New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:27-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

copycat killer - Jack && Zetta
Témanyitáscopycat killer - Jack && Zetta
copycat killer  - Jack && Zetta EmptyPént. Jún. 28 2019, 22:40
"Néhány nappal később újabb halott nőt találtak egy mocskos sikátor még mocskosabb kukájában. Kidobva, elhasználva, meggyalázva minden lehetséges módon.  A nyomozó már első ránézésre megállapította, -még ha kicsit elhamarkodottnak is tűnhetett ez mások számára,- hogy ez a Vadász műve. Az áldozat szája betömve, a nyakán fojtogatás, a mellkason késszúrások nyomai. Ezúttal nem is számolta, de biztos volt benne, hogy pontosan 26. Mindig annyi."

Egyre nyugtalanabbul lapozok tovább; keresek valamit, amiről tudom, itt lapul valahol a lapok között. Pedig úgy reménykedem, hogy nem találom meg! Reménykedem, hogy senki sem lehet annyira elbaszott, hogy egy ostoba könyv ostoba főgonoszát utánozza.

"A férfi széles vigyorral az arcán ült a kikötözött, meztelenre vetkőztetett lány fölött és finoman megpaskolta az arcát, várva, hogy magához térjen. A drog hatóanyagai csak lassan szivárgtak el Sandy testéből. Nehézkesen tért csak magához. De mikor kábán kinyitotta végre a szemeit, pupillái azonnal  összeszűkültek és látható rettegés költözött zavart tekintetébe.  - Kérem! Ne bántson! Én csak... - a férfi még mindig mosolyogva, de hideg, szinte szakszerű mozdulatokkal tömte Sandy szájába a bugyiját. A lány öklendezett, sikítani próbált, de hiába. Senki sem hallotta elnyomott hangját. Egyedül volt azzal az alakkal, aki korábban már a klubban is a frászt hozta rá. Most valahogy másképp nézett ki. Még ijesztőbb volt, és még kevésbé...emberi.  Hiába a mosoly, a férfi szemeiben vadállatias fény táncolt, és Sandy mostmár egészen biztos volt benne, hogy ezt nem fogja megúszni. Rettegő tekintettel követte a Vadász mozdulatait, aki komótosan végighúzta kesztyűs  ujjait a nő meztelen bőrén, ahogy az ágy végéhez sétált. Megállt a rettegő lány fölött és kiszámított mozdulatokkal csatolta ki az övét, és gombolta ki a nadrágját."

Ledobom a könyvet, és újra a tabletemért nyúlok.  Már minden, az interneten fellelhető cikket, videót, hírmorzsát felkutattam, de egyikben sincs szó arról, hogy az áldozatok szájában találtak-e bármit, vagy, hogy hány késszzúrással végeztek velük. Kiver a víz a gondolatra, hogy a regényem bárkit is ilyen mocskos, gusztustalan tettekre inspirált. Inspirált... Büdös francokat!
Könyvjelzőzöm a könyvben talált fejezet részletet és előkapom a telefonom. Talán a nyomozók nem olvasnak Zetta Goldmant. Talán a gyilkos sem, és mindezt csak az én elcseszett agyam rakta össze egy beteg, valósnak tűnő történetté az esti híradón elszundítva. Mert az nem lehet, hogy valaki a könyvem hatására kezdjen gyilkolni. Senki sem ennyire elbaszott. Ugye????
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: copycat killer - Jack && Zetta
copycat killer  - Jack && Zetta EmptySzomb. Jún. 29 2019, 21:37
FIGYELEM! 18+ tartalom! Saját felelősségre.



Zetta


& Jack
@



Hogy mit akarok? Haha. Azt, hogy ismerjék... nem.. azt, hogy féljék a nevem. Hogy összeszoruljon ezeknek a hitványoknak a gyomra és vacogjon a foga amikor meghallják a hangomat, vagy meglátják a képemet egy plakáton. Akármilyen fura is lehet nem vagyok sem őrült, ketyós meg a hasonlók. Én is szoktam olvasni. Mondjuk még ezzel az időtöltéssel is magasztosabb tervem van. Mostanában Zetta Goldman könyvei kerültek a kezembe. Beteg, de annál inkább illik hozzám, mivel fel akarom venni egy kitalált sorozatgyilkos személyiségét. Igaz, maga a végkifejlet lesz a fontos ezúttal, nem az út, de élvezni fogom. A 6. áldozatom jön. Öltönyben vagyok, elegánsan betérek a szórakozóhelyre. Bizonyos Selly Meldtown éppen a pultnál ül egy pohárkával a kezében. Hatalmas a tömeg így kissé nehéz közel kerülnöm. Belekoccanok majd rám borul az itala.
-Oh istenem, ezt nem hiszem el. Mondom kissé felháborodott hangsúllyal. Ő rögtön feláll, és elnézést kér. A szemébe nézek és elmosolyodom.
-Semmi gond, meghívom a következőre, mit inna kedves...? Selly. Teszi hozzá büszkén és kérek mindkettőnknek egy martinit. Amíg beszélgetünk egy kis altatót keverek az italába. Szépen megisszuk. Kezdődik. Homályosodni kezd körülötte minden, érzi, hogy hányingere van. Megkér, hogy kísérjem ki én pedig eleget teszek neki. Haha, miért ne tennék? A többiek legalább rájöttek, hogy baj van, butuska nőszemély. Kikísérem a disco melletti kis szűk utcába a hátsó bejáraton, majd mikor az árnyékhoz érünk egy fejre mért ütéssel megkoronázom a bogyó hatását. Elájul, de persze megtartom. Az autómba ültetem és elindulunk. Egy sötét pinceszerű helyen ébredünk ahol csupán holdfény van és egy ágy. Kis idő múlva magához tér, ekkor már meg van kötözve és az ágyhoz szegezve. Sikítozni kezd, de nemi szervem a szájába helyezve hallgattatom el. A fejét erősen ráerőltetem.
-Ugyan kedvesem, te is akarod. Hahaha. Gyerünk. Miután kellően kiélvezkedtem magam, az asztalhoz sétálok és előveszem a késemet. Ő önkívületi állapotban sír és nyög. Fölé térdelek, befogom a száját és egymás után pontosan 26x megszúrom. A vére teljesen összefröcsköl mindent, még vergődik egyet aztán végleg elszáll belőle minden ami az élethez kötötte. A dns mintámon és ujjlenyomatomon nem aggódom, hisz aki ismeri már bármi munkásságom, az tudja, hogy mindegyikre egy, már halott ember képét dobja fel minden ma ismert rendszer. Össze kötözöm a végtagjait a testével majd egy zsákba helyezem. Most nem itt fogják megtalálni, de nem ám. Neki jobb helyet szánok, előkelő helyet. Felcipelem és bevágom a csomagtartómba. Elindulok az éjszakába, de még nem végeztem. Pontosan éjfél van. Ilyenkor végez pár utcával arrébb az egyik kávézó pincérnője. A mai napra két áldozatot tartogatok. Leparkolok az utca előtt, és gyalog megyek be a hátsó ajtón. Szemben velem háttal pakolja össze holmijait a gyönyörű szőke nő.
-Édesem nem kellett volna értem jönnöd. Szól halkan és szeszélyesen. Azt gondolhatta, hogy a jegyese jött érte ma este is, de nem. Ő már rég a folyó fenekén alszik egy hatalmas betondarabbal a lábán.
-Oh dehogynem! Nevetek, ő hirtelen megfordul mire ököllel arcon ütöm. A földre zuhan majd felrántom a szoknyáját, befogom a száját, a másik kezemmel félre húzom a bugyiját és magamévá teszem. Ezután leragasztom a száját és őt is pontosan 26x szúrom meg. Tudtam jól, hogy ilyenkor egyedül van, hiszen az első ajtón már virít a zárva felirat, a hátsó ajtónak pedig nem szabadna nyitva lennie, de Conor, tudjátok, a betonbúvár, mindig ott jön be, hogy szerezzen bár boldog percet szerelmének. Őt itt találják majd meg,ahogy Selly-t is. Kiveszem a csomagtartóból a másik hölgyet és felkötözöm a hátsó bejáratra belülről majd kimegyek és becsukom magam mögött. Hazavezetek és lefekszem aludni. Kíváncsi leszek Goldman írónő veszi-e a lapot, hogy miért pont a kedvenc helyére tettem a két hullát. Hahaha, nemsokára érted jövök Zetta, persze neked teljesen mást szánok, mint nekik. Ígérem tetszeni fog.
My crazy music
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
copycat killer - Jack && Zetta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zetta & Dan - A Stoppos
» Sophie & Jack
» How to choose a professional killer?
» Our sweet serial killer - Anton & Jennifer
» Jack Cook

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: