb személyiséggel áldottak meg, mint amilyennel Xavi rendelkezett, ezért nem esett nehezemre eleget tenni a kérésének, amikor azt mondta látogassam meg Avia kuzinját a kórházban. Úgyis épp elég fölös energiám - na meg időm - volt, amit el kellett ütnöm valahogyan.
- Megint jöttél udvarolni, kedves? - A nővérpult mögött helyet foglaló molett nő úgy csóválta a fejét, mintha egyébként sorozatosan a kórházban fekvő szép lányokat próbáltam volna levenni a lábukról. De tudtam, hogy csak azért mondja, mert neki nem hoztam már múltkor sem rózsát és neheztel rám.
- Nem tudom miről beszél, Doris - jelentettem ki vigyorogva, miután kinevettem magamat a hozzáállásán. - Ma is olyan csodaszép, mint mindig - jelentettem ki gátlástalanul, mire csak egy legyintést kaptam cserébe. Még mielőtt a megfelelő kórterem felé indultam volna, kaptam egy kacsintást, amit én magam is egy vigyorral viszonyoztam.
Szeretek én lenni az, aki mosolyt csal mások arcára, akivel együtt lehet nevetni és akire jó szívvel emlékeznek az emberek. Ezt persze nem lehet a végtelenségig űzni és amit Doris kapott a folyosón sosem lesz ugyanazon a szinten, amit adott esetben Xavi, vagy bárki más megkap, akiről úgy érzem, hogy közel áll, vagy állhat hozzám. Pontosan emiatt volt, hogy megfordult a fejemben, hogy el kellene végeznem valamilyen coach képzést, de arra jöttem rá, hogy hosszú távon csak adni másoknak és nem mindig kapni vissza lelkileg elég kimerítő lehet. Én pedig tartottam annyira kiváltságosnak a számomra fontos embereket, hogy csak nekik akarjam tenni a szépet.
Nem mentem volna odáig, hogy Bonát is besoroljam ebbe a kategóriába, mert határozottan éreztem némi ellenkezést a részéről, amit hajlandó voltam betudni a balesetének és annak, hogy nem az élet legfelemelőbb dolga egész nap és hétről hétre egy kórházi szobában dekkolni, miközben orvosok járnak-kelnek körülöttem és mutogatnak, mint valami kísérletet... A változatosság kedvéért tehát most én érkeztem hozzá, hogy az agyára tudjak menni. Az ajtajában megállva csak addig lassítottam le amíg bekopogtam, s megvártam a válaszát. Nem számítottam rá, hogy épp öltözni fog, mert elég biztos voltam benne, hogy ágynyugalomra van ítélve, de jobb biztosra menni.
Hiába kaptam engedélyt a belépésre, egyelőre csak annyira nyitottam ki az ajtót, hogy az ajtófélfának támaszkodva be tudjam dugni a fejemet. - Szia, hercegnő. Hiányoztam?- Széles vigyorral az arcomon tettem fel a kérdést, remélve, hogy ha meg is dobál valamivel, nem vagyok elég közel, hogy eltaláljon. - Hogy vagyunk?
outfit || 562 || muzsika || szia szépség moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 1842050612 ||

Hyeon Bo-na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Santiago Alvés
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 9f6f7838ce2928f3c1244d5f4f24c451083f354d
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi Aac3556dd2e838aac024b4abedb84f1b8de39e73
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
So where do we go, where do we go from here?
When all that we know is nothing at all, my dear Never knew that I could fall so Now it creeps in, all my fears for you For the first time I got everything to lose
★ családi állapot ★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 9da437f36e23ec9b33ecf72bcea7daf9c74f14af
Needin' you to talk to me in your love language
Bad as I wanna be yours, I can't get with your program Call me like you can't suppress memories of me Call me like you got confessions queued up
★ lakhely ★ :
Harlem ; Manhattan
★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 263227fafa81e0d6a7e613086dfef0b9d76476b8
★ foglalkozás ★ :
boldogság vitamin
★ play by ★ :
André Lamoglia
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi 6cb84f16ce087eb43a848dbb83d547edf4ee7961
 
moments stolen taste better ✗ Bona & Santi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» upper side dreamin' ~ Santi & Xavi
» do you like the taste of ink?
» Some kinda taste
» Be faithful to your own taste
» taste of you - Robin & Riley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: