New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I choose to have faith, because without that, I have nothing
TémanyitásI choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptyPént. Szept. 17 2021, 17:59

Tiger & Domi
You know, we spend so much of our lives not saying the things we want to say, the things we should say.

Nem igazán tudnám megfogalmazni, hogy mit érzek most igazából. Az elmúlt hónapok eseményei nem teltek el nyom nélkül. Úgy érzem magam, mint aki minden egyes nap felül a kibaszott hullámvasútra és addig le sem száll róla, amíg zölddé színeződött bőrszínnel össze nem esik. De nem panaszkodom. Tudom, hogy mindenkinek sokkal rosszabb a jelenlegi helyzet, mit nekem. Tiger apja szinte csak árnyéka önmagának, annak a férfinak aki mosolyogva ajánlott munkát az éttermében és aki unokájaként szerette a lányomat. Tiger minden bizonnyal a poklok poklát éli meg minden egyes nap, mégsem hallom őket panaszkodni. Tigerről jóformán semmit nem hallok, mert valamiért nem akar kapcsolatot teremteni velem. Mintha szándékosan kerülne. Az elmúlt négy hónapban, minden egyes hét pénteki napján eljöttem, minden egyes alkalommal abban reménykedve, hogy megtörik a jég és végre beszélhetek vele. Láthatom őt. De minden egyes alkalommal visszautasítást kaptam. Én viszont nem adtam fel. Újra és újra buszra szálltam, hogy meglátogassam őt, minden pofon és minden visszautasítás ellenére.
Most is kissé reményvesztetten, de azért mégis bizakodóan sétálok végig a kőkerítéssel és drótokkal körbevett udvaron a bejáratig. Amerre a szemem ellát őröket lehet látni, fegyverekkel, biztonsági kamerákat. Idegesen szorongatom ujjaim között a 43. számú levelet amit neki írtam. Ha ma sem sikerül látnom őt, akkor ezt itthagyom. Minden egyes levélben meséltem magamról, Assiaról és az apjáról. Elmondtam neki, hogy mindannyian jól vagyunk, hogy mennyire hiányzik nekem és könyörögtem, hogy engedje meg a találkozást, legalább egyszer. Mind a negyvenhárom levelem válasz nélkül maradt. Pedig mindent megpróbáltam. A tizedik számú levélhez csatoltam egy gyerekrajzot, a tizenötödik mellé sütit hoztam, a huszadikhoz mellékeltem egy fotót magamról, a huszonkettedikhez már az apja és Assia is a képen volt. A harmincadik mellé küldtem egy könyvet is és sütöttem ismét. Mindent megpróbáltam, hogy legalább egyszer célt érjek nála: könyörögtem, fenyegettem, esedeztem, haragudtam, szerettem...egyszerűen semmi nem ért célt nála. Mintha végleg kitörölt volna az életéből.
Egyetlen részletet nem említettem meg a leveleimben és nem is szeretnék róla beszélni: Mathias hirtelen felbukkanását. Először két héttel a farmon tett látogatásom után jelent meg a lakásomon, szerencsére a lányom pont nem volt otthon. Fogalmam sincs hogyan csinálja, de már nemcsak a címem, hanem a telefon számom is tudja és minden eszközt bevet ahhoz, hogy megszerezze amit akar: a lányát. Erről viszont hallgatok, mint a sír, ha tényleg lemondott rólam, arról ami a farmon történt közöttünk és arról, ami még ránk várna, akkor fölösleges ilyen infókkal idegesíteni. Idebentről amúgysem tudna mit csinálni és hát Chris szinte a nap minden percében ott van mellettem, nem eshet bajom. Legalábbis szeretném ezt hinni.
- Tiger Kareem-Abbar motyogom már-már gépiesen a nevét a recepciós pult mögött üldögélő tisztnek, bár igazság szerint már ismernek. Minden alkalommal udvariasan mosolyogva küldnek haza. Most sem számítok arra, hogy ez másképp lenne, bármennyire is szeretnék találkozni vele félek, hogy ez az érzés nem kölcsönös.
- A kolléga elkíséri a beszélőbe, de előtte ezt töltse ki. nyom a kezembe egy nyomtatványt, majd kezével az asztalok irányába bök és már a soron következő családtaggal társalog. Remegő ujjaim között alig bírom tartani a tollat. Egyszerűen nem hiszem el, hogy sikerült, hogy végre megtört a jég és a kitartásomnak hála beszélhetek vele. Négy kegyetlenül hosszú hónap után.
Hirtelen idegesség uralkodik el rajtam, izgalom. Idegesen igazítom meg a hajam, a levelet visszacsúsztatom a táskámba és remegő térdekkel követem a férfit a beszélő irányába. Annyi mindent szerettem volna mondani neki, most mégis azon gondolkodom, hogy ugyan mit is mondhatnék. Szívem kiugrani készül a mellkasomból, a tenyerem izzad és hirtelen arra sem tudnék választ adni, hogy fiú vagyok vagy lány. Leülök a székre. Tekintetemmel az üveget bámulom, látom benne kétségbeesett arcvonásaimat, összekuszálódott tincseimet, a kávé foltot a pólómon amit idefele buszozás közben szereztem. De látom a tekintetemben a csillogást és annak az örömét, hogy végre láthatom őt. Remélem ezt ő is látja majd. Remélem a tökéletlenségem mögött látja és érzi majd, hogy még mindig töretlenül szeretem és szeretnék a támasza lenni...ha hagyná.
Az ajtó nyílik és olyan hosszúra nyúlt várakozás után végre megpillantom őt. A gyomrom dió méretűre zsugorodik a látványtól. A keze összebilincselve, arcán semmi érzelmet nem lehet felfedezni, régi és kegyetlen árnyéka annak a férfinek, akivel utoljára találkoztam. Egy röpke pillanatra le is kell vennem róla a tekintetem. Fáj, hogy ilyen állapotban látom őt, a mindig erős és magabiztos  férfit összetörve. Mosolyt erőltetek az arcomra. Nem gyengülhetek el, nem engedhetem meg megamnak, hogy lássa az arcomra kiülő fájdalmat, akkor sem, ha mellkasom belülről feszít és szétrobbani készül. Remegő ujjaim rámarkolnak a telefonkagylóra. Pillantásom ismét összefonom az övével és ezúttal a mosolyom is őszinte.
- Szia kicsit erőtlennek cseng a saját hangom. Fejben milliószor lejátszottam ezt a jelenetet most mégis képtelen vagyok bármi értelmeset is kinyögni neki. - Örülök, hogy végre beszélhetünk




thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

I choose to have faith, because without that, I have nothing 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptyPént. Szept. 17 2021, 21:05

Domi & Tiger
There are so many criminals behind me but the only
one who tortures me is you, girl!
Sokszor gondolkodtam azon, hogy ha rácsok közé kerülök, akkor vajon mit fogok érezni, hogyan fogok viselkedni. Nem vagyok egy extrovertált személy, szóval nem volt kizárt, hogy hamar agresszív állatá válok és konkrétan megszervezem a saját életfogytiglanomat. Arra mondjuk nem gondoltam, hogy mi van akkor, ha bizonyított vádak nélkül kerülök előzetes letartóztatásba. Ártatlannak kellene gondolnom magam? Annak kellene viselkednem, de szemeim első pillanatban tükrözik azt a kőkemény sötétséget, amivel engem céloznak meg az őrök. Visszanézek rájuk, farkasszemet nézek velük és nem én vagyok az, aki először megszakítja azt. Az a feladatom, hogy úgy viselkedjek ártatlanul, hogy tudom, én magam baromira nem vagyok az. Mikor bevittek, többen megismertek, olyanok, akik már meg akartam volna ölni és olyanok is, akiket én akartam, csak nem sikerült. Van, aki egykor tesó volt csak lecsugták. Itt meg farkastörvények uralkodnak, midenki abba a falkába tartozik, ahol szívesebben akar szarni.
Ahogy záródott mögöttem a New York-i Alkatraz kapuja, tudtam, hogy az óra elkezdett ketyegni. Tikk-takk, az ügyvédem ígért valamit. Hogy bízok-e benne? Nem tudom, tényleg, de muszáj lesz, nincs más választásom. Eddig minden a terv szerint halad, nekem már csak egy feladatom van, megpróbálni nem nagyon megőrülni. És bassza meg, ez nehezebb mint gondoltam! Nem tudom, mi lehet a jó taktika rá, de mondjuk úgy, van egy tervem, mégpedig kizárni mindazt, ami honvágyat vagy gyengeséget ébreszthet bennem. Igen, Dominique is egy ezen a tárgyakkal és személyekkel tele lévő listán, csak míg mások nem próbáltak velem kapcsolatba lépni, addig Domi igen.  
Tudtam, hogy kaptam jó pár levelet, de az elsőknél az mondtam, hogy dobják ki. Biztos vagyok benne, hogy felbontották és elolvasták, szóval remélem, hogy nem írt bele semmi olyat, amivel bajt hozhatna elsősorban saját inkognítójára, vagy épp kritikus helyzetbe hozhatná a bandát, bárhogy is, nem akartam tudni, mik vannak a csomagokban. Egyszerűen azért nem, mert nem akartam, hogy még jobban hiányozzon. Ha elhiszem, hogy odakint szebb élet várhat, azzal megnehezítem az ittlétemet, s ki tudja, hány hónapig kell még itt ülnöm. Ha az ügyvédek elbuknak, akkor életem végéig. Bárhogy nézzük, nem szabad elolvasnom a leveleket, nem akarom tudni, mi van velük, ha baj van, valahogy ki akarnék jutni a sittről, amivel csak bajt hoznék magamra és mindenkire, de amúgy is, semmit sem tudok tenni idebentről. Ha meg jól vannak... az én fejemben is ez a kép él. Jól vannak, élik az életüket. Nem akarom látni, hogy esetleg kellenék nekik és nem azért, mert bűnhődtetem magamat, bármennyire is megérdemlem, hanem mert kell valami, ami a saját fejemben éltet és segít, hogy erős maradjak. Nem akarok találkozni vele. Vele nem.
- Nem akarok találkozni vele!
- Ahogy gondolod... - beadja a kajámat, aztán vállat vonva távozik az őr. Ez a szituáció lejátszódott úgy negyvenszer az elmúlt hónapokban, de nem igazán számoltam. Minden egyes alkalommal a falat bámultam háttal az ajtónak, vagy éppen edzettem és izzadt felsőtestemről patakzottak a verrejtékcseppek.
 
- Tiger Kareem-Abbar... - Nyílik az ajtón lévő kisablak, amin be szokták rakni a kaját. - A Dominique hölgy megint keres.
- Akkor küldd el - hangzik már szinte úgy, mintha én parancsolnék és ő lenne a katonám. Szép is lenne, csak sajnos marhára nem így van.
- Nekem mindegy, de mi már elég jól ismerjük... - kuncogó hangjára elengedem a húzóckodót, aztán szép lassan megfordulok, hogy farkasszemet nézzek az őrrel. Elfelejtem, hogy én itt most éppenséggel egy ártatlant játszok, de ha nem csak előzetes letartóztatásban lennék, akkor kétség kívül pontosan tudná, hogy mire vagyok képes és ezúttal pont úgy nézek rá, mint aki ölni készül. Nyilván nem hátrál meg, ha valaki szarul járhat, az én vagyok, de még nem őrültem meg annyira, hogy elveszítsem a józan eszemet és mindazt, aki voltam a rácsokon kívül. Én nekem hidegvérem van, nem forró fejem.
- Rendben. - A faszfej valószínűleg pont ezt akarta elérni, de ha így van, akkor ez még a jobbik eset. Ha kiderülne, hogy csámcsognak a lányon... nem mintha tudnék bármit is tenni. Gyűlölök rabnak lenni.

Valamennyi idő után megbilincselnek és három őr kísér a fülkékhez. Érzem, hogy mi az a pont, ameddig ők vezetnek és mi az, ami után már saját magamnak rakosgathatom egymás után a lábaimat. Meg is torpanok egy sóhajra. Ah bassza meg... szökik ki a suttogás ajkaim közül, biztos hallották mögöttem, de leszarom. Nem örülök, hogy mégis megteszem azt, ami eddig olyan jól bírtam nélkülözni. Nincs tervem, szóval viselkedem úgy, ahogy az öszöneim súgják, vagy úgy is mondhatnám, hogy ahogyan az elmúlt négy hónapban tettem.
Megmutatják a fülkét, az ablakra pillantok, tekintetem hosszabban megragad Domi szemein, de elveszem ezúttal én, vagy ki tudja, talán egyszerre. Leülök. Még félig hátra fordulok, hogy megnézzem, milyen távolságból néznek. Hivatalosan nem tartozik rájuk ez a beszélgetés, de mindenki tudja, hogy a falnak is füle van. Aztán csak hátradőlök a székben és nézem, miként kezébe veszi a telefont. Nem hallom, mit mond bele, csak a szájáról olvasom le a köszönést. Újabb fájdalmas sóhajjaldőlök előre, bilincselt kezeimet asztalra helyezem. Elvileg ilyenkor le kellene venniük ezt a szar rólam, az őrökre is pillantok, de egyértelműen szopatni akarnak. Ennyit a szabályokról, amit ők ugyebár mindig betartanak. És csak egy előzetesen letaróztatott vagyok, baszki! Leveszem a telefonkagylót és a fülemhez tartom, nyelek egyet, remélve hogy nem látja, bár kétlem.
- A levelek nem nálam kötöttek ki... - Bele a közepébe, mi? Jah, de mit várt, itt a sitten miről akar beszélgetni? Nem tudom, mik voltak a levélben, de bármit is írt bele, ő tudni fogja, mennyire gáz ha a rendőrség veszi azokat a kezébe. Mindenek előtt ezt azért tisztázni akartam vele.
- Milyen a levegő a szigeten túl? - Próbálok olyan átlagosan fogalmazni, ahogy csak tudok és reménykedek, hogy nem fog olyat mondani, ami miatt kifacsarom a saját szívemet. Nem mondhatom azt, hogy örülök, amiért láthatom, mert ez nem igaz. Pokoli érzés tudatában lenni annak, hogy az üveg kettőnk között nem fog megsemmisülni. És mégis, azért próbálom megtartani azt az erőt, amit magamra vettem még befele jövett. Nem törhetek meg, pedig elég sok kérdést tudnék feltenni neki.
- Valamennyi szó // Az ég kék, a fű zöld mámorító -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptySzomb. Szept. 18 2021, 10:23

Tiger & Domi
You know, we spend so much of our lives not saying the things we want to say, the things we should say.

Idegesen morzsolgatom ujjaim között a táskám kopott bőrpántját. Ha akarnám sem tudnám leplezni, hogy mennyire feszült vagyok. Hónapok óta vártam erre a pillanatra, milliószor lejátszottam a fejemben ezt a jelenetet, most mégis képtelen vagyok normális emberként reagálni a helyzetre. Pedig nem szerettem volna, hogy lássa rajtam milyen gondolatok futnak végig a fejemben. Nem akartam, hogy az arcomra kiülő aggodalom és félelem kétségeket ébresszen benne. Neki most egyetlen dolga van, hogy erős maradjon és kitartson mindaddig amíg ez az egész rémálom véget nem ér. Neki most csak magára szabad figyelnie, nekem pedig támogatnom kellene. Szép és jó ez így fejben lejátszva, de most, hogy végre a tettek mezejére léphettem nehezebb kivitelezni, mint azt valaha gondoltam.
Elfordítom róla a tekintetem, fáj őt itt és így látni, borzalmas, hogy nem ölelhetem meg, nem érinthetem meg. A négy hónappal ezelőtt történtek már csak emlékképek, élénk és nagyon szép emlékek, mégis olyan érzés, mintha évekkel ezelőtt történt volna. A bizonytalanságban és nélküle eltöltött hónapok kínkeserves éveknek hatnak. Csak akkor vagyok képes ismét a szemébe nézni, amikor füléhez emeli a kagylót és megszólal. Szívem akkorát rúg a bordáim között, hogy attól tartok még ő is hallotta. Nyelek egy hatalmasat.
- Értem. hirtelen csak ennyit tudok kinyögni neki. Gombóc keletkezik a torkomban, amit igencsak nehéz visszanyelni. Szavait értelmezve csak arra tudok gondolni, hogy szándékosan nem vette át a leveleket, az, hogy tud a létezésükről annak a bizonyítéka, hogy egyszerűen nem volt kíváncsi rájuk. Rám. Nem vagyok hülye, tisztában voltam azzal, hogy nem ő lesz az egyetlen, aki elolvassa őket, úgyhogy még véletlenül sem írtam semmi olyant amivel árthatnék neki, a bandának vagy esetleg magamnak. A legtöbb levélben csak magunkról meséltem, minden alkalommal elmondtam, hogy mennyire hiányzik, hogy tartson ki és nemsokára találkozhatunk. Minden egyes alkalommal megírtam a következő látogatásom napját. Néhány képen, könyveken és süteményeken kívül pedig semmi mást nem küldtem.
Miért van az, hogy amikor a leginkább kellene engem elhagynak a szavak?
- Magányos. nem akarom még nehezebbé tenni a helyzetét, de azt akarom tudja, hogy hiányzik. Minden egyes nap, minden órájában. Persze, az én magányom és fájdalmam a közelében sem jár annak, amit ő érezhet, éppen ezért  nem engedem meg maganak, hogy haragudjak rá. Nem most és nem itt.
- Miért gondoltad meg magad most? utalok itt arra, hogy végre engedte meglátogassam őt. - Apukád is szeretne veled beszélni, néha engedhetnéd hogy meglátogasson vagy felhívhatnád telefonon. mert bármennyire is nehéz neki elfogadni, vagy megérteni, de nekünk is nehéz a fal másik oldalán. Nehéz, ha nincs mibe kapaszkodni, ha nincs mibe hinni.
- Ostobaság megkérdezni tudom, de hogy vagy? Beszéltél az ügyvédekkel? automatikusan lehalkítom a hangom miközben felteszem neki ezeket a kérdéseket. Személy szerint én szinte semmit sem tudok az ügyével kapcsolatban, nem avatnak be.
- Grace üdvözöl egyébként. Azt üzeni, hogy ha lehet ne pofázz a többi rabnak, mert kár lenne a csinos pofidért. Komolyan, az a lány maga a főnyeremény, az ő kis lelkesedése, vibráló jelenléte és jókedve tartja bennem a lelket. Minden nap.
- Hiányzol nekünk.


thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

I choose to have faith, because without that, I have nothing 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptySzomb. Szept. 18 2021, 11:40

Domi & Tiger
There are so many criminals behind me but the only
one who tortures me is you, girl!
Nem olyan gáz ez a börtön, legalábbis én nem számítottam ennél jobbra, már ami a fizikai részét illeti. A legnehezebb az egészben az, hogy semmit sem tehetek a börtön falain kívül eső dolgokkal és személyekkel, nincs befolyásom rájuk. Tehetetlen vagyok velük szemben és ez egy olyan érzés, ami sosem tűrtem jól, mégha nem is gyakran tapasztaltam ilyet. Sainz és Tod is dutyiban vannak, ezt én vágom, Chris-szel fogalmam sincs, hogy mi van, Qadir miatt meg nem aggódom, mert érte szimplán csak nem kell aggódni. Domi… ő már egy másik kérdés, tudok a férjéről, tudom, hogy egyszer már megtalálta Domit és újra képes rá. Felkavaró az egész, de Qadirnak a lelkére kötöttem, hogy mit jelent nekem Dominique és hogy meg kell védenie bármilyen fenyegetéstől. Legszívesebben kiütném magamat és csak akkor ébrednék fel, amikor kiengednek innen…
Nem akartam találkozni vele, erre mégis itt vagyok tőle egy méterre se és próbálok erőteljesen a szemeibe nézni. Nem fogok megtörni idebent, de előtte titkolóznom sem kell, pontosan tudja, hogy mindent megérdemlek, amit itt bent kapok. A rendőrök nem tudják, Domi igen. Nem értem, miért néz rám ilyen fájdalmas szemekkel…
Nem tudom, mit mondhatnék, mit mesélhetnék, ám az jobban gyomorszájon rúg, hogy Domi sem önti rám a szavakat úgy, ahogy ezek eddig jellemzőek voltak rá. Végignyalom alsó ajkamat, kezemben a telefonkagyló megszorul, a köztünk lévő csend egyre hosszabbra nyúlik. Annyira éreztem, hogy ez fájni fog, sejtettem, hogy magányos lesz és ha választhatnék, én sem itt csücsülnek narancssárga ruhában. Látni őt - és úgy bárkit odakintről érkezve - elég felkavaró.
Tekintetem akkor vetül megint arcára, amikor meghallom a kérdését. Elsőre nem tudom, mit válaszolhatnék, nem akarok egy baromnak tűnni, de elmagyarázni sincs most lélekerőm. Hosszabb csend után felelek csak, még mindig nem tudom, mit mondhatnék erre, az igazság fáj, de jobb ötletem nincs.
- Attól féltem, hogy bántottak. - Ez az igazság, ezért gondoltam meg magam, de ahogy megláttam Domit, már tudtam, hogy át lettem verve, vagy csak én reagáltam le egyből hevesebben a szavakat. Aztán szóba kerül apám is, amitől még inkább elszorul a gyomrom. Néha tényleg elgondolkozok azon, hogy direkt csinálja ezt velem, teljesen szándékosan szúr oda, ahol a leginkább sebezhető vagyok. Remélem apám nem ugrott Qadirnak annak hírére, hogy lecsuktak…
- Nem igazán akarom, hogy bárki meglátogasson, Domi. Pláne nem… ti. - Ők, mint a hozzám közel állók. Fura kimondani, de ez az igazság, Domit egy lapon kezelem apámmal. - Az én napjaim ugyanolyanok, rácsok mögött vagyok ellenőrzött környezetben, teljesen felesleges látnotok ilyen ruhába, meg bilincsben, el tudom képzelni, hogy nem túl szép látvány. Velem nagy gáz úgysem lehet, ha meg nektek bajotok esik és ezt megtudom, akkor mit tudok csinálni az égvágáson kívül? - Nem mondom, hogy mindent máshogy csinálnék, ha újrakezdhetnénk kettőnk kapcsolatát, de nem véletlenül nem volt sosem barátnőm és nem akartam senkit sem szeretni, vagy azt, hogy viszont szeressen. Nem tudok olyan férfi lenni, akire lehet támaszkodni. Egy kicsit reménykedtem, hogy Domi is talált mást magának, míg én itt vagyok bent, de látva őt, annyira nem meglepő, hogy nem.
Halvány, de egyáltalán nem gúnyos mosoly jelenik meg rajtam. Hogy vagyok? Jól? Meginogtatom kezemben a kagylót, ezzel jelezve neki, hogy hát így-úgy vagyok, sok szépen nem tudok mondani, de voltam már rosszabb helyzetben is, csak ezt nem mondhatom el, mert mögöttem van három habzó szájú kutya.
- Már egy ideje nem beszéltem velük, de mondhatnád nekik, hogy csókoltatom mindegyiket. - Egy félig őrült vigyor jelenik meg rajtam, ezt én magam sem szánok komolyan, de hirtelen ezt tudtam reagálni rá. Van olyan ember itt, aki két éve ül úgy, hogy az ítélete még nincs kimondva. Hallottam esetet, ami tíz éven keresztül húzódott, szóval lehet négy hónap miatt még nem kellene baszogatnom őket. Vagy úgy összességében nem kellene, mert pont ott vagyok, ahol lennem kellene már vagy tíz éve.  Nem örülök, hogy kimondta Grace nevét, reméltem, hogy senki neve nem fog elhangozni, egy pillanat erejéig szúróssá is válnak szemeim, de végül is mindegy. Grace annyira nincs benne a banda mélyében, de azért eléggé gyenge láncszem és ha körbe szaglásszák a nyomozók, Chris már egy egy köpésnyire van. Gondolom túlreagálom, vagy má tököm tudja, mindegy, kimondta, ez van.
- Akkor nyugtasd meg, hogy a csinos pofim még mindig olyan csinos… - pajkos mosollyal válaszolok, de tekintetemet Dominak szánom, nem Gracenek. Belegondolt már abba, hogy négy hónapja egy valamirevaló jó nőt sem láttam? Ha apám lenne itt most velem szemben, akkor legalább nem gerjednék mint egy ló. Észre sem veszem, hogy minden egyes újabb szavára egyre jobban kezdek robotból emberré válni, ami annyira nem baj, legalább az őrök is végre elhiszik, hogy ártatlan angyalka vagyok, aki csak tévedésből van itt. Nem válaszolok direktbe arra, hogy hiányzom nekik, de tekintetem sokat elárul abból, hogy ez jól esik. Nehéz szavakba önteni, hogy mennyire pokolian hiányzik nekem is a régi élet. Még a farm is, basszus és minden ami ott történt.
- Történt bármi említésre méltó az elmúlt hónapokban? - Nem akartam idáig eljutni, de tény, hogy azért szívem mélyén tudni akarom, ha van valami. Csak arra nincs ötletem, mi van, ha igen.
- 821 szó // Az ég kék, a fű zöld mámorító -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptySzomb. Szept. 18 2021, 13:45

Tiger & Domi
You know, we spend so much of our lives not saying the things we want to say, the things we should say.

A csend néha ólomként nehezedik körénk, körbeölel, szorít és nem akar elengedni. Mindkettőnknek – nekem legalábbis biztosan – fura ez a helyzet. Összeszorul a gyomrom, hogy így kell látnom őt és minden bizonnyal neki sem kellemes, hogy ilyen körülmények között találkoztunk. Ha teljesen őszinte akarok lenni magammal, akkor megértem, hogy miért volt elutasító az elmúlt hónapok során, mégis fáj annak a tudata, hogy már megint a távolságot választotta, hogy már megint anélkül döntött, hogy számításba vette volna az én akaratomat.
- Jól vagyok... nem tudom konkrétan, hogy kire gondol, hogy ki az akinek bántania kellett volna, de önkéntelenül is Mathiasra gondolok. Legjobb tudomásom szerint Tiger egyáltalán nem tud arról, hogy visszacsöppent az életembe és ez így van jól. Csak megnehezítené az életét idebent, ha tudomást szerezne róla. Majd valahogy megoldom. Amióta akaratlanul is belekeveredtem Tig és ezáltal a banda életébe tudom jól, hogy nem vagyok többé egyedül, mégis, ha nagyon eldurvulna a Mathias és köztem lévő viszony akkor engednék a zsarolásának és visszatérnék vele Franciaországba. Egyelőre azonban minden amit mond üres fenyegetés és remélem, hogy ez így is marad. Tudom, hogy ő aztán soha nem fogja feladni, hogy tönkretegye az életem és elvigye a lányunkat, de azért remélem, hogy egyszer megunja a próbálkozást és rádöbben, hogy jobb neki nélkülünk. Új életet kezdhet.
- Ne haragudj Tiger, de ebbe nekünk is jogunk lett volna beleszólni. Nem dönthetsz mindig helyettünk. nem fogok vitát szítani, nem azért jöttem, csak szeretném ha megértené – vagy legalább megpróbálná- hogy min mentünk keresztül minden egyes alkalommal, amikor visszautasított minket mindeféle magyarázat nélkül. Valóban nem túl kellemes őt így látni, nem fogom soha tudni elfelejteni ezt a képet, de mindenek ellenére mellette akarok lenni, hogy támogassam.
Ezúttal nem szakítom meg a szemkontaktust, tekintetem mélyen az övébe mélyesztem. Akarom, hogy lássa benne az elszántságot, a szeretetet, a törődést. Akarom, hogy tudja: nem mondtam le róla!
- Nincs kontaktom az ügyvédeiddel, igazából abban bíztam, hogy te majd elárulod nekem pontosan hogyan áll a dolog. Mikor lesz a tárgyalásod? annyi mindent szeretnék kérdezni, de még véletlenül sem akarom olyan dolgokba belefolyni amik a későbbiekben veszélyesek lehetnek rá nézve, úgyhogy inkább csak a felszínt kapargatom. A fél információ is sokkal több, mint ami eddig egyáltalán a birtokomban volt. Szavait hallva elmosolyodom, elég régen nem ült már ki ennyire őszinte mosoly a fizimiskámra.
- Örülni fog neki ahogyan én is örülök annak, hogy fizikálisan jól van. Leszámítva talán azt a néhány kilót amivel kevesebbnek tűnik. Abban már nem vagyok teljesen biztos, hogy lelkileg milyen állapotban van. Keménynek látszik, kitartónak, de vajon mindez csak álca? Sohasem ismerné be, de én tudom róla, hogy amilyen erős fickó legalább ugyanannyira érzelmes is, és idebent biztos vagyok abban, hogy erről ő is megfeledkezik. Neki kell valaki, aki kihozza  belőle a legjobb énjét, aki mellett bátran kimutathatja milyen érzékeny és törődő ember valójában, bármennyire is titkolja neki szüksége van a szeretetre akárcsak a szomjúzónak egy pohár vízre. Idebent pedig mindezt nem kapja meg és napról napra keményebb lesz a szíve.
- Az étterem egyre jobban működik, azt tervezzük, hogy nyitunk még egyet majd a közeljövőben. Assia is úgy nő, mint a gomba, mostmár folyékony beszél és folyamatosan kérdez. Néha az őrületbe kerget vele. Viszont az apád elég jól bírja a kiképzést, minden kíváncsi kérdésre türelmesen válaszol. Jól bánik  a lányommal. talán nem pont erre volt kíváncsi, de most én is jobbnak látom csak a felszínes dolgokról beszélni, mert attól félek, hogy különben kicsúszik valami a számon, amiről semmiképp nem szabad beszélnem.
- Amikor eljön majd a pillanat, hogy végre kijöhetsz innen elbújdosunk a világ elől néhány napra. Csak te meg én. ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal szoktam vígasztalni magam minden éjszaka, amikor rám nehezedik a sötétség és a magány súlya.
- Van szükséged valamire? küldhetek még csomagot, ha kell valami.



thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

I choose to have faith, because without that, I have nothing 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptySzomb. Szept. 18 2021, 15:31

Domi & Tiger
There are so many criminals behind me but the only
one who tortures me is you, girl!
Oh, az a drága jog, amit mindenki annyira szeret magáénak tudni. Nem tudom, biztosan totál igaza van Dominak és mindenkinek, aki így gondolkodik, aki mindkét kezével szorosan kapaszkodik a jogaikba. Lehet kiskoromban nekem is jobban bele kellett volna ásnom önmagamat ezekbe a kényes dolgokba, de talán csak jobban fájt volna az elmúlt tíz év azoknak az ismeretében. Közel tíz éve nekem már nincsenek jogaim, szemet szemért elv létezik, a többi túlélésre ment csak teljesítenem kellett egy feladatot, mindegy milyen áron. Fingom nincs a szabályokról, a személyes jogokról, úgyhogy tegyük fel, elhiszem, amit Domi mond, tényleg joga lett volna helyettem döntenie afelett, hogy mit akarok elolvasni és mit nem. Talán jobb döntés lett volna megkapnom a leveleket, aztán elolvasás után megennem őket, vagy lehúznom a már amúgy is eldugult wc-n, hogy Domi fényképeire ne maszturbáljon rá a többi hülye. Nem akartam, hogy más börtöntöltelék megtudja, hogy van valakim, bárkim. Sokan vannak itt, akikkel már volt konfliktusom, közel sem biztos, hogy örökké rácsok mögött lesznek, de ezek olyan dolgok, amiket sosem tudtam elmagyarázni Dominak, nem most fogok újabb kísérletet tenni rá.
- Ne haragudj. - Magam sem tudom, mennyire tudom ezt úgy mondani, hogy szívemre teszem a kezem, de nem számít, mert nem elvi nézeteket ütköztetünk. Ha megbántottam ezzel, akkor bocsánatot kérek tőle, jelenleg ennyi az, amit tenni tudok, hiszen ígéretekbe, hogy ez ezentúl változni fog, nem merek bocsátkozni. Nem az volt a célom, hogy az ő életét rosszabbá tegyem.
Ujjaimat tördelem, tekintetem hol a kézfejeimen, hol Domin ragad, cikázik folyamatosan. Érzem, mikor hosszabban, erősebb szemekkel néz rám, állom a szemkontaktust, de háromszor nehezebb ezt tennem, mint bármelyik kékruhás őrrel. Nem tudom, hogy mit akarok jobban: hogy érjen már véget ez a találkozás, vagy azt, hogy sose menjen el. Nincs jó kimenetel.
- Fogalmam sincs. - Biztos vagyok benne, hogy nem ezt a választ akarta hallani, de nem tudok bekamuzni egy ismeretlen dátumot. - Még nem kaptam erről információt. - Egy picit azért reménykedem abban, hogy az ügyvédek tudnak konkrétumokat. Ez egy hosszú folyamat, tárgyalás után tárgyalás következik, millió bizonyíték kell mindkét fél részére és értem én, hogy a mi ügyvédeink felkészültek - remélem -, de az ügyészeknek is fel van adva a lecke, lehet nekik több idő kell. Halvány fogalmam sincs, hogyan zajlanak ezek, de ha mondják, hogy menni kell, akkor megemelem majd a seggem. Hogyha lenne bármilyen kitűzött nap, akkor egy kicsit jobb lenne a motivációm is.
Egy perc Grace-faktor szünet után egy réteget mindketten levedjük magunkról, ami annyira felszínessé tette a beszélgetést, vagy pusztán csak komollyá. Ki akarok menni innen. Már értem, miért mondták azt néhányan a bandából, hogy inkább szétlövetik magukat, mintsem hogy sittre kerüljenek. Aztán eszembe jut Tini és úgy érzem, hogy pont ott vagyok, amit érdemlek. Tudtam, hogy más ember leszek, mikor kijövök innen, próbálom arra terelni a fejemet, hogy jobb legyek és ne rosszabb, mint előtte.
Némán, kissé üvegessé váló tekintettel hallgatom őt és mindent, amit mesél nekem magukról. Lelki szemeim előtt képek jelennek meg, látom az éttermet, Assiat is. Sírhatnékom van, de nem fogom jelét adni, inkább nyelek egyet, hogy eloszlassam a felkavaró életképeket, amiknek nem lehetek részese.
- Apámnak jól jön Assia jelenléte - próbálok elmosolyodni, igazából őszintén is teszem, mert örülök, hogy jól megvannak, csak... Ha létezik olyan, hogy valaki egyszerre boldog és szomorú, akkor az most én vagyok, de mondjuk ki, apám végre újraélheti apai énjét és ezúttal olyan "apuka" (vagy nagyapa?) lehet, aki mindig is akart volna lenni, s végre olyan gyereke van, akire büszke lehet. Nem pedig olyan, aki éppen rácsok között hugyozik.
Csukott ajkaim által nem látszik, hogy összeszorítom fogaimat. Ernyedten bambulok a bilincsekre, nem rejtegetem érzéseimet, de mivel egyszerre érzek boldogságot és fájdalmat, így totál beazonosíthatatlan arccal pillanthatok kezemen lévő tetoválásaimra. Hagyom, hagy járja át az édeskés mentális fájdalom testem egészét. Én sem akartam ilyen életet, ha akartam is, most már mindent megtennék, hogy kikeveredjek belőle.
Mondanom kellene valamit. Valami szépet, jót, biztatót, érdeklődhetnék esetleg, de nem megy. Csak lesújtott tekintettel szorongatom a telefonkagylót és bűntudattal telve próbálom összeszedni magam, hogy Dominique szemeibe nézzek. Csak akkor jön össze, mikor ígérgetésbe kezd. Ámításba, szebbnél szebb képeket villant fel, reményt ad, meg hatalmas adag türelmetlenséggel fűszerez meg, hogy veszettül várjam már azt a napot, amikor kimehetek innen. Két mély levegővétel után nyílnak csak ajkaim. Mérges vagyok rá ezekért a szavaiért, s közben meg oly hálás. Vörösödnek szemeim, érzem, hogy egyre nehezen tudom tartani már a masszív énemet.  
- Nem vagyok biztos benne, hogy kimehetek még valaha is innen szabadlábon. - Ez nem az én kétségbeesettségem, ez egy intő jel, hogy minden eshetőségre gondoljon. Francba is a csodaszép álomképekkel, ha az sem biztos, hogy valaha is meg fog történni. Arra nem gondol senki, hogy mi van, ha az ügyvédeink elbuknak? Ha az igazság győz, ha a valóságot tudják bizonyítani? Meglehet, remek ügyvédeink vannak, de mégis ki mondja, hogy a túloldalon az ügyészek nem azok?
Egy valamit már megfigyeltem. Domival teljesen ellentétek vagyunk. Ami egyikünknek segítség, másikunkat hátráltat. Amivel kedveskedni akarunk, azzal valójában ártunk. Biztos vagyok benne, hogy nem sikerült olyat mondanom, vagy olyat tennem így a flexiüvegen keresztül is, amivel jobb kedvre deríthettem volna, pedig próbáltam... próbálom, de szép szavak helyett inkább messzebb tartom magamtól a kagylót. A távolba pillantok nedvesedő szemeimmel, számban összefolyt nyálat nyelem le gombócok formájában. Tudtam, hogy ez lesz. - Annyira jó lenne... - sóhajtom még az emlékképek rabjaként, a hangom talán még halkabbnak tűnik a kagyló távolsága miatt. Ha valamit el akartam volna kerülni, az az, hogy lásson Domi könnyezni.  
Gondolom percek telnek el, mire újra erősebb tudok lenni. Utálom az ilyen érzelmes helyzeteket, de nem magam miatt, hanem mert ezzel rosszabb helyzetbe hozhatom Domit. Mennyivel könnyebb lett volna elhitetnem vele, hogy tök okés minden velem. A legrosszabb az, hogy nem tudom garantálni neki, hogy amit szeretne, vagy amire szüksége van, azt valaha is meg fogom tudni adni neki akaratomtól függetlenül. Bár szemeim továbbra is vörösek, a cseppeket letörlöm arcomról, mire újra szóba elegyedünk.
- Légyszíves ne küldj. - Megint itt vagyunk, tudom, de ezúttal erőtlenül, már-már könyörögve kérem ezt tőle. - Az csak rosszabb, ha kapok valamit. Veszélyes is rám nézve, meg honvágyat kelt. - Nem akarok érvelni, nincs semmi magyarázatom rá ami ennél több lenne, de ez a pár percnyi beszélgetés is olyan, mintha apró szilánkokkal vágnám fel az ereimet. Jó látni őt, örülök, hogy jól van, hogy megy az élete, Assia is növöget, apám is elvan. Most egy kicsit legyenek is el nélkülem, nem tudom meddig, talán nem örökre. De ha meg örökre itt ragadok, mert elítélnek, akkor meg szerintem jobban tennék, ha elfelejtenének szép lassan. Nem mártírkodok, de ennyit tesz lecsukva lenni.
- 1090 szó // Az ég kék, a fű zöld mámorító -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptyVas. Szept. 19 2021, 14:47

Tiger & Domi
You know, we spend so much of our lives not saying the things we want to say, the things we should say.

Nem azért jöttem ide, hogy bocsánat kérést csikarjak ki belőle. Igazából nincs miért bocsánatot kérnie, úgy cselekedett, ahogy az számára a legmegfelelőbb és bármennyire is fáj ezt el kell fogadnom. Legalábbis megpróbálni megbékélni a gondolattal. Joga van ahhoz, hogy eldöntse kivel akar találkozni, mit akar kezdeni az életével és ha ebből szeretne minket kihagyni, akkor nekünk nincs más válaszásunk mint elfogadni ezt a döntést. Akkor is, ha baromira fáj.
Fejben végiggondolva működik is ez az elképzelés, de a valóságba ültetve már kevésbé. Utálom kimondani, de talán túlságosan önző vagyok ebben a dologban. Minden rosszindulat nélkül szerettem volna mellette lenni az elmúlt hónapokban – már amennyire ez lehetséges ilyen körülmények között – de mégis erősen rámenős és lerázhatatlan lettem. Igazából nekem kellene bocsánatot kérni. De nem teszem. Szavait hallva inkább csak lesütöm a tekintetem. Egyikünknek sem kellene soha bocsánatot kérni azért, mert védeni akarjuk a másikat. Teljesen különböző módszereink vannak, de azt hiszem, hogy ugyanaz a cél vezérel.
- Akkor kénytelen leszek felkeresni valakit, aki ebben a segítségemre lehet. nem tudom pontosan, hogy az a személy Qadir vagy esetleg az az ügyvédnőcske lesz, de meguntam, hogy megpróbálnak kihagyni a dologból. Értem én, hogy csak egy kis nőcske vagyok, akinek nem kell túlságosan belefolynia a dolgokba, de ennyi információt talán megoszthatnak velem. Legalábbis nagyon remélem, mert ez a folyamatos információ hiány már kikészít.
Érdekes, hogy milyen sokmindent másképp gondolok amióta Tiger az életem része. Mennyi mindenben változott a véleményem csak azért, mert ismerem őt. Valamikor nem tudtam volna még elképzelni sem, hogy szerethetek egy bűnözőt. A legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy látszólag faragatlan, agyontetovált, szexmániás férfi legyen az életem része, aki nem riad vissza attól, hogy elvegye bárki életét ha arra van szükség. És akkor betoppant az életembe Ő és fenekestől felforgatta azt. Megmutatta, hogy milyen teljesen őszintén szeretni, megtanította, hogy az élet bizony nem csak fekete és fehér mint ahogyan én azt elképzeltem. Megtanított elfogadónak lenni, megismertette velem az énjének azon részét, amit talán még senkinek nem fedett fel. Lecsupaszította nekem a lelkét, bebizonyította, hogy mennyire szürreállisan látom néha a világot és ezért örökké hálás leszek neki. A törődésért, a szeretetért, a védelemért és mindenért amit ő maga képviselem az életemben.
Ha nem egy szerelmes nő oldaláról nézzük a történteket, hanem alaposan kivesézzük a dolgokat a törvény szempontjából, akkor igen, Tiger kétségkívül bűnös minden felhozott bűncselekményben. A törvény és sok ember szemében megérdemli a bünhődést, azt, hogy soha ne jusson ki innen vagy azt, hogy halálbüntetés legyen a jussa. Igazuk lenne. Sem a törvény sem pedig a kívülállók nem tudják azt amit én, nem is sejtik, hogy mi játszódik le nap mint nap Tig fejében és lelkében. Fogalmuk sincs arról, hogy az ő lelke úgyis börtönben van már évek óta, hogy a teste szabad. Számomra ő nem egy egyszerű bűnöző, egy drogcsempész vagy egy gyilkos. Sokkal több és sokkal jobb mindennél amivel az emberek és a törvény felcimkézi.
Talán a kelleténél kicsit jobban sikerül belefeledkeznem a mesélésbe. Nem akartam olyasmit mondani, amivel megnehezítem a bentlétet számára, de minden bizonnyal bárhogyan is igyekeznék ezt egyszerűen lehetetlen lenne kivitelezni. A tudat, hogy ő itt ben sorvad miközbe mindenki akit szeret éli tovább az életét nagyon nehéz lehet. Sokkal nehezebb, mint bármi amivel eddig szembe kellett néznie.
- Eltereli a gondolatait. a gyermeki lélek mint olyan, gyógyító erejű a felnőtt léleknek. Elég csak egy halvány mosoly vagy egy butácska kérdés és minden felnőtt szíve meglágyul. Segít abban, hogy néhány óráig ne gondoljunk a nehézségekre. A kisgyerek a legjobb gyógyszer a léleknek.
Mérgezett nyílként hasít keresztül bőrömön a felismerés, hogy szavaimmal mekkora fájdalmat okoztam neki. El kell pillantanom, mert amit látok rajta az fájdalmasabban érint, mint egy halálos ítélet. Be kell látnom, hogy az ami számomra megnyugvást jelent az neki fájdalmat okoz, be kell ismernem, hogy a látogatásommal csak még több sebet ejtettem rajta pedig éppen az ellenkezője volt a célom. Nyelek egy nagyot, hogy a torkom mardosó könnyeket visszanyeljem és ismét övéibe fúrom a tekintetem. Hogyan bíztathanám, hogyan ígérhetnék neki bármit? Hogyan vígasztalhatnám úgy, hogy ne okozzak benne még több kárt, mint amit eddig okoztam már?
- Soha nem szabad feladnod egyetlen pillanatra sem, rendben? elcsuklik hangom mire a mondat végére érek. Elmondhatatlanul szeretném most megölelni őt, vagy csak fogni a kezét, érintésemmel bíztatni, de a kettőnket elválasztó üveglap mindezt lehetetlenné teszi. Jobb hijján tenyerem a koszos üvegre nyomom. Mintha ezzel képes lennék megszüntetni a kettőnk között tátongó hatalmas távolságot.
- Ígérd meg Tig, hogy nem adod fel a reményt kérlek. Ha attól jobban érzed magad soha többé nem kereslek, de nem szabad engedned, hogy ők nyerjenek. Rendben? Megígéred nekem? balgaság lenne részemről olya szavakat mondani, amik esetleg nem teljesedhetnek be, szeretném  ha tudná, hogy én sem adom fel. Mi sem adjuk fel. Nem lesz könnyű, de ki kell tartania, és akkor újra együtt lehetünk majd. Nem tudom mikor. Talán egz hét múlva, talán egy év múlva, csak az számít, hogy higgyünk abban, hogy elérekezik majd ez a pillanat.
Talán teljesen másképp alakult volna az életünk, ha máskor találkozunk. Egy másik életkorban, egy másik helyen, más körülmények között. Nem lenne most ennyire fájdalmas és keserédes a viszontlátás. Nem fájna ennyire a távolság, nem érezném azt, hogy a szívem egy darabja örökre ittmarad ezen falak között.
- Nem küldök. az elmúlt hónapokban egyetlen másodpercig sem jutott eszembe, hogy mit érezhet minden alkalommal amikor megpróbáltam érintkezni vele. Nem gondoltam bele, hogy mennyire rosszul viselheti mindezt. Azt akartam hinni, hogy neki is ugyanolyan szüksége van a kapcsolatra, mint nekem, pedig a napnál is világosabb, hogy mennyire különbözőek vagyunk. A segítségnyújtás helyett csak még mélyebbre döftem újra és újra a kést.
Mostmár nem tudom visszatartani a könnyeimet, némán folynak le az arcomon. Ostobának és önzőnek érzem magam.
- Kérlek ne haragudj rám. Nem gondoltam bele, hogy mekkora fájdalmat okozok neked azzal, hogy folyton megjelentem. Nem gondoltam bele a jelenelétem mennyire nehéz lehet neked. Segíteni akartam, de rossz módszert választottam. Bocsáss meg. a szívem pillanatok alatt lett kifacsarva akár egy citrom. A rengeteg érzést ami most bennem kavarog egyszerűen szavakba sem lehet önteni. Bárcsak előbb gondolkodtam volna, akkor most nem kellene ilyen állapotban látnom.
- Megígérem, hogy mindaddig nem jövök amíg te magad nem hívsz ismét. Szeretnél üzenni apádnak valamit? a minimum, hogy átadom az öregnek a fia szavait, ha van számára üzenete persze.




thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

I choose to have faith, because without that, I have nothing 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptyVas. Szept. 19 2021, 16:20

Domi & Tiger
There are so many criminals behind me but the only
one who tortures me is you, girl!
Nem reagálok hallhatóan, de most végképp élek a hallgatás beleegyezés módszerével. Nem tiltakozok, hogy ne keressen fel senkit, tudom, hogy nem egy otthon ülős típus, neki információk kellenek, szeretne előre tervezni és ha én nem is tudok ebben segíteni neki, részemről bárkit felkereshez. Na nem mintha kellene a véleményem, vagy a helyeselésem, a dutyiban vagyok, marhára nincs befolyásom a dolgaira. Régen megvesztem volna, ha a bandatagok egyikével akart volna beszélni személyesen, mostanra már változott annyit a világ, hogy megfordítottam a lapokat és azt mondom, hogy igenis tudja meg a banda, hogy ezt a lányt nem szabad baszogatni. Chrisben megbízom, Qadirban szintén, de a többiekben - akik szabadlábon vannak jelenleg - mondjuk annyira már nem, de csak nem jut el odáig Domi, hogy belekóstoljon a leves sűrűjébe.  
- Igen - suttogom lebiggyesztett szemekkel, halvány fájdalmas, de békés mosollyal. Assia ártatlan, az a lány olyan kicsi még, hogy szinte az újrakezdést szimbolizálhatja apámnak. Örülök, hogy eltereli gondolatait rólam, mégha fáj is ezt kimondani. Mindketten tudjuk, hogy én már elbaszódtam, rajtam már nem lehet segíteni és tényleg így is van, pedig ha újrakezdhetném az életemet, teljesen más útra térnék.
Próbálom tartani magam, de pont apámat hozza szóba, ami számomra mindig egy nagyon kényes téma volt, hiába voltam annyira sokszor rideg. Minden egyes szót elképzelek, látom, ahogy gond nélkül élik az unalmas, de pozitív értelemben vett életüket és tény, hogy eddig én nem tudtam élki adrenalin nélkül, nekem lettem a kaland, én élveztem rohadéknak lenni, de Kolumbia óta minden a feje tetejére állt. Azóta azt kívánom, hogy bárcsak lenne pár napom, amikor nem kell tartanom semmitől, oda tolom a képemet, ahová akarom, nincs munkám és nincs mi fenyegessen. S most, hogy itt vagyok bilincsben, egy üvegfal mögött és Dominique előttem testesíti meg mindazt, amit akarok, de mégsem kaphatom meg, az még az én szememből is kifacsarja az érzelmeket, bármennyire is küzdök ellene.
- Nem szokásom, tudod jól - fordulok vissza felé, az arcom meggyötört talán, de ez egy olyan kijelentés a részemről, ami engem jellemezni szokott. erősen és biztatóan jelentem ki, mert nem fogom feladni, nem akarok itt megrohadni, megőrülni meg pláne nem. Épp ennek szentelek alá minden. Látom, miként tenyerét az üvegre teszi, adná is magát a helyzet, hogy én is ezt tegyem, de erre nem vagyok képes. Ha odatenném a tenyeremet az övéhez, akkor vagy még ennél is jobban megtörnék, vagy pillanatok alatt olyan agresszív állattá válnék, aki mikrodarabokra akarná zúzni a flexit.
- Persze… - Bizarr képem lehet, de a sunyi, már-már őrült gonosz vigyort nem tudom és nem is akarom megakadályozni. - Mikor adtam én fel az életemet? - Jó, sok mindent feladtam, de ha az életem a tét, azért nagyon tudok küzdeni. Az alagsorban is ezt tettem, a kopóknak sem fogom hagyni, hogy játszák az istent, míg én rab vagyok. Éppen erre megy ki minden lélegzetvételem, amit ebben a kalitkában teszek, nem fognak tudni megtörni, én magamat ígyis ripityára törhetem, de másnak ezt nem hagyom. Ez egy olyan dolog, ami miatt tényleg nem kell Dominak aggódnia.
- Majd lesz valami. Addig én itt elvagyok, meg… ti is legyetek el. - Ezt ennél szebben nem lehetne megfogalmazni. Ennyiről van szó, most nem lehetünk együtt, de attól még nem fogok öngyilkos lenni, csak tényleg könnyebb, ha nem látom minden nap azt, hogy mit veszítettem, vagy mit veszíthetek el. Dominique meg próbálja úgy élni az életét, ahogy ősz óta… fizikailag nélkülem. Nem tudom, melyik a nehezebb, talán az ő helyzete az, mert kettőnk közül Domi az ártatlan, aki a nyakába kapott mindent. Még mindig azt gondolom, hogy nem kellett volna túl közel kerülnünk egymáshoz, nem véletlenül nem volt eddig tartós kapcsolatom.
Újra nyelek egyet látva könnyeit. Miért jó ez? Miért volt erre szükség? Nem tudom elképzelni, hogy mindketten könnyebben és felszabadultabban állnánk fel a beszélgetésünk után, de legalább látom, hogy nem esett baja.
- Nem haragszom, egyetlen nap sem haragudtam rád. - Sőt, igazából még szívem mélyén hálás is voltam. Nem a rácsok segítenek a bűnhődésben, hanem Domi, Tini miatt pedig vagyok annyira mazochista, hogy megbűnhődjem a tettemet. Az, hogy írtom a másik bandát, az pont nem érdekel. - Talán pont te tudod a legjobban, hogy mi kell nekem. - Nem mondhatom ki hangosan, még csak utalni sem utalhatok rá, hogy most Tinire gondolok, de talán sejti a farmon történtekből, hogy újabb keserű mosolyom és robotikus tekintetem erre enged következtetni. Aztán apámat halva ismét lefagy arcomról a vigyor és kapok egy újabb jól megérdemelt döfést.
- Csak mondd meg neki, hogy minden fasza. Ennyi elég. - Ha ezt ilyen szavakkal mondja el neki, akkor tényleg hinni fog a fater neki, mert tudja, hogy erős maradtam és nem vesztettem el önmagamat.
Érzem, hogy mozgolódnak mögöttem, gondolom lassan lejár az időnk. Szemeim már megszáradtak, noha az érzelmek terhe még nem párolgott el teljesen róluk. Közelebb hajolok az üveghez, olyan közel, mint eddig még egyszer sem, s erőteljes tekintettel és egy bátorító barátságos mosollyal próbálom elérni, hogy ne úgy távozzon innen, mint egy zombi.
- Próbálj egy kicsit lazulni, Domi. Nem kell mindig az én faszságom miatt örlődnöd! - Nem tudom, gondolt-e már erre, de ha nem, talán ideje lenne. Nem azt mondom, hogy felejtsen el, annyira azért ismerem már őt, hogy ez ne legyen nála opció, de egy kicsit igazán élhetne normálisan is, órákra, napokra elfelejthetné, hogy nem kell semmit sem rám áldoznia, mert nem tartozik nekem semmivel. Engem az se érdekelne, ha más férfi társasága megnyugtatná, bántana talán a tudat, de mint mondtam, én itt rohadok a dutyiban, nem tudok vele lenni és ennek terhét megérdemlem. Menjen el moziba, szórakozzon, dolgozzon, amit akar, de nem kell, hogy szívén viselje az én sorsomat.
- 909 szó // Az ég kék, a fű zöld mámorító -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing EmptyVas. Szept. 19 2021, 18:29

Tiger & Domi
You know, we spend so much of our lives not saying the things we want to say, the things we should say.

Ha teljesen őszinte akarok lenni magammal, akkor be kell ismernem, hogy ez a találkozás nem éppen úgy sikerült, mint ahogyan én azt elterveztem. Azon kívül, hogy lényeges információt nem sikerült megszereznem sem az ügy állásával kapcsolatban sem a tárgyalásról még azt is sikerült elérenem, hogy Tig rosszul érezze magát a jelenlétem miatt. Meggondolatlan vagyok. Fél sikernek könyvelem el azt a tényt, hogy nem ellenkezik az ellen, hogy felkeressek valakit a bandán belül, aki érdemi információval szolgálhat nekem. Ezúttal viszont nem fogom hagyni, hogy bárki is lerázzon ilyen-olyan indokokkal vagy féligazságokkal. Ha kell tábort verek Qadir háza előtt, mindenképp megszerzem azt a kevéske infót amire szükségem van a továbblépéshez és ahhoz, hogy tudjam merre alakul a jövőm. Ez van, én ilyen vagyok. Tőlük minden bizonnyal távol áll ez a fajta viselkedés, kíváncsiskodás, lesz ami lesz alapon élik az életüket, de ez velem nem fog működni. Sem most, sem pedig a későbbiekben, remélem ez Tiger számára is világos. Sokszor leszek idegesítő szálka a szemükben, tudom.
Soha nem állt szándékomban felszakítani benne a sebeket, nem akartam látni, hogy mennyire megtöri mindaz amit átél, mennyire nehezen viseli a jelenlétem. Az, hogy hónapokig elzárta magát a külvilágtól szerintem hatalmas hiba volt, de egy olyan döntés amit tiszteletben kellett volna tartanom. Néhány másodpercnyi üres várakozás után, miközben könnyeimmel küzködve kerestem Tiger tekintetét az üvegen pihenetett kezem erőtlenül csúszik végig a hideg lapon és koppanva ütközi az asztal lapjára. Ha képes lennék visszaforgatni az időt akkor megtenném, másképp alakítanám a dolgokat, nem lennék ennyire rámenős.
Amennyire csak ebben a helyzetben képes vagyok rá mosolyt erőltetek magamra. Teljesen nyugodt addig a percig nem leszek, amíg végre át nem ölelhetem odakint, de mindenképp pozitív hatással vannak rám a szavai. Nagyon fontos, hogy a kitartása megmaradjon, hogy minden nap úgy érezze ki akar jutni innen, hogy minden reggel úgy nyissa ki a szemét, hogy bizakodik. Ha elveszti a reményt, akkor mindent elveszít.
- Ne is merészeld feladni soha, addig amíg én részese vagyok nem is hagynám. Nem vagyok egy erős akaratú nő, jobban szeretm követni az irányítást mint irányítani, de az biztos, hogy támogatásban és szeretetben erős vagyok. Ha egyszer valakit közel engedek magamhoz és a szívembe zárom annak teljesen odaadom magam, testestől-lelkestől. A férjem kívül nem volt soha más férfi az életemben és a házasságunkra sem volt jellemző a szerelem, de most, hogy Tiger megmutatta mit is jelent ez az érzés, mit jelent tartozni valakihez foggal-körömmel fogok harcolni érte. Vele. Mellette.
- Minden egyes eltelt nap közelebb hozza neked a szabadságot, Mi pedig töretlenül várunk rád odakint. Pont ugyanolyan makacssággal, mint amilyen te voltál az elmúlt hetekben. Abban biztos lehet, hogy sem az apukája sem pedig én nem fordítunk sem neki sem egymásnak hátat.
- Mostmár egy család vagyunk. bármennyire is fura ezt a szót kimondani. Ha megpróbálnám szemléltetni, hogy mit érzek őt hallgatva, akkor egyféleképpen tudnám leírni: ősrobbanás.
Szinte már visszavonhatatlanul vágyom rá, arra hogy akár csak egy percig is, de átöleljem. Hogy olyan szorosan vonjam magamhoz, amennyire képes vagyok. A fülébe suttogjam azokat a szavakat, amiket hangosan nem mondhatok ki, hogy szeressem őt azért, hogy viszont szeret.
- Sose felejts el, hogy mennyire szeretlek még mindig borzasztóan fura kimondani ezeket a szavakat, talán az is lesz amíg élek, de mégis minden alakalommal amikor szavakba öntöm azt amit érzek megkönnyebbülés lesz urrá rajtam. Akarom, hogy tudja mit jelent nekem.
- Próbálj meg nem aggódni miattam... nagyjából ugyanannyira lehetetlen kérés, mint amit az imént ő kért tőlem. Természetesen az élet nem áll meg, nekem ott a lányom is akire gondolnom kell, de nincs egy olyan nap – és nem is lesz- amikor ő nem jutna eszembe. Amikor nem akarnám megosztani vele az életem minden apró részletét.
Az eddig csendeben mögöttem álló őr óvatosan megérinti a vállam. Jelezve, hogy a látogatásnak lassan vége, ideje indulni. Fájdalmas sóhajjal veszem tudomásul a tényt, hogy bizonytalan ideig ezzel a mindössze tíz perccel kell beérnem. Nem akarom, hogy ismét pityeeregni lásson úgyhogy veszek egy nagy levegőt és rámosolygok.
- A követekző viszontlátásig. érintem meg ismét az üveglapot, majd a telefont a helyére pakolom és meginduluk az őr után. Még egyszer utoljára visszapillantok, hogy lássam őt, de már csak távolodó alakja tűnik fel a fém ajtó mögötti kopár folyosón. Fogalmam sincs, hogy ezek után mit meséljek el az idősebb Kareem-Abbarnak, de azt tudom, hogy egyes részleteket meg kell tartanom magamnak. Bármennyire is fáj, de erősnek kell maradnom, táplálkozni minden eddig eltölt közös perc emlékéből, hogy amikor majd eljön az ideje végre magamhoz ölelhessem őt.




thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

I choose to have faith, because without that, I have nothing 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
I choose to have faith, because without that, I have nothing Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: I choose to have faith, because without that, I have nothing
I choose to have faith, because without that, I have nothing Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I choose to have faith, because without that, I have nothing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» How to choose a professional killer?
» Tessa & Jamie - I choose you
» Available characters, choose one and press x to start
» Choose happiness | Viviana & Luciano
» Rule One: I choose You - Shawn & Petra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: