New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

heyday - - Tylar & Caleb
Témanyitásheyday - - Tylar & Caleb
heyday - - Tylar & Caleb EmptyVas. Jún. 18 2023, 15:53

Kiki & Cay

2023. március
Úgy kemény három hónapja vagyok már elég idős, hogy felnőtt felügyelete nélkül is ihassak legálisan, de ennek a hivatalos megünneplése a már rég felnőttkorú bátyámmal valahogy elmaradt. Megfordult a fejemben az is, hogy talán apát is be kellene vonnunk a pasis nap tökéletes fogalmát megtestesítő programba, de végül mégis inkább úgy éreztem, hogy nekem Tylar társaságára van most szükségem. Előre Candy orra alá dörgöltem a dolgot, mire ő majdnem hozzám vágta a hajkeféjét, én meg be is árultam apának... Mindenesetre a döntés mögött pusztán az az egy dolog állt, hogy ki akartam magamnak sajátítani a testvéremet. Amíg Willow-val járt és úgy nézett ki, hogy össze fognak házasodni, nem fogtam fel igazán, hogy mit is jelentene az, ha Kiki egy feleséggel rendelkezne, meg saját családot alapítana. Nyilván nem rágtam a fülét, mint egy aggódós anyuka, mert nekem is vannak elfoglaltságaim amiért nem mindig érek rá vele lenni, de mostanában újult erővel tört rám, hogy akár el is veszíthettem volna valamennyit abból a fajta Tylarból, amit eddig ismertem. Ha úgy vesszük tehát még titkon örültem is neki, hogy Ty végül nem házasodott meg, pedig tudtam, hogy akkoriban megviselte őt ez a dolog és nem is terveztem vele megosztani ezt, mert nem akartam azt a benyomást kelteni, mintha nem kedveltem volna az egykori menyasszonyát. Semmi bajom nem volt vele, tényleg. De nem tudom ezt miért bizonygatom most, ezer évvel később, amikor Tynak már nem is lesz oka emiatt inni. Vagy ki tudja, lehet hogy ha nagyon lerészegedik akkor mégis megtörténik. Én úgy éreztem mindenre fel vagyok készülve.
A felkészülve alatt pedig azt értettem, hogy apának megmondtam, hogy ne is várjon haza, mert a nagyobbik fiánál fogok aludni, aki pontosan annyi és olyan méretű ruhával rendelkezik, hogy nem kellett túl izgulnom azt, hogy holnap miben megyek majd haza. A fél életemet egyébként is a bátyámnál éltem, mert ha nem épp ő látogatott haza, akkor szerettem én benézni hozzá. Már amikor nem dolgozott, amit csak ritkán lehetett elmondani róla. Mivel azonban én orvosnak készültem és vele ellentétben jóval inkább tisztában voltam vele, hogy a túlzásba vitt munka komoly hatással lehet a szív- és érrendszerére, mindig jeleztem neki, hogy ideje lenne már lazítania. Ami alatt pontosan azt értettem, hogy lógjon velem és tegye tönkre a máját meg a vércukorszintjét csak az én kedvemért.
Normál esetben úgy jártam keltem Ty lakásán, mintha részben én is itt laknék - a szomszédait például már szinte névről ismertem, de minimum körbe tudtam volna írni a megjelenésüket -, most mégsem rongyoltam be a lépcsőházba az első adandó alkalommal, csak az épület előtt várakoztam. Részben elvonta a figyelmemet a nem messze parkoló Lamborghini, ami nem volt mindennapi látvány erre, részben meg tényleg nem volt mit ledobnom odafent, mielőtt elmentünk volna a Szent Patrik nap alkalmából kinézett kocsmába.
Kétszer kellett odanéznem, amikor kinyílt az ajtó, hogy felfogjam, hogy a bátyám lépett ki rajta, a korábban kinézett sportautó ugyanis olyan volt, mintha hozzá ragadt volna a pillantásom. Végül mégis vigyor ült ki az arcomra, és úgy léptem a bátyám felé. - Szia! - Megemeltem a kezemet, hogy meglapogathassam a hátát, egyúttal át is öleltem a vállát és a Lamborghini felé fordítottam őt. - Ha sok pénzem lesz egyszer veszek neked egy ilyet. - Ez jelenleg talán nem hangzott túl komolyan, de attól még biztos örülni fog neki, ha egyszer mégis sikerül betartanom ezt az ígéretet. Valójában az egész családom megérdemelt volna egy csomó drága dolgot azokért cserébe, amiket ők adtak nekem - amelyek nem is minden esetben voltak tárgyak -, de beláttam, hogy huszonegy évesen még várnom kell valamelyest ezzel a viszonzás dologgal.
- Illetve, ha majd plasztikai sebész leszek és csilliárdosra keresem magam, elutazhatunk majd Írországba is egy Szent Patrik napra. - Ezen a ponton már nehéz lett volna megmondani melyik ígéret a valótlanabb, de nem voltam én hazugságvizsgálóra kötve, hogy bárki megcáfoljon és ez jelenleg pontosan így volt rendben.
- Ó, mielőtt elfelejtem... - Magam elé vontam a hátamon átvetett válltáskát és kotorásztam benne néhány másodpercet, hogy aztán előhúzzak belőle egyet azokból a vitamin shotokból, amelyek édesapánk boltjának polcain sorakozva hirdették, hogy csodát tesznek a másnaposság ellen. Egyet a bátyám kezébe nyomtam, aztán újabb néhány másodpercnyi kotorászás után már a saját kezemben is díszelgett egy. - Gondoltam magunkra, meg a holnapra, látod milyen jó vagyok? Apa nem is tudja, hogy hoztam el ebből. - Néhány másodpercig az ital kis üvegét vizslattam, majd egy határozottan cinkosan csillogó pillantást vetettem a bátyámra. - Nyugi, kifizettem.
igyuuunk heyday - - Tylar & Caleb 3719483937 ¦ 725 ¦ öltözék ¦ TM


Endless summer
Because that was all my life A space painted with a bluish paint My age is summer All the other seasons I've lived through are meaningless
mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
heyday - - Tylar & Caleb Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
heyday - - Tylar & Caleb 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
heyday - - Tylar & Caleb 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
heyday - - Tylar & Caleb 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
heyday - - Tylar & Caleb T6PhBAD heyday - - Tylar & Caleb 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe heyday - - Tylar & Caleb T6PhBAD heyday - - Tylar & Caleb Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
heyday - - Tylar & Caleb E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 heyday - - Tylar & Caleb T6PhBAD heyday - - Tylar & Caleb 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 heyday - - Tylar & Caleb T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
heyday - - Tylar & Caleb A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
 
heyday - - Tylar & Caleb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» we've lost our breath - - Tylar & Caleb
» quite like you; Tylar & Joan
» not over - Heidi & Tylar
» Tylar Sohn
» i'm fine ‒ Tina & Tylar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Coney Island-
Ugrás: