New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

On a hippie trail | Evelyn & Remington
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 EmptyKedd Aug. 29 2023, 10:26




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Ugyan, a veszélyes hülyeséggel nincs semmi baj, ha nem párosul parasztkodással. Plusz bízom abban, hogy gyökerekkel nem haverkodnál. -címeztem neki egy mosolyt. Elég könnyen megtalálom a hangot másokkal, nem hiszem, hogy baj lenne belőle.
A Mustang említésére aztán majdnem kifolyt az agyam. Imádom az ehhez hasonló, tipikus izomautókat, ráadásul nehezen tudtam összepasszintani fejben azt, hogy egy ilyen kaliberű kocsival futkos, miközben meg a megjelenése a már sokszor, és korábban is fejtegetett kukás style. Persze ezek nem jelentenek semmit, csomó igazán pénzes ember is így öltözik, csak... ja. Először sokkoló.
-Ha meghalok, már mit sem számít, de akkor legyen a a csomesz. -bólintottam rá egy vigyorral. Nagyon kellett igyekeznem, hogy ne tegyek megjegyzést arra, hogy milyen körülmények között próbálta ki vajon a hátsóülésen fekvés kényelmességét.
-Úúúúú, klassz. -néztem rá hatalmas, csillogó szemekkel, átvéve tőle a telefonját, hogy megnézhessem ezt a szépséget.
-Az az, amikor a motor fordulatszámától függően megnő a teljesítmény, ugye? -néztem rá némiképp bizonytalanul. Ha nem, akkor úgy is kijavít, meg annyira azért nem tudom, csak egyszer Aaron elmagyarázta, és ennyit fogtam fel belőle, lehet azt se jól.
-Értem. Pedig már azt hittem, hogy mióta megvan, azóta éhezel és száraz kenyér-víz kombón élsz. De amúgy nem semmi, baromi nagy fegyelem kellhetett hozzá, hogy szép lassan összespórolgasd az árát. Gyönyörű. -adtam vissza neki a telefont, még mindig a levakarhatatlan, lelkes vigyorommal kísérve. Hogy lehet valami ennyire gyönyörűséges?!
-Hát ezzel nem vagy egyedül. Gyerekként egyszer loptam egy narancsot, de azonnal megbántam és vissza is akartam vinni, viszont féltem a lebukástól, szóval... ja. Osztom a nem túl jó tolvaj státuszt. De az tuti, hogy az én kedvenc sztorim ez lenne. -ráztam meg finoman a fejemet egy jót nevetve a gondolaton.
Csak hatalmasakat pislogtam rá, és majdnem megfulladtam a teámban, amikor kifejtette a felajánlását a vezetéssel kapcsolatban. Öhm... elnézést... micsoda??!!! Úgy néztem rá, mintha nem is igazi lenne, félredöntött fejjel vizsgálgatva az arcát, a szemeit, a vonásait. Az alsó ajkamat beharapva figyeltem őt tovább, amíg elkezdtek dolgozni az agyamban a fogaskerekek, fájdalmas csikorgással szállítva az információkat.
-Persze, hogy érdekel!!! Nagyon-nagyon érdekel!!! Csak... nem akarok én lenni, aki kinyírja a kocsidat. Nagyon sajnálnám, ha miattam lenne valami baja. Viszont... tényleg szívesen kipróbálnám, sosem jöhet rosszul az a plusz tudás, amivel megtanulok érdemben parkolni, nagyobb autókkal is. -nyögtem ki végül a választ a végtelennek tűnő hallgatásom után.
-Viszont az tuti, hogy meglepődne, ha egyszer csak egy ilyennel állítanék haza, vagy ezt látná a lakáshoz tartozó parkolóban. Tuti nem értené, mi a fene történt. Deeee a verseny dolgot nem tudom megígérni, hogy nem csinálnám. Én nagyon szeretem a száguldást, az adrenalint, az izgalmakat. Voltál már ilyen versenyen? -néztem rá kérdőn.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 EmptyKedd Aug. 29 2023, 14:49

- Az-az. - bólintottam rá a Ti-VCT konyhanyelvű definiálására. Miért is tudsz te ilyeneket, hippi lány?
- Alapos kiképzést kaptál a bátyádtól. - ismeretlenül is bírom. Ahogy az autók iránti rajongásodat is.
- Köszi. Hogy kapásból azt gondoltad, összespóroltam rá a pénzemet, és nem azt, hogy hitelből vettem, vagy hogy felvet az ügyvezetői fizu. - mert inkább ez a jellemző, de én tényleg nem ezt csináltam. Éveket vártam, és mindig félretettem valamennyit. Másoknak ez annyira nem magától értetődő. És szeretik azt képzelni, hogy a munkámmal szarrá keresem magam. Hát... téves.
- Amúgy az éhezés nem menne. Hamar megpusztulnék. Imádok enni. - szeretem a jó kajákat, a finom ízeket. Persze létszükséglet, de valahol élvezet is.
- Mindjárt gondoltam. - hogy a lebukós beégésem tetszene neki, és az örökkévalóságig emlegetné.
Csendben megvártam a fuldoklós hatásszünetet. Addig kihasználtam az alkalmat és ráérősen belapátoltam az ebédem maradékát.
- Mivel nyírnád ki a kocsimat? - húztam fel a szemöldököm.
- Gondolom tudsz vezetni, és nem tervezel belerongyolni semmibe sem, vagy tévedek? Na ugye. Én ajánlottam fel, az én felelősségem. Vessek magamra. - azért ne kerüljön rá sor, de felesleges előre ezen parázni. Nem állítom, hogy bízom benne, hisz alig ismerjük egymást, de... valami olyasmi.
- Hát akkor ezt meg is beszéltük. - kár lenne mondjuk emiatt passzolnia egy számára vágyott autót.
Egyszerre elismeréssel és elképedve meredtem rá. Értem én az adrenalin imádatot, csak...
- Hű. Te aztán vagány csaj vagy. - persze eddig is tudtam, vagy legalább is sejtettem, de mindig tudja überelni valamivel a hűha faktort.
- Voltam. Egyszer. Kihagyhatatlan az a sajátos atmoszféra, amit egy ilyen versenyen teremtenek. Meg egyszer mindent ki kell próbálni, főleg, ha nem nyugdíjas tempós kocsid van. De nem az én stílusom. Én ehhez túlságosan más világ vagyok. - néztem rá bocsánatkérőn.
- Szóval ha nem Bogár, milyen autód lenne? - elvégre ő is muscle car fanatikus.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 EmptyKedd Aug. 29 2023, 15:43




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Hát igen. Aaron a legjobb mester. -a pultozós-pincérkedős munkában is sokat segített. Nem csak a csajokkal szokás flörtölni, így a kedves visszautasításban is odaadó mesterem volt az a nagyképű hülye.
-Nem tudom megmagyarázni, de nem tűnsz hiteles típusnak. És az is lehetne, hogy ennyire jól keresel, de akkor sem egy havi fizudból telne ki egy ilyen autó, szóval maradt a spórolás gondolata. Meg az igazság az, hogy szerintem csak mi szeretjük azt hinni, akik nem benne dolgozunk, hogy a pozíciókkal együtt jár a nagyon jó fizu, holott nem így van, és az keres sokat, aki sokszor meg sem érdemli. A hozzád hasonló workaholic emberek pedig nem. -mondjon akármit, szerintem akkor is munkamániás. És ebben ez a legveszélyesebb, mert a függőségekben, a mániákban nem a pénzt, hanem az... érzést szereted. Vagy micsoda.
-Erre rájöttem, amikor lecsaptál a sütikre. De megértelek. Ha már egyszer muszáj enni, élvezzük is. -finomakat, jókat enni a legjobb. Meg akkor őt garantáltan a hasán keresztül lehet megfogni, mint enni imádó pasit.
-De ha ez vígasztal, mennék a börihez és kicsempésznélek onnan. -pislogtam rá ártatlan vigyorral. Miután kellően körberöhögtem szegényt.
-Nem, persze, hogy nem! Nagyon vigyáznék rá! Egyrészt, mert gyönyörű szép, másrészt mert a tiéd. -nem pedig saját. Mármint akkor is vigyáznék rá, de... mindegy.
-Mhm, köszönöm szépen még egyszer. Ez nagyon-nagyon jófej tőled. -villantottam rá hálám jeléül egy kedves mosolyt.
-Hát azt már mondtam, hogy a tesóm vitt versenyezni, szóval... -vontam meg a vállamat egy zavart mosoly kíséretében, kihúzva a hajgumit a hajamból, miután sikerült hajszálak nélkül megennem a tényleg isteni ebédet. Finoman túrtam bele a tincsekbe, miközben hallgattam a versenyes kifejtését.
-Nem lehetünk mind egyformák, elég hülyén nézne ki a világ. De... ha LA-ben jársz, mindenképp nézz el egyre. Az nagyon-nagyon más, mint bárhol. Tényleg ennek a dolognak a hazája. Meg talán egyszer eljössz majd szurkolni nekem is. -szerintem érdemes. Ott aztán tényleg meg van adva a módja ennek.
-Hmm... nehéz kérdés, mert rengeteg van, ami nagyon tetszik. A már emlegetett Challenger, vagy a Mustang is a kedvenceim között van, de egy 2004-es Chevrolet Corvette lenne a befutó nálam. Gyönyörű szép, a teljesítménye sem rossz, imádom a formáját, és még ebben az életben össze tudnám rá kaparni a maradék pénzt a már gyűjtögetett mellé a melóimmal.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
On a hippie trail | Evelyn & Remington
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A cup of coffee friend -Remington&Evelyn
» Party in the Elevator -Remington&Evelyn
» I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
» the hippie preacher - eleanor mainville
» Nevada Remington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum-
Ugrás: