New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 13:46-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Ezra & Tana | just give me something
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásEzra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something - Page 2 EmptyKedd 2 Május - 11:51
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Órák után az egész délutánt a próbateremben töltöttem. Ismét. Suli után már egyenesen odamegyek, nem haza. Nem mintha anyámat igazán érdekelné is, hol vagyok, mit csinálok. Bár gondolom tudja amúgy is anélkül, hogy ezt naponta bejelenteném. Az utóbbi időben ott vagyok órákat minden nap, mert a tánc az egyetlen dolog, amivel hatásosan el tudom terelni a figyelmemet, le tudom foglalni az elmémet, és kifárasztani magamat a nap vérére annyira, hogy végül gondolkodni se igazán maradjon erőm. Legalábbis legtöbbször. Vannak kivételek. Ezzel igazából csak az a baj, hogy az állandó, kíméletlen hajtást megérzi a testem. Éppen úgy, ahogy a balett partnerem is. Shawn próbál velem lépést tartani, de ez mostanra valószínűleg lehetetlennek tűnik neki. Ezt bizonyítja a néhány nappal ezelőtti balesetünk is. Nem volt annyira vészes vagy végzetes, de az egyik feldobás után rosszul sikerült letennie, és meghúzódott a vádlim. Én nem hibáztatom őt érte. Ha a kimerültségig hajtjuk magunkat, szerintem megesik az ilyen. Ő most mégis fúj rám, szerinte megőrültem, főleg mivel izomhúzódással is ugyanannyira hajtom magamat, mint előtte. Szerinte pihennem kellene. Szerintem meg ha nem bírja a tempót, legjobb lesz ha lecserélem. Jó, igazából ezt nem gondolom komolyan, és ez nem is megy ilyen egyszerűen, de attól még jól esett a képébe mondanom a mai veszekedésünk során.

Az igazság az, hogy én is tudom, mennyire túlhajtottam magamat apa halála óta. Ő imádta, hogy táncolok, mindig támogatott ebben, a jelenlétével is, és anyagilag is... Ha kellett, nagyobb összegekkel szponzorálta a társulatot, csak hogy fontosabb szerepekhez juttasson. És amikor táncolok, valójában akkor érzem őt magamhoz a legközelebb anélkül, hogy ez igazán fájna. Leszámítva, hogy a húzódás óta mégis csak kegyetlen fáj minden próba, csak épp más értelemben.

Próbáltam izomlazítót vagy fájdalomcsillapítót kikönyörögni a társulat orvosától, de az a rohadék nem volt hajlandó többet adni egyetlen napnyi adagnál. „Miss Griswold, a fájdalommal a teste jelzi, hogy valami nincs rendben”. Bassza meg! Mintha magamtól nem tudnám. De nem pihenésre van szükségem, csak arra, hogy átvészeljem valahogy, amíg kicsit rendbe jövök. Szerencsére akad más is, akihez fordulhatok, ha segítség kell. Egy kicsit másmilyen segítség lesz ez, de nem fogok túl sokat válogatni a lehetőségek között.  

Már nagyjából két-három hete nem beszéltem Ezrával a sulin kívül, vagy igazából úgy általában bárhol, bármiről komolyabban, és nem kopogtattam nála újabb adagért, de ez most tényleg vészhelyzetnek érződik. Egyáltalán nem nehéz őt megtalálnom, elég csak rápillantanom az instájára, és már látom is, hol és hogyan is élvezi éppen az életet. Azonnal hívok egy ubert, de adok magamnak egy bő fél órát elkészülni, és gondosan ügyelek arra, hogy ne nézhessen levegőnek, amikor megérkezem.

A hely már ismerős, bár mostanában nem jártam itt, mégis könnyedén a sor elejére kerülök, és kérdés nélkül beengednek. Még a hamis személyimet sem kell felmutatnom. Az exemet a VIP részen találom egy-két cimbijével, de nem zavartatom magamat, amikor kecsesen leteszem magam mellé a kanapéra. - Hali! Ugye nem zavarok nagyon? - mosolygok édesen a társaságra, aztán Ezrához fordulok. - Elrabolhatlak néhány percre?



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something - Page 2 Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something - Page 2 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something - Page 2 E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something - Page 2 Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something - Page 2 Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something - Page 2 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
 
Ezra & Tana | just give me something
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» i'll give you the sun
» Tiger & Ezra
» Levi & Tana | You, again?
» Ezra Wallace
» Tana Griswold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: