New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

hang in there a little longer, Georgia
TémanyitásRe: hang in there a little longer, Georgia
hang in there a little longer, Georgia EmptySzomb. Jún. 10 2023, 18:55
Georgia Westfield
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Emily Browning (csupán ötlet)
Születési hely
New York
Kor
32
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Amit szeretnél
Családi állapot
Rajtad áll
Csoport
Választható
Történetünk
Drága Gia! Remélem tudod, hogy az egyik legfontosabb személy vagy az életemben, akiért akár tűzbe is mennék bármikor, és tudom, hogy ez kölcsönös. Nem csupán testvérek vagyunk, egyben a legjobb barátnőm is vagy, annak ellenére, hogy bizonyos dolgokban nagyon különbözünk. Én kissé álmodozó típus vagyok, művészlélek, örök optimista, olykor naiv. Rólad sokkal inkább elmondható, hogy két lábbal a földön jársz, de egyértelműen kell is ez az ellentét a kapcsolatunkba.
Volt néhány hullámhegy és völgy az életünkben, ahogy arról Colton is írt, a legtöbbet a Danvers testvérek mellett éltük meg – apánk elvesztésénél ők voltak a legnagyobb támaszunk - vagy épp miattuk. Mint tudod, Johnt öt éve lecsukták hazaárulás miatt, szinte pillanatok alatt ítélték őt több mint tíz év börtönre, olyan szigorú körülmények között, hogy a látogatást sem engedélyezték neki. Nem tudtam meglátogatni, és sosem kaptam válaszokat a temérdek kérdésemre. Éveken át próbáltam a közelébe jutni, kihozatni, fellebezni az ítélete ellen, magyarázatokat kapni a történtekre, és te tudod a legjobban, hogy mennyit szenvedtem ez idő alatt. Hisz te vagy az egyetlen jelenleg, aki tudja a titkomat, hogy a letartóztatás idején babát vártam, akit aztán elveszítettem. Így hát a legjobb szándékkal próbáltál rábeszélni engem a válásra, arra, hogy kezdjek új életet, hogy ne pazaroljak el hosszú éveket a várakozásra, de öt év elteltével sem tudtam aláírni azokat a papírokat, és végleg lemondani a férjemről.
Azonban mindaz, ami Jonathannal történt, jóval összetettebb, mint azt el tudnánk képzelni, és azon események utórengései hamarosan elérnek engem is. Egyik napról a másikra fogok hirtelen eltűnni, és nem marad utánam más, csak a golyózápor áldozatául esett lakásom, és annak a nyoma, hogy sebtében pakoltam össze, és vittem magammal a legfontosabbakat...

Sok a rejtély a családban, és várhatóak további izgalmak, míg ezeket felgöngyölítjük. Allisonnak pedig közben nagy szüksége lenne a húgára is, egyértelmű, hogy várjuk őt is nagyon.  hang in there a little longer, Georgia 2624752903

livin' in new york



hang in there a little longer, Georgia 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Colton Danvers and Jonathan Danvers imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
hang in there a little longer, Georgia 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
hang in there a little longer, Georgia B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
hang in there a little longer, Georgia C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hang in there a little longer, Georgia Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
hang in there a little longer, Georgia 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Témanyitáshang in there a little longer, Georgia
hang in there a little longer, Georgia EmptyCsüt. Május 25 2023, 22:20
Georgia ...
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Emily Browning (változtatható)
Születési hely
Amit szeretnél
Kor
32
Lakhely
NYC
Szexuális beállítottság
Amit szeretnél
Családi állapot
Szingli?
Csoport
Amit szeretnél
Történetünk
Georgia és a családja a lány nyolc éves kora körül költöztek Brooklynba, éppen Coltonék szomszédságába, azonban kezdetben egyik fiú sem mutatott különösebb érdeklődést sem Georgia, sem a nővére, Allison iránt. Colton és a bátyja, Jonathan maguknak való, szigorú nevelésben részesülő fiatalok voltak, akiknek a játszótér, bár ismerős környezet volt, mégsem olyan hely, ahol el tudták volna engedni magukat, vagy ahol elfelejthették volna akár egy percre is az apjuk által beléjük nevelt szigort és fegyelmet.
A jeget az törte meg, hogy Georgiát eléggé megviselte a költözés, és az iskolaváltás, ahol a csendessége, és a visszahúzódása miatt bully áldozata lett, Coltont viszont éppen arra nevelték, hogy a gyengébbet mindig és minden körülmények között meg kell védeni, szóval ő igazából csak azt tette, amit az apja elvárt volna tőle; elgatyázta azt a néhány, velük egykorú fiút, akik nem akarták Georgiát békén hagyni, a recept pedig innen szinte adott volt arra, hogy legjobb barátok lehessenek a jövőben.
A kapcsolatukat a kölcsönös piszkálódás, és egymás notórius idegesítése alapozta meg, és ez a mai napig sem változott semmit. Ott voltak egymás mellett minden fontosabb életeseménynél, és ha éppen nem történt semmi fontosabb, akkor kreáltak maguknak valamit; ők hozták össze hosszú évek nyűglődését követően Allisont és Jonathant az egyetemi éveik alatt, ők voltak a két tanú az esküvőjükön, és bár nyilván az élet néha elsodorta őket egymástól, valahogy az egyensúly mindig az ő malmukra hajtotta a vizet, és visszataláltak a barátságukhoz.
Colton volt, aki vigasztalta a lányt, amikor annak katona apja egy kiküldetésből már nem tudott hazatérni, és Georgia volt az első, aki igyekezett mindent megtenni azért, hogy amikor Jonathant egyik napról a másikra hazaárulás címén fegyházba zártak, abba Colton ne roppanjon bele, talán végleg.
Georgia és Colton kapcsolatában egyetlen tényező volt mindig, ami mumusként vetett árnyékot a békéjükre, az pedig Colton munkája. Mivel a haza szolgálatában áll, minden bevetését államtitok védi, és ez alól a gyermekkori legjobb barát sem kivétel. Így történhet meg az, hogy amikor Colton egy három éve építgetett, tégla akcióban kezd el részt venni, az Georgia szemszögéből olyan, mintha hirtelen megszűnt volna létezni; a lakásában nem találja, a hívásai süket fülekre találnak, a család sem tud semmit, viszont látszólag ő az egyetlen, aki ezt nem hajlandó annyiban hagyni. Hetekbe telik, amíg a véletlennek köszönhetően összefut Coltonnal, egy számára ismeretlen lánnyal az utcán, és Georgia nem feltétlenül érti, hogy ez a lány miért nevezi Coltont Justinnak..
//Georgia egy úgymond jolly joker karakter, akit igyekeztem több helyre bevonni, nem az egyszerűség, inkább az izgalom kedvéért. Kapcsolódik egyrészről Coltonhoz, akinek legjobb barátja, kapcsolódik Colton bátyjához (@Jonathan Danvers), hiszen a sógornője, és hát ugye a nővéréhez is kötődik, aki szintén játékos karakter (@Allison Fay Danvers) . Ha felmerül kérdés, keress nyugodtan discordon, aztán ötletelünk.//

livin' in new york

Martina Quinlan, Jonathan Danvers and Allison Fay Danvers imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
hang in there a little longer, Georgia 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
hang in there a little longer, Georgia Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

hang in there a little longer, Georgia 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
hang in there a little longer, Georgia Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
hang in there a little longer, Georgia Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
 
hang in there a little longer, Georgia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» just hang the sunshine
»  when I would no longer expect it // Bia&Max
» The Shadows Grow Longer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: