New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Kendra && Georgie
TémanyitásKendra && Georgie
Kendra && Georgie EmptySzomb. 17 Jún. - 0:17

Kendra


&&
Georgia



Szökött fegyenc

Vannak az átlagos, és a nem olyan átlagos vasárnap délelőttök és délutánok. Ez a mostani szemernyit sem különbözött a többitől, a megszokott rutintól. Ma 4 kutya: leonberger, dalmata, spániel, boxer. Vagyis Leo, Perdita, Lady és Jim. Nem okozhat gondot nagyobb testű sem, a póráz úgyis megfogja, a másik vége is biztos kézben, illetve némelyik állat tanult is. Fennakadások nélkül érünk a parkba. Egek! Mennyi unatkozó, megkeseredett és slampos ember! Úgy néznek rám, mintha legalábbis ufó lennék, vagy nálam lenne a mjölnir. Hát igazán nincs jobb dolguk? ... Nem, nem várok választ!
Igen, tessék elképzelni, én ezt mind elbírom egyedül. Nem, nem fenevadak. Ne tessék az orrába tolni a kezét! Nem, egészen kedvesek. Azt a csontot inkább dobja ki, bogarak vannak rajta! Nem, nincs szemüvegem, nem is kell. HÁNYSZOR MONDJAM MÉG, HOGY ELBÍROK VELÜK ÉS NEM VAGYOK TÖRÉKENY?!?!
Békésen bandukolok, mendegélek, lépegetek, kódorgok, battyogok, slattyogok,  poroszkálok,  caplatok, kaptatok, rohanok a zöld felé, hogy azért ne nézzen ránk minden. Habár... Hadd nézzenek, azért van két szemük, én nem tágítok senki két szép szeméért! Megváltás és felfordulás parkterületre érni. A kutyák olyankor megbolondulnak, ha nem idomított párák lennének, hamar begurulnék. Hoppon hagynának, ahhoz kétség sem fér.
Farokcsóválva lépnek erre az izgi helyre, mint amikor grillezett sajtot látok,
összefut a nyál a számban, mint nekik. Ott egy mókus! Hé! Hátrarántom a kezem egy kicsit. Én vagyok a főnök.
- Jim, maradj! Maradj nyugton! - belelkesült. A csuklómra csavarok egy újabb hurkot a pórázából. Valaki nem kapta meg a megfelelő kiképzést és kutyasulit, de ha minden kötél szakad is... hála az izmoktól duzzadó, kiváló fizikumának, meg is szabadul minden béklyótól, és nemsokára több méterre tőle kiáltok utána:
- Jim! Jim gyere vissza! - vágtat el azonnal a testes jószág még a közelemből is. Ennyire rossz sétamester lennék? A fenébe! Ha emberébe hát az első talált mancsába nyomom, ha nem hát az első szilárdnak vélt ponthoz kötözöm a többit.
- Állj meg! Hallod?! - eredek a nyomába.

Szavak száma || vágjunkbeleee Kendra && Georgie 1159569709 :Kendra && Georgie 1471401822Kendra && Georgie 1735856013  || Valami by valaki || ©️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kendra && Georgie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Freddie && Georgie
» Georgie családjai
» Fred && Georgie
» Fran, Georgie & Totó, a mackó
» Kendra&Dominic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: