New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

On a hippie trail | Evelyn & Remington
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásOn a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 19:36

Megígértem Evelyn-nek, hogy megmutatom a munkahelyemet, és körbevezetem, hogy mégis hol dolgozom, amiért némi túlzással, de képes lennék megdögleni. Elég sokat hallott már tőlem az Aunt Marie's-ről, így ideje, hogy személyesen is megtapasztalja a régies hangulatát. Végre sikerült összeegyeztetnünk úgy a közös szabadidőnket, hogy épp Queens-ben legyen dolga. Nem várnám el tőle, hogy csak emiatt Brooklyn-ból ide utazgasson. Persze ha meg meglesz a saját kis bogárhátú álomautója, akkor mindjárt máshogy áll majd a helyzet, és ki se lehet majd robbantani belőle. Szerintem.
- Kezdjük a szálloda résszel, és az éttermet hagyjuk a végére. - vetettem fel neki az elképzelésemet.
- És akkor a survival trip végén a vendégem lehetsz arra a beígért ebédre. - nem fogod megbánni, és biztosan nem maradsz éhes.
Mivel nem volt kifogása a tárlatvezetési menetrend ellen, így elindultam vele fel a lépcsőn. Ott volt a társalgó rész a recepcióval. Így jobban el lehet különíteni a vendéglő helyiségeitől, és nem zavarja össze a vendégeket, hogy biztosan rossz bejáratot választottak, pedig ők csak vacsorázni szeretnének.
- A szálloda rész az étterem és a hozzá tartozó rendezvényterem felett van, így alap, hogy mind a 20 szoba klímás. A legtöbb kétágyas, de akad köztük, amelyik három férőhelyes. Néhány összenyitható, ha valakik gyerekekkel jönnének. - elég praktikusan lett kialakítva.
- És mindegyiknek van saját fürdőszobája. -ez nem mindenhol alap. Kinyitottam néhány szobát, hogy bemehessen és szemügyre vehesse őket.
- A recepció nullhuszonnégyes. - négy recepciós váltja egymást tizenkét órás műszakokban.
- A vendégkör elég vegyes. Sok a törzsvendégünk, így azért annyira nem kiszámíthatatlan.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 21:01




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


Végül aztán az a megoldás nyert, hogy azt az időpontot lőttük be, amikor amúgy is itt lettem volna Queens-ben. Szívesen bejöttem volna bármikor, de nem akartam ezen pattogni Mr. Precízióvégtelen teasütinek, így belementem a dologba. Mivel elég sok mindent kell intéznem errefelé, így legalább nem kellett azon sem kifejezetten erőlködnöm, hogy olyan ruhát húzzak, ami azért egy étterem-szállodából sem lóg ki túlzottan.
Csak nagyokat pislogva bólogattam a mondataira. Felfogtam én mindent, sőt. Csak...
-Oh, hála égnek, csak a kaja miatt jöttem el, meg azért, hogy láthassalak munkában. -néztem végig rajta alaposan.
-Nagyon fura vagy így. Persze jó fura, jól áll, tényleg. Olyan... csinos. -villantottam meg végül egy mosolyt neki elismerésem jeleként.
Követtem felfelé, érdeklődve járatva végig a tekintetemet a recepción és a társalgón magán, miközben csendben hallgattam az előadását arról, hogy milyenek a szobák maguk. Már majdnem megkérdeztem, hogy mi van a fürdőkkel, de magától is hozzátette, hogy minden szobának sajátja van.
-Azta, ez nagyon király!! És nálatok is feláras a klíma használat, vagy nem? A parkolót éttermi és szállódai vendégek is ugyanúgy használhatják? Ez fizetős, vagy ingyenes? Meeeg a szobákban megszállóknak esetleg van reggelizési lehetőségük, vagy azt maguknak kell intézni? -néztem rá kérdőn.
-Ne haragudj, nem szőrszálhasogatni, meg idegesíteni akarlak, csak ha itt akarom elszállásolni a családomat, jobb mindent is tudni. -ebben én is elég precíz vagyok. Ők a legfontosabbak nekem.
A szobák olyanok voltak, amilyennek a képeken tűntek, így ez elég szimpatikus volt a részükről, hogy nem zsákba macskát árultak ezzel. Gyönyörű volt, otthonos, retro, emiatt pedig baromi hangulatos.
-Gyönyörű szépek a szobák élőben is, meg úgy az egész szálloda rész nagyon király. -címeztem neki egy elismerő mosolyt.
-Inkább munkásaitok vannak, vagy szabadidősök? Na nem lehet általánosítani, de amikor az egyetem alatt szállodában dolgoztam, akkor sokkal szerettem a munkás vendégeinket, mint a szabadidősöket. Velük túl sok a macera. -de ez persze csak az én véleményem.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 22:00

- Ejnye, Evelyn. Egyre több fétisedre derül fény. - ingattam a fejemet rosszalló hümmögéssel.
- Lássuk csak... a nyilvános harapdálás, a "tiéd vagyok" bűvös mondat, az ingyen kaja, és most ez a munkaruhás dolog. - viszonoztam végül a mosolyát.
- Köszi. - asszem... Csinos... elég meredek szintlépés egy kukáshoz képest.
- Nem. Fixek a szobaáraink. Nyáron benne van a klíma, télen a fűtés. Ez kicsit olyan, mintha plusz pénzt kérnénk azért, hogy valaki meleg vízben fürdik. Akinek jó a hideg, az kevesebbet fizet, de cserébe leszereljük a másik csapot. Egyéni döntés, hogy használod-e vagy sem. - némi túlzással, de van párhuzam.
- Az árban benne van még a reggeli, de az lemondható, és akkor olcsóbb lesz a szoba is. Aztán a wifi, a TV használat, a parkolás. A szálloda és az étterem vendégei is ugyanúgy, díjmentesen használhatják. Ez privát placc. - talán mindent megválaszoltam.
- Egyedül a minibár olyan, hogy csak sima hűtő, de kérésre feltöltjük. Kisebb a bukási esély, mintha mindig van bent valami, de a vendég baszik kifizetni távozáskor. Persze mi nem verjük rá szerencsétlen recepciósokra, de sok helyen ezt csinálják, ami kicseszés a dolgozóval. Nem az ő hibája, hogy valaki nem becsületes. Nem nézhet bele mindenki táskájába, és nincs arra kapacitása, hogy fizettetés előtt felszaladjon minden szobába egyesével. Vannak járulékos veszteségek, amiket le kell nyelni. - vontam vállat. A minibár egy baromság.
- Nem veszem rossz néven, kérdezz csak amit és amennyit csak akarsz. - főleg, hogy a családjáról van szó. Egyértelmű, hogy a legjobbat akarja nekik.
- A tulajdonosnak jó ízlése van. - az ő érdeme. És szerencse, hogy a stílus egyezik az enyémmel, így nem érzem megerőszakolva magam a munkahelyi külsőségek által nap, mint nap. Itt belefér a lazább öltözködés, a sportosan elegáns, míg máshol elvárás az öltöny-nyakkendő kombó, vagy nőknél a kosztüm. A recepciósoknak van egyenruhája, de nem az a túltolt, műmájer, sznob szarság.
- Elég vegyes. Jó helyen vagyunk, korrekt ár, középkategória, saját étteremmel, és egyedi, retró stílus. Ez vonzó a cégeseknek, de ugyanúgy a szabadidős pároknak, családoknak, turistáknak, átutazóknak is. Nehéz betippelni. Ez inkább szezonfüggő. Nyáron nyilván erősebb a szabadidős turizmus, mint a MICE, vagy az egyéb üzleti ágak. Azok inkább ősszel jellemzőek. A munkásszállótól távol vagyunk. - és ezzel nem a klasszikus, lepukkant akármicsodákra gondolok, ahová besuvasztják csórikat. Itt nem szállnak meg kőművesek, útépítők, stb.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyPént. Aug. 25 2023, 09:50




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


Felvont szemöldökkel vizsgálgattam a vonásait, ahogy beszélni kezdett, végül beharaptam az alsó ajkamat, hogy alaposan, teljesen elgondolkozva végigmérhessem, míg vissza nem tért a tekintetem a barna íriszekre.
-Ki tudja? A leírásod alapján lehet, hogy te vagy a fétisem, elvégre az összes hozzád köthető. –döntöttem enyhén oldalra a fejemet.
-Mhm, szívesen. Jól nézel ki, de a kukás style jobban áll. –ez egy tény. Gyanítom, az instája sem véletlenül olyan, amilyen. Nincs benne semmi megcsinált, semmi mű, még a fellépéses képeiben sem, sőt. Ha csak a közösségi médiát nézi az ember, rá nem jönne, hogy ez az ember egy CEO.
-Persze, ez tök korrekt hozzáállás, de sok helyen már lassan azért is felszámolnak plusz pénzt, ha levegőt veszel, vagy lehúzod a WC-t. Viszont ez baromi szimpatikus, hogy ti nem. –úgy amúgy is, nem csak azért, mert így nem kell plusz költségekkel számolnunk, ha anyáék látogatóba jönnek, amint ki tudnak venni egy hetet.
A parkolásra és a reggeli lemondásra csak finoman bólintottam. Minden figyelmem az övé volt a minibárral kapcsolatos kifejtése hallatán.
-A minibár szerintem amúgy is egy veszélyes üzem olyan szempontból, hogy sokan összekeverik a tényleges hűtővel, és bepakolják a kaját, aztán csodálkoznak, hogy nem annyira hideg, mint otthon. Aztán hiába magyarázod, hogy ez nem hűtőszekrény, ez halottnak a csók kb. Meg amúgy szerintem ez tök érthető, hogy így oldottátok meg. A legtöbb esetben amúgy sem isznak belőle, amikor igen, akkor meg hajlamosak elmismásolni. –úgyhogy ez a legjobb megoldás, szerintem legalábbis.
-Köszönöm. –néztem rá egy hálás, ellágyult mosollyal kísérve. Vannak, akik ezeket felesleges kérdésnek, kukacoskodásnak vennék.
-Mhm, azt látom. –néztem körbe előbb a szobában, majd aztán végigvezettem rajta a tekintetemet egy mosollyal.
-Mhm-mhm, éééértem. Figyelj csak, édes… -néztem rá hatalmasakat pislogva.
-Én nagyon örülök az idegenforgalmat végzett fejednek, de… ügyvezető, grafikus-tetováló lány… -mutattam előbb rá, aztán magamra.
-Mi a jó élet az a MICE? –vontam fel a szemöldökömet kérdőn. Attól, mert egyszer voltam betanított, beugró recepciós, még fingom nincsen ilyenekről, nem még tudjam is, mit jelent ez a mozaik szó.
-Ettől függetlenül persze értettem, hogy mit jelentenek az elhangzottak. A lényeg végül is az, hogy vegyes a felhozatal, mert akadnak olyanok, akik dolgozni jönnek, meg sima szabadidős vendégek is, és akik dolgozni jönnek, azok nem a tipikus kétkezi munkások, hanem olyanok, akik mondjuk a szó szerinti értelemben üzletemberek, ugye? –tettem még hozzá gyorsan a dolgot, kissé ugyan bizonytalanul, hogy azért lássa, figyelek ám rá, meg megy a szövegértés, épp csak nekem ilyen mindenféle akármikkel dobálózik, aztán máris lebegnek a fejem felett a kérdőjelek.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyPént. Aug. 25 2023, 16:22

- Az a fránya ízl(el)ésficamod. - ráztam meg a fejemet a fétises végkövetkeztetésére.
- Jobban is szeretem, mint ezt. - néztem végig magamon fintorogva. Ez baromira nem az én stílusom, de néha belefér. A munka az munka. Ebből élünk.
- Hááááát. Mondjuk a légzés nálunk is feláras, most, hogy mondod. - pillantottam rá gonosz mosollyal.
- Ne már. - ne nézz így rám.
- A tulaj stílusérzékénél a legkevésbé sem magamra gondoltam. Az nagyon fura lenne. És nem is akarnék tovább itt dolgozni, azt garantálhatom. - nem fér bele.
- Oh, pardon. Ezer bocsánat, grafikus-tetováló lány. - forgattam meg a szemeimet.
- Szóval a MICE. Az üzleti turizmus egyik ága, ami olyan tevékenységből tevődik össze, ami erre a szakmai rétegre jellemző: értekezletek, jutalomutak, konferenciák és kiállítások. Mostanában egyébként inkább már értekezletszervezésnek nevezik, mert az üzleti turizmus elkezdett egészen mást is jelenteni, nem csak ezeket az előre tervezett, fix létszámos, napirendet követő utakat. Ezek jót tesznek a szállodaiparnak, a vendéglátásnak, munkahelyeket teremt, és nem mellesleg baromi pozitívan hat a gazdaságra is, mivel rengeteg adóbevétel származik belőle. - kezdtem bele a magyarázatba.
- Az értekezletek, a meetingek, ahogyan a konferenciák és a szakmai kiállítások is adják magukat. - ezeken gondolom nincs mit ragozni.
- A kakukktojás a jutalomút. Ezek nem munkát vagy továbbképzést jelentenek, hanem a dolgozók ösztönző, elismerő ajándéka a cég részéről. Elküldik őket pihenni, szórakozni, kikapcsolódni a teljesítményükért cserébe. Mivel ez nem egy wellness szálloda, így ezekből a vendégekből kapjuk a legkevesebbet. - de nem is hiányoznak az öltönyös tivornyázók, hogy itt vezessék le a feszkót és éljék ki magukat.
- Igen. Jól levetted a lényeget. - a vendégkörünket illetően.
Miután minden szobatípusból mutattam neki, vissza elindultam vele le a földszintre.
- Ez lenne a rendezvénytermünk. - nyitottam ki neki az ajtót, majd előre engedtem.
- 150 férőhelyes, ami mondjuk konferenciánál, termékbemutatónál megállja a helyét, de ha tánctérre is szükség van, akkor maximum 100 fő a reális. Szoktunk lakodalmakat tartani, céges bulikat, nagyobb születésnapokat, egyéb családi rendezvényeket. Vannak tematikus, táncos partik is, mint mondjuk a Halloween vagy a Szilveszter. Ez mindig igénytől függ. Az emberek folyton rákapnak valamire. Néha ölni tudnának egy jó retro party-ért, máskor viszont csak az ilyen DJ-s tuc-tuc zene játszik. De a retro party legalább illik a hely stílusához, és szállást is tudunk adni, ha valaki nem szeretne vezetni vagy taxizni. - szép kis távok vannak városon belül is. És hiába érné meg jobban a taxisnak perkálni, mint kifizetni a szállást, de ha már nem vagy olyan állapotban, akkor jobb biztosra menni.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyPént. Aug. 25 2023, 17:31




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Hát látod. Mély nyomokat hagytál bennem. –utánoztam le a fejrázós mozdulatát, egy mosoly kíséretében.
-Jajj ne!! Most akkor itt kell maradnom, hogy ledolgozzam a légzésem árát? –néztem rá kérdőn, megjátszott kétségbeeséssel.
Felvont szemöldökkel néztem vissza rá, óvatosan bólogatva, az alsó ajkamba harapva fojtva el a vigyorgásomat, hogy ártatlan, értetlen képet vághassak.
-Én sem rád gondoltam, hanem a szobákra. Miből gondoltad, hogy nem így van? Nagyon jól hatnak az ember ízlelésére… mármint ízlésére. –villantottam meg végül egy aljadék mosolyt.
-De egyébként ezt megértem. Én sem akarnék azért dolgozni valahol kizárólag, mert a főnöknek bejön a cuki kis pofim. –ráztam meg a fejemet egyetértőn.
-El van nézve, főnökúr, de csak mert beígérte azt az ingyen ebédet. –intéztem felé egy jelentőségteljes pillantást.
Érdeklődve, csendben, félredöntött fejjel hallgattam azt, ahogy magyarázni kezdett, hogy pontosan mi is az az általa emlegetett MICE.
-Áááááááá, hát így már értem!!! –néztem rá úgy, mint akinek felgyúlt a fény a fejében, egy lenyűgözött, de legalább annyira hálás mosollyal bámulva rá.
-Köszönöm szépen, hogy elmagyaráztad nekem, mit is jelent ez pontosan. Sosem dolgoztam olyan munkakörben, vagy helyen, ahol ilyesfajta dolgokat szerveztek volna, nem még jutalom utakat adtak a dolgozóknak, pedig amúgy ez mennyire király ösztönzés már! Sok helyen meg már egy kis plusz pénzt is sajnálnak év végén. –ami megint csak lehangoló egy tény.
A szálloda után lefelé, a rendezvénytermük irányába haladtunk tovább. Egy hálás mosollyal jutalmaztam a gesztust, amivel előre engedett az ajtóban, hogy aztán csak vizslató tekintettel nézhessek körbe. Végül elindultam az asztalok között, óvatos mozdulattal húzva végig az ujjaimat a székek támláján, megfigyelve a részleteket is.
-Igen, ez teljesen jogos. Mindig van valami hóbort, ami épp menő. Ha kijön valami dark dolog, mint a Wednesday, akkor mindenki Halloween bulit akar, ha egy retro feeling sorozat, ahol ez az életérzés van átadva, akkor retro partyra menne a nép. Mondjuk nem mondom, azt én is adnék, ezer éve nem jártam már hasonlón. Ma már minden buliban, minden házibuliban és kb mindenhol is DJ nyomja a tipikus, tingli-tangli „fost.” Persze nem mondom, van annak is hangulata, meg pár vodkaalma után már olyan mindegy, de azért na. Ha a tánc a lényeg, akkor a tánc is legyen a lényeg. Ez pedig a retro zenére jobban megy. Meg ott több a simulós, tapadós dal, aminél lehet közelebbi ismertséget kötni. –ki tudja, kinek hol sodorja útjába az élet az igazit.
-Viszont én biztos kihasználnám, hogy itt a szálloda egy köpésre. Egyrészt: én részegen és/vagy álmosan tuti nem taxiznék vagy vezetnék. A-a. Inkább maradnék itt, akkor is, ha drágább, mint a fuvar. Kérnék szállást, reggeli nélkül és kihúznám az alvást mondjuk kilencig. Egy óra alatt összekapom magam és már húzok is haza, hogy senkit se szopassak a szükségesnél jobban. Hoznék valami finom péksütit. Ú, vagy egy jó croissant-t, valami dobozos kávéval aztán azt megenném fent, lehetőleg morzsázás nélkül. –pillantottam rá, ahogy visszasétáltam hozzá.
-Nagyon szép a rendezvénytermetek is, egyáltalán nem túloznak a képek, amiket mutattál róla. Hangulatos, igényes, tágas, világos. –egyszerűen csak kellemes.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyPént. Aug. 25 2023, 20:31

- Nekem ezekkel a jutalomutakkal kapcsolatban mindig vegyes érzéseim vannak. Jobban örülnék, ha inkább ezeknek az árát kapnám meg, azzal legalább azt kezdek, amit én akarok. Viszont tény, hogy nem utazásra, wellnessre és hasonlókra költeném. A munkáltatónak viszont érdeke, hogy a keményen hajtó munkavállaló végre kipihenje magát, és ne a munkával foglalkozzon. Enélkül viszont aligha tenné. - ugyanis nem én vagyok az egyetlen lelkiismeretes őrült a világon.
- Szállodáknál is divat, hogy láncon vagy szövetségen belül a dolgozók kedvezményesen szállhatnak meg. Ezek tök jó dolgok, ha valaki tudja értékelni őket. - én időpazarlásnak élném meg. Főleg, hogy a saját ágyamban alszom a legjobban, és minek költsek étteremben, ha otthon magamnak is meg tudom csinálni, akár adott esetben jobban is.
- Te hová utaznál el szívesen? Országon belül, és azon kívül is. - néztem rá kérdőn.
- Nincs bajom a DJ-kel, ha nem azt a modern disco stílust erőltetik, amire ahogy te is mondod, táncolni sem lehet. De vannak, akik direkt régi, dallamos zenéket játszanak. Itt is sokszor DJ van. Nehéz megfizethető, kevés szünetet tartó, jól játszó, nem idegesítően hamis zenekart találni. - pedig vannak ismerőseim érthető okokból.
- Volt már, hogy mi játszottunk feldolgozásokat a saxomuch-csal, de azért az nem ugyanaz, mint amikor az eredeti, megszokott és imádott verzióját kapod a kedvenceidnek. - és a mi bandánk továbbra is megosztó kategória. Arról nem beszélve, hogy rengeteg hangi, stílusi korlát van. Fura lenne, ha Tina Turner-t próbálnék kierőszakolni magamból.
- Van kedvenc "simulós" dalod? - ha már így szóba került.
- Bár ezzel a cég bevétele ellen beszélek, mert sok kicsi sokra megy, de én is maximálisan osztom a nézeted. Ugyanezt csinálnám. Tovább lehet aludni. Felkelek, amikor akarok, olyan kávét iszok, amit magamnak vettem. Olyan reggelit eszek, amit szeretek, akár az ágyban is, nem kell lecsattognom mások közé. Ha nem À la carte a reggeli, ki tudja, mi marad a svédasztalon. És fele ár alatt ki lehet hozni, mint ha kifizetnéd a szolgáltatást. Aztán csak a kicsekkolás marad. - bólogattam helyeslőn.
- Én is bírom ezt a termet. Sok mindent ki lehet hozni belőle. - minden az elrendezésen, a terítésen és a díszítésen múlik.
Miután mindent megnézett, ami érdekelte, tovább kísértem a tényleges éttermi részbe. Régimódi, hagyományos, amcsi stílusú volt, ahogy azt beharangoztam.
- Elsőre olyan, mintha valami őskövület, klasszikus amerikai filmbe csöppennél. Te lennél a helyi seriffhelyettes, és jönnél kikérni a szokásos kávédat, a szokásos bokszodban ülve a már jól ismert pincérnőtől. - vigyorogtam rá lelkesen. Na nem a seriffhelyettesi pozíció miatt, hanem mert ő is egy retró, hippi lélek, így értenie kell az életérzést.
- Ennek megfelelően tipikus amerikai az étlapunk is. Az ital kínálat vegyes: alkoholok, üdítők, kávék. - mindenki megtalálja, amit szeretne.
- Ez a rész ötven férőhelyes. Tartozik hozzá egy kis terasz is, ott tíz, tizenöt ember tud leülni. Minden nap nyitva vagyunk 11-től 22-ig. - ha körbejártuk az éttermet, ismét az övé volt az asztalválasztás joga. Közben szereztem neki egy étlapot is.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyPént. Aug. 25 2023, 21:39




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Lehet, hogy akkor neked is jutalomutat kéne kapnod, amikor kényszerszabira küld a tulajdonos, és nem foglalkozhatsz a munkáddal. Érdekes lenne, nem? –néztem rá kérdőn, felvont szemöldökkel, kissé aljasul mosolyogva. Szerintem vicces és tényleg érdekes lenne, ha le lenne tiltva a munkájáról bizonyos időre. Kíváncsi vagyok, mennyi idő után jelentkezne nála az az érzés, hogy lemarad valamiről és most azonnal be kell jönnie.
-Komolyan? Tényleg tök jó! Bár… én tuti nem mennék. Olyan szálloda és étterem undorom lenne, hogy biztos nem akarnék a szabadidőmben is oda menni. Bezzeg egy jó sátrazás az erdőben, vagy valami hegyes tájon, na aaaaaz már igen. Azt adnám. Sátraztál már valaha? –csillantak fel a szemeim a gondolatra. Ideje, hogy a drága barátosnémat elrángassam magammal túrázni.
-Az USA-ban van egy sziget, ami olyan, mintha valami mini Ausztrália lenne, csak a mindenféle téged megevő dolgok nélkül. Szóval adott országon belül oda. Saint John-nak hívják. Mivel imádom a meleg időt, a napsütést, a tengerpartot, minden ilyesmit, így oda szívesen elmennék. A nagyvilágban pedig… hmmm… azt hiszem, Görögországba mennék. Ugyan frusztrálna az a sok kőből készült, fehér épület, de ettől függetlenül hangulatos lehet. Amit hallottam az ottani emberekről egy… ismerősömtől, az nagyon szimpi volt. –lazák, ráérősek, de amúgy pörgősek, bulizósak. Az a nekem való életérzés.
-Neked van álom úti célod? Éééés sátor, hotel, motel, vagy kocsi? –végül is utóbbiban is lehet aludni, ha nincs más.
-Oké, ezt az érvelést elfogadom tőled. Elég nehéz jó zenekart találni. A legtöbben a semmire kérnek sok pénzt, lehúzás az egész, vagy tényleg borzalom hamis. A DJ jó, mert végül is patika minőséget hoz, és azt, amit ti szeretnétek. –értettem egyet vele ezt illetően, hogy aztán elkerekedett szemekkel meredhessek rá.
-Komolyan?! Ez de király már! Tök vagány! –akkor is, ha Mr. Kishitűséggel van dolgom magammal szemben. Tök király, hogy már szolgáltattak ők is zenét, mint banda. Még mindig imádom őket, és még mindig imádom, amikor valaki tud hangszeren játszani.
-A Journey-től az Open Arms. Imádom azt a számot, az abszolút kedvenc lassúzós dalom. Tipikusan olyan, amikor csak andalogsz a másikkal, összegabalyodva. –de persze ez csak az én menthetetlenül romantikus, touchy agyamnak fontos.
-Igen, pontosan!!! Plusz ez furán fog hangzani pont tőlem, aki lazán megharapott, aztán jól megnyalt egy „idegent”, de én nem akarnék olyan kaját enni, amibe más már beleturkált. Nem veszek mindenféle dolgot a számba. Pfujj. –még a nyelvemet is kidugtam egy fintor kíséretében, ahogy összeráncoltam az orromat.
-A svédasztal amilyen praktikus vendéglátós szemmel, szerintem annyira gusztustalan is. Ha mi nem is, de a többi vendég lehet egy disznó, aki összetúr és tapogat mindent, mint öreg néni a zsemlét a sarki boltban. –még a hideg is kirázott és megborzongtam a gondolattól. Neeeeem, köszi.
Még egy utolsó pillantást vetettem a teremre, mielőtt tovább indultunk volna az étterem részbe, ahol az élet általánosságban zajlott, nem csak rendezvények alkalmával. Annyira hangulatos volt, tipikus amcsi vibe, retro beütéssel, amit tökéletesen leírt Remy mini monológja a dologról.
-Ez annyira király!!!! Én sem fogalmazhattam volna jobban, hogy milyen a hely hangulata. Ez az a hely, ahol régen a pincérnő az asztalodhoz sétált volna a retro, kék rucijában és a kiöntőből töltötte volna után a bögrédet. Aztarohadt. –pillantottam körbe egy végtelenül lelkes verzióval viszonozva az ő szintén lelkes vigyorát. Miután kellően kigyönyörködtem magam az új szerelmemben (értsd, az Aunt Marie’s), ledobtam magam az egyik fal melletti asztalhoz, megigazgatva a szoknyámat.
-Köszönöm. –villantottam rá egy hálás mosolyt az étlap miatt, amit tanulmányozni is kezdtem.
-Változtattál valamin, amióta te lettél a CEO, vagy minden olyan, mint előtted volt? –néztem rá kérdő kíváncsisággal, miután kiválasztottam a kajámat és mellé egy jegesteát.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyPént. Aug. 25 2023, 22:17

- Biztos, hogy megőrülnék. - nem az érdekes lenne rá a megfelelő jelző.
- Nem viccelek, amikor azt mondom, hogy az én munkámat nem tudja más megcsinálni. - és ez nem valami control freak dolog vagy nagyképűség, hanem szomorú, száraz tények.
Osztoztam a sátrazás iránti rajongásában.
- Igen. A családunkban nagy hagyománya volt. Aztán egy időben a saxós srácokkal is csináltuk. A tábortűznél jókat lehet inni, zenélni, dumálni. - aztán mindenkinek lett saját, felnőtt, felelősségteljes élete, amibe ez egyre ritkábban fér bele.
- Érdekesen hangzik. - amerikai vagyok, de őszintén, sosem hallottam még arról a szigetről. Nem vagyok egy nagy utazó, még csak a Google térképen sem.
- Japánba szívesen elmennék. Régen nagyon bírtam azt a kultúrát. Azóta nem kaptam rá másikra, így továbbra is kitartok mellette. - vontam vállat.
- Bármelyik. Mindegyiknek megvan a maga szépsége, ha megfelelő helyen és időben választod. Természetben, normális, szélsőségektől mentes környezetben sátor. Ha valami hosszabb autós túra, akkor motel és kocsi. Ha tengerparti pihenés, akkor szálloda. Igazából mindegy, csak jó élmény legyen azokkal, akikkel bevállalom. - egyedül, magamtól sosem költenék ilyenekre.
- A kívánság műsoros DJ-ket imádják a vendégek, és valahol szerintem is az a legjobb, mert interaktív, és mindenki megkaphatja a számításait. - normális keretek között.
- Mi is élveztük. Ez valahol hazai pálya. - járattam körbe a tekintetemet reflexszerűen.
- Tényleg jó dal. - nem tartozik ugyan a kedvenceim közé, de értem, hogy neki miért jön be. És tényleg tökéletesen alkalmas a lassúzásra.
- Én sem vagyok svédasztal párti. Nálunk nincs is, ha csak valami csoport külön nem kéri. - mondtam, hogy az Aunt Marie's egy nagyon jó hely.
- Pontosan!!! - bólogattam továbbra is őszinte lelkesedéssel.
- Időnként itt is játszik a kiöntős mutatvány a törzsvendégeknél. Imádják. - és nincsenek egyedül vele.
Amint Evelyn kiválasztotta az asztalunkat, ledobtam magam vele szemben, majd megrendeltem mindkettőnk ebédjét.
- Az épületben nem sokat. A szobák berendezése, illetve néhány konyhai felszerelés modernizálásához ragaszkodtam. A retró nem egyenlő az ósdival. A személyzet had dolgozzon normális körülmények között, az emberek pedig nosztalgia élményre vágynak, nem valami lepusztult, elavult helyre. Király a múlt századi vibe, de ugyanúgy gyors netre és okos TV-re van igényük, mint otthon. - érthető.
- Inkább a személyzeti dolgokon változtattam, magasabb fizetéseket harcoltam ki. Versenyképesnek kell maradnunk, már amennyire a cég költségvetése engedi. Az embereket persze motiválja a megbecsülés és a jó szó is, de főleg pénzből értenek. - ezen nincs mit szépíteni. Mindig van egy-két kivétel, de az baromi ritka. Az emberek nagy általánosságban nem olyanok, mint én.
- Átalakítottam belsős dolgokat, elszámolási rendszert, nyilvántartásokat. És van végre külön nyári és téli étlap. Régen rendszertelen baromság volt az egész. Nem igazodott az igényekhez, és az árképzés is egy logikátlan vicc volt. Hogy lenne drágább a csirke, mint a marhahús? Hagyjuk is. - forgattam meg a szemeimet a fájdalmasan defektes emlékre.
- Te, mint vendég, mi az, amit mindenképp elvárnál egy helytől? Étterem vagy szálloda, mindegy. Érdekel a véleményed mindennel kapcsolatban. - attól nem félek, hogy ne lenne őszinte.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 05:39




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Kóros… -jegyeztem meg csak ennyit egy sóhajjal kísérve. Nem azért mondogatom ezt, mert annyira vicces neki beszólni, hanem mert ez tényleg az. Értem, hogy fontos ember, hogy a vendéglátás nehéz, hogy egész emberes meló, de akkor sem egészséges ez az egész. Nagyon klassz munkahelye van, nagyon szép helyen, egy nagyon király hely, csak… nem éri meg még így sem azt, hogy kinyírja magát miatta.
-Csináltátok? Már nem? –néztem rá felvont szemöldökkel, hogy aztán összecsaphassam a tenyereimet egy elszánt mosollyal.
-Oké, akkor ez lesz a következő, amíg még jó idő van. Elmegyünk sátrazni a partra, és a tábortűznél sütünk valamit, iszogatunk, zenélgetünk, lazítunk. Te hozod a srácokat, én meg összekaparom pár belevalóbb barátnőmet és akkor csoportos foglalkozást tartunk. –mondanám, hogy ha nekik is megfelel, de reményeim szerint ők rugalmasabbak, mint a mellettem lévő.
-Nagyon szép, majd mutatok róla képeket! –bólogattam egyetértően az érdekes részre.
-Japánt én is imádom, és megéri elmenni amúgy! Vannak ilyen agykifolyató részei, amikor a város egyik fele tradicionális, a másik pedig modern, színes, nyüzsgő, igazi geek fellegvár. Mindenképp érdemes elmenni! Csak arra figyelj, hogy ha tetkóid vannak, nem engednek be mindenhova. –húztam el a szám a gondolatra.
-Mentél már egyedül valaha ilyen kiruccanásra, vagy mindig vittél magaddal valakit? –néztem rá kérdőn. Én imádok egymagam is utazni. Persze nem veszélytelen, de ettől még ki lehet belőle hozni extrémen jó dolgokat is, és úgy könnyebb ismerkedni is másokkal.
-Igen, pontosan! Amíg nem élsz vissza ezzel, addig baromi jó lehet. Nincs az, hogy a DJ magának játszik, ti meg csak lestek, hogy ez mi. Meg neki se kell mentalistásat játszani. –szóval egyetértünk.
-Oh, igaz is. Valaki előnnyel indult a helyszínt illetően. –ciccegtem rosszallással, mintha ez valami világi lebukás lett volna a részéről.
-Neked van ilyen tipikus, lassabb számod, amire szívesen lassúznál, vagy csak feküdnél valakivel? –szerintem mindenkinek van, csak nem vallja be. Vagyis… majdnem mindenkinek, mert azért tuti akad kivétel, lehet, hogy ő is épp az.
-Ezt jó hallani! –hogy náluk nincs svédasztal. Jó pont, kedves Aunt Marie’s.
-Nem csoda!!!! Ez milyen menő már!!! –pislogtam rá hatalmas, lelkes, csillogó szemekkel.
Figyelmesen hallgattam a válaszát, miközben felkontyoltam a hajamat, nehogy belelógjon majd a kajába.
-Na igen, ez teljesen jogos. A modernizálás, és az anyagi juttatások is. Persze én amondó vagyok, hogy a semmire ne akarjon senki hatalmas összegeket zsebre tenni, de mindenki pénzből él, és a legtöbb esetben ez is motiválja őket. Még többet, még gyorsabban. Kevesen vannak, akik jobban örülnek egy kedves szónak, egy elismerésnek, egy dicséretnek, mint annak, ha nő a fizujuk. –ezek tények. És vannak olyanok is, akik szar munkát csinálnak, mert sok pénzt keresnek vele.
-Ez van akkor, ha olyan az úr a háznál, aki a szakmai részéhez nem ért mondjuk, csak pénze van, és még többet akar. Az emberek zöme csirkét fogyaszt, gondolom akkor jó, ha azon van a legtöbb haszon, vagy valami hasonló. De az nagyon klassz, ha hallgattak rád és megreformálhattad itt a dolgokat! A nyári és a téli étlap pedig megint király ötlet, mindenki szemszögéből. –a vendégéből, és a helyéből is, egyértelműen.
-Hmmm… ez egy jó kérdés. –gondolkoztam el a dolgon, belekortyolva az idő közben megérkezett italomba.
-Én személy szerint örülök annak, amikor belépek, és nem egy gyászhuszárral találom szemben magam. Mindenkinek lehet nagyon rossz napja, lehetsz te teljesen készen is, tényleg. Mind emberek vagyunk, viszont ez olyan szakma, ahol ezt „nem engedheted meg” magadnak. Ha nagyon nem vagy jól, inkább kérj cserét, ha megoldható. Biztosan van olyan, amikor megértik, hogy ez szükséges. A kiszolgálás szerintem a belépés pillanatában elkezdődik. Ha megkérdezem, hogy hova szabad leülni, akkor jó, ha javasolnak valamit, nem csak mutogatnak a nagyvilágba, hogy bárhová. Elég cink, ha egymagam leülök egy hatos asztalhoz. Nem kell, hogy egész végig a nyakamba lihegjenek, feleslegesen pofázzanak hozzám, meg mit tudom én, de egy kedves mosoly sokat számít. Az előbb már kitértél a régi, katyvaszos étlapotokra. Én jobban szeretem a kisebb, jobban átláthatóbbakat, szerintem egy szűkebb is lehet változatos. Fontos, hogy a körülményekhez képest a lehető legjobb kiszolgálást kapjam, szóval ha én vagyok egyedül, akkor fura, ha egy óráig tart a rendelésem megcsinálása. Legyen reális a dolog, ne érezzem azt, hogy púp vagyok a vendéglátós hátán, akkor sem, ha amúgy igen. Ez csúnyán fog hangzani, de belőlem él, ráadásul, ha én kedves és türelmes vagyok vele, akkor szerintem elvárható ez fordítva is. A tisztaság, a rendezettség, a kényelem meg szerintem alapvető dolgok. Jó, ha ár-érték arányban megfelel mind a színvonal, mind pedig maga az élmény is, mert hát valahol a szálloda, az étterem is egy élmény. Végül is fizetsz azért, hogy kiszolgáljanak, persze ésszerű keretek között.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 13:11

- Az a kóros, ahogy próbálod belém magyarázni, hogy kóros. - nem vagyunk egyformák.
Esélyem se volt még csak bólintani se a visszakérdezésére. Az elszánt mosolya és az összecsapott tenyerei már önmagukban rosszat sejtettek, még csak meg sem kellett szólalnia hozzá. Felvont szemöldökkel figyeltem az arcát, ahogy azt ecsetelte, hogy akkor amíg még jó idő van, kihasználjuk, és elmegyünk sátrazni a partra, a tábortűznél pedig csináljuk, amit szokás. Hívjam el a saxomuch-os srácokat, ő is elhívja a belevalóbb barátnőit. Jelentsen ez náluk bármit is.
- O-oké. - bólintottam rá azért kicsit bizonytalanul. De valamiért azt éreztem, hogy ez már egy kész tényként kihirdetett terv, amibe nekem nincs beleszólásom. Ha nemet mernék mondani, elkábítanának és bezárnának a csomagtartóba, majd a parton ébrednék. Jobbik esetben.
- Majd szólok nekik. - vagy gyanítom ő teszi meg helyettem.
- Küldjetek át lehetséges időpontokat, én is összeszedem, hogy kinek, mikor lenne jó, aztán kijön a közös nevező. Talán az időjárás is kegyes lesz hozzánk. - bár ha elmos minket az eső, akkor is feltaláljuk magunkat.
- Pont ez a kettősség az egyik, ami vonz benne. Egyszerre őrzik és tisztelik a hagyományokat, kulturálódhatsz, sétálhatsz falusias környezetben. Aztán ha kicsit arrébb mész, elképesztően modern városaik vannak. Nyüzsgő, csillogó-villogó utcák, szemrák pepita-neon kávézók, és tényleg egy igazi kocka mennyország. - nagyon élném.
- Szóval ezek szerint te jártál már ott. - ha vannak tetkós tapasztalatai.
- Egyedül még sosem. Nem szoktam ilyesmire költeni. Mindig bennem van, hogy az még jó lehet valami másra, pl. ha tönkre megy valami. De ha van valaki, aki velem jönne, az úgy már más. - szeretek egyedül lenni, de vannak olyan programok, amikhez jobb, ha többetmagad vagy.
- Miért? Te utaztál már el egyedül? - és nem a szomszéd városra gondolok, hanem messzebbre.
- Van! Gary Moore: Still Got The Blues. Nálam az örök kedvenc, ha a lassúzásra gondolok. - nem mintha az manapság akkora divat lenne.
- Engem az elismerés, a munkám eredménye mindig jobban motivált, mint hogy mennyi pénz van a számlámon. - lehet, hogy ez egyébként tök gáz, de tényleg így van.
- Szerencsére zömmel együtt lehet működni a tulajjal és a csapattal is. Vannak szar időszakok, aztán nagyon szar időszakok, de összességében nem panaszkodom rájuk. Mindenki tudja a dolgát, még ha időnként rugdosni is kell őket. - létezik sokkal rosszabb is.
- A tulaj pedig tisztában van vele, hogy nem igazán ért a szakmához, így ezekbe nem akar beleugatni. - ezt nagyon becsülöm benne.
- Szerintem ezek teljesen reális elvárások a részedről. Törekszünk is figyelni ezekre. - ezeknek egyébként teljesen alapnak kellene lennie valahol.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 14:24




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Az a kóros, hogy rajtam kívül ezek szerint ennyire még sose mondta senki, hogy a munkamániád kóros. -a családja nem számít, mert ők nyilván elfogultan akarnak belőle egy darabot. De ez nem tesz jót az emberi kapcsolatoknak.
-Oké ám! Nincs nemleges válasz. Jó lesz! Mindenki ráfér egy kis lazítás. Mikor voltál utoljára szabin Remy, de komolyan? -néztem rá felvont szemöldökkel, és még a karjaimat is összefontam magam előtt a határozottabb kisugárzás reményében.
-Helyes! -vagy kénytelen leszek ismeretlen csajként előkotorni minden egyes tagot és rájuk írni. Ezt egyikünk sem akarja.
-A biztonság kedvéért majd foglalunk le x szobát a visszajelzések után, aztán ha elmossa az eső a sátrazást, attól még ki tudunk kapcsolódni. Meg már vannak ilyen tök fasza faházak, ahol 4-5 fő is simán elfér. Abból mondjuk elég kettő, aztán akkor megvan a megoldás. De ilyenkor még azért ki lehet fogni nagyon jó időket. Mondjuk a következő szerdát mindjárt meg is kérdezheted mindenkitől. Mivel te a vendéglátásban dolgozol, és nem biztos, hogy csak te vagy így ezzel, így nem akarnám a hétvégére szervezni. Baromira nem muszáj csak a péntek-szombat-vasárnapra korlátozni magunkat. -sőőőőőt. Még jobban is járunk, ha nem.
-Igen, már voltam. Mondtam, hogy imádok utazni, spontán is, szerencsére vannak még ilyen ismerőseim, akikkel össze lehet beszélni, hogy x idő múlva akkor elmegyünk, vagy ha tudjuk, hogy mindenkinek van egy nagyobb spórolt összege, akkor lehet ilyeneket megejteni. Tök jó buli!!! -csillantak fel a szemeim végtelen lelkesedéssel. Imádok utazni, kirándulni, sétálni, túrázni, biciklizni. Mindent is.
-Értem. Végül is jogos. Nem mindenki szeret egymaga belevágni az utazásba, csak úgy isten nevében. -még megtervezve sem mindenki.
-Én sem szeretek magamra költeni csak úgy, de az utazás baromi jót tesz egy ember lelkének. -néztem rá egy mosollyal.
-Igen, persze! Imádok új helyeket megismerni, új embereket. Utaztam már Európába is tök egyedül, és nagyon jó élmény volt. Ha nyitott vagy és barátságos, általában máshol is ez fogad, angolul pedig a legtöbb helyen tudnak. Egyedül utazni amúgy nagyon jó feltöltődés. Kicsit kivonod magad a forgalomból, távol mindentől és csak magadra figyelsz. -ez egy nagyon jó érzés tud lenni.
-Az egy nagyon-nagyon jó szám!!! És nagyon szép is. Annyira mély, érzelmes, és egyszerűen csak... jelent valamit. -nem tudom megfogalmazni, de remélem, érted, hogy mit akarok itt kinyökögni.
-Szerintem ez egy nagyon különleges hozzáállás. Ugyan fura, és nem megszokott, de baromi szimpatikus... -viszont veszélyes is. Bele lehet esni abba a hibába, hogy ezek miatt függesz rá a munkádra, arra, amit csinálsz.
-És a nagyon szar időszakok ellenére is szereted csinálni? Még sosem jutott eszedbe, hogy másik munkahelyet keress, vagy full más szakmát? Családbarátabbat, lélek és fizikális egészségbarátabbat? -néztem rá felvont szemöldökkel, egy ártatlan mosollyal kísérve. Én tudok egyet, és z-vel kezdődik.
-Az viszont nagyon klassz, ha tudja, hogy nem ért hozzá, így hagyja, hogy kibontakozz! Sokan ugatnak, aztán azt se tudják, mi fán terem egy-egy munka. -ez szimpatikus hozzáállás.
-Igen, csak sajnos már nem ez a divat. Sok helyen vannak faarcú pincérek, akiken látod azt is, ha épp meghalt a sarokban nevelgetett pókjuk otthon. Nem mondom, hogy nem érthető, és nem érzek együtt velük, de sajnos nem mindig lehet bevinni a munkahelyre a problémát. Én sem kurvaanyázhatok az adott megrendelőmmel, a modellekkel vagy azzal, aki a szalonba jön hozzám, mert nekem épp rossz napom van, elegem van, fáradt vagyok, dobtak stb. Akkor inkább tartok szünetet, megiszok egy kávét, meghallgatok valami számot és csinálom tovább. Munka után elmegyek a terembe és levezetem a feszkót. -másnak is tudom ezt javasolni.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 17:15

- Nem tudom... tavaly? - vontam vállat a számonkérésre hajazó kérdésére.
- Talán tavaly november végén, hogy végre alaposan kitakarítsam a lakást. De úgy igazán már évek óta nem. Mindig elérhetőnek kell lennem, nem léphetek le csak úgy a városból. - úgyis kiszedte volna belőlem, szóval inkább essünk túl rajta.
- A faházas megoldás jó vésztervnek hangzik. Hangulatban közelebb áll az eredeti, nomád körülményekhez, mint egy panzió. - akkor már adjuk meg a módját.
- Jó. Belövöm a szerdát, és igyekszem arra összehozni a társaságot. A hétköznap amúgy is jobb, mint a hétvége. Több dolog nyitva van, és nincs akkora tömeg sehol. - dolgoznak, másnap is van munka, így nem érnek rá szünnaposat játszani.
Tetszett az utazással kapcsolatos lelkesedése, szinte már majdnem kedvet kaptam hozzá. Akár egyedül is. Főleg, ha tényleg ennyire jót tesz egy ember lelkének. De nem tudom, hogy én mennyire engedhetném meg, hogy csak úgy kivonjam magam a forgalomból.
- Te és a barátaid mindig ennyire lazán és spontánul álltok az élethez? - hogy csak úgy a semmiből kigondolnak egy utazást, vagy akármilyen másik programot.
- Nem véletlenül az egyik kedvenc dalom. - olyan extrém romantikus, bensőséges érzésem van tőle. Nem tudnám megmagyarázni. De akárhányszor felmerül ez a téma, mindig ez a szám jut eszembe.
- Hát... mit mondhatnék? Szerintem már rájöttél, hogy nem vagyok épp egy szokványos csóka. - húztam valamiféle mosolyra a szám.
- Szeretem, persze. Ha nem így lenne, már rég itt hagytam volna a francba az egészet. - mégsem tettem.
- Volt már amúgy, hogy megfordult a fejemben. - nem is egyszer, aztán elmúlt.
- Nem tudom, mi mást csinálnék. Nem féltem magam, nekem nem büdös a munka, és könnyen alkalmazkodok, de... mindig is ezt akartam, és nem szívesen adnám fel. - és ennek rohadtul semmi köze a vélt vagy valós munkamániámhoz.
- Tudom, mit gondolsz, ismerem az álláspontodat, és hogy a zene adná magát, de... nem érzem azt, hogy nekem valaha is az lenne a hivatásom. Csak egy mellékes hobbi, amit nem kell véresen komolyan vennem. És sose hozna valódi pénzt a konyhára. Mármint... elegendőt. És mellette mindenféle bizonytalan mellékest be kellene vállalni. Egy ilyen pozíció, mint ez a mostani, nem férne bele. És jobban hangzik ügyvezetőnek, szálloda és étterem igazgatónak lenni, mint valami lecsúszott, huszadrangú zenésznek. - a kamu-ártatlan mosolya mindent elárult. Folyton a zenéléssel jön.
- A legtöbb munka amúgy sem család- vagy lélekbarát, hiába hirdetik ezt. Valamiből meg kell élni, így be kell vállalni a vele járó nehézségeket, hátrányokat is. - ezt meg legalább szeretem csinálni.
- A tulaj tök jó arc. - intéztem el ennyivel a munkahelyi témát.
- Szeretsz futni? - ugrott be a látszólag random kérdés, ahogy a termet és a feszkó levezetést említette.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 18:16




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Miiiiicsodaaaaaaa???!!! -meredtem rá hatalmas szemekkel.
-Jó ég, na ne szórakozz velem. Elérhetőnek, persze... oldják meg. Vagy mindenki menjen ugyanazon a héten szabira, vagy... csak legyenek már életképesebbek. Jeeeeeeez. -forgattam meg a szemeimet drámaian, de egyáltalán nem éreztem túlzásnak. Tavaly november az... majdnem egy éve volt!!!! Ne csináld már ezt, teasüti.
-Igen, én is arra szavaznék. Sokkal természetközelibb és hangulatosabb. Nap közben lehet bandázni az egyikben, aztán éjszakára ketté lehet osztódni, ki akivel akar aludni és hasonlók. -sose lehet tudni, kik találnak hirtelen egymásra, vagy ilyesmi.
-Mhm, és csak néhány baromi egyszerű szabály lesz ezen a hétköznapra időzített kiruccanáson. Nincs telefon, semmiféle értelemben. Nincs SMS, DM, üzi, telefonhívás, videóhívás, discord, semmi sem. Tudom, hogy mellettem sem használtad, de ha csak meglátom a kezedben, beledobom a vízbe, aztán téged is. -ugyan nem ismerjük egymást rég óta, de tudod, hogy képes lennék rá. Nincs az az isten, hogy hagyjam, hogy ezt a kikapcsolódását is elrontsa valaki. Ha kell, akkor lekötözöm a kollégáit és a tulajt is, hogy ne érjék el.
-Mhm, általában. Bár ez a legtöbbször úgy néz ki, hogy én kitalálom, hova akarok menni, bedobom a közösbe, és akkor aki akar, az tud jönni. Ha nem jön senki, én akkor is elmegyek. Mivel nekem saját cégem van, Amanda pedig nem a főnököm igazából, így tulajdonképpen nem nehéz mozognom a nagyvilágban, vagy városon belül. Magam szervezem az időmet zömmel, a megrendelőimmel egyeztetve. Szóval végül is mondhatjuk, hogy igen. Én amondó vagyok, hogy muszáj megélni a pillanatokat és kihasználni. Nem akarok nagyon deep lenni, de... mindenki egyedül születik, és végül úgy is hal meg. Az, hogy közte mit csinálunk, csakis a saját, egyéni döntéseinken múlik. -persze nem vagyok ostoba, tudom, hogy vannak, akiknek nincs, vagy nagyon nehéz a választási lehetősége, de a nagy átlag esetében a hozzáállásom helytálló.
-Tökéletes választás. -remélem nem is adod csak úgy akárkinek azt a lassúzást. Ez a szám annyira...
-Hát nem. És ez a csóka így tökéletes. -villantottam rá egy lelkes, széles, elismerő mosolyt. Kevés olyannal találkoztam eddig, mint ő. Nem szokásom liftes emberek meghívását elfogadni csak úgy. Már tanulok a hibáimból az emberi kapcsolatok minden területén.
-Nem tudom. Inkább lennék boldog, kiegyensúlyozott, sosem megborulós, munkamániától mentes huszadrangú zenész, mint feszült, görcsös, aggódó, sokszor a faszomkivan ügyvezető. De ettől persze értem, amit mondasz, és nem áll szándékomban olyasmit beléd erőszakolni, amit nem tartasz jó ötletnek. Én csak csendben imádkozhatok, hogy más is elkezdi mondani neked, hogy nem ártana komolyabban is ráfeküdni a zenélésre. -vontam meg a vállamat végül egy kedves mosollyal fűszerezve. Jó lenne, ha nem csak én magyaráznék neki ilyeneket.
-Persze, csak nem mindegy, miből és hogyan. Ha máshová mennél ugyanebben a pozícióban, akkor is ennyit kellene dolgoznod, vagy ahol alkalmasak a beosztás írásra, a szabadságok eldöntésére, be tudnak segíteni dolgokban, ott jobb lenne a helyzeted? -néztem rá kérdőn. Aztán esküszöm, leszállok rólad.
-Öhm... -pislogtam rá kissé meglepve a random kérdése hallatán.
-Igen, nagyon is. Az edzés általában bármilyen formáját imádom. Na nem negyven fokban fogok neked futni kilómétereket, de szívesen csinálom. Kikapcsol, megnyugtat, lehet közben zenét hallgatni. A sétálást és a biciklizést is ugyanezért szeretem. Jó egyedül, párosan. Te melyiket preferálod jobban? Egyedül edzés, vagy társasággal? Otthon, vagy teremben?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 19:26

- Jól van na. Nem kell ezt annyira túldrámázni. - végül is nem haltam bele, nem?
- Aha. Mond meg nekik te. De úgy, hogy egyik se sértődjön be, és mondjon fel, hogy aztán le kelljen húzni a rolót. - inkább hagyjuk ezeket.
- Vettem, anyu. - forgattam a szemeimet az egyértelműen rám célozgató, hülye szabályaira. Ahogy mondod, hippi lány, melletted sem csináltam, és nem is szokásom. Nem azon a sátrazós kiruccanáson kezdeném el megszegni ezt.
- Mondtam, hogy szabaddá teszem magam, ami munka- és telefonmentességet is jelent, nem kell izgulni. - aztán én vagyok a görcsös.
Csendben hallgattam, ahogy arról beszélt, hogy egyedül születünk és úgy is halunk meg. De a közte eltöltött idő nem mindegy, és leginkább csak rajtunk, a döntéseinken múlik.
- Woooooow. Eeez tényleg mély volt. De igaz. - mármint olyan... nem tudom... elgondolkodtató.
- A te szádból minden olyan könnyűnek és természetesnek hangzik. - és ezzel nem azt mondom, hogy könnyű neki, hanem hogy annak tűnőnek teszi a dolgokat, holott gondolom neki sem épp egyszerű az élete. Ő is rengeteg dolgot koordinál össze nap, mint nap. Valahogy sokkal jobb ebben, mint én.
- Öhm. Erős túlzás. De... köszi. - viszonoztam a mosolyát. Jesszus, Evelyn. Miért kell random ilyeneket mondanod!? Fényévekre vagyok a tökéletes jelzőtől...
- Én pedig csak azt remélem, hogy mások nem kezdik ezt el mondogatni. Felesleges. - ráztam meg a fejemet. Neem, nem az. És pont ez a baj. Legendásan makacs vagyok, de egy idő után azért engem is el lehet bizonytalanítani, nem még a zenével. Túlságosan imádom, és túlságosan jó lenne csak annak élni.
- Az élet akkor sem így működik a valóságban. Így azokra a napokra marad, amikor belefér az időmbe. Ráadásul ha egyszer komolyan családot akarnék, nem árt, ha azt a jövőt meg is alapozom. Anyagilag meg főleg. Ez kellően jövedelmező hozzá, még ha nem is csinálhatom az örökkévalóságig. Most megéri. - ez szimpla racionalitás és matek.
- Nem tudom, máshol jobb lenne-e. Csak azt, hogy az nem ugyanez a hely lenne, nem ezekkel a kollégákkal. Ez egy tök jó csapat, kár lenne mindent tönkretenni, csak mert nekem faszomkivan időszakom van. Majd elmúlik. - nem várom el, hogy megértsd.
- Hát ez változó. Attól függ, milyen kedvem van. Társaságban kevésbé fura, de egyedül meg a saját világodban lehetsz. Csak hallgatod a zenédet és kész. Nem kell alkalmazkodni sem. - ebben nehéz döntenem.
- Helyszínnek a kondit mondom. Otthon jobb lenne, de kevés a hely, a szomszédok se biztos, hogy örülnének, hogy valaki ott ugrál, és a terem amúgy is jobban felszerelt.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 20:00




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Nagyon helyes. Nem magam miatt izgulok, hanem mert nem akarnálak a vízbe dobni. -nem tűnünk egy súlycsoportnak, kukás bácsi. Meg sajnálnám, ha megfázna.
-Köszönöm, ez sokat jelent. Igyekszem nem csak mondani, hogy éljük meg a pillanatokat és próbáljunk meg lazábbak lenni, hanem ezt is tenni. Sokaknak vagyok nagyon sokkkkk, de legalább önazonos vagyok. Szóval örülök, ha így látod! -címeztem neki egy ragyogó mosolyt hálám jeléül.
-Ü-üm. Nem az. A tökéletes jelzőt mindenki túlmisztifikálja. -vontam meg a vállamat. A szó szoros értelmében vett tökéletes ember nincs, de nem is kell, hogy legyen. A hibáinkkal, a fura szokásainkkal együtt vagyunk jók, csak meg kell találnunk, akinek a dilijei passzolnak a mieinkhez.
-Mhm-hmmm, hát peeeersze. Felesleges. -nagyon nem az. A legmakacsabb ember is megingatható, ha tudjuk, mivel érhetjük el ezt nála. Az instája zene alapú, a cégvezetőnek nyoma sincs. Lehetne egy egyszerű alkalmazott is az Aunt Marie's-ben. A zenésztársaival vannak fent képek, a munkahelyéről nincs. Koncertekről lőttek róla fotókat, tálcafogás közben, telefonálás közben nem. Telefonozás közben igen, de az is stúdió hangulat, és egészen más érzetet kelt.
-Igen, ebben igazad van. Ha a számokat, a pénzt, az anyagi részét nézzük. De egy kiégett, ideggyenge, kifaszolt, fáradt, negyven évesen lerobbant apukával nem sokra mennek ám azok a kölykök, meg a dögös feleség, kukásember. -ráztam meg a fejemet egy pimasz mosollyal. Nem lehet mindent számokban és egyenletekben mérni. Jó a pénz, de inkább leszek boldog kőműves, mint szomorú, kiégett milliomos.
-Szóval, ha te kiszállnál, szerinted bedőlne az Aunt Marie's? -néztem rá komoly érdeklődéssel, felvonva a szemöldökömet, letéve a jegesteám poharát az asztalra. Ha így van, akkor ténylegesen is rengeteg ember megélhetését hordozza a vállain, jobban, mint a tulaj. Jaj, Remy. Amíg te lelkesen csinálod, addig mehet a dolog, de ha egy kicsit is elbizonytalanodsz, én mit mondjak?! Azt se tudom, mit kell csinálni, brühühü. Vajon belegondoltak abba, hogy a nap végén amúgy ez a srác is csak egy ember, mint bárki más, és a végtelenségig nem hajtható?
-Ez szerintem is kedvtől függ. Meg mozgásformától, pl. -de persze lehet csak nálam.
-Ezt alá tudom támasztani. A szomszédok idegesítőek tudnak lenni, és akkor is problémáznak, ha nincs semmi, nem még ha zörögsz a fejük fölött. Hiába vannak hiper jófej és kedves szomszédaim, meg vagyok én a jó arc sütis csaj, már volt, hogy nekem is szóltak, hogy ne dobogjak már, vagy szólnak előbb csak a házinéninek, aztán a rendőröknek is... -ilyen ez.
-De még így is az otthon edzés pártján állok. Vannak már csak nőknek szóló termek is, de... meh... Azok annyira nem jól felszereltek. -viszont érthető okokból azért nem próbálkoznék be egy olyannal, ahol túlnyomó részt pasik vannak.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptySzomb. Aug. 26 2023, 22:34

- Pff. De agresszív itt valaki. A nagyképűségről nem is beszélve. Majd meglátjuk, ki dob a vízbe kit. - húztam össze a szemeimet.
- Imádom is, hogy önazonos vagy. Talán még irigyellek is érte. Túl kevesen vagytok. - nekem néha fogalmam sincs, ki is vagyok, vagy ki akarok lenni.
- Mindig azt a Remy-t hozom, amire az adott pillanatban szükség van. Már nem tudom, melyik is vagyok én. Főleg, hogy ez a munkahely is sokat változtatott rajtam. Egyébként pozitív irányba. Régen ennyi magabiztosságom sem volt. - ezt nem tudom, miért mondtam el neked.
- Mhm-hm. Mondom, hogy felesleges. Kár a gőzért. - nem kell ez a hitetlenkedő hangsúly.
- Nem fogok eljutni erre a szintre, de kedves, hogy aggódsz. - ráadásul ha ott lesz a család, nem akarok köztük és a munka között választani. De majd ráérek akkor megtalálni az egyensúlyt.
Az Aunt Marie's -es kérdésre válaszul időnyerésként beleittam a teámba.
- Hát... nem tudom... lehet. Nagyképűség lenne kijelenteni, de lehet, hogy nem túlzás. Kevesen vállalnák be, hogy ennyi mindent csinálnak egy személyben. Több embert viszont lehetetlen megfizetni. Betanítani talán szintén képtelenség. Ahány hely, annyi szarság. A tulajdonosé a hely, de valójában üzemeltetés szempontjából olyan, mintha az enyém lenne. Nélkülem vége. Szerintem. - húztam el a szám. Utálom az ilyen helyzeteket, amikor ezzel a ténnyel szembesítem magam. Mintha az én markomban lenne egy csomó ember sorsa, megélhetése. Persze ez csak üzlet, mantrázhatja magának bárki, de attól még elég erős lelki felelősség, bűntudati kérdés.
- Hát én ezt mind megelőztem, és nem edzek otthon. Legalább addig is kimozdulok a munkahelyemről. - szúrtam oda neki aljas vigyorral. Mert ugye van életem.
- Egyébként az én szomszédom egy nagyon aranyos, kedves nő, szerintem őt az sem zavarná, ha éjfélkor átfúrnám a falat. - de inkább nem kísértem a sorsot ilyen szemét húzásokkal. Ha békén hagyok másokat, talán engem is békén hagynak.
- És ha velem mennél a terembe? Mármint abba, amelyikbe én is járok. - ketten kevésbé gáz vagy fura, és a vizslató tekintetektől is megvédelek. Legyen bármilyen szándékú is.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyVas. Aug. 27 2023, 09:00




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Aucs. Beletaszítanál a vízbe egy ártatlan lányt? Micsoda kegyetlen vagy. –kaptam a szívemhez drámaian. De amúgy most elképzeltem a jelenetet, ahogy megpróbálna belelökni, én meg húznám magammal. Mondanám, hogy kicsit se néznének hülyének, de a tény az, hogy az én társaságom ezt már megszokta, így maximum az ő bandájuk nézne annak.
Csak nagyokat pislogva néztem rá, nem kevésbé zavarba jőve, ahogy arról magyarázott, hogy ő imádja az önazonosságomat, sőt. Talán irigyel is érte.
-E-engem? –néztem rá továbbra is meglepve, egy zavart mosoly kíséretében.
-Hát… nem mondom, hogy nem kell moderálnom magam, ha olyan helyen vagyok, vagy olyannal beszélek, de igyekszem nem meghazudtolni önmagam. Nem szeretem a korlátokat és az értelmetlen szerepek játszását, főleg a magánéletben. Nem tudnám eladni magam valaminek, ami nem vagyok. –az én természetem egyszerűen csak nem ilyen.
Csendben, figyelmesen hallgattam őt és azt, hogy folyton olyan Remy-t hoz, akire épp szükség van.
-Amelyik Remy-t a legfelszabadultabbnak érzed, az áll hozzád a legközelebb, szerintem. Az üzletvezető, az otthonülő kukás, vagy a zenész. Vaaaagy az, amelyik mások közelében vagy. Bár lehet ez is emberfüggő. Nem mindegy, hogy egy idegen, egy ismerős, egy barát, vagy a párod az adott illető. De nagyon fárasztó lehet folyton egy szerepet hozni. –mert valahol ez színészkedés. A munkában egy dolog, de mások mellett, a magánéletben nem kellene így lennie. Ki akarna 0-24-ben szerepet játszani?
-Viszont annak örülök, ha pozitívnak gondolod a munkahelyed rád gyakorolt, ilyen jellegű hatását. Egy kis plusz magabiztosság sosem árt, és sajnos nem mind születünk egészséges mértékben nagy egóval. Pedig jó lenne. Jól áll a magabiztosság. –címeztem neki egy újabb mosolyt. Ez olyasfajta dolog, amit szerintem csak úgy nem mondd el az ember akárkinek, nem szeretünk gyengének tűnni. Szóval ezt most megbecsülöm.
-Mhm, oksa. –persze, biztos felesleges. Túl sok minden van, ami arra mutat, hogy jobban feküdne neki a laza zenész szerep, mint ez. Vagy emellett nagyobb szerepet kellene kapnia annak is. Tehetséges, kár lenne, ha nem foglalkozna vele komolyabban.
-Már megfejtettük a múltkor, hogy ez a hippi csaj bírja a begyöpösödött fejedet, szóval persze, hogy aggódom. Nem szeretem, ha emberek túlhajtják magukat, főleg azok nem, akik az ismerőseimmé, a haverjaimmá válnak. Szóval tényleg legyél óvatos. –nem lenne jó, ha fiatalon eljutna oda, hogy totál kiégne szakmailag és magánélet szinten is. A megcsömörlés, a megtorpanás, az, ha nem tudod, hogyan tovább, a lehető legrosszabb kombót képezik. Nem mindig és nem minden happy, de azért jó, ha odafigyelünk magunkra.
Felvont szemöldökkel figyeltem, ahogy beleivott a teájába.
-Értem. Sajnálom, hogy az amúgy is baromi nagy felelősséged mellett még ez is hozzá jön. Ez rengeteg stressz, rengeteg különféle faktor egyetlen egy embernek. Az elmondottak alapján pedig bőven kijelenthető, hogy ez a hely inkább a tiéd, mint az övé. Ha nem lennél itt neki, akkor lehúzhatná a rolót. –néztem körbe, mintha a tulajdonosuk legalább a szomszéd asztalnál ülne.
-Viszont… értem, hogy így nem akarnál váltani csak úgy, szarban hagyni a többieket, de… mi van veled? Érdekel az bárkit is, hogy neked mi a jó, te mit szeretnél igazából? Hogy mondjuk neked is járna az a szabadság, és nem úgy, hogy lassan egy éve nem is vettél ki egy napot sem? Te belegondoltál ebbe valaha, hogy mi tenne igazán boldoggá? –és itt most nem csak a zenére gondolok, hanem úgy bármire. Szereti ezt csinálni, szereti ezt a helyet, de szerintem többet ad bele, mint amit kap. Kizsigerelik, a semmiért cserébe kb. Olyan ez, mint egy mérgező kapcsolat. Tudom, mert volt már pár…
-Hogy merészeled?! –néztem rá összehúzott szemekkel, megjátszott sértettséggel fürkészve a vonásait az edzős beszólásáért cserébe.
-Aaaaw, ez nagyon cukin hangzik. Imádom az ilyen nőket/néniket, akik végtelenül cukik. Akiknek az unokája helyett is az unokája vagy, és ráerősítenek, hogy nem csak rosszindulatú, pletykás idősek élnek. –most ismeretlenül is imádom a kedves szomszéd nénidet.
-Az én szomszédom, kis túlzással, de ha hangosan szexelsz, már rád hív valakit… -forgattam meg a szemeimet.
Először csak értetlenül pislogtam rá, majd az alsó ajkamba harapva, egy pofátlan vigyor kíséretében mértem végig alaposan.
-Ha együtt akarsz velem izzadni, elég, ha ezt mondod. –nem tehetek róla. Miért mondasz ilyeneket, amiket vétek nem lecsapni, meg figyelmen kívül hagyni?
-De egyébként… komolyan gondoltad? Hogy menjek el veled? Mert, ha igen, akkor… adok neki egy esélyt. Ha nem érzem magam kényelmesen, akkor többet úgy sem megyek. Köszönöm szépen, ez nagyon édes tőled. -lassan listát kell írnom, hogy miket ígértünk be egymásnak.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyVas. Aug. 27 2023, 15:49

- Nem mondanám, hogy ezek szerepek. Nem szoktam megjátszani magam. Inkább "minden Remy" csak a személyiségem, a lényem egy-egy szelete, amelyikre éppen szükség van. És valahol ezek együttes katyvasza lehet a valóság. Talán. Gondolom. - mindegy. Ez túl bonyolult, hogy most ezen akarjak filozofálni, nem még vele. Alig ismerjük egymást. Már így is túl sokat beszéltem magamról.
Csak egy hitetlen mosoly volt a reakcióm a jól áll a magabiztosság kijelentésére. Annyira fura dolgai vannak néha. Pozitívan fura, persze.
- Nem fogom túlhajtani magam. Azért ennyire nem vagyok idióta. Van józan ítélőképességem, tisztában vagyok a korlátaimmal, a tűrőképességem végével, így időben kiszállok, ha már túl sok lenne valami. Eszem ágában sincs tönkretenni magam. Pláne nem a munka miatt. Annyit semmi sem ér. - néztem rá komolyan.
- Szerintem hanyagoljuk a munka témát. - intéztem el ennyivel az egészet. Hagyjuk a felelősségemet, azt, hogy én mit szeretnék, és hogy ez érdekel-e bárkit is. A boldogságkeresés meg... mondjuk úgy, hogy nem az én asztalom. Folyton belefutok valami hülye pofonba. Annyira felesleges ezen lovagolni, fejtegetni a mélységeket. Most nagyon nincs kedvem ehhez. Csak együk meg ezt a rohadt ebédet.
- Tényleg ez írja le a legjobban. - mintha az unokája helyett is az unokája lennél.
- Jó, ha ilyen szomszédod van. Átveszi a csomagodat, átadja, ha valaki keresett, elmondja a helyi híreket, amik egyébként elkerülnének, és időnként még meg is szán néhány isteni sütivel. Rá sok mindent lehet mondani, de azt nem, hogy rosszindulatú lenne. Egy hihetetlenül kedves, jószívű, segítőkész, jó kedvű idős hölgy. Mindenkinek ilyen szomszédot kívánok, mint az enyém. - talán valahol azért is kedvelem ennyire, mivel már egyik nagyszülőm sem él, így nálam ezek a kapcsolatok eléggé kimaradtak annak idején is.
- Mondjuk ha vékonyak lennének a falak, és folyton a szomszéd szexelését kellene hallgatnom, én is rá hívnék valakit. - a faszom se kíváncsi más nemi életére. Értem, hogy ez egy sarkított, túlzó példa akart lenni, de erre én is pont ugranék. Ez legyen mindenkinek a magánügye. Inkább ráharaptam a nyelvemre, mielőtt vissza találtam volna kérdezni, hogy akkor ő ezek szerint hangos típus.
- Annyira nem jön be a szauna. - hárítottam szimpla elkapással az erősen lecsapandó együtt izzadós magaslabdát. Ne menjünk bele ezekbe a játszmákba.
- Persze, hogy komolyan gondoltam. - különben minek ajánlottam volna fel.
- Az egy tök jó hely, szerintem neked is bejön majd. Ketten pedig kevésbé kellemetlen a sok idegen között. De hidd el, hogy a kutya se törődik veled. Sőt! Inkább segítenének, ha szeretnéd, sem mint kinéznének vagy rád hajtanának. Nem járok tapló helyekre, és ez a kondira is igaz. - szerintem nem úgy ismert meg, mint valami arcoskodó seggfejet, aki valami szar társaságba akarja rángatni.
- De a jelenben maradva. Esküszöm, elkezdtem várni ezt a sátrazós szerdát. Itt gondoltad New York-ban, vagy keressünk valami "kempinget" valamelyik környező részen?


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyVas. Aug. 27 2023, 17:12




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Igen, lehetséges. Végül is, az élet különféle területein folyton mások az elvárások, és a viselkedési formák. –a lényünk egészét nem hiszem, hogy sokan tolerálnák, de ezért is van az, hogy nem ő az egyetlen, aki sokszor nem tudja eldönteni, hogy milyen is valójában. Ritka, aki mellett lehetsz szabad, őszinte, nyílt. Mindenki erre vágyik, de fél tőle. Szerintem.
Érdeklődve néztem rá, aztán inkább a teámat kezdtem el figyelni, hogy beleihassak, az ujjammal finoman kezdve el játszani az üveg szélén, de épp csak annyira, hogy azt az idegesítő, zenélő hangot ne adja ki a pohár-folyadék kettőse.
-Persze, ne haragudj. Sajnálom. –jegyeztem meg végül egy bocsánatkérő, halvány mosollyal. Rossz szokásom a túl közvetlen viselkedés, ami tényleg sokaknak volt már nagyon sok. Majd igyekszem visszavenni a lendületből.
-Ez tényleg nagyon klassz! Igazi álom szomszédnak hangzik a néni, szinte már irigylem tőled. Szeretem az ilyen kedves, idős embereket. Meg amúgy jó velük beszélgetni, ha időd engedi. Ők egy nagyon más világ, és rengeteg érdekességet tudnak mesélni, ha az ember figyel rájuk. Meg nagyon hálásak is egy-egy kedves szóért. Erre is igaz, hogy a rohanó világban az idősekkel sincs eléggé törődve. –a legtöbb mai gyerek, de már a korunkbeliek is, a telefonjukon élik az életüket, így elszalad mellettük az idő, az idősebb rokonaik pedig meghalnak. Nem mindenkinek jók a családi viszonyai, de sokan nem is akarnak dolgozni ezen.
-Persze, nem is erre gondoltam. –senki sem akarja azt hallgatni, ahogy mások basznak a szomszédban, szerintem ez alap dolog. Mindegy.
-Pedig jót tesz az embernek. –vontam meg a vállamat a szaunás megjegyzésére. És amúgy tényleg! Tök sok jótékony hatása van. Ezek a finnek tudhatnak valamit. Nem csoda, hogy az összes ilyen kis aranyos, chill embernek tűnik egyébként. Még a Lordi tagjai is.
-Nagyon-nagyon klasszul hangzik! Most már esküszöm, várom. Jó lenne, ha találhatnék végre egy olyan helyet, ahol jó a felszereltség, normálisak az oda járók is. Akkor majd már neked sem kell állandóan velem jönnöd, mint valami testőrnek. Szóval még egyszer köszönöm szépen a felajánlást, ez baromi rendes tőled!!! –néztem rá egy lelkes, hálás mosollyal. Ez egy tök rendes, önzetlen gesztus a részéről, akkor is, ha benne van, hogy ketten nem olyan fura a kondiban szenvedni. Simán megtehette volna, hogy nem reagál rá semmit, vagy nyugtázza és szevasz. De nem!
-Abszolút a kemping feelinget pártolom. Ha már sátrazunk, adjuk meg a módját és legyen igazán hangulatos! Vannak tök jó tengerparti helyek, ahol lehet fürdeni, tábortüzet rakni, és a kutyát sem zavarjuk vele, főleg, ha elegen összejövünk, hogy elfoglaljunk egy kisebb szakaszt. Gondolom, senkinek sincs tíz személyes sátra, hogy egyben beférjünk mind. –nálunk tuti nem.
-Aztán mindenki hozza, amije van. Plusz sátor, hálózsák, gitár, kaja, valami finom ital, a csodás személyisége, én majd a sütijeimet teszem bele a dologba. –villantottam meg egy mosolyt. Rossz már nem lehet.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyHétf. Aug. 28 2023, 12:39

- Jaj ne, ne, ne! Ne kérj bocsánatot. Nem mondtál vagy tettél semmi rosszat. - ezt egy percig se hidd.
- Tök jó, hogy érdekelnek a dolgaim, és szeretek veled beszélgetni. Mindenről. De most... nincs kedvem ilyen szarságokon agyalni, amikor annyi más témánk is lehet. - szóval igazából inkább az én hibám.
- Én is szeretek régi sztorikat hallgatni tőle. És mindig érdekes, hogy ők hogy látják a mai világot, minket. Még ha nem is mindenben van igazuk, mert a kor nem jogosít fel mindenre, de azért elég sokat lehet tanulni tőlük. - pár dolgot biztosan nem ártana.
- Anno tényleg annyira más volt az értékrend, hogy nem lenne rossz, ha valamit mi is fontolóra vennénk. Ahogy te is fogalmaztál, túlságosan rohanó világban élünk, és egyszerűen valahogy nincs időnk semmire. Túl sok az inger, túl sok a lehetőség. Az olyan dolgok pedig elveszítik a jelentőségüket, mint a minőségi idő. A családtagok is csak elléteznek egymás mellett, míg régen a szülők valahogy még a munka után arra is szakítottak időt, energiát, hogy a gyerekeikkel tanuljanak és játszanak. Ez valahogy kiveszőben van. - ne csodálkozzunk, ha aztán a "mai gyerekek" olyanok, amilyenek. Nem jó példát látnak.
- És egyébként értékes órákat veszítünk az életünkből, amíg a telefonunkon pörgetjük a különféle oldalakat, miközben érdemben nem is változik rajtuk semmi. Nem tesznek hozzá semmit az életünkhöz, sőt, talán még rontanak is az énképünkön vagy valami. A minimum fél órás önsajnálat helyett pont megcsinálhattuk volna a házimunkát.
Ezzel nem azt mondom, hogy én nem vagyok fent egy közösségi média oldalon sem, mert az hazugság lenne, vagy időnként nem töltök fel valamit, vagy nem használom kommunikációra, de igyekszem megtalálni az egyensúlyt, illetve a hasznos tartalmakat. Nem érdekel, hogy másoknak milyen autójuk van, a képembe tolják-e a legtöbbször kamu boldog életüket, hogyan pózolnak a tökéletesnek beállított testükkel. Ezeket már megtanultam kiszűrni.
- nem kell, hogy ezek a platformok mérgezőek legyenek. Aki lehúz, nem követem. Aki tudatosan használja, annak az ajánló sem dob be olyat, amitől lefagy az idegrendszere.
- Szívesen vagyok a testőröd. Mármint... érted. Nem mintha szükséged lenne rá, de nekem ez nem gond. És a jó társaság mindig jól jön. - illetve nem kell összenőve lennünk a teremben, de azért jó, ha ott van a másik, és időnként rajtad tudja tartani a szemét. Evelyn nagyon kedves, közvetlen, barátságos lány. Utálnám, ha valaki ezzel megpróbálna visszaélni. Mindenhol akadnak idióták.
- Szóval tengerparti kemping. Majd mi is szedünk össze helyszín jelölteket, és akkor ki tudjuk választani, hogy melyik lehet a legalkalmasabb az általad felsoroltakhoz. A zenei részt és a piákat vállaljuk mi. - ez alap.
- Ha mindenki benne van, összedobhatnánk a bérleti díjat arra a szakaszra, és akkor biztosan nem tévednek oda ismeretlen alakok, akiket a hátunk közepére sem kívánnánk. Szerintem annyit megér. - hogy ne kelljen balhés, alkesz, netán drogos fazonokkal közösködni. Ha már kikapcsolni megyünk, de rontsák el mások.
- Hozzám a kocsiba még befér három ember. És szerintem a srácok is vállalnak fuvart. Ha csak nem valamelyik barátnőddel szeretnél inkább, ha gondolod jöhetnél velem. - néztem rá kérdőn.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyHétf. Aug. 28 2023, 14:25




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


Inkább csak csendben, egy finom bólintással egybekötött mosollyal tudomásul vettem azt, hogy egyszerűen csak nincs kedve ilyesmikről beszélgetni, és egyáltalán nem kell elnézést kérnem tőle. Persze őt egyáltalán nem olyannak ismertem meg ez alatt a rövid idő alatt, aki ilyeneket bekamuzna, de már ezt is hallottam másoktól. Az a fránya, mindenkiben ott lévő önértékelési probléma, ugye.
-Pontosan!!!! Pont ezt akartam mondani én is! -hogy a közösségi média, az értelmetlen görgetés, a folytonos frissítgetés, de még amúgy a vicces videók is elvesznek az életünkből. Úgy tűnünk, mint aki elfoglalt, így mások sem szólnak hozzánk. Mi meg nem is csinálunk semmit érdemben, mégis frusztráltak leszünk, ha megzavarnak minket, tulajdonképpen a semmiben.
-És amúgy szerintem az a baj, hogy ma már túlságosan nagy lett az ingerküszöbünk, így elég nehéz megugrani. Régen megbotránkoztál, ha a TV-ben káromkodtak, ma már unalmasnak tűnik, ha csak csúnyán beszélnek és nincs semmi komolyabb benne. De ez a vizualitásra is igaz. Mindent szép emberekkel akarnak eladni, vagy az a jó, ha minél hatalmasabb, színesebb, ingergazdagabb. Szerintem a shorts és a TikTok videók a legjobb példák erre. Majdnem kiégett az agyam, amikor az egyik ismerősöm mutatott egy miniszériát, ami valami Z generációs akármicsoda, talán TikTokon. Az óta se jöttünk rá, hogy ez társadalomkritika, vagy csak szimpla unaloműzés. -ráztam meg a fejemet egy sóhajjal. Nekem túlságosan hangos volt, ingerdús, és... fura. Pedig én aztán még a művészfilmeket is tudom értékelni, és amióta a nővérem megmutatta, az óta a Sisu az egyik kedvenc filmem, de ez még nekem is elvont.
-Aaaw, ez volt a legédesebb dolog, amit hallottam a héten, és amit tenni akarnak értem. Köszönöm szépen. Egy főnyeremény, kedves ügyvezető úr. -jelent meg egy hálás, széles, ezer wattos, fogvillantós-lelkes mosoly az ajkaim vonalán.
-Szuper, a zenei rész amúgy is hozzátok köthető, és a pia meg... jobban járunk, ha ti szerzitek be. -elég furán nézne ki egy csapat csaj, amint vesznek nyolc liter whisky-t meg három liter vodkát, két rekesz sörrel megtoldva.
-Ez nagyon király ötlet!!!! Szerintem nálunk senkinek sem lesz kifogása ez ellen. Jó, ha van privát szféránk, ahova nem tud csak úgy odamenni senki sem, akit mi nem akarunk. Ha valaki elrontja ezt a megérdemelt lazítást, azt megverem. -legyen az résztvevő, vagy külsős. Szóval ezt jobb, ha mindenki észben tartja.
Érdeklődve, felvont szemöldökkel néztem vissza rá az ajánlata hallatán.
-Szívesen mennék veled egy kocsival. Maximum a legjobb barátnőm akarna megverni, hogy nem az ő autójával megyek, de ennyit még bevállalok a Remington taxi reményében. -engedtem meg magamnak egy újabb hálás mosolyt.
-Egyébként milyen kocsiba is akarok én beszállni? -ezt szerintem még így konkrétan sosem kérdeztem tőle, és ő sem mondta el. Eddig csak az én álom autóm került szóba, ami gyakran váltakozik a Bogár és egy tipikus Van között.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyHétf. Aug. 28 2023, 16:48

- Az a baj, hogy az aranyközépút nem létezik, hanem tényleg vagy szép emberek vannak, vagy túlságosan a képünkbe nyomják, ha valaki nem az. Fogadjuk el úgy egymást és magunkat, ahogy vagyunk. Azért teljesen ez sem egészséges. Mi lenne, ha semmiféle üzenet nem lenne, csak behívnak valakit, akihez illik a reklám és még szimpatikus feje is van mellé? Egyszerűen annyira kirakat életet élünk, hogy a hozzám hasonlók már csöves kukásnak számítanak, nem átlagosnak. - címeztem neki egy mosolyt.
- Nehogy félre érts, légyszi, ezzel most nem rád célzok, hanem úgy az egész világra. Már tök más értékek vannak. Ha nem iPhone-od van, nem márkás a csukád, nem tuszakolod bele magad egy szűk csőgatyába, akkor biztos szegény vagy, vagy igénytelen és hasonlók. Ez baromság. Csak nem mindenkinek ez a prioritás. - tudom, hogy neki csak ilyen a humora, de rajta kívül ez a véresen komoly valóság. Sajnos.
- A shortsokat eddig sem néztem. - ezt már beszéltük.
- A TikTok egy hulladék, de erre is igaz, mint a többi platformra, hogy aki akar, az talál értékes tartalmat. Nekem is sikerül. - sosem tagadtam.  
- És tényleg brutális, hogy mennyire tömören kapod az információt. Nem véletlenül tör a YouTube babérjaira tartalomgyártás terén. Ha nem egy dalt vagy egy podcast-et szeretnél végighallgatni, fél pillanat alatt végignézheted az összes kedvenced egy napját. - én ugyan nem nézek vagy követek ilyeneket, de időnként engem is betalálnak, ha akarom, ha nem, így tudom, mi megy.
- Örülök, hogy te is így gondolod. Legalább, amikor a lehetséges helyszíneket próbáljuk leszűkíteni, az is egy szűrő lehet, hogy bérelhető-e a kemping legalább egyik szakasza vagy sem. - tényleg semmi kedvem az idegenekhez.
- Wow! Nem semmi áldozat. - hogy még a legjobb barátnőjét is offolja miattam. De persze mindenkinek jobb így. Egy idegen mellé kevesebb eséllyel ülne be valaki, mint az említett csajhoz. Így viszont Evelyn helye felszabadul abban az autóban.
- Egy Ford Mustang Convertible -be, ha megfelel. - ennél jobban nem akartam belemenni a részletekbe, mert eléggé túl tudom tolni, közben meg egyébként lényegtelen, hogy mekkora a motor. A felvágás szintén nem az én műfajom, és sokaknak annak tűnne.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyHétf. Aug. 28 2023, 18:40




Remington&Evelyn



"I got crazy-ways,daughter
I got million-dollar charm,cousin
I got headdaches and toothaches
And bad times too
Like you"


-Na igen, hát ez az. Pedig amúgy én komolyan mondtam, hogy szerintem a "kukás style" jól áll, és sokkal, de sokkal királyabbnak tartom, mint a megcsinált embereket. Na nem mondom, hogy nincs olyan srác, akinek ne állna jól a szűkszárú farmer, de ha téged megláttalak volna egy olyanban, lehet elsírom magam. Annyira... nem illene hozzád. -ráztam meg a fejemet.
-Viszont a túlzott "fogadd el önmagad" dologgal én sem értek egyet. Fogadd el, persze, azt, amin nem tudsz változtatni kis erőfeszítéssel, vagy ha van rá pénzed. De ha kövér vagy, mert egy lusta szar vagy, akkor menj el mozogni. Legalább próbálkozz. Vagy ne mozogj, de mondjuk... egyél normálisan, vagy ilyesmi. Fontos, hogy jól érezd magad úgy, ahogy vagy, de törekedni kell a jobbra. Főleg, ha ülő munkád van, mint mondjuk az enyém. Furán néznék ki, ha egész nap nassolnék és nem törődnék azzal, hogy is nézek ki. Hamar nem úgy tűnnék, mint aki modell is lehetne. -mindenféle nagyképűség nélkül mondom ezt. Jó a genetikám is, de fontos, hogy tegyél is érte, vagy ellene. Pláne egy bizonyos életkor felett, ez sajna ilyen.
-Igen, nagyon beteg!! Meg ott is ugyanúgy tudsz live-okat nyomni és hasonlók. ha a YouTube nem villant valamit, hamar lehúzhatják magukat ezek mellett. Mert podcast-nek, meg ilyeneknek ott a Twitch. Maximum a zene miatt, de már arra is tuti lenne alternatíva. -beteg, hogy megváltozott, felgyorsult a tartalomfogyasztás is.
-Mhm, ez így van. Nem vagyok egy elveszett virágszál, de van, hogy semmi kedvem idegeneket nézegetni, főleg, ha egy bizonyos körrel megyek valahova. Utálom a pofátlanokat. Plusz nekem is van egy nagyon introvertált oldalam is, szóval olyankor jó, ha olyanok vesznek körbe, akikkel komfortosan érzem magam. -persze elég ritkán hagyom, hogy azt mások is lássák, de ja. Ettől még létezik.
-Ugye?! Becsüld is meg magad! -de egyébként praktikus mindenféle szempontból. Az a másik két ember is szívesebben választja őt, ha én is ott vagyok, plusz akkor az én helyem szabaddá válik.
Ha azt gondoltam, hogy a ténytől, hogy Remy az egyik kedvenc bandám énekese, leteszem a hajam, akkor egy naiv picsa voltam, ezt így akár ki is jelenthetjük.
-Mi az, hogy ha megfelel??!! Eddig azt hittem, hogy a bátyám Challengerében fognak eltemetni, de sajna tévedtem. A te hátsó üléseden akarom feldobni a talpam. -mármint hogy... izé.
-Vagy a csomeszba is tehetsz, alkuképes vagyok. -vontam meg a vállamat.
-Van róla képed? Mekkora a motorja? Hány lóerős? Milyen évjárat? Régóta megvan? És már értem, miért nézel ki úgy, mint egy csöves. -engedtem meg magamnak a lelkes vigyor után egy aljas félmosolyt is.
-De persze lehet, hogy valójában loptad. Hmmm... tudtam én, hogy olyan simlis fejed van. -nem, amúgy az pont nincs neki.
-Imádom az amcsi izomautókat, de a bátyám miatt szerintem ez sejthető volt. Ő tanított meg vezetni, már hajtottam az ő autóját is, voltunk versenyezni, és mindig olyan lelkes leszek ezektől a kocsiktól. Imádom őket!! Ha nem parkolnék úgy, mint egy szégyenbánat, akkor nekem is ilyen hosszú csatahajóm lenne. -ezt mondjuk nem tudom, miért éreztem kikívánkozó infónak, de... hagyjuk is.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

On a hippie trail | Evelyn & Remington 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington EmptyHétf. Aug. 28 2023, 22:01

- Remélem a saxós srácokat is a komfortzónádba fogadod. Majd megnevelem őket. Veszélyesen hülyék tudnak lenni. Csak szólok. - bár legalább annyi plusz ponttal indulnak, hogy Evelyn szereti a zenénket.
Jót vigyorogtam a Mustang-ra adott reakcióján. Teljesen megértelek. Egyébként nem lepett meg, mert már áradozott a tesója kocsijáról is. Akkor nem mentem bele az enyém részleteibe, mert olyan rákontrázás szagú lett volna.
- A csomagtartóval szerintem jobban jársz. A hátsó ülés annyira nem tűnik kényelmesnek. - és nem viccelek.
- Persze, hogy vannak képeim róla. - vágtam elégedett képet, ahogy átadtam neki a telefonomat, benne a fekete bestiával.
- Ötezres Ti-VCT. -a motorja. Már ha mond ez neked valamit.
- 419. - lóerős.
- 2015-ös. - évjárat. Júniusi a szépségem.
- Automata váltós. - ezt nem kérdezted, de hát ha érdekel.
- Hát kicsivel több, mint egy éve vettem. - minden vágyam volt.
- És tényleg nem volt olcsó, így foghatnám erre a csövességemet, de az az alap állapotom. Mustang vásárlás ide vagy oda. - vontam vállat hanyagul.
- Áh! A lopást kizárhatod. Szerintem iszonyat béna tolvaj lennék. Ráadásul még aznap visszavinném, mert megbánnám. És olyan szerencsétlen lennék, hogy aközben buknék le és végezném a sitten. Aztán mindenkinek ez lenne a kedvenc sztorija, amin röhöghet. - magamat ismerve. Meg is toldottam egy szemforgatással.
- Mi lenne, ha megtanítanálak nem úgy parkolni, mint egy szégyenbánat, aztán elkezdenél spórolni a csatahajódra? Egyszer csak begurulnál vele a tesód mellé egy ilyen versenyen, és izomból a földig zuhanna az álla. - vontam fel a szemöldököm.
- Nem azt mondom, hogy versenyezz, mert az baromi veszélyes mutatvány lenne, de az arca megérne egy misét, amilyen képet vágna. Ez ilyen tesós szurkálódás. Belefér. És nekem éppenséggel van egy amcsi izomautóm, amin gyakorolhatsz. Ha érdekel. - szerintem előbb ugrana ki az ütközés elé, hogy a testével felfogja, mint hogy összetörje a kocsimat. Ismerem a női sofőrös sztereotípiákat, és valljuk be, hogy azért az esetek elég nagy százalékában igaz is, de... nem aggódok.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
On a hippie trail | Evelyn & Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
On a hippie trail | Evelyn & Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: On a hippie trail | Evelyn & Remington
On a hippie trail | Evelyn & Remington Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
On a hippie trail | Evelyn & Remington
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A cup of coffee friend -Remington&Evelyn
» Party in the Elevator -Remington&Evelyn
» I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
» the hippie preacher - eleanor mainville
» Nevada Remington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum-
Ugrás: