New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 137 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 125 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Caleb W. Sohn
TémanyitásCaleb W. Sohn
Caleb W. Sohn EmptyPént. 20 Aug. - 11:30
Caleb Sohn
No need to rush, I’ll take my time finding my way

Karakter típusa
keresett
Teljes Név
Caleb Sohn / Son Woo Hyun
Becenév
Cay, Abe, Tökmag, Kale - nem vagyok zöldség Candice!!!, Kakis - erről igazán leszokhatnál, Kiki, (kis)fiam - apa, már 185 centi vagyok...
Születési hely
New York City
Születési idõ
2001. december 3.
Kor
21
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
kapcsolatban
Tanulmányok
NYU, College of Arts and Science, Global Public Health/Biology major - prehealth track
Foglalkozás
rabszolga/önkéntes a bátyja mellett, besegít az apja boltjában is
Munkahely
-
Hobbi
edzőterembe jár, olyan autókat nézeget, amiket nagy eséllyel soha nem tud megvenni, focizik, kieszi a testvéreit a vagyonukból, különböző videojátékokat nyúz, (egy ideig kickboxolni akart, de a nővére lebeszélte róla azzal, hogy tönkreteszi a szép arcát), egyszer szeretne felújítani egy motort, amit aztán használhat is, kikészíti a bátyját azzal, hogy felnőtt, Netflix
Moodboard

diák
csoporthoz tartozom

Jellem
♔ Erősségek
kedves | vidám | gondoskodó a szeretteivel | energikus | őszinte | szerethető | ambiciózus, mindig tudja mit akar | intelligens és nagy a tudásszomja | magabiztos | mosolygós | figyelmes másokkal | könnyen alkalmazkodik | együttműködő típus | lojális | népszerű | büszke arra, ahonnan jött | nagyon tanulékony | sportszerű | minden téren nyitott | spontán

╳ Gyengeségek
türelmetlen | elkényeztetett | impulzív | makacs | a hasával gondolkodik | vakmerő | utálja a paradicsomot és a tenger gyümölcseit | önző | előbb dönt, aztán kér tanácsot | figyeleméhes | dicsekedő | hagyja, hogy kiszolgálják | nyűgös | telefonmániás | nem gondolkodik, ha veszekszik | finnyás | belevihető a rosszba | pletykás | kihasználja, hogy aranyosnak tartják | rendetlen

✑ Képességek & hobbik
sportok | bütykölés | mindig van egy sztorija és remekül tudja előadni | horgászat | szocializáció | vásárlás (legfőképp más pénzének költése) | evezés | végtelen mennyiségű étel elfogyasztása | bekapcsolni a mosógépet | rajzolás | mások meggyőzése (akár csak a szemeivel) | jól vezet | tojást feltörni egy kézzel | a magassága ellenére indokolatlanul kicsire összehúzni magát

••

- Nagyban befolyásolja a jellemét, hogy egészen kicsi korában elveszítette az édesanyját, gyakorlatilag az idősebb testvérei (egy nővére és egy bátyja van) nevelték fel.
- Ugyan arra nevelték, hogy minden körülmények között próbáljon megállni a lábán, el is kényeztették őt, ebből adódik sok rossz tulajdonsága.
- Mivel ő a legkisebb (de nem magasságban, mert kereken 185 centire nőtt meg) a családban, állandóan megmondják neki, hogy mit csináljon, vagy mit ne, ami miatt jellemzően állandóan vitába keveredik a másik féllel.
- A családjától kapott gondoskodásnak köszönhető, hogy ő maga is törődik másokkal. A testvéreire különösen odafigyel, nagyon közel áll az édesapjához is.
- Elég spontán tud lenni, ami miatt egyben meggondolatlan is, nem gondol arra, hogy neki baja eshetne.
- Szeretné büszkévé tenni a családját, olyan munkát vállalni, amivel mások elismerését is kivívhatja, habár nem fogja fel, hogy mekkora áldozatokat hoznak meg érte mások.
- Piszok módon kihasználja, hogy képes egy ártatlan kiskutya tekintetével nézni másokra, akik így hamar beadják a derekukat, ha épp rá akarja beszélni őket valamire; ugyanakkor ő maga is könnyen behúzható a csőbe, mert ha valamit más szórakoztatónak tart és többen igent mondanak rá, akkor hiába tudja, hogy helytelenül cselekszik, mégis részt vesz a dologban.
- Szeretne kilépni abból a közegből, amiben nevelkedett. Hiába van odáig az autókért és érdeklik az egyszerű, hétköznapi dolgok, szeretne ő lenni az első diplomás ember a családban. Azért szeretne orvos lenni, hogy mások ne veszítsék el úgy az édesanyjukat, mint ő három évesen.
- Fizikailag rosszul érzi magát, ha sok ideig mellőznie kell más emberek társaságát. Nagyon nyílt és könnyen barátkozik, a jó tulajdonságainak köszönheti, hogy népszerű is. Ha nem a barátaival találkozik, akkor a bátyja nyakán lóg. Ezért is nehéz számára feldolgozni, hogy az egyetemen rengeteget kell tanulnia; igyekszik is megoldani, hogy sose kelljen egyedül tanulnia.
- Viszonylag hiúnak mondható, de annyit hallja a családjától, hogy milyen szép és aranyos, hogy egyszerűen elkezdett azonosulni vele. A magabiztossága nem valamilyen hiányosságát kompenzálja, tisztában van vele, hogy szépnek született.

Choi Byung-chan
arcát viselem

Múlt
Ha az óra eltűnne a világból...

- Cay, megint el fogsz késni a suliból. Megmondalak apának! - A nővérem hangja úgy hasít bele a konyha levegőjébe, hogy a három másodperccel ezelőtti kedvem, amivel helyet akartam foglalni a konyhaasztal mellett, már el is ment az egésztől.
- Még nem is reggeliztem. Azt akarod, hogy éhezzek? Én egy növekvő szervezet vagyok. - Olyan pillantással magyaráztam ezt neki, mintha épp azt akarnám elérni, hogy adja nekem oda a bankkártyáját és még ebédet is főzzön mellé.
- Növekvő szervezet, az. Meg ne merd... Caleb Sohn! Irány a suliba! - Úgy rángatja ki a kezemből a saját kávés bögréjét, mintha legalább is az állami aranytartalék egy részéről lenne szó, ami egyébként is közös tulajdon, szóval nem értem a felháborodását... Mindenesetre egy vigyorral az arcomon fordulok oda a pulton lévő gyümölcsös tálhoz és kapok ki belőle egy almát, hogy legyen mit magammal vinni reggeli gyanánt - mert tényleg fejlődő szervezet vagyok, csak a nővérem nem érti ezt. Van pofám odahajolni hozzá és puszit nyomni a fejére, majd biztosítani arról, hogy mennyire szeretem, amin majd egész délelőtt puffoghat és a végén úgyis arra érek haza, hogy ki akar majd engesztelni, vagy el akar rángatni vásárolni, mert az egyetemesen elismert tény, hogy nekem ebben a családban mindenki a kedvemben akar járni.
Nem sietem el az iskolába való megérkezést és még a kapuhoz vezető lépcsősoron is az otthonról elemelt almát rágcsálom. A tornacipőim ismerős csattanásokkal jelzik a közeledtemet a simára koptatott fokon. Még a portásnak is odaintek, aki a fejét csóválja ugyan, de nem állít meg, vagy hív rám tanárt, amiért becsengetés után kóricálok be az épületbe.
- Caleb!
- Hé, Abe!
- Csá... - Meglepetten kapom oldalra a fejemet, amikor befordulok az egyik sarkon, mert a fal mellé állított padokon a haverjaim üldögélnek, akik feltehetőleg rám vártak. - Mit kerestek itt? - Rá sem bagóznak a kérdésemre, hanem folytatják az egyszerre elkezdett dumát.
- Te laksz a legközelebb, miért késel el mindig?
- Meg akartunk kérdezni...
- Én amúgy is kémián kezdek ma, szóval...
- Mit?
A kialakult káosz előbb körülvesz engem, aztán együttesen indulunk tovább a folyosón, észre sem véve, hogy valaki a hátunk mögül gyors léptekkel közelít felénk.
- Uraim! - A férfi úgy dörren ránk, mintha épp bolti lopáson kapott volna,
- Basszameg. - Egyetlen szó, ami mindannyiunk gondolatait leírja most és egyfajta rajtjelként is funkcionál, mert alig nézünk össze, már futni is kezdünk, ki-ki amerre az órája tart már. Én és Jason a kémia labor felé sprintelünk, a felügyelőtanár pedig a nyomunkban.
- Ez nem lehet igaz... - Lihegve nyögöm ki a szavakat, közben pedig arra gondolok, hogy alig szabadultam meg otthon egy hajcsártól - Candytől -, a suliban egy másiknak kell lecsapnia ránk.
- Megállni! - Természetesen figyelmen kívül hagyjuk az utasítást, amikor azonban a megfelelő ajtóhoz érünk úgy robbanunk be a terembe, mintha épp egy újonnan kitört világháború hírét hoznánk. A hirtelen lassítás miatt pedig szinte átesünk egymáson, amikor átlépjük a küszöböt, szembetalálva magunkat a tanárunk és a többi évfolyamtársunk meglepett pillantásaival. Egyedül talán csak azt nem kalkuláltuk bele a dologba, hogy ha mi ideérünk, akkor mögöttünk megérkezik majd a felügyelőtanár is.

...nem küldenek késés miatt az igazgatóiba.

••

Ha a kutyák eltűnnének a világból...

- Nem vesszük azt most meg, Caleb. - Pár másodperc szünet, a bátyám arca felém fordul. - Hiába nézel. - A hangja komoly, az arcán nincs mosoly és a szemében sincs meg az a csillogás, ami annak a jele, hogy csak szívatni próbál engem. Ő, apa, de még a nővérem is mindig azt mondogatják, hogy ha akarok valamit, azért keményen meg kell dolgoznom, de a végén mindig megkapom, ezért sem tudom komolyan venni őket, vagy azt, hogy tényleg mindig mindenért úgy kellene gürcölni, hogy közben megfeledkezünk magunkról. Tisztában vagyok vele, hogy a mi családunk nem olyan, mint azok, akiknek mindenre van pénzük. A mi életünk mindig nehezebb volt, legalábbis a felnőttek mindig ezt mondták, én pedig nem kérdőjeleztem meg őket, mert a másik dolog amit állandóan mondanak, hogy ők a nagyok, ők ismerik igazán a világ dolgait. Én meg majd megtanulom.
- Nekem sosem lehet semmit! - A hétévesek vehemenciájával fakadok ki ott, a bolt közepén, nem törődve azzal, hogy kellemetlen helyzetbe hozom-e ezzel a bátyámat, akinek a keze azonnal a tarkómon landol, habár nem azzal a szándékkal, hogy engem bántson.
- Hé, Tökmag, fejezd ezt be. - A hangja higgadt, kettőnk közül egyedül ő törekszik arra, hogy normálisan viselkedjen mások előtt. Engem viszont már egyáltalán nem érdekel mit gondolnak rólam azok a teljesen idegenek, akikre amúgy is mindig csak mosolyognom kell, mert aranyosnak találnak, mint ahogyan a családom minden tagja, akik pontosan ezért adnak meg nekem mindent, amit csak kiejtek a számon.
- Fejezd be te! Nem érdekel! - Ellököm magamtól a tizennégy éves bátyám karját s pillanatokon belül futva indulok kifelé az üzletből. Tylar utánam kiált, de nem érdekel, mint ahogyan az sem, hogy mit kapok majd ezért otthon.
Bíbelődnöm kell valamennyit a biciklimet fogva tartó számzáras lakattal, de ahhoz, hogy kinyíljon, csak össze kell adnom a nővérem, a bátyám és a saját születésnapom számait, amit már a pisisek is meg tudnak csinálni, hát még én... Nem tudom mennyi idő telik el, amikor már a bringán ülve, eszeveszett tempóban tekerek hazafelé, de a bátyám ugyanúgy kiabál mögöttem, ezúttal már az utcáról. Pár sarok múlva nézek csak hátra annak reményében, hogy lehagytam őt, amikor azonban meglátom, hogy utánam fut, az alapvető dührohamhoz még valamennyi pánik is kapcsolódik, én pedig felállok a biciklin, hogy még nagyobb erővel tudjam tekerni a pedálokat. Túl későn fordítom előre a fejemet, hogy feltűnjön a szembejövő kutya és a pórázát tartó gazdája, akiknek idejük sincs bárhová húzódni, én már át is esek rajtuk. A bringa felborul, én előre esem, a kutya felnyüszít, a gazdája felkiált... Mire a bátyám futva odaér hozzánk, én már véres homlokkal, a térdemet szorongatva bömbölök, mint egy igazi hétéves.

...nem lenne sebhely a bal szemöldököm fölött.

••

Ha a testvérek eltűnnének a világból...

- Ne mondd el, ne mondd el! Akkor nem fog teljesülni! Kale, tizennyolc éves vagy és még mindig nem tudod, hogy nem szabad elmondanod mások, hogy mit kívánsz a születésnapodon? - Candice olyan vehemenciával magyaráz nekem az asztal másik végéről, mintha szükségem lenne a kioktatására.
- Nem megmondtam már, hogy nem vagyok zöldség és ne hívj így? - Megemelem a kezemet és meglengetem felé az öklömet, habár csak a szám nagy, sosem tudnám őt megütni. Kivéve párnával, de az már teljesen másik kategória, azt szabad. Főleg ha neki lehet olyat, hogy fakanállal támad rám, mert éppenséggel éhesebb vagyok, mint amilyen tempóban ő elkészíti az ebédet.
- Ne veszekedjetek. - A bátyám olyan higgadtsággal szól közbe, hogy már-már elszégyellem magamat, de egy nyelvnyújtás még belefér, amit a nővérem felé intézek. Ő levegőt vesz ugyan, de Kiki oldalának ütköző könyökétől inkább elhallgat. Apára siklik a pillantásom, aki nem szól semmit, csak csendesen ül közöttünk, egy halvány mosollyal a szája sarkában. Összepréselem a számat, aztán arra jutok, hogy itt a megfelelő alkalom. Nem lesz másik ilyen.
- Akkor is mondani akarok valamit. - Nem egy kést követelek, amivel felvághatnám a tortát és még csak nem is arra kérem valamelyiküket, hogy tegyék meg helyettem.
- Hallgatunk - Candy gyanakodva pillant felém, Kiki pedig a szemeiben rejlő aggodalommal néz engem.
- Nem csináltam fel senkit, ne nézzetek már így rám! - Rosszallóan ingatom a fejemet és már épp nevetni készülök, amikor valaki tarkón legyint, én pedig kénytelen vagyok moderálni magamat. Megköszörülöm a torkomat, aztán folytatom. - Jól van, jól van... Az van, hogy... - mély levegőt veszek, de még mielőtt kimondhatnám, apám szól közbe.
- Mennyi pénz kéne? - Annyira megdöbbent, hogy a torkomra forr a szó és úgy érzem nem is tudom kimondani, amire eredetileg annyira készültem.
- Cay?
- Hát...
- Mondjad csak! Mit csináltál, hm?
- Fiam.
- Egyetemre akarok menni! - Ingerülten bukik ki belőlem, ami eddig olyan kedves volt a szívemnek. Dédelgettem, mint egy álmot és elképzeltem, hogy mi lesz, amikor sikerül megvalósítani, de a bejelentésem fogadtatására egyáltalán nem készültem fel. A csend és a pillantásaik kombinációja megbénít, a szemeimet pedig a még mindig a tortám tetején parázsló gyertyák fölött fordítom ide-oda közöttük.
- Minek mennél te egyetemre? Nem is biztos, hogy felvesznek.
- Az utóbbi időben csak ötöseim vannak!... - Mielőtt folytatni tudnám, újabb ember szól közbe.
- Nem igazán engedhetjük meg magunknak. Tynak is segíthetnél a műhelyben...
- Nem muszáj nekem segítened, de kellene egy B terv is.
- Így van! Miért hagynád őt cserben?
- Én... - Nem tudom leküzdeni a torkomat szorító gombócot, sem pedig a szemeimet szúró könnyeket. Ha azt mondják, kívánjak bármit amikor elfújom a gyertyáimat, miért nem vágyhatok tényleg bármire?

...nem tanulnék orvosnak, hogy másokon segíthessek.

livin' in new york

Anabel Marquina, Jayden M. Heo and Tylar K. Sohn imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Caleb W. Sohn Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
Caleb W. Sohn 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
Caleb W. Sohn 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Caleb W. Sohn 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
Caleb W. Sohn T6PhBAD Caleb W. Sohn 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe Caleb W. Sohn T6PhBAD Caleb W. Sohn Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
Caleb W. Sohn E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 Caleb W. Sohn T6PhBAD Caleb W. Sohn 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 Caleb W. Sohn T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Caleb W. Sohn A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: Caleb W. Sohn
Caleb W. Sohn EmptyHétf. 23 Aug. - 17:41
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Caleb!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is elnézésedet kérem, amiért így megvárattunk.  Caleb W. Sohn 2451935670  Néha van így, hogy mind kicsit elfoglaltabbak vagyunk, remélem, elnézed nekünk.  Caleb W. Sohn 2081954265

Őszintén sajnálom, hogy olyan fiatalon, már három évesen el kellett veszítened az édesanyádat. Az viszont szép dolog, hogy ebből erőt, elhatározást merítve orvos akarsz lenni. Főleg mert nem volt abban könnyű dolgod, hogy a családodat meggyőzd az egyetemi továbbtanulásodról. Persze valószínűleg nekik sem volt egyszerű, főleg a bátyádnak és a nővérednek, akik szinte még maguk is gyerekek voltak, és mégis gondoskodtak rólad, amennyire csak tőlük telt. Felnőttként sem könnyű gyereket nevelni, nem hogy ilyen fiatalon. De szerintem valahol ezt te magad is tudod, és a történetedből úgy veszem ki, hogy igazából erős, összetartó kapocs van köztetek. Caleb W. Sohn 2624752903
Nem szaporítom tovább a szót, engedlek is tovább, hogy mielőbb megvalósíthasd az orvosi és egyéb álmaidat!  superhero

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Caleb W. Sohn Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Caleb W. Sohn 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Caleb W. Sohn 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Caleb W. Sohn 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Caleb W. Sohn 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Caleb W. Sohn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tylar Sohn
» Sohn family
» Caleb Reddick
» Caleb M. Larson
» tell me who you want to be ⇾ Caleb & Felix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: