New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

How to choose a professional killer?
TémanyitásHow to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 18 Aug. - 15:26

Party in the castle - killers everywhere




Elképesztő megtiszteltetés ért: Meghívtak egy kastélyba, egy partira, amin állítólag más hozzám hasonló alakok is lesznek. A meghívó félt nem ismertem, de nem is nagyon érdekelt. Persze egy ideig gondolkodtam rajta, egy kicsit érdekelt ki hívott meg, de hamar elengedtem a témát. Úgyse jövök rá.
Kezdetben az is megfordult a fejemben, hogy csapda, de nem aggódtam rajta sokáig. Ha csapda, akkor kiontok egy kis vért és le van a gond, jövök haza. De hé! Senki nem lehet olyan hülye, hogy annak tudatában, hogy ki vagyok, csapdát állítson nekem és még egy gyanús meghívót is küldjön.
Néhány perc múlva már nem is foglalkoztam vele, csak félre dobtam és visszatértem a délutáni pihenéshez. Edgar Allen Poe kötetet olvastam egy fa tövében, miközben a háttérben kellemes orgonaelőadás szólt.

A meghívás napján én is tiszteletem tettem egy közönséges autóval érkezve. Szemügyre vettem a tetszetős kastélyt, mosolyt csalt arcomra. Megigazítottam a nyakam köré tekert kendőt, majd besétáltam a kastélyba, akár csak valami démoni, gonosz szellem. Ahogy elnéztem, talán egyedül én lehettem ennyire kirívó a vendégek között. A többiek viszonylag közönségesen festettek.
- Üdvözlöm a tisztelt egybegyűlteket! - köszöntem be vészjósló mosollyal. Nem akartam én semmi rosszat, de a kisugárzásom folyamatosan azt sugallta mások számára "vigyázz vele". Olyan lehetett ez, mint a darazsak fekete-sárga színe, mely üzenet volt a természet számára: "veszélyes". Talán a fekete-fehér színem lehetett.
Itt persze most mindenki veszélyes, hiszen gyilkosok voltunk itt mindannyian, de ki lehet a legveszélyesebb? Én nem féltem.
Ártani sem terveztem itt az embereknek, de ki tudja mit hoz a jövő. A zsebemben ott volt a borotvakés. Gyors és hatékony módja annak, hogy eltegyek valakit láb alól.
Ha volt kikészítve ital és rágcsa, akkor elkezdtem megkörnyékezni.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 18 Aug. - 22:08
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Egyszer volt, hol nem volt egy sérült lelkű öcsike, ki máig képtelen volt elviselni, hogy ikerbátyja több, jobb és ráadásul még szebb is volt. Így aztán a kis mihaszna fejébe vette, hogy egyszer s mindenkor végett vett testvére életének. Ám ehhez, mint legutóbb is kiderült, ő maga nem volt elég. Pedig a mindenki által imádott bátyus még amolyan löketet is szolgált a céljai eléréséhez. Kurázsit, ha úgy tetszik, csupán őrültségbe csomagolva. Ehj, de Kiannek ez sem volt elég, mindenképp más által akart végezni hatalmas és híres Rowan bátyjával, aki persze mind erről mit sem tudott. Legalább is az ifjabbik ezt gondolta. Na de, ne rontsuk el a partit már is, és a meglepetést is korán lőnénk le vele, ugyebár. Szóval Kian a maga módján alapos kutatásokat végezve, végül meghívta azon személyeket, akikről úgy gondolta a legalkalmasabbak alkalmasabbikjai annak, hogy kifordítsanak engem a bőrömből. Akarom mondani... Kian bátyját. Nem is igazán a hírnevük végett választotta őket, mint inkább különlegességük miatt. Olyan személyeket hívott meg egy vacsora keretében, akikről úgy vélte, hogy ha másként nem, akkor Rowan közelébe férkőzve megölhetik.
Az immáron már csak emlékműként álló kastélyt sem azért bérelte ki arra a kis időre, míg megismerkedik a jövendőbeli üzlettársaival vagy társával, mert olyan csini és kirívó, hanem, mert saját lakhelye nem éppen az ilyen összejövetelekre lett megépítve, laborja pedig megint csak nem volt alkalmas a vacsorára. A kastély pedig egy olyan részén volt a városnak, ahová már turisták se nagyon járnak évek óta, különösen őrzés alatt sem áll, falait is belepte már a zöld, a kaput is bekellett olajozni, mikor megérkeztek, és persze nem ártott egy alapos takarítás sem, de erre meg voltak az emberei, akik ismervén Kian mániáit a renddel és tisztasággal kapcsolatosan, tökéletes munkát végeztek. A szakács pedig időben nekiállt munkálkodni a konyhában, így mire betoppant az első vendég, már haloványan érezni lehetett a hatalmas kastély falai közt szállingózó illatokat, és a kellemesen meghitt hangulatot. Kian nem ült végig az étkező asztalnál, sokat idegeskedik még mindig, túl sokat agyal, bár, ha engem kérdeztek, csak egy bőséges vérontásra volna szüksége, hogy kieressze a gőzt, vagy ha hétköznapi dologra kellene gondolni, akkor egy kíméletlen dugás is jótékony hatással lehetne arra a folyton befeszített hátsójára. De amilyen válogatós, jealousexuality, nem is fog találni magának senkit. Na mindegy, pöppet elkalandoztunk, térjünk is rá a sorjában érkezőkre.
Először Théa Delacour lépte át a kastély kapuját, majd miután megszabadították fölös ruháitól, illetve külön kérték, hogy erős gorillái a hely meghittsége miatt várják meg az étkező előtti aulában, be is kísérték őt az asztalhoz, ahol helyet is foglalt egyik oldalt. Meglepte ugyan, hogy elsőként érkezett, de örült is neki, mert biztonságosabbnak látta így, mintha utolsóként toppanna be. Théa méltán híres alvilági műkincskereskedő volt, és előszeretettel tette rá mancsát mindenre, ami megtetszett neki. Egy ideje már a jó öreg, bolond Travis barlangját is sajátjának tekinti, miután rábukkant néhány szemfüles alkalmazottja. Alapvetően talán nem érdekelte volna az a lyuk a föld alatt, de a kincsek, amiket rejtett ámulatba ejtették, így nem is volt kérdés, hogyha a megboldogultnak már úgy sem kell, hát akkor majd ő gondoskodik azokról a kincsekről.
Nem sokkal utána jelent meg a foglalkozását tekintve a meghívottak közt is talán legkívülállóbb személy, Owen Hernandez, ki főállásban a hadseregnél is egy különleges osztagának főnöke, másodállásban pedig rendszerint lepacsizik az erősebb ellenfelekkel és, ha valaki csak rosszul néz rá, másnap free huggolhat egy bombákkal megrakott öngyilkos merénylővel. Owen minden bizonnyal nem a bátyus bizalmát keresné, mint inkább a bekerítéses módszerrel próbálkozna. Na de itt a nagy bukkanó, honnan tudja, hogy Rowan bácsinak meddig ér a keze? De Kian minden eshetőséget megakart ragadni, hogy eltörölje testvérét a földszínéről, puszta irigységből. Kis seggdugasz... A külföldi munkák végett Owen és Théa sosem voltak túlzottan jóban, így aztán tuti biztos, hogy legalább köztük meg lesz az "egészséges" versenyszellem, amivel ki túrhatják majd a másikat. Már ha... nem őket intézi el a többi vendég. Théa talán nem a legerősebb a meghívottak közt, de meg van a magának való esze, Owen pedig nem csak a katonai képzések alatt szerzett gyakorlatot.
Szinte Owennel együtt érkezett Miss Penelopé, akin még az előző kettő is meglepődött, mert bár a katona sem öltözött ki túlzottan, elvégre nem ünnepségen vesz részt, Penelopé nem csak slampos megjelenésével keltette fel a már ülők figyelmét, a maga kopott fekete, bőrdzsekijével, hanem a puszta jelenlétével is. Tény, hogy karrierje még nem is igazán kezdett felfelé ívelni, de benne pont ez fogta meg Kiant. Tehetséges álarcos, manipulatív és csinos, bárki bizalmát elnyerheti, és nem mellesleg ért a mérgekhez is. Ha Rowan gyanút is fogna és rákeresne a kislányra, bizonyosan semmi gyanúsat nem találna az általános illegális dolgain túl. Erre gondolt Kian, mikor névre szólóan megküldte felé a meghívót. Neki nem voltak emberei, és látszólag olyan könnyedséggel dobta le magát Owen mellé, ki Théaval ült szemben, mintha csak egy vasárnapi ebédre esett volna be. Nos, a modorán van mit csiszolni, de ez nem jelenti azt, hogy ne volna trükk a tarsolyában. Aztán... lehet, hogy tényleg nincs is. Viszont fecsegni azt nagyon tudott, így a megjelenését követő ötödik percben Théa már az evőeszközökkel farkasszemezett, maga elé képzelve, ahogy felvágja a kisasszony torkát és még a hangszálaitól is megszabadítja, hogy még a nyöszörgését se hallja többé. Szinte mindkét néma fél számára felüdülés volt az újabb ajtó nyitódás, bár az üzletasszony onnantól, hogy belépett az érkező, azon imádkozott, hogy csak ne mellé üljön.
Vidar Westberg nem is a higiéniájáról volt híres, mert, ha épp munkájába merült, adta magát, hogy csupa mocsok legyen. Vidar elég elhivatott, vad és szellemileg sem a legépebb személye lehetett a jelenlegi kerek asztal lovagjainak. Arról vált híressé, hogy előszeretettel fogyasztotta el vagy fogyasztott áldozataiból, illetve jobbára úgy élte életét, mint egy kóbor állat, vagy egy területét védő vadkan. Pontosan ezért szemelte ki magának Kian is. Tudta, hogy elsősorban az alkukötés áll legközelebb bátyjához, de egy olyan embert, mint Vidar, aligha lehet pórázra kötni. No, hát minek után vigyorgó, és vadászó tekintettel végig mérte az eddig jelenlévőket, le is dobta magát Théa mellé, annak nagy örömére, aki elfordította ugyan fejét tőle, de még így is jól látható volt mennyire legurítana már egy üveg bort vagy annál is erősebbet, csak, hogy ne a mellette ülővel kelljen állandóan foglalkozni. Nem arról van szó, hogy Vidar érkezése előtt sárban fetrengett, bár az kétségtelen, hogy munkából jöhetett a vacsorára, mivel füle mögött azért volt egy kisebb vér foltocska, farzsebében pedig domborulatából ítélve valaki ujja, így ez adott neki egy fajta stílust, amit mondjuk egy tejben-vajban fürdő nő már kevésbé talál higiénikusnak. Viszont onnantól Miss Penelopé sem jártatta száját feleslegesen.
Dommiel és Mavies már együtt érkeztek, bár csak az idevezető úton kezdtek megismerkedni, mikor kiderült, hogy egy felé vezet útjuk. Persze megölhették volna egymást már az út során is, hogy egy versenytárssal kevesebb várja őket a kastélyban, de így elsőre mindkettő úgy ítélte meg a másikat, hogy gond nélkül el tudja intézni, ha szükségessé válik. Dommiel mondhatni beleszületett az alvilág mocskába, bérgyilkos szülei pedig már 3 éves korábban pisztoly adtak neki játszani, az autó helyett. Még nincs 16, de már több fejes is felbérelte bérgyilkosságra. Nos tény, ami tény, Rowan legyen bármekkora szörnyeteg is, gyereket még sosem ölt, és nem is szándékszik, így ez talán nem is volt teljesen együgyü ötlet Kiantől. De azért ne feledjük el, hogy én sem most jöttem le a falvédőről, hm. Akarom mondani... Rowan... Bwah, de nehéz narrátort játszani... Szóval Dommielre visszatérve, a srác egyből le is dobta magát a csinos vöröske mellé és bor híján töltött magának egy kis vizet, mibe bele is kortyolt. De a kamasz, épp úgy alá becsülte a picilányt, mint amaz a srácot.
Már az a tény, hogy kislánynak nézte is elég távol állt a valóságtól, bár ember legyen a talpán, aki, ha belenéz Mavies szemébe, meghallja vékony hangját, megmondja, hogy valójában már rég elmúlt 30 is. Valami deffekt a géneknél, és a leányzó örökké leányzó marad. Ennek akkor még csak hátrányait érezte Mavies, akit még a családja is eldobott. Legbelül ugyanis ő épp olyan nő, mint az összes többi, vágyakkal, álmokkal, és első örökbefogadása után nem kevés őrültséggel. A viselkedése már akkor sem volt éppen helyénvaló, ellenben élvezte, hogy árvaként ki van nyalva a segge, és lényegében mindent meg kap szüleitől, így hát 18 évesen sem vágyott másra, azon túl, hogy elkezdődött nála a szexuális vonzalom is a férfiak iránt, így a babák, a csoki és a szép ruhák mellett, mindig megpályázta az apukákat is, akik vagy engedtek pedofil hajlamuknak - leginkább abból fakadóan, hogy a 9 éves lány megfenyegette őket - vagy ellenszegültek és általában élő fáklyaként végezték családjukkal, ahol rendszerint az egyetlen túlélő a pici, árva lány volt. Mavies a legkiválóbb példája az antiszociális személyiségnek. Amíg az ember nem lát az álcája mögé, nem számít mekkora fizikai erővel bír - vagy épp nem bír -, könnyen belehalhatnak a találkozásba. Királylányos viselkedéséből fakadóan pedig némi bizonytalansággal foglalt helyet Vidar mellett, aki már most úgy méregette szerencsétlent(?), mintha egy újszülött kis gida lenne, aki tálcán kínálja magát.
Ekkor toppant be az utolsó vendég is, akinek belépőjére persze mind odapillantottak, bár lévén, hogy érthető okokból mindenki saját magát tartotta a legalkalmasabbnak, különösebben nem foglalkoztatta őket a fekete-fehér filteres jövevény, akinek jobb híján az asztal végén jutott már csak hely, Kiannel szemben, aki idővel szintén megjelent és elnézést kért a megvárakoztatásért. De azért örömtelien végig nézett a csoporton, hisz mindenki megjelent, akit várt, és úgy tűnt, tényleg érdekli őket a dolog.
- El se hiszem, hogy mind eljöttetek, hálás vagyok, hát még majd annak, aki végül elvégzi a rá kitűzött feladatot. - szólalt meg újfent, miközben mögötte két oldalt nyíltak az ajtók és sorjában hozták be a fogásokat, illetve az utolsó felszolgálók el kezdték töltögetni a poharakba a bort. Kian sejtette, hogy vendégei így is éhesek már, így nem akarta még beszéddel is húzni az időt. Ráér az majd később is, hiszen hová siessenek. Ő meg szeret biztosra menni.
- Különleges vendégeimnek, különleges vacsora fogások járnak, jómagam pedig igyekeztem olyan fogásokat választani, melyek mindenki kedvére tehetnek, bár az ételek ízének és művészi tálalásának dicsősége a séfünk érdeme, aki túl szégyenlős, hogy előbújjon a konyhából. - magyarázta igyekezvén a legjobb házigazdaként viselkedni, mert Kian számára ez az ügy valóban olyan fontos volt, hogy komoly kapcsolatot alakítson ki azzal, akit majd megbíz a gyilkossággal. Szüksége van a másik bizalmára az ügy alatt, így érthető módon igyekszik kedvükre tenni.
- Az első fogás Foie Gras Torchon. Késői szüretelésű vidal bor mártással, asztalt és friss fügével. - mutatja be az előételt, melyet közben mindenki elé le is tesznek.  
- Tisztában vagyok vele, hogy származásuktól függetlenül is többen oda vannak a francia konyháért, így bátorkodtam olyasfajta ételeket is elkészítettni, melyek kedvükre lesznek. - mosolyogta, majd jó étvágyat kívánva, meg is emelte poharát, hogy engedélyt adjon a vacsora kezdetére. Mavies szerette az ilyen különleges ételeket, így a maga úrihölgy módján neki is állt kés villával az ételnek, Dommiel nem aprózta el, de neki is bejött a puccos kaja, ahogy Penelopénak és Théanak is. Owen kicsit keveselte a kaját, bár abban sem volt benne biztos, hogy amit a tányéron lát, minden ehető, de azért neki állt enni. Vidar pedig kézzel dobálta a szájába a kaját. Nagy eséllyel egy ideig mindenki csendben falatozott - hát legalábbis Vidar kivéve, aki néha szörcsögött egyet-kettőt -, de végül igazán Mavies törte meg a csendet, aki eddig csak szemeivel lopva pillantgatott az utolsóként érkezőre, végül felé is fordította tekintetét. Persze megszólalni csak akkor szólalt, miután illően megtörölgette száját a szalvétába.
- Mi történt a hajaddal? - kérdezte kíváncsi szemekkel, bár egy csepp mosolyt nem lehetett rajta látni.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 18 Aug. - 23:17

Party in the castle - killers everywhere




Alaposan megnéztem magamnak a társaságot, jó volt tudni, hogy kikkel hozott össze a sors. Alig volt ismerős arc, szóval sokat nem tudtam meg, így jobbára csak igyekeztem a beszélgetésekre koncentrálni. Bizonyára mind profik és veszélyesek, csupa nagymenő arc. És micsoda puccos kastély. Igazán kíváncsi voltam ezek után, hogy ki lehet a rejtélyes vendéglátónk. Csak nem kell majd elkezdeni Cluedozni, vagy megy át a vacsora tíz kicsi négerbe?
Hol a hölgy vendégekre, hol a férfi vendégekre pillantottam. Cseppet sem tűntek sem veszélyesnek, sem szexuálisan vonzónak. A szememben legalábbis nem. Legalábbis Dommiel kivételével. Veszélyesnek hangyányit sem néztem volna, de nem utasítottam volna el az ágyban. Ez persze nem jelenti azt, hogy a háttérben sincs semmi. Nem mindenkire van ráírva, hogy veszélyes, vagy, hogy őrült, profi killer.
A köszönésen túl nem szóltam hozzájuk, helyette a székem támlájára tettem bőrkabátom és a megbízót vártam az asztal végében ülve, ahol hely maradt nekem. Nem zavart, szerintem úri helyem volt. Legalább nem ült mellém senki.
Vajon ők ismernek engem? Nem hiszem, de ki tudja.
Hamarosan megjelent a vendéglátónk is, aki furcsa mód sok tekintettben hasonlított rám. Csak nem ő is pórul járt, mint én? Jó lenne, ha fény derülne rá. Majd rákérdek nála egyszer.
A kitűzött feladat... vajon kit kell megölni, hogy ekkora felhajtást kell érte csapni? I. Henrik luxemburgi nagyherceget? Erzsébet királyné utódait? Az elnökünket? Ez egyre érdekesebb.
De ezek szerint csak egy maradhat közülünk.
Nem voltam különösebben éhes és egy kis apró süteménynek jobban örültem volna, mégis elkezdtem megkóstolni az ételt. Nem volt rossz, de túl puccos volt, túl különleges és a maga nemében nevetséges. Ennek ellenére én is ettem, akár csak a többiek, de jobbára csak illemből.
Megfigyeltem a többiek étkezési szokásait is. Úgy véltem Owen osztozhat meglátásaimban és ő is úgy vélhette, valami másféle, közönségesebb étellel jobban jártunk volna, de ezt nem mondtuk ki hangosan.
Miközben a tányér felett ültem és komótosan eszegettem, megcsapta a fülem a "kislány" hangja.  Felpillantottam rá szénfekete szemeimmel, melyek szinte világítottak a fehér arcom miatt.
- Megfésültem - feleltem kissé a kórházban lenyelt vegyszerektől kissé rekedtessé vált, kissé torzult hangomon. Ezek ellenére sem volt azért kellemetlen hangom.
Sejtettem mire gondolhatott, de nem tartoztam neki elszámolással arról, miért nézek ki úgy, ahogy. Csodálom, hogy nem a színemre kérdezett rá. Azt szokták előbb kérdezni az emberek.
Megejtettem egy sötét vigyort.
- Áh, édesem, nem vagy te még túl fiatal közénk? - kérdeztem vigyor közben félre billentve fejem, összekulcsolva ujjaim. - Vagy csak nem nőttél meg? Édesapád talán bezárt egy dobozba, nehogy nagylány legyen belőled?
Ismered a comprachicokat?
- kérdeztem meresztett szemekkel. Nem hagytam neki időt rá, hogy válaszoljon, költői kérdés volt.
- Ők olyan gyermekrablók voltak, akik többségében a fejlődésben lévő gyermekekre specializálódtak. Elrabolták őket és átformálták őket. Volt, akinek a testét bezárták, de lábait-kezeit nem. Azokat hagyták, hadd fejlődjenek, de a testük megállt a növésben. Volt, akiknek a lábaikkal tették ezt. A lábaik megmaradtak a réginek, de testük többi része fejlődött. Törpe lábú felnőtt lett belőlük - meséltem neki szenvtelenül.
Fintorogva néztem őt.
- Úgy nézel ki, mint Wednesday Adams olcsó hasonmása - mondtam lenézően. Cseppet sem volt szimpatikus.
Talán, ha bárkit is kellene választanom, akire azt mondanám szimpatikus, akkor Théa és Dommiel lett volna az. Kiant nem vettem számításba, hiszen ő a házigazda volt. Őt nem vettem figyelembe.
Belekortyoltam a borba, közben lelki szemeim előtt mindenkit megöltem már, aki eljött, de a valóságban ez nem történt még meg. Kezdett egyre kevesebb hangulatom lenni a történethez, de türelmesnek kellett maradnom.
- És most mi lesz? - fordultam Kian felé. - Tábortűz mellett fogunk mesélni magunkról és egy-két gyilkosságunkról? Mondja mit tervezett? - kérdeztem nagy érdeklődéssel, lelkesedéssel, hátha végre kapunk eligazítást és addig sem velem foglalkoznak a szemtelenebb, kíváncsi vendégek.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 23 Aug. - 22:48
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Minek után összejött a nagy csapat - mégha ideiglenesen is, hiszen közülük csak egy jöhet ki majd a végén nyertesként - nekiláthattak a gondosan megtervezett, legjobb - bár kétség kívül nem a leglegálisabban dolgozó - séf által készített lakomának is, amire szegény Kian öcsi nagy meglepetésére többen is húzták a szájukat. Akik viszont nem, azok nagy örömmel falatozták. Kivéve Vidart, aki két marokkal le is tudta, és utána kínjában már csak a kenyeres kosárra járt rá, ami előtte volt. Illetve az italokra, de azt mindenki más is szívesen fogyasztotta. Még a gyerkőcök is. Igaz, Maviest az italnál is jobban lekötötte az asztalnál lévő társaság, akik minden bizonnyal már most az ellenségei. Egyenlőre azonban csak ártatlanságát magára öltve puhatolózott. Dommielt részben már megismerhette, de a többiekkel ilyen téren még igencsak hadilábon áll. Mindazon által Calenek szánt kérdésére kapott válasz után ő vissza is fordult tekintetével a tányéron lévő megkezdett ételre és jobbára azt eszegette, amíg beszél hozzá a kócos karattyoló krapi. Míg Cale beszélt hozzá, ő se a kérdésekre nem felelt, se a válaszokra nem reagált, csupán a mondadó végén pillantott fel ismét rá, s bár lett volna mindenre valami reflektálása, azt úgy gondolta meghagyja később a koporsóból szalasztottnak.
 - Az, hogy már is ilyen "mélységekbe" merültél, arra utal, hogy komoly kisebbségi komplexusod van, ami vicces, viszont így azt is tudom, hogy te sem okozol nagyobb kihívást, mint a muslicák, akik addig pattognak a kijelzőn, míg agyon nem nyomja valaki őket. - válaszolta, majd bekapott egy kisebb falatot, s miután letudta újra megszólalt, ám ezúttal el is mosolyodott. - Azért arra kíváncsi lennék, hogy a véred vörös-e... - vágott bájos pofit a kis sátánfajzat, majd folytatta az evést. No persze, nem csak köztük zajlott le beszélgetés, Kian pedig igyekezett mind eközben mindenkire kellő figyelmet szentelni, hogy ez alapján is elkezdhesse tesztelni őket. Kicsivel odébb Théa és Owen elkezdték egymást szapulni a régi idők kedvéért, noha mindezt szép csomagolásba rejtve, így még a férfi mellett ülő Penelopé sem tudta eldönteni, hogy most "chatszexelnek" egy kis időjárással és érthetetlen fogalmakkal megfűszerezve, vagy épp kiakarják nyírni egymást. Vidar egy szelet közepén kirágott kenyér közepéből figyelte a bizonytalan vöröst, míg talán Dommiel volt az egyedüli, aki passzív módon inkább igyekezett kimaradni mindenből. Ez persze, nem azt jelenti, hogy ne tudna megölni egy bohócot...
Végül valahogy Cale kérdése Kian felé törte meg a felek közti feszültséget és kérdőn néztek ők is a házigazdára, aki lenyelvén az utolsó falatot, letette az evőeszközöket és a tányér mellé könyökölve, össze kulcsolt kezekkel nézett végig a csapaton, majd Calen állapodott meg tekintete.
- Ami azt illeti, nincs tábortűz. És neem, már csak az hiányzik, hogy bárki dolgát megkönnyítsük azzal, hogy feltárjátok technikátok és titkaitok. Szeretném, ha összemérnétek képességeitek egymással néhány próbán. Nem mondom... hogy meg is kell ölni a másikat, de a munkát végül csak egy győztes kaphatja meg. A gyilkosság pedig nem a kegyelemről híres, szóval... nem szólnék bele ki kivel mit csinál... - engedte széjjel kezeit, utalgatva egy s másra. Mindig is ilyen volt. Igyekezett távol maradni az erőszaktól, kimaradni a balhékból és lehetőleg nem könyékig véres lenni, viszont tőle már nem állt távol a zsigeri elvetemültség, hiszen... elég csak bele gondolni, mit művelt Caleel és mit akart velem. Khm.. akarom mondani Rowannel.
- Az sem képtelenség, hogy összefogjatok néhányan, csapatokra vagy párokba álljatok, lévén, hogy a feladatokban előfordulhat, hogy valakinek nagyobb szakértelme van, mint a másiknak. Ráadásul, a későbbiekben remek üzleti partnerekre lelhettek egymásban, ha kicsit jobban megismeritek a másikat. Én magam is terveznék ilyesmit, de ez nagyban függ attól, ki lesz a bajnok. - folytatta, majd magához vette boros poharát, amit az egyik felszolgáló meg is töltött neki, és egy korty után folytatta.
- A feladat valójában elég egyszerű. Mindössze kivitelezni bonyolult. - tette le a poharat, majd ismételten végignézett a csapaton. - Azt szeretném, ha egyikőtök megölné a bátyám. Rowant. - bökte végül ki, s bár ő maga valami borzongató némaságra és kíváncsi szemekre számított, a csapat elég vegyesen fogadta a hírt, ami kicsit össze is zavart szegény kicsi Kian lelkecskéjét.
- Várj, Rowant? Rowan Millst? Trickstert? - kérdezte kissé méltatlankodva Théa, és már most érezni lehetett hangjából, hogy ez neki nagyon nem fekszik. - Az a fickó az egyik legjobb üzlettársam, aki remekül áll egyik lábával az alvilági oldalon, másikkal a legális üzletelésnél. Jobb összekötött keresve sem találnék nála. Azt hittem valaki másról van szó... - rázta fejét a nő, majd sóhajtva széttárta kezeit. - Ebben én nem veszek részt. Az üzletem egy része veszne oda vele. - kelt fel a székből, ami jobbára mindenki csendben figyelt. Kian, szegény, némileg megsemmisülve pillantott a távozó nő után, s nem csak azért, mert így lettek eggyel kevesebben, hanem, mert Théaval szeretett volna üzletet kötni is. Szívás. De igazán csak Penelopé borította ki megjegyzésével.
- Én azt hittem te vagy Trickster... - motyogta még csak nem is olyan hangosan, de igen érzékenypontra tapintva, amire Kian fogait csikorgatva vágott akkorát pont a tányérjára, hogy az ketté tört, a pohara pedig felborult. - Kian vagyok! KIAN! - ordította, nos... nem kicsit idegesen, majd miután tudatosult benne a felszabadult dühének eredménye, szépen elcsendesült. Egy kis ideig legalább is, mert rá fél percre felugrott helyéről és elkezdett körbe járkálni az asztal körül.
- Sajnálatos módon, Rowant sokan istenítik innen is és onnan is, így nehéz bekeríteni. Egy egyszerű bérgyilkos pedig kevés a megöléséhez... - kezdte el megmagyarázni döntésének okát. Tény, ami tény, amíg nem látta saját szemével Kian, ő sem hitte volna el, mekkora egy manipulátor köcsög a bátyja, hiszen még az ellensége is bevédte, mikor ők rá támadtak. Sőt, Travis maga fenyegette meg a labirintusban, hogy megjárja, ha Rowannek baja lesz. Ezért Kian úgy döntött olyan bérgyilkosra van szüksége, aki nem csak jól végzi munkáját, de képes ellenállni bátyjának. Aki már gyűlöli vagy ott akkor képes lesz gyűlölni. A feladat teljesítése és a hűség pedig kellően meg lesz fizetve, de ezt a meghívókra is ráíratta.
-  Szóval tessék átgondolni, ki kinek az oldalán áll, és ha továbbra is úgy érzik megéri egy ilyen semmirekellő életét kioltani cserébe azért a tömérdek pénzért és hatalomért, amit adok, kérem fáradjanak át a nappaliba. Aki nem érez  annyi erőt, hogy teljesítse eme feladatot, az pedig kérem a bejárati ajtón át húzzon a picsába. - mosolyogta elvéve az asztalról egy tiszta boros poharat és magának töltve kezdte azt kortyolgatni. Ideges volt, persze, mert már most nem a tervei szerint alakulnak a dolgok. Mindig is egy hiszti gép volt. Nem csoda, hogy tőle szabadultak meg a szülők...
Owen magában azt gondolta, kicsit túl bonyolítja a kölyök a dolgot, de neki nem volt ellenére az ígért pénz, így elsőként indult el a nappali felé, őt pedig azt asztalt megkerülve követte Dommiel, majd Mavies és Vidar is. Penelopé bizonyára utoljára indult meg, láthatóan még mindig bizonytalan volt.
Dommiel átsétálva a másik helyiségbe egyből azon kezdett morfondírozni, hogy vajon nem e színjáték az egész, hisz azzal, hogy az üzletasszony lelépett párosan maradtak, Kian pedig burkoltan is, de felhívta rá figyelmük, hogy meg lehet szükséges lehet a csapatmunka. Azzal még a kölyök is tisztában van, hogy a világ minden dolgára ő sem lehet képes, ahogy a többiek sem, így ha választásra is adná a fejét, alaposan át kell gondolnia. Főleg, mert akit nem választ, az ellenség lesz. Owen már most azt nézte, hogy vajon mire fel kellett átjönniük a nappaliba, míg Penelopé a körmeivel babrált, Mavies pedig Dommiel morfondírozását nézte, mivel azt gondolta, hogy a srác éppen tervet sző ellenük, így lehet neki is azt kellene. Vidar... nos, ő ledobta magát az egyik kanapéra és a fogait piszkálta.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyCsüt. 24 Aug. - 18:09

Party in the castle - killers everywhere




Nem reagáltam le a lány megjegyzéseit. Egyelőre nem, majd lesz rá még lehetőségem. Egyelőre Kian volt számomra fontos és érdekes, az ő szavai jobban érdekeltek, mint az, hogy egy kis taknyossal viaskodjak, így mikor felelt a kérdésemre, bólintottam. Ezek szerint lesz program, lesznek "játékok".
Hamarosan következett a lényeg is. Hogy mi lesz a győztes feladata, ám ez láthatóan nem mindenkinek tetszett. Théának például nem.
Mindenre figyeltem, mindent igyekeztem megjegyezni, elraktározni magamban, hiszen fontos információkat hallhatok, amik később jól jöhetnek. Például az, hogy Théa és Rowan között milyen viszony van. Én ezt a nő helyében nem teregettem volna ki itt mindenki előtt. Nem beszéltem volna egy leendő halottal való kapcsolatomról a gyilkosai és a főellensége előtt. A kis bolond.
Elképesztő mekkora harag szabadult fel belőle a szöszi meggondolatlan megjegyzésére. Nagyon elege lehet a testvéréből. Szerencsés lennék, amiért én egyke vagyok? Egy pillanatig elmerengtem a kialakult helyzeten.
Magamban jót nevettem a záró beszéden, hangosan persze nem. Szórakoztatott a fickó indulatossága. Vicces volt mérgesnek és kiábrándultnak látni. Látni, hogy mennyire kapaszkodik az itt egybegyűltekbe és a reménybe, amit beléjük ölt.
Hamarosan követtem a társaságot, bár nekem nem volt túl sok kedvem a miérteken gondolkodni, így egyszerűen csak Mavies felé fordultam és feltűrtem az ingem a bal karomon.
- Hé kislány. Az előbb kíváncsi voltál valamire. Nézz csak ide! - emeltem meg karom és zsebemből kivettem az egyik borotvakést -, ami még friss volt, mint a reggeli harmat, nemrég szereztem be -, majd szétnyitottam és felvágtam a karom oldalát. Nem vágtam mélyre, mert nem akartam feleslegesen súlyos sérüléseket okozni magamnak, de vágtam olyan sebet, hogy mindenki számára jól látható legyen a méregzöld vér, ami a sebből távozik.
- Az én vérem nem vörös! - mondtam hátborzongató hangon és kissé tébolyodott pillantásokkal. - Na mit szólsz? Elégedett vagy? És a te véred? Megnézzük? - kérdeztem felé mutatva a borotvával. - Egy apró kis vágás a torkodban megmutatja majd a színt. - vigyorogtam. - Nyugodtan szólj, ha érdekel még valami. Állok rendelkezésedre.
Arcom mellé emeltem a pengét használatra készen és szétnéztem a jelenlévőkön.
- Egyéb kérdés?

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyHétf. 28 Aug. - 19:34
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Bár a dolgok itt-ott kilengedeztek, nem teljesen a terv szerint alakulva, de azért még nem volt teljesen veszett az ügy. Csupán Kian fiú volt kicsit túl érzékeny. Még egy-két ilyen, és majd leszokik róla. Théat ugyan elvesztette, és immáron Penelopéval sem szimpatizált túlzottan, de igazából nem is az volt a lényeg, hogy puszipajtása legyen annak, aki megölé fivérét, csupán rendesen végezze el a munkát, és ne úgy térjen vissza a fizetségért, hogy közli, egyébként átpártolt Rowan mellé. Nem volna példátlan, de roppant mód bosszantó lenne.
A nappaliba már nem követte a kis csapatot, azt akarta, hogy ők maguk találják fel magukat, lévén, hogy bátyához sem tudna használati útmutatót adni. Amit tud, elárul róla, de biztosan még ő sem tudhat mindent. Ó, de nem ám, te kis csibész!
A nappaliban már jobbára mindenki magával volt elfoglalva, ami nem is csoda, hiszen nem tudhatták mi fog történni, csak azt, hogy nyerniük kell. Mavies ugyan megállt, mikor a kócos krapek szólt neki, és felé is fordult, de érdeklődése iránta abban a minutumban köddé vált, mikor a fickó egy egyszerű kérdésből ellenségként kezdte kezelni. Persze érthető, és valószínűleg a kislányszerűség sem gondolta másképp, de szabadakarat van, had érezze azt, amit. Úgy is őrült a többségük.
- Utálom a zöldet. - jelentette ki tény közlően, fenn hordott orral, mint egy sértett királylány, aki szóra sem méltatná a komornyikját. De a kijelentése nyomán végül nem fordult el tőle azonnal. - Hmm, most, hogy így mondod, volna még valami. Kíváncsivá tettél, hogy vajon halhatatlan is vagy-e? Csak nyisszantsd el a torkod, és egyből kiderülne... - válaszolta egy angyali mosollyal, várva, hogy meg is tegye, de pár pillanat múlva valószínűleg ott is hagyta, bár nem másik társaság reményében, így túl messzire sem ment. A többiek nem különösebben foglalkoztak velük, Vidar is csak böfögött egyet. Ám mielőtt még elmélyülhettek volna az ismerkedésbe - bár nem feltételezem, hogy ez alapból tervben volt - elkezdtek pislákolni a fények. Ez nem tartott tovább néhány pillanatnál, de utána sikoltás, kiabálás, edények csörömpölése és golyózápor zaját lehetett hallani az étkező, pontosabban a konyha felől. Hogy mi volt Kiannek, azt nem tudni, hiszen azután, hogy a többiek átsétáltak a nappaliba ő fel szívódott valamerre. De azt elárulhatom, hogy a szakács és a konyhai dolgozók megritkítása nem az ő ötlete volt. A zajok néhány perc múlva teljesen elhalkultak.
- Nem kellene megnéznünk? - kérdezte a vöröske bizonytalanul, miközben jobbára a katona fickóra pillantgatott.
- Talán csak szórakozik. Ő sem lehet különb a testvérénél, pont olyan hibbant... - jegyezte meg Owen a nappaliból kivezető ajtó felé, ahonnan senki se jött be hozzájuk. Se Kian, se valamelyik segédje. Szívás... Ellenben nem sokkal rá, hogy alább hagyott a fegyver ropogása a nappali másik felében lévő résnyire nyitott ajtó mögül beszéd hangok szűrődtek ki. Owen egyből előkapta pisztolyát, miközben Vidar is felkelt a kanapéról és elindult a hang irányába. Penelopé úgy volt vele, hogy megvárja, míg mindenki bemegy, aztán majd ő is követi őket. Még Dommiel is elővarázsolt kis egyenruhájának zakója alól egy méretes pisztolyt és Mavies is előhúzott zoknijából egy kést. Senki se akart meghalni, így nagyon előre menni sem, ha csak Cale úgy nem döntött, hogy lesz olyan bátor. Owennek ugyan megfordult fejében, hogy belöki valamelyik gyereket, de végül kellő ösztönzést kaptak egy az étkező felőli ajtó nyitódás után behajított füstölgő valamivel, ami földet érve a szoba egyik végébe gurult és sűrű, lilaszerű füsttel kezdte megtölteni a helyiséget közeledve a hang irányába eddig nem túl kíváncsi csapat felé. Persze próbálkozhatnak kinyitni egy-két ablakot, esetleg betörni, de azok bizony törésállóak és zárva mindegyik. Szorul a hurok cimbik, de vajon lesz e igazi győztes?
Ha nem indulnak el, át az ajtón, mely egy vaksötét lépcsőhöz és azon túl egy szintén sötét pinceszerűségbe vezeti őket, akkor a sűrű, fojtogató lila füst nem csak a szobát lepi el, de szépen bekúszik a légcsövükbe is és első körben, ájulásig fojtogatja őket. Az első két köhögés után Mavies belátta, hogy ő nem bírná sokáig levegő nélkül, így elindult, Owen és Dommiel is követte. Vidar egyenlőre a pincelejáró mellett állt és figyelte a másik kettőt, hogy mennek e vagy sem. Penelopé se akart megfulladni, de őszintén szólva, elnézve a csapatot, maga mögé sem szívesen engedne senkit. Pláne a vaksötétben. Mondjuk Owennek volt lámpája, Dommielnek meg telefonja, ami Penelopénak is akad, csak hát a helyzet okozta stressz véget még nem jutott el az agyáig.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyHétf. 28 Aug. - 20:08

Party in the castle - killers everywhere




Figyelmem semmi nem tudta igazán megragadni, csak a fegyverek ropogása. Rögvest egy gondolat kezdett körvonalazódni bennem: Théa téglaként jött ide és végig információkkal látta el Rowant, majd mikor mind bejöttünk és ő egyedül maradt jelezte is neki, hogy ránk jöhetnek. Nem lennék meglepve.
Ha olyan jó üzleti partnerek, akkor minden bizonnyal nem örülne neki, ha megölnénk őt. Szerintem végig Kian tesójának kezére dolgozott.
Más magyarázat nem nagyon van rá, hogyan és kik törnének ránk egy isten háta mögötti kastélyban.
Figyeltem és hallgattam minden információt, reakciót, ami elhangzott, amit láthattam.
Végig higgadtan ültem, majd mikor megláttam a szivárgó füstöt levettem a nyakam köré tekert kendőt és orrom-szám elé kötöttem, hogy némi védelmet nyújtson a gáz ellen, még ha nem is helyettesíthetett egy rendes gázálarcot. A semminél több volt.
Vártam, hogy a füst egyre több teret kapjon és a sötétség is egyre erősebb legyen, majd a sötétség leple alatt elkaptam Penelopét és befogtam a száját. Magamhoz öleltem, hogy háta a mellkasomnak feküdjön és elvágtam a torkát ügyelve rá, hogy a vér ne felém spricceljen és a lehető legkevesebb hangot adjuk magunkról, majd lefektettem, hogy ne puffanással érjen földet.
Ha Vidar még ott volt, akkor az ő száját is befogtam és háttal magamnak szorítva elvágtam a torkát és lefektettem. Amennyiben ő nem várt meg minket és követte őket a pincébe, akkor nem történt meg a megölése sem.
Levettem zakóm, melynek véres lett az ujja, beletöröltem borotvakésem és félre dobtam a zakót. Nem akartam, hogy a vér elárulja tettem, bár valószínűleg úgyis fel fog nekik tűnni a zakó hiánya, ami árulkodó lesz.
Követtem őket a pincébe, hiszen már lassan én is elkezdtem letüdőzni a cuccot, nem volt sok időm. De legalább egy-két embert ki tudtam iktatni, így az ellenségek tábora is csökkenni kezdett.
Leérve sem vettem le a kendőt, hiszen fogalmam sem volt róla, hogy odalent mi vár ránk. Majd leveszem, ha biztos lehetek benne, hogy gázmentes a hely és nem akarnak utánunk dobni semmit.
- Na mi van idelenn? - kérdeztem a többieket, ha még éltek.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyKedd 29 Aug. - 21:09
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Cale húzása sokat dobott az izgalmakon, bááár azzal ő is tisztában volt, hogy igen hamar ráfognak jönni a gyilkolásra specializálódott kis csapat, hogy merre az utolsó lánc szem, és az ő zakója. Vidar még azelőtt lement, hogy eltűnt szeme elől a vöröske. Úgy volt vele, hogy ennyit még nem kis sem ér egy jó falat. Vagy, hogy max később visszatér egy harapás erejéig. Bár azt nem tudta a lépcsőn lefelé, hogy addigra sajnos a falatja ki fog hűlni. De hát mindenhol vannak gyenge láncszemek, és ezúttal nem is egy szép nyaklánc megalkotása a cél, mint a páratlan győzelem, aminél nincsen második vagy harmadik helyezett, ezt bizony Kian is elárulta. Hogy Théa milyen sorsra jutott, az maradjon az én titkom, idővel bizonyosan úgy is kifog derülni a számukra is. Szóval az odafenti romló életkörülményeket tekintve, mindenki úgy döntött, hogy inkább választja a vaksötétet. Persze voltak lámpák, meg telefonok, de akkor sem tudták bevilágítani az egész teret, és azért lássuk be, bárhol lehetnek csapdák vagy aknák... és itt nem a kutyáéra gondolok. Hogy a gáz ne jusson be a pincébe, ezzel nehezítve a dolguk, az egyik konyhában már végző illető, gázmaszkban becsukta utánuk az ajtót. S amint kattant a zár, a pince egyetlen nagy lámpája fel is oltódott, aminek fénye, ha a falakig nem is jutott el, így is kivehető volt, hogy a helyiség teljesen üres, leszámítva az ajtóval szembeni oldalt, ahol faltól falig, földtől plafonig egy hatalmas nagy kivetítő állt, és nem sokkal a lámpa feloltódása után el is indult, hanggal. Na és ki volt rajta???
*Helló kis krapekok!
Mi vagyunk a Maniax! Rowan vagyok, aaz agytröszt a kis csapatunkban!
A remény és bölcsesség üzenetét hoztuk el nektek!
Itt egy rövid kis nevetés után meg kell, hogy álljak, mivel az egyik illetlen haldokló úgy nyögdécsel a háttérben, hogy lassan pornófilmnek hiszik majd a műsort. Ó, de egyébként... a helyszín maga az étkező, ahol 10 perccel ezelőtt még finytorogtak a kajára, most meg minden csupa vér és husika. Na de, az illető kiiktatása után folytattam a mondadóm, magam is csatlakozva ehhez a remek játékhoz.
Némelyek nem tudnak viselkedni...
Teszem el a pisztolyt.
Ti mind rabok vagytok.
Ami szerintetek józan ész, valójában csak egy börtön a fejetekben, ami nem engedi látni, hogy mind csak fogaskerekek vagytok egy óriási gépezetben.
ÉBRESZTŐ!!
Miért lennétek fogaskerekek, legyetek szabadok, mint miii...
...vagy ő...
Csípek bele az egyik halott őr pofikájába, aki akkor még azt hitte jó oldalon áll, mert Kian így, Kian úgy, deee... tévedett.
Mosoooly!
Heherészek kicsit, mikor a hátunk mögül közeledő léptek zaját és Kian "Az étkezőbe, gyorsan, gyorsan!" kiáltását is hallani, így rögtönöznünk kell, szóval magamra veszem a biztonsági őr sapeszát és elkezdek lehasalni, hogy azt higgyék én is csupán egy áldozat vagyok, aztán mikor kellően elbízták maguk, lecsapunk Kianre.
Mennem kell!
De nyugalom. Hamarosan visszajövünk!
Kapaszkodjatok emberek, mert még semmit se láttatok, há-háá!
Nevetek a kamerába, és a kép megszűnik. Az ajtó immáron zárva, s úgy tűnik nem is nagyon hallatszódik át, mi történhet odafent.
Abban a pillanatban pedig egy vetítő mögötti ajtón keresztül átugorva, beszakítottam a vetítőt, kezemben egy puskával, mögöttem még néhány fegyverrel, sisakkal és mellénnyel felszerelkezett barátommal. Mavies tett és hátra néhány lépést, Owen és Dommiel pedig a túlerőt látva inkább leengedték a fegyverüket. Vidar... hát ő nézett a nagy szemeivel, éhesen, mint, aki müzli szeleteket látna helyettünk. Fura alak. Na mindegy...
- Hát milyen kis csini csapatot szántak a megölésemre! Ezt nevezem! - nevettem jóízűen, aztán újfent végig néztem a bandán. Feltűnt, hogy valaki hiányzik, de nagyjából ennyire is érdekelt a dolog, mert hát, aki nem bírja, nem is baj, ha kiesik.
- Nem állítanám, hogy toboroznék, mert mindig bőven akad emberem, deee... azért így előzékenyen megkérdezném, van-e olyan önként jelentkező, aki már most átpártolna az öcsikétől hozzám? - érdeklődtem vigyorogva, kibiztosítva a puskát is.

*Némi változtatással, de a videóban kb. ugyanezeket mondja. Attól tekintsünk el, hogy szirénáznak, mert itt most csak Kianék vannak. Very Happy Illetve nyilván mivel ott vették fel a felvételt, az arca is már heges, a ruhája is az, amit hordani szokott How to choose a professional killer? 2451935670

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyKedd 29 Aug. - 22:06

Party in the castle - killers everywhere




Leérve már mindenki a kivetítőre pillantott, ekkor én is így tettem és fejben megállapítottam, hogy ismét jó volt a ráérző képességem. Szóval ez az alak Rowan? Ezt a semmitmondó alakot kell megölni? És mi olyan nehéz benne? Ehhez a fickóhoz kellett egy ilyen hadsereg?
Igaz, voltak emberei, nem is kevés, de akkor sem láttam rajta, hogy ha nincsenek ott az emberei, akkor különösebb erőfeszítést kellene tenni a megölésére. Vagy csak ők voltak amatőrök. De az a tény, hogy ez a pasas és az emberei bejutottak ide, az is azt bizonyítja, hogy Kian sem túl profi és előre látó.
Az adás alig ért véget, hamarosan Rowan szó szerint betört hozzánk és kezdte is a jópofizást, amit én nem értékeltem túlzottan, csak faképpel meredtem rájuk. A nagy és híres gyilkosok egy perc alatt adták meg magukat, amin csak fejem csóváltam. Ennyit róluk, Kian jobban is megválogathatta volna kiket hív ide.
Cseppet sem féltem, még csak meg sem rezzentem. Engem az ilyen hatásvadász, slasher filmes klisé alakok nem tudnak megrémíteni. Több kell, hogy megrezzenjek, ezen maximum csak a szemöldököm emelgettem.
- Mi olyan vicces? - kérdeztem értetlenül. - Két perc alatt annyit röhögtél, mint a vicckedvelők egy stand up est alatt, plusz, amit nem hallottam. Ez valami betegség? Idegrendszer? - billentettem oldalra a fejem.
Átpártolni? Heh... ha Kian gyökér is volt, legalább a testvérét jól ismerte.
- Téged nagyon sokat bánthattak és mellőzhettek gyerekként, hogy egy ilyen önző barom lettél nagy korodra, de ki vagyok én, hogy ezt megítéljem, ugye? - pillantottam Rowan szemeibe.
Megcsóváltam a fejem, majd eltettem a késem az ingem zsebébe, kezeim nadrágom zsebeibe süllyesztettem. Természetesen volt borotvakés a nadrágom zsebeiben is, bár nem terveztem most használni.
- Jól van öregem, akkor, amíg te honfoglalót játszol ezekkel az anyámasszony katonáival, addig én szétnézek a konyhában. Csak van valami ehető-iható még - indultam is el, de mikor mellé értem megálltam még és odaböktem neki. - Azért gondold végig kiket szervezel be. Ha ezek neked így megadták magukat, számolj vele, hogy ha át is állnak hozzád, de másnak is megadják majd magukat. Aki egyszer megadja magát, megadja magát újra, ha olyan helyzetbe kerül.
Aki ér valamit, az vagy küzd és győz, vagy küzd és meghal, de fegyvert le nem ereszt. Az megalázó és méltatlan.

Most pedig, ha megbocsátanak... - vállon veregettem és már mentem is tovább, hacsak vissza nem tartanak.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 30 Aug. - 12:56
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Ugyan volt egy kis agyalás, most még is mi tévők legyenek, kinek a játéka is ez és miképpen járnának jobban, végül úgy döntöttek megadják maguk. Egy kivételével. No persze az sem baj. Owent és Maviest egyből le is lőtték, csak Dommielt és Vidart hagytam életben. Owen pénzéhes, nekem pedig nem áll módomban túlfizetni egy embert a többihez képest, Mavies pedig roppant mód manipulatív teremtés. Kis ördögből pedig egy is elég. Vidar láthatóan őrült, aligha vonzaná a pénz és hatalom, nem akarna ő ártani nekem, ha csak valami felsőbb hatalom nem adja meg azt, amire igazán vágyik, ami... tudja fene mi lehet. Dommiel pedig okos fiú, azon túl pedig nincs 18 ergó még gyerek, gyereket pedig nem ölök. Ő is leengedte a fegyvert, akkor én miért ne tenném? Bebizonyítom nekik, hogy fele annyira sem vagyok elvetemült, mint azt, Kian állítja, vagy, mint Kian. A meglepetésem sokkalta intenzívebben hatott rá, mint gondoltam, de nem is finomítottunk rajta túl sokat, gyorsan kellett a szer. Minek után már csak egy porcelán baba maradt, a legkevésbé sem tartottam kisöcsém gyilkos tervétől. Nem mintha eddig egy parányit is megijedtem volna, más különben már rég halott lenne, ami képtelenség, mert engem szórakoztat, mikor keresik a megölésem módját, isten ne adja még odáig is eljutnak, hogy összeütközzünk. Ráadásul mióta kicsi Vuk meg öngyilkolta magát, már rosszcsont látogatóim se nagyon akadnak. Nincs már méltó ellenfelem, amitől unalmassá váltak napjaim, hisz eddig alkalomadtán mindig ez töltötte ki napjaim.
- Ó, basszus! - csapom össze kezeim megjátszott csalódottsággal. - Te nem tudtad, hogy a mímesek kussban adják elő magukat? Elrontod az egészet! De még ha némafilmből is léptél volna elő, nagyon rosszul csinálod, ugye tudod? - vigyorodtam el szélesen, kicsit előrébb hajolva, oldalra biccentett fejjel. Majd kiegyenesedve legyintettem rá. Oda se neki, nem lehet mindenki profi. Bár meg kell hagyni, Mr.P a diliházban igazán kitett magáért, és még csak monokrómnak sem kellett lennie.
- Önző? - kérdek vissza meglepetten, még játékosan csípőre is teszem kezeim. - És ezt még is miből szűrted le? Hogy lehetőséget ajánlottam? Hooogy engedtem, hogy le jöhessetek, mint, hogy inkább odafent fulladjatok meg? Vaaagy most éppen azt gondolod, hogy saját magaddal kell ezt megvitatnod, lévén, hogy sunyi módon, te nyírtad ki az egyik versenytársatok, még azelőtt, hogy sportszerűen megmérkőzhetettek volna...? Ejnye no, kettőnk közül nem én vagyok a rossz fiú, drága Szörnyella béna utánzata. - illegetem ujjam is hozzá, de ismételten széles mosollyal. Helyettem épp elég megvető pillantást kapott Dommieltől és Vidartól.
- Minden bizonnyal! - bólogatok, az előzőkre nem is reagálva, az nekem túl fárasztó volna. Olyasvalakire, aki alig ha érne fel a mi szintünkhöz, nem áll módomban több idő pocsékolni, mint egy taknyos zsepi kidobására. - De azért csak óvatosan. Ki tudja miben mennyi mérget tartalmazhatnak. De érted aligha kár... - vonok vállat, ám mielőtt még visszafordulhatnék a kis csapatomhoz, megáll mellettem. Ezek nagyon bölcs jó tanácsok. Mintha életemben először vágnék valami veszélyesbe, pedig arcomról is lerít, mennyire vágom az alvilági szabályokat. Csak éppen szarok rájuk.
- Ahw... hát milyen drága jó tanácsaid vannak... - jegyzem meg hangosan, majd mikor eléri az első lépcsőfokot, folytatom. - Akkor te nem csak szégyenletes és értéktelen vagy, de még gyáva is, hogy elfutsz. Pedig még csak meg sem fenyegettelek... - bukott ki belőlem a röhögés. - Nézd a jó oldalát, ha eddig nem is jegyzet meg magának a kutya sem, mostantól ujjal fognak mutogatni rád, hogy ez a meszes képű tojt be egy tök barátságos, oké, néha kicsit talán kegyetlen jófej sráctól. - kacagtam, majd intettem neki. - Au revoir!
A kastély földszinti és emeleti része már úgy is fel lett gyújtva, amitől a mérges gázok csak még veszélyesebbek, de mit neki egy kis fulladás, ha úgy is a Pokolra jut. Mi pedig elindultunk a vetítő mögötti alagútban, ahonnan jöttünk. Ha meggondolná magát, azt hallani fogjuk, hiszen visszhangzik az egész hely, na meg, azért az én embereim képzettek, és ha be is próbálkozni a lopakodó becserkészéssel, mint, ahogy a vörinél, azért itt mindenki alaposan felkészült még a fegyveres harcokra is. A két újdonsült részben még elég bizonytalan helyet foglaló emberkét kísérték elől, míg én középen mentem, mögöttem pedig még néhány emberem. Kian már jó helyen van.
- Azért fáj, hogy engem nem hívtak meg... - jegyeztem meg útközben.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 30 Aug. - 16:52

Party in the castle - killers everywhere




- Fekete-fehér vicc? Csak ennyire futotta? Rasszista vicceid nincsenek? - kérdeztem laposakat pislogva.
Jellemzően még ahhoz is lassú és gyenge volt, hogy azt tudja miért gondoltam pont az önzőségre.
- Mindent magadnak akarsz. Nem hagysz másokat játszani, nem hagysz másoknak teret. A testvéred játszótársait is magadnak akarod, nehogy jól érezze magát. Miért? Mert önző vagy.
De tagadd csak. Ha nem önző vagy, akkor gyáva. Ha annyira veszélyes és hatalmas lennél, akkor nem kéne mögéd ennyi testőr és nem jöttél volna ide elrontani az esténket, hanem megvártad volna, hogy egyikünk nyerjen és megpróbáljon megölni. Ha annyira vagány lennél, bevállalnád és egyedül néznél szembe egyikünkkel, amikor meglátogat.

Na mi lesz? Melyiket vállalod be? Az önzőt, vagy a gyávát? Mert egyiket muszáj lesz. Vagy tovább tagadsz?
Nade mit ért a nagylelkűséged, ha utána megölted őket? Nem volt mindegy neked, hogy halnak meg? És ezek után még felróvod nekem, hogy én is megöltem valakit közülük? Vagy a szíved fáj, hogy nem te tetted meg? Lassú voltál, én meg gyorsabb. Legközelebb tempózol.


- Nem drágák ezek, ingyen kaptad őket. Rászorulsz ezekre az adományokra.
Éppen csak felléptem az első lépcsőre, amikor újra megszólalt.
- Ugyan miért erőltetném meg magam? Egy perc alatt meg tudnálak ölni, nem jelentesz kihívást, de miért tenném? - fordultam vissza. - Nem vagyok őrült, ha csak megpróbálnám is megölnének a cimboráid. Nem ér annyit nekem a halálod, hogy lelőjenek.
Felmentem, de az ajtó zárva volt, ráadásul a tűz miatt a kilincs is felforrósodott, ami megégette a kezem.
- Azt a kurva! - mondtam a kelleténél hangosabban és meglengettem a kezem, így végül utánuk mentem. Szemeimmel Rowant kerestem, majd megpillantottam és a társaságába szegődtem ellépve két embere között.
- Azt hiszem veletek tartok egy ideig. A másik kijárat reménytelenül vacak - pillantottam felé. - Meséld már el nekem, miért van körülmetélve a képed? Ez valami zsidó szokás? Zsidó vagy?

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyKedd 5 Szept. - 21:32
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
- Ha kevés volna, reagálásra sem méltattál volna, de ezek szerint azért odaütött. - vigyorogtam elégedetten és igen, lehet hogy egy picit gonoszul. Aztán hagytam, hogy folytassa, én pedig türelmesen, de látszódó türelmetlenséggel hallgattam, kéz fejem forgatva s jelezve, hogy mondja csak nyugodtan, valamikor csak érdekelni fog. Valakit.
- Hmm, nem. És tudod, miért nem? Mert azt hiszed, hogy a klisés "Tagadd csak" dologgal majd nagyra nősz bárki szemében. De ez nem így van. Lehetőségek tárházát adtam most a kezetekben, amivel élhettek is szabadon. Az, hogy akarok dolgokat, hm, hát igen, ki nem? De, hogy mindent? Ugyan már, tényleg úgy nézek ki, mint aki tárt karokkal vár...? - vigyorodom el, de utána folytatom is. - A saját tered csak is te korlátozhatod. Ezt mindenki tudja. Vagy a zárt ajtó tart vissza? Ugyan kérlek, és még többre tartod magad a kislánynál...? - csóválom fejem lesajnálóan felé.
- Én is szeretek játszani. De egy percig sem köteleztelek rá bennetek, hogy álljatok mellém. Csupán felajánlottam, és többségeket élt vele. Ne sajnáld tőlük, hogy veled ellentétben szabadon dönthetnek. - tárom szét karjaim rosszalló pillantásokat vetve felé, amiért irigy a többiekre.
- De azért cuki tőled, hogy ilyen unalmas képpel azért aggódsz a kis lelkéért... Bár fingod sincs róla melyikünk kicsoda gondolom... - vigyorgom, mert alapvetően szórakoztatónak találom a beképzelt kis pofázmányát. Csak sajnos a cirkuszomban már nem férne el. Nála... hmmm. hogy is mondjam... színesebb egyéniségekre van szükségem.
- Elrontani? Hófehérke, ezen csak javítani lehetne... - mosolygom bájosan, és ezalatt a röpke pár perc alatt ki is nyírják a kellemetlenkedőket. - Na de ki mondta, hogy ne hagynám, hogy versenyezzetek? Csak sajátos módon szűröm ki a leggyengébbeket, hogy legalább a nagyobbak küzdelme izgalmasabb legyen. Ki akarna kakast a harci kutyák közé, ha úgy is tudjuk mi lesz a vége...? Óóóó...óóó...óó Értem már! Fáj, hogy én látogattalak meg és nem fordítva... Sajnálom, de ha rátok várok sosem hozhatom el a világvégét... - tárom szét újfent kezeim, hogy hát mit lehet tenni. A tettek és a szavak embere vagyok, de ezúttal tényleg szeretném, ha a tervek szerint haladnának a dolgok.
- Ki szerint? Szerinted? Bocs, de a fekete-fehér műsoroknak már rég befellegzett. Nem adok a szavadra, mert már... hát tudod, divatja múlt vagy. Mintha egy kihajított, kifakult festményből estél volna ki... Csodálom, hogy még élsz. Ekkora színkavalkádban... - nevetem el magam, mert szerintem roppant mód vicces a különbség köztünk.
- Igazad lehet. A vakká tévő füstben megölni egy amúgy is életképtelen lányt, bizony igen nagy dicsőség. - tapsoltam meg. - Dehát én is azt szoktam mondogatni, hogy valahol el kell kezdeni, és lássuk be, azzal a kis kaparóval szerintem ki is maxoltad a lehetőségeid. - mosolygom elismerően, és persze gúnyolódva.
- Hmm, ha már tempó... egész végig a szabadakaratról papolsz, de még mindig itt rontod a levegőt. Mire vársz még...? Talán fogjam a kezed, míg felérsz a lépcsőn? Remélem nem félsz az ajtó mögötti dolgoktól... - vigyorodom el.
- De te még ingyen sem kellenél... ha már valami unalmas dolgot kellene bámulnom, nézem inkább a plafont. - nevetem el magam, és figyelem, ahogy végre elindul. Látom, hogy magára vette, különben nem zavartatva magát már rég a kilinccsel bajlódna. Szemeim forgatva hallgattam, majd intve neki a soha viszontlátásra elindultam a kis cserkészekkel.
Félúton az alagútban azon töprengtem, játszak-e még Kiannel, vagy tanulva az akció filmekben lévő gonosztevőkből, ne húzzam az időt. Nem akarom megölni, de lássuk be, hogy nem mindig lesz rá időm. Vele... meg a gondjaival. Szóval ki kell, hogy találjak valamit, amivel kellően lefoglalom, hogy kicsit másra is tudjak figyelni. Ezeken töprengve csapódott mellém a kis ügyefogyi. Ismételten szemeim forgatva kacagtam el magam. Nesze neked. Egy valakit nem akarok, az is a nyakamon marad. Persze, most még csak az út végéig... Szerinte... aztán már vigyük is el a legközelebbi hullaházba vagy temetőbe.
- Te aztán könnyen feladod, pajti! Lehetőséged van, és még is inkább velünk tartasz... Borzalmasan kiszámítható egyén vagy... Ráadásul mindez fekete-fehér kiadásban... - csóválom fejem szám húzva. Jól megverte a sors, de szerintem már korábban sem lehetett valami színes egyéniség. - Legalább a neved elárulnád, hogy ne kelljen gúnyosabbnál gúnyosabb neveket kitalálnom? Fárasztó ám... - puffogom, de közben már látni a fényt az alagút végén, és nem, nem a halálunkra gondolok.
- Ahww... na látod, ez már majdnem jó volt... majdnem jó... - vigyorgok felé, miközben kilépünk a fénybe, amire Vidar horkant is egy nagyot. Vagy is azt gondoltam, hogy a fény bántja ennyire a helyes kis pofiját, de tévedtem.
- Uh-lá-lá! - torpanok meg és csípőre teszem kezeim, miközben a tőlünk kb. 10-15 méterre álló, lila bőrrucis kislányra pillantok. - Eltévedtél bogaram? - kérdem, bár most még magam sem olyan érdekfeszítően, mert minden bizonnyal nem túrázni járt erre. És akkor egyből be is villant.
- Te kis csiripiszli! - emelem fel ujjam és integetek felé vele. - Te voltál, aki beleavatkozott a nagyok dolgába a tetőn. Hát szabad ilyet? Bele ütni az orrod mások dolgába? - dorgálom meg, bár a kisebb terpesz és a harci állásából ítélve most sincs épp vicces kedvébe. Aztán meglátom a felnőtt palit is mögötte. Kezdek morci lenni. Ott áll mögöttük két furgon is, plusz egy halottas kocsi koporsóval, de ahhoz gondolom előbb át kell verekednünk magunk rajtuk. Őszintén szólva nem ölnék gyereket, szóval a másik kis kölyökre nézek mellettem.
- Te még nem vagy 18, igaz? Intézd el, biztos nem lehet olyan nehéz. Sőt... megadom annak lehetőségét, hogy, aki kinyírja őket, az főnyereményként életben hagyom és eldöntheti, hogy tovább áll vagy dolgozik nekem. - ajánlom fel és hagyom is, hogyha kedvük támad intézkedjenek, mert még csak az hiányzik, hogy egy gyerek véres tapadjon a kezemhez.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyKedd 5 Szept. - 22:40

Party in the castle - killers everywhere




Kezdett idegesíteni a fickó, de még nem voltam abban a helyzetben, hogy megtehessem, hogy végezzek vele, vagy éppen megmutassam neki kivel is beszél és miért nem kéne ilyen hangnemet megütnie. Nevessen csak, sértegessen csak, meg fogja kapni a jussát.
Mindent meg lehet magyarázni, ő pedig meg is tette. Megpróbálta megmagyarázni a lehetetlent is, de nem foglalkoztam vele, inkább megindultam a lépcső felé, de miután ott tettem egy sikertelen próbálkozást a nyomába szegődtem, amit gunyoros megjegyzéssel fogadott. Hát nem veszi észre, hogy nem vicces? Nem tűnik fel neki, hogy senki nem nevet? Én meg főleg nem, pedig nekem poénkodik. Rajtam.
- Az ember azt hinné, ha már ránk rontasz, tudod ki-ki. Nicholas RedWood a nevem. Kezet nemfogunk.

Elijah szó szerint majd kicsapta szemeivel a szélvédőt, úgy megdöbbent, amikor elmotorozott a kis pisis. Nehezére esett elhinni, amit látott és akkor döbbent rá, talán volt valami abban, amit Julian mondott neki induláskor. A kocsit izzította is és a nyomába szegődött, egyre azon tanakodva mikor-kitől-hogy tanult meg motorozni és melyik cég gyárt motort gyerekekre. Miket rejthet még az a garázs?
Fogalma sem volt mibe keverte őt öreg barátja, de mikor megérkeztek és odament a lányhoz meg is torpant Rowan és az emberei láttán.
- Oké... ez is csak velem fordulhat elő... - motyogta és azon gondolkodott:
A., Vajon most Julian mit csinálhat? Vajon ő is kiveszi a részét, vagy megint ő az, aki megszívja?
B., Mi a fenének jött ide Julie és mi folyik itt a lángoló kastélynál? Kik azok a rossz arcok?
Mikor Rowan parancsba adja a lány megölését, Elijah is pisztolyt ránt.
Megindult egy alapos leszámolás szerű harc, melyben Elijah fedezte Juliet, aki láthatóan nem ma kezdte karrierjét.

A harcolók tömegében én is kivettem a részem, de én másra játszottam. Megöltem a hozzám közelebbi alakokat, mivel a többség előre ment, hogy védjék munkaadójukat, majd egy téglával szinte agyonvertem Rowant, hogy ájuljon el, majd mikor a heves harcban volt néhány szabad pillanatom a hátamra kaptam az elkábult fiút és bedugtam őt az egyik kisbuszba, amivel el is hajtottam, míg ők egymást gyilkolták.
Igyekeztem a lehető leghamarabb eltűnni, míg ők a harc kellős közepén tartottak. Eszeveszett tempóban vezettem, minden közlekedési szabályt áthágtam, sőt, még balesetet is bevállaltam, hogy a lehető leghamarabb el tudjak tűnni, mielőtt még valaki beérne engem. Mellék utakon mentem, majd egyszer csak letettem a furgont és gyalog vágtam neki egy útnak, majd feltörtem egy másik kocsit, amivel újra útnak eredtem egészen az erdei kis házamig, ahol eltűnhettünk a világ szeme elől.
Ha esetleg Rowan megpróbált volna észhez térni, akkor ismét csak lecsaptam őt, hogy pihenjen még, majd átkutattam őt, hogy mik vannak nála. Bármit, ami elárulhatná őt. Megtaláltam a telefonját, majd megkötöztem és zsákot húztam a fejére.
A telefonjában kezdtem nyomozni. Képek, telefonszámok, SMS-ek, ha voltak, messenger üzenetek, amíg egyszeriben sikerrel nem jártam. Felhívtam egy telefonszámot, de bele se kellett szólnom, mert egy mondat ütötte meg a fülem. Valaki apának szólította.

Nem telt hosszú időbe, hogy megtudjam ki az a bizonyos lány és hol találjam. Mikor a nyomára bukkantam, leütöttem és őt is magamhoz vettem. Innen már csak egy lépés volt a sikerem. Leültettem őket egymással szemben, megkötöztem a lányt is és egy fa keretet erősítettem mindkettőjük nyaka köré, majd borotva éles guilotine pengéket helyeztem a keret sínébe. Köteleket szereltem a pengékre és a megfelelő módon köréjük fontam.
Ennek egy volt a lényege. Ha Rowan mozgatni kezdi a háta mögé kötött kezeit, akkor az Avery nyaka elé szerelt pengét elkezdi a nyaka felé húzni, amivel könnyedén elvághatja a torkát, vagy le is fejezheti, ha nagyon megrántja a kezét.
Ha Avery mozgatja majd a kezeit, akkor pedig az apja jár pórul a penge által.
Ugyanez a mechanizmus van a lábaiknál is, csak az saját magukra káros. Ha Rowan mozgatni kezdi a lábait, vagy rúgdalódzni próbál, akkor a nyaka köré szerelt pengét a saját torkába fogja rántani, ahogy Avery is, ha nagyon ficánkol. Tehát megölheti egymást is, de magukat is.
Jobb, ha nyugton maradnak.
Lehúztam Rowan fejéről a zsákot, majd vártam, hogy ébredezzenek és ismerjék fel helyzetüket.
Őszintén reméltem, hogy meg tudunk majd egyezni. Biztos ösztönzően fog hatni rá a lánya jelenléte.

Avery bevonása és elfogása a "zsaroláshoz" Avery felhasználójának beleegyezésével történt Smile
@Avery Mila Ozera

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 6 Szept. - 18:46
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Gőzöm sincs mennyi idő telhetett el, mire magamhoz tértem, de már ülő helyzetben voltam, érezhetően fogságban. Őszintén? Csalódtam. Nem állítom, hogy meglepett. Cseppet sem. Inkább bosszantó, hogy a saját tükörképének látott, és lám, hát végül csak nekem lett igazam. Még azelőtt éreztem a fémes ízt a számban, a vér jellegzetes illatát az orromban, s tudtam, hogy az enyém, mielőtt kinyitottam volna a szemeim. Éreztem, hogy a homlokomból is csöpög és az orrom hegyéről is. A számban meg feltételezem, a cipelésem és a fekvésem közben folyt bele. Finoman megropogtattam a nyakam, ahogy lassan ismét vissza szállt testembe az élet, aztán lassan kinyitottam szemeim. Nem volt semmit kétségbeesés, se félelem, se semmi. Azon már nagyooon régen túl vagyok. Bár az tény, hogy a szemem elé táruló látvány meglepett. Ilyen sokáig aludtam volna? Nesze neked, ha alvás helyett kávét vedelsz. Megbosszulja ám a szervezeted. Ha láttam, hogy a kis vöröspanda is ébredezik, vagy már ébren van, széles mosolyra húzódtak ajkaim.
- Aaa, bogaram, te még ilyen veszélyesnek tűnő helyzetekben is pont olyan imádnivalóan tudsz szundikálni, mint azok a bébi cicák, akiktől még az is elolvad, aki rühelli azokat a szőrgombócokat. - olvadoztam tőle, mert utoljára kis pelusosként láttam szundikálni, az meg már jó régen volt. Aztán amolyan tanári pofát felvéve, alsó ajkam feljebb tolva folytattam.
- De most már legalább látod és minden bizonnyal érted, hogy miért nem kerestelek korábban. De hát tudod, hogy van ez... néha este porondmester, nappal meg Trickster... - vonok vállat aprón, mert bár nem látom át teljesen ennek az amatőr munkának a mechanizmusát, feltételezem a mozgás nem válhat előnyünkre. Akár hogy is, ha beszélt is addig hozzám az a meszes képű, teljesen figyelmen kívül hagytam. A kislányom minden szempontból elsőbbséget élvez, örökké. És aki fenyegeti, bántja vagy csak rosszul néz rá, nos, az pontosan úgy fog járni, mint hamarosan ez félkész gipszöntvény.
- De vajon, hogy talált meg téged is, ez a borsóagyú? - gondolkodom hangosan, és vagy általa vagy Avery által, vagy végül hamar, de én is rájövök magamtól, lévén, hogy nem feszül a teló a zsebembe, így nem nehéz összerakni a képet. - Ahww, tündérbaba, csak nem apának szólítottál??? - kerekedtek el szemeim, de rögtön meg is hatódtam, hisz erre még sosem volt példa. Szomorú, hogy nem én hallottam először, de azért így is büszke vagyok magunkra. Örülök, hogy a szüleimmel és velem ellentétben, a mi kapcsolatunk legalább jó. Aztán nagyot sóhajtva, hogy ne érezze magát kiközösítve és kezdjen el hisztizni a színtelen személyre pillantottam jó sok csalódottsággal és lenézéssel szemem tükreiben.
- Na akkor nézzük csak, vajon hagyta-e el bármilyen mondat is eddig a szád, mellyel engem vádoltál meg és amit te itt most nem követtél el...? Hmm... hát ez bizony nehéz ügy. Gyáva és önző. Röpke órák alatt pipáltad ki mindkettőt a magad részéről. Elrabolni egy ártatlan kislányt? Wáó, én meg még azt hittem férfiből vagy, de úgy tűnik nem csak a szín hiányzik belőled, de a lábad között sincs semmi... - csóválom fejem, majd ciccentve elpillantok. - Szóvaaal, ha jól sejtem, számodra ez az esély egyenlőség? Még ahhoz is gyáva vagy, hogy te magad szállj szembe velem, inkább a lányomra bízod? Azta, ez nem csak gyáva, de nagyooon szánalmas dolog is. - sóhajtom mélységesen csalódva személyében, mert, hogy egészen más alkatnak adta elő magát.
- És most mi lesz? Várunk? Vagy megölöd egyikünket? Esetleg mindkettőnket? És utána? Elbújsz ide és reméled, hogy majd senki sem talál rád? Vagy elbújsz a világvégén, gondolván, hogy ott majd nem érnek utól? Megspórolnám neked az odautat azzal, hogy elárulom, sokra nem mész vele. De legalább az utolsó perceidben világot látsz... - vonok vállat rá. - A következő hónapban én is tervezek Koreába menni... szuper jó előadóra bukkantam. - közöltem velük elvigyorodva, ahogy a jövőbeli legújabb és legütősebb produkciónkra gondoltam, el is néztem Avery felé.
- Tekintve, hogy a korosztályod jó nagy rétege is oda van ezekért a porcelán pofi pasikért, imádni fogják! Csak elkapom, elhurcolom és megnevelem. - teszem hozzá még mindig a pici lány felé, mert tekintve, hogy kissé elvadult személyről van szó, szükségessé válhat, hogy kezessé tegyük. Addig meg majd az oroszlánok közé zárjuk...
- Ó, bocs... mondtál valamit...? - pillantottam vissza az unalmas harmadikra.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 6 Szept. - 19:32

Party in the castle - killers everywhere




Kivételesen csendes figyelemmel ajándékoztam meg őket, bár kezdett kifordulni a gyomrom az émelyítő cukorfalatkodástól, amit levágott ez az ipse. Kezdtem unni, hogy játsza az édes, aranyos apát, de mit tehettem? Nem zavartam meg őket benne, joguk van hozzá. Addig úgyse figyel rám, amíg vele törődik. Ez szinte már törvény, meg kellett várnom, hogy végre befejezze apai kötelességeit.
Szidalmaira, beszólásaira, dumájára nem terveztem válaszolni. Nem voltam az a fajta alak, aki annyira szívesen vitázna ilyesmiken. Már beszéltünk róla korábban, rám pedig egyáltalán nem igaz, amit mondott. Nem önzőségből és nem gyávaságból tettem.
Nem terveztem még megölni sem őt, sem a lányát, nem arra kellenek nekem, hogy kiéljem gyilkolási vágyam, annál többre. De szóba se akar állni velem, csak fújja-fújja a saját dumáját, ami már kezdett bosszantani. Szájal, szájal, de értelmet nem látok benne. Csak felesleges szócséplés.
Mikor végre befejezte és visszafordult hozzám kérdésével Avery mögé léptem és két oldalról, feje két oldalán a pengére fogtam, hogy szükség esetén tudjak rajta rántani egyet a lány nyaka felé.
- Áruld el hol van Kian - kértem nemes egyszerűséggel. - Ha nem mondod meg, vagy hamis adatokat adsz meg, akkor levágom a lányod fejét - mondtam mindenféle érzés nélkül. Nem foglalkoztatott, hogy egy fiatal lány, az meg végképp nem, hogy valakinek a lánya.
- Egyszerűbb, ha őszintén megmondod hol a testvéred. Ha megbizonyosodtam róla, hogy rendben van, visszajövök és elengedem a lányod. És talán téged is. Ne vágd magad alatt a fát. És ne gyere nekem azzal a dumával, hogy megölted és elégett, mert úgyse hiszem el.
De hé. Nem kell együtt működnöd velem. De akkor már most törődj bele, hogy dárdahegyre tűzöm a lányka fejét, mint a nyalókát a pálcára és kitűzheted a kertedbe madár nasinak. Biztos örömmel csipkednek ki belőle ezt-azt. Legalább ők jóllaknak a te makacsságod miatt.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 6 Szept. - 21:25
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Kívánságára szemeim forgattam. Komolyan? Miatta kellett lemaradnunk az izgalmas kungfu műsorról? Averyt meg miatta cibálta el a szüleitől, talán egy jó kis program kellős közepén...? Komolyan??? Kian miatt? Na most kezdett csak igazán érdekelni a dolog miértje. Elkuncogom magam.
- Dehogy vágod... Hiszen attól még nem lesz meg ő sem... És az azt jelentené, hogy kudarcot vallottál. Nagyon rosszul csinálod ezt a fenyegetős dolgot... Látszik, hogy nem ebbe a korba tartozol, Hófehérke... - csóválom fejem, magasba szökött szemöldökkel közölve a száraz tényeket. Aztán ciccegve lengettem fejem ide oda, persze távol a pengétől.
- De azért nincs minden veszve, sápadt barátom. Valamit valamiért, haah? - vonom fel egyik szemöldököm, sejtelmes mosollyal kísérve. - Áruld el nekem, miért vagy úgy oda érte és elárulom hol van. De előre szólok, meg fogsz lepődni. - figyelmeztetem. - Még csak most ismerkedtetek meg... szóvaal nem viszony. Deee még lehetne... még lehetne? Őszintén szólva egyikőtök sem tudnám elképzelni, nos.. még pucéran sem, pedig ő az ikertestvérem. Nem... ez nem az érzelmekről szól, ugye? Nem, persze, hogy nem. Hmm... a pénz... az már valami. Talán csóró vagy, hogy az ő kegyeire fáj a fogad? Poénból biztos keveset fizetne értem, mondván, hogy fabatkát sem ért az életem... Vagy nem is a pénz...? Hmm... Vajon miért olyan fontos neked, hogy rálelj Kianre? Talán régi ismerős, még is csak? Nem úgy néztetek ki... - találgattam, mert minél okosabba érvekkel hozakodtam elő és intettem le magam, rá kellett döbbenjek, ez sokkal érdekes, mint hittem. Nem is a bérgyilkosom megölése, hanem az indok, amiért egyikük úgy picsog utána, mintha egykor a pincsije lett volna.
- Régi páciens? Szokott ő torzszülötteket kreálni, de azért nálad sokkal... khm... jobb minőségűeket. - gondolkodtam hangosan. S ahogy ezen gondolat szép lassan hagyja, hogy elmerüljek benne, újabb kérdésekre sarkall. - Ismerős a pofázmányod. Nem ismerjük mi véletlenül egymást? Még azelőtt, hogy hipóban áztál volna?

Nem mintha rájuk vártam volna, de idő közben Julie és ideiglenes - bár elég kétesen megjelenő - társa is leveri a bandát, egy-kettőt talán életben is hagyva. S miután ők már nem jelentenek veszélyt, egyből a neki segítő fickóra fogja az egyik hullától elkobzott pisztolyt.
- Ki vagy te és miért segítettél? Küldött valaki? Honnan tudtad, hogy merre jövök? Válaszolj! Mert piszkosul jól lövök! Kian embere vagy? Vagy Rowané? Egyiké se! Beszélj! - követelte, tartva mindig akkora távolságot, hogy a férfi ne tudjon oda ugrani és elvenni tőle a pisztolyt.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 6 Szept. - 22:05

Party in the castle - killers everywhere




- Még mindig Nicholas a nevem - jegyeztem meg, miközben hallgattam, hogy új alternatívát javasol nekem. Kicsit olcsó árnak tűnik az ellensége hollétének elárulásáért. Csak annyit kellene tennem, hogy elmondom miért? Vagy lehet csak az időt húzza? Úgy sem volt semmije, amivel fel tudta volna ellenem venni a kesztyűt, nekem meg késeim voltak.
- Érzelmek? Ne nevettes, nem az én műfajom. Ha csóró lennék és pénz kellene, akkor neked is dolgozhattam volna, nem? Nekem mindegy lett volna ki pénzel. De nem, nem a pénz. Találgass tovább - adtam neki lehetőséget. Érdekelt, vajon rájön-e magától miért olyan fontos nekem Kian.
- Torszülött lennék? Kérlek. Akkor te mi vagy ezzel az arccal? Te sem nyernél szépségversenyt.
Kérdésére állam simogatva mértem őt végig. Nekem nem igen rémlett.
- Hát nem tudom. Szerintem téged most látlak először - mondtam vállaim megvonva.
- Szóval... - kezdtem bele - azért szeretném Kiant visszakapni, mert mégis csak ő a megbízóm. Elhívott engem egy versenyre, egy munkalehetőségre és te ezt félbe szakítottad. Megakadályoztad. Ezt pedig nem engedhetem meg - ecseteltem neki és nem is hazudtam. - Szeretném, ha elárulnád hol van a megbízóm. Én hozzá vagyok hűséges, nem szokásom térfelet váltani. Csupán ennyi. Nem érzelmek és nem is pénz.

Elijah megbizonyosodott róla, hogy Julie nem kispályás, majd maga elé emelte kezeit, mikor a lány fegyvert fogott rá. Hát igen, szegény srác megint kifogta. Julian békésen elvolt a gyerekkel, lealázott pár embert, ő pedig életveszélyes akción vett részt és ki tudja mi vár még rá.
Tulajdonképpen nem zavarta annyira, mint mutatta, hasonlóan barátjához ő is kifejezetten az izgalmas, veszélyes akciókat szerette, azért is szeretett vele tartani külföldi útjaira is.
Minden pénzt megadott volna érte, ha megtudhatta volna mikor, hol, hogy és miért tanulta meg mindezt a lány. Azért ez nem volt mindennapos. Vajon egy tizenhárom-tizenöt éves lány milyen alapon jut idáig?
Egy pár pillanatig szóhoz sem jutott, aztán végül csak kiböktem, amit kellett.
- Julian küldött. A kollégája, jobban mondva a barátja vagyok, Elijah Lincoln. Ő kért meg rá, hogy tartsalak szemmel és ha kellene segítség, akkor lépjek. Ő most nem tudott itt lenni, mert apádat helyettesíti az iskolában, míg ő dolgozik...

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptySzer. 6 Szept. - 23:17
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Nicholas, mikulás vagy Rosszcsont Jack, fontos ez? - biccentettem oldalra fejem nyűgösen, mert nem igazán a lényegen ragadt meg, és ez kicsit fárasztó már. De csak eljutottunk a kérdések és válaszok fejtegetésére. Nem hittem volna, hogy ténylegesen sikerül kihoznia a sodromból, de magamra vessek ugye, amiért megint valami égi, de legalább is valami hatalmas dologra gondoltam. Morcos hümmögésemet elfojtva összeszorítottam ajkaim. Hűség. Ezt mondta. Hűség... Édes faszom... Még ha egy fakabát volna, azt mondom, hát igen, nekik már alaposan átmosták a fejecskéjük, de egy hibbant, hogy láthat hűséget, pláne olyan iránt, akit nem is ismer?!?! Behunyom szemeim, mielőtt dühömben kirobbannának és fújok egyet, hogy lehiggadjak.
- Jól értem, kedves együgyű barátom, hogy én adtam nektek több lehetőséget is, sőt még azon belül is választhattatok jobbnál jobb lehetőségek közül, te meg ahhoz leszel hűséges, aki egymásnak uszított titeket, mondván, hogy majd eldől melyikőtök éli túl vagy sem és azt küldi harcba? Mi a fasz ember? Teljesen elhaltak az agysejtjeid?! - emeltem fel hangom, de még idejében lehiggadtam, mielőtt meg is mozdultam volna idegességemben. Sóhajtottam egyet. Megint. Aaaagybaaaaj. Na ez az, ami nem vicces. Morogtam valamit halkan, majd felpillantottam rá elégedetlenül ugyan, de az alku az alku.
- Ott áll mögötted. - pislogtam laposakat, még mindig neheztelve erre a borzalmas válaszra. Még a klisésen hangzó pénz is elfogadhatóbb indok.
Kian ott állt mögötte néhány méterrel hátrébb rám fogott pisztolyt, miközben lényegében meghatódva pillogott Nickyre, noha külön ki lett emelve, hogy szó sem volt érzelmekről. De hát ő ilyen kis érzelmi éhenkórász. Még ha csak puszta munkából is, de tartozni valakihez... Szinte láttam előre a következő fejezetük, Kian teljesen értelmetlen pénz kidobásait és felesleges munkáit, amiket azért ad ennek a monokróm agyhalottnak, hogy maga mellett tudhassa. Igaz nem rég érkezett, így sok minden másról lemaradt, de azt hiszem a mostaniakra való reakciója az arcára volt írva.
- Hát ki volna a legalkalmasabb bérgyilkos, ha nem te? - mosolyogtam még mindig pöppet meghatódva, ami jól látható volt meg-meg remegő ajkain. - Ami azt illeti, én örülnék neki, ha főállásban dolgoznál nekem Rowan után... - bólogatott már akár most szerződésre fel is véve a palit.
- Biztositok mindent, amire szükséged lehet, és persze mellette rendesen meg is fizetlek. - ígérte meg. Na mit mondtam? A csillagokat is leígérné, hogy együtt legye...akarom mondani dolgozhassanak.

Julie eleinte nem volt biztos a férfi mondadójában, Juliant ugyanis sokan ismerhetik az akcióiból, de a részletezés megerősítette, hogy ténylegesen a barátja, így gyorsan le is engedte a pisztolyt és megkönnyebbülten sóhajtva nyújtotta oda kezét.
- Oh, akkor nagyon örvendek, Julian Hemlock. Julian barátja az én barátom is. Azt hittem, hogy valami profi bérgyilkos vagy, mikor láttam, hogy elintézted egyszerre azt a két fickót. De ez mindent megmagyaráz. Örülök, hogy itt vagy és kösz, hogy segítettél... - rázott vele kezet, ha neki sem volt ellenére, aztán eszébe is jutott a nagy dumálás közepette, hogy tulajdonképpen munkájuk még nem ért végett. - Ó, basszus. Meg kell találnunk őket. Kian veszélyben lehet. Rowan, a vörös már többször is megpróbálta megölni. - vázolta fel röviden a szitut ki ellen mennek, és kit kell megvédeniük. Ő legalább is így tudta Kiantől, és nyilván őt tartotta emiatt a jó fiúnak. Mondjuk ez részlet kérdése. A pisztolyt azért eltette.
- Gőzöm sincs hová mehettek, de nekem nincs meg hozzá a felszerelésem, hogy kiderítsem... még. Te nem tudnád kideríteni? A motorom gyorsabb és könnyebben elférünk vele kis helyeken is. Mehetünk azzal. De sietnünk kell.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyCsüt. 7 Szept. - 20:17

Party in the castle - killers everywhere




- Miért, neked nem lenne szar érzés, ha megfosztanának a nevedtől?! Hívjalak ezentúl sebhelyesnek, vagy bohócnak? Nem telik semmibe, de ne sértődj meg tőle!
Mikor feleltem kérdésére, ami a miértet illette meglepett mennyire felháborította a válaszom. Még a végén tesz egy akaratlan mozdulatot indulatosságában és lefejezi a lányát. Az nem kis jelenet lenne.
- Miért, tán nem ez a természet törvénye? - kérdeztem félre billentett fejjel, a késemmel játszadozva. - Annak idején a gladiátorok is egymással harcoltak és csak egy lehetett a bajnok. Egy, aki a császár kegyeit elnyeri. És ez így volt sok-sok évszázadon át a történelemben. Nem szeretem, amikor mindenki azonos, mindenki profi. Gondolj bele. Van egy sereg katona, mondjuk harmincan. És azt mondja rájuk az őrmester, hogy "maguk a legjobbak".  Ez nem lehetséges. A "leg" szó, csak egy valamire utalhat. Arra, ami kiemelkedő és az csak egy valami, vagy egy valaki lehet. És nincs olyan, hogy egységes - legyintettem erre-arra jobb kezemmel, mintha hesegetnék valamit. - Valaki mindig jobb valakinél, valaki mindig többet ér. És én vagyok az, aki a legtöbbet ér. És te is hazudsz az embereidnek, ha azonos rangon és méltósággal kezeled őket. Mert nem foglalhatja el mindenki ugyanazt a helyet. Különbségek vannak, szintkülönbségek, értékbeli különbségek. Valaki mindig fontosabb és jobb lesz és én az engem megillető helyre akarok kerülni, amit te sosem tudnál nekem megadni.
Szerintem jól teszi, ha versenyt szervez. Én is csak a legjobbal vagyok hajlandó együtt dolgozni. A lovagi tornáknak volt jelentősége. Ma már kiveszett az emberekből a felfelé törekvés. Mindenki egyelő. Ugyan. Aki ezt terjeszti, az elmebeteg. De te ezt aligha értheted meg.
Ahogy nincs benned elhivatottság sem. Aki pedig a hűséget nem ismeri, annak jövője sincs.


Nem akartam hinni a fülemnek, amikor azt mondta mögöttem áll. Csak akkor bizonyosodtam meg róla, illetve akkor hittem el, amikor meghallottam a hangját.
Azért megnyugtató volt a gondolat, hogy tudtam, jól van leendő munkaadóm, bár érdekelt volna mi történt vele az idő alatt, amíg állt a káosz a várban, mi pedig idáig jutottunk. Talán sikerült elmenekülnie és követett minket? Vagy ez is csak a játéka része?
- Természetesen - bólintottam rá az ajánlatra és már viszketett a tenyerem, hogy megrántsam a nyaka köré szerelt guliotine pengét.
Odaléptem Rowan mögé, majd a pengére fogtam két oldalt.
- Tudod... ha rajtam múlik egyre kevesebb olyan alak lesz a földön, mint te - mondtam a sebhelyesnek. - Igyekszem átírni a világ jövőjét. Egy szép új világot teremteni. Abban pedig nincs helyed. És még sok sok másik embernek sem. Tisztogatok. És talán ebben is partnerra lelhetek benne.

Elijah megnyugodott, amikor sikerült közös nevezőre jutni. Julian neve minden helyzetre megoldás. Ezt már kezdte megjegyezni és megszokni. Néhol tényleg elég volt csak kiejtenie cimborája nevét és a helyzet pozitívan változott.
Kezet fogott vele, nem volt ellenére.
Munkájuk volt. Igen. Több is, főleg, hogy neki Julian is beszervezett egyet, ami most idáig vezette. Lehet néha meg kéne gondolnia mikbe ugrik bele. Tehát a vöröst Rowannek hívják. Vajon ki lehetett a másik, aki magával vitte? És ki az a Kian és miről is van szó amúgy? Elkélt volna még néhány magyarázat, hogy több mindennel legyen tisztában.
Julian által volt némi hozzáférése egyes bűnözői nyilvántartásokhoz, így elővette telefonját és a rátelepített egyik programot kezdte böngészni, amíg meg nem találta a hippózott bőrű képét a nyilvántartásban.
- Nicholas RedWood - mutatta meg neki a férfi képét. - Nincs ismert lakcím... - mondta, miközben próbált beszámolókat keresni, internetes cikkeket, facebook bejegyzéseket, stb. - Az erdő felé szokták látni... talán arra felé lakhat.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 8 Szept. - 14:24
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Szemeim forgatom hisztijén, ami a nevét illeti, hát ki gondolta volna, hogy ez ennyire mélyen érinti. Bár ebből adódóan az is eszembe jut, hogy esetleg a múltban egészen más dolgoktól is megfosztották és most ezért ilyen érzékeny erre. Ez érdekes, bár kinézetét tekintve egyáltalán nem meglepő. Kétlem, hogy a piros pofikáját hiányolja, és tudtommal lelket még senki sem tudott ellopni a másiktól, deee emlékektől már foszthatunk meg másokat. Nem tűnik  teljesen elveszettnek e téren, legalább is nem látom bizonyitékát, hogy elveszett emlékek után vágyna, ugyanakkor mondadója erősen arra utal, hogy magányában már nem tudott mit kitalálni magának, mint, hogy saját képére formálja a világot. Bolond. Ha tisztább fejjel gondolkodna és nem rágnák belül a kukacok az agyát, ő is tudhatná, hogy ez nem így működik. Még ha lehetséges is volna... majd biztos ő meg a kis borotvája fogja megváltoztatni a világot, mi? Ugyan kérlek... Gyerekes, de ezt már akkor is láttam gőgösségében, mikor a pincében blablázott. nem csoda hát, hogy sikerült felbosszantania.
- Ó, szóval számodra Kian a császár? Na ez az, ami röhejes! - csóváltam fejem, és bár erősen próbáltam megérteni való szándékait mind e mögött, egyszerűen a gyomrom is felfordul tőle.
- Bla-bla-bla... A világ hazugságokra épül, jobb, ha ezt mielőbb belátod, Nicky. Nem mintha én olyan ismeretes volnék a szakmában, de azt is tudom, hogy a katonákat arra is megtanítják, hogyha a harctéren eltalálják a társukat, akinek ellövik mind a két lábát, eltörik a karja, meg különben is folyik ki a bele, szóval kampec, akkor a társa odamegy hozzá, megfogja a kis kezecskéjét, és azt mondogatja neki: Minden rendben lesz, nem fogsz meghalni. Ki jutunk innen és rendbe jössz, cimbi. A sokktól, az izgalomtól és minden bizonnyal a fájdalomtól, már amennyi ilyenkor eljut az ember agyáig, úgy sem jutna eszébe, hogy a másik hazudik neki, és hogy a lábai ne nőnének vissza a kórházban. Persze, hogy nincs legjobb! És ha már összemérjük ki az, nálad is találnánk jobbat, sőt annál is, míg el nem jutunk olyan fantáziálgatásig, ahol már latba vetjük az isteneket és a sátánt is. Szóval... ne gyere nekem a történelem órával. Tudom, most léptél elő valamelyik ezeréves töri könyvből, ahol még fekete-fehérben nyomtattak, de ideje felébredni. Hát nem figyeltél a videómra? - osztottam neki az észt, mert amit mond egy része igen, valós, csak annyi különbséggel, hogy ez itt már nem a ókor, és nyers hús helyett is jobb szeretik a pácoltat vagy rántott húst. A kard helyett feltalálták a gránátot, a tudósok meg a biofegyvert. Az, hogy összemérte volna egy-két hülyével az erejét, nem bizonyított volna semmit az ég világon. Max, hogy képes megölni egy-két picsogót. Engem is csak hátulról és sunyi módon támadt le. Mi ez, ha nem gyávaság? Így akarja majd véghez vinni nagyratörő álmait? Na igen, azért is maradnak azok örökké álmok.
- Egy pillanatig sem állítom, hogy egyik emberem jobb a másiknál, vagy, hogy mind azok. Nálam egyáltalán nem erre fektetem a hangsúlyt, mert a szó csak szó, elszáll, éhen dögleszt, semmire nem jó. A tettek azok, amik bizonyítják, hogy megéri. Dehát te ezt úgy sem értheted, hiszen egyedül vagy, és egyedül is maradsz. Ne aggódj, nekem ilyen túl púderozott, csökönyös, hisztis, senkiházira nincs szükségem. Csak akkor adok, ha előtte kapok. Ez alap. De te... semmi olyannal nem tudnál szolgálni, amire nekem szükségem lenne. Nála is jobb és sokkal színesebb bérgyilkosaim vannak. Akik nem egy kis nyiszi-nyiszivel hadonásznak, és sunyiznak mások háta mögé. Huh, látnád miket művelnek alkalomadtán, és fognak is... - vigyorodom el, ahogy felidéződik bennem a pillanat, mikor a dokival az oldalamon megrendeztük az Esőember helyett az Ember esőt. Egyből utána pedig az a rövid életű kis csapatunk, amit hármasban őrültködtünk a másik két jószággal. Kár, hogy az egész őrületbe és vérbe fulladt és sajnos nem a jó értelemben. A többi mondadójára csak szemeim forgattam és bólogattam, had mondja. Én tudom, ő csak azt hiszi, hogy tudja, de szerintem még a nevemre sem emlékszik.
Láthatóan meglepte a válaszom, de én szóltam. Engem csak annyiból bosszantott, hogy még utánunk is tudott jönni. Áh, mai koporsók! Biztos nem élők eltemetésére szánták, pedig külön be is szögeztük. A haja helyre volt igazítva ugyan kézzel, de látható volt, hogy már koránt sem áll olyan tökéletesen, mint mikor hamikáztak. A szája szélén is volt egy halovány vér csík, mondjuk nem szándékoztam félhullára verni, de ennyit igazán megérdemelt, s mint kiderült többet is. A móka az elásásában lett volna. Dehát nem, mert ő inkább zombit játszik. Szemeim forgattam újfent, ahogy Kian még mindig rám szegezte fegyverét, szinte remegett, úgy meg akarta húzni a pisztolyt, pedig Nicky sem hagyott nyugtot.
- De a végén pontosan olyan nyomorultúl magányos leszel, mint most. Mert mindig lesznek, akik azért válnak az ellenségeiddé, mert megölöd azt, akit szeretne. Domino hatás. Míg a végére magadra maradsz. Akkor már nem jobb, ha elvonulsz egy könyvtár legsötétebb zugába? - nevettem el magam, bár így, hogy háttal volt, arcát nem láthattam, szóval Kianre néztem.
- Aaa... milyen kis tökös legény valaki. Mintha egy baby fókát szándékoznál agyonverni a csákánnyal. Igazán férfias... Persze megértem... Jobb kondiban vagyok, többen is szeretne, sőt... engem szeretnek... Neked meg csak ezek a balfaszok jutnak, akiken még a filter sem segít. Szívás... - vonok vállat vigyorogva, na de azért van itt még valami, amire rá haraphat a kis legény. Pontosan tudom, - tagadja is bármennyire és vádoljon meg hazugsággal - hogy ő az, aki mindent akar, mindent és mindenkit, pláne, ha az enyém, ha közöm van hozzá. Olyan szinten áhítozik ezekre a dolgokra, hogy majd hogy nem beledöglik.
- Utasítsd csak a kis komornyikodat, hogy intézzen el, de akkor örökre tönkreteszed vele az unokahúgod életét is, aki többé rád sem fog tudni nézni. Utálni fog. Talán fel is bérel majd egy profi bérgyilkost. De abban biztos lehetsz, hogy soha nem fogja elismerni, hogy köze van hozzád. Arról pedig ne is álmodozz, hogy Kian bácsikának hívjon, azok után, hogy kivégezteted az apját. - szólalok fel az utolsó szó jogán, és igen, egy manipulatív kis köcsög vagyok, de ez jellememből fakad. Viszont ezúttal, nem hazudtam. Szerintem tökre elképzelhető, amit felvázoltam. Annyira, hogy Kian felrepedt ajka meg-meg remeg, és eddig lávától fortyogó dühös tekintete is kis híján könnybe lábad, ahogy hátulról Averyre néz. Minden bizonnyal csak most esik le neki, hogy van egy élő rokona rajtam kívül, aki még akár szeretheti is, de csak akkor ha... Egy percig sem sajnálom, mert hát ő Kian... de azt tuti fix, hogy most kb. olyan érzése lehet, mintha mérges kígyók mardosnák belülről. Két hatalmas dolog közül kell választania, amik más-más szempontból, de kihatnak az életére. Bár örülnék, ha Avery soha nem keresné a társaságát. A vörös kis tündérkéről aztán rám pillantott haragvó tekintettel, összeszorított ajkakkal, majd el Nickyre.
- Megparancsolhatod neki, hogy nyírjon ki, de... ugyanott lennél vele... - teszem hozzá, mielőtt még valami ostobaság foganna meg buksijában. Végül megadóan leengedte fegyverét.
- Várj! - szólt oda felé is intve Nickynek. Elbizonytalanodott, de láthatóan nem akarta csak úgy elengedni annak lehetőségét, hogy boldogan éljek, míg... - Napoljuk el. Á-át kell gondolnom... Én öhm... még le kell tesztelnem, hogy mik az erősségeid és miken kell még javítanunk, mert... Erős és igen különböző ellenfeleid lesznek... - ez már csak pusztán rizsa volt szerintem, mert még önmagának sem merte bevallani, hogy nem akar megölni. Mert megakart, csak Averyt sem akarta elveszíteni.
- Engedd el őket... - utasította Nickyt, miközben odalépett hozzám és mint egy dühös kis nyuszi, remegő pofival, fog csikorgatva mutatott felém.
- De ne hidd, hogy ezzel békét kötöttünk. Avery is rá fog ébredni, hogy az apja egy őrült, mániákus gyilkos. És látni fogja, hogy én vagyok, aki jobb világot tud teremteni a számára. - fenyegetett... azt hiszem, én pedig bólogattam rá.
- Engedd el őket, kérlek Nicholas. Akadt még egy sürgős elintézni valónk. Nem csak Rowan okozott fejfájást, de van, akinek illő módon meg kell, hogy köszönjük, hogy az utunkat állták és hozzájárultak a verseny tönkretételébe, hiszen, megölték a versenytársaid, ami sajnálom, de nem fair. Na meg... most téged is megakarnak ölni. Azt pedig nem hagyhatjuk.

Julie örült, hogy végre akad valaki, akivel igazán összetudnak dolgozni és ki tudják segíteni egymást, bár még szokatlan volt a számára, hogy így kapjon segítséget.
- Hmm... a név nem mond semmit. - csóválja a fejét, és a képet nézve, még inkább nem tudja behatárolni az illetőt. Bár annyiból talán segítség külleme, hogy könnyen kiszúrható. De ami a tartózkodási helyét illeti, nos, az már így elég necces.
- Az erdő felé? Az nem elég, ahhoz, hogy gyorsan megtaláljuk, addigra lehet meg is ölik Kiant... - töprengett hangosan, majd elindult a motorjához, aminek az ülése alól kivett egy kisebb drónt, amit be is kapcsolt.
- Ezt még apától kaptam, mikor lenyúlta Julian pénzét, szóval lényegében tőle kaptam, de a lényeg, hogy most végre jó hasznát vehetem. - magyarázta, miközben sietve letette a földre a kis repülőt, ő pedig rácsatlakozott telefonnal. A kis gép felemelkedett, és elindult az erdő fölött szétnézve.
- Az erdő sűrű, de ha gyakran jár arra, akkor minden bizonnyal ott lakik, azt pedig látni fogjuk. - világosította fel a mellette lévő kémet, na nem mintha Elijah ne tudta volna összerakni a dolgokat. Szerencsére a kis gép gyors, halk és jó minőségű felvételeket készít, így hamar megtalálja Nicky házát és a közelében lévő "harcteret".
- Ott vannak! - mutatta felé a telefon kijelzőjét. Beállította a gps-t, hogy a kis repcsi után tudjanak menni, aztán vissza vette sisakját, és bár sosem számolt vele, hogy lesz utas társa, mindig volt nála egy plusz sisak, így odanyújtotta a férfinak. - Gyere! Sietnünk kell! - ült fel a mocira és várta, hogy Elijah is így tegyen, hogy aztán bemotorozzanak az erdőbe.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 8 Szept. - 15:49

Party in the castle - killers everywhere




Untatott a fecsegése, sőt, már-már idegesített. Semmit mondónak éreztem és feleslegesnek, függetlenül attól, hogy leszűrtem belőle az igazságtartalmat is, csak épp nem érdekelt túlzottan.
- Nem, nem figyeltem. A saját gondolataim érdekesebbek voltak, mint a mozivásznad.
Az már csak hab volt a tortán, ahogy beszélt velem. Ki tudtam volna vágni a nyelvét, de tudtam, hogy még nem jött el a pillanat, hogy fizikailag megcsonkoljam.
Nem érdekelt melyik bérgyilkosa miképp dolgozik, sőt, semmit nem is akartam neki adni, hisz én sem kértem tőle semmit. Ő sem tudott nekem semmivel szolgálni, ami kellhet.
- Miből gondolod, hogy engem érdekel a magány? Nem vágyom rá, hogy népes társaság vegyen ölelésébe - csóváltam meg fejem. - Nem zavar a társaság, de nem lemondhatatlan, éltető erő.
- Szerinted én szeretetre vágyom? Vagy félnék tőled, ha szabad lábon lennél. Ugyan kérlek, nem rettentem én meg tőled, de ez így sokkal kényelmesebb.

A dolgok váratlan fordulatot vettek, mikor Rowan manipulálni kezdte a testvérét Averyvel. Nem akartam hinni a fülemnek, amikor arra kért engedjem el őket. Elsőre azt hittem félre hallok, de mikor másodjára is megkért rá, akkor már nem volt semmi kétségem affelől, hogy tényleg szabadon kell engednem őket.
Nevetséges volt, ahogy próbált érvelni miért is "napoljuk el", de mivel ő volt a megbízóm, eleget kellett tennem a kérésnek és pofavágások, megjegyzések helyett álltam rendelkezésére.
Szerencsére Kian is jóvá tudta tenni meghunyászkodását, mivel ezt követő szavaiból kivettem, hogy szemernyit sem tett le a terveiről, csak Avery miatt át kellett szerkesztenie a haditervet, így máris helyre állt a lelki békém. Tehát csak kis módosítás kell, semmi több.
Elsőnek Rowan köteleit vágtam el, hogy illően tudjon testvérével beszélgetni, majd Averyhez mentem.

Elijah jót mosolygott a tényen, hogy Roman lenyúlta a haverja tárcáját. Fejét csóválta és próbálta elképzelni milyen arcot is vághatott a jó öreg szuperkém. Szinte maga előtt látta, ahogy számból kilógó cigivel, előttem egy pohár whiskeyvel tapogatom a zsebeim, de sehol a tárca.
- Minden bizonnyal - bólintott és követte szemeivel, amint megrepteti a drónt. - Okos ötlet. Tetszik ez a felkészültség.
A férfi már-már megilletődve fogadta a sisakot, miután jól megnézték a képet, majd megindultak motoron a házhoz, hogy elejét vegyék a mészárlásnak.

Már elvágtam a köteleket, így megfogtam a pengét, hogy kivegyem a sínből, ám ekkor toppant be a két hős. Elijah biztos félre értette a helyzetet, lehet azt hitte el akarom vágni a torkát, mert rám lőtt. A kezemből kifröccsent és csepegett a zöld vérem, majd ingerülten feléjük néztem.
- Ezért megöllek! - mondtam dühödten és ép kezemmel kikaptam a guilotine pengét, majd a következő lövését azzal védtem ki. Lepattant a pengéről, noha közben a penge is ketté tört a golyó miatt.
- Ki vagy te ember, hogy csak úgy közbe mersz szólni?! Tudod te ki vagyok?! Nicholas RedWood! Egy perc és holtan esel össze! - ordibáltam vele.
Elijah rezzenéstelenül tartotta rajtam a pisztolyt, majd a jelmezes lányra néztem.
- Hát te megint itt vagy? - kérdeztem viszonylag nyugodtabban. Akkor ott a kastélynál úgy tűnt az én oldalamon áll és Rowan embereire fájt a foga. - Szólj rá a barátodra, hogy nem én vagyok az ellensége, hanem az a sebhelyes képű! - mutattam Rowan felé.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 8 Szept. - 16:44
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
Az ember sosem tudhatja, hogy mit hoz a jövő, ezért akármilyen helyzetben is legyen, fölösleges stressz azon agyalni, mi történhet. Ennek tudatában pedig könnyű nyugodtnak maradni. Aggódhatok én a halálomért, Avery halálért, de azzal egyikünk sem járna jobban, maximum végig stresszelnénk a hátra levő időt. Én sem gondoltam volna, hogy ez a nyápic senkiházi kiszabadul, ahogy azt sem tudhattam biztosan, hogy jó ötlet időt húzni, meg hogy beválik e a manipulálásom. De bevált, és jó ötlet volt. Legalább is így első pillantásra, mert, hogy csak hamar tűz harcot kezdeményeztek az újonnan érkezők. Remek... Végtére is itt szerintem mindenki mindenki ellen van, de lövöldözzünk csak, hátha véletlenül eltaláljuk az egyetlen ártatlant.
- Argh, óvatosan, ha szabadna kérnem! - morogtam, mikor majdnem engem talált el a pengéről lepattanó golyó. Ami legalább már nem volt a nyakamnál szóval onnantól már magamat is ki tudtam szabadítani. Kian sem félt használni a fegyvert, de először úgy betojt, mikor felugrottam a székből, hogy majdnem engem lőtt le, mert azt hitte neki akarok esni.
- Ostoba! Hát nincs elég másik célpont?! - förmedtem rá, miközben Averyhez léptem és sietősen elkezdtem őt is eloldozni, amíg ezek ölték egymást. Még a végén csak mi ketten éljük túl, ami nagy poén és mérhetetlen mázli lenne. De a történések nem csak nekem okoztak fejfájást, ami azt illeti. Csóró Julie is totál össze lett zavarva, pedig okosabb volt kortásainál, de most ő sem tudta biztosan ki is az ellenség. Kiant ilyen külsővel még nem látta, Avery pedig noha ártatlan áldozatnak tűnt, a három férfiból azt is kiszűrte, hogy minden bizonnyal hozzám van köze. Nicky pedig úgy bökdösött felém, rám uszítva a kis Batgirlt, mintha nem együtt jöttünk volna ki egymás mellett a kastélyból. Most úgy örült volna valami jó tanácsnak Elijahtól, hogy tudja, mi lenne a helyes lépés, de azt gondolta, ő sincs jobban felkészülve rá. Felváltva célzott mindenkire, de még nem húzta meg a ravaszt, annak viszont örült, hogy a mellette lévő férfi legalább nem töprengett vajon mit cselekedjen. Avery miatt félt rám lőni, de úgy tűnt, hogy tévesen ítélte meg Nicky párt fogását is. Végül Kian adott választ, egy golyó képében, ami mellkason találta a lila jelmezes 13 évest, aki hátra is vágódott felkiáltva. De nyugi... Kian balszerencséjére, még ha jól is célzott, Julien golyóálló mellény volt.
- Kurva anyád! - mordult fel, miközben nagy nehezen felkelt és remélte, hogy Ellie sem vele foglalkozik, hanem lövi tovább őket. Szóval ellőt párszor Kian irányába, aki látva, hogy Julie is jól céloz nem győzött elugrálni, meg hasra vágódni a szép öltönyében. Én közben felkaptam Averyt és megpróbáltam elhagyni a harcteret, mert se fegyverem, se szabad kezem és nem volna fair, ha így lőnének rám. Kiant viszont sikerül oldalba lőni, ami által fordul is egyet és elvágódik a földön. Nem vészes a sérülés, és nem is azért kezd el zihálni, mert annyira vérezne - bár azért vérzik rendesen -, hanem mert egyre véresebb a drága ingje, amit egyébként tönkre is tett a golyó. Ha nem félteném Averyt, biztos maradnék, hogy nézzem a cirkuszt, de így igyekszem egérutat keresni. ha Kian úgy ítélte meg, hogy Nicky egy maga nem tud elbánni a két fegyveressel, úgy döntött a gyávábbik opciót választja. Ha közel volt hozzá Nicky, fel nézett rá.
- Fuss... É-én feltartom őket. Később majd még kereslek, de próbálj meg addig életben maradni... - nyöszörögte, mert azért fájt neki. Nem annyira, mint kellene - a mazochizmust ő is megörökölte - de azért érezte. S amennyiben Nicky futásnak eredt, ő felugrott feltartott kezekkel, elé állva, hogy még csak rá se tudjanak lőni a palira.
- Megadom magaaam! Kérem, vegyenek őrizetbe! Csak ne öljenek meg! Tartóztassanak le! - kiabálta, remélve, hogy kellő időt biztosít új barátjának a menekülésre, akit megpróbált lelőni Julie, de Kian mindig biztosította a takarását. Végülis nem hülyeség, amit Kian mond, mert kezéhez lényegében most sem tapadt vér, bár az már más kérdés, hogy egy magát szuperhősnek kinevezett 13 évest és egy jelenleg magánakciót folytató kémet ez mennyire érdekel ugye. Julian tanácstalanul Elijahra nézett.
- Most mi legyen? Ki hívjuk a zsarukat?
Arról nem is beszélve, hogy jó ideje már, hogy leléptek, így lehet haza is kéne mennie, mielőtt apuci gyanút fog.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 8 Szept. - 17:50

Party in the castle - killers everywhere




Mikor elvittem Rowant a házamba, még én sem gondoltam volna micsoda bajt hoztam a fejemre, pedig kezdetben jó ötletnek tűnt. Aztán nemsokra rá ott volt a nyakamon egy mini szuperhős és egy isten tudja ki. Valami szépfiú - talán civilruhás rendőr, - aki meglőtte a kezem, aztán Kian is hiába akarta kiiktatni Julie-t, a lány be volt védve, ám Kian úgy tűnt nem.
Rowan és Avery szökésnek eredtek, ám az volt a legkisebb gondom, őket majd elkapom újra, ha kell, most a két önjelölt igazságosztóra volt nagyobb gondom.
A főnököm földre került, bár nem volt súlyos az állapota, én pedig álltram egy magamra hagyatkozva két fegyveressel. Kicsit sem fair, de megszoktam, hogy az élet igazságtalan. Fájt a kezem és nem láttam sok esélyt rá, hogy ép bőrrel nyerjek, de nem adhattam meg magam, így leintettem Kiant.
Nem futhattam el. Nem adhattam meg magam. Nem tudnám elviselni a szégyent. Inkább a halál.
- Pihenj. Ezt bízd ide - mondtam magabiztosan, pedig nem volt tervem. Leguggoltam, megnéztem a sérülését. Csak nem lőnek le emiatt, elvégre láthatták, hogy semmi fegyverem nincs, maximum a borotva, ami nem volt a kezemben, hanem a zsebemben. Felemeltem főnököm és a fal mellé léptem vele, ahová leültettem. Legalább abban a félig ülő pózban a sebe is összenyomódik és kevésbé vérzik, pláne, ha az inge is begyűrődik oda, mint valami hanyagul elhelyezett gézdarab. Ha meg rosszul tudom, legalább kényelmes pózban vérzik el.
- Nagyon rossz emberrel kezdtetek ki - mondtam feléjük fordulva, majd megveregettem Kian vállát. - Tudjátok, miért vagyok még mindig életben? - kérdeztem ellépve Kian mellől. - Mert sosem engedek teret a félelemnek és a kételyeknek! És ti? Ti féltek? Féltetek valaha is? Voltak kételyeitek?
Előléptem, de nem olyan közel hozzájuk, hogy fenyegetésnek érezzék. Hol a lányt, hol a férfit néztem, aki úgy követett engem a pisztollyal és a tekintetével, mintha a tükörképem lenne.
- Gyerünk öreg, lőjj le engem is! Mi tart vissza? Csak nem a törvények? Meg akarod várni, hogy önvédelem legyen, ugye? És ha én most elsétálok köztetek, mi lesz? Ne akarjatok még jobban magatokra haragítani, mert ma már így is eleget öltem! Lassan meg kell éleznem az új borotvámat!
De várjatok csak, ismerősek vagytok nekem valahonnan - tanakodtam el és nem is hazudtam. A lányt biztos láttam már valahol, de szerintem a fickót is, de lehet csak hasonlít valakire.
Elővettem a borotvakést, amire Elijah kezében megmozdult a pisztoly, ám nem lőtt még. Azt terveztem, hogy beledobom Elijah nyakába, mint a kocsmában a késeket a dartz táblába, de a dolgok nem vártan alakultak. Eldobtam a kést, de az eseményeknek egy hófehér róka, egy sarki róka közbe szólt. A róka hátulról jött, a fák közül, futva és a dobás pillanatában, Elijah lövésének pillanatában a földre küldte a férfit, mikor a hátára ugrott. A kés a fa padlóba állt, a lövés meg elzúgott a fejem mellett. A róka nem totojázott, oldalról Julienak ugrott és földre küldte, majd beleharapott fegyvert tartó kezébe.
Az események olyannyira megleptek, hogy azt sem tudtam mi történik körülöttem, csak annyi tudatosult bennem, hogy a róka a lányt "marcangolja", pontosabban fogai közé fogta a karját, Eliaj pedig éppen megpróbál felállni. Biztos beverte a fejét.
Ez már csak így megy, nekem ez a szerencse napom. A róka jötte ugyan különös és megmagyarázhatatlan volt. Nem volt ritka Észak-Amerikában a sarki róka, csak annyi volt a hiba a képben, hogy mi nem ott voltunk. Vagy a róka tévedt el, vagy mi nem voltunk képben rendesen.
Egyáltalán mit keresett a környéken.
Elijahhoz léptem még mielőtt kiegyensedhetett volna és kés híján egyszerűen megragadtam és jó alaposan gyomron térdeltem, megfejeltem, de aztán rendőrségi szirénákat hallottam. El nem tudtam képzelni mi miatt. Talán csak nem ők hívtak rendőrt is, mielőtt jöttek? Ha Rowan hívta volna, még csak most indulnának.
Lehet a lopott kocsi? GPS lenne benne? Könnyen lehet, elég új kocsi volt.
Akárhogy is, de mennünk kellett. Kianhez siettem, karjaimba vettem, kifutottam vele az ajtón egy köszönömöt mondva a rókának és a fák sűrűjébe vetettem magam, amerről tudom, hogy rendőr autó biztos nem férne át és nincs is a közelében autóút. Idő kérdése és el fogjuk érni New Jersey határát, ahol újra autóhoz jutunk majd.
A mészárlás most elmaradt, nem jutott rá idő, mert nem akartam, hogy lecsukjanak minket, de ami késik nem múlik. Viszont tudtam, ide már többé nem jöhetek haza.

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? YC1mK3b
How to choose a professional killer? D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
How to choose a professional killer? 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
How to choose a professional killer? Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? EmptyPént. 8 Szept. - 18:28
To Cale Braxton
Kian's story

Among piranhas
A dolog végtére is jól sült el. Nekem és Averynek biztosan. Szerintem Kianék sem panaszkodhatnak. Egyedül a másik két kakukk tojás bosszankodhat, milyen eredménytelen lett munkájuk. Kian pontosan tudta, hogyha le is csukják, sokáig akkor sem tarthatják börtönben. Nem csak azért, mert sokat jótékonykodik, de van elég pénze, hogy bárkit megkenjen vele. Az viszont teljesen letaglózta, hogy Nicky sem adta olyan könnyen a bőrét, hát még, hogy lényegében biztonságba is helyezte. Hogy ezek után érzett-e szimpátiát a bolond monokróm faszi iránt? Nem is kérdés. Úgy pillogott rá a falnál ülve, mint egy elbaszott hősre. Hát Nicky cimbora... innentől nem lesz menekülés. De te kerested a bajt...
Egy csöpi bundás végül, ha vérbe nem is, de kudarcba fullasztotta a harcot, így mindenki megmenekült. Julie idegesen rúgta le magáról a rókát, ha az még nem engedte volna el, és utána dobott egy kést is.
- Rohadt dög! - mordult utána, majd elégedetlenül kelt fel a földről és ha kellett felsegítette Elliet is. - Ez baromira nem úgy sült el, ahogy gondoltam... - sóhajtotta és a harapásra nézett. Bár ott nem volt rajta golyóálló páncél, a ruha hossza alatt azért vastag és rugalmas anyag védte a kisebb sérülésektől, így annyira nem volt vészes. Azon túl pedig így is látszódtak rajta a verekedés nyomai, véres száj, homlok, kócos paróka, véres ruha, szóval max vagy átöltözik, vagy kitalál valamit. Ezen sosem problémázott. Ellenben azzal igen, hogy Nicky és Kian mostantól komoly veszélyforrást jelentenek, arról nem is beszélve, hogy Nicky állította, hogy ismeri, pedig Julie biztos benne, hogy sosem látta.
- Sajnos ma már nem tudunk mit tenni... Úgy értem... haza kell érnem, mert apám nagyon dühös lesz. De Julian biztos megértené, hogy miért késtem... Na mindegy... Haza viszlek, ha gondolod, vagy, jöhetsz hozzánk is. Apa biztos csodálkozni fog, de Julian barátja vagy, majd azt mondjuk összefutottunk és... nem tom... nekem esett pár tini, aztán együtt elkergettük őket. - vonta meg vállát, majd elindult a motorhoz, hogy visszamenjenek. Nem mintha az egész napja ne lett volna totál fura, azért elgondolkodott a rókán is, ami most eléggé hátrányukra volt.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to choose a professional killer? 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
How to choose a professional killer? Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
How to choose a professional killer? LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
How to choose a professional killer? H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
How to choose a professional killer? Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

How to choose a professional killer? H1kQKRA

How to choose a professional killer? 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
How to choose a professional killer? H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
How to choose a professional killer? 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
TémanyitásRe: How to choose a professional killer?
How to choose a professional killer? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
How to choose a professional killer?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rule One: I choose You - Shawn & Petra
» copycat killer - Jack && Zetta
» Our sweet serial killer - Anton & Jennifer
» I choose to have faith, because without that, I have nothing
» Tessa & Jamie - I choose you

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: