New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 139 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 126 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 1:45 pm-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 1:30 pm-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 1:29 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 1:16 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19 pm-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Sohn family
TémanyitásRe: Sohn family
Sohn family EmptyVas. Május 15, 2022 5:22 pm
Apa
Szabad

Play by
Lee Jung Jae
Születési hely
jó kérdés
Kor
54
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
özvegy
Csoport
munkások
Történetünk
A koreai származásunk ellenére a mi családunkban sokkal inkább mexikói felállás uralkodik. Nem azért mert mindenki lő mindenkire, hanem mert annyian vagyunk, hogy valaki szeme mindig rajta van a másikon. Te figyelsz mind a három gyerekedre, mi pedig figyelünk rád és egymásra is. Nem tudom, hogy csináltad. Kétlem, hogy a szomszédok és ismerősök kedvessége és segítsége volt az, ami miatt három gyereket is sikerült felnevelned. Szerintem emögött mind Te állsz. Mindig két lábbal álltál a földön, amióta csak felfogom, hogy pontosan mit is jelent ez egy ember esetében. Megvannak a magad elvei és nem csak hogy mindig betartod ezeket, de igyekeztél az én, a bátyám és a nővérem fejébe is beleverni, hogy ezekből az elvekből soha ne adjunk alább, de mindig feleljünk meg nekik.
De amíg Candyt és Ty-t nagyon is megérted - mert ti mindig egy oldalon álltok -, addig közöttünk már sokszor ott van az a generációs szakadék, ami miatt össze tudunk kapni. Szerinted nem kellene olyan sokáig a barátaimmal lógnom, segíthetnék neked többet a boltodban, nem kellene kilopnom a hűtőből a sörödet és elvinni a bátyámhoz, hogy együtt igyuk meg vele. Tudom, hogy te is csináltál hasonlókat fiatal korodban, a nagyi elmondta hogy másztál át a kerítésen, amikor anyának udvaroltál és késő este akartál vele találkozni... De lehet, hogy te már elfelejtetted, hogy ugyanolyanok vagyunk. Csak én még húsz éves vagyok, neked meg sokkal-sokkal több a tapasztalatod. Felnézek rád és a példaképemnek tartalak téged, de egyben úgy is érzem, hogy mindent megkaphatok, mert mindig azt éreztettétek velem, hogy így van, még ha nem is volt teljesen igaz. Talán ezért nem fogadom el, hogy nekünk annyi jutott az életben, amennyivel megélünk.
Több okból is orvos akartam lenni, ebből pedig az egyik az volt, hogy nem tudtam elképzelni az életemet úgy ahogyan te, a nővérem, vagy a bátyám élitek a sajátotokat. Nem gondolom, hogy csak az van nekünk, ami megadatott, sokkal inkább hiszek benne, hogy bármire képesek vagyunk, amit elhatározunk. Először egyikőtök sem támogatta a döntésemet - azért, mert adósság nélkül amúgy sem végezhettem volna el bármilyen egyetemi szakot. Emiatt pedig össze is kaptunk és nagyon rosszul esett, hogy az addigi összes támogatásotok, mintha ezzel az egy döntéssel semmivé vált volna.
Aztán meggondoltátok magatokat. Hirtelen mégis engedted, hogy jelentkezzek az orvosira és hirtelen mind azzal kezdtetek zaklatni, hogy ha orvos akarok lenni, nagyon jól kell tanulnom. Azt hiszem az volt az első és egyetlen alkalom, amikor valamiben meggondoltad magad. Emiatt pedig ha lehet, most már még jobban tisztellek.

/ Örök hálám, ha eddig eljutottál az olvasásban, remélem, hogy megtetszik a karakter és megérkezel hozzánk. Én mindenképpen nagyon élvezném, ha lenne egy ilyen jóképű és jó fej apukám, szóval ha látsz benne fantáziát - plusz van kedved lekeverni egy pofont a nagyobbik fiadnak, akkor gyere csak. Sohn family 3874598021

livin' in new york



Candice Da Hyun Sohn
Szabad

Play by
Han Sunhwa
Születési hely
Tylarral tudomásunk szerint New York City
Kor
31 öregszel
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero(?)
Családi állapot
nem tudom ki bír ki téged, de minden elismerésem neki (majd mutasd be)
Csoport
rád bízva
Történetünk
Ha valakit anyának szólíthatnék, te lennél az, még ha csak a nővérem vagy is. Kicsi koromban te voltál, aki a legtöbbet esti mesével altatott el, és mindig megfújta a falatot, mielőtt a számba nyomtad volna. Mai napig traumaként élem meg, hogy annyi sütőtökös dolgot kellett ennem, amennyit te belém erőltettél. De mégiscsak lehet abban valami, hogy azért nőttem ekkorára, mert megettem a zöldségeket és még tejet is ittam minden reggel suliba indulás előtt, mert te tettél róla, hogy mindig rendesen fel legyek öltözve, oda legyen pakolva minden tankönyvem és rendesen egyek. Én pedig tudod mivel háláltam meg? Régen neked címeztem minden rajzomat, amit anyának kellett volna, manapság meg kopogás nélkül rontok be hozzád, mintha barlangban laknánk. Szerinted hálátlan vagyok, szerintem meg csak kamaszodok - igen, húsz évesen is ér ezzel védekezni, jó?
Ne tévesszen meg a tény, hogy ha megcsapkodsz akkor meghúzom a hajad és hogy állandóan a nyitott szájjal alvós képeiddel zsarollak. Tudom, hogy nagyon keményen dolgozol - már egészen tizennégy éves korod óta, hogy ne csak a nővérünk legyél, hanem az anyukánk is, na meg egyben önmagad is. Elvesztetted a gyerekkorod, mert mindhárman engem neveltetek és ahelyett, hogy saját családot alapítottál volna, még mindig jobban törődsz azzal, hogy három életképtelen férfi ne haljon éhen, mintsem hogy magadat helyezd a prioritási lista első helyére.
Talán ezért is nehezteltem rád annyira, amikor te sem álltál mellém a nagy bejelentésem után, miszerint én orvos akarok lenni. Nem neked kellett volna lenned az első embernek, aki azt kívánja, hogy minden álmom sikerüljön, ahelyett, hogy letöröd a szárnyaim és egyben a reményeimet is, hogy én több és jobb legyek annál, mint ami megadatott nekem?
Szeretlek Candy, de neked meg ideje lenne jobban szeretned magadat, mint a fölöttünk való anyáskodást.

/ A bátyám szavait idézve én sem szabnék meg semmit azon kívül, amit leírtam - és egyben köszönöm, ha eddig olvastál. Remélem, hogy megtetszett a karakter és hamarosan megérkezel hozzánk. Kész vagyok a feladatra, hogy halálra idegesítselek, ne aggódj.  Sohn family 4135191119

livin' in new york



Endless summer
Because that was all my life A space painted with a bluish paint My age is summer All the other seasons I've lived through are meaningless
mind álarcot viselünk
Caleb W. Sohn
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sohn family Fd41ebddee3850438f4845275d198b3a20e4a84b
Sohn family 8fe668bc62ba4cf9b0eb4935b9184f1da8ab5999
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :

Hyung, I always tell you this, right?
We’re doing well
It’ll be hard, but we can’t be tired. Hyung, I always look for happiness only these days, I wonder why. It seems like my dreams are fading Let's go back
To that time.
★ családi állapot ★ :
Sohn family 7739c7a50f214ad4917fb2acaf15e56fe090cfd0
She said let me wear your jacket
Take it off, I said baby you can have it, have it all Know it sounds a bit dramatic But I never had this
just want it to last

★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Sohn family 1e5b969a6267e2cbb41a775f5aff8a8d017e201d
★ foglalkozás ★ :
egyetemista / a bátyja ügyeletes fejfájása ☼
★ play by ★ :
Choi Byung-chan
★ szükségem van rád ★ :
Sohn family T6PhBAD Sohn family 1c1a797ef6450ea3b15f3a8d70695cb9fd1cfdbe Sohn family T6PhBAD Sohn family Tumblr_p8g9wecAZW1vwbd3zo6_400
Sohn family E66d0748d71371f4e711f618e98a78f2714e3b95 Sohn family T6PhBAD Sohn family 225f26bb49af44ee3e7ae7594d6abd1b554172f1 Sohn family T6PhBAD
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Sohn family A56bb733c8c7883c8c8293a4c34bec97a0a81027
TémanyitásRe: Sohn family
Sohn family EmptyHétf. Jan. 24, 2022 8:05 pm
"Apa"

Play by:
Lee Jung Jae
Születési hely:
rád bízom
Kor:
54
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
özvegy vagy
Csoport:
munkások
Történetünk:

Te vagy a legerősebb ember a világon, akivel valaha találkoztam, talán mind a hármunk példaképe, de az enyém biztosan. Annak ellenére, hogy anya már lassan 13 éve meghalt, te próbáltál megadni nekünk mindent, ami az erődből kitelt. Soha életünkben nem éltünk nagy lábon, mindössze annyit tudtál biztosítani nekünk, hogy gond nélkül elvégezzük az iskolát és egészséges felnőttek legyünk. Nem mondom azt, hogy a legszegényebbek közül kerültünk ki, de határozottan nem élünk jól. Ennek ellenére te vagy a világ legbüszkébb édesapja, aki mindig így nyilatkozik rólunk: három szép gyermekem van.
Candice és az én esetemben könnyű dolgod volt, mivel mi már nagyobbak voltunk, amikor anya elhunyt. A legkisebb fiad viszont anya nélkül élte le az egész életét. Caleb mindössze fényképeket látott róla, nincsenek emlékei róla, ezt az űrt pedig nekünk kellett kitölteni. Nyilvánvaló volt, hogy sok figyelmedet fordítottad Candyre, mivel ő lány, a legkisebb fiad pedig mindig olyan törékeny és értékes volt a szemedbe, hogy rajta kellett tartanod a másik szemedet mindig. Talán én nem is fiú, hanem szintén szülő szerepet töltöttem be sokáig, mivel középső gyerekként a leginkább elhanyagolható kölyök voltam a családban. Sosem voltam hangos, sosem voltam engedetlen, mindig az aktuális helyzetből akartam kihozni a lehető legtöbbet, te pedig ebben mellettem voltál. Én így voltam boldog, neked pedig lehetett két perc szusszanásnyi időd, amikor sikeresen lenyugtattam a nővéremet és az öcsémet is.
Boldog voltál, amiért meg akartam házasodni, ugyanakkor nagyon kiakadtál azon, ahogy Lolával szakítottam. Nyilvánvalóan próbáltál tisztességes fiúnak nevelni, aki nem bántja a lányokat, emiatt az, hogy gyáván hagytam neki egy üzenetet, neked sok volt, és eljárt a kezed... Életedben először ütötted meg az egyikünket közülünk. Minden bizonnyal számodra is megrázó volt, csalódtál bennem, de ennek ellenére, pár óra múlva bejöttél hozzám és megöleltél, bocsánatot kértél. Azóta már sikerült megbeszélnünk a dolgot, te pedig mint mindig, most is biztosítottál a támogatásodról. Minden este berendelsz a vegyesboltodba, és rament csinálsz nekem, mert aggódsz értem. Van, hogy együtt sörözünk és elmélkedünk az életről, te pedig még most is a csillagképeket tanítod nekem, mintha még mindig kisfiú lennék. Nálad jobb édesapát nem tudnék elképzelni sem magamnak, sem a testvéreimnek. Még akkor sem, ha nincs mindig rajtam a szemed.


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang
mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sohn family G8RtdR0
Sohn family ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
Sohn family GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Sohn family N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Sohn family ADYNliM
TémanyitásSohn family
Sohn family EmptySzer. Feb. 17, 2021 12:04 pm
Candice Da Hyun Sohn

Play by:
Han Sunhwa
Születési hely:
legjobb tudomásom szerint New York
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero(?)
Családi állapot:
férjhez mehetnél már, babákat akarok
Csoport:
rád bízom
Történetünk:

A nővérem vagy, egyben valahol az édesanyám is, és az egyetlen nő a családban. Mivel ezek mellett még te is vagy a legidősebb, kiemelt figyelmet kapsz mind apától, mind tőlem és az öcsénktől is. 14 voltál, amikor anya meghalt, onnantól kezdve pedig lényegében te voltál a legnagyobb elszenvedője a gyerekkorod kimaradásának. Velem még nem is volt akkora probléma, bár kifejezetten megviselt anya halála engem is, de ott volt nekünk Caleb. Valahogy embert kellett nevelnünk belőle, mert előtte így egyáltalán nem volt egy anyakép, csak a mi kis csonka családunk maradt. Próbáltuk megvédeni mindentől, ez pedig nagyon közel hozott téged, engem és apát is. Azokban az időkben sosem veszekedtünk, mert mielőtt rákezdhettünk volna, az öcsénk megjelent a macijával és feltette nekünk a kérdést: neki miért nincsen anyukája? Erre a kérdésre se apa, se én nem tudtunk kinyögni egyetlen szót se, de te mindig okos, szép és talpraesett voltál, így ezt felelted: van neki anyukája, csak még nem tud vele találkozni. Addig pedig ott vagy neki te és bár nem hívhat téged anyának, de nagyon hasonló vagy ahhoz. Onnantól kezdve pedig nem volt magányos a családunk legkisebb tagja... Hála természetesen neked.

Azóta, hogy már kamasz lett és elkezdett minket sokkolni a továbbtanulási terveivel, nagyon sokat veszekedünk. Nem vagyunk értelmiségi család, senki sem rendelkezik diplomával. A te ügyintézői állásod a legelegánsabb az egész családban, és egyikünk sem álmodott soha túl nagy dolgokat. Emiatt nem értjük az öcsénket, én pedig próbálok mindkét oldal mellett érvelni és távol maradni attól, hogy döntenem kelljen apa a te álláspontod, illetve Calebé mellett. Az utóbbi időben már nem Noona-nak, hanem sokkal inkább banyának hívlak, rád szólok, hogy ne egyél annyit, mert nagy lesz a feneked, és folyamatosan szívózok veled egészen addig, amíg nekem nem esel a fakanállal és el nem náspángolsz. Pofátlanul beszélek hozzád, de mindezt azért teszem, hogy a földön tartsalak és amúgy meg... Úgyis tudod, hogy nagyon szeretlek, nem?

(( Nem nagyon szabnék meg ezeken a dolgokon kívül semmit, a PB sem erőszak, ha van jobb ajánlatod, akkor természetesen nyitott vagyok felé. A ragaszkodásom oka mindössze annyi, hogy Sunhwa és Seungwoo a való életben is testvérek és halál édes ahogyan szeretik egymást  Sohn family 2149483383 Nézd csak meg itt , és itt, vagy itt
Nagyon várlak  Sohn family 2624752903 Kérlek majd dobj meg egy pmmel ha megérkeztél, esetleg a kischatre is szívesen fogadok egy üzenetet, mert hajlamos vagyok nem mindig figyelni  Sohn family 1471401822  ))


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang
mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sohn family G8RtdR0
Sohn family ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
Sohn family GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Sohn family N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Sohn family ADYNliM
TémanyitásRe: Sohn family
Sohn family Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sohn family
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Family is fight ─ family is love
» Tylar Sohn
» Caleb W. Sohn
» You get a good job with more pay and you're okay ~Aziel&Luana
» Family above all

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: