New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 09:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

we've lost our breath - - Tylar & Caleb
TémanyitásRe: we've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb EmptyKedd Márc. 05 2024, 21:06
Caleb & Tylar


A mi családunkban soha semmire nem volt válasz az erőszak. Annak ellenére, hogy az apám egy keménykezű, erős férfi, mind egyetértettünk abban, hogy nem lehet gyereket ütlegekkel nevelni. Talán azért gondoltam ezt így, mert már nagyon fiatalon tanulnom kellett tőle, hiszen nem engedhettem meg magamnak, hogy a kisgyerek öcsém ne nézzen fel rám eléggé. Ha a szavamat semmibe vette volna, vagy csak szimpla testvéreként gondolna rám, nem pedig valaki olyan személyre, akire hallgatnia kell, ha apa és Candy nincsenek ott, akkor bajban lennék vele. Mindannyian összedolgoztunk abban, hogy Caleb ennyire elkényeztetett lett, tehát a saját munkánk eredménye az, amikor megbánt minket. Ugyanakkor, amikor az ember belenézett azokba a hatalmas gombszemekbe, akkor meglágyult a szíve szinte azonnal. Mindig az jutott eszembe, amikor egyszer, hétéves korában nemet mondtam neki valamire a boltban és otthagyott, majd átesett a kutyán biciklivel együtt és beverte a homlokát. Soha nem mondom el neki, ha a hisztijével tartós bűntudatot okoz bennem. Ugyanezért gondoltam azt, hogy nem fogom neki elmondani, hogy megbántott, amiért reggel azt mondta, amit. Egyrészt, alkalmam sem volt elmondani neki, hogy a menyasszonyom már történetesen nem létezik, másrészt pedig abban a pillanatban, ahogy megláttam a bűnbánatos tekintetét csak az járt a fejemben, hogy ha mi már összeszorított fogakkal, nélkülözve éltük az életünket, akkor neki nem kellene ezen keresztül mennie.
- Persze nem fog – mosolyodtam el – Remélem tisztában vagy vele, hogy te se úgy közlekedsz reggelente, mint egy angyalka, akinek nem is érinti a lába a talajt.
Fogalmazhattam volna úgy is, hogy apa, Cay meg én, egy tulajdonságon nagyon jól megosztoztunk mind. Ez az volt, hogy képesek voltunk brutális módon trappolni meg leborítani az összes létező berendezési tárgyat, amiből kifejezetten sokkal rendelkeztünk az otthoni zsúfolt kis lakásunkban. Ennek mindig az lett a vége, hogy valaki felébredt, ami miatt én se tudtam tovább nyugodtan aludni, mert Candice sipítása volt a cseresznye a tejszínhabon, de a lakás legbékésebb tagjaként hajlandó voltam eljátszani, hogy alszom. Hittem benne, hogy ha én nem kezdek el ordítani, azt a szomszédok még pont hajlandóak elviselni és nem hívják ránk a rendőröket, amiért csak önmagunk vagyunk és családként működünk.
- Ja és szerinted el fogja hinni – még nekem is sántított a sztori – Nem akarok tőle még egy pofont kapni. Soha senki nem ütött meg ennyire erősen.
Ez egy olyan tény volt, amivel minden bizonnyal az apám is tisztában volt. Utálta azt, ha valaki tisztességtelenül bánt egy nővel és nagyon fájt neki, hogy ezt pont a fia követte el. Tisztában voltam vele, ezért nem voltam annyira boldog, hogy az öcsém máris megkeresett, mert én sem tudtam, hogy mit mondhatnék neki erről az egészről… Meg úgy általában. Biztos nem javasoltam volna neki, hogy azt csinálja, amit én tettem, ugyanakkor azzal is tisztában voltam, hogy ha valaki, akkor Cay bizony nem tudhatta meg az igazat.
- Te mondtad – úgy borzoltam össze a fekete tincseit, mintha még mindig kisgyerek lenne – Megiszok veled egyet és nem többet. A maradékot pedig letétbe helyezzük a lakásomban.
Azt nem mondtam el neki, hogy terveztem én bizony többet is fogyasztani, meg alapvetően csak szívatom. Nyilván, ha eszünk, akkor már innunk is kell. Talán Amerikában illegális kiskorúval alkoholt inni, nem beszélve arról, hogy az öcsém alig múlt tizenkilenc és üvöltve társalog velem arról emberek füle hallatára, hogy sört lopott otthonról. Hát pont ő ne tudná, hogy manapság mennyire érzékenyek az emberek? Biztos vannak olyan hülyék, akik rám hívták volna a rendőröket azért, mert normális keretek között, otthoni légkörben itatom le a testvérem, ahelyett, hogy mondjuk összeszedném a hamis személyi igazolványával a rendőrségről. Szerintem is főben járó bűn volt.
- Valóban nem – sajnos a helyzet túl vicces volt ahhoz, hogy ne mosolyogva akarjam megdorgálni a gyerekemet – Itt a valódi probléma az, hogy otthonról lopod a sört. Mit mondasz majd apádnak?
Ezt pont úgy mondtam, mintha nem az én apám is lenne a férfi. A mai reggel olyan incidens történt köztünk, ami miatt nem biztos, hogy ezt is a nyakamba akarnám venni. Ugyanakkor, apánk inkább engem pofozzon fel, mint a családunk legkisebb tagját. Szerintem ahhoz nem feltétlenül lenne szíve. Hittem benne, hogy amikor még én voltam annyi idős, mint ő, velem se tette volna ezt.
- De, haragszom – próbáltam elővenni a legkomolyabb arckifejezésem, viszont a hangom kicsit szórakozottnak hatott ennek ellenére is. Valójában csak látni akartam az arcát úgy, hogy nem azt mondom neki, amit annyira várt volna.
- Ne minősítsd a nővéred, vagy egész este tejet fogsz inni – nyilvánvalóan csak hallani akartam a felháborodását – Ezt jó tudni. És szeretnél egyet esetleg?
Nem voltam ellene annak, hogy az öcsém becsajozzon, mert nem sokat mutatott be nekünk úgy komolyan, de a saját helyzetemből kiindulva, lebeszéltem volna a házasság intézményéről. Az élet mindig guríthat egy olyan akadályt az ember elé, ahol már kevésnek fog bizonyulni az, hogy nagyon szeretjük egymást. Lola csodálatos nő volt, számomra a legkülönlegesebb, minden bizonnyal ezért is voltam vele ennyi ideig. Szóval szinte biztos voltam benne, hogy nem fog magára maradni és boldog lesz majd valaki mellett. Az, hogy én ugyanezt megérdemeltem volna már egy teljesen másik kérdéskörbe tartozott.
- Nem lenne jó döntés, mert van még két munkahelyem, plusz a versenyzés – amiért mondjuk szerintem egyedül én voltam úgy teljesen odáig, mivel egyszer volt balesetem emiatt, ami egyértelműen aggodalmat keltett a szeretteimben. Nem akartam az öcsém orrára kötni, hogy pontosan mennyibe kerül őt iskolázni, mert azt sejtettem, hogy mindenkinél sokkal jobban tisztában van a dologgal. A gesztus önzetlensége pedig pont azzal veszne el, ha úgy viselkednék, mintha fáradtságot jelentene az, hogy kifizetem neki az egyetemet, amit amúgy is megígértem.
- Kitől tanultad ezt a szöveget? – a kelleténél talán erősebben löktem meg a fejét, ezért egy pillanattal később már magamhoz is öleltem a buksist és nyomtam egy puszit a hajába – Szóval nem akarsz mexikóit enni? Majd egyszer elviszlek oda. Van otthon kimchim meg kimbapom.
Ami tökéletesen kiegészítette volna a pizza ramyun kombinációt. Ha most egy olasz itt lett volna, akkor minden bizonnyal kalapáccsal verte volna szét a nemzeti ételünket, de én rendben voltam azzal, hogy így fogyasztjuk a kaját. A koreaiak csinálták, mi meg otthon disznólkodtunk, nem mások szeme előtt.
- Miért is? – őszinte kíváncsiság volt az arcomon, mert tényleg nem tudtam, hogy mennek az egyetemen a dolgok – Ezt a papírt nem kell megőrizned?
Mondjuk valószínűleg már a középiskolákban is online napló működött, én viszont elég régen voltam diák ahhoz, hogy játszhassam a hülyét. Nekem még egy csinosan bekötött bőrkönyvbe írták be az egyeseket, amiért nem készítettem el a házifeladatom. Mivel szar az év végén teperni azért, hogy ne bukjunk meg valamiből az öcsémet próbáltam a tanulásra ösztökélni… És meg lehet nézni, hogy orvos lesz a gyerekből!
- Akkor gyenge a tüdőd – együtt jártunk edzőterembe, nyilván tisztában voltam vele, hogy az öcsém bordaköze izmosabb volt annál, hogy csak úgy leverjem a tüdejét. Azzal kapcsolatban már nem álltam volna le vele vitatkozni, hogy bizonyos szervei hol helyezkednek el, mert kettőnk közül nem én voltam jobban a mestere ennek a témának.
- Őrizetlenül hagytad a sört? – úgy csaptam a tenyerem a homlokomhoz, mintha tényleg elment volna a józan esze az öcsémnek – Apánk ki fog nyírni ezért, remélem tudod.
A szent folyadékokkal mégse lehet ezt megtenni. Ha elmondanám bármelyik haveromnak, arra biztatnának, hogy tagadjam le a gyereket. Én pedig nem lettem volna teljesen a dolog ellen tekintve, hogy a sört nem hagyjuk magára. Főleg nem egy autószerelő műhelyben. Alapvetően betartottuk a szabályokat és nem ittunk munkaidőben, de azért annyira nem lepődnék meg azon, ha az italnak ténylegesen lába kélne.
- A pizza és ramyun mellé akarsz még mexikóit? – mondjuk soha nem a kis étkéről volt híres. Arra pedig direkt nem válaszoltam, hogy terelem a témát, viszont tudtam, hogy nem ez az alkalom lesz, amikor le fogok részegedni, mert véletlenül se akartam olyan infókat az orrára kötni, amik esetlegesen rosszul eshetnek neki – Én mondjuk nem vagyok semmi jónak az elrontója. És hogy mész haza, ha iszol?
Gondolom nálam alszik és majd tőlem megy be az egyetemre. Egyből bűntudatom lett az elkövetkezendő nagy ivászatok miatt.
- Mit fognak szólni a tanáraid, ha részegen bemész másnap? Ülhettek napszemüvegben az órákon? – ha azon múlik, hogy tud-e figyelni vagy sem, akkor nem ihat.

öltözék ― 1 330 szó ― mivan, te szemtelen.  we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1811199453     ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang
mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb G8RtdR0
we've lost our breath - - Tylar & Caleb ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb ADYNliM
TémanyitásRe: we've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb EmptyVas. Júl. 24 2022, 11:09

Kiki & Cay

Tisztában vagyok vele, hogy nem tudnék olyan dolgot mondani a bátyámnak, amitől most könnyebb lenne neki. Nekem nem volt még menyasszonyom - és szerintem a családom ennek épp így örült is -, nem szakítottam még meg valakivel több éves kapcsolatot olyan módon, amit magam sem tudtam volna pontosan megmagyarázni, hogy miért történt. Igazából az eddigi kapcsolataimra mind rá lehetne fogni, hogy gyerek szerelmek voltak, de irtóra nem szeretem, amikor Kiki, Candy vagy épp apa még gyerekként kezel, így tanácsos lenne, ha én sem így utalnék magamra. Kedveltem Willow-t, mert az én szememben boldoggá tette a bátyámat, ami gondolom egy kapcsolatban az egyik legfontosabb dolog. De nem láttam bele annyira a kapcsolatukba, hogy megítéljem, ha esetleg elromlott valami. Kiki sosem kötötte igazán az orromra az ilyesmit, mint ahogyan azt is mindig én tudtam meg utoljára, ha a családunk szorult helyzetben volt. Valószínűleg azért, mert mind annyira gyereknek néztek, hogy vagy nem érteném meg az ilyesmit, vagy túlságosan kiakadnék. Pedig nem vagyok az az aggódós fajta, ha olyan dolgokról van szó, amin nem tudok változtatni.
Ahhoz viszont talán van némi közöm, hogy a bátyám hogy érzi most magát és ha nem is tudom felvidítani - mert mit kellene vidámkodni azon, hogy apa felpofozta? -, de mellette attól még lehetek. Csak Candy ne találja ki, hogy beleüti az orrát az egészbe és akkor már el is rontaná a mai napot.
- Ne forduljon elő többször - jelentem ki egy kifejezetten pimasz mosollyal az arcomon. Már el is felejtettem, hogy nekem kellene rosszul éreznem magamat a viselkedésem miatt. Nem tudom mikor jöttem rá, hogy a családom egyik tagja sem tud rám igazán haragudni és hogy ez részben vagy egészben annak köszönhető, hogy úgy tudok rájuk nézni, mint egy elveszett kiskutya, de azóta biztos, hogy jobban kihasználom a megbocsátásukat, mint amennyire illendő lenne.
- Nem kell neki megmondani. Majd azt mondom, hogy csak neked hoztam el a sört és semmi különöset nem csináltunk. - A hazugság nem olyasmi, amit bármelyik családtagom kifejezetten támogatott volna, ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy mindenki csinálta. - Ne máár Kiki! Tök ciki, hogy ennyi idősen egy sört sem isztok meg velem... - El kellett harapnom a további magyarázatot azzal kapcsolatban, hogy a barátaim mi mindent csináltak már, aminek köze van az alkoholhoz. Lehet, hogy mindent megosztok a bátyámmal, de azért nem állnának még jól neki az ősz hajszálak, így talán mégis vannak olyan dolgok, amelyek jobb, ha előtte titokban vannak tartva.
- És? Megmondom neki, hogy nem voltunk sehol. Attól nem leszek alkoholista, hogy egyszer iszunk. - Ezt pedig el is hittem, ahogyan kimondtam. Mindent megtettem, amit kértek tőlem az iskolával kapcsolatban és a saját érdekemben is igyekeztem olyan keményen tanulni, amennyire csak tőlem telt. Erre még annyit sem kaptam cserébe, hogy igyak egy sört a bátyámmal együtt? - Nem fogják ránk hívni őket - a szemeimet forgatva magyaráztam Kikinek. Az igazság az, hogy kezdtem kifogyni az okokból, hogy a bátyámnak miért kellene hallgatnia rám.
- Akkor nem haragszol? - Úgy pislogtam rá, hogy közben tudtam, hogy mi a válasz a kérdésemre, mégis hallani akartam tőle. Szerintem semmi olyasmi nem tudott volna történni velünk, amiért örökre megharagudtunk volna egymásra, de jobb volt tisztában lenni a tényekkel.
- Tudom, tudom, Candy mindig kiselőadást tart róla, hogy hogyan kell velük bánni. Szerintem ezért nincs senkije... - Úgy hajoltam közelebb Kikihez és halkítottam le a hangom, mintha a nővérünk bármelyik pillanatban előugorhatna az egyik szekrény mögül, hogy jól megrángassa a fülünket amiért kibeszéljük. - Nekem úgyse volt még menyasszonyom. - Nem mintha csak olyan lányokat lehetne megbántani, akiknek már van jegygyűrűjük. De attól még azt gondolom, hogy én könnyebben megúszom ezt a témát, mint a bátyám.
- Ide is költözhetnél. - Egészen ítélkező volt a pillantásom ahogyan azt rá emeltem. Ha tényleg orvos lesz belőlem, én sem rendelkezem majd rövidebb munkaidővel, mint amit a bátyám művel, de neki meglett volna a lehetősége, hogy azt mondja, nem vállal több ügyfelet. Legalábbis gondolom.
- Naa, na, na... mexikóiról eddig szó sem volt! - Úgy melegedtem bele az üzletelésbe, hogy már-már túl lelkessé is váltam.  - Csak egyet? - Sóhajtva billentettem úgy a fejemet, hogy a szempilláim alól tudjak pislogni rá. - Egy sör nem sör... - Ötletem sincs hol hallottam ezt a mondást, vagy hogy épp kinek a száján csúszott ki, de most kifejezetten büszke voltam magamra, amiért eszembe jutott. Ez pedig az arcomon is látszott.
- Ne fáradj vele, úgyis elhagyom. - Vigyor költözött az arcomra. Nyilván én tisztában voltam azzal, hogy milyen jegyek szerepelnek a lapon, még ha itt-ott szamárfüles is volt a papír. Ezért nem féltem a korábbi alkudozástól sem. Végtelenül örültem neki, hogy Kiki nem csak hogy rálett az ivásra, de a történtek után hajlandó volt hagyni a munkát is, hogy inkább velem töltse az idejét. Szerintem semmi értelme kínoznia magát a műhelyben, mert akkor csak túl sok ideje van gondolkodni. A végén pedig annyira belemerül a gondolataiba, hogy hibát vét, amiből csak a baj van. Engedelmesen követtem hát, amikor megindult kifelé.
- Semmi extrát. - Megvontam a vállaimat, aztán nagyon elégedetlen hangot hallattam, amikor a hátamat kezdte lapogatni és még egy gyilkos pillantást is vettem rá. - Levered a tüdőmet. - Ez persze nem lett volna olyan egyszerű, de ne menjünk bele az anatómiai részébe. - A kocsid mellett van.
Most, hogy Kiki nem akart leszakadni a témáról, már bántam, hogy megemlítettem, hogy bármit is elkövettem volna. Igazából az én dolgom sokkal kevésbé volt jelentős, mint az övé, mégis rólam kellett volna beszélni. - Én ugyan semmit. Mondtam, hogy semmi extra. - Újra megrántottam a vállaim. - Tudom, hogy terelsz. - Jelentőségteljes pillantást vetettem rá, de a kocsijához érve már hajlandó voltam megfeledkezni az egészről és inkább azzal voltam elfoglalva, hogy ha kinyitja a csomagtartót, bekerüljön a sör, ami miatt vagy fél óráig győzködnöm kellett. Majd később visszatérek erre a témára is.
- Hogy is volt az a kaja dolog? - Olyan ártatlan pillantást igyekeztem rá vetni, ami még egy jégszobor szívét is megolvasztaná, ha rendelkezne ilyennel. Hiába nem látszik rajtam túlságosan, de végtelen mennyiségű kaját el tudnék fogyasztani, így a magammal hozott dolgok semmit nem jelentenek, amikor mexikóit is ehetnénk.
csá tesóóó we've lost our breath - - Tylar & Caleb 2425572404  ¦ 1001 ¦ öltözék ¦ TM


Endless summer
Because that was all my life A space painted with a bluish paint My age is summer All the other seasons I've lived through are meaningless

Tylar K. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
we've lost our breath - - Tylar & Caleb E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: we've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb EmptyCsüt. Május 05 2022, 19:39
Caleb & Tylar


Pontosan tudom, hogy a kisebb testvérek azok teljesen más pozícióban vannak az idősebbeknél. A mi családunkban különösen speciális volt a helyzet. Miután anya elhunyt, eléggé elmosódtak a határok felnőttek és gyerekek között. Gyakorlatilag egy egységként működtünk együtt azért, hogy Caynek mindent meg tudjunk adni, ez pedig azt eredményezte, hogy túlságosan is elkényeztettük. Nyilvánvalóan elég volt ránézni arra a fiúra akár kicsi korában, akár most. Mind büszkék voltunk rá, amiért ennyire szépen felnőtt, ez pedig önmagában legitimizálta azt, hogy többet és jobbat akartunk neki nyújtani. Ettől függetlenül sosem éltünk nagylábon, és akkor nagyon is finoman fejeztem ki magam. Lényegében voltak nagyon húzós hónapok, ugyanakkor nem hibáztattam Calebet, amiért nem érzett mindent maga körül. Lényegében mi döntöttünk úgy, hogy bizonyos dolgokból kihagyjuk, emiatt pedig nem várhattuk el tőle, hogy teljesen átlásson bizonyos dolgokat. Nyilvánvalóan azt akartuk, hogy rendes, tisztességes fiú legyen belőle, meg amúgy is egy gyereket nem lehet azzal terhelni, hogy mit nem kaphat meg, amit annyira szeretne.
Pont emiatt sem haragudtam rá annyira a reggeli kirohanását illetően. Pontosan tudtam, hogy a kistestvérekre hasonló dolgok jellemzőek, alapvetően meg olyan dologról volt szó, amiről az öcsém egyáltalán nem tudott. A családban én voltam az a személy, aki a legkönnyebben megbirkózott a vitás helyzetekkel és nem sértődtem meg hamar. Talán azért van, mert állandóan szívom a szeretteim vérét, magam sem tudom pontosan. Mindenesetre bőven volt min gondolkoznom a munka során, illetve ért akkora veszteség, hogy Cay szavai ne legyenek rám akkora hatással. Sokkal többet járt az agyam akörül, hogy pontosan mibe kevertem magam, mivel egyrészről már most bántam, hogy elveszítettem a nőt, akivel le tudtam volna élni egy életet, emellett viszont a saját véremnek biztosíthatok egy olyan lehetőséget, amivel büszkévé tehet minket. Máig tartottam magam ahhoz, hogy nem volt jogunk eldönteni azt, hogy mit kezdjen az életével, én pedig elhittem neki, hogy ez a legfontosabb. Mivel én is egy olyan hivatást űztem, amit szerettem és szívesen csináltam, hittem benne, hogy az öcsém is így döntött. Amilyen melegszívű gyerek, én úgy gondolom, hogy úton jár, erről pedig apát is könnyebb volt meggyőzni, mint gondoltam volna.
- Bocsáss meg, Sohn úr – halkan nevettem el magam azon, amit mondott – Nem akartunk felkelteni.
Abba már nem szívesen mentem volna bele, hogy ez a felkeltés pontosan hogyan történt, mivel egyelőre úgy éreztem, hogy bármi másról szívesebben beszélgetnék a szakításom helyett. Valószínűleg az, hogy önzetlen akartam lenni tett most nagyon önzővé, mivel minimum kikérhettem volna Lola véleményét a kapcsolatunkról, de jelen helyzetben máshogy gondolkoztam. Nekem is fájt. Viszont ugyanakkor pontosan tisztában voltam azzal, hogy ő túl jó és elnéző hozzám képest. Nem várhatunk tíz évet az esküvővel és a családalapítással csak azért, mert nekem fontos a testvérem. Biztos vagyok benne, hogy sok tisztességes férfi örülne egy olyan nőnek, mint ő, emiatt rengetegen jobban megérdemlik nálam. Én pedig nem láncolhatok valaki olyat magamhoz, akinek nem tudok megadni mindent. Ez elszomorított, de nem tartozott másra az én bánatom. Egyedül kell vele megbirkóznom és akkor a környezetem sem fog annyira aggódni értem.
- És szerinted mit fogok tőle kapni, ha megtudja? – nem akartam kitérni arra, hogy nekem tetszik így az arcom és egyáltalán nem célom azt, hogy egyforma legyen a másik pofontól, amit leoszt. Amúgy is, apa hiába fiatal és van ereje teljében még, egyszerűen nem akartam megkockáztatni azt a tényt, hogy idő előtt elviszi valami szívbaj, mert már a legkisebb fia is inni kezdett.
- És szerinted holnap reggel nem fogsz vele találkozni? – értem én, hogy van a nevemen egy albérlet, ahova mehettünk. Viszont alapvetően hülyén nézett volna ki a szomszédok szeme láttára felmenni egy rekesz sörrel és az öcsémmel – Ha meg tudod oldani, hogy ne hívják ránk a rendőröket, akkor részemről talán oké.
Pontosan tudtam, hogy már ivott és inni is fog, ezért határozottan támogattam a tényt, hogy jobb lenne, ha mindezt felnőtt felügyelete alatt tenné, ez nem volt kérdés. Viszont ezt nem kellett vele ennyire éreztetni, mert azért a lovat se akartam adni alá. Mindig abban reménykedtem, hogy az orvostanhallgatóknak nem volt annyi idejük bulizni meg inni.
- Most már feleslegesen rágod ezen magad – mivel az öcsémről volt szó, egyáltalán nem zavartattam magam a fekete ujjaim miatt, mivel tudtam, hogy nagyából tiszta a kezem. Miközben hozzá beszéltem egyszerűen megsimogattam a tarkóját, az arcomon pedig tényleg egy felhőtlen mosoly volt ott. Sosem haragudtam rá túlzottan, ezt a szokást pedig nem egy olyan dolog miatt fogom elkezdeni, amiről nem is tudhatott.
- A lényeg, hogy te ilyet ne csinálj majd soha – csak megrántottam a vállam, a hangom könnyed volt. Egyelőre nem akartam arról beszélni, hogy pontosan hogyan szakítottam – És tiszteld a nőket.
Jelen helyzetben sem arról van szó, hogy valakit bántottam volna, szimplán csak én is jogosnak éreztem a pofont. Nem úgy kell megoldani a problémákat, hogy egyedül meghozunk egy döntést és mindenkit kihagyunk a dologból, akire ez hatással van. Ezzel tökéletesen tisztában voltam, mégis képes voltam olyan gusztustalan dologra Lolával szemben, ami nekem is fájt volna. Viszont való igaz, hogy tényleg nem voltam képes a szemébe nézni.
- Az egy dolog, attól még dolgozhatok. Mostanában mindenki hozzám hozza a kocsikat – részben igaz volt, de nem teljesen. Szükségem volt a plusz munkára, ezért némi borravalóért és részesedésért besegítettem azoknak a szerelőknek, akik lassabbak voltak. Mivel nekem hosszú és erős ujjaim vannak, sok mindent könnyebben elértem, mint ők. Ez nem jelenti azt, hogy gond nélkül ment a munka én is épp eleget káromkodtam, amikor olyan autót hoztak be, amit utáltunk szétszedni. Néha olyan érzésem volt, hogy nem is szerelők, hanem óvodások raktak össze egy két kocsit.
- Jó látni, hogy nem csak a piálásra gondoltál, de akkor nem rendelünk abból a mexikói étteremből, amit a múltkor fedeztem fel – nyilvánvaló volt, hogy ezt azért mondom, mert pontosan ezt terveztem, csak cukkolni akartam őt. Viszont, amikor nem adta oda a papírt, csak felvont szemöldökkel néztem rá – Te most üzletelni akarsz? Legyen. Ha nincs benne egy rossz sem, akkor engedélyezek egy sört.
Még mielőtt reagálhatott volna rá, egyszerűen kivettem a kezéből a viseltes darabot, aztán azt tüzetesen kezdtem el átvizsgálni. Mivel én magam is láttam, hogy teljesen rendben vannak a jegyei, csak igyekeztem szépen összehajtani a papírt és úgy visszaadni azt.
- Majd veszek neked egy mappát – halkan nevettem el magam, aztán csóváltam meg a fejem – Hogy néz ez így ki?
A kérdésre az ivással kapcsolatban szándékosan nem válaszoltam, szimplán átdobtam a vállán a karomat, aztán egy vödörbe hajítottam a műszak elején még hófehér állapotban levő rongyot. Határozottan indultam meg kifelé, abban pedig csak reménykedni tudtam, hogy az öcsém is így tesz majd, mert nem volt kedvem a tréfái miatt arccal előre esni a sárba. Nyilvánvalóan erős vagyok, de nem annyira, hogy ha megmakacsolja magát, akkor csak azért is kirángassam a műhelyből.
- Elmentem – ezt csak az éppen velünk szembe jövő tulajdonossal közöltem, aki valószínűleg örömmel nyugtázta, hogy mégsem túlórázom, mert így legalább azt nem kell kifizetnie utánam.
- Milyen rossz hírt akarsz velem közölni? – egy erőteljes rántással fordítottam az autóm irányába, aztán a kelleténél erősebben lapogattam meg a hátát, hogy további haladásra ösztökéljem – Hol a sör?
Nem témát akartam terelni, csak szimplán át kellett pakolni az én autómba, mert nyilvánvalóan azzal terveztem menni, az pedig egy kicsit sem érdekelt, hogy ő mivel érkezett. Legalábbis feltételezem, hogy nem kézben hozta el idáig Brooklynból azt a rekeszt, amit említett.
- Csak úgy – nem igazán akartam erre a kérdésre válaszolni, szóval egyszerűen az tűnt kézenfekvőnek, hogy eltereljem a témát – Emberek szoktak szakítani egymással. Engem az sokkal jobban érdekel, hogy te mit követtél el.

öltözék ― 1 226 szó ― mivan, te szemtelen.  we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1811199453     ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang

Caleb W. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb G8RtdR0
we've lost our breath - - Tylar & Caleb ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb ADYNliM
TémanyitásRe: we've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb EmptyPént. Szept. 03 2021, 18:05

Kiki & Cay

Nem tudom mások mennyit gondolkoznak azon, hogy illenek-e a családjukba vagy elcserélték őket a kórházban, de az én fejemben sosem fordult meg, hogy utóbbinak akár csak egészen kicsike esélye lenne. Mivel a Sohn családban mindig is férfi többség volt, gyakran előfordult, hogy Candyt piszkáltuk, vagy ő veszekedett velünk, de attól sosem éreztem magamat kevésbé a család részének. Még akkor sem akartam elcserélni a bátyámat, vagy apát, amikor a magasságom és a korom ellenére is úgy kezeltek engem, mintha még mindig csak egy taknyos kölyök lennék, aki semmit nem ért ebből a világból. A helyzet szimplán csak az, hogy voltak olyan dolgok, amiket nem osztottam meg velük, mert nem tudtam hogyan kellene felhoznom nekik, hogy egyetemre akarok menni, ráadásul orvosira, ahol a könyvek majdnem annyiba kerülnek, mint maga a tandíj. Ha egyetlen egy pillanatot kellett volna találnom eddigi életemben, amikor mégis felmerült bennem, hogy nagyon más vagyok, mint azok, akik felneveltek, akkor az a mostani lenne az. Hiába szerettem az autókat legalább annyira, mint a bátyám, nem tudtam magamat elképzelni az ő munkakörében, mert az egész csak egy ideig szórakoztatott, de legfőképpen akkor, amikor Kikinek segítettem és közben tudtunk mindenféléről beszélgetni. Candy helyzete sem volt sokkal vonzóbb, mert ő meg szimplán úgy élte az életét, hogy közben másokat szolgált ki. Nekem ez nem ment volna hosszú távon és pontosan ezért nem tudtam volna hosszú távon megmaradni apa boltjában sem, vagy épp hasonló munkakörben. A neki való segítség más kérdés volt, de hogy a hivatásomnak tekintsem az apáét... Nem ment.
Hiába nem tudtam volna egyikük életútját sem követni, attól még nagyon hálás voltam nekik, hogy mindig gondoskodtak rólam és figyeltek rám. Ezért is éreztem magamat hálátlannak, amikor apa elmondta, hogy mi történt reggel, illetve hogy mit művelt a bátyám. Nem volt időnk részletekbe menően megbeszélni a részleteket és nem is hittem abban, hogy Kiki elmondott volna apának mindent - ezért vállaltam magamra a feladatot, hogy beszélgetek vele, ha meg akarja osztani valakivel az érzéseit. Kezdetnek mondjuk én is megoszthattam vele a saját szakításomat a barátnőmmel, ami nyilván nem volt olyan szintű, mint az övé a menyasszonyával, de kezdetnek jó kiindulási pont.
- Le... - Egész halkan jegyeztem csak meg a nyilvánvalót, mivel már a köszönésemtől kezdve érezhető volt rajtam, hogy békülési szándékkal érkeztem, de a mozdulatból, amivel a bátyám az enyémnek döntötte a saját homlokát tulajdonképpen az jött le, hogy nem is haragudott rám annyira. - Reggel volt és felkeltettetek, tudod... - Ugyan ez egészen úgy hangzott, mintha őt meg apát próbálnám hibáztatni - kicsit talán így is volt -, mégsem volt neheztelés a hangomban, csak ki akartam dumálni magamat az egészből. Ezt pedig valószínűleg ő is jól tudta, ezért egyszerűbb volt abbahagyni, mint megpróbálni megetetni a bátyámmal ezt a sok bullshitet.
- Jól hallottad. - Ha rögtön feladtam volna, akkor nem lettem volna kifejezetten büszke magamra, tehát nem volt más megoldás, mint megpróbálni rábeszélni őt arra, hogy ez most igenis szükséges. - Hé, figyi! Apának nem is kell tudnia. Technikailag tudni fogja amikor hazaér... -  Elhúztam a számat, amikor belegondoltam, hogy ha azt akartam volna, hogy az öregünk ne tudjon róla, akkor nem otthonról kellett volna elhoznom a sört, ráadásul a hűtőből, de esélytelen lett volna, hogy apa eladja nekem úgy, hogy még kiskorú vagyok. - De ha nem megyek ma haza, akkor nem fog senkit lecseszni. Azért hoztam, mert gondoltam szükséged van rá. Egyedül inni meg nem szokás, szóval itt vagyok én. - Kifejezetten büszke voltam magamra a kis monológomat követően, habár fogalmam sem volt arról, hogy mennyire jártam sikerrel. - Felnőtt felügyelettel amúgy is lehet!
Ha úgy fognánk fel ezt a mostani alkalmat, mint az alkoholfogyasztás demisztifikálása, akkor még hasznos programnak is lehetne nyilvánítani, mert tanulok belőle valamit, nem? Akkor még apa sem cseszhetne le minket pusztán azért, mert le akarom itatni a bátyámat, aki valamiért váratlanul otthagyta a látszólagosan tökéletes kapcsolatát. Ha ez másnak nem fura, akkor nem ismeri eléggé a bátyámat és pont ezért éreztem úgy, hogy szüksége lesz a társaságomra.
- Akkor is lehettem volna jobb fej. - Úgy bámultam az arcát, mintha most találkoznék vele először, de tény és való, hogy nem gyakran jött úgy haza, hogy látszott rajta, hogy megütötték. Ami még zavaróbb volt az egészben, hogy tisztában voltam vele, hogy apánk csinálta. - Ezt azért elég nehéz elhinni. Mit csináltál volna, amiért ilyet kapsz tőle? - Szerintem egyik háztartásban sem ismeretlenek a taslik, főleg ha egynél több fiú gyerek nevelkedik a családban és bár Ty, Candy meg én néha eléggé összekaptunk, sosem vert meg minket apánk. A bátyám pedig nem egy bűnöző, állása van, egészen reggelig pedig majdnem volt egy felesége is, szóval nem tudom hogyan mutathatott volna jobb példát akár az egész utcának.
- Ki szerint? Nem találkoztam senkivel befelé jövet, szóval ne terelj. Fogadjunk, hogy jól is esne. - Ezen a ponton gondolkodás nélkül löktem Tylar oldalának a saját könyökömet. A legutolsó lehetőségem az volt, hogy egyszerűen felbontok egy doboz sört és annyit iszok belőle, amennyit tudok, mielőtt a bátyám kiveri a kezemből, de egyelőre nem szerettem volna ehhez folyamodni, amíg nem volt muszáj.
- Ahh... - Hatalmas sóhajjal egybekötve forgattam a szemeimet a kérésére, és őszintén kicsi hiányzott csak ahhoz, hogy ne vágjam a fejéhez, hogy épp elég egy szülő nekem, de magam is időben beláttam, hogy ez nem a legjobb pillanat a köcsög megjegyzéseim folytatásához. Elég volt reggel. Helyette csak leráztam a hátamról a táskát, amiben a kaja egy része is volt, amit most kidobáltam belőle, aztán a szamárfüles papírt is előhúztam onnan. - De ha nincs benne rossz jegy, akkor ihatok veled, oké? - Nálam volt ugyan a papír, de egészen addig nem nyújtottam oda Tynak, amíg nem válaszolt a kérdésemre. - És akármilyen rossz hírt mondok még ma, nem fogsz rám kiakadni, megegyeztünk? - Nem volt konkrét dolog a fejemben, amit épp elmondhattam volna neki, de jobb volt előre leszögezni a feltételeket.
Ma csak egy valaki lelki problémáit kellene megoldanunk és az történetesen a bátyám. Elég lenne, ha ebben a helyzetben maga miatt aggódna, nem pedig miattam is. - Miért mentetek szét?
csá tesóóó we've lost our breath - - Tylar & Caleb 2425572404  ¦ 988 ¦ öltözék ¦ TM

Tylar K. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
we've lost our breath - - Tylar & Caleb E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: we've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb EmptyKedd Aug. 31 2021, 23:18
Caleb & Tylar


Ha valamit biztosan állíthattam magamról, az lényegében az volt, hogy értettem a dolgok megjavításához. Ennek röviden annyi volt az oka, hogy idővel már apa egész nap a boltban dolgozott, mivel anya halála után ő maradt az egyetlen kenyérkereső. Ez az egész akkor lett könnyebb, amikor Candy is talált munkát, de soha nem voltunk anyagilag annyira eleresztve, hogy megengedhessünk magunknak szerelőt. Mivel nekem vigyáznom kellett az öcsémre, ezért gyakran rám maradt a dolgok megbütykölése. Úgy gondolom, hogy csukott szemmel bármit képes lennék megtalálni a szerszámosládánkban, se egy dugulás nem okoz gondot, se az, ha mondjuk a bojler nem akar beindulni. Nyilván a villanyhoz inkább nem piszkáltam hozzá azon túl, hogy a biztosítékokkal szórakoztam, de alapvetően youtube videók alapján szinte bármit képes voltam megjavítani. Talán később ebből jött a szenvedélyem és az álmom az iránt, hogy ténylegesen autók operálásával foglalkozzak. Ha valami a kezemben volt, és életet lehelhettem bele, engem egész egyszerűen kikapcsolt; emiatt nem is éreztem túlzottan fárasztónak a munkámat, mondhatni talán egy kicsit a hobbimnak is tekintettem azt.
Ennek ellenére a mai nap más volt. Hiába szedtem össze a cuccaimat Lolától, mentem haza, kaptam meg apámtól a pofonomat, amitől még mindig piroslott a bőr. Hiába éreztem a csípő fájdalmat, egyszerűen képtelen voltam abból a furcsa lelkiállapotból kimászni, amivel ez az egész járt. Nem térítettek magamhoz az öcsém szavai sem, aki határozottan undok dolgokat mondott nekem, de én már akkor is képtelen voltam arra, hogy magyarázatot adjak a helyzetre neki. Talán túlságosan friss volt a seb, amit Lola elvesztése okozott az életemben, viszont közben próbáltam magamban sulykolni azt, hogy rengeteg pozitív hatása van annak, hogy én önhatalmúlag felbontottam az eljegyzésünket.
Mindenekelőtt tudok figyelni arra a családomra, aminek a fészkéből szinte ki sem repültem. Tudtam, hogy az öcsémnek szüksége volt rám, ahogyan azt is, hogy rajtam kívül jelenleg senki nem fog tudni segíteni rajta. Apának rengeteg költsége volt, hiszen fenn kellett tartania egy egész üzletet. Candy fizetése nagyjából arra volt elég, hogy a legfontosabbakat fedezni tudják maguknak, én pedig szabadon éltem eközben, és az esküvőmet tervezgettem, elvéve a testvérem elől azt a lehetőséget, hogy megvalósítsa az álmát. Ezen a ponton rájöttem arra, hogy ha neki képtelen vagyok megadni azt, amit megérdemelne, akkor minden bizonnyal nem állok készen arra sem, hogy 26 évesen, ilyen anyagi körülmények között kezdjek bele a családalapításba. Lehetne azt mondani, hogy apám felelőssége Cale, de én nem így gondoltam. Ő mindannyiunk felelőssége volt, mivel édesanya nélkül kellett felnőnie. Nem voltunk olyanok, mint egy normális család, nem úgy funkcionáltunk, mint bármelyik másik, emiatt pedig áldozatokat kellett hoznunk egymás boldogságáért. Az én áldozatom az volt, hogy visszaléptem a saját családom megalapításától, mivel nem tudtam biztonságban otthagyni azt, ahonnan én magam is származtam.
Talán Lola megértette volna, ha mindezt megosztom vele, hiszen határozottan vallottam azt, hogy a nővérem és az édesanyám mellett ő volt a harmadik nő az életemben, akit mindennél jobban szerettem. Viszont én egyszerűen csak egy gyáva férfi vagyok – már ha azok után, amit tettem nevezhetem magam annak – aki képtelen volt elé állni és őszintén bevallani minden ellenérzését. Mert pontosan tudtam, hogy ha most visszatáncolok, azzal csak az idejét fogom húzni… Magam sem tudom, hogy mikor fogom úgy érezni, hogy megérkeztem abba az állapotba, amikor már tisztességesen képes leszek felnevelni egy gyereket. Ha tíz évig tartana, akkor a menyasszonyom már képtelen lett volna elkerülni a veszélyeket a szülésnél. Ezen a ponton pedig azt éreztem, hogy a világ legönzőbb dolga lenne mindennek ellenére magam mellett tartani őt.
Remegett a kulcs a kezemben, mikor meghallottam Cale hangját. Azt terveztem, hogy túlórázni fogok, emiatt pedig még nem kezdtem el lesikálni az ujjaimról a gépolajat. Mind a ruhám, mind a karom nagy része fekete volt tőle, viszont pontosan tudtam, hogy a testvérem miért keresett meg engem. Talán jobban ismertem őt, mint apa vagy Candy, és emiatt is sikerült erőt vennem magamon, visszapislogni azokat a könnyeket, amik egész nap a szememet szúrták, majd felé fordulni és pusztán a ténytől elmosolyodni, hogy az én kistestvérem a legtökéletesebb ezen a világon.
- Szia, Nagyfejű – pontosan tudta, hogy miért hívtam így – Lenyugodtál azóta?
Elég nyilvánvaló volt, hogy ő erről az egészről semmit sem tudott, szóval én magam is odaléptem hozzá, és jobb híján csak a homlokomat döntöttem az övének, mivel nem akartam összefogdosni az olajos kezemmel őt.
- Hogy mit hoztál? – éreztem, hogy a szemöldököm egészen a hajvonalamig felszalad – Miből gondolod, hogy én majd hagylak inni? Nem mintha nem értékelném az erőfeszítésedet, de apa agyon fog ütni, ha leiszod magad.
Jelen helyzetben nem tisztáztam le azt, hogy pontosan melyikünket, mert a válasz egyértelmű volt: először engem, amiért nem figyeltem oda eléggé rá annak ellenére, hogy a társaságomban volt, aztán pedig őt, amiért hétköznap alkoholt iszik. Mindezek mögött pedig még egy rejtett ok meghúzodna; hogy őt kihagytuk a buliból, és ketten tartottunk kanos programot. Az ezt követő történések szintén egyértelműek voltak, mivel minden bizonnyal Candy is szét fog verni minket, hogy a neme miatt ismét megkülönböztettük.
- Ne is törődj vele, nem tudhattad – úgy rántottam meg a vállam, mintha holmi semmiségről lenne szó – Ő csinálta, de tudod, hogy megérdemeltem.
Apa sosem emelt kezet rám. Nyilvánvaló volt, hogy középső gyerekként én voltam a leginkább mostoha szituációban, mivel mindenki tőlem várta a megváltást, ugyanakkor rám jutott a legkevesebb figyelem. Ettől függetlenül tudtam, hogy különleges helyet foglaltam el apa szívében, szóval ő minden alkalommal megjutalmazott, ha jól viselkedtem, és megbüntetett, ha hibát követtem el.
- Egyébként is még munkaidőben vagyok – már, ha számít az, amit önkényesen, magamra szabtam ki – Viszont hajlandó vagyok abbahagyni a melót miattad. Cserébe kérem az értesítődet.
A lábamat nekitámasztottam az autó kerekének, én magam lazán a motorháztetőnek dőltem, és kinyújtottam felé a kezem. Mivel megkísértett miatta az ördög, és jó ideje szorgalmasan félretettem minden jattomat is neki a fizetésem fele mellett, sosem halasztottam el azt, hogy ellenőrizhessem a jegyeit. Én magam azt éreztem, hogy a testvéremnek egyszer meg kell majd tanulnia felelősséget vállalni azért, amit kimondott, és a pénzt akkor fogja tőlem megkapni, ha megdolgozik érte.
öltözék ― 968 szó ― mivan, te szemtelen. we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1811199453    ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang

Caleb W. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb G8RtdR0
we've lost our breath - - Tylar & Caleb ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb ADYNliM
Témanyitáswe've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb EmptySzomb. Aug. 28 2021, 17:57

Kiki & Cay

- A rohadt életbe... - Nem igazán gondoltam át, hogy milyen hangerővel törnek ki belőlem a szavak, amikor azonban a pillantásom apa arcára ugrott, reménykedtem benne, hogy egy nyugodt és zavartalan idősödő férfi arcképét látom majd magam előtt, ami egyben azt is jelenti majd, hogy elég halkan motyogtam az orrom alatt a dolgot ahhoz, hogy ne hallja meg. Az elképzelésem helyett azonban villanó tekintetével és összevont szemöldökeivel kellett szembenéznem.
- Son Woo Hyun! - A hangjában egyszerre van apai szigor és elnézés is, ami valószínűleg csak annak köszönhető, hogy a másodperc tört része alatt igyekeztem elővenni a legszebb pillantásomat, ami miatt kevésbé haragszik meg rám, amiért a boltja közepén - amiben vásárlók is tartózkodnak - káromkodom, mint akit nem tanítottak meg rendesen a szülei arra, hogyan kell viselkedni. Ez pedig határozottan egy olyan helyzet, amikor egyszerűen nem foghatom az egészet arra, hogy nem volt ott édesanyám, aki rendesen felnevelhetett volna, mert ott voltak helyette a testvéreim és apa, akik nagyon próbálkoztak.
- Ne haragudj. Csak eszembe jutott, hogy reggel nem igazán... - Befogom a számat, amikor egy vásárló lép közelebb, fizetésre készen, én pedig félrehúzódom, majd pár pillanatig gondolkodom, mielőtt megemelném a kezemet, hogy integessek apámnak a kassza mögött. - Én most megyek. Otthon találkozunk! - Ezzel a lendülettel pedig a hátamra dobom a hátizsákomat, amibe belenyomtam az apától kapott műanyagzacskót - hülyén nézne ki a kezemben ezzel a szereléssel.

- Reggel -

- Hyung. Mit keresel itt? - A szemeimet dörzsölve léptem ki a szobámból, gondolni sem merve arra, hogy pontosan hány óra lehet. A konyha felől viszont már percek óta olyan csörömpölés hallatszott, hogy párnával a fejemen sem tudtam volna tovább aludni, másrészt meg érdekelt, hogy mi történik. Korán reggel! - Jöhettél volna később is, én aludni akartam még. - Ásítva nyújtózkodom, miközben a résnyire nyitott szemeimen a bátyám felé pislogok - vagyis a háta felé, mert hogy egészen eddig csak azt mutatta felém.
- Most mi van? - Egészen értetlenül tettem fel a kérdést, mert nem sikerült rájönnöm arra, hogy pontosan mire fel Tytól ez a viselkedés. - Mindegy, figyi... Holnap elmehetnénk páran gokartozni? Már egy csomó ideje tervezgetjük, csak elfelejtettem megbeszélni veled... - Várakozóan pislogok továbbra is a háta felé, de közben már a nyitott hűtő előtt állok, ami se nem túl környezetbarát, se nem túl praktikus, mert amíg a bátyám hátát nézem, nem tudom kiválasztani mit egyek reggelire.
- Nem igazán jó holnap. - A hangjából érezni, hogy valami nincs rendben, de még nem keltem fel eléggé ahhoz, hogy rá tudjak jönni, pontosan mi lehet az. Ahelyett pedig, hogy korán reggel elgondolkodnék ezen, mélyet sóhajtva lököm be a hűtő ajtaját.
- Ja, tök mindegy. Akkor menj és töltsd az idődet a menyasszonyoddal.

- -

Csak akkor jöttem rá, hogy a köcsögösködésem nem csak szimplán testvéri köcsögösködés volt, hanem sokkal inkább kés szurkálás a bátyám hátába, amikor apa elmondta, hogy mi történt és mi volt az a csörömpölés a konyhában. Szarul éreztem magamat, amiért korán reggel meggondolatlanul kimondtam azokat a szavakat Kikinek és legszívesebben a falba vertem volna a fejem, amiért még a - most már - ex menyasszonyát is képes voltam felemlegetni. Egyetlen egy megoldást láttam működőképesnek ebben a szituációban, aminek része volt az, hogy hazarohanok ellopni a hűtőben lévő nyolcas csomag sört, amihez nyúlnom sem szabadna, illetve az is, hogy az apa boltjából vett ramyun mellé még út közben veszek egy doboz pizzát is, amivel megjelenek a bátyám munkahelyén, annak reményében, hogy egyébként már lejárt a munkaideje és bocsánatot tudok tőle kérni, mint férfi a férfitól - nem csak kaja képében.
A lépteim kezdeti magabiztosság kissé megroggyan, amikor odaérek a műhelyhez, mire belépek abba a helyiségbe, ahol a bátyám tartózkodik lényegében már a pillantásom is eléggé hasonlít ahhoz, ahogyan apára néztem, amikor nemrég előtte káromkodtam.
- Szia Kiki. - Egészen bűnbánó arckifejezéssel néztem rá, a szám pedig olyan módon horgadt lefelé, hogy biztos voltam benne, hogy közben a gödröcskéim is látszanak. - Hoztam pizzát és ramyunt. Meg sört... - Utóbbit tartottam a fő attrakciónak, mert elvileg sok problémára megoldás az alkohol, a bátyámnak pedig sok problémája volt jelenleg. Részben meg abban reménykedtem, hogy engedni fogja, hogy én is igyak.
- Izéé... Azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amiket reggel mondtam... - Igyekeztem megkeresni a pillantását, amihez valószínűleg nem kellett túl sokat próbálkoznom, mert gyakorlatilag olyan közel álltam már hozzá, hogy meg tudtuk volna ölelni egymást. - Ne haragudj rám! Apa elmondta mi történt... Héé, azt ő csinálta az arcoddal? - A szemeim kikerekednek és kis híján a pizzás doboz is lecsúszik a kezemből, kapkodva nyúlok utána, hogy ne landoljon az egész a padlón.
csá tesóóó we've lost our breath - - Tylar & Caleb 2425572404  ¦ 745 ¦ öltözék ¦ TM

Tylar K. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
we've lost our breath - - Tylar & Caleb E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD we've lost our breath - - Tylar & Caleb 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 we've lost our breath - - Tylar & Caleb T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
we've lost our breath - - Tylar & Caleb A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: we've lost our breath - - Tylar & Caleb
we've lost our breath - - Tylar & Caleb Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
we've lost our breath - - Tylar & Caleb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» heyday - - Tylar & Caleb
» The last breath
» Richard & Meghan /A breath break/
» Take a deep breath | Garrido & Qadir
» quite like you; Tylar & Joan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Utcák és parkok-
Ugrás: