New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 14:13-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 13:51-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 12:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Braxie és Websy // Meet again 2.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásBraxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 14:20


Cale and Shane


Autómmal lassultam, majd leparkoltam a villám mellett. A nagy lila épület két szintes volt, melyhez tartozott egy mélygarázs is és két pince szint is. Volt egy tetőtere és egy mellék épülete, mely toronyszerűen volt kiépítve.
Több bejárata is volt, de én a főbejáraton át akartam bemenni. Felmentem a korlátokkal keretezett lépcsőn át a kör alakú kerítésen, be a fedett terasz alá és kulcsaimat kezdtem keresni. Szomszédok nem voltak, mert nagyon külterületen voltam, szinte kinn Brooklyn határában. Mindig is szerettem távol lakni a várostól. Elővettem kulcsimat és mikor meglett a bejárat kulcsa beléptem rajta és be is zártam kulcsra, a kulcsot pedig a kulcsos tálba tettem.
A nappali magas belmagasságú volt, tágas. Bordó, már-már vörös járólapokkal volt lerakva, a falak olyan színűek voltak, mint egy elpirult emberi bőr. A plafonon nem volt világítás, ellenben a falakon egy méterenként el volt helyezve egy-egy fákja formájú lámpa, melyek vörös fényt adtak. Kényelmesen bevilágították a teret. A bútorok lila, bordó és fekete színűek voltak, a falakon elhelyezkedett egy két morbid festmény is. A plafonra Evelyn De Morgannek az Angel of Death c. Festményének tökéletes másolata volt felfestve.
Felkattintottam a lámpákat, amik tompa, de mégis erős vörös fényével kényelmesen megvilágította a teret. Szekrények, kanapék, fotelok és még egy két személyes ágy is helyet kapott a hatalmas térben. A nappali végén egy ajtó volt, melyen átmenve egy rövid közlekedőbe kerülhettem volna, ahol egy ajtón át a fürdőszobába, másik ajtón át a konyhába jutottam volna, ami egyben a tágas étkező is volt.
De én nem akartam egyikbe se menni. A nappali közepén egy sötét lila csigalépcső vezetett felfelé, ám a lépcsőfokok azon része, amire rá kellett lépni fekete színűek voltak. Fel is mentem a lépcsőn, majd elértem egy folyosóra. Fekete padló, sötét, lila falai voltak, fekete díszcsíkokkal. A falakon minden ajtó bordó volt, továbbá volt néhány véres, vagy bizarr festmény is a falakon. Az egyik ajtón át az emeleti fürdőszobába jutottam volna. Volt három másik ajtó, melyek a hálószobákba vezettek. Ha elmentem a folyosó jobb végébe, akkor a félkör alakú kis torony szektorba jutottam volna, de nem akartam oda menni. A másik végébe elmenve pedig egy kör alakú ablakhoz jutottam volna, ahol kinézve elláttam volna a zöld övezetbe.
Bementem a hálószobámba, levettem lila zakómat és vállfára tettem, majd felakasztottam. A sötét sárga nyakkendőm szintén erre a vállfára került. Kigomboltam fekete ingem felső két gombját és a komódon pihenő epres üdítőmből ittam egy kortyot. A lakás kissé hűvös volt, nem szerettem, ha meleg van benn, így az üdítőm is még kellően hűs volt, nem kellett még hűtőbe tenni.
A hálószobámban volt egy szép nagy, dekoratív fekete-sárga gardrobe szekrény, egy fekete ágy, rajta vörös ágyneművel, egy fekete-vörös sarok kanapé, meg pár kisebb, de szinte jelentéktelen bútor darab, nameg egy teljes alakos tükör az öltözködéshez. Pár festmény.
A falak erős vörös színt kaptak, de volt fekete díszcsík is. A padló bordó és lila színű sávok váltakozásából állt.

Mikor kicsit szusszantam lementem a konyhába. A nagy két ajtós hűtőben volt minden, de főleg francia ételek és édesség. Töltöttem magamnak egy pohár karamellás tejet, majd az egyik szekrényből kivarázsoltam két csokis croissant és kitettem az asztalra. Nem eshettem neki, hiszen volt még valaki, akiről gondoskodnom kellett. Egy tálcára pakoltam két békacombot és egy kis salátát, meg egy piritóst és egy kis palack vizet. A tálcával kimentem a hátsó udvarba.
A tágas telken egy elkerített, de még mindig tágas telken pihentek a három fekete roti.
A villa fala előtt, de szorosan a "falnak" rakva volt egy széles rozsdamentes acél szekrény. Kinyitottam a jobb ajtó szrányat, majd meghúztam a szekrény jobb szélső sarkában logó nyakkendőt, melynek hatására működésbe lépett egy tolóajtó szerű mechanizmus. A szekrény elkúszott balra, így megjelent a mögötte lévő automata ajtó. Kulcsra zártam a fém szekrényt, majd beálltam a fotocellás ajtó felé, ami szétnyílt. Lementem a lépcsőn a tálcával a hangszigetelt titkos pincébe, ahol a Hollow fiú pihent egy cellában. Pár napra rá, hogy találkoztam Shannel sikerült elrabolnom, bár nem volt könnyű és kellett hozzá néhány hulla is. Nem beszélgettem vele sokat, csak a cella alján lévő ételajtón át becsúsztattam neki az ételt.
-Jó étvágyat az úrfinak.
-Mikor enged el, maga beteg állat?
-Az még kérdéses. Még van addig egy kis idő, de rajta vagyok az eseten.
-Már vagy három napja tart itt. Mit akar? Nem is én érdeklem magát, nem is foglalkozik velem igazán!
-Nem, ez igaz. Tudod mindennek megvan a menete. Előbb el kell érni, hogy az anyád kellően beleroppanjon, hogy eltűntél. Mikor már éppen kezdené feladni, elveszteni a reményt, hogy élsz, akkor a tudtára adom, hogy márpedig élsz és közlöm vele a követeléseim. Aztán, ha mindent megkaptam, amit szerettem volna haza is mehetsz. Ígérem. Nem akarlak megölni, annyira nem vagy érdekes és izgalmas.
Visszamentem a fotocellás ajtóhoz, közben hallgattam a nekem szánt morgást és sértéseket, amikre nem is figyeltem igazán. Már a fém szekrény is visszakúszott azóta a helyére, így mindent újra belülről kellett intézni, de csak egy gombnyomás volt az egész. Kiléptem, megvártam, hogy a szekrény visszamenjen a helyére takarni, majd visszamentem a villába, a konyhába, hogy neki essek a karamellás tejnek és a croissanoknak.




credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 21:36
The tiger, the rabbit and the hyena
The Cross Keys Pub

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
Nem mondom, hogy nem jutott eszembe Braxie és a kihagyott móka,
a napokban, de elsődlegesen nem azért voltam New York-ban, hogy építsük a kapcsolatunk, vagy pótoljuk a kihagyott időt, hanem, mert kellettek az akták a rendőrségről, a kórházakból és persze akkor az államtitkot megszerzéséről nem is beszéltem. Utána lévő két-három napban mondhatni el voltunk havazva. A csapat Feketebáránya is kicsapongóvá vált a folyamatos küldetések miatt, és a külön órák Zombieval a felzárkóztatásomat illetően sem voltak egyszerűek. A kapcsolatomról Cale-el csak neki beszéltem. Nem feltétlenül azért, mert titok, de érdemben csak tőle kapok helyeslő vagy figyelmeztető jelzéseket. Szerinte nem baj, ha a munka mellett építek másfajta kapcsolatokat is, csak ne essek abba a csapdába, hogy túlzottan ragaszkodni kezdek valakihez. De kifejezetten támogatott abban, hogy még a héten keressem fel ezt a bohócot, vagy, hogy is hívták anno. A címe pedig meg volt, bár azt csupán formalitás, hiszen Zombie és Kitty is simán megtalálta volna, ahogy tette is. Kérdezték, megakarom e lepni, mert akkor lenyomják a feltételezett kamerákat, riasztó rendszereket, és elárulják, hogy jutok be észrevétlen. De már így is gyanakszik, és fog is, szóval egyenlőre nem tenném ki se őt, se a csapatot ekkora tehernek. Mert onnantól, hogy felvilágosodik kicsit, bizony mindenkinek teher lesz az információ. Addig viszont szórakozhatunk, ha nem is állandóan. A cyber főnököm ugyan lépten nyomon figyeltet, de bízik bennem annyira, hogy tudja, hűséges kutyája vagyok, azaz, ha ő csettint egyet, én ugrom. Ez kiváltság, és persze hála, amiért megmentett, nem csak az kétségbeeséstől, de az előző életemtől is.
Mondják, munka után édes a menekülés, és bár távolról se hazajöttem, vagy a bázisra, mint a megadott címre, de egy olyan unalmas szakmánál, mint az enyém, valóban felszabadító érzés elhagyni a kórházat. A múltkorihoz képest, most ismételten abban a dokis stílusomban feszítettem, mint anno, pár hónappal az előtt, hogy 9 életemből egy oda lett. Egy fehér alapon, halvány kék csíkos ing, egy sötét szürke mellény a hozzáillő vászon nadrággal és zakóval, és egy szürke csíkos, sötét kék nyakkendő. Na meg persze az egyéb csecsebecsék, mint a karóra és Bugatti cipő. Meg lehet fel kellett volna hívnom, mielőtt csak úgy leparkolok, de biztosra vettem, hogy a meglepetés sem lesz ellenére. Becsaptam hát a kocsim ajtaját, miután a közelben sikerült parkoló helyet találnom és... viccelek, persze, hogy volt hova leparkolni, hiszen ide rajta és mostantól rajtam kívül, aligha járnak erre. Szóval megspórolva egy szál cigit - ami munka után azért jól esett volna - el is indulok a főbejárat felé. Teszek némi óvatos ide-oda pillantást, mert sose tudhatom, épp nincsenek e a nyomomba, és nyilván ezt a helyett sem árt diszkréten kezelni, ha már úgy óvja mindenkitől. Felsétálva a kétszintes - szerintem kissé túl csicsázott - épület teraszán, ha volt csengő, akkor azt használva, csengő hiányában azonban kopogtam.
- Rendőrség! Azonnal nyissa ki, Mr. Braxton! - szóltam be, mélyített hangon, bár meg lehet meg se hallja, noha biztos vagyok benne, hogy itthon van, mert a klub előtt is láttam milyen autóval közlekedik, és annak mi a rendszáma. Esélyesen nem is nyitott rögtön ajtót, ami abból a szempontból volt jó, hogy nem sokkal a bohóckodásomat követően megcsörrent a telefonom. Szinte biztos voltam benne, hogy a csapat egyik tagja, de bíztam benne, hogy nem kell lelépnem, mielőtt Braxie ajtót nyitna. Nehéz is volna kimagyarázni, meg hát kellemetlen is volna, ha már jöttem meglátogatni. Szóval hamar a képernyőre sandította, majd egy sóhajt és egy színpadias szemforgatást követően gyorsan felvettem.
- Ennyire hiányzom? - kérdem a telefonba, de sokkalta inkább morcosan, mint humorosan. A mi kis Viharfelhőnk mostanában "gyengélkedik" és ezzel együtt feszegeti a határait, meg a mienkét is. A múltkor már bezártuk egy raktárba a hisztije végett, de nem sokat javult a helyzet. Teddy szerint így nem bevethető a küldetéseken, mert extrán labilis, ha viszont kimarad a munkából és hibát vétünk miatta - lévén, hogy az egyedüli zár feltörőnk - az szemet szúr majd a fentieknek, akiknek felelnem kell. Ha azt mondom, a mi kis feketebárányunk nem képes ellátni feladatát, zokszó nélkül agyonlövik. Tudom, mert már így is jó párszor húztam ki csávából és mentettem meg a nyilvános kivégzéstől, pedig még csak nem is kedveljük egymást igazán. Problémás csaj, de szükségünk van rá, és neki is ránk. Egy alkalommal már nyakába vette a várost egyedül, mindenki tudta nélkül, és a legváratlanabb és a legrosszabb pillanatban jelent meg előttem. Lebukhattunk volna az eszementje miatt, de szerencsére kidumáltam magunk. Lerí róla, hogy kórházi eset, így nem nehéz úgy beszélnem róla, mintha a páciensem volna. De attól még lelkesen okozza nekünk, főleg nekem a fejfájást. Megint rossz napja van, panaszkodik és kéri, hogy menjek vissza, mert szüksége van valakire. Mondanám, hogy egy szobával odébb ott van Kitty, Teddy és Zombie, de feltételezem ennek ő is tudatában van. Félek nemet mondani, de pontos meghatározást sem adhatok, mert tudja fene, mikor indulok vissza.
- Van egy kis elintéznivalóm, de aztán elugrom érted és elmegyünk valahova. - ígérem meg neki már nyugodtabb hangon, hogy érezze, hogy komolyan beszélek, ezért kérném őt türelemmel, hogy addig is üljön a seggén nyugton. Részben hasonlít Cale-re, csak kevésbé... érettebb a tiszta pillanataiban is, szóval... gondolom majd beülünk valahova palacsintázni.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 22:13


Cale and Shane


Csengő ugyan nem volt, hiszen a kutya se jár erre és ez így van rendjén, így nem is volt értelme, hogy szereltessek. Akit várok-ha várok-az úgyis beszól telefonon, vagy messengeren. Éppen ezért lepett meg, amikor kiabálást hallottam. Még időben, mert pont zenét akartam kapcsolni, akkor pedig már biztos nem hallottam volna meg.
-Rendőrség, meg a fenéket.-Morogtam, mikor a bögre felénél és az első croissant végénél tartottam. Csak tudnám ki bohóckodik velem. Vagy Voltaire hiszi magát nagyon poénosnak, vagy Websy hülyéskedik odakinn. Az utóbbi volt a helyes megfejtés.
Megtörölgettem a szám és ajtót nyitottam neki.
-Ááá. Megjött a kezelő orvosom. Csodálatos.-Vigyorogtam rá barátságosan.-Kérem, fáradjon beljebb szerény hajlékomba.-Kértem rá, majd mikor bejött becsuktam az ajtót és bekulcsoltam. A nappaliba vezettem.-Erre tessék kérem.-Tettem kezem vállára, miközben a cseppet sem mindennapi designt élvező térben vezettem.
A nappaliba érve a sarokkanapéhoz mentem és elfeküdtem rajta, mint valami depressziós beteg. Kezem a homlokomra tettem és keservesen sóhajtoztam.
-Azóta érzem magam ilyen levertnek, amióta a húgomat 8 éves koromban elrabolták az ufok. A fények megbénítottak, de hallottam, ahogy sikoltozik és segítséget kér, de nem tudtam megmozdulni és odamenni..-Meséltem neki Mulder ügynök gyermekkori tragédiáját. Régen elég nagy x-akták fan voltam. Valami ilyesmi volt Mulder múltjában. Annyi biztos volt, hogy a húgát ufok vitték el.-Aztán Scullyt felcsinálták a szürkék. Oh, micsoda drámák.-Ezzel be is fejeztem a hülyülés ezen fázisát.-Amúgy meg.... ugye tudod, hogy kaja közben zavartál meg. De ha már itt vagyok.-Felültem és felálltam. A lejátszóhoz mentem, amibe már be volt készítve a pendrive. Bekapcsoltam és máris egy remek kis Kylie Minogue  dal kezdett szólni. Jó kis retro disco sláger.
Shanehez léptem és nyakát átkarolva megcsókoltam.
-Nemsokára veled fogok foglalkozni, de nekem még ennem kell. Gyere, nézz magadnak valamit te is a hűtőben. Alkohol nincs, de van sok finomság.-Mosolyogtam rá kedvesen, majd át is kísértem a konyhába. A konyha ajtón egy helységhez illő festmény plakát változata volt. Goya egyik képe, amin egy óriás éppen egy fejetlen férfi karját tépi le fogaival és próbálja lerágcsálni. Igaz, Voltaire szerint elég lett volna kiírni, hogy étkező, de én a képek híve voltam.
A hűtő felé mutattam.
-Szolgáld ki magad.-Mondtam és leültem, hogy folytassam az evést.
A konyha is kb. Úgy nézett ki, mint minden más helység, csak itt a színek pasztellesek voltak. Halvány lila és akvamarin kék színek domináltak inkább.




credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 23:43
The tiger, the rabbit and the hyena
The Cross Keys Pub

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
Nem vártam meg hiszti hercegnő válaszát, mert amint közeledő lépteket hallottam, kinyomtam a telefont és zsebem mélyére száműztem a telefont. Nem némítottam le, de bíztam benne, hogy nem fog keresni a kisasszony.
- A múltkori után erősen megkérdőjelezném miféle kezelésben szeretnél részesülni... - mosolyodom el egy hozzáhasonlatos üdvözlésképp és reagálva is egyben megjegyzésére, ahogy beljebb lépkedek. Mint egy újabb randevú a kiszemelttel, csak ezúttal a másik lakásán.
- Szerény? - kérdek vissza, éppen csak visszafogva egy halkabb nevetést. - Pont annyira, mint te, mi? - somolygom, hagyva, hogy vezessen a házban. Nem volt egy körbevezetős típus, bár nem is költözni jöttem, csupán miatta vettem rá magam, hogy idáig kocsikázzak. Más esetben azt gondolnám talán titkol valamit, azért nem sétáljuk körbe az épületet, de mivel ő Cale, tudom, hogy valójában még csak titkolni sem titkolja a titkolnivalóját. Nyilván vannak rejtett szobák, még azt is megkockáztatnám, hogy valahol a falmentén egy kart meghúzva egy kínzószobára is rábukkannék.
- Ó, wáó! - pillantok itt-ott egy egy festményre. - Ezek a festmények pontosan azt árulják el rólad, amit... hogy őrült vagy, barátom. - csúsztatom hátra hozzá közelebb lévő kezem és érezhetően, de nem fájdalmasan a fenekére paskolok. Még viccnek is rossz, hogy elkezdjem itt pszchioanalizálni. Neki se és nekem se tenne jót. Épp elég időt töltöttem azokkal a komplett idiótákkal, akik sírni járnak hozzám. Mikor a nappaliba érve ledobta magát a kanapéra, én megálltam tőle nem messze és féloldalasan mosolyogva hallgattam.
- Igen, nos ez elég gyakori eset a munkám során. Azt kell mondjam, hogy erre csak egy gyógyír van... - de szándékosan nem fejezem be, csak hagyom, hogy sunyibbá váló mosolyom árulkodjon a lehetséges gyógymódról. Amíg ő intézte a zenét, én abban a röpke pár másodpercben körbenéztem a nappaliban. Nem tudom igazából mit kellett volna várnom tőle. Ahány ember, annyiféle ízlés. Ha nekem volna saját házam, nyilván én is a saját ízlésem szerint rendezném be olyan holmikkal, amik nekem fontosak. Mikor viszont meghallom milyen számokat hallgat, nos ezen sem kéne meglepődnöm, de akaratlan is összevonom szemöldökeim. Még a klasszikus oké, rá is vallana, de ez... ne már.
- Ezt te sem gondolhatod komolyan... - jegyzem meg, de amint közeledni kezd, el is felejtem eme apró problémát, és inkább újfent mosolyra fakadok. Ahogy ő a nyakam átkarolja, úgy simítom kezeim én is a derekára a rövid csók erejéig, amit kapok. Lehet csak nekem tök fura, de mintha már ezer éve együtt lennénk. Hol ott sanszos, hogy pár nappal ezelőtt csattant el köztünk az első csókunk is. Nem zavartattam magam, csendben követtem, a plakátra is csak kérdőn felvontam a szemöldököm, de nem reagáltam rá hangosan.
- Egyél csak, de én már letudtam mielőtt idejöttem. - válaszoltam még a nappaliban tett felajánlása miatt, majd betérve a konyhába, hagyva, hogy falatozzon, én jobbára a konyhapultnak dőltem és karba tett kezekkel figyeltem. - Őszintén szólva, azt hittem elfoglaltabb ember vagy, kicsivel... nagyobb közönséggel a házadban. - jegyzem meg végül csak kifejtve megállapításom, mert valóban másra számítottam. Igaz, Jokernek sem voltak kapuőrei, de belőle kinéztem volna, hogy alapos átvilágítást követően felbérel ezt azt, hogy azért ne legyen ennyire... védtelen. Közben csippant egyet a telefonom, ami általában üzenet érkezését jelentette, de mivel most elfoglalt ember vagyok, a sürgős üzeneteket pedig nem sms-ben szokták megírni a társaim, ezért ugyan elővettem a telefont, de rezgőre állítottam, hogy ne zavarjanak, anélkül, hogy megnéztem volna. Nem hiszem, hogy különösebben érdekli, bár azt már inkább, hogy féltékeny típus, ezért, ha fel is tűnt neki, akkor is elterelem figyelmét valami más témával.
- Na ééés... hol van most épp a barátnőd...? - mosolyodom el picit piszkálódva, mert múltkor még nem teljesen tisztáztuk, hogy ki is az a személy, akit rajtam kívül bizalmát élvezheti és a háza címét is ismerheti.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyVas. Ápr. 02 2023, 15:34


Cale and Shane




-Mindig ezek a pajzán gondolatok cukorfalat.-Vigyorogtam kissé pimaszul. Szóval még mindig rám van gerjedve a kis drága.-Te is tudod, hogy szerénységem az erényem? Pont annyira vagyok szerény, mint ép elméjű.-Nevettem.
Ez a megállapításom ugyan csak beigazolódást nyert, amikor Shane megcsodálta a festményeimet és megállapította, hogy nem vagyok normális.
-De a te őrült barátod vagyok és ez rólad is árulkodik.-Nevettem fel. Ez a mai jó sok lehetőséget ad, hogy kiröhögjem magam. Ez a gondolat is csak mulattatott.
Mikor fenekemre csapott ugrottam egyet, odakaptam és megsimogattam a csapott pontot.
-Nahát, milyen izgatott valaki.-Vigyorogtam pimaszul, bár nagyon halványan el is pirultam.
Ledőltem, hogy elpanaszoljam Mulder ügynök életének nagy drámáját, mintha a saját drámám lenne, amire egy félbe hagyott gyógyírt kaptam, noha sejtettem mire céloz, ám csak azért is mást mondtam.-Ezek szerint kapok tőled egy új hugit?-Viháncoltam, majd bekapcsoltam egy disco zenét a hifin. Jó hangosan.
-De, igen, komolyan gondolom. Hidd el, ha sokat jársz hozzám, te is meg fogod szeretni ezt a zenei ízlést.
Megcsókoltam, tőle pedig jóleső simogatást kaptam. Önző volt, hogy nem csókolt vissza, de sejtettem, hogy meg fogom még tőle kapni az én adagomat is.
Átmentünk az étkezőbe, de úgy tűnt a magányosan kezdett étkezésem magányosan is kell befejeznem. Társaság van, de nem eszik. Sebaj, több marad nekem a készletből.
-Hát rosszul gondoltad. Nem kell a "közönség". Illetve kell, de nem itt. Elég, ha csak a nagyon bizalmasok tudják, hogy itt lakom. Nem kell a népszerűség, sem az, hogy a nyakamon legyenek. Bőven töltök annyi időt emberek között amennyit nagyon muszáj. Amúgy meg... mégis milyen elfoglaltságra gondoltál? Nem vagyok én cégigazgató, vagy bérszámfejtő. A reggeli teendőim már letudtam, most jön a pihenés. Este talán még lesz egy-két köröm, de nem szoktam túlszervezni magam. A sok munka ártalmas az egészségre.
A telefonjára pillantottam, egy pár pillanat elejéig elgondolkodtam rajta vajon ki és mit akarhatott tőle, de igyekeztem nem foglalkozni a gondolattal.
A kérdésére összevontam a szemöldököm.
-Csodaországban. Éppen Alicel, Totoval és a Kalapossal teázgat. Majd a sárga köves úton hazajön.-Mondtam, aztán leesett, hogy összekevertem az Óz a nagy varázslót és az Alice Csodaországban c. műveket. Viszont utólag már nem foglalkoztam vele, a beszólást így is-úgyis értette szerintem, max kinevet, hogy mennyire tájékozatlan vagyok, de nem nagyon tud foglalkoztatni, ha így is történik.-Ennyire böki a csőröd, hogy ki az a valaki? Csak nem féltékeny vagy rá?-Kérdeztem széles vigyorral és közben már meg is ettem a croissant felét. Mulattatott, hogy Shanet nem hagyta nyugodni a gondolat.






credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 14:58
The tiger, the rabbit and the hyena
The Cross Keys Pub

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
A te hibád. A tiéd és a kétértelmű megfogalmazásodé. - piszkálódom, bár nem jogosan, mert valójában csak nekünk lehet kétértelmű, lévén, hogy csak mi tudunk arról az éjszakáról. Beljebb lépve nem hüledezem, de megjegyzem magamnak, hogy Braxie-vel nem egyezik az ízlésünk, bár talán... soha nem is egyezett.
- Ezt aláírom... - mosolyodom el hajába kócolva, ha van rá lehetőségem és nem lóg meg előlem. Nem kételkedem egy percig sem Cale labilisságában, ami lépten nyomon észrevehető, noha én úgy érzem vannak egészen komoly, tiszta pillanatai is. Nem tudom, hogy korábban voltak e, de mikor a liftben letámadtam, vagy az ágyon ismételten, merőben más volt, mint egy őrült, ahogy akkor is, mikor elszalasztotta a lehetőséget, hogy elraboljon valakit, és inkább szerény személyemmel töltötte estéjét, annak ellenére, hogy egyikünk sem tudta mi vár rá.
- Az orvosnak sok őrült barátja van. De az őrültnek általában csak egy orvos barátja van. - válaszolom kissé nyakatekerten, de a lényeg így is érthető és világos. Mikor számomra vicces formában reagálta le a hátsójára ütést, elvigyorodtam.
- Csak a magam módján üdvözöltelek. - válaszolom, bár azért túlzás volna mindenhol így ráköszönni, most viszont ideális volt és vicces. Azon túl, hogy ezáltal azt is látom, hogy a mai napig nem bánta meg az éjszakát, pedig már jóval tisztább fejjel gondolkodhat. Őszintén örül nekem, és bár nehezményezhette volna a tettem, nem csak elvigyorodott, még el is pirult. Akkor jól sikerült a meglepetés látogatásom, pedig majdnem biztos voltam benne, hogy mindegy milyen időben látogatom meg, csak útban leszek. Örülök, hogy tévedtem.
A nappaliban azért vetettem néhány pillantást a helyiségre, a képekre, majd hozzáhasonló humoros módon, egy kissé pajzán poénnal reagáltam rá. Majd megkapja a maga gyógymódját, akár itt, akár másik szobában.
- Hát persze! Amint szófogadóan megírod a leckét. - mosolygom túl játszott bájosággal. Jó kedvemen csupán a különös zenei ízlése rontott egy cseppet, de a csók végett ezen is hamar túl tettem magam. Viszonoztam ugyan, de mivel közölte, hogy neki még kajálnia kell, nem akartam túlzásba vinni, mert akkor mire végzünk kihűl a kajája.
- Fogalmam sincs miként ügyködnek a hozzád hasonlók, de még a rosszfiúk is elfoglaltak tudnak lenni. Viszont le a kalappal, hogy egyedül viszed a háztartást. - biccentek egy elismerőt, noha azt nem teszem hozzá, hogy részemről rohadtul pocsékul érezném magam ennyire magányosan.
Nekem mindig van szomszédos szobatársam, őszintén szólva a doki lakásom az egyedüli, ahová egyedül megyek haza, de furcsa is, és egyáltalán nem kényelmes. A kis szertelen még mindig nem nyugodott meg, pedig ott vannak még hárman a csapatból, akik pátyolgathatnák lelkét, de nem nézegetem az üzijeit, megmondtam neki, hogy majd később találkozunk. Szóval rezgőre teszem és száműzőm a zsebembe.
Nem vagyok tisztában a mesékkel, de ennek összekeverése még nekem is feltűnt, amire össze is vontam kérdőn szemöldökeim, viszont bevált figyelemelterelés volt. Noha érdekelt, mikor vall színt erről a személyről.
- Ó, igen. Illetve hát, ellentétjétől is tartok. Nem ám itt félreérti, ami köztünk van... bármi is legyen az... - ciccegtem egyet a fogammal a mondat végén szintén elvigyorodva. - Mondjuk, ha jó bőr, az is lehet, hogy lecseréllek. - viccelődöm. Hát nyilván nem tennék ilyet, pláne, mert valóban nem tudom biztosan megmondani mi is van köztünk. Hűségesnek tartom magam, de ami a kapcsolatokat illeti, nos eddig szabadon jártam keltem, és életformámat tekintve, szeretnék továbbra is független maradni, viszont kedvelem Braxton társaságát is, szóval... ez elég bonyolult. - Nem is értem minek ekkora ház, ha egyedül vagy. - teszem karba a kezeim. Nyilvánvalóan több napra érkező vendégei nincsenek, legalább is nem tudnám elképzelni, így pedig kicsit túl tágas ez egy embernek. Mondanám, hogy ez alól kivétel, ha valaki alapból is a magányért van oda, de Cale-t pont nem olyan embernek ismertem meg.
- Ó, képzeld felkeresett a kislány a pub-ból... - dobom be még a tegnapi kicsit sem programtervben szereplő affért. - Megjegyezte a rendszámom, és mikor jöttem ki az irodámból, ott ült a váróteremben a betegek közt. Alapból is felismertem volna, de ő is felugrott a megjelenésemkor. Úgy tett, mintha problémái lettek volna... bár ezek után biztosan vannak is neki, de kétlem, hogy a nimfománia. - vigyorgom, bár akkor ott ha jól is esett májamnak hiányom megnyilvánulása, azért elég fejfájást okozott vele, mert még őt is le kellett ráznom, és nem ám a Shane-féle módszerrel, hanem a jófej doki technikával. - De végül megoldottam. Minden jó, ha vége jó... - teszem hozzá sejtelmesen, nem is részletezve végül, miképp engedtem útjára. - Basszus, én meg azt hittem utál. - csóváltam fejem nevetve az egész abszurditásán, és eddig karba font kezeimmel most végig dörgöltem arcom.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 17:30


Cale and Shane




Értettem az orvos-őrült barátság utalást, bár nem értettem vele teljesen egyet, ám nem akartam egy ilyen apróságból eszmecserét. Nem ért annyit, hogy száradjon miatta a szám.
A megjegyzést viszont nem értettem. Mit kell megírnom?
-Milyen leckét kell megírnom? Most tanár vagy, vagy orvos? Döntsd el, mert a kettő együtt nem megy.
Leültünk az asztalhoz, legalább is én igen és ettem a süteményem.
-Igaz. Nekem is vannak elfoglalt perceim, nem mondom, hogy nem, de most lazább napjaim vannak. Akkor szoktam nagyobb sürgés-forgásban lenni, amikor nagyszabású terveim vannak. Mint, amikor belógtam tavaly a Ghirardelli üzembe és megmérgeztem a csokoládét.-Merengtem vissza emlékeimben és jót szórakoztam még a visszaemlékezésen is. Hatalmas nagy káosz volt belőle és elég sokan meg is haltak, bár a többség csak hosszan tartóan megbetegedett és ágynak esett. Csak sajnos hamar rájöttek, hogy honnan fúj a szél. A rendőrség sem volt teljesen hülye.
-Köszönöm. Néha befogom a fogjokat is, hogy segítsenek.-Nevettem, majd aztán már csak mosolyogtam.
Letettem az üres bögrét, lenyeltem az utolsó falatot is.
-Amennyiben észre veszem, hogy bárkire is lecserélsz, abban a pillanatban lövöm át mindkettőtök fejét.-Jegyeztem meg és bár lehet, hogy talán humorosan hathatott a helyzet miatt, a hangom mégis veszélyesen komolyan csengett.
Meghallgattam a mesét a tegnapi lányról is, de végtére is ugyanaz volt a véleményem róla.
-Neki is át kellett volna lőnöd a fejét. Az a biztos. Akkor tuti nem keres téged újra.
Felkeltem az asztaltól, majd kifejezetten komoly tekintettel léptem oda hozzá. Talán most mutattam eddigi legkomolyabb pillanatomat neki, ámbár szemeimben ezzel egyetemben elég véres jelenetek játszódtak le.
Megálltam vele szemben, egészen belemászva a személyes terébe.
-Ugye tudod, hogy ha velem játszol, akkor nem tűrök meg más játékosokat is? Ez nem társas játék, hanem páros játék. Ha csak egyszer is rajta kaplak, hogy másokkal is enyelegsz, akkor imádkozz, hogy te tudj megölni hamarabb, mielőtt még én kaplak el téged és a kis nyuszidat.-Mondtam és közben felemeltem a kezem. Ingujjamból egy keskeny, kis méretű tőr ugrott elő, hála a csuklómra erősített "tőrtartónak", "tőrvetőnek". Nem volt túl nagy, de arra elég volt, hogy elvágjam a torkát, vagy a nyaki ütőeret és még kényelmesen el is fért az ingujjam alatt takarásban. A pengét Shane nyakához érintettem, de nem vágtam meg.-Nem tűröm a vetélytársakat. Te az enyém vagy és még a vicc is rossz, hogy félre menj. Ilyennel nem humorizálunk. Ez rossz vicc.
A telefonjára gondoltam, amire SMS-t is kapott és olyan sunyin el is tette lenémítva.
-De ha már itt tartunk, látni szeretném a mobilodat. Mégis ki lehet az, aki olyan lelkesen írogat neked, miközben itt vagy nálam? Ennyire hiányolnak a betegeid? Bizonyára remek és figyelmes orvos lehetsz, ha még a pihenő napokon is te vagy a középpontban.






credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 18:32
The tiger, the rabbit and the hyena
The Cross Keys Pub

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
Egy orvos is lehet tanár. De egyébként meg, szokásom volt a naplózás, amibe... - basszus, beszéltünk róla Zombie-val, de arra végül nem tértünk ki, hogy Cale-t i beavattam. Ezek szerint nem, ami érthető, lévén, hogy a legtöbb alkalommal mikor találkoztunk, bilincsben volt, vagy épp... meghalni készült. Kapufa. - De most jut eszembe, hogy azt csak azoknak adtam, akik... részben egészségesek voltak. - forgatom szemeim, megmagyarázva előzőleg tett tévedésem okát. A mérgezéses eset nem ugrott be, talán már akkor sem nagyon foglalkoztatott, és jobb is, ha nem reagálok rá. A mostani dolgokra kell koncentrálni, ezeken pedig aligha tudnék változtatni már.
- Ó, képzelem milyen lelkesen segédkeznek akár beágyazni vagy mosni. - bólogatok mosolyogva, és lelki szemeim előtt le is játszódik a pillanat, bár jóval mókásabb formában. Nem tudok leszállni a barátnő témáról, és ez okozza végül a problémát, legalábbis rombolja le egy kis időre a jókedvet. Én hibáztam, túlságosan merész voltam. Megint.
Komolytalanul tett komoly megjegyzésére csak szemeim forgattam, mint aki már most fél vállról veszi. Nem azért, mert nem hiszem, hogy megtenné, sőt, talán még sikerülne is, de mit nyerne vele? Semmit. Csalódottság és méreg volna a jutalma, amiért állítólagosan kihasználtam. Ám erről jelenleg szó sincs.
- Nem volt vészes, és csinos is volt abban a rövid ruhában. - néztem rá mosolyogva, mintha szándékosan tennék olajat a tűzre. Talán így is van. Az unalmas kertvárosi párkapcsolatok nem az én stílusaim. Én szeretem a vadulást, ha tettekben bizonyítjuk az érzéseinket, semmint üres szavakban, legyen az bármilyen édes. A tűz fáj, ha megégett, de kordában tartva melegen tart. A mögöttem lévő pultnak támasztottam karjaim, mert a hátsóm már zsibbadt tőle, és figyeltem, ahogy közelebb sétál. A pub-ban tett találkozásunknál már megismerhettem, mikor beszél komolyan, őrülten és szelíden. Tudom, hogy veszélyes, de tetszett a féltékenysége. Ezzel bizonyítja, hogy ő... tényleg odaadta magát aznap éjszaka. És hogy valóban érez irántam, ami már neccesebb a munkám miatt, de attól még jól esik. Megfenyegetett, mint úgy általában napjában többször is. Tudom, hogy komolyan beszél, és ezt valamilyen szinten értékelem is, de egy percig nem mutattam, hogy félnék. Meghalhatnék, akár most is, de mint mondtam, azzal többet veszítene, mint nyerne. Úgy állom égő tekintetét, mint egy hidegvérű tigris a vadászét. Semmi sincs eldöntve, bármelyikünk, bármikor meghalhat. A legizgalmasabb az, hogy ez a pillanat lehetne akár egy cirkuszi sátor mögött rejlő harc. A porondmester és az általa szerzett, szelidítettlen tigris.
- De hisz még csak most kezdtük a játékot... - szólalok meg továbbra is mosolyogva, de nem győzködve, itt az érvényét veszíti, hiszen ki tudja melyikünk miként gondol erre, ami köztünk van kialakulóban. Elengedve a pultot, amennyiben nem szándékszik kinyírni, lassan a derekára simítom kezeim, és nadrágja mentén megcsípem az ingjét, ami feltételezhetően bevolt tűrve és kihúzom onnan mindkét oldalt.
- A cirkuszi idomítok... nem pálcát vagy ostort használnak a ragadozókhoz...? - kérdem én félre biccentve a fejem, figyelmen kívül hagyva egyenlőre a telefonos témát. S mikor szóra nyitná ajkait, hogy kiokosítson, egy pillanat alatt elkapom a kezét, amire a tör is rá van erősítve, majd kicsit csavarva rajta, összefogva másik kezével, ugyanazzal a lendülettel meg is fordítom és az asztalra döntöm hassal, míg én ágyékom a fenekéhez nyomom. Karjait, óvatosan, hogy magát se sértse meg, hátul "karbafonva" fogom össze neki egészen a háta közepéig tolva, hogy ne fájjon neki, de nehezen tudjon kiszabadulni. Ha pedig van időm még, akkor egyik lábam finoman lábai közé csúsztatva, lábfejemmel kijjebb tolom övéit, hogy picivel nagyobb terpeszben álljon. Ha most nem lenne rajta nadrág... Fránya ruhák... Egyik kezemmel továbbra is próbálom összefogni az övéit, míg másikkal előbb inge mentén simítok végig a hátán, majd elérve a végéig be is csúsztatom kezem.
- Diszkréten kezelem az itt létem. Te magad mondtad, hogy nem adod ki akárkinek a címed, ezt pedig tiszteletben tartom. Miattad. Nem tudják, hogy itt vagyok, vagy hogy veled vagyok éppen... - szólalok meg lassan, mélyen, leginkább arra összpontosítva, ahogy körmeim finoman végig húzom bőrén, de csak annyira, hogy cirógassa, nem hagyok nyomot. - Te is tudod, hogy remek és figyelmes orvos vagyok, aki szabadidejében is sokszor tölti betegeivel perceit. De ma dolgoztam, az öltöny sem viccből van rajtam. Munka után pedig egyből... - érem el nadrágját, de végül nem csúsztatom be kezem. - ...idejöttem. - húzom ki kezem az ingje alól és ezúttal érezhetőbben vágok rá a hátsójára, miközben alsó ajkamba harapok. - Keresnek, mert azt hiszik otthon vagyok. Szóval némi tiszteletet és több hálát, hogy nem így tettem, hanem helyette meglátogattalak, mert érdekelt mi van veled.
Nem hazudtam nagyot, valóban dolgoztam, kezelem diszkréten az itt létem, sőt a csapat sem tud róla, hogy itt vagyok. És igen, valóban érdekel mi van vele. Viszont nyilvánvalóan nem a betegem keress, és biztos vagyok benne, hogy Cale a félreérthető fogalmazásra rosszabbul reagálni, mint az elmúlt pár percben.
- Mit gondolsz... most is készen állsz rá...? - terelem a témát, már ha, közben nem kezdtünk el harcolni, mert részemről én most is szívesen neki esnék, és nem az erőszakos értelmében bár... az biztos, hogy vadabbul, mint eddig. Azért kérdem tőle, mert lehet most túl ideges, hogy erre koncentráljon, azzal pedig nem rontanám el az együttlétünk.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 19:28


Cale and Shane




Imponáló volt Shane már-már irreális nyugalma, bár így kevésbé volt élvezetes az életével fenyegetni. De mégis, olyan dolgokat mondott, amik nem estek jól, amik hergelték a bennem élő féltékeny szörnyet. De mondhattam én bármit, tehettem volna bármit, ő nem reagált rá. Mintha nem hinne nekem, mintha nem venne komolyan. Tán azt hiszi ártalmatlan vagyok. Most nem bántottam, igazából nem volt rá okom, hogy belé mártsam a tőrt.
Megéreztem, hogy az ingemet kihúzta a nadrágból. Kérdezett, én pedig éppen mondani akartam, hogy most éppen ez volt a kezem ügyében, de pillanatok múlva azon kaptam magam, hogy letepert és a kezeim lefogva az asztalra nyomott. Felnyögtem, ám magam sem tudtam, hogy azért, mert nagyon meg voltam lepve, vagy azért, mert valami furcsa élvezet járta át a testem, amikor megéreztem a dominanciát.
Erős volt, gyors, hatékony, de mégis éreztem, hogy óvatos és gyengéd, nehogy fájjon, vagy a tőr kárt tegyen bennem. Zavarban voltam, elpirultam, talán már a haragom is elszállt. Megpróbáltam kiszabadítani a kezeim, de nem ment.
-Hé... ez nem igazság. Háromszor akkora vagy, mint én...-Motyogtam enyhe zavarban a helyzettől, pedig már megszokhattam volna, hogy erősebb nálam.
Igazából nem nagyon figyeltem oda rá, hogy mit beszél, elterelte a figyelmem az, ahogy tenyerével és körmeivel a testem ingerelte. Nem tudtam, de talán nem is akartam ellenkezni. Izmai úgysem engedték volna.
Az eddigiekhez képes erősebben vágott fenekemre, amitől még jobban elpirultam és kicsit akaratlanul fel is jajdultam, akár a neveletlen gyerekek, amikor otthon fegyelmezik őket.
Ha bárki kérdezte volna, hogy jutottunk el idáig onnan, hogy azzal fenyegettem elvágom a torkát még én sem tudtam volna rá válaszolni. A háttérben szóló George Michael zene pedig csak hab volt a tortán, már-már nevetségesnek éreztem a helyzetem. De tagadhatatlanul imádtam a szaxofon hangját, főleg ebben a zenében.

Hittem neki. Talán csak én reagáltam túl, talán tényleg csak viccelődött és nem is szándékozott félre lépni. Csak a féltékenységem játszott velem, csak a képzeletem űzött belőlem gúnyt. Csak én vettem komolyan a vicceit és reagáltam le rosszul. De még ha a betegei is... akkor is, ő most az enyém és ezek után is inkább elem töltse a szabad idejét, az hasznosabb.
Minden negatív gondolatot felváltott, amikor arról beszélt, hogy egyből idejött, mert érdekelte, mi van velem. Ez azért igazán jól esett.
-A fene a fejedet...-Morogtam nem éppen haragtól fűtve, már-már vörösen. Ez részben azért is volt, mert szégyelltem magam, de ezt neki nem kellett tudnia, részben, meg mert valóban kicsit ráizgultam ebben a helyzetben. Persze, hogy készen állok, persze, hogy szeretném. Akkor is szerettem volna, amikor a lányok hálójában voltunk.-Mindig annyira összekuszálod a fejemet... most még annyira sincs benne rend, mint általában. Ne menj könyvtárba dolgozni.-Motyogtam az orrom alatt, bár azért hallhatóan.
Pislantottam kettőt, amit akár beleegyezésnek is vehetett.






credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 21:02
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
Az ember sosem tudhatja mikor ér véget a dal. Ezt még a kiképzésen mondták nekem, akkoriban kicsit beszaribb voltam, de lehet csak azért, mert éppen annak örültem, hogy túléltem egy balesetet. A halálunkat pedig nem minden esetben autó vagy kés okozza, okozhatja egy agyvérzés, egy gerinctörés is. És akkor mi változik? Semmi. A halál az halál, ami észrevétlen nyúl utánad és ragad el. Egy szóval felesleges fosni tőle. Emiatt nem félek én sohasem. Nyilván egy torok elvágása nem kis dolog, nem is a fájdalom miatt, hiszen a sokktól alig érzünk valamit, de az a fuldoklás, amit okoz a saját vérünk, na az nem semmi. Viszont a vége akkor is ugyanaz.
Nem tudnám megmondani, mikor nyugodott le Cale, ahogy azt sem, hogy én mikor hergelődtem fel annyira, hogy már most tőlünk zengjen a konyha. Tetszett a kiszolgáltatottsága, az, hogy tehetne ellene, de valami láthatatlan erő még nálam is jobban a pultra nyomja. Tetszett, hogy körmeim éppen csak érintve bőrét végig szaladtak hátán. Tetszett, ahogy a pultra döntésekor felnyögött, mert tudtam, hogy nem ez lesz az utolsó, és lesz még ennél is vágyakozóbb. Az is lehet, hogy őt ez nyugtatja meg, ez a kulcs hozzá, a vágy, az erőszakos őt akarás. Mikor úgy éreztem nem fog ellenkezni és kihúztam kezem a felsője alól, kezeit széttártam két oldalra, az asztalra. Össze is kulcsoltam volna ujjaink, de a kése útban volt, így ezt hanyagoltam. Ellenben szabaddá tett hátára hajoltam, ami ugyan hozta magammal a súlyom is, de ennyit ki kell bírnia, míg füléhez hajoltam. Pontosabban asztalon pihenő borostás arcához simítottam először az enyém is, majd aztán hajoltam füléhez.
- A tigris nem lehet nagyobb az idomárnál? Csak kisebbekkel bírhat el...? Hol abban az izgalom...? - duruzslom fülébe, amibe aztán nem félek belenyalni, ami inkább csiklandós érzetet ad, semmint izgalmat. Egyből bele is harapok fülcimpájába. Látom, és érzem is forró bőrén, hogy kipirult. Megcsókolni így nem tudtam, de nem baj, lesz még időnk bepótolni. Vele ellentétben én alig hallottam a muzsikát, számomra megszűnt a külvilág, amíg vele foglalkoztam. Én őt éreztem. Ahogy a mellkasom a hátához nyomódott, éreztem a szívverésének bizonyosan hevesebb ritmusát, arca mellett a pultra csapódó forró leheletét, közelről hangos szuszogását. Az idomár és a tigris most még csak ismerkedik, körbe-körbe járják egymást. Egyikük sem tudhatja, mi jár a másik fejében. Motyogásán elmosolyodtam, vallomása felér egy óvatos meghajlással a ragadozó előtt, akit nem lehet csak úgy betörni, mert a bölcsebb idomárok tudják, hogy előbb tiszteletét kell elnyerni. Ezen a ponton döntöttem úgy, hogy hasznát veszem a kis tőrjének. A nyakába csókolva egy hallható cuppanósat, egyik kezem arra a csuklójára simult, amire a tőr is volt rögzítve, míg másik kezemmel hasa alá furakodtam, és ahogy felegyenesedtem, úgy húztam fel magammal együtt. Nem baj, ha nem tud megállni, ha úgy érzem nehezen áll meg a lábán, és megtartom. A mögöttem lévő pultig hátráltunk, míg nem koccant vele derekám, így támasztékom is volt. Újra nyakába csókoltam, majd orrommal végig simítva bőrét egészen a füléig, bele duruzsoltam.
- Ne félj... nem fog fájni... - emeltem majdnem teljesen nyakáig a kezét, és az azon lévő tőrt, majd a begombolt ingjének összegombolt részéhez vittem, és lassan, egyesével vágtam le vele a gombokat, amik fölött szépen meg is adta magát az anyag. Amikor pedig már nem volt gomb, ami összetartotta volna az inget, félkézzel megszabadítottam a rárögzített tőrtől is, ami bizony csak útban lett volna. Vele együtt pedig lehúztam róla a karjai mentén a már így is csak valamicskét takaró felső részét. Így pedig nehéz is volt megállni, hogy szabaddá vált vállába ne marjak fogaimmal, amíg odalent is elkezdtem tevékenykedni övénél. Nem haraptam erőset, nem vérzett, de érezhető volt, pláne a hegyes szemfogaim, és pár percig a nyomuk is megfog látszódni. Az idomár a tigris szemébe néz és azt hiszi immáron az övé, pedig nem így van. A tigris, sohasem volt az övé, és soha nem is lesz.
- Az enyém vagy... - súgtam a nyakába miután eleresztettem a vállát, amelyen halovány vörös foglenyomatokat hagytam. - Mond ki... - követeltem tőle, hogy adja magát nekem, hogy lássa be, hogy másnak már úgysem jutna belőle. Mind e közben pedig ki is bontottam övét, kipattintottam helyéről a gombját, és amíg követelőztem tőle, még a cipzár is lekerült róla. A gatya egy lökéssel lezuhant lábaira, az alsója már nem fog különösebb gondot okozni. Az viszont csak ebben a röpke tiszta pillanatomban merült fel bennem, hogy rajtam még mindig öltöny van. Picsába ezzel a szarral... Remélem nem járnak erre kíváncsiskodók. Az én ruházatommal nem akartam babrálni vagy túl erotizálni, ahhoz én már túlságosan lázba jöttem. Szóval sietve kaptam le zakóm és dobtam a legközelebbi székre. Őt megfordítottam és ismét visszahátráltattam az asztalig, ahová egy csókot követően fel is ültettem. Nehéz volt így romantizálni, de mielőbb leakartam tudni legalább a mellényt és lazítani egy kicsit az ingen. Lehet nem túl fer, de az ő vetkőztetésével már így is jó pár perc elment, mégha izgalmasak is voltak ezek a percek. A mellény feszült minden mozzanatomnál, azért volt szükség a megszabadulására, míg az ing is csak kényelmetlen lett volna, majd egy számmal nagyobb méretben kell vásárolnom őket. Vetkőzés közben jutott eszembe még egy apróság, mi nélkül nagyon nem is tudnánk hozzá fogni. Ez a baj a férfi aggyal, ha már ellep i a vörös köd, képtelen tisztán látni.
- Amíg megszabadulok a fölös ruháktól... szerezhetnél valami sikosítót... - hajolok ajkaihoz, amire aztán egy csókot is nyomok. Nem feltételezem, hogy speciálisan ilyen esetekre volna neki, de megteszi valami, nem gyógyszeres krém, vagy ha nagyon necces, akkor valami a hűtőből.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 22:17


Cale and Shane




-Bármekkora tigrist le tudok teríteni. Nem lehetsz örökké fölényben. Egyszer téged is betörlek.-Mondtam határozottan, bár egyáltalán nem olyan volt a csengése. Jelen helyzetben inkább valami kisfiús próbálkozásnak tűnhetett. Nyilván a fizikai erőviszony tartósan kiegyenlítettlen lesz a jövőben is.
Nem tudtam volna megmondani milyen érzést éreztem, mikor fülembe nyalt, de különös volt. Harapása viszont már inkább kellemesen bizsergető volt. Szerettem volna megfordulni, hogy szembe kerülhessek vele. Bele akartam nézni szemeibe, ajkaira, szerettem volna megsimítani a mellkasát és az arcát, de mindenek előtt meg akartam csókolni, de nem tudtam. Szinte hassal az asztalhoz voltam feszítve, csak ő tudott játszadozni és ez kissé igazságtalan volt.
Felálltunk, azt hittem lesz lehetőségem rá, hogy kicsit változtassak a dolgokon, a helyzeten, de nem erről volt szó. El nem tudtam képzelni mit akar a tőrrel. Nyeltem egyet, amikor a nyakam felé közelített vele. Most vissza akarja adni az előzőt? Reméltem, hogy tudja mit csinál. Egy percig sem féltem, de azért pocsék érzés lett volna elvágott torokkal haldokolni. Biztos voltam benne, hogy nem ez a célja, de ha elszúrja a nagy produkciót, akkor annak én látom a kárát. De ő is, mert kopogó szellemként fogok az életére törni. Szinte "ráérősen" vagdosta le a gombokat egy kétezer dolcsis ingről. Kicsit fellélegeztem, amikor a pengem ár nem volt a nyakam közelében. Nem sajnáltam az inget, bár kissé pazarlásnak éreztem így tönkretenni. Majd veszek újat, de van is még pár bontatlan. Ezt a gondolatot feledtette is a perc, amikor lekerült az ing, majd pedig a vállamat ért fogazás. Még a végén tényleg elhiszi magáról, hogy tigris és felfal. Nem volt fájdalmas, ellenben kissé izgató is.
Nem volt kétséges, hogy lassan már lent sem fognak takarni a dolgok. A gondolat pedig egyszerre volt izgalmas, zavarba ejtő és kissé frusztráló is. Ez be is következett, már csak a vörös alsónadrág volt rajtam és a lila zokni, ami fedett bármit is. Így "csupaszon" még előnytelenebb helyzetben éreztem magam. A ruha legalább addig is adott valami tekintély szerűséget nekem, egy megjelenést. Most még inkább azt éreztem messze elmaradott vagyok hozzá képest. Sehol nem vagyok fizikailag, bár tény volt, hogy jól éreztem magam az alkatomban. Csak hozzá képest egy semmi lehettem.
-A tiéd vagyok...-Mondtam készségesen, kissé romantikus hangon, ám ezt soha nem is titkoltam, nem egyszer hangoztattam már. Elvégre szerettem őt. Igen. Szerettem, de képtelen voltam rá, hogy ezt így kimondjam neki. A gondolat is mélységesen zavarba ejtő volt.-A tiéd vagyok már elég rég óta...
Ahogy kifejtette rajtam erejét. Szorított, mozgatott, éreztem, hogy semmi nem voltam. Mintha csak egy darab párna lettem volna. Talán meg sem erőltette magát, hogy átvegye felettem az uralmat. Egy ilyen erős férfi mellett biztos nem tudna senki ártani nekem, amikor éppen fegyvertelen vagyok. Igaz, az ritka, de ha mégis, akkor Shane biztosan fél kézzel el tudja intézni azokat, akik ártani akarnának nekem.
Viszonoztam a csókot, rögtön ezután pedig neki is kezdett a vetkőző műsornak.
Szó mi szó, humoros látvány volt, ahogy a barátom a ruháival kínlódott. Ahhoz képest, hogy az enyémeket milyen könnyen le tudta venni. Jó, persze, neki még utcára kell bennük menni, de hát na. Mosolyom akkor fagyott az arcomra, amikor szóba került, hogy hozzak neki síkosítót. Ismét csak kaptam egy csókot, amit megint csak viszonoztam.
Még magam sem tudom, hogy fogom kimagyarázni neki, hogy elhigyje nem azért van nekem itthon síkosítóm, mert csak rá vártam, neki tartogattam, hiszen tényleg nem azért volt, de ő ezt aligha fogja elhinni. Vagy csak tetteti majd. Éppen ezért is vörösödött el a fejem, mert már tudtam mit kell hallgatnom és egyben ki is állnom majd, ha a kezébe adom.
Csak egy szobával kellett arrébb mennem, ahol egy szekrényben volt síkosító, amit azért szoktam itthon tartani, mert feljárnak hozzám a férfiak. A síkosító, amit odavittem neki egyben masszázs gél is volt. Amolyan kettő az egyben. Intim síkosító és masszázs gél. Én nekem ez masszázshoz volt, mert el szoktam járni kényeztettetni magam és oda a sajátom szoktam vinni. Ez jól bevált és emiatt sosem bíztam a véletlenre. Mert mi van ha a masszőrnek nincs olyan minőségben, ami nekem kéne? Ami nem felel meg a bőrömnek és az elvárásaimnak.
Örültem, hogy több hónapnyi kezelés után a bőröm visszanyerte régi szépségét, mert miután összeégtem, nem festettem valami ízlésesen.
Odavittem neki, majd felmértem szemeimmel hol tartott.
-Tessék, itt van.-Mutattam fel kissé félénk ábrázattal.






credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyKedd Ápr. 04 2023, 00:16
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
+18 Bárki leteríthet egy tigrist, de csak az igazán alázatosak képesek hatalmuk alá hajtani a dzsungel bestiáját. - suttogom még fülcimpájának, és szívem szerint már most megkísérelném használni ujjam, mi egyszerre büntetné és küzdené közelebb a gyönyörhöz. De nem teszem. Főleg, mert rajta a nadrág. De ezúttal nem lesz menekvés, kibúvó. Miután pedig róla letudtam az útban lévő ruhákat, rájöttem, hogy egy-két darabtól magamat is meg kell szabadítsam. Legközelebb, majd előre betervezzük, vagy megoldjuk a zuhany alatt, hogy ez a kis "tűzszünet" ne okozzon visszaesést, ami az izgalmakat illeti. Addig viszont mellőznöm kellett a harapdálásokat, pedig ami azt illeti, szerettem kóstolgatni, és szívem szerint meg is jelöltem volna egy véres harapással, vagy kiszívtam volna a nyakát, de azzal lehet kellemetlen helyzetbe hoztam volna mások előtt. Igaz, mikor viszont egy magában lenne, akkor volna mi emlékeztesse a légyottunkra. A kése végül még is hasznosnak bizonyult, bár hazudnék, ha azt mondanám, nem jutott eszembe, hogy esetleg drága volt az az ing, de hé, a szexben is sok áldozatot kell hoznunk...
Nem mondom kellően simogatta egóm, mikor kimondta az általam vágyott szavakat, ahogy az is, amiként folytatta. Ha most csak egy egoista, elkényeztetett bundás volnék, biztosan dorombolnék neki miatta, de ezt bizony még így is ki kell érdemelnie. Egy ingnél többet kell beáldoznia a vágyak oltárán. Aztán rá kellett döbbennem, hogy legalább a zakótól és mellénytől megkéne szabadulnom, mert az inget elég lesz kigombolni. Vetkőzés közben arra is rájöttem, hogy figyelmes szeretőjeként, az ő kényelméről is illő volna gondoskodnom, így kelletlenül is, de elküldtem valami sikosítóként alkalmazható bármiért. Amíg pedig elfutott érte - ami nem volt több néhány percnél - én letudtam magamról a mellényt is, és kigomboltam az ingem. Ami pedig a nyakamból kihúzott nyakkendőt illeti... jó hasznát fogom még annak venni. Mikor visszatért a flakonnal, amit egyből át is vettem, nem tudtam nem észrevenni, hogy ez pontosan az, amire ilyenkor szükség van. Nem azt mondom, hogy egy aszexuálisnál példátlan volna, hogy magához nyúljon, de a félénk ábrázata még is arról árulkodott, hogy ez nem egymaga használja. Rá is néztem kérdőn, miközben felé fordítottam a flakon címkés felét, amit nyilvánvalóan ő is ismer.
- Oké, erre majd később rátérünk, ha idő közben ránk nem ront a nem létező, de már biztos úton lévő barátnőd... - szúrom oda neki, inkább viccnek szánva, hogy oldjam a láthatóan kialakulóba lévő zavart, de azért ezt megjegyzem magamnak. Mert most vagy van egy idősebb barátnője, akinek akadnak gondjai odalent, vagy egy titkos férfi szeretője - mármint rajtam kívül - aki végett, talán az ujjaimra sem lesz szükség.
Mindenesetre most nincs kedvem kivesézni a témát, ezért kicsit letéve az asztalra a flakont, újra ajkaira tapadok, átkarolva egyik kezemmel válla felett, tarkóját cirógatva, míg másikkal a derekát és a hátát simogatva, nem egyszer elkalandozva a hátsója felé. Hamarosan úgy is az enyém lesz, szóval igen is eltévedhet olykor arra is a kezem. Most nem zavarjuk le olyan gyorsan a csókot, mert egy ideig úgy sem lesz rá lehetőség, de tény, hogy már most alig bírom visszafogni magam. Hagyom, hogyha szeretne irányítson, de néha így is áttáncol a nyelvem hozzá, játékra hívva az övét. Akkor térek csak magamhoz belőle, mikor akarva-akaratlan teszünk egy lépést hátra, és fenekét simogató kezemmel megérintem az asztalt. Elhúzva ajkaim, vetek rá még egy vágyaktól elködösült pillantást, majd elnyúlok a flakonért, ami most fog jó szolgálatot tenni tartalmával.
- Ha fáj, szólj... - nézek rá, de csak addig távolodom el tőle, amíg össze nem kenem mindkét kezem az amúgy meglepően jó illatú géllel. Utána viszont újfent visszahajolok ajkaihoz, ám ezúttal, jobbára ténylegesen hagyom irányítani a csóknál, mert én addig is előbb elölről hozzásimulok, így még a lassan izgalomba jövő, keményedő ágyékunk is egymásnak dörzsölődik. Noha neki boxeren keresztül, nekem pedig nadrágon keresztül, de így is jó érezhetően, míg egyik kezemmel továbbra is a derekát cirógatom, másikkal pedig némi kerülő úttal, lassan bejutok boxere mögé. Biztos izgul, de túl kell esnünk ezeken is, és bevallom, én is izgulok kicsit, miként fog reagálni mind erre, mert még mindig azt gondolom, én vagyok neki az első, noha csókolni azt jól tud. Eleinte csak simogattam, majd simogatás közben egyre közelebb férkőztem ujjaimmal a betörésre szánt... hát mostantól már nevezhetjük bejáratnak is. Nem siettem el, de nem azért, hogy húzzam az idegeit, hanem mert nem árt az óvatosság. Szabad kezemmel, amivel eddig derekát cirógattam, készülve a behatolásra átkaroltam, de csak akkor szorítottam jobban magamhoz, és csókoltam visszaérezhetően, mikor megtaláltam a bejáratát és tövig felnyomtam mutatóujjam. Egy ujj még nem szűkös, maximum kellemetlen, de ha csak nem járt már benne már valaki, minden bizonnyal elég... furcsa érzést nyújthat. Őszintén még én is belenyögtem a csókba, ahogy megéreztem a szűk, nedves, forróságot, amiről tudtam, hogy hamarosan már nem csak ujjam élvezheti. Vártam egy kicsit, de lesz egy pont, ahol majd már nem visszakozhat. Aztán lassan megmozgattam benne, és nem sokkal utána szép lassan felcsúsztattam középsőujjam is, amivel már kicsit küzdenem kellett.
Annyira ellepte agyam a vörös köd, és foglalt le a csók, hogy észre sem vettem már, hogy másodszorra rezdül meg a telefon a zsebemben.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyKedd Ápr. 04 2023, 18:40


Cale and Shane




+18
Elengedtem a fülem mellett a megjegyzést. Ki is nézem belőle a megjegyzéseket, a téma feszegetését, de ez a vele járó. Már igazából hozzá is szoktam, bár vannak kellemetlen percek. De végre én is megkaptam, amit akartam, amikor csókba forrtunk össze. Pont erre vágytam már jó ideje, most pedig végre megkaptam. Lassú csókok, én sem siettem sehová, itt volt előttünk az egész nap. Bár tény, hogy én is többre vágytam a lelkem mélyén, mint csak csókok. Szemeim azt sem kerülték el, hogy a doki mennyire izmos. Kifejezetten szexi volt, mint a divatmodellek. Tán csak nem az volt korábban? Erre majd még rá kell kérdeznem nála.
Még néhány nyelves csók, aztán a flakon is elő kerül ismét. Elég jó ember ismerő voltam ahhoz, hogy lássam rajta az egyre erősebb és már minden bizonnyal csak nehezen kontrolálható vágyat.
Enyém volt az irányítás a csókot tekintve, így miközben kezeit nem zavarva igyekeztem alaposan végig simítani izmait, addig ajkaimmal lassú csókokat nyomtam ajkaira, állára és arcára, majd kezdtem elölről ajkainál.
-Bizonyára jó pár évig látogattad az edzőtermeket, hogy ilyen izmaid lettek. Nem voltál te topmodell, vagy csippendél?-Nevettem visszafogottan, bár ha nem Shane Webster lenne, simán el is tudtam volna képzelni.
Kezeit szemléltem egy rövidke időre, melyek hamar el is tűntek mögöttem. Egy picit levert a víz, amikor éreztem, hogy már nincs sok hátra és megkezdődik a komoly előkészítési stádium, de tartottam magam, hiszen egy cseppet sem akartam, hogy fejezzük be. Ezen át kellett esni, ennek is meg kellett történnie és bíztam benne, hogy én magam is kellően fogok élvezni mindent, ahogy eddig is.
Simogató mozdulatai ugyan megnyugtattak, ahogy első ujja sem okozott különösebb kellemetlenséget, bár tény, hogy furcsa, szokatlan, kissé zavarba ejtő érzés volt. Mintha matatna, keresne bennem valamit. Enyhe nyögést hallattam, majd még párat, amikor ujja mozgolódott.
Nyaka köré fontam karjaim és ajkaira tapasztottam ajkaim, ám mikor megéreztem a következő ujját felszisszentem és megmerevedve tettem teste felé egy enyhén emelkedő mozdulatot. Nem igazán fájt, inkább feszített és kellemetlen volt kicsit.
-Szét fogsz repeszteni, te állat.-Motyogtam nem túl hangosan, noha azért ha jobban bele gondoltam ez kicsit túlzás volt.-De emiatt ne hagyd abba. Megszokom, csináld.-Mondtam, hagyva, hogy tovább folytassa az előkészületeket, ujjai mozgatására pedig elsőre hangom csak arról árulkodott, hogy kicsit kellemetlen, de miután megszoktam és az izmok is engedtek feszességükből nyögéseim már inkább arról árulkodtak, hogy igen csak kellemes érzés fogott el. Jobb lett az érzés a kezdetekhez képest.
-Most már jó... jó érzés.-Mondtam, bár még mindig kicsit kényelmetlen volt a gondolat, hogy bennem matat. Valahogy nem tudtam megbarátkozni a gondolattal, hogy lassan már úgy nyúl fel, mintha a reptéren testüregben elrejtett drogot keresnének. Ennek ellenére férfiasságom mégis csak kemény volt és várt rá, hogy valamelyikünk kezdjen vele valamit.
A rezgő telefon hangját igyekeztem kizárni. Elvégre hittem neki, hogy tényleg csak egy kitartó beteg, aki nem akarja elfogadni, hogy Shane most nem ér rá. Amúgyis, Shanet már ismertem annyira, hogy tudjam, nem egy nő/férfi faló. Éveken át nem is nézett rá senkire, az is csoda volt, hogy velem idáig eljutott. Biztosan nem egy féltékeny szerető keresi ennyire. Ennek ellenére kedvem támadt volna kivenni a telefonját és összetörni, de nem tettem. Lementem csíbe és nem foglalkoztam vele. Majd megunja az a valaki.






credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyKedd Ápr. 04 2023, 21:35
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
+18 Még mindig zavarban volt. Éreztem minden apró mozdulatán, mellkasa egyenetlen, olykor szaggatott emelkedésén, noha ezt főképp annak tudtam be, amilyen érzést kiváltott belőle, mikor épp megmártottam benne ujjaim. A csókok mind ehhez képest érzéki simogatások voltak, amik nem hagyták, hogy eluralkodjon rajtunk a vadállat, vagy a túlzott unalom, mert az egyikünk épp a ruhájával bajlódott, vagy kereste a pontot a másikban, aminek masszírozása fokozta az izgalmat benne. Mikor épp képes voltam a tigris idomításán túl is látni, feltűnt, hogy sokat foglalkozik a testemmel. A kényeztetés mellett, mintha tetszett is volna neki. Persze kinek nem, nem is erre értettem, más, ha egy nővel vagyok, aki oda van az izmokért, és más, ha Cale-el. Mindig meg tud lepni, noha az ő elképzelésével ellentétben, engem kicsit sem zavar, hogy ő nincs kigyúrva, nem kondizik, legalább is nem olyan mértékben, hogy az meglátszódjon. Lehet, hogy poénból szóvá teszem neki, és abból a szempontból nem is volna hátrány, ha esetleg félpucéran kellene harcolnia, kések és mi egyéb nélkül, ha valószínűleg kevésbé volna meg a testi vonzalom, ha ő is épp olyan izmos volna, mint én. Szeretem a domináns egyedeket, de csak, ha nem izmosabbak nálam, mert akkor be tudom törni, és ez az, ami igazán fűti bennem a vágyat. Melyik tigris ne élvezné, ha kényeztetik? Én sem éreztem másként, a pillanatoktól már így is forró bőröm szinte hűtik az ő csókjai.
- Szeretek edzeni, jó feszültség oldó, jobb, mint a csoki fagyi... - élvezem behunyt szemmel csókjait államon, arcomon és és ajkaimon, utóbbit pedig nem féltem viszonozni, mikor épp nem jártattam a szám. - Szerintem a modellek többet lövik maguk, mint edzenének, de neked... szívesen vetkőzöm... - húzom majdnem egy teljes vigyorra ajkaim, ebben azonban megakadályoz a jól eső kényeztetés, amitől néhol libabőrössé is válok.
Nem tudtam nem észrevenni, ahogy kicsit feszültté válik, még talán az illata is megváltozik, de lehet csak agyamra ment a vörös köd, melyben elmém már jó pár percbe úszott. De a vártnál is jobban viselte, még a második ujjam is.
- Ugyan, ugyan... - nevetem el magam halkan, széles vigyorral két csók közt. - Jobban viseled, mint azt vártam... A tapasztalat? Bár igaz, az igazán nagy megmérettetés még a gatyámban vár rád. - búgom nyálamtól nedves ajkainak, amibe finoman, röpke pár pillanatra bele is harapok. Azt már inkább hozzá sem teszem, nehogy zavarba hozzam, milyen mókás és izgató volt egyszerre hallani tőle, hogy "Ne hagyd abba". Eleinte persze kicsit feszített, ami természetes, hisz, ha maga el is viseli, a teste a legkisebb kellemetlenségekre is reagál. Nem baj, ez vele járója a dolgoknak. Ahogy az is, hogy idővel, ahogy ki-be mozgattam ujjaim minden alkalommal enyhült a szorítás, nem feszült rá annyira, és minél többet mozogtak benne ujjaim, a halk, cuppogó hangból tudtam már, hogy azon túl, hogy elég síkos már, lassan elérkeztünk a fő attrakcióhoz. Gondolkodtam a harmadik ujjon, de ahhoz én már túl türelmetlen vagyok, és a merev ágyékomnak nyomódó keménységét érezve, úgy gondolom ő is.
- Helyes... - dörgöltem képem az ő borostás arcához, mint egy kényeztetésért hálás macska, éppen csak dorombolni nem doromboltam. - Akkor most kicsit megint fel kell hagynunk a csókokkal... - búgom fülébe, észre sem véve, hogy rezgett a telefon, mert már jó ideje nem létezik számomra semmi rajtunk kívül. Aztán elhúzódom tőle, el engedve derekánál és kihúzva ujjaim.
- Ne aggódj, róla sem feledkeztem meg. - húztam végig ujjam kacéran a dudorodó boxerén. - Ha ügyes és kitartó lesz... - nézek szemeibe sunyi mosollyal arcomon, miközben finoman megint az asztal felé fordítom őt. - ...akkor őt is megtornáztatom kicsit. - támasztom állam a vállára elmosolyodva, miközben összefogom kezeit és összekötözöm őket a nyakkendőmmel. - De csak hogy lásd, milyen odaadó vagyok. - suttogom oda, majd vigyorra húzom ajkaim. - És hogy halljalak minél kéjesebben nyögni. - csókolok a nyakába egyúttal pedig megszorítom csuklóin
a nyakkendőt. - Ne aggódj, ez csak elővigyázatosság, nem foglak kirabolni, vagy bántani... - emelem el állam válláról, és figyelve meg ne üsse magát, az asztalra döntöm úgy, hogy jobb híján inkább csak a mellkasát érje az asztal lapja. Ez később azért lesz fontos, mert nem lesz útban a bútor, ha előre nyúlok, és mert így nem szorítja le és okoz kényelmetlenséget ágyékánál.
Ki is bontom szépen a nadrágövem, ki pattintom a gombot rajta, és a slicc lehúzása után combközépig letolom a nadrágom a boxeremmel együtt. Szinte már lüktet, úgy vágyik Cale-re. Róla is lehúzom az alsó, és lábammal megint kicsit kijjebb tolom az övéit, mert kell az a kis terpesz. Ismét a flakonért nyúlva, magam is leöntöm, majd el is kenegetem, mert a szűkös járat miatt, szükség lesz a síkosságra, hogy legalább azzal könnyítsem a dolgunk. Egy-kettőt rántva rajta végül nekilátok és először végig húzom néhányszor a hátsójánál, hogy érezze, hogy ezek nem ujjak és hogy kicsivel méretesebb is, így nagyobb erőfeszítésekre lesz szükség, hogy kibírja. Nem lehetek gyors, mert azzal nem csak fájdalmat, de sérülést is okoznék. Újra végig járom az utat alulról föl felé, majd mikor ismét lejjebb csúszom, makkom a lyukhoz illesztem és finoman nyomok rajta egy kicsit. Nem megy be, így megint teszek néhány kört a simogatással. Ha túl lassú vagyok, akkor a fájdalmát húzom vele, az pedig tönkre is teheti az egész varázsát. Megint megállok kicsit a bejáratánál és picivel nagyobb erőt kifejtve próbálom benyomni magam, de sikertelenül. Picsába már... A középút a legjobb út. A tágításra viszont már nincs kapacitásom. Még néhányszor végig siklik géltől síkos merevedésem a nyílásnál, mire eldöntöm, hogy nem húzom tovább, csak néhány milliméternyi különbség van, annyit pedig tessék kibírni. Ha még sem, ha úgy hallom, hogy inkább fájó nyögéseket hallat, vagy isten ne adja fel is ordít, kibékítem. Szabad kezemmel összekötözőt kezeire simítok, majd az egyiket meg is fogom. Tudom, ez vajmi kevés vígasz lesz, de a következő pillanatban már tolakszom is befele. Ez nekem is kellemetlen és tud fájni kicsit, de két három centi után, még ha szorít is, szépen mélyre csúszok benne.
- Ahh... bassza meg... - sóhajtok fel, a kissé erőltetett menet után, fejem a plafon felé emelve fejem, lehunyt szemekkel. Megkönnyebbülés, de csak pár pillanat erejéig, mert utána szinte egyből megérzem magam körül őt. Már most fel tudnék robbanni, de várok még egy kicsit, hogy engedjen a szorításból, ami nekem is fáj kicsit, elvégre olyan, mintha belé szorultam volna.
- Jól vagy...? - kérdem, miközben kezét eleresztve megsimogatom hátát. Egy dolog, hogy a teste kisebb sokkban van és ezért nem ereszt még, és megint másik, hogy neki mit okozott, és képes lesz e megbirkózni vele.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyKedd Ápr. 04 2023, 22:21


Braxie / Websy


+18
-Én a köteleket szeretem.-Feleltem az edzésre. Aztán gyorsan eszembe jutott, hogy ezt ő képes félreérteni, így megjegyeztem még mellé.-Mármint a kötéltáncot. És az akrobatikát. Hát tudod, a cirkusz... azért hiányzik kicsit. Néha eljárok a kötelek miatt. És az epreset amúgyis jobban szeretem. Meg a karamellát.
Egy szemernyit sem voltam otthon a modellek világában. Maximum annyit, hogy lelőjjek egyet-kettőt. Régi sztori.
A beszéd mellett persze igyekeztem testével is foglalkozni, ajkaimat nem csak tracspartizásra használtam.
Azért persze jól esik látnom, hogy tetszik neki, ahogy igyekszem és az sem mellékesen dobogtatta meg a szívem, amikor megdicsért. Lehet azt hitte rosszabbul viselem majd. A kis naív.
Elég kellemesnek éreztem, ami lenn történik a hátsó felemnél, szóval eléggé lelkesen, pozitív szemlélettel vártam a folytatást, ami lassan el is jött. Megborzongtam, ahogy ujját végig húzta boxerem fedte tagomon, de volt benne némi lelkesítő. Abban, amit mondott. Viszont meglepetésként ért, hogy nyakkendőmmel kötözte össze kezeimet, nem értettem miért. Nem ellenkeztem semmi ellen és bántani sem akartam. Bár felhívta rá figyelmem, hogy ő sem, nem értettem akkor sem. Ez is biztos valami szexuális fétis. Csak nem azért, mert szeretem a köteleket? Lehet itt BDSM lesz a vége?
Felpislogtam rá. Igazából nem vártam választ, de mégis arcomra ki ült az értetlenség. Aztán persze rájöttem miért kellett, miért tette.
Rövidesen az asztalra feszültem, amennyire tudtam, hátra pillantottam, majd mikor megéreztem a szerszáma simogató mozdulatait inkább az asztalra fektettem a homlokom. Valahogy nem akart összejönni, vagy csak Shane volt nagyon játékos kedvében. Nem tudtam eldönteni, de azt éreztem, hogy próbálkozik. Én nem értettem az ilyesmihez, így nem akartam okoskodni.
Valahogy rossz előérzetem volt. Ez be is igazolódott. Tudtam én, mikor elkezdtük, hogy nem lesz kellemes, hogy lesz benne fájdalom, lesz, ami rossz érzés lesz, de erre nem voltam felkészülve.
Egyetlen szerencsém volt, hogy időben össze tudtam szorítani fogaimat és ajkaimat, hogy ne adjak ki hangot, maximum egy halk nyüszítést, szemeim pedig kissé könnybe lábadtak. Mindig is tudtam, hogy jól bírom a fájdalmat, de ezt akkor is megéreztem és akkor is kellemetlen volt. Talán még a szívem is kihagyott pár dobbanást. Olyan volt, mintha a villám tépett volna bele a szöveteimbe. Karjaim, ujjaim megfeszültek egy percre, de Websy szorító ujjai adtak némi vígaszt, erőt. Itt meg is állt a történet, lehetőségem volt egy heves szuszogásra.
Kérdezett, de nem tudtam azonnal válaszolni. Szerencsém volt, hogy nem látta az arcom. Nem akartam, hogy emiatt itt befejezzük, már túl messzire mentünk, hogy innen visszatáncoljunk. De, ahogy én ismertem, képes lenne rá. Igyekeztem a legszebb, legnyugodtabb hangomat elő venni, pedig, most igen csak gyengének éreztem magam.
-Igen. Minden rendben.-Bólintottam egy aprót, hiszen elég közel voltam az asztalhoz. Hangom nem volt túl meggyőző, ellenben kicsengett belőle, hogy szeretném, ha tovább mennénk. Erősnek akartam tűnni, azzal nyugtattam magam, hogy minden eddigi fájdalmamnál nagyobb volt, amikor élve égtem félholtra.
Sokkal nagyobb fájdalom volt, amikor eltört a térdem és a csont átszakított mindent. Akkor azt hittem elvesztem a bal lábam. Ez a fájdalom azokhoz képest semmi nem volt. Fájdalom volt, de sokkal többet is kibírtam már. Ez nem lehet ok arra, hogy ne menjünk tovább.
-Csak csináld. Csináld kérlek, nem hagyhatjuk abba. Én kibírom, megannyi mindent elviseltem már. Ez csak egy kis semmiség.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyCsüt. Ápr. 06 2023, 17:33
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
+18 A köteleket? - húzódik széles vigyorra szám, de persze egyből jön a magyarázkodás. Hát persze, hogy a kötéltáncról beszél.
- Ó, igen, ez magyarázat arra, miért vagy képes olyan kitartóan táncolni más idegszálain. - incselkedem vele, fülébe suttogva a szavakat. Ha nem vette volna ki részét a kényeztetésből, az sem zavart volna. Elsőre biztosan nem. Így viszont még annál is jobban élveztem a kényeztetést. Örültem, hogy a negatívumok ellenére még élvezni is tudta. Legalábbis egy darabig.
Így utólag, megbántam, hogy nem húztam tovább az előkészületeket, hogy egy kicsit nem tágítottam tovább. Nekem is fájt, de az tuti, hogy nem annyira, mint neki. Mikor visszaemeltem fejem és lenéztem rá megkérdezvén, hogy érzi magát, tudtam, hogy hazudik. Lehet, hogy a szex, mint valami kendő a szememen, megvakít olykor egy időre, de a kezeim szorításán, izmainak feszülésén, melyet még talán most is érzek testén, mindent elárult. Nem kellett látnom arcát, hogy tudjam, hogy türelmetlenségem az ő kárára ment. Persze utólag már könnyű bánni, de nem akartam, hogy ez maradjon benne. Hogy az első alkalommal egy önző szemétláda voltam, és még tudtára is adtam. Bűntudatomon csak növelt, mikor még meg is kért, hogy folytassuk. Mintha már is bánná, és már csak azért is túl akar lenni rajta. Végig simítottam a hátán, de még mielőtt bármibe is belefogtam volna, kibontottam a nyakkendőm, ami eddig gúzsba kötötte kezeit, majd óvatosan kihúzódtam belőle, és még annál is óvatosabban hátára fordítottam. A lelkifurdalásomon az sem segített, mikor megláttam a szemébe szökött könnyeket. Gratulálok Shane... Csak azért gondoltam, hogy még menthető a helyzet, de mert mindig állt. Nem csak nekem, de neki is. Ha nem is volt mazochista, áldom az eget, hogy ez nem vette el kedvét. Lehúztam róla, már így is bokáján pihenő boxerét és a többihez hajítottam, hogy eztán kényelmesen lábait közé mászhassak, egyik kezemmel finoman visszacsúsztatva magamat belé, majd őt is felhúzva kicsit az asztalról, két kezemmel mellé támaszkodtam, ha elértem, ajkaira tapadva kezdtem el lassan mozogni benne.
- Ne haragudj rám... - motyogtam két csók közt. - Elragadott a hév... - tettem hozzá egy szusszanásnyi levegővételkor, közben pedig picit gyorsítottam a tempón. Csak annyira lett gyorsabb, hogy még mindketten élvezzük, de annyira nem, hogy el is menjünk tőle másodpercek alatt. Ha már idáig elhúztuk, kellemetlen lenne egy villám lezárás. Egy-egy mozdulat befelé, azért akaratlan is nyögésre késztetett, de most még csak halkakra.
- Lehehht... mégh is csahk... elkellehtt vohlna... váhgnod ahh... nyakam... - nyögtem elvigyorodva ajkainak, felvéve egy ritmust mozgásban, és hogy ezúttal ne az eddigi fájdalmak jussanak eszébe, fél kézzel ráfogtam merevedésére, és a mozgással egy ütemben kezdtem el kényeztetni is. Megígértem, hogy több öröme lesz benne, mint fájdalma, így, ha ez azon múlik, hogy előbb elmegy, hát rendben. - Szólj, hah nem jóh a tempóh...
Ha idő közben arra kért, hogy lassítsak vagy gyorsítsak, akkor úgy tettem, miközben próbáltam még tartoztatni magam, nehogy előtte menjek el. Néha óhatatlanul is nagyobbakat löktem, de ezek már nem okozhattak fájdalmat, ellenben, ha sikerült elérnem velük azt a bizonyos pontot, könnyen lehet, hogy előbb vagy utóbb, pont emiatt fog előbb elélvezni. Ha kicsúszott sem szarakodtam sokáig, egy-két simogatás követően, főleg a síkosságot ellenőrizve, visszanyomtam magam belé. Amikor pedig azt éreztem, hogy nem bírom tovább, kicsit visszavettem a tempóból, egy ponton meg is állva, hogy derekánál megemelve, leemelhessem az asztalról, és ha még nem látott csillagokat, vagy legalább is velem volt még, bíztam benne, hogy átkarolja derekam a lábaival, míg én tartottam, illetve fel-le mozgattam hátsóját. Mélyebbre tudtam hatolni, esélyesebben ingerelve azokat a bizonyos pontokat, noha felhagyva a kézimunkával. A konyhában ezen a ponton túl már nem tudtam volna hova cifrázni, pláne, mert már így is tovább kitartottam, mint kellett volna. Abban a pillanatban, hogy éreztem, hogy elfogok menni, visszadöntöttem hátát az asztalra, megfogtam derekánál, és az utolsó lökésnél, egy erőteljesebb nyögéssel belé élveztem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyCsüt. Ápr. 06 2023, 18:14


Braxie / Websy



+18
Megnyugtatott, ahogy megsimította a hátam, jól eső érzés járt át, valamicskét tudtam lazulni. Meglepett, hogy eloldozta a nyakkendőt, nem tudtam a miértját. Valami megváltozott. Csak nem abba akarja hagyni? Kivette. Miért, mit művel, nem hagyhatja most abba?!
Óvatos mozdulat volt, szemeim már az ő szemeibe néztek. Rosszul esett, hogy így lát, hogy újra könnyezni lát. Miért kellett ennek megtörténnie?
Viszonoztam a csókokat, de megszakította egy hangos nyögés, amikor magamba fogadtam szerszámát. Még mindig fájt, de már nem annyira, hogy túl kellemetlen legyen. Azért valamicske élvezet már jutott belőle, de csak akkor lett még élvezetesebb, amikor izmaim kellően hozzá tágultak, amikor felvettem Websy méretét. Akkor már nem volt fájdalmas, sokkal élvezetesebb lett, főleg, mikor elérte a legérzékenyebb pontokat, melyekre hol halkabb, hol erősebb nyögések szaladtak ki belőlem.
-Nem haragszom.-Feleltem neki, de hangomat kissé elvékonyította, érzékenyebbé tette az élvezet, melyet okozott nekem. Néha megvonaglottam, vagy hátra csaptam a fejem. Ökölbe szorítottam kezeim, majd az asztal szélébe markoltam, mikor éreztem, hogy gyorsabb lett.
-Ne, várj, ez túl heves!-Szaladt ki ajkaimon, éreztem, hogy túl hamar vége lesz, ha nem lassul be kicsit. Még magamat is megleptem, hogy ez így kiszaladt ajkaimon.-Nem fogom bírni.
Nem éreztem azt, hogy el kellett volna vágnom a torkát, akkor sem volt szándékomban, csak befenyítettem. Ha megtettem volna, most nem jártam volna az orgazmus kapujában.
Abban már is biztos voltam, ha valamiben jó volt, akkor az a szex. Amilyen béna dilidoki volt, olyan jó az ágyban is. Ágyban... konyhaasztalon, étkezőasztalon.
Ahogy megemelt, én lábaim köré fontam ezzel is tartva magam, meg könnyítve neki is.
Nagyon mélyen volt, nagyon is élvezetes volt, de úgy éreztem kezdtük elérni azt az állapotot, ahol már egyikünk sem tudta volna visszatartani. Nyögve lövelltem el, de úgy tűnt ekkor már Websy is megadta magát. Mintha éreztem is volna, hogy valami belém került, de csak nagyon enyhén. Valami meleg érzés volt. Furcsa volt így megérezni, hogy belém lövellt. Az asztalt szorongattam még mindig, közben testem csak ekkor kezdett el engedni azon a megfeszült állapoton, amit az orgazmus okozott. Még sosem éltem át ehhez hasonlót, de úgy éreztem magam, mintha komoly órákat töltöttem volna el intenzív edzésekkel. Erőtlen voltam, de boldog és kielégült. Reméltem, hogy volt benne még annyi erő, hogy tartson engem, hogy az asztalra fektessen rendesen, mert a köré font lábaim úgy ernyedtek el, mintha zuhanó téglák lettek volna.
Szívem még mindig hevesen dobogott, zakatolt, a levegőt is csak nehezen vettem, alig akart észhez térni a tüdőm.
Kissé kába tekintettel néztem fel rá és félre billent a fejem. Valahogy csak fel kellene jutnunk az ágyba.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyCsüt. Ápr. 06 2023, 21:05
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
+18 Nem nevezném a legjobbnak, túl sokat babráltam a ruhákkal, a sikosítóval, de végtére is, nem volt rossz. Sőt, ha csak a fizikai kontaktust nézzük, nagyon, de nagyon jó volt. Mikor lassításra kért, nehéz volt, de megtettem, mert már az én szívem is úgy kalapált, hogy majd kiugrott a helyéről. Elakartam menni már akkor, de állandóan még egy kicsit"-re vágytam. Mint a koránkelés egy fárasztó éjszak után, azaz öt perc. Amikor épp lassabban jártam benne, számmal igyekeztem pótolni éhező kielégületlenségem. Csókoltam, ahol csak értem, haraptam, de azt csak játékosan csipkelődve. No és persze ott volt a markomban is. A lelassult tempóval, ott is felvettem az ütemet vele, de örömmel játszottam el így is a játékszerével, amit most kisajátíthattam magamnak. Néha éppen csak a hegyét dolgoztam meg, volt, hogy azt is csak hüvelyk ujjal, máskor teljes egészében dolgoztam meg, és közben végig élvezettel figyeltem Cale kéjtől és olykor a kisebb fájdalmaktól szenvedő arcát, szemeit, ha épp nem hunyta le őket. Láttam ajkai formálásából, és persze kezeimben lüktető szerszámán érezve, mikor közelített a végéhez, és akkor mindig megálltam egy kicsit vele, kicsit még kínozni akartam. De egy ponton túl már én is éreztem, hogy nem bírom tovább, hogy meg kell adnom magam testem ösztönös reakcióinak. Néhány röpke pillanattal később mentem csak el benne, akkor már az asztalon ült vagy feküdt félig, de még így sem húzódtam ki belőle azonnal. Csókot akartam, ám végül helyette a rám és a hasára spriccelt élvezetéből kaptam. Ujjam végig húztam összemocskolt hasán egy kis kóstolóért, majd nyelvemre kenve be is kaptam ujjam. Örülök, hogy nem dohányzik, az rontana a minőségén és ízén is, bár nem tartom valószínűnek, hogy gyereket szeretne.
- Finom vagy Cale Braxton... - mosolyodom el ujjam kihúzva számból egy cuppanásos hang kíséretében. Csak ekkor érzem úgy, hogy én is lenyugodtam odalent, így óvatosan teszek hátra egy lépést, finoman ki is csúszva belőle. Mélyen voltam benne, mikor elmentem, de előfordulhat, hogy így is kapott annyi adagot, hogy folyik majd kibelőle. Mindenesetre el még nem engedem teljesen. Órákig elnézném, ahogy ettől az örömhullám nyújtotta számára talán teljesen új érzés utó hatásaitól szuszog, piheg. Örülök, hogy végül szembe fordítottam magammal, mert így nem csak fül, de szemtanúja is lehettem az egésznek. És megérte. Ó, de még mennyire!
- Remélem mára nem vártál más vendégeket... - csókolok a nyakába, majd ismét magamhoz emelve egész súlyát elindulok vele kifelé. Mielőtt lelépnék, azért elviszem az ágyig, nehogy félúton ájuljon el nekem, mint egy szüzességét most elvesztő kamasz.
- Mondjad merre menjek, Braxie, mert lusta voltál körbevezetni és ha a megérzéseimre hallgatunk, előbb megyek szerintem valami kínzókamrádba, mint a hálódba... - dörgölöm arcom az övéhez. Amennyiben pedig elvezet a hálóba, le is teszem az ágyra óvatosan, én magam pedig a úgy helyezkedem a lábai közt a derekánál, hogy ha majd már tiszta lesz, rá tudjam hajtani a fejem a mellkasára.
- Hogy érzed...? Elég volt belőlem? Vagy máskor is betoppanjak bejelentés nélkül...? - kérdem elmosolyodva, apró csókokat hintve hasára, s egyúttal lenyalva róla élvezetét. Nem merném megígérni, hogy többé nem leszek ilyen durva, mert ismerem magam, tudom, hogy könnyen elszalad vele a ló. De odafigyelek, jobban, és nem leszek többé rest alaposan előkészíteni. Olykor felnézek rá választól függetlenül, s mikor már tiszta a terep rá teszem buksim a mellkasa és a hasa közé, de még így is jól hallva szívének dobogását. Én is elpilledtem, bár általában nem szokásom aludni dugás után. De az ágy kényelmes, hideg sincs, és ami azt illeti a jelenlegi párnám sem kényelmetlen. Kellemesen elfáradtam, és egy ilyen munka után mindig jól jön a gőz kieresztése. De ha lehetne sem maradhatnék, mert nem csak a munkahelyemen gyanakodnának, de a csapat sem nézné jó szemmel. Szívás. Pláne, hogy ahogy előttük Cale-t, úgy Braxton előtt is titkolnom kell őket. Nagyot szusszanok, teljesen megfeledkezve a telefonomról is, amire azóta már vagy 10-15 üzenet érkezett. Mondjuk Cale hátsójának dobálása közben, vagy mikor épp az asztalon szeretkeztünk nehéz is lett volna észrevennem. Nem, ezúttal nem ilyen nyoma volt annak, hogy nem vagyunk egyedül. Braxie biztonsági rendszerének egyik riasztója lépett élesbe. Pontosabban az, ami a fogoly kölyök celláját is rejtette, amiről begyszó nekem fogalmam sem volt. Sőt, igazából azt is elfelejtettem, hogy alapból is arra készült anno. A fület sértő zajra fel is kaptam a fejem, bár én tippre azt mondtam volna, hogy talán a hátul hallott ugató kutyák szöktek ki. De még is ki akarna betörni ide? Vagy egyáltalán ki az, aki erre jár? Ha mozgolódott vagy megkért, leszálltam róla és mivel rajtam volt gatya, csak lecsúszva, ezért vissza is vettem, ha esetleg akciózásra kerülne a sor, noha bíztam benne, hogy ő sem fegyvertelenül akar kilépni.
- Lehet a kutyáid, nem? - kérdeztem, mert még most is nehezemre esett elképzelni, hogy ember az okozója. Viszont azt sem akartam, hogy egyedül menjen. Na már ha most elhatározta, hogy kimegy megnézni, fegyverrel vagy anélkül, de mentem vele. Odaérve azonban eléggé egyértelmű volt, hogy merre járt a betolakodó és az is, hogy a kölyöknek is hűlt helye. Én még ott tartottam, hogy közelebb lépve az acél ajtóhoz csodálkoztam a helyen kissé, mert persze valahol pontosan ezt néztem ki Cale-ből, azért ez így élőben még is csak más. Nem kellett kulcs az illetőnek, mert anélkül is feltörte még a titkos karokat is meglelve ezt a titkos helyet. Szóvá tettem volna, hogy mi a szar ez a hely, de... még is csak Cale-ről beszélünk. Neki is meg van a maga munkája és... nekem is. Akkor esett csak le.
- Várj... a kölyök a pub-ból? Itt rejtegetted? - kérdeztem, már ha még nem borult el teljesen az agya. Nem mentem beljebb, csak az első feltört zárig. Bárki is volt, profi volt. Se ujj lenyomat, se semmi. Ráadásul a riasztót is ő maga indította el. Mert körbenézve nyoma sem volt már annak, hogy akár a fiú, akár a betolakodó a közelben volna. A kocsim még a helyén parkolt, és Braxie sem tűnt el, sőt igazából csupán a nyitott kapu és a hangos biztonsági rendszer jelezte, hogy itt valami nem kóser. Az is csak azért szólt, mert miután az a valaki megszöktette a kölyköt, tudatni akarta velünk, hogy itt járt és... ó, ne... Elsandítva Braxton felé, figyel el, ha épp nem tette, hátra simítottam kezem a telefonért. Az nem meglepetés, hogy nyomkövető van a telefonomban, hiszen mindig tudnunk kell ki merre megy, hol tartják fogva, de azt nem gondoltam volna, hogy a kis szélhámos ennyire nem bír a seggén maradni. Amíg Cale-el vagyok nem merem megnézni az üziket, mert szeretőből egyből átcsap árulónak kikiáltóvá. Ha pedig most hirtelen közlöm vele, hogy lépnem kell - mert hát jó lenne nyakon csípni a leányzót és elbeszélgetni vele kinek a dolgába is üsse az orrát - akkor pedig szintén gyanút fog. Nyilván az üzikben sem arról ír, hogy akkor most kiszabadítja a srácot, mint inkább, hogy idejön, de az is épp elég volna, hogy kirobbantson egy háborút köztem és Cale közt. Szóval megpróbálom eszébe sem juttatni a telefont vagy a zargatóm. Amiatt meg nem aggódom, hogy nyomot talál, mert az a többszörösen halálra ítélt nő személy a világ egyik legjobb zár és biztonsági rendszer feltörője, jó képzést kapott, hogy ne hagyjon nyomot maga után.
- Cale... gyere... menjünk vissza. - nyújtottam felé kezem, de mondom, csak akkor, ha nem kezdett őrjöngeni, mert akkor jobb nem zavarni, mint inkább csendben figyelni.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyCsüt. Ápr. 06 2023, 21:59


Braxie / Websy


-Nem, nem vártam. Mára csak te vagy.-Mosolyogtam és kellemesen szuszogtam, ahogy csókolta a nyakam. Vigyorogva kapaszkodtam a nyakába, amikor felkapott. Elég romantikus volt, tetszett. Mondtam neki merre menjen, eltévedni se lehetett, teljesen egyértelmű volt minden. Miután felmentünk a hálóba egy adag papírral megtörölgettem magamat is és Shanet is, hogy végre kicsit össze tudjunk bújni. Ez meg is történt, bár előtte azért magamra aggattam egy boxert, kérdésén pedig jót nevettem.
-Belőled sose elég, gyere bármikor.-Mondtam, közben arcát simogattam, néha hajába túrtam. Különösen jó érzés volt, hogy végre kicsit ilyen romantikusan el lehettünk, pedig nekem aztán nem volt szokásom ilyen estéket tartani. De most jól esett. Kellemesen elpihengettem, sőt, kicsit el is bóbiskoltam, ahogy hallgattam a barátom bóbiskoló hangját. Ránk fért a szusszanás.

Persze a pihenés nem tarthatott örökké, a riasztóm hangjára ébredtem fel. Nem tudtam hány óra, mióta pihentünk és mennyit, de nem is érdekelt. Azonnal tudtam ez melyik hang. Felhúztam egy nadrágot, más ruhára nem volt szükségem. Egy kardot húztam elő egy esernyő tartó esernyői közül, amit fegyver gyanánt vittem magammal. Bárki is felelős a betörésért, annak vagy egyből le fogom vágni a fejét, vagy addig vagdosom és szúrkálom, amíg bele nem döglik.
-Ezek nem a kutyák. Valaki betört a fogdába.-Morogtam.
Rövid úton Shannel az oldalalom kimentünk, hátra mentünk, ahol láthatóan tárva nyitva állt az ál-falszekrény, kikapcsolva, a fogdába vezető fotocellás ajtó nyitva volt és nem zárt össze. Valaki kiiktatta a teljes ajtó rendszert.
-Nocsak, a srác vagy okosabb, mint hittem és jobb szabaduló művész, mint Houdini, vagy valaki kimenekítette innen.-Jegyeztem meg elég veszélyes hangszínen és lementem a lépcsőn, időközben néha meglengetve a kardot, de sehol nem volt senki. A hely üres volt. Bárki is is járt itt, már elmehetett. De vajon ki volt az és kinek kellett a gyerek? A családján kívül.
Egyáltalán ki tudhatott erről a titkos pincéről? Shane nem. Kizárt. Most jár itt életében először és nem is beszéltem neki róla. Végigjárattam a szemeim az üres cellákon, majd Shane felé fordultam.
-Igen, ő volt itt. De csak volt.-Morogtam.
Egyáltalán nem érdekelt a hiánya, sem az, hogy így elestem a pénztől. Rengeteg pénzem volt már és kaszinókban sokkal többet szerezhettem, mint amennyit a váltságdíj jelentett volna. Pusztán csak a gondolat idegesített, hogy valaki kijátszotta a biztonsági rendszert. Pedig nem volt olcsó. A kamerákra néztem. Áh. Biztos nem volt nyoma sem rajta. Aki ilyen profi, az erre is ügyel. A karddal ketté hasítottam az egyik kamerát. Biztos nem a gyerek volt, képtelenség abból a szupercellából kiszökni.
Ebben az egészben csak az zavart, hogy a kutya se tudhatta még, hogy nálam van, de ha tudták is volna, hogy Cale Braxton volt az emberrabló, nem tudhatták hol van. Azt sem, hol a titkos ajtó, mi nyitja, stb. Ezek szerint valaki olyan tehette, aki tudta mit és hol keressen.
Ahogy cikáztak a fejemben a gondolatok úgy lettem egyre idegesebb. Leginkább azért, mert dúsztom sem volt ki tehette és hogy tette. Dühödten ordítottam és lesújtottam a karddal. A penge egy centivel Shane válla mellett csapódott egy fali szekrénybe, aminek ajtajába állt. Szembe álltam a dokival és nagy hanggal morogtam rá.
-Itt lakom a világ végén, mégis ki tudhatott erről és honnan tudták hol a titkos ajtó? Ki tudhatta, hogy itt van a kölyök?! A család és a zsaruk biztos nem!-Morogtam és egyből saját embereim kezdtem gyanúsítani. Hiába volt titkos ez a hely, voltak, akik nekem dolgoztak és tudták. Kevesen, de voltak. Ahogy Voltaire is tudta.
-Ezért fejek fognak hullani!-Kiáltottam és fantáziában már mind a négy férfit meg is öltem. Lehet, hogy hónapok óta hűséges kutyák, de egyszer minden kutya fűbe kell, hogy harapjon. Voltaire pedig alaposan számon lesz kérve.
Kirántottam a kardot a szekrényből és felmentem a lépcsőn. Kinyitottam a kapcsoló szekrényt és bele csaptam a karddal, melynek markolata nem vezette az áramot. A riasztó kikapcsolt. Ép ideje volt, mert kezdett zavarni a hangja.
-Ideje új emberek után néznem, mert pár óra múlva mind meghal.-Mondtam, majd Shane felé fordultam. Nyakának szegeztem a kardot.-Te pedig tűnj el innen! Dolgom van és te csak hátráltatnál. Majd találkozunk még, de nekem most ki kell vágnom négy szívet. A káli papok büszkék lennének rám.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyPént. Ápr. 07 2023, 15:41
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
A kellemesen kimerítő szeretkezés után esik csak igazán jól a szundikálás, ami előfordulhat, hogy akaratlanul is megtörténik. Nem tudom, nem vagyok benne biztos, hogy az ágyban lévő minden egyes percet visszatudnám idézni, mert meg lehet kicsit talán elbóbiskoltunk, de az biztos, hogy a riasztó rendszer kellően felébresztett mindkettőnket. Bevallom egészen odáig, míg azt gondoltam csupán a kutyák szöktek ki, nem aggódtam, hiszen Cale-nek szomszédjai sincsenek, emberek se járnak erre nagyon, szóval csak nem mennek messzire az ebek. Ám mikor megemlítette a fogdát, elgondolkodtam. Most sem kéne meglepődnöm ezen, hiszen ismerhetném már őt annyira, hogy tudjam, ez nála egy általános helyiségnek számít, valahogy még is abszurdnak tartom, hogy van neki. Az pedig kifejezetten aggasztó volt, hogy ezek szerint onnan tört ki vagy be valaki. Én jobb híján fegyver nélkül siettem Braxton után, és első körben újfent csak ledöbbentett a hely láttán. Mondjuk azon is, hogy testőrök nélkül, lényegében kiszolgáltatva mindennek tartotta itt, ezzel még a saját életét is kockáztatva. Lehetne rakéta vetői is akár a zuhanyzóban, de ha többen több irányból támadnak, ő akkor is csak egyedül van. Én a helyében egy külön bázison tartottam volna, fegyverekkel felszerelt őrökkel. Ezek szerint vagy nem is volt neki annyira fontos a srác, vagy Cale azt gondolta, így mindkettőjüket nagyobb biztonságban tudja majd.
Legalább etette. Toltam félre lábammal egy üres tányért, miközben tettem befelé néhány lépést, de csak annyira, hogy körülbelül lássam mi a helyzet odabent. Voltak kamerák, de szinte biztos vagyok benne, hogy a még báránybőrbe bújt farkasunk kijátszotta őket, ha nem is egyedül. Lehet Kitty-t is bevonta, noha ő talán mit sem tudott róla, hogy én is épp itt töltöm az időm. Kitty-re nem haragszom, ha benne is van a keze, de a másik leányzónál idejét érzem, hogy megint helyre legyen téve. Az első kulcsos zár megvizsgálásánál még nem is voltam benne biztos, mert, ahogy Cale-nek akadnak különleges emberkéi, ugyanúgy használhatják a jó oldalon is őket vagy hasonló kaliberűeket, de a rejtett ajtók, karok megtalálása már ennél jóval nagyobb tudásra utalt. A riasztó rendszerrel való játék pedig csak egyetlen egy emberre. Onnan tudom, hogy más helyen is eljátszotta már, és akkor mi is jót szórakoztunk rajta. Egy szót sem szóltam, nem mertem, és nem is akartam, mert Braxton így is ki volt akadva. Jobbnak láttam lapulni, amíg lehet, mert ha rám keni, az elsősorban pokoli szarul esett volna, másrészről viszont... volna benne igazság, hiszen, ha én nem jövök ide ki, akkor a csajszi sem táncol Cale és az én idegeimen. Na jó, az enyémen akkor is. Nem szándékoztam szó nélkül, egyből lelépni, de talán jobb is így. Továbbra is a magam higgadtságával néztem Braxie-re. Nem kezdtem el nyugtatni, mert amit látunk az nyilvánvaló. Viszont fent kell tartanom a látszatott.
- Azért légy óvatos. Rád is rád támadhatnak. Keress másik helyet. - javaslom, majd kezeim megemelve megadóan, teszek néhány lépést hátra, majd megfordulva visszasétálok a házba, ahol még visszaveszem ruháim. Kicsit igazítok magamon, mert már csak az hiányzik, hogy mindenkinek szemet szúrjak, de amint végeztem, hagyom, hogy Cale kicsit egyedül legyen, és remélhetőleg le nyugodjon. A kocsihoz lépek, de mielőtt kinyitnám az ajtót, kihúzom zsebemből a telefont, már csak azért is, hogy megbizonyosodjak igazamról és nehogy véletlenül tépjem ki a haját a kisasszonynak. Nem tévedtem. Amire viszont felvontam szemöldököm, hogy az utolsó üzijét nem sokkal azután küldte, hogy felugrottunk az ágyból. Aztán ahogy beszálltam, ledobva magam a vezető ülésre, hamar megvilágosultam. Nem volt nesz, de a kocsi az ő eper illatú gyerek parfümjétől bűzlik.
- Ajánlom, hogy jó mentséged legyen, mert különben kiteszlek nála, és itt hagylak a picsába. - szólaltam meg idegesen, miközben bekötöttem magam és beindítottam a kocsit. Nem volt egy összeszedett nő, pláne, ha az élete kockáztatásáról volt szó, de másik dolgába így még nem ütötte az orrát. Még az előtt felült a hátsó ülésről és előre mászott az anyósra, hogy megfordultam volna.
- Aggódtam érted, Daddy. - játszotta itt a komoly kislányt, a maga gunyoros beceneveivel.
- Olvastam, hogy a pali totál hibbant, és azt hittem, hogy téged ejtett fogva. - magyarázkodott, de harmat gyengén, mert a telefonba elég érthetően elmagyaráztam, hogy maradjon a seggén. Nem szokásom nőket bántani, pláne fiatalokat nem, de nehezen tűrtőztettem magam, hogy ne kapjam el a torkát. Ha rá szóltam volna, hogy legalább a városig maradt volna hátul észrevétlen, arra se hallgatott volna.
- És teljesen véletlenül megtaláltad a srácot, mi? - morogtam rá.
- Nem véletlenül, tudtam, hogy nem az ágyhoz bilincsel majd, hanem valami speckó helyre zár, mert azért te elég képzett, ügyes katona vagy. - válaszolta, amiben még van is némi igazság, noha se Cale nem tud erről a képzettségről, se ő arról, hogy tulajdonképpen közelebb álltunk az ágyban való bilincseléshez, mint, hogy bezárjon abba a lyukba, de az ok, amiért megmentette a srácot, az biztos csak azért volt, hogy kibasszon velem. Bár nem beszéltem Cale-ről sok mindenkivel, nem kizárt, hogy az ő fülébe is jutott ez az, és ha nem is amiatt féltékeny, mert esetleg olyasmi is van köztünk Cale-el, ami alapból nem kéne, hogy legyen, amiatt lehet gondja, mert legalább van kapcsolatom valakivel. Ő társfüggő, akár csak valamilyen szinten Braxton, ám míg Braxie megtalálja a módját, ha mást nem is pénzzel és szerez "barátokat", őt már leginkább senki sem viseli el. Ha megölném, a főnök csak vállat vonna rá, mert már így is jó párszor ki akarta nyírni, csak bevédtem. Viszont akkor azzal is számolnunk kellene, hogy az ő munkáját is valakinek elkéne végeznie, amihez viszont ő ért a legjobban. Lőtt seb volna a csapatnak egy tűzharcban is akár. A szobafogságból úgy sem értene, az ütéseket pedig még Teddy-nél is jobban állja, legfőképpen a különlegessége miatt.
- Akkor... hova megyünk palacsintázni? - ugrott egy lelkeset az ülésben mosolyogva és izgatottan dörzsölte össze tenyereit.
- Sehova. - mondtam harag nélkül, de semmiféle hisztit nem tűrvén ezután. - Magadnak köszönheted.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyPént. Ápr. 07 2023, 16:26


Braxie / Websy


Nem mondtam volna magam kémnek, de, ahogy öltözködtem kinéztem az ablakon és megpillantottam egy elég hibbantnak tűnő nőt az anyós ülésen. Ők nem láthattak engem, az ablakon lévő anyag ugyanis függöny szerűen működött. Az üvegen csak bentről lehetett kinézni, kintről be nem. Nem akartam én kémkedni, de mégis megláttam azt, amit nem lett volna szabad. Legalábbis szerintük, mert én magam kifejezetten örültem annak, amit láttam. Ezek szerint végre nem az embereim szúrtak hátba. Ez haladás. De ezt a helyzetet muszáj lesz tisztázni. Felvettem gyorsan egy fekete pólót, rá egy hosszú fekete kabátot és magamhoz vettem egy puskát is, némi felszerelést és már mentem is rendet tenni.
Majd adok én nekik. Ajánlom, hogy Shane jó mentségekkel tudjon szolgálni, különben két sírhelyet kell ásnom. Amint kiléptem a bejárati ajtón már ki is lőttem a kocsi szélvédőjét és első két kerekét, majd, hogy elvegyem a nőnek a kedvét attól, hogy fegyverért nyúljon mindkét karjába golyót lőttem, majd a puskát Shanere fogtam és úgy léptem közelebb. Szétnyitottam kabátom, lássák jó pár töltény és fegyver volt még nálam, ha pedig azt láttam, hogy Shane fegyverért nyúl, gondolkodás nélkül lyuggattam meg a karját.
-Nocsak-nocsak, te ostobább vagy, mint a hülye sofőröd. Így megmutatkozni. Gubbaszthattál volna még egy kicsit. Láttalak már az ablakból te kis buta.-Kirántottam őt a kocsiból és felkentem a motorháztetőre. Elég volt egy kezem, hogy a torkánál fogva leszorítsam, a másik kezemmel pisztolyt fogtam Shanere, míg a puska a vállamon lógott.-Ott maradsz, mert bíz isten, nem foglak megkímélni. Lehet neked volt igazad. El kellett volna vágnom a torkod, amikor megvolt rá a lehetőségem.-A földre löktem a lányt és lábammal a hasára tapostam. A pisztolyt továbbra is Shanen tartottam, ám a puskát a lányra szegeztem.
-Most pedig szépen elmondjátok nekem mi folyik itt, különben egyikőtök sem megy el innen élve. Nem viselem jól, ha keresztbe tesznek nekem. Egy halott szerintem ígyis lesz köreinkben, de nem fog szívfájdalmat okozni, ha megduplázzuk. Ki vele? Ki ez a szuka? Mert nem ok nélkül van most itt. Hogy került ide? Te hoztad? Vagy magától jött? A te kocsidban lebzselt! Csak nem hátba akartál engem szúrni? Te kis nyomorult. Újra és újra eljátszod a bizalmam. Mit gondolsz, meddig fogom neked ezt hagyni?-Kérdeztem ellenséges hangon, fenyegető mosollyal. Amennyiben azt láttam, hogy egy aprócska mozdulatot is tesz, ami akár ellenem is irányulhat, akkor ismételten csak lőttem egyet, hogy elvegyem a kedvét.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyPént. Ápr. 07 2023, 18:17
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
Amikor azt hiszed a munkahelyi sok szarság után végre jöhet a jól megérdemelt nyugalom, aztán pillanatokon belül egy olyan szituációba találod magad, hogy még abban sem leszel biztos, hogy megéred e a holnapot. Akkor már nem jár az ember esze a hűtőben várakozó sörre vagy borra, a luxus kényelmű fotelra. Csak, hogy érjen haza épségben. Azt gondolnád, ennél rosszabb már úgy sem lehet, de el kell, hogy szomorítsalak. Van ennél is rosszabb? Ó, mi az, hogy, ha két egymással ellentétes ügyekkel foglalkozó Cale Braxton-nal kell szembe nézned.
Naiv voltam, mikor az ülésről való felbukkanása után azt hittem simán elhúzhatunk. De így is elég nagy hibát... vétettünk, mert, hogy ez velem meg sem történt volna, ha nem lép közbe a mi feketebárányunk. A bajt nem én kevertem, de nyilván nekem kell majd rendet teremtenem. A probléma az, hogy sajnos egyik sem komplett, és aki próbált már végig görkorcsolyázni egy száz éves, esőerdei függőhídon, több méter magasban, az hamar rájön, hogy ebbe bizony könnyen beledögölhet. Lefékeznék, mikor kilövi az üveget, de megoldja azt... véglegesen. Nem voltam biztos benne, hogy nem próbál meg megölni, vagy a mellettem ülőt, de bíztam benne, hogy van nem teszi meg. Ez, a küldetéseinkhez képest semmiség, egy semmiségbe pedig belebukni két halottal, nos elég gázos volna. Igaz, ha engem is lelő, már felesleges volna ezen agyalnom. Abban viszont biztos voltam, hogy minimum rálő majd, így, ha mindkét golyót ki sem tudtam védeni, csak egyik karját érte golyó, az sem csontot, noha nem nyúlt volna fegyverért, inkább csak a szilánkoktól védte magát. Így is majdnem én kaptam be a golyót, helyettünk azonban ezt is a kocsinak kellett elszenvednie. Mélyet sóhajtottam, mielőtt közelebb ért volna Cale, majd a most látszólagosan megilletődött lányra néztem.
- Ne mozdulj, ne mondj semmit, hanem maradj a seggeden és fogd be a szád. - szóltam rá, majd a közeledő fegyverekkel felszerelt, kicsit sem beszámítható Braxton-ra néztem. Ha volt rá lehetőségem, és nem úgy tűnt, mint akit ezért agyonlőtt, egyik kezem megadóan felemelve, azért másikkal leállítottam a kocsit. A leányzó csak pillogott, s bár ő maga nem mozdult, hagyta, hogy Cale kikapja a kocsiból, noha a vérző kezét nem különösebben izgatta. Engem annál inkább. Nem mondom, hogy nem lett volna esélye megpróbálni leszerelni Cale-t, de úgy gondolom, akkor a legapróbb bizalmát is elveszítem. Azt pedig nem szerettem volna. A lány felvonta egyik szemöldökét, miközben azért igyekezett levegőhöz jutni, de sokkalta inkább tűnt zavarodottnak, mint fuldokolna. Rám nézett, én pedig enyhén félrebiccentettem fejem, mire ő visszapillantott Braxton-ra. Kiszálltam volna, de egyenlőre nem éreztem lehetőségét, pláne, hogy Cale is megerősített benne, így csak megadóan felemeltem kezeim, hogy ő is lássa, nem akarom ártani. Ami bizonyos, hogy a lány idegesítő jelleme ellenére sem szeretném, ha meghalna. A csapat miatt, és mert a maga módján nem rossz ember.
- Cale... higgadj le. Feldúlt vagy, ez érthető... de ez itt... nem az, aminek tűnik... - tűnjön bárminek is. Majd kimagyarázzuk. Nyugodt maradok, mert, ha idegeskednék sem lennénk előbbre. Sőt, könnyen félreértheti, és azt hinné, hogy titkolózom. Ami nos... igaz is, de most teljesen másról van szó. Bonyolultabb. Hazudnom kell, hogy titkolózom, miközben titkolnom kell azt is, hogy titkolózom. Megakartam szólalni, de a már földön fekvő, néha-néha legfőképpen a helyzettől elmosolyodó lány előzött meg vele.
- Én csak a kurva palacsintámat akarom. - somolyogta a vérző kezétől és a hasán taposó Cale-től kissé nehezen, zihálva.
- Cale... - szólítottam meg, legfőképpen, hogy ne rá, hanem rám koncentráljon és tettem egy-két lépést felé. Többet is megpróbáltam volna, ha nem látom, hogy továbbra is fél közelebb engedni.
- Úgy beszélsz, mintha bármikor feladtalak volna a zsaruknak. - vonom össze szemöldökeim, de ha jól emlékszem erről szó sem volt az órán. - Ne bántsd, rendben? Megbízhatsz bennem. - tettem egyik kezem a mellkasomra, próbálva megnyugtatni.
- Ő az egyik... problémásabb betegem. De hidd el nekem, hogy teljesen ártalmatlan. - oké, ez az első olyan nagy hazugság, ami, ha kiderülne, sehogy sem tudnám kimagyarázni Cale-nek. - Nézd el neki. Biztos idáig gyalogolt, és mivel nyitva volt a kocsim, beült, amíg mi... együtt voltunk. - magyaráztam. Elég béna volt, belátom, de jelenleg ennél hitelesebb kifogásra nem futotta.
- Megígértem neki, hogy egyszer elmegyünk palacsintázni, ha elfogadja a kezeléseket. - néztem előbb a lányra, aki heves bólogatásba kezdett, majd Cale-re, hogy lássam, mennyire hajlik arra, hogy a lányt is békén hagyja és a fegyvert is letegye.
- Nem akart bántani. Kérlek, engedd el. - kértem.
- Ne hari, cimbi, nem tudtam, hogy épp társasága akadt. Csak a palacsintát akartam behajtani rajta, oké? - szólalt meg a földön fekvő is, mikor az elemes lázmérőhöz hasonlatos hangon csippant kettőt a karján lévő "óra". Kurva jó...
- Ha hiszed, ha nem, ő is éppen olyan édesszájú, mint te... és a szája is elég nagy, szóval sok a közös vonásotok. - teszem hozzá, most már talán egy picit nyugtalanabbul.
- Egyébként tetszik a házad színe, nekem is a lila a kedvenc színem. - szólt bele kicsivel később a lány is, miközben vérző kezével a ház felé mutogatott.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyPént. Ápr. 07 2023, 19:37


Braxie / Websy


-Feldúltnak?-Kérdeztem lágy hangon, még nevettem is mellé, majd eget rengetően felordítottam.-Őrült dühös vagyok!-Feleltem neki torz hangon, mennydörgően. Haragom egy csapásra vette át értetlenség, amikor a lány valami palacsintáról hablatyolt. Ez meg mi a fene? Ki ez a hülye liba? Milyen palacsinta?
Nem lőttem le, bár zavart, hogy megpróbált a közelembe férkőzni. És még hülyének is akart nézni.
-Oooh, dehogy, tényleg nem! Ki hívta rám a rendőrséget az operaházban, ha nem te? Jaaaa. A hülye titkárnőd, akinek megüzented! És te akarod nekem a szentet játszani? Perszeee... belátom. Azóta már más a viszonyunk, én is szeretek csak a szépre emlékezni, csakhogy a világ nem így működik. Attól, hogy nem akarunk minden régi tettünkről tudomást venni, még megtörténtek és a mi tetteink. És nem mondhatjuk azt, hogy nem mi követtük el, nem tussolhatjuk csak úgy el. Azt megbocsátottam neked. De örökké én sem tudok minden hiba felett szemet hunyni.
A lányra... nőre pillantottam. Ne bántsam? Már elkésett ezzel, már vérzik. Bizonyára azt akarta mondani ne öljem meg. Miért ne? Miért hiszi azt, hogy mindenkit megmenthet a karmaimtól?
Nehezen hittem el szavait, én máshogy gondoltam.
-Szerintem meg egy nyomorult kis betörő. De elismerem, egy nagyon okos betörő. Képes volt minden zárat feltörni és minden elektronikát kijátszani. Ez nem mindennapi teljesítmény.-Mosolyogtam elismerően.-De attól még megtorolandó bűn.
Ismét jött a palacsinta duma. Ismét jött Shane eszement kifogás keresése.
-Oh, egy percig nem gondoltam volna, hogy bárkit is bántani akart volna. Ahhoz túl együgyünek tűnik.-Nevettem fel.
Kezdtem azon gondolkodni vajon a lány tud-e mást mondani a palacsintán túl? Vajon tud-e másra gondolni? Vajon tényleg csak én gondolom azt, hogy ő lenne a felelős a betörésért?
A karjára szerelt óraszerű szerkezetre néztem. Nocsak. Egy életjel érzékelő. Ezek szerint a lány súlyosan, jó esetben halálos beteg. Lehet mégis csak egy kórházi eset? Az biztos, hogy beteg. Sőt, szerintem fejben is súlyosan beteg a palacsintamániás szuka. Nem hittem Shannek, szerintem elég sok mindent elhallgat előlem. Biztos voltak igazságok azokban, amiket mondott, de több hazugság hangzott el, mint igazság és több titok van még, amit nem mondtak el. Nekem pedig az a dolgom, hogy kiszedjem belőlük. De annyi biztos, ez a nő valóban rászorul némi elme kezelésre, ebben nem hazudott.
Féltékeny nem voltam. El sem tudtam volna képzelni, hogy Shane egy ilyen nővel legyen együtt. Ahhoz túl jó ízlése volt, itt max a nő lehetett oda érte, de azt sem feltétlen gondoltam. De ki tudja. Kénytelenek lesznek a vendégszeretetem élvezni, mert most nem mennek el innen.
Levettem a nőről a lábam.
-Kellj fel.-Félre álltam.-Te pedig menj oda hozzá. Irány a konyha, te már tudod hol van.-Mondtam Shanenek és előre intettem őket. Mögöttük ballagtam a pisztollyal a kezemben, ha pedig olyat tettek, nem féltem használni.
Követtem őket, a nappaliban pedig magamhoz vettem egykori sétapálcámat is, ami egyszere volt dekoratív sétapálca, sokkoló és mérgezett-tűvető is. A konyhában megálltam az ajtóban és az ajtófélfának dőltem. A puskát kinn hagytam a nappaliban egy esernyő tartóban, elég volt a pisztoly is.
-Palacsinta az nincs, de van mindenféle jó a hűtőben. Ne légy szégyellős, válassz valamit. Egyél csak, egyél te is, Shane cimbora. Ne szerénykedjetek. Végre a pácienseddel ehetsz, nem? Igaz, nem egy cukrászda, de nézd a jó oldalát. Még tovább lehetsz a társaságomban. Mi mást kívánhatnál?-Felnevettem, majd leültem közéjük az étkező asztalhoz.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyPént. Ápr. 07 2023, 21:54
The tiger, the rabbit and the hyena
Braxie's home

If you follow a good person, you learn to be good.
If you follow a tiger, you learn to bite.
Ami azt illeti egy pillanatig sem találom őrültnek Braxton-t perpill. A helyében én is őrülten ideges volnék, pláne, mert nekem főnököm is van, aki fejeket vesz, ha valamit rosszul csinálunk. De most nem állhattam Cale mellé, egyrészt, mert jelenleg ő a mi támadónk, illetve azért sem, mert akkor bizony lebukunk. Így is két esélyes a dolog.
Nem tudom a társam - nálam őszintébb - hablatya mennyit nyomott a latban, hogy segített e vagy rontott a helyzetünkön, de el kellett játszanom a gondolattal, hogy valamiként le kell majd fegyvereznem Cale-t. Lehet, hogy akkor lőttek a gyümölcsöző barátságunknak, de akkor is tartanom kell magam a munkánkhoz. Borzasztóan haragszom erre az idióta nőszemélyre, mert jelenléte az, ami mindent kockára tesz, és ami miatt, lehet, le kell mondjak Cale-ről. Az pedig nem volna túl könnyű opció.
- Kimentettelek. Emlékszel? - emlékeztettem, bár, hogy akkoriban mekkora őrültségeket csináltam, s mindezt mindenféle jutalom nélkül, abba inkább bele se menjünk. De igaza van. Sajnos. És itt most jöhetnék a romantikus közhelyekkel, de mivel hármasban vagyunk, nem adhatok esélyt arra, hogy a leányzó elkapja a fonalat és ki tudja mit hozzon ki belőle. Már az is abszurd, hogy rájöjjön, hogy mi kavarunk. Nem baj, ha kicsit barátok vagyunk, de nem kell tudnia minden mocskos részletet. Az ő hátát nem védené, de a főnököm Braxie-t és engem is megölne. Nem reagáltam, nem tudtam mit azon túl, amit felhoztam.
- Mi...? Ugyan, Cale... - próbáltam minimum kételkedésbe terelni a dolgot, bár azt valóban nehéz megmagyarázni, hogy a betörővel ellentétben ő itt van.
- Ó, köszönöm! Látnád, hogy kötök csomó a cseresznye szárára csak a nyelvemmel... - emelgette kacéran szemöldökeit egy huncut mosoly keretében az arab lány, amire csak halkat sóhajtottam. Nem, ezt még elismerő vallomásnak sem vehetnénk, de ahogy dől belőle a hülyeség...
- Láthatod, hogy nincs túl jól... - szólalok meg, hátha elérem még Cale értelmesebbik felét. Necces volt, de annyit azért sikerült elérnünk, hogy leszálljon róla. Én pedig lassan leengedtem kezeim. De még koránt sem hívnám ezt biztonságosnak. Parancsra úgy pattant fel a földről, mintha nem volna egyik karja könyékig véres. Tiszta kezével még a seggét is leporolta. Újabb két csippanás. Vicces, hogy ez csak engem érdekel, őt nem.
- Mi...? - néztem kérdőn, kissé értetlenkedve Cale-re, majd szemeim forgatva indultam vissza a házba oldalamon a jókedvűen szökdécselő, majd tiszta kezével belém karoló lánnyal.
- Húú, de izgi! - viháncolt halkan és izgatottabb volt, mint egy 4 éves az első édességbolt látogatásakor. Baszki...
Amíg hármasban vagyunk, egyikünk sincs biztonságban, ráadásul a karja is vér cseppeket hagyott maga után. Fogalmam sincs mi járhatott Cale fejében, és a társaméban sem, bár őt jó ideje meg sem próbálom már fejteni. Épp elég látni a zűrt körülötte, szóval gondolom a fejében is kész káosz van. Belépve a házba, ő egyből összecsapta kezeit.
- Jaj, de menő ez a ház! - nevetett fel, majd ahogy Cale kérte, bementünk a konyhába. Én végig azon törtem a fejem, mit csináljak, hogy senkinek se legyen igazán rossz. Illetve azon, hogy elkéne látni a lány vérző karját, noha őt nem zavarta, hogy mindent összevérez. Ellenben kapott az alkalmon, mikor Cale felkínálta a hűtő tartalmát, amire én némileg hitetlenkedve néztem.
- Hé, köszike! Hát milyen jó vendéglátó, ez a fószer, hallod-e, dokikám? - vigyorgott rám, miközben felpattant Braxton mellől és a hűtőhöz lépett. - Több ilyen barátra volna szükséged. Akkor talán, nem sajnálnának meg a betegeid annyira, hogy életüket kockáztatva keressék a társaságod. Nem igaz, pasikám? - sandított hátra Braxton-ra, majd visszafordult kotorászni a hűtőbe, amiből végül a megkezdett karamellás tejjel és egy légmentesen lezárt doboz macaronnal tért vissza.
- Valakinek itt nagyon jól megy... - vigyorogta tekintetével cikázva köztünk, utalva Cale vagyonára, miközben leült és nekiállt kajálni. - Úristen, ez a kis mütyür rohadt finom! - tömött magába egyből két macaron-t, de legalább a száját eltakarta, miközben beszélt.
- Jobb, mint a palacsinta! Ezek a flancos franciák tudnak valamit! - beszélt tovább, és bevallom kellett egy kis idő, amíg a körülmények abszurditásából magamhoz térve, végül megszólaltam és nem, nem azért, mert éhes lettem volna.
- Cale... - szólítom meg némi nyugtalansággal a hangomban, mert úgy érzem jelenleg két totál hibbant Cale Braxton ugrál az idegszálaimon. - A karját legalább elláthatnám? Kérhetnék egy elsősegély dobozt a számára? - kérdeztem összekulcsolva kezeim, most már inkább rá sem nézve az örömét hangokban kifejező, néhány székkel odébb ülő lányra.
- Hallod, hé, figyelj már... - rázogattam meg egyik kezével Cale vállát, ha csak ő nem tartott rá pisztolyt, mert azért ennyire a lány is ismerte a határokat, noha már most úgy viselkedett Braxie-vel, mintha évek óta spanok lennének. - Kóstold már meg, hallod? - nyújtott egyet a szája elé, miközben másik kezével a sajátjába is tömött egyet. Komolyan, csodálatosan kiegészítik egymást... Csak mások kapnának idegösszeroppanást tőlük.
- Mesélj már magadról, hallod? Te is az egykori paciense vagy, vagy hozzád külön kijárogat? Nem tudtam, hogy házhoz is megy... - beszéltette volna tovább Braxton-t.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmG9UYM Braxie és Websy // Meet again 2. LkC15oi Braxie és Websy // Meet again 2. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie és Websy // Meet again 2. 1wvUwqJ Braxie és Websy // Meet again 2. I5G5mou Braxie és Websy // Meet again 2. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. EmptyPént. Ápr. 07 2023, 22:59


Braxie / Websy


Elkövettem életem legnagyobb hibáját. Behívtam a nőt a házamba. Már odakinn sejtenem kellett volna, hogy nem lesz jó vége. A nő olyan idegesítő volt, mint még semmi se az életemben, pedig már a negyedik ikszet is átléptem. Pedig aránylag jól indult minden. Már a viháncoló hangja sértette a fülem és még csak olyan tíz percet tölthettem a társaságában. Lehet iszonyúan mellé lőttem.
De legalább illemtudat szorult belé és megdicsérte a villát és megköszönte a vendég látást. Már ez is valami. Ahogy beszélt. A hangja. Minden egyes megszólalása azt eredményezte, hogy fokozatosan bántam meg a vendéglátást. És én még azt hittem, hogy képes lesz csak egyszer is normálisan megszólalni. De nem. Csak fújta, fújta az idegesítő szöveget, mint az amerikai filmek üresfejű szőke picsái. Az agyhalott tinilányok a szitkom sorozatokban. Nem. Ez velem nem történhet meg.
-Hát igen. Jól keresek...-Motyogtam, miközben azt szemléltem miket szermányol a hűtőből. Próbáltam elereszteni egy kis mosolyt, bár tény, hogy jó volt látni, hallani, ahogy kicsit azért Shanet is szapulta. Azért észre vettem rajta, hogy ő is nehezen viseli el a nőt. Talán tényleg csak egy síkhülye betege.
-Hát igen. A franciák már csak ilyenek... kellően beképzeltek is. Azt hiszik ők a világ közepe.-Állapítottam meg negyven év tapasztalatával. Volt pár francia ismerősöm, tényleg kiállhatatlanok néha. Beképzeltek és modorosak.
-Én már ettem ilyet. De köszönöm.-Fogadtam el és ettem meg, majd bólintottam.-Igen. Ez valóban az egyik legfinomabb ételük egyike. Desszert.-Feleltem.-Igen. Valamikor a betege voltam, de már meggyógyultam. Csak kontrollra jár hozzám. Ügyel rá, nehogy vissza essek.-Mondtam nyugodtságot erőltetve magamra. A doki felé fordultam.-Néhány vizsgálat és kezelés elég személyes. De jól fizetek neki, hogy házhoz jöjjön.-Nevettem fel.
Felálltam és intettem Shannek.
-Gyere. Adok elsősegély dobozt.-Mondtam neki és a fegyverekkel a kezemben kiléptem. Mikor kellő távolságra értünk a konyhától ledobtam mindent a kezemből és pólójánál fogva rángattam magammal szembe. Elég ideges mozdulat volt.
-Idefigyelj. Már magasról teszek az egész betörésre. Az sem érdekel már, hogy ki ez a nő. De idegbajt kapok még a hangjától is.-Mondtam idegroncs jelekkel hangomban, de igyekeztem halk lenni.-Egye meg, amit akar. Igya meg, amit akar. Lásd el a karját, de ha végzett és végeztél tüntesd el a házamból, mert ha nem, én fogom megölni. Még egy ilyen üresfejű, vinnyogós libát még életemben nem láttam, pedig már elmúltam negyven és megismertem fél Amerikát ezalatt a majd fél évszázad alatt, amit leszenvedtem. Egy percet nem vagyok már hajlandó eltölteni a társaságában, mert összeroppannak az idegeim és olyat teszek, amit biztos megbán mindenki rajtam kívül. Legszívesebben megölném, de még ahhoz is nyomorúságosnak érzem.
Kezébe nyomtam az elsősegély dobozt.
-Tessék. De ha elvitted a házamból és lerendezted a nőt, akkor te gyere vissza. Veled még millió megbeszélnivalóm van, ha ez az agyhalott már nem lesz a társaságunkban. Megértem, hogy pszichológus kell neki, de rajta még te sem tudsz segíteni.-Mondta átkozódó hangon, majd mikor hallottam, hogy mocorog az étkezőben gyorsan berohantam a mellék helységbe és bekulcsoltam belülről. Még az kell, hogy kijöjjön onnan és észre vegyen.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. YC1mK3b
Braxie és Websy // Meet again 2. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Braxie és Websy // Meet again 2. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Braxie és Websy // Meet again 2.
Braxie és Websy // Meet again 2. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Braxie és Websy // Meet again 2.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Braxie & Websy || Meet again
» come on small pet, let's meet
» Meet Again
» J & J - if we ever meet again
» We meet again!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: