New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Braxie & Websy || Meet again
TémanyitásBraxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 2:47 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
A mai este szabad, csak az enyém. Nem kell a feltűnés, így hosszú pórázra engedtem a banda többi tagját is, hogy ott vegyülhessenek el a mai este, ahol jól érzik maguk. A kis tigrisünk minden bizonnyal egy játékteremben lopja idejét, az a nekivaló világ, és persze telefonon egy órával ezelőtt posztolt magáról képet is, ahogy a neon világításban úszkáló terem egyik játékgépén döntögeti mások rekordját. Tartjuk a kapcsolatot, mert nálam a kocsi, ő meg nem egy taxis típus. Ha szüksége van rám, felhív és elfuvarozom. Aztán ott van Miss Bájkeverő, akiről poszt sem kell, hogy tudjam nem az italokkal kísérletezik ez idő tájt, mint inkább más emberek társaságát élvezi az ágyban. Ingyen ajánlja fel magát, de a dolog végén még ha észrevétlenül is, de a kuncsaft zsebének mélyére nyúl. Teddy Bear talán az illegális ketrecharcok egyikén van, ott is a top elsőbe, mert kizárt, hogy puszta kézzel bárki is sérülést tudjon neki okozni. Úgy töri fel a koponyákat - kisebb túlzással a fogalmazásomban -, mint Neon Kitty otthon a reggeli tojást. Ami pedig a zombi fiút illeti, mint mindig most is az ideiglenes hadiszálláson ügyködik valamin, amit reggelre befejez és mit sem törődve másnaposságunkkal, biztosan be is mutat.
Én egy kevésbé lepukkant pub-ot választottam, mint szórakozási lehetőség. Péntek este, így a hely telis-tele kalandvágyó diáklányokkal, izgalmat kereső, ám bár foglalt fiatal hölgyekkel, és persze általánosságban mindenre kapható pasikkal, akiken jól látszik, ha nem csak a gyengébbik nem iránt érdeklődnek, még is félnek annyira felvállalni, hogy melegbárokból kilépve lássák őket. Én már megjártam a múlthéten, de ott tapasztalatból mondom, több a matrica fiú, mint, akikkel ténylegesen lehet kezdeni valamit. Nem baj az, ha egyből az ölemben találom, de ne kezdjen el reszketni, ha csupasz derekához érek. Különben sem tilos ez az életmód, ha ismerőssel futok össze, kimagyarázom. Eddig legalább is sikerült, noha nem sok ilyen volt.
- Még egyet, lécci. - szólok oda a csinos csapos lánynak és közelebb tolom felé üresen maradt whiskys poharam, amiben már a jég is majdnem teljesen megolvadt. Amíg pedig várok, hátra fordulok a bárszéken és csocsózó diákok ügyetlenkedését figyelem, ami mosolyra fakaszt. Bevallom, nem csak az, amit művelnek, hanem maguk, akik művelik. Az a rövid farmer, amit az egyikük megengedett magának, még a francia alsónemű "hosszúságával" is vetekszik. Aztán, ha valaki rámarkolna pőre popójára, még neki állna feljebb. Mondjuk azt megkockáztatnám, hogyha én tenném, akkor is így állna hozzá a dolgokhoz. A hátam mögüli csilingelésből hallom, hogy a poharam pultot ért, hallani, ahogy a jégkockák összekoccannak egy pillanatra, így vissza is fordulok és még mielőtt odébb állna a kislány, oda is tolom elég a pénzt, borravalóval, majd felveszem a poharat és kortyolok belőle egy nagyot. Nincs bajom a régi, új álcámmal, az öltönnyel, de örülök, hogy most nem kell abban lennem. Nem is nagyon volna ide való. Egy egyszerű fekete, feszülős póló, egy sötét farmer és bakancs, némi kiegészítővel, mint a karóra és egy szimpla lánc.
Megvárom, míg az egyetemista csapat szétoszlik, és nagy meglepetésemre a srácok is külön mennek a lányoktól, akiből egynek csak szemet szúrtam, így nem volt rest ledobni magát mellé, úgy téve, mintha egyébként nem állna szándékában már most szóba elegyedni velem.
- Nem hívsz meg? - kérdezte nem sokkal eztán, rám sandítva, de mint akit most sem érdekelnék igazán. Vele ellentétben, én azért ránézek, mikor válaszolok, de nem hagyom, hogy elhiggye, érdekel. Szeretek küzdeni, de most jobban örülnék a sült galambnak.
- Elmúltál már 18? - kérdek vissza, bár ez nyilvánvaló. Meg különben sem az én dolgom ellenőrizgetni. Ha iszik, és kiteszi a hátsóját, valószínűleg azért teszi, mert vágyik valami idegen ideiglenes kamu szeretetére. Nem, még nincs 25, ez tuti, akkor több tapasztalata lenne. Cicceg egyet, mintha megsértettem volna, majd rám szegezi tekintetét.
- Megmutatom a melleim, ha kérsz nekem egy vodkát. - ajánlja fel fizetségül magát, legalábbis egy részét, és ezen a ponton le is zártam a vele való társalgást, mert tévedtem. A testi adottságai vezethettek félre túlságosan, de ilyet egy részben felnőtt lány nem mondana. Még ha piát nem is kért volna, már a mellei mutogatásával elárulta volna magát. Apakomplexus? Vagy csak tényleg ennyire magányos...?
- Pápá... - búcsúzom el tőle az orrom alatt morogva, mire ő értetlenkedve vissza kérdez.
- Mondom viszlát... - legyezgetem odébb, mire ő magában a föld alá kívánva engem lelép. Azért van egy határ, na. Lassan a következő adag italom is oda, és még nem találtam partnert az estére. Nem is igazán hölgyre vágyom, inkább egy harciasabb palira, akit betörhetek az ágyban. Viszont akárhányszor körbenézek, mindig belefutok a duzzogó kislány tekintetébe, aki karbatett kezekkel szórja felém a villámokat, így végül visszafordulok a pult felé.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 4:41 pm


Cale and Shane


Már több hosszú ideje annak, hogy semmi hírt nem hallottam Shane felől. Az elején ugyan foglalkozatott még a dolog, szóltam még Voltairenek is, hogy ha tud, akkor szaglásszanak kicsit, de semmi. Így aztán feladtam és éltem tovább az életemet, ügyeskedtem, pénzt kerestem és lelkesen gyilkoltam, ahogy azt jó Braxtonhoz illik. Persze nem úgy, mint fénykoromban, hisz azok az idők már elmúltak, de azért oda tettem magam. Elfogadtam, hogy nincs Shane, bár kicsit nehezemre esett, hiszen már megszoktam és megszerettem, ráadásul bosszantott a tény, hogy nem én öltem meg. De mindegy, mert túlléptem rajta, tovább léptem, éltem, illetve élem az életem.
A mai este más volt, mint a többi, hiszen ez azon ritka alkalmak egyike volt, amikor bárba mentem. Pedig nem szokásom. Nem is azért mentem, hogy kikapcsolódjak, hanem mert a bárban akartam elcsípni egy Amanda Hollow nevű üzletasszony fiát. Azt a fülest kaptam, hogy a péntek estéket a bárban szokta tölteni, talán a barátaival lesz, de az nekem sosem volt akadály.
Tekintve, hogy a bárban, ahová menni készültem javarészt fiatalok járnak-persze nem csak-, igyekeztem én is fiatalos lenni és vidám megjelenésű. A vidámsággal nem volt gond, ám igyekeztem vidám archoz járó morbid képet most magam mögött tudni. A lila öltönyről tudtam, hogy cseppet sem bizalomgerjesztő, ám nem éreztem öregesnek, de attól független nem illett a bár hangulatához. Minden esetre ruhatáram fiatalos szettjei közül kiválasztottam egy világosabb, szürkés farmert és egy Supermanes pólót, amit fel is vettem.
-Mondták már, hogy mennyire sovány vagy, Cale?-Hallottam a hátam mögül Voltaire hangját. Elég jó kedvűnek tűnt.
-Nem téged műtöttek agyba-főbe.
-Agyba-főbe? Agyműtéten is voltál? Nem látszik.-Tréfáskodott, de nem nagyon értékeltem.
-Fogd be!-Morogtam.
-Képregény találkozóra mész, hogy Supermanos pólóban mész?
-Nem, egy bárba megyek, hogy megtaláljam és elraboljam Miss. Hollow fiát.
-Hollow... Amanda?
-Igen.
-Sok sikert, abból még tudsz hasznot húzni.

Miután Voltairet sikerült leráznom eltettem minden fontos dolgot, ami jól jöhetett és felvettem mindent, ami kellett.
Volt a cipőmbe épített penge, tettem el rugós kést a zsebembe, éles franciakártyákat és altató sprayt az övtáskámba és beültem a kocsimba, amivel elmentem az emlegetett szórakozó helyre, majd leültem egy félre eső asztalhoz, ahol elsőnek csak szemlélődtem, szemeimmel kerestem az embereket, mindenkit igyekeztem felmérni, csak utána mentem a pulthoz, hogy a környezettanulmány megvolt.
Pont az egyik kedvenc retro slágerem szólt a hangszóróból.  Egyből elfogott a hangulat és a jellegzetes koregráfiát kezdtem járni-mutogatni nagy mosoly kíséretében és elértem a felszolgálóig, de még mindig járattam kicsit a csípőm a zenére.

Kellemesen dalolásztam. Talán ha ez a dal korábban jutott volna a fülembe, még aktuális is lett volna. Érdekes, hogy fiatal korom egyik meghatározó együttesének meghatározó zenéje pont most jött velem szembe.
"I used to say, "You're so beautiful"
But it didn't change a thing at all
There's nowhere to run
Got nowhere to hide
I can't forget you and I've tried, but

I'm a deeper shade of blue
And there's nothing I can do
You're so far, far away
Yeah, I'm a darker shade of me
And I just can't be free
You're so far, far away
You're so far away"


A pultnál két ének között kértem magamnak egy Cherry Bakewell koktélt, ám, mikor oldalra néztem és megláttam azt a bizonyos valakit hátra hököltem és ordítva kezdtem kapálózni a levegőben, hogy hanyatt ne vágjam magam. Hátulról meg sem ismertem, pedig ezer éves jó barátom(nak hittem eddig). Kiegyenesedtem és menten a pasas arcába hajoltam.
-ZOMBI!-Kiáltottam rá.-Hát te meg mit keresel itt, kimásztál a koporsóból, hogy piálj egyet?-Kérdeztem némiképpen felháborodva.-Legalább elhívhattál volna engem is, vagy már cikinek érzel?-Kérdeztem kissé sértetten.
Nem mondhattam volna, hogy nem örülök neki, mert hazugság lett volna, de igen csak megsértve éreztem magam, amiért él és nem keresett egyszer sem. Vajon mi rosszat tettem? Kerül?
Kezdtem azt érezni, hogy a kórházban át lettem verve. Miből gondoltam? Nekem azt mondták Shane agyvérzésben meghalt, de olyan remekül elvolt, hogy nem hogy agyvérzés gyanúja nem állt fenn, hanem azt éreztem soha életében semmi szív és érrendszeri problémája nem volt. Ebből a következő következtetést vontam le: Kell bilincs, vonalzó, jelölő filc, csontfűrész és meg kell látogatnom Dr. Seyfiledet. Ami sok az sok. Senki nem vehet palira csak úgy.
Mikor megkaptam a koktélom átvettem és nemes egyszerűséggel sarkon fordultam és elindultam vissza az asztalomhoz.
-Akkor további jó mulatást. Látom eddig is baromi jól elvoltál nélkülem.
Visszaültem, majd keresztbe tett lábakkal kortyolgatni kezdtem a Cherryt. Igyekeztem felé sem nézni. Ha ennyire becsüli a kapcsolatunkat, akkor én is semmibe fogom venni. Szemeimmel inkább a Hollow fiút kezdtem keresni.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 5:42 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Szinte láttam magam előtt miként végződik majd az este. Felszedek valakit, iszunk, nevetgélünk, aztán mikor már elég az eszem-iszomból, vagy felhív magához vagy én viszem szobára és a reggelbe nyúló program is meg lesz. De a dolgok, másként alakultak.
Az ordításra én is hátra fordultam, bár a zene és az italtól hangoskodók miatt, nem keltett nagyobb feltűnést. Hála az égnek. Bár élőben a baleset óta, most először látom Braxie-t, ami kissé idegenként hat, azt tudom, hogy neki köszönhetem az életem, és a pénzének, hogy ilyen jó munkát végeztek. Még heg sem maradt a műtét után, szóval biztos nem volt olcsó mulatság. De majd visszafizetem. Bár mondanám, hogy jó újra látni, csak abból építkezhetek, amit a főnököm elmondott róla és a kapcsolatunkról, elég... felületesen. De azt tudom, hogy Braxie fiú elég bolond ahhoz, hogy a bizalmasai is kétségbe vonják összeesküvés elméleteit, viszont elég okos ahhoz, hogy szemet szúrjon neki, hogy már nem vagyok ugyanaz. Nem buktatnám le magam előtte sem, ha nem muszáj, de azt gondolom nem okozna túl nagy fejfájást, ha még is kiderülne előtte. Csupán egy lassú, de szélesedő mosolyra van időm a kérdései megválaszolása helyett, mert csak hamar odébb áll. Viccesnek találom a megjelenését, a meglepettségét és valahol még aranyosnak is, ahogy képes megsértődni, amiért nem kerestem. Tény, ami tény, sokat tett azért, hogy kapjon tőlem egy barátságosan fej simit. Meg is fordulok, és jó néhány percig, látványosan figyelem, ahogy egy magában ücsörög, kissé idegesen, próbálva rám se hederíteni. Nyilván nem miattam van itt, mert én sem tudtam, hogy pont ide fogok jönni, ő pedig az elmondottak alapján, nem az az egyedül iszogatós, bulizós típus. Jókat mosolygok, és bevallom szórakozni is jókat szórakozok, mikor olykor-olykor keresztezik egymást tekintetünk. Végül beadom a derekam, mellém már úgy se tudna ülni senki, hiszen foglaltak a székek, akik pedig rajtuk ülnek, egyik sem az esetem, szóval lazán felkelek a félig üres poharammal és elindulok felé. Egy utánam forduló tekintet sem állít meg, mert ha én kinézek magamnak valakit vagy valamit, akkor nincs más. Ha falmenti ülésnél csücsül, akkor simán ledobom magam mellé és pohárral a kezemben, átkarolom a nyakát, majd rámosolygok.
- Ne már... Ez nem fair. Persze, hogy hiányoztál, elvégre sokat köszönhetek neked. - somolygom, s ha ne tán nem hajlandó rám nézni, kicsit megmozgatom a vállánál a kezemmel, amivel épp átkarolom. Meg lehet csak szégyenlős lett az elmúlt hónapokban, mert az én képem is a hozzám közelebb eső válla fölött volt, ergo néhány centire az arcától.
- De mikor felkeltem, nem tudtam merre vagy, sőt igazából azt sem, hogy én merre vagyok. Beparáztam, oké? Ezért diszkréten kértem őket, hogy mondják azt, hogy meghaltam, ha kérdezné valaki. Még is csak egy illegális hely volt... Nekem meg azért van egy nevem, jó hírnevem a városban. Féltem, hogy annyi a karrieremnek. - mentegetőztem, és szerintem hihető volt, de azért nem hagytam annyiban. - Különben sem tudtam a számod, se azt, hogy pontosan hol is laksz... Örültem, hogy lényegében problémák nélkül visszakerültem a mókuskerékbe. De... - emeltem fel szabad kezemen lévő mutató ujjam előtte. - Átértékeltem mindent, és úgy döntöttem, hogy olykor-olykor azért szórakozom is. Igaz... a mai nap elég soványra sikerült, de fiatal még az este... - engedtem le karom, róla is, és lehúztam a maradék italt, majd az asztal tettem a poharat.
- Szóval hiányoztam? - vigyorodtam el rá pillantva, majd vissza a vendégekre.
- Mesélj valamit... Miért vagy itt...? - kérdeztem, majd újfent feléfordítottam a fejem. - Tetszik a pólód. Remélem kondizni is eljársz... vagy most az Agymenők a divat? - mosolygom, alig-alig visszafojtva vigyorom, de nem azért, hogy piszkáljam, szimplán csak örülök neki.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 6:23 pm


Cale and Shane


Derült égből villámcsapásként ért a tény, hogy a doki átkarolt és a maga újszerű negédes stílusában kezdte nekem beadagolni az esti mesét. Nem mondom, hogy zavarba jöttem, talán csak egy nagyon kicsit. Viszont kimondott tény, hogy különösen meglepett ez a fajta közelsége. Jól esett, jól esett, de egyben zavart is. Magamban egyre csak azt kérdeztem mi üthetett a fickóba. Eddig ez nála nem volt divat. Nem szokott csak úgy "ölelgetni", karolgatni és bájcsevegni. Shane egy távolság tartó, hűvös, kimért, öltönyös fazon. Ez, aki Shane testét és hangját viseli viselkedésileg nem éppen Shane volt. Elég komoly lehetett az a fejsérülés, mit ne mondjak.
Elgondolkodtam az indokon.
Az odáig oké, hogy a pasas megrémült, hiszen majdnem ott hagyta a fogát az autóban. Félt. Oké, fogadjuk el. De mi féle magyarázat az, hogy mondják azt, hogy meghalt? Elvégre senki nem tudhatta, hogy abban az alvilági kórházban van. Mi vittük oda, a városbéliek, a betegei, nem tudták, csak azok, akik ott voltak és kértem mindenkit, hogy legyenek diszkrétek.
De még ha erre is kérné az ottaniakat, hogy akarna dolgozni, ha azt híresztelik, hogy meghalt? Hullák nem szoktak rendelni.
Tehát... Shane bekerül egy fekete-kórházba, amiről szinte senki nem tud, majd megkéri a dokikat, hogy híreszteljék el a halálhírét, hogy aztán éltében tovább dolgozzon? Vicc az egész.
Igen, az viszont igaz volt, hogy nem tudta hol lakom. A telefonja talán megsemmisült a balesetben, még hihető is, hogy nem tudja fejből a telefonszámom. Nade végtére is akkor is sok az ellentmondás és az egész olyan, mintha most találta volna ki a magyarázatok felét.
Már az is idegen volt, hogy ilyen helyen látom őt. Úgy éreztem, hogy eltagadott előlem egy életformát és le akart engem rázni, de most lebukott és mentegetőzni próbál. De mégis miért érzem magam rosszul emiatt? Ennyire meglágyultam volna az utóbbi időben? Sok minden történt azóta, hogy majdnem meghaltam, de mindig is azt gondoltam, hogy teljesen érzéketlen vagyok. Most mégis rosszul esik, megérint, hogy csak így le akartak pattintani és még csak nem is volt velem őszinte, aki egészen ideáig tette nekem a szépet, a jót, és eljátszotta, hogy fontos vagyok neki.
Csak egy újabb Fahriye Graff, de Shane legalább nem akart kiadni a rendőrségnek.
Nem voltam hajlandó neki megmondani, hogy hiányzott. Egy olyan valakinek, aki úgy hazudik, mintha kötelező lenne? Nem érdemli meg, hogy hallja tőlem.
-Csak felvettem.-Mondtam a pólóra utalva.-Ide nem negyven plusszosok járnak. Nem érzed azt, hogy túlkoros vagy ide?-Kérdeztem egy kissé tahó pillantással, majd nyelvet nyújtottam, bekaptam a szívószálat és megszívtam a koktélt.
-Egyszer volt, hol nem volt, az üveghegyen túl, volt egyszer egy sorozatgyilkos. Ez a sorozatgyilkos beült egy bárba, hogy elraboljon egy fiatal fiúcskát, helyette viszont egy negyvenes hantaboy állta útját, aki mentegetőzni kezdett és hátráltatni a munkában.-Mondtam neki a mesét.-Tegyük fel, hogy hiszek neked. Mivel tudod kárpótolni, hogy "összetörted a szívem"?-Kérdeztem hátra dőlve a széktámlának.-Gondolom te se gondoltad komolyan, hogy majd csak úgy a nyakadba ugrok, mintha mi sem történt volna?-Kérdeztem tőle nyugodt hangtónusban, pedig voltam annyira paprikás hangulatomban, hogy a fejét az asztallapba tudtam volna csapni egy párszor. De nyugodt maradt. Tőle tanultam ezt a fajta nyugodtságot. Pedig nem érdemelné meg azok után, amiket velem tett. Hogy csak úgy faképnél hagyott, miután megszerettette magát, aztán egyszer csak felbukkan és jópofizik. Biztos azt hitte örökre el tud kerülni.
De vajon melyik az igazi arca? Akit eddig ismertem, vagy, akit most mutat magáról? Lehet mindvégig csak egy szerepet játszott nekem? Fogalmam sem volt. Össze voltam zavarodva, csalódott voltam, hisztis és kellően mérges. Csak a csoda volt képes nyugton tartani, hogy ne állítsam a hátába a rugós kést.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 7:15 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Bevallom meglepett a jelenléte, bár számítottam rá mikor idejöttünk, hogy egy nap biztos keresztezzük egymás útját. Egy nap. Igaz, én úgy képzeltem el, hogy bevetés közben, és kis híján ki is nyírom, mikor rádöbbenünk, hogy ismerjük egymást, szóval ehhez képest a mostani helyzet... egész jó. Duzzog, és érthető, hogy haragszik. De próbálom vele megértetni, hogy a pedáns doktor félt, hogy kitudódik, hogy ő ilyen helyen járt, úgy, hogy jobbnak gondolta, ha az ottaniak, és azok, akik netán ott keresnék, azt hiszik halott. De úgy tűnt vagy rosszul magyaráztam, vagy tényleg nem akarta elhinni. Pedig részben igaz, csak annyi különbséggel, hogy nem én kértem erre az orvost, és nem áll módomban visszatérni az orvosi szakmához. Kételkedik a szavaimban, de ezt betudom annak, hogy iszik, és hogy ideges. Kitisztult fejjel, majd úgy is elhiteti magával, hogy mindent, amit mondtam igaz.
- Gyakrabban is hordhatnád, fiatalossá tesz... - viccelődöm, bá tény, ami tény, nos... igazából gőzöm sincs mennyi idős.
- Túlkorosnak? - kérdek vissza és el is nevetem magam rajta, majd visszanézek rá. - Te talán 20 éves vagy? - somolygom. - Még ismerkedem a helyekkel. Hiába élek itt jó ideje, ezek a helyek kimaradtak. Bár ha jól tudom, kávét itt is szolgálnak fel... - sandítok el a pult felé, mert biztosan így van, elvégre ez egy pub. Viszont mikor mesébeillő burkoltsággal közli annak okát, miért van itt, félrehúzom szám, és felvonom egyik szemöldököm.
- Basszus, pedig csak poénból gondoltam rá, hogy ebben a pólóban úgy nézel ki, mint egy pedomackó. De a gyerek után... - csóváltam sóhajtva fejem, majd én is hátra dőltem kényelmesen, miután elengedtem.
- Nem mentegetőzöm. Nem úgy, ahogy gondolod. De mikor magamhoz tértem és konkrétan még az ablakból való kilátás sem volt ismerős... hát ja, megijedtem. Te se voltál ott, hogy vállon veregess és a magad módján előad, hogy minden oké, csak a szomszédban épp szervkereskedés folyik, de ez a kórház ilyen, és különben is... - vonok vállat, már-már inkább bizonygatva, hogy tényleg nem az én hibám volt. Mondjuk nem is. Mikor kérdőre vonta miképp szeretném meghálálni, igazából gőzöm sem volt, mit mondhatnék. Sokat kell rögtönözni, de ha sok hülyeséget összehordok még én is belekeveredem.
- Első sorban... visszafizetem a napokban a kórházi számlát, mert nem vagyok hálátlan és most már alkalmam is lesz rá. - szögezem le, és nem üres ígéretképp, tényleg visszafizetem, még ha perpill nincs is a zsebemben annyi lóvé. - Másod sorban pedig... fogalmam sincs... - valóm be, és vállat vonok hozzá. - Szerzek neked barátnőt... - dobom be az ötletet vicceskedve, és jómagam is elnevetem magam rajta. Akkor talán kevésbé tűnne fel neki a hiányom. - Vaagy, akár el is árulhatnád, hogy merre laksz éppen, és küldenék neked olyan köszönöm kosarat vagy tudom is én, hogy hívják azt... - somolygom, mert hirtelen tényleg semmi használható ötlet nem jut az eszembe. Aztán kicsit elkomolyodok, majd mintha még kissé el is szomorodnék, de legalább is enyhe csalódottság ül ki az arcomra és el is nézek róla.
- Őszintén szólva... pontosan azt vártam volna tőled, ha mástól nem is... - jegyzem meg halkan.
- De azért megakartam köszönni, hogy nem hagytál kipurcanni, és elakartam mondani, hogy... khm... - itt kicsit megköszörültem a torkom csak azért, hogy nehezebben legyen érthető. - igazad volt... - játszottam rá egy kis köhögést, mintha olyan nehéz volna bevallani.
- Nem azt mondom, hogy teljesen felhagyok a munkámmal, de, mellette azért próbálok élni. Az egész dolog, az a sok szarság egészen a kórházig, ráébresztett, hogy változtatnom kell. Persze... nem leszek csóró, munkanélküli, sorozatgyilkos vagy vonom kétségbe az orvostudományt, viszont kicsit élek is mellette, ha úgy hozza a pillanat, akkor este beülök egy bárba és fürkészem, kivel töltsem az estét... - pillantok rá végül. - Nem akarok családot vagy ilyesmi, de szeretnék kicsit magamra is gondolni mások helyet. Kicsit önzőnek lenni. Vágod, nem?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 7:54 pm


Cale and Shane


Tény, ami tény, haragudtam Shanere. Tény, ami tény, nem hittem el minden szavát, vagy csak nem akartam elhinni, de miközben beszélt, valahogy kezdett elszállni belőlem a harag érzése. Nade igaz, akkor, amikor lepedomaciz, akkor nem sok kellett, hogy nyakon ne verjem.
-A fene a hülye fejedet.-Lendítettem meg a kezem, de csak egy vicceskedő tockost adtam neki.-Csak nem akarok kiríni a tömegből, azért van ez rajtam. El tudod képzelni, hogy néznék ki itt lila öltönyben? Nem vagyok pedo, csak el akarom rabolni Amanda Hollow fiát.-Jegyeztem meg ezt már halkan.-Szép kis váltságdíjat tudnék kérni és itt nem csak feltétlen pénzre kell gondolni. Elég befolyásos üzletasszony, aki biztos sok mindent megtenne a fiáért. Pénz, technológia, infrastruktúra, stb.

Figyelmesen hallgattam Shane meséjét, hogy nem volt ismerős neki semmi, hogy nem voltam ott neki, hogy félt mik zajlanak a kórházba. Jó, tény, hogy nem egy Presbiteryan és nem feküdtem ott mellette 0-24 órában, de na. Kezdtem úgy érezni, hogy még a végén nekem lesz lelkifurdalásom, pedig lelkem sem nagyon volt éveken át.
Kezdetnek nem tűnt rossznak a pénzvisszafizetés, bár nem vártam volna el tőle. Ellenben nagyon kedvező részletfizetési lehetőségeket tudnék neki biztosítani.
Elgondolkodva merengtem, hogy vajon megmondjam-e a lakcímem, de végül nem tettem. A lakcím számomra mindig nagyon diszkrét dolog volt. Az egyetlen, amit sosem árultam el szívesen senkinek, nehogy később bajom legyen belőle.
Megszívtam a szívószálat és kicsit megböktem a nyelvemmel, mintha valami idétlen gyerek bohóckodna, de megütötte valami a fülem. Vajon komolyan gondolta, hogy azt várta, hogy a nyakába fogok ugrani? Mikor látni sem akart? Vagy csak tényleg én értettem félre és valójában tényleg nem is tehetett róla, hogy nem keresett, tényleg csak nem állt módjában?
Vajon mi lehet az igazság? Hinnem kéne neki, csak én vagyok nagyon paranoid összeesküvés elmélet gyáros? Őszintén reméltem, arcomra nem ült ki, hogy kezdtem meglágyulni az irányában.
Végül mégis csak kiderült, a jó öreg Braxinek igaza volt. A doki végül csak pályát vált és végre élni kezd? Kicsit késő már, de az ő dolga.
-De legalább kezded te is belátni, hogy Sir. Braxtonnak végül mindig igaza lesz.-Mondtam elégedetten könyökölve.-Tudod olyan vagyok, mint a végítélet...
Felpillantottam rá, majd sóhajtottam. Egy szelíd mozdulattal simítottam meg a csuklóját.
-Azért jó újra látni.-Jegyeztem meg halkabban, mint szoktam. Azért nem volt könnyű beismerni, hogy hiányzott, mégha nem is mondtam ki szó szerint. Nem akartam, hogy elbízza magát, hogy azt higyje nyeregben van és ő irányít.-Hidd el, látogattalak a kórházban és sajnálom, hogy nem lehettem ott, amikor felébredtél, de én sem tudok mindig minden nap mindem órájában ott lenni, ahol te vagy. Azért nekem is van mit csinálni. Gyűjtöm a pénzt, hogy hegybe faragtassam az arcom.-Nevettem, bár annyira nem volt vicc, hisz nyitottam egy külön persejt, amiben erre gyűjtök, de azért voltak fontosabb elfoglaltságaim is. Például nyomozni a bérgyilkosok után, új fejlesztésű mérgeket kifejleszteni, segíteni Voltairenek újabb kaszinók felett hatalmat szerezni. Voltam Floridában is két napot, hogy az ottani kaszinókban hamiskártyás és bűvész képességeimet bevetve nagyot szakítsak.
Tán észre sem vettem, de végül a keze simogatásából az lett, hogy megfogtam a kezét, amit egyből el is engedtem, mikor feleszméltem emlékeimből és a tekintetem máris a fiatalok felé szegeztem. Most már nem szívószálaztam, hanem kiittam az utolsó korty Cherryt, majd megpillantottam a Hollow fiút és a baráti körét. Lehet nem lesz túl könnyű dolgom, de Braxton előtt nincs lehetetlen. Igazából már terveim is voltak.
Egy dologra nagyon kíváncsi voltam és tán kapóra is jött ez a szituáció. Vajon Shane megváltozott annyira, hogy ne zavarja, hogy huszonéves suhancokat szemeltem ki áldozatnak, elrablásom célpontjainak? Vajon még mindig annyira filantróp?




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 9:09 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Nem voltam benne biztos, hogy nem e fortyog még magában, de bíztam benne, hogy kellően meglágyítottam hozzá, hogy perceken belül már úgy tegyünk, mintha mi sem történt volna. Mondjuk az az én részemről is nehéz volna, de folyamatosan gyűjtöm az apró infómorzsákat, mert kiindulásnak elég volt, amit kaptam, de édes kevés, hogy tartsam is az álcám előtte. Elnevetem magam az ütésre. De már is okosabb lettem. Talán említették és elfelejtettem, de akkor most alaposan a fejembe vésem, hogy ő is öltönyös típus.
- Mint egy alanyokat kereső strici. - mosolygom elfojtva egy újabb kacajt. - De így is kitűnsz a tömegből, mert hát... elég csak rád nézni... Inkább egy fekete dzsekit kellett volna felvenned. Még is milyen férfi iszik szívószállal? - tréfálkozom, bár tény, ami tény, ez utóbbi kérdésem valóban némi aggodalomra ad okot. Oké, tudom, hogy ő sosem volt igazán százas, és a magam részéről az sem baj, ha nem vagy nem csak  a nőkhöz vonzódik, de a szívószál egy férfi szájában olyan, mintha a homlokára lenne írva, hogy az ő kijárata egyben bejárat is. Még, jó hogy itt vagyok vele, különben biztos rámásznának jobbról balról.
Amanda Hollow. Tudnom kéne ki ő? Vagy, hogy a fia ki? Erről semmi tájékoztatást nem kaptam. Legalábbis a vezetőségtől. Ellenben most Cale beavatott.
- Ha mázlid van. De ha ez a gyerek is olyan automatának tekinti a szüleit, mint a legtöbb, akkor lehet még jót is teszel vele. Nagyon lejjebb adtál... - jegyzem meg egyik szemöldököm felvonva kérdőn, mert az eddigiekhez képest, amikről tudomásom van, azért egy ember rablás nem nagy cucc. Mi katonai bázisokba törünk be, vagy épülünk be, ha pedig kitörne a háború, beszállunk. Nem is emlékszem, hogy valaha is raboltunk el bárkit is. Mondani mondtuk, de azok a foglyok addigra már repülőből kihajított kutyakajaként végezték.
Figyelem arcának apróbb rezdüléseit, és abból tudom, hogy száll el belőle a harag, talán még bűntudatot is keltek benne, de bizonyosan már nem neheztel, mert a feje már nem füstöl és a szúrkálódásaim is jól veszi.
A címét megtartotta magának. Ügyes. Mert elképzelhető, hogy onnantól a nyakára járnék szabadidőmben.
- Szóval nem bízol bennem. Megértem. Pláne, hogy ennyi idő után most látjuk egymást megint. De azért remélem idővel megint mindketten olyanok leszünk, mint előtte. - értem is ez alatt a köztünk lévő gyümölcsöző barátságra, mert idegent vagy ismerőst nem cipelünk illegálisan működő kórházba, hogy garantált legyen az életmentése. Szóval vagy ő nem tud különbséget tenni barát és ismerős között, vagy ténylegesen jóban voltunk, vagyunk. Ezek persze csak következtetések, majd otthon felcsapom még a leckefüzetem. Aztán jött a kellemetlen vallomás és a bűnbánat. Fogalmam sincs már milyen gondolataim, elképzeléseim voltak akkoriban az életet illetően, de biztos tele volt tömve baromsággal. Nem azt mondom, hogy hagyni kell az embereket kipurcanni, vagy lökjük mindet vonat alá, de én sem érhetek náluk kevesebbet, az én boldogságom is fontos. Élni pedig csak egyszer élek, ami ott akkor véget is érhetett volna. Lehet kissé káros életmódot folytatok az eddigihez képest, de ebből már nem engednék. Nem is érdekel ki voltam előző életemben, hogy mi ösztönzött, hogy mások picsogását hallgassam 0-24-ben. De ebből kösz, nem kérek többet.
- Azért azt nem mondanám... - jegyzem meg összevont szemöldökkel, le mosolyogva az éppen könyöklő férfire. - Mindig nincs, ebben is csak részben volt, de lépjünk is tovább, Mr. Kent. - mosolygom. Tekintetemmel végig kísértem, ahogy ujjbegyeivel vagy egész tenyerével megérintett, de onnantól ismét neki szenteltem figyelmem. Vallomása pedig újfent szélesített mosolyomon. Tudtam én. Zombie boy szerint jó kapcsolatot ápoltunk, noha nem tudta végig követni az esemény fonalat, mert összezavarta a plasztikázás. A sziklás dolog sem rémlett, pedig minden bizonnyal téma volt párszor, mert úgy fogalmazott. Lesz mit bepótolnom. De egyenlőre csak nevetek a hülyeségén, amit sanszosan komolyan gondol és talán pont ez benne a legviccesebb.
- Persze, tudom... Nyilván én sem ülök minden betegem ágyánál, míg fel nem épül, és nem is vártam volna el... csak elég creepy volt az egész. Mintha egy másik bolygón lennék, ahol ők tudják, hogy ki vagyok, de én nem, hogy ők kik. - magyarázom, mert igazán fel sem tudnám idézni a pillanatot, hogy milyen is volt ott magamhoz térni. Mert szinte egyből magához vett a főnököm.
A barátságunk elmélyülésének pillanatát a kölyök megjelenése zavarta meg, pedig kíváncsi lettem volna rá, meddig lett volna hajlandó elmenni, ha nem jelenik meg a fiú, vagy miként jön zavarba, ha zavarba jön. Mert most úgy tűnik egy leheletnyit zavarba hozta az elmerengés okozta tett. Engem nem zavar, már csak amiatt sem, mert ebből látom, hogy ki miként érezhet irántam. Nem azt mondom, hogy belém van zúgva, csak azt, hogy nem azért mentette meg az életem, hogy utána a mellkasát verhesse érte. Pedig megtehetné.
- Ó, ne már... Nem akarok beleszólni a fontos munkádba, ami szerintem több sebből vérzik, de ha most a kölyök miatt engem hanyagolsz el, szomorú leszek, és fogok magamnak valakit, aztán elmegyek vele hátra a mosdókhoz... sírni... - viccelődöm vigyorogva a végére. Részben, mert nyilván nem fogom megzavarni akciója közben, de így nyilvánvalóan egy magam maradok.
- Mit szólnál hozzá, ha inkább lelépnénk és másfele keresnénk valami szórakozási lehetőséget? - pillantok rá. Hátha belefutunk valami izgalmas helyzetbe, vagy utcai autóversenybe, amire ha már nevezni nem is tudnánk, esetleg végig nézhetjük. Legutóbb, hogy jobb kedvre derítsem Kittyt, betörtünk egy éppen üres lakásba és ökörködtünk egy nagyot. Igaz, történt ott más is, de azt diszkréten kezeljük és úgy teszünk, mintha nem történt volna meg. Mindenki érdekében. Viszont sikerült elfelejtenie, hogy a mi Viharfelhőnk valamivel megsértette. Akaratlanul és már nem is emlékszem rá mi volt az, de nagyon nyomasztotta.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyHétf. Márc. 27, 2023 10:08 pm


Cale and Shane


A megjegyzésére a szívószál felé pillantottam. Most meg mi baja?
-Mi bajod a szívó szállal? A turmixokat is szívószállal iszom. Egyrészt, halál kényelmes, még csak a csuklóm sem nagyon kell megmozdítani és a karomnak is kevesebbet kell mozognia. Elég picit megemelni és megszívni. Ha meg olyat iszok, mint mondjuk egy habot turmix, nem hagy bajuszot az ajkamon, orrom alatt. Tiszta praktikus. Ráadásul lazának tűnök tőle. Megannyi előnye van. Gondolj csak bele, amikor a baseball sapkák oldalára két féle üdítőt is felszerelnek és lóg belőlük a szívószál. Te chipset eszel közben, vagy nyomod a laptopot, mobilt. Nem kell letenni, elég csak bekapni a szívószálat és megszívni. Amúgy meg buli és kellemes érzés a szívószál, én csípem.-Mondtam, majd elnevettem magam.
Az öltözködési tanácsot pedig fel sem vettem. Fekete dzseki? Nem utcai bandatagnak akartam álcázni magam. Még a végén kitalálja nekem, hogy vegyek fel bőrnacit és szegecses övet is, aztán majd azt hiszik, hogy Alice Cooper rajongó vagyok.
Ujjaimmal kopogtattam az asztalon, miközben a fickó kritikáit hallgattam.
-Ha bározások helyett követnéd a híreket, akkor...-Kezdtem bele, aztán rájöttem, hogy kár is befejezni. Hiába követné a híreket, úgysem említenek meg név szerint, hogy miket is követtem el. Pedig ha így lenne, tudná, hogy mennyi komoly bűntettem volt már míg ő ki tudja... Malibun nyaralt az új haverjaival. Kezdtem kárát érezni annak, hogy már nem hozzák le név szerint, hogy "Porondmester", vagy "Braxton". Most már valamit tennem kell ez ügyben is, valahogy vissza kell szereznem a nevem a sajtóban, noha arcot még nem szívesen adnék hozzá.
-Szóval csak azt akartam kihozni belőle, hogy míg te nem voltál mellettem igenis követtem el komolyabb tetteket is, nem lehet minden nap ölni, mert akkor hamar elfogynak a játékok. A gyilkosságból pedig nem mindig van pénz.-Javítottam ki meglátásait.
-Ennek semmi köze a bizalomhoz. Hidd el, nem félek tőled. Hazai pályán is lennénk, két percembe telne, hogy kivégezzelek. Sőt, talán még örülnék is, ha sűrűn meglátogatnál, de nem szeretem csak úgy kiadni a lakcímem. Viszont vannak nyaralóim és egyéb házaim, azoknak elmondom a címét ha kell. A hétvégéimet a South Beach-i házamban szoktam tölteni, elvégre itt a jó idő, én pedig szeretem a tengerpartot. Fel fogod ismerni a lila ajtóról és a C.B.L.J. betűkről, amik az ajtó négy sarkában vannak. De a rendes villám egyelőre nem mondom meg. De nem csak neked, senkinek sem. Egyedül egy ember tudja, de benne okkal bízom meg annyira, hogy ezt elmondjam neki és nem, nem a pasim az és nem is a szeretőm.
Felpillantottam rá, mikor még mindig nem akarta elfogadni a teljes igazságot.
-A részigazság is igazság, Wayne úrfi. És a rész előbb-utóbb egésszé válik.

-Azért a másik bolygó kicsit erős kifejezés. De ja, megértem. Nekem is elég pocsék volt, amikor magamhoz tértem a tűzhalál szájából, de látod, az orvosok néha csodákra képesek. Láttam a te testecskéden is szépen dolgoztak. Olyan szép kis arcocskád maradt, mint volt, pedig olyan gyönyörűen szana-szét volt szakadva a bőr a képeden, mintha művészek csinálták volna.-Mondtam egy kellően morbid mosollyal.
A kiritka. Újra csak a kritika. De most már kíváncsi lettem vajon mi miatt gondolja azt, hogy az akció több sebből vérzik.
-Nade Bruce úrfi...-Kezdtem volna, de aztán mégse, mert eltérített egy gondolat.-De várj már, figyelj csak, miért én vagyok Kent? Oké, hogy Supermanes póló van rajtam, de nem Batman az, aki nem néz sem istent, sem embert? Superman az mindig szent és csupa csodajó fiú. Cseréljünk, te vagy itt a szent, nem én. Habár...-Méregettem.-Tök mindegy, már te se vagy olyan szent, mint régen. Oké, mindegy. Mit is akartam eredetileg. Ja, igen. Van nálam az övtáskámban néhány altató csepp. Elég belekevernem az italukba. Mi sem egyszerűbb. Kérek a pultostól négy pohár koktélt, amit én magam akarok odavinni majd. Belecsepegtetem az altatót, majd mikor kezdik érezni a hatását bizonyára úgy döntenek elmennek. Itt mégsem alhatnak el, nem? Én utánuk megyek, majd mikor az altató teljesen kiüti őket, fogom és megbilincselem Hollowot és berakom a csomitartóba és már viszem is. Aztán mehet is a követelés Amandának. Egyszerű.-Magyaráztam, ő pedig kifejtette nekem sértettségét, amiért nem vele akarok foglalkozni. Felpillantottam rá, majd a fiúkra, végül újra Shane felé.
Ez biztosan ő. Senki más nem képes ilyen tökéletesen keresztbe tenni az akcióimnak és programot szervezni helyette. Csak tudnám, hogy tud mindig így időzíteni. Jó, nem azt mondom, nincs akadálya, hiszen a srácot bármikor elkaphatom, ha nagyon akarom. Csak érdekes, hogy mindig így beidőzít. Viszont képtelen lennék eltűrni, ha valaki mással lépne le helyettem. Inkább feladom mára ezt a bulit, majd neki futok valamikor máskor.
Felkeltem, kifizettem a koktélomat és Shane társaságában kimentem a kocsimhoz.
-Hallgatlak, hová akarsz menni?-Kérdeztem, közben levettem a Supermanos pólót és a hátsó ülésre dobtam, ahonnan előkerült egy szépen összehajtogatott ing. Felvettem, betűrtem és becsatoltam az övem és összecsattintottam az elegáns fekete övtáskám is. Felvettem mellé egy nyakkendőt is, majd megigazgattam a hajam. Tettem egy utolsó szeánsz szerű legyintést a frizurámba.
-Na, én kész vagyok. Nem mászkálhatok az egész városban szuperhősös pólóban, azért... azért azt ne már.-Nevettem. Zakó ugyan nem volt, de elég jó levegő volt, így most nem bántam. Pedig normál esetben felvettem volna.
-Viszont kalkulád bele, hogy sétálni akarok. Ez a minimum. Egy kellemes kis esti séta jár nekem, most nem akarok autókázni.-Mondtam szerény mosollyal.-Perszeee, ha később el akarsz vinni valami konkrét helyre is, akkor nem bánom, mehetünk kocsival, de előtte séta. Hogy több időnk legyen egymásra.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyKedd Márc. 28, 2023 1:39 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Végig hallgatom, s bár nem állítom, hogy ilyen-olyan célból ne volna valóban praktikus, akkor sem tartom túl férfiasnak. Persze lehet csak azért gondolkodom így, mert tudom, hogy távol tartaná tőlem a kiszemelt prédáim, ám mivel Cale nem egy olyan alkat, aki különösebben képes volna akár szexuálisan érdeklődni mások iránt, így végülis igen, érthető, hogy megkérdőjelez. Ha nem ő lenne, és kicsivel több alkohol lenne bennem, mint amennyi most van, elejteném azt a disznó viccet, hogy "De tudod mit lehet még bekapni és szívogatni...?". Így csak somolygok egyet magamban, és meg sem próbálom elképzelni őt abban a szituációban. Nem is nagyon menne, mert ő még az én szemeben is egy különálló faj. Függetlenül attól, hogy a baleset előtti ismeretségünkre nem is emlékszem.
- Jól van, szopogasd csak azt a szívószálat. - hagyom rá egy sokatmondó, elfojtott vigyorral és már felszabadult kezemmel megpaskolom az asztal alatt a lábát.
Félbehagyott kioktatásán kérdőn vonom fel egyik szemöldököm, bár egy kis szünetet követően így is folytatja, ha kicsit másként is.
- Nem is. - csóválom fejem, egyetértően, hogy nem mindig és mindenből lehet pénzt facsarni. Közben már azon gondolkodom, hogy lassan kikérhetném a következő adag whiskyt is, mert így kifogok száradni. - Azért virágot küldhettél volna, jelezvén, hogy te még élsz. - viccelődöm, csak azért is rátéve még egy lapáttal, bár szerintem ezt már igazán nem veszi magára. Tény, hogy már abból is tudtam volna mi folyik ott, de mivel igazából nem is volt rá szükség, mert hamar odébb álltunk, így a csokor is szükségtelené vált volna, ahogy a látogatása is. Jobb is így. Csak had rágjam még egy kicsit a fülét miatta.
Ami pedig a lakcímét és a köztünk lévő ingatag bizalmat illeti, elnevetem magam kijelentésén. Nyilván ő sem tudhatja, mi zajlik a háttérben, de bátran merem állítani, hogy akárhol is érezné azt a bizonyos "hazai pályát", sehol sincs biztonságban. Szemtől szemben sem lenne túl sok esélye, ha csak nem húz elő a zsebéből egy tankot, a puszta kezes harcnál sem volna kiegyenlítő a dolog, hiszen én az edzések és a bevetések miatt is jobb kondiban vagyok, mint Sheldon. De nem kötekszem vele, hisz nincs miért. Elég, ha én tudom, amit tudok, ő pedig maradjon abban a hitben, hogy ez így van. Minden bizonnyal régebben is így volt. Ezen nem változtathatunk, míg egy balszerencsés nap véletlenül rá nem lövök egy épület tetejéről. Na akkor majd magyarázkodhatok.
- Ahh, de az olyan messze van... Munka mellett biztos nem lesz időm kirohangálni oda. - sóhajtom csalódottan és kissé lemondóan, míg rá nem tért arra, hogy azért akad valaki, aki azért közelebb áll hozzá, mint én. Kiemeli kik nem lehetnek, de azért ajkaimra kanyarul egy mosoly.
- Szóval nem a pasid, és nem is a szeretőd. Érdekes, hogy a barátnőt kihagytad. Sőt... már az is, hogy mikor felvetettem az ötletet, hogy szerzek neked, arra sem reagáltál. - rakom össze a nyilvánvalóan röhejes, s csupán csak azt a célt szolgáló elméletet, amivel zavarba hozhatom. - Na és jó nő? Pont olyan... gondolkodás módú, mint te? Csodálom, hogy nélküle jöttél... Minden rendben van köztetek? - vonom fel kételkedően szemöldököm őt vizslatva, noha még nem erősítette meg, hogy tényleg akad neki valaki. Nem elképzelhetetlen, csak hát... ő Cale. Tudtommal eddig is magányos farkas volt. Zombie szerint az uccsó barátnőjét is kinyírta.
- Megértem, ha nem akarsz bemutatni. Elvégre ez a ti magánügyetek. Ne, ne is magyarázkodj... - csitítom el, ha esetleg tagadni próbálná, ami így is egyértelmű, csak húzom kicsit az agyát.
- Hmm, nem, nem válik... - csóválom fejem egy vállvonás kíséretében. - Azt elismerem, hogy most jobban érzem magam, de azért életeket nem oltanék ki... - ha-ha, még a végén ránk szakad a plafon, pláne, hogy mindezt tök magabiztosan állítom, mint egy igazi orvos.
- Hát látod, ha kicsit kevesebbet szántál volna rám, most maradhattam volna olyan. Helyette most olyan csodálatosan nézek ki, mint előtte, és nem győzöm lepöckölni magamról a kiscsibéket. - vigyorgom, ha már ő is így elengedte magát. Igen, tudom, hogy ez elég nagyképűen hangzott, még ha valóban így is van. Aztán figyelmesen hallgattam... volna, ha nem szakítja magát megint félbe egy másik gondolat menettel, aminek igazából túl nagy feneket kerít.
- Csak a pólód miatt, na. Jesszusom, nehogy már emiatt duzzogj... - forgattam szemeim, utána viszont jót nevettem rajta, és lenézve magamra meghúztam kicsit a pólóm anyagát.
- Most komolyan? Felveszek egy pólót és már is rosszfiú vagyok? Én már nem is hordhatok mást csak öltönyt? - kérem számon még mindig szórakozottan. - Attól még, hogy nem akartam családot, nem biztos, hogy nem csúszott be egy-két kalandosabb éjszaka. - somolygok sejtelmesen, bár aztán ki tudja, lehet tényleg így volt. Mai fejjel úgy gondolom, azért biztosan engedtem néha a kísértésnek, mert hát meg van hozzá mindenem.
- Nem magára a folyamatra értettem, bár az elmondottak valóban elég... nem is tudom. Először is, ilyen idősen, ebben a pólóban jobban világítasz, mintha szimpla ing lenne rajtad. Másodszor pedig, ha nem is közlöd a pultossal, hogy kiknek szánod az italt, valakinek biztos szemet szúr, hogy matatsz a hasitasidban, aztán meg a koktélok felett ügyködsz. Harmadszor, ha nem is veszi észre senki, miből gondolod, hogy pont az lesz a kedvenc italuk, vagy azt, hogy elfogadják egy idegentől. Oké, a fiatalok elég faszok tudnak lenni ilyenkor, mert a pia az pia, de lévén, hogy az előbb én is pedofilnak néztelek, szerintem bennük is megszólalna a riasztó. Negyedszerre, ha el is fogadják egy tök idegen, kétes kinézetű alaktól a koktélokat és meg is isszák, egyrészt súlytól, esetleges betegségektől és elég sok mindentől függ kire miként, mikor és hogy hat ugyanaz a mennyiségű szer. Másrészt még félig kómásan is felfog nekik tűnni, hogy egyszerre lettek kábák és már is gyanússá válsz. Ötödszörre, ha el is jutsz odáig, hogy kilépjenek az ajtón, ez egy pub, amit gyakran hagynak el részegek, félrészegek, ami jó pénz a taxisoknak, ergo legalább 4 itt parkol az épület előtt, és még jó néhány a környéken prédára várva. Vagy elhúznak azzal a fiatalok, vagy szemet szúrsz a kocsiban ülő sofőröknek, ahogy rámozdulsz a fiatalokra, ami alapból sem volna helyén való, mivel a titkos barátnőd odahaza vár. Hatodszorra, ha valami eszméletlen csoda folytán eljutsz az elrablásáig, a magukhoz térő kölykök látták az arcod, lesz nyoma a rendőrségnek, a pub-ban és kívül is akadhatnak kamerák az éjszakai kirablások és verekedések miatt, szóval, végig követhetnék a nyomod, és előbb rád bukkannak, mint, hogy egyáltalán csekket írjon neked a hölgyemény, aki elég pénzes és talán korrupt is annyira, hogy ő se féljen bepiszkolni a kezét. - magyarázom neki a vége felé már fejem a vállára hajtva a fiatalokat és a mögöttük lévő pultot fürkészve, hátha valami csoda folytán kikecmereg a kislány onnan és hoz nekem még egy pohár whiskyt. De nem így lett. S ettől függetlenül, ahogy elemeltem fejem a válláról, már ha hagyta, hogy rajta pihentessem, azért megjegyeztem neki, hogy nagyon magam alatt leszek, ha most lelép, és kénytelen leszek vigasz szexbe bonyolódni valakivel. Igyekeztem elfojtani mosolyom, de tagadhatatlanul élveztem, ahogy elkezd vacillálni köztem és a kölyök közt. Zombie szerint általában is ezt játszottuk, mindig kerestem valami kifogást, és végül ki "hisztiztem", hogy az legyen, amit én akarok. Eddig elképzelésem sem volt, hogy ezt miként érhettem el akár egyszer is egy sorozatgyilkosnál, de most, hogy jó pár perce itt beszélgetünk, sokkalta tartom inkább barátnak, mint egykori betegemnek. Valami tényleg lehetett köztünk... Elmosolyodom, mikor láthatóan beadja derekát és fel is pattanok a helyemről, majd kisétálok vele előbb az ő kocsijához. Nem akartam egyből elrontani a dolgokat, mert igazából fogalmam sincs. Azt sem gondoltam volna, hogy engem választ a küldetése helyett. Ezért baj, ha nincs főnököd, mert állandóan változik az értékrended. De azért a kocsinak támaszkodva fél oldalasan végig néztem, ahogy átvedli újabb álcáját, vagy éppen pont most vetkőzik le az előbbit.
- Basszus, Cale, heti legalább egyszer ellátogathatnál egy konditerembe. - bököm finoman oldalba ujjammal, bár legszívesebben a hasára paskolnék. - Így csak sör hasad lesz. Már ha eszel rendesen... - teszem aztán karba kezeim és nézem tovább miket ügyködik, legalábbis míg nem láttam, hogy még a hajával is babrál, amire össze kell vonjam szemöldökeim.
- Nem, abban tényleg, nem de... azért azt se felejtsd el, hogy péntek este van... - lépek oda hozzá egy határozott mozdulattal magam felé fordítom, és egy már könnyedebbel a hajába kócolok. - Úgy nézel ki, mint egy behajtó hétfő reggel. Kizárt, hogy erre bukna a barátnőd... Így még nekem is jobban tetszel, bár a dzsekit még mindig hiányolom... - ó, nem, erről a barátnős témáról ma még biztos nem szállok le.
- Jól van, jól van, akkor sétáljunk. Úgy is jó az idő, és mi is tele vagyunk energiával. - forgatom szemeim mosolyogva, s igazából még örülök is neki, hogy van ez a kikötése, mert még mindig nem tudom mit csináljunk. De bármi is lesz az, azt gondolom, mókásabb lesz, mint megtömni valakit a mosdóban. Miközben elindulunk, azért rá gyújtok és őt is megkínálom, hátha kér.
- Valld be őszintén, Cale, amíg abban a tudatban voltál, hogy meghaltam, és így megúsztad a kioktatásaim meg az ehhez hasonlókat, jobban érezted magad, mint most, hogy tudod, megint nem úszol meg? - sandítok rá a füst kifújása után. - Ne mond nekem, hogy pont ez hiányzott neked, mert menten a falra mászom... - nevetem, mert ennyire még ő sem lehet őrült. Ha igaza van Teddy Bear-nek, akkor elég komoly agytúrkász voltam, és jobbára, mint valami prédikátor mindenkit megpróbáltam megtéríteni a maga módján. Az pedig biztos nem volt túl kellemes.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyKedd Márc. 28, 2023 6:19 pm


Cale and Shane


Felpillantottam a fickóra, mikor az megjegyzést tett. Szeretné ő, ha én mást szopogatnék. Bizonyára csak irigy a szívószálra. "Álmodozz csak Websy" gondoltam magamban és akaratlanul is de pimaszul elmosolyodtam.
-Komoly? Azt hitted meghaltam?-Nevettem fel harsányan a gondolaton.-Braxton vagyok édesem, engem nem lehet csak úgy eltenni lábalól. Nem tanultad még meg, hogy halhatatlan vagyok?!
Mikor felveti a barátnő lehetőségét szemeim kikerekednek, döbbenten meredek előre. Igazán megkérdeztem volna, hogyan szed ennyi hülyeséget ilyen hamar, de végül lemondtam róla. Még a gondolat is röhejes volt, hogy én és egy barátnő. Igaz, a Fahryeval való kapcsolatomat is sokan félre értették, hiszen egyszer sem feküdtem le vele. Még a gondolat is abszurd volt, hogy szerelmi, vagy szerető viszony legyen köztünk. Persze ő törte magát, próbálkozott, de nem tudtam rászedni magam, pedig egész jó csaj volt. Sosem érdekelt igazán. Nem mondom, hogy nem kedveltem, mert az hazugság lenne, de nem volt semmi komoly érzés, vagy ágyban történő esemény, ám egy szinten bíztam benne. Talán ezért is fordult ellenem, mert nem kapta meg, amit akart?
Nem tudtam eldönteni, hogy csak ugrat és ő se gondolja komolyan a hablatyát, vagy maga is elhiszi ezt a sok lükeséget. Már éppen helyre akartam tenni a képet a fejében, amikor leintett. Akkor nem mondtam semmit, hagytam, had ringassa magát a hülyeségeiben. Ha Voltaire barátom ezt hallaná, lehet szakadna a röhögéstől. Elvégre róla volt szó, ő volt a bizalmasom, de vele sem volt komolyabb kapcsolatom egyszerű baráti és munkaviszonynál. Régi jó barátok voltunk és ő segítette a felépülésem a tűz után, továbbá nem is azért tudta hol lakom, mert megmondtam, hanem mert ő is részese volt az építkezésnek, amikor az új, Brooklyni házam épült.
-Nem duzzogok.-Jegyeztem meg és valóban nem is vettem zokon, hogy Kentezett engem. Csak tettem egy megjegyzést.-Azt viszont nem mondtam, hogy nem hordhatsz öltönyt, de tény, hogy az jobban állt. De ezt legalább könnyebb leszedni rólad, ha valaki esetleg sírni akarna veled a mosdóban. Praktikus.

Figyelmesen, bár kissé unottan hallgattam, ahogy Shane ízekre szedi a tervemet az emberrablásra vonatkozóan. Persze nem zavart, had élje ki magát, sőt, talán még hiányzott is a kioktatásra.
-Egy kétes kinézetű pedofilnak nézek ki ebben a ruhában? Amúgyis, eléggé elmúlt már húsz is, ez nem pedofilia, nem kiskorú már. Nem egy tizenkét éves fiúra akarok rárontani és amúgysem akarom megdugni, csak a kasszás anyjáról van szó. De mindegy, hanyagoljuk a témát.-Legyintettem. Megpaskoltam az arcát, miközben azt a lányt figyeltem, akit ő is. Valami rémlett. Áh, ez az a liba, aki bepróbálkozott nála, csak akkor háttal volt nekem és nem ismertem rá.
-Elég jó taktika. Úgy pattintod le azt a fiatal kis fruskát, hogy eljátszod, hogy egy pár vagyunk. Nem rossz. Tipikus amerikai megoldás.-Jegyeztem meg, mintha én nem lennék amerikai, hanem valami brit turista.
Kicaplattunk a kocsihoz, én pedig átöltöztem, de ezt sem mehetett úgy, hogy ne kapjak valami "bókot". Tipikus Shane. Mindent meg kell jegyeznie. Ráadásul azt hiszi a retro facebookon van, ahol még lehetett bökdösni.
-Tán nem tetszem? Akkor mehetsz vissza nézegetni a hölgyeket a bárban.-Jegyeztem meg neki, bár most nem tűnt hisztisnek a hangom. Általában megkapom, hogy edzenem kéne, meg, hogy sovány vagyok és mindig el is határozom, hogy gyúrni fogok, hogy visszakapjam régi erős testem, de végül mindig más dolgom akad. Amúgyis, nem kell kigyúrtnak lennem, ha van pisztolyom. Azzal minden izomkolosszus felett előnyt élvezek.
Nagyban a hajammal voltam elfoglalva, amikor hirtelen maga felé fordított. Hirtelen azt hittem meg akar csókolni, arcomra ki ült némi döbbenet. A filmekben is mindig így kezdődik. Bár a nap folyamán többször is tett furcsa utalásokat rá, hogy talán bejövök neki, most pedig azzal jött, hogy tetszem neki? Furcsán zavarban éreztem magam, csak nem akar rám mászni? Az amúgyse vallana rá. Nagyon komoly lehetett az a fejsérülés, Dr. Seyfield nem volt elég alapos.
Picit zavarban voltam, nem tudtam mit kéne most mondanom, vagy tennem, ám kissé morcossá váltam, amikor tönkre vágta a frizurám.
Zsebre vágott kezekkel indultam el a sétára, bár még mindig össze-vissza álltak a gondolataim. Mi ütött ebbe az alakba? Mindig is furcsa figura volt, de ennyire?
-Még mindig nem dohányzom. Neked se kéne. Büdös és káros.-Mondtam, majd pimaszul elmosolyodtam.-Nade várjál már. A szívószál szopkodás az gáz, de ha cigit szopkodsz, az nem? Na szépen vagyunk.
A kérdésén elgondolkodtam.
-Egy kicsit hiányzott.-Feleltem. Elég jól el lehetett vitatkozni vele, mókás perceket szültek, bár igaz, hogy néha az agyamra ment. De már nem is tudnám elképzelni a kioktatásai nélkül, ez már a védjegye.
Tán akaratom ellenére tettem, vagy félig-meddig tudatosan, de megnéztem magamnak egy kicsit. Relative rég nem láttam már, de semmit sem változott. Akkor sem értettem és most sem, hogy mi szüksége egy orvosnak ennyi izomra, mint, ami rajta van. Oké, jó pasi lesz tőle, nem tudtam vékonyabban és karcsún hogy festene, de valahogy azok a pszichiáterek és pszichológusok, akiket én ismertem előtte, azok nem így festettek.
Csendben lépkedtem, elnéztem egy másik irányba, mintha csak a várost szemlélném. Igaz, még nem jártam erre, vagy csak nagyon keveset, így tán még hiteles is voltam.
Olyan, mint régen, mégis másabb. Tényleg ennyire átértékelte az életét? Rájött, hogy eddig nem élt, csak dolgozott és most próbál új életet kezdeni, még mielőtt kiöregedne? És mi ez a furcsa nyomulás? Vagy csak én érzem annak? Soha nem beszélt így velem, nem állt így hozzám. Bizonyára nagyon hálás lehet, amiért megmentettem, de ezt ő is megtette velem.
Tény volt, hogy voltak irányában gyengéd érzelmeim, de azt megtartottam magamnak és nem is képzeltem volna el soha, hogy bármi is legyen köztünk. Ez a pasas kikészít. Még a végén megélem, hogy itt szerelmet vall, vagy én leszek a pasas a mosdóba, aki együtt sír majd vele. Ha nem tudnám, hogy ő valóban Shane, azt hinném, hogy valami testrabló átvette a helyét.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyKedd Márc. 28, 2023 8:07 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Hát, hogy nem úsztad meg ép bőrrel az tuti, így igen, felvetődött bennem, hogyha nem is ott rögtön, hiszen akkor kivitt volna kórházba, de utána levadásztak vagy ilyesmi. Azt se tudom, mi történt azokkal, akik megtámadtak. - válaszolom, de nem hangosabban, mint a nevetése. Igazából nem is érdekel kik voltak, mert azóta megváltoztam, és ha még netán mindig fenik ránk a fogukat, én szívesen összefutok velük.
- Álarc mögé bújni, nem halhatatlan, inkább... gyáva. De legalább nem lett belőled Freddy Krueger. - mosolygom, mielőtt nagyon magára venné a megjegyzést, amit már így sem tudnék vissza szívni. Ugyan, ha valóban olyan elnéző, akkor ezeket ár fel sem veszi. Ellenben én nehezen fogom tudni megállni, hogy ne feszegessem a határaink.
A barátnője felől érdeklődve, amit én magam sem hiszek el, szemforgatásával erősít meg, miszerint valóban nincs neki. Ez... nem meglepő, csak elszomorító. Biztos akadna egy-két pénzéhes, vagy hatalom fétises hölgyemény. Vagy pasi... mert igazán abban sem vagyok biztos, hogy nem biszex, vagy homo. A viselkedéséből minden kitellik, ahogy az is, hogy akár aszexuális. Általában nem poénkodik a szexxel, ami sokat mondó. De nem vagyok én dilidoki, hogy analizáljam. Legalábbis már nem. Nem vártam meg, míg reflektál rá, mert tekintete mindent elárult, de azért kíváncsi lennék, hogy ki az a titokzatos idegen, aki előrébb helyez nálam, még sem vele mulatja az időt. Majd kutatok egy kicsit.
Örülök, hogy nem veszi magára a pólós dolgot is, mert nem szántam én azt elefánt dolognak, viszont azon jót nevetek, amit a póló praktikusságáról mond. Pláne, hogy én a "sírás" mögé teljesen más dolgot értettem, mikor mondtam és értek most is. Az nem baj, ha ő esetleg nem érti, de attól még vicces. Amikor a tervének apróbb hibáiról beszélek, a kioktatáson kívül azért igyekszem óvva inteni, illetve arra buzdítani, hogy tanuljon ezekből, mert lehet egy nap a figyelmetlensége okozza majd vesztét. Superman sem halhatatlan, ezt sosem árt a fejünkbe vésni.
- Hát öhm...  alapból talán annyira nem feltétlenül... - de, de bizony igen - viszont tálcán négy koktéllal, egy barátságos mosollyal, ahogy az italokat puszta jófejségből felajánlod a fiataloknak... hááát... Végülis... lehetsz valami nagyon kiöregedett egyetemista is, aki így próbál barátkozni a.... őőő... uhh, nem sajnálom, egyszerűen nem tudok mentséget felhozni az érdekedben. Igen, szerintem úgy festenél, mint egy pedomackó. - bólogatok őszintén bevallva végül, mert akárhogy próbáltam csűrni-csavarni, menteni a menthetőt, ezen segíteni nem lehet. Az ing jobb választás lett volna. - Az mindegy. - legyintek arra, mennyi idős. - Az erőszak akkor is erőszak. És mivel nincs a homlokodra írva mit szeretnél, így mindenki abból indul ki, amit lát. Az pedig ilyen helyzetben általában nem az, hogy váltság díjért elrablod, hanem, hogy kipróbáld, milyen szűk helyekre férsz be, ha érted mire célzok... - vigyorodom el, és csak a továbbiakban el nem fogyasztott alkoholnak köszönhető, hogy ennél disznóbb már nem leszek tán. A fiatalkorúak, de sokszor még a 20 éven aluliak nálam sem opciók, de egy annál idősebb, függetlenül attól, mennyinek néz ki, miért ne? A cipőboltban sem a cipőre nyomtatott számnak kell hinni, hiszen mindenki felpróbálja kényelmes e, jó lesz e. Én elveszem, amit akarok, cserébe tapasztalatot adok, ami mellett, azért ők sem szoktak panaszkodni.
- Nem őt nézem, hanem a pult mögötti leányzót, aki már tudja, hogy whiskyn élek. Bár ez nem egy kávézó, nem fogja újra tölteni, szóval csak elképzelem. - mosolyodom el, majd rá is nézek Cale-re. - Nem merne idejönni, mert tudja, hogy választottam, és mivel eléggé megkérdőjelezhető ennek miértje miattad, ezért nem is próbálkozik, maximum duzzog és bánja, hogy kunyerálás helyett nem rögtön az ölembe ült. Szerencsémre. Mert lebuktatta magát. - forgatom szemeim, hálát adva az égnek, hogy kiderült a kora, mielőtt még megtanítottam volna repülni.
Mikor kiléptünk a friss esti levegőre, egyből kihevertem, hogy nem jutott több a poharamba, de azért a ciginek nem tudtam ellenállni. Előtte azonban végignéztem ő nagyságának öltözködési rituáléját. Hát igen, azért ingben egészen más, mint pólóban, de én még most is azt mondanám, hogyha tehetné, szerezzen be egy fekete dzsekit. Nem kell, hogy bőr legyen, de kényelmesebb és lazább. Még itt sem tudom megállni, hogy piszkálódásaim ne hangoztassam, bár még mindig egészen jól elviseli. Ez tetszik. Most vagy volt köztünk tényleg valami ki nem mondott, komolyabb, vagy lassan ki fog alakulni. Utóbbi azért volna kellemetlen, mert annak sajnos gátat kell szabnunk, lévén, hogy már én sem vagyok az, aki elvileg voltam, és mert a városban is csak azért vagyok, hogy kifosszam az információkból a nagykutyákat. Ma viszont szabad vagyok, így nem félek neki szentelni figyelmem. Még a haját is megrendezem, pontosabban inkább rendetlenebbé teszem, mint, aki tényleg letudta mára az irodai munkát. Na azután már érezhetően durcizott egy kicsit, de majd elengedi. Mi ez, ahhoz képest, amiket odabent mondtam neki. A ciginek viszont nem tudok nemet mondani.
- Azt hiszem a káros rád is vonatkozik, még is bevonzzuk egymást, szóval... ennyi belefér... - vigyorgom fogaim közt a cigarettával. - Egyszer már megmentetted az életem. Ki tudja, talán a cigivel is így leszek...
Felvetésén, ahogy összehasonlítja a szívószálat és a cigit újfent felnevetek. Ügyes, nagyon ügyes! Jaj ez tetszett! Csak van egy kis bökkenő...
- A cigi tartalmát nem nyeljük le utána, te kis butus... - nevetek tovább, éppen csak nem tüdőzöm le a füstöt, mert addig az ujjaim közt pihen az égő cigi. Egy pillanatra úgy érzem magam, magunk, mint két utcát járó, kóbor eb. Én a nagy rottweiler vagy cane corso, ő meg a kis cairn terrier, akit nem kidobtak, hanem maga szökött el, mert nem volt neki elég a kanapén fekvés, meg a kandalló. Visszatérve a valóságba, a válasza igen csak meglep. És inkább kellemetlenül ér, mint sem jól. Nem azért, mert kevésre tartanám magam, de kétlem, hogy a mostani énem ne volna jobb. Komolyan? Hogy hiányozhat valakinek a folytonos kioktatás? Ez a pali aztán tényleg nem semmi. Egy pillanatra meg is állok, bár nem feltétlen a döbbenettől, de így felé is fordulok, miközben hitetlenkedő arcot vágok.
- Ez még viccnek is rossz. - csóválom fejem, majd kicsit tovább haladunk, és egy kukánál újfent megállok, hogy elnyomjam a cigim. Na nem azért, hogy onnantól ott dekkoljunk. A valóság az, hogy hugyoznom kellett, azt pedig, mint neves orvos nem tehetem meg az utcán. Egy panel tömbnél állunk meg.
- Sajnálom, hogy nem kerestelek... - pillantok rá végül, miközben elülső farmer zsebeimbe csúsztatom kezeim. - Pedig érdekelt mi van veled, azok után, amik történtek. - legyen az bármi is. Azt tudom, hogy sok faszság történt velünk, de oly annyira nem mentek bele a részletekbe, csak, hogy  megmentettük egymás seggét, pedig még csak annyira jóban sem voltunk. A bizalomról nem is beszélve.
Közben elsandítok a második emeleti résnyire nyitott ablak felé, ahol jól kivehetőek a mozgolódó árnyékok, és az, hogy az ott lakók nem alváshoz készülődnek, hanem buliba indulnak.
- Mondjuk az kurva élet, hogy pórázra fogtalak volna az ámokfutásaid miatt... Szóval, lehet nem is baj, hogy volt egy kis szünet köztünk... - pillantok vissza rá elvigyorodva, mintha épp a szakításunkról csevegnénk. Bár arról is elég könnyeden. Közben a lámpát eloltják és pár perc múlva két alul öltözött fiatal hölgy hagyja el az épületet. A nagyjából megsaccolt időt tekintve, őket láttam odafent. Szóval szabad a pálya. Illedelmesen lépek oda és fogom meg nekik az ajtót, mintha csupán én is itt laknék, majd intek fejemmel Cale-nek.
- Na gyere. - szólok is oda neki, és remélve, hogy nincs ellenére, előre engedem, majd én is belépek. Lépcsőzni most nincs kedvem, így liftezünk a másodikig.
- Ó, basszus, majd el felejtettem. Majd küld el az e-mailomra a számod, hogy mindig meg legyen, mert így nehéz lesz felvenni veled a kapcsolatot később. - még viccnek is rossz, de nem kell tudnia, hogy Kittynek egy csettintésébe és néhány kattintásába kerül az infó. - Nem vicceltem a pénzzel, tényleg visszaadom. Nem szeretek tartozni. - tettem hozzá, míg a liftre vártunk. Bár nem csak ezért kellett az elérhetőség. Lehet majd még fogunk együtt lógni.
A liftben is előre engedem, mert remélem velem tartott és tart, hogy aztán magunk mögött becsukva a lift ajtót is, rányomjak a második emeletet jelző gombra és felé fordulhassak. Nem mondom, hogy nem szórakoztató, ahogy olykor zavarba jön, és ez valahol még imponáló is a magam fajtáknak, ezért nem tudom megállni, hogy ne hozzam néha helyzetbe. Na meg kíváncsi is vagyok, mit reagál bizonyos szituknál.
- Azért egy dolog még mindig nagyon érdekel. - vonom össze szemöldökeim, mintha most is fejem törném a válaszon, helyette közelebb sétálok, bár a liftben amúgy sincs túl sok hely, így két lépés után éppen csak nem éri bakancsom az ő cipőjének orrát, kezeimmel viszont a lift falának támaszkodom hirtelen, közre fogva őt. Részben, mert a kezeit nem fogom le, és ha nagyon akarna, a karom alatt is kibújhatna, vagy akár azt is kinézem belőle, hogy kést nyom a hasamhoz, hogy távolabb tartson. Ha nem, akkor arcommal is megközelítem annyira, hogy centikre legyen az övétől.
- Miért mentettél meg? Hagyhattál volna meghalni, nézhettél volna másik doki után. És ne mond nekem, hogy mert én is megmentettem a hátsód. - kérdem, mert ez lehet, ahogy eddig most is örök talány lesz. Lehet ő maga sem tudja, de engem még is érdekel, noha nem oszt nem szoroz már. Nem ad annyi bizalmat, hogy elárulja a címét, de, mikor alkalma lett volna rá, hogy ott hagyjon, nem tette. Pedig még csak meg sem róhatták volna emiatt, hisz ő is csak elszenvedője volt az egésznek. Nem a részegség miatt törtem a magánszférájába, mert nem vagyok még csak spicces sem. Én döntöttem így. Lehet, hogy van egy kis whisky szagom, de ahhoz képest, amilyen szagok terjednek manapság a liftekben, szerintem semmiség. Nem tudom eljutunk e a válaszig, vagy történik e valami, de mikor megáll a lift, én is teszek néhány lépést hátra. Nem áll szándékomban megerőszakolni vagy ilyesmi, csak játszottam kicsit. Reméltem nem veszi ezt sem zokon, ha viszont úgy veszem ki a jeleiből, hogy igen, nyilván leállok ezekkel a félreérthető jelzésekkel.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyKedd Márc. 28, 2023 9:23 pm


Cale and Shane


Tény volt, hogy nem úsztam meg ép bőrrel. A baleset okozta könnyed sérülések és egy-egy kisseb golyó ütötte sebem volt az akcióban, de még mindig jobban jártam, mint azok, akik ránk támadtak. A Krueger viccet elengedtem a fülem mellett, ahogy a gyávaságot is. Már megbeszéltük ezt egy párszor, nem volt sok kedvem egy lerágott csontot szopogatni, annál értékesebb az időnk. Ahogy nem éreztem szükségét arról beszélni sem, hogy pedig kinézetem volt, vagy sem, meg, hogy mi az erőszak és mi nem. Ha valaki tisztában van a törvényszegés művészetével és lehetőségeivel, akkor az én vagyok, mindennel tisztában voltam, és itt nem is arról volt szó, hogy erőszak-e vagy sem, sokkal inkább azon pedofilia vagy sem.
Elraktároztam a whiskey információt és a nőről alkotott véleményt is meghallgattam, de azt elengedtem, számomra nem volt hasznos. Az, hogy Shane nagyban whiskeyzik, az már hasznosabb volt, noha én a magam részéről még mindig a turmixokat és koktélokat részesítettem előnyben.

A bár légkörét magunk mögött hagytuk, én pedig valamicskét frissültem ezáltal. Jobban éreztem magam az utcákon a friss levegőn, mintsem bent az alkohol szagban és a sok hülye suhanc társaságában.
-Ugyan Websy, hogy én káros? De kérlek. Hiszen én vagyok a legjobb dolog, ami történhetett veled.
Megvártam, amíg elnyomja a csikket, utána, mikor megindult én is megindultam.
-Csak a szokásos. Tudod, az én életem nem sok mindenről szól. De nem, mintha a tiéd érdekesebb lett volna. Egész nap a sok hülyét hallgatni, a panaszokat, nyafogásokat és játszani nekik a támaszt, pedig tudod, hogy nem te fogod megváltani az életüket. Szánalmas egy dolog. Ez a jó az én mesterségemben. Nem kell játszanom a reménysugarat.-Mondtam, noha ez kicsit kamu volt, hiszen volt már rá példa, hogy hitegettem egy-egy áldozatot azzal, hogy élve távozik, aztán mégsem úgy lett. Viszont nekem sosem volt lelkifurdalásom, ha valaki pórul járt.
A póráz dolgon csak nevettem egy jót. Valahogy nem hittem benne, hogy megtörtént volna. Bizonyára nem engedtem volna.

Tekintetemmel követtem, ahogy egy panel ajtaján át besurran és engem is int magával. Követtem őt, bár nem tudtam, hogy mik lehetnek a tervei. Csak nem rátörünk egy szerencsétlen házaspárra és lemészároljuk őket? Vagy ide fog "haza"jönni a Hollow fiú és itt fogjuk várni, hogy aztán rajta üssünk? Nem. Az nem Shanere vallana. De kit tudja, már más ember, mint volt, lehet meg akar lepni valami széppel.
-Rendben, ha hazaértem megírom neked.-Bólintottam.-A pénz nem szükséges. Vedd... hogy is mondják ezt... jótékonykodásnak. Hú, de fura kimondani ezt a szót.-Nevettem. Hát ezt is csak szökő évente egyszer mondom ki.
A kényelemnek örültem. Lift. Nem szívesen lépcsőztem volna, még ha csak két emelet is. Szerettem a praktikus dolgokat, a lift pedig ilyen volt. A séta az egy dolog, a lépcső már sokkal fárasztóbb és balesetveszélyesebb is
Shane felé pillantottam, mikor felhívta figyelmem, hogy még mindig vannak számára megválaszolatlan kérdések.
-Kérdezz bátran.
Váratlanul ért, hogy közre fogott, nem tudtam mire vélni. Az pedig kifejezetten kellemes és egyben kissé kellemetlen volt, hogy belemászott az arcomba. Éreztem némi pia szagot, de azt is éreztem rajta, hogy teljesen józan. A whiskey illata enyhén kellemetlen volt, de annyira nem tudott zavarni, hiszen mégis csak Shane volt az, aki betört az aurámba.
A közelsége és a kérdések hatására minden erőlködésem ellenére elpirongtam magam. Éreztem, hogy kicsit kiver a víz. Izzadt az arcom és a tenyerem és egy szinten elesettnek éreztem magam, ahogy az izmos test "fölém" tornyosult. Még ha nem is volt nálam magasabb, akkor is kicsinek éreztem magam.
Kellemetlen volt, nagyon is. Beharaptam ajkam és éreztem, hogy bármilyen mentséget is akarnék felhozni, nem fogom tudni megvezetni. Jobb kezemmel a bal csuklómra fogtam, mint a diákok, akiket a tanár feleltet, de nem tanultak semmit az órára. Kedvem támadt volna elfutni, de tudtam, hogy úgyse hagyja, de nem is lett volna hová. Válaszokat várt tőlem, én pedig néma voltam. Mit mondhatnék neki? Kellemetlenül éreztem magam, már már nevetségesnek festhettem, ahogy ott állok, mint egy rakás szerencsétlenség, de nem akartam, hogy kiröhögjön engem. Bőven elég volt, amikor sírni látott, nem kerülhettem újra kellemetlen helyzetbe előtte, pedig már most nyakig benne voltam.
A lift megállt én pedig lehajtott fejjel álltam, csendben, nem néztem rá fel. Az ajtó kinyílt, én pedig elfuthattam volna. Elfutni Shane és a válaszok elől. Lehet azt kellett volna tennem, de nem tudtam megmozdulni, mintha kikapcsolt volna bennem minden reakció.
Féltem választ adni neki. Ha elmondom neki az igazat, akkor mi lesz? Lehet nyomban itt hagy engem, én pedig újra elvesztem őt, amit a legkevésbé sem akartam. Biztos úgy lenne, de most, hogy újra vele lehetek nem engedhettem őt el. Egész életem legfontosabb szereplője volt, még ha ő ezt nem is tudta, vagy érezte. "42" év után végre találtam valakit, akivel tényleg igazán boldog lehetek, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, még ha kicsit cikiz és ki is oktat, aki kiegészít és az lehetek mellette, aki. Szeretem a személyiségét, szórakoztat, még ha néha elég tudálékos is volt. És jó humorú volt, intelligens és tényleg elfogadott és kitartott mellettem, még az életemet is neki köszönhettem. Támogatott, sok mindent köszönhettem neki. A fenébe is, de biztonság érzetet, nyugalmat és boldogságot adott nekem! Ő volt az egyetlen biztos pont az életembe, akire képes voltam máshogy tekinteni, mint a sok jelentéktelen emberre, akik jártak-keltek a városban.
A doki lassan kimászott az aurámból, ami mintha magamhoz térített volna. Rá emeltem a tekintetem, majd megtettem annyi lépést, amennyit ő tett, miközben az ajtó újra ránk zárult. Nevetségesnek éreztem magam, mint valami tini az első szerelmével. Szinte rosszul voltam magamtól és kavarogtak bennem a jó és rossz érzések, de szorosan, talán túlontúl birtoklóan magamhoz öleltem és vállára hajtottam a fejem.
Mit mondjak, hogy fogalmazzak? Egyre azon gondolkoztam, hogy fejezzem ki magam.
-Mert az egész nyomorúságos életben, amiben élek, te vagy a legfontosabb nekem! És talán örökre az is maradsz nekem, legyen bármi is ezek után. Eddig is így volt és eztán is így lesz. Részemről biztosan...




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyKedd Márc. 28, 2023 11:58 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Azt hiszem mindkettőnk elmondhatja, hogy a kinti levegő jobb, mint bent ülni. Egy ideig az se rossz, de általában oda azért megy be az ember, hogy igyon és felszedjen valakit. Mi már felszedtük egymást, és ha nem is a szoba a cél, örömöt már nem okozott volna az ott lét. Pláne, mert Cale-nek is meg volt a mai programja, ergo, én majdnem magamra maradtam. De végül mindketten jól döntöttünk, még ha nem is voltam benne biztos, hogy engem választ. Igen, úgy gondolom, hogy ennek bizony oka van, és nem az, hogy dokiként kezeljem.
Megjegyzésére felnevetek, főleg, mert elég abszurd kijelentés volt ez részéről.
- Hát eleinte nem így éreztem, és tutira te sem... De tény, hogyha nem keresztezzük egymás útját, akkor most valószínűleg mindketten halottak lennénk. - magyarázom somolyogva, bár ha jobban belegondolok, csak egyikünk volna halott, az meg ugye kérdés a múltat illetően, hogy melyikünk is.
- Hát mindennek meg van az árnyoldala, ez tény, de valahol azért csak jobb vagyok, mint egy doboz pirula... - forgatom szemeim, mert legszívesebben magamat is szembe röhögném, hogy olyasmiért kell kiállnom, amivel én sem értek egyet. Bár, abban azért vitába szállnék, hogy nem e változtattam bizonyos emberek életén. Lehet, hogy körme alatt még ott a tegnapi áldozata vére, de a jelen pillanat bizonyítja, hogy Cale is megváltozott. Szóval valamit tényleg tudhatok. Abban viszont egyetértek, hogy másokat hallgatni órákig rohadtul unalmas és idegesítő. Ha valakinek baja van, ne panaszkodjon, hanem változtasson rajta.
Sétánk végül egy panelháznál ért véget. Bár általában jól rögtönzök, ha bevetésen vagyunk, most nem a szórakoztatásunk volt a főbb cél, mint sem, hogy dobjak egy sárgát. Nyilván így is kicsit elengedtem magam, ami szemet szúrhat egy-két ismerősnek, ha megláttak, de azt kimagyarázom azzal, hogy gyászolok, vagy, hogy megismertem valakit. Azért, mert nem bújok folyton az aktákat, mert nem ülök a betegeim ágya mellett, nem vádolhatnak meg, vagy bélyegezhetnek meg. Emberből vagyok, s nekem is szükségem van a kikapcsolódásra, ami olykor egy üveg sör, máskor pedig egy régen látott sorozatgyilkos baráttal való séta.
Bíztam benne, hogy a lányok másnap reggelig nem találnak haza, mert akkor lehet kicsit tovább elidőzünk majd a lakásban, mint egy pisi szünet.
- Háát... igen... - értek vele egyet visszafogottabban nevetve azon, mennyire idegen tőle ez a fogalom. Nem csak maga a kiejtését furcsállom benne, hanem azt, hogy ennyire nagylelkű velem, hol ott a pub-ban még emlegette, hogy pénz gyújt. Talán nem volna sok, ahhoz képest, amit elszeretne érni, de akkor is. Valóban teszünk ilyen nemes gesztust a barátok felé, csak, hogy itt nem néhány dollárról van szó, és úgy gondolom, azért valamivel jobban szereti a hatalmat, mint mondjuk... engem. Ez megint elég furcsán hangzott, szóval nem is mennék bele, még elméletként sem. Szakmai ártalom lehet, mert hajlamos vagyok túlagyalni ezeket a dolgokat.
Örültem, hogy nincs ellenére a lift, mert teli hólyaggal még felfelé futkározni kész kínzás volna. A lift viszont jó lehetőséget adott arra, hogy megint kicsit kimozdítsam a komfortzónájából, amit a vállamon ülő kisördög miatt meg is tettem. Nem akartam bántani, és utólag belegondolva lehet, hogy kicsit tényleg messzire mentem, de a kikényszerített válasz helyett, egészen meglepő reakciókat kaptam tőle. Abban a percben eltaszíthatott volna - súlyom tekintve legalábbis megpróbálhatta volna -, ahogy megközelítettem, de nem tette. Lehet azért, mert beakartam bizonyítani, hogy bátrabb, és hogy valóban nem fél tőlem, mert simán ki tudna belezni a késével, ami minden bizony kéz közelben van, ám végül egyik elképzelés sem kapott helyett a valóságban. Tényleg tudni akartam, hogy egy gyilkos, aki szórakozásból öli az ártatlanokat, miért hagy életben, sőt mi több, ment meg olyasvalakit, aki végtére is az ellensége. Vagy is annak kéne lennie. Mert az őrültek ellenségei az orvosok... Még ha baromság is az egész.
Néhány centire az arcától hallottam, sőt a saját bőrömön éreztem lélegzet vételének egyenletlenségét, olykori remegését, ami fakadhatott volna félelemből is, de látva, ahogy a hiányos étkezéstől sápatag bőre végre megszíneződik, és heves ellenkezés helyett, megjelentek az első verejték cseppek a homlokán, inkább éreztem rajta azt a fajta izgalmat, amit akkor érzünk, mikor közel érezzük magunkat egy várva várt pillanathoz, csak félünk, hogyha elkapkodjuk, elvész a varázsa. Hiába érdekelt a válasz, a reakciói hamar elvonták figyelmem róla. Nem azért húztam az időt, mert féltem bármi mást megtenni, egyszerűen nem voltam benne biztos, hogy ennek így kell e lennie. Hiába voltak nyilvánvaló jelei. Ha tévedek, elcsúszok a banán héjon, és lehet katasztrofális következményei lesznek. Aztán jött egy pillanat, mintha csak elszégyellte volna magát, mintha menekülni akart volna vádló tekintetem elől, pedig nem vádoltam én semmivel, csupán a választ akartam tudni. Hazudhatott is volna, rávághatott volna valami poént, ami után nyilván legyintve a dologra elhátráltam volna. De nem tette. Tudta mi a válasz, csak megosztani nem akarta. Az nem lett volna titok, és annyira meglepetés sem, ha közli velem, hogy úgy gondolta, majd maga mellé állít és, mint valami elcseszett Batman és Robin, öljük a politikusokat, meg tömjük a zsebünket. De a lift megállt és egy halk recsegő csengés után ki is nyílt az ajtó. Válasz nélkül maradtam, én pedig meg lehet némi csalódottságot okoztam azzal, hogy nem tettem többet. Elhátráltam a lift mögöttem lévő faláig, és bevallom kicsit megijedtem, hogy miattam összeomlik. Nem tudom volt e már rá példa, de most úgy éreztem a liftben átléphettem egy határt, ami megváltoztatott dolgokat. Még nem tudom, hogy jó vagy rossz dolog ez, csak azt, hogy más, mint előtte. Lehet ezúttal tényleg megbántottam, noha a jelek nem erre utaltak, még is némasággal büntetett. Már csukódott be az ajtó, én pedig szóra nyitottam volna a szám, hogy bűnbánóan az erőszakosságom miatt bocsánatot kérjek, mikor nem kis meglepetésemre megölelt. Ölelt? Dehogy, úgy szorított, mintha ezer év után most találkoznánk újra, vagy mint, aki azt hitte el fog veszíteni, és idő tájt rájött, hogy végülis nem is voltam olyan rossz társaság... vagy barát. Talán ilyenkor kéne megtörténnie annak, hogy villámcsapás szerűen visszatérnek az emlékeim, de nem így történt. Nem is ragaszkodtam hozzájuk, és nem is bánom. Viszont örültem Cale-nek. Nem telt el néhány röpke másodperc és én is visszaöleltem. Egyik kezem a hátára simítottam, míg másikkal feljebb a tarkóján, egészen a hajába, amibe, ha nem is belemarkoltam, de közéjük fúrtam ujjaim és igen, voltam olyan elvetemült, hogy kihasználva ezt, én is közelebb hajoltam, bár csak oldalt simítottam arcom a fejéhez. Nem hagytam figyelmen kívül, amit mond, de egy pillanatra, azért hagytam magam elmerülni az illatába, amiben keveredett a pub jellegzetes füstös illata, a kölnie, az én parfümöm és még azt is megmerném esküdni, hogy a samponját is kiérzem. Ezek után pedig csukott szemmel is felfogom tudni ismerni. Egyszerre találom vallomását meghatónak és viccesnek. Utóbbit azért, mert a pub-ban még arról beszélt, hogy simán ki tudna nyírni. Meghatónak meg hát... ne már... elég csak ránézni. Mint egy magára hagyott kisgyerek, akit még nevelő szülei is csak az utána járó pénz miatt viselnek el. Őszintén már abban sem vagyok biztos, hogy Cale-nek volt e valaha kapcsolata. Nem akartam, hogy ezek után túlságosan maga alá kerüljön, mert úgy érzem, az ilyen őszinte megnyilvánulásai után nem, hogy boldog, de inkább depresszióssá válik. Mintha attól félne, hogy mindezt ellene fordítom.
- Tudtam én...  - szólalok meg eleinte halkan, majd elmosolyodva hallhatóbban. - Tudtam én, hogy nem vagy pedomaci... - vigyorodom el végül, és elemelve a fejem tőle, megpróbálok az álla alá nyúlni, hogy magam felé fordítsam. Az a jó abban, hogy nincs köztünk 10 centi különbség se, hogy nem kell hajolgatni. Így pedig gátlás nélkül rátapadtam ajkaira. Nem vagyok benne biztos, hogy ez szerelmi vallomás volt, sőt! De tőlem eddig sem állt távol a dolog, és a kényeztetés sincs ellenemre, akkor sem, ha a másik fél tapasztalatlan. Legalább jó tanára lesz. Holnap meg ráérünk fogni a fejünk, hogy mekkora marhaságot műveltünk, mert, hogy már most tudom, hogy ez az, és biztos vagyok benne, hogy ő sem gondolja másként. Mint egy elbaszott Rómeó és Júlia, csak itt mindketten az életünkkel játszunk, és ha úgy vesszük, nem is egy oldalon állunk. Nem kezdhetek ki vele, mert van egy főnököm, akinek minden szava szent. Neki pedig életcélja, ami ütközik az enyéimmel. Hát igen, ezt bizony jól elbasztuk...
Nem baj, ha nem viszonozza, vagy nem is tudja, egyenlőre én sem megyek tovább, nem ijesztek rá a nyelves csókkal vagy ilyesmi, mert már annak is örülhetek, ha nem vág a lift falához a hevességem miatt. Alapjáraton nem fognám így vissza magam, de ez most nem alap, egyáltalán nem az. Az ölelés szorossága nem változik részemről, csak most már ténylegesen azért ölelem mindkét kezemmel, nehogy most fusson el. Már most tudom, legyen bármi vége is ennek, amint kilépünk ebből az épületből, úgy teszünk, mintha semmi sem történt volna. Mindenki épsége érdekében.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptySzer. Márc. 29, 2023 5:27 pm


Cale and Shane


A dokit szorítottam, nem tudtam mi fog történni, de azt igen, hogy nem engedhetem őt el. Mint a szájzárat kapott kutyák, úgy szorítottam Websyt, ám mikor megéreztem ölelését, simogató kezét, arcát, akkor a szorításom gyengült. Nem azért, mert el akartam engedni, hanem mert tudtam, hogy nem fogom elveszíteni, nem kellett már olyan görcsösen ragaszkodnom testéhez, bár azt hozzá kellett tenni, nagyon is jól esett hozzá bújni.
A fenébe is, nemrég még én voltam a város egyik legveszélyesebb bűnözője, akitől minden ember rettegett, aki több tucat holttestet és milliárdokra rúgó károkat hagyott maga mögött, most pedig... most pedig egy férfi karjai közt olvadoztam. Milyen érdekes és kiszámíthatatlan az élet. Ha több, mint egy éve valaki azt mondja nekem, hogy szelíd kisfiú leszek egyszer, akkor körbe röhögtem volna és már csak a jó vicc miatt is életben hagytam volna.
Élveztem, hogy hozzá bújhattam, élveztem, hogy simogatott, a lágy mozdulatokat, összeérő arcunk. Boldog voltam és úgy éreztem van egy biztos pont az életemben, amihez mindig fordulhatok és tudtam, hogy ez privát marad, hogy nem fogja világgá kürtölni, hogy Cale Braxton egy vérontós nap után kiscicaként dorombol a kezei alatt.
Igazából nem tudtam mit vártam a pillanattól, de derült égből villámcsapásként ért, amit tett. Mikor utólag jobban belegondoltam voltak jelei, ha visszagondolok egy párszor majdnem megtörtént már. Gondoltam is rá, ha nem is tudatosan. De nem igen számítottam rá, hogy meg fog történni.
Idejét sem tudtam mikor csókolództam utoljára, elvétve egyszer-egyszer megtörtént már, főleg fiatalabb koromban.
A csók első pillanatában majdnem leesetek róla a karim, de megmarkoltam pólóját, hogy ne történjen meg. Megmerevedett tekintettel néztem felé, arcom talán jobban színt kapott a különösen intim perc miatt. Távol ált tőlem az ilyesmi, senkivel sem igazán szoktam ilyen közel kerülni, nem voltam az a férfi, aki a testiségekre ment, az érzéki örömökre, de ez jól esett. Tőle jól esett, bár mást talán már rég megpróbáltam volna a lift falának rúgdalni. Megkésve, de viszonoztam a csókokat, amiket kaptam és, hogy ne érezze azt, hogy csak idomulok a helyzethez, hogy érezze, hogy tényleg jól esett volt csók, amit én kezdeményeztem, jó ha tudja, hogy tényleg élveztem, amit tett.
Meg aztán azt sem akartam, hogy félős kisfiúnak higgyjen, ám lehet ezzel már elkéstem.
Egy rövidke dadogós pillanat után elengedtem és megtúrkáltam a hajam.
-Lehet menni kéne. Még elhívják a liftet, vagy beszállnak mellénk.-Mondtam, de nem azért, hogy meneküljek, vagy mert féltem mi lesz, ha folytatjuk, de lehet rossz helyen voltunk a liftben. Igaz, az egész fejemben zavar volt. Jó, persze, az én fejemben mindig is nagy zavar volt, soha sem volt semmi rendben benne, de ez más fajta zavar volt. Nem tudtam, hogy ezek után mire kell számítanom, de biztos voltam benne, hogy csak jó lehet. Nem hittem volna, hogy történhet velünk olyan dolog ma, ami esetleg elvehetné a jó kedvemet, az örömöt, amit most átéltem. Ha pedig valaki megpróbálná, annak a rugós kést nyomnám fel a koponyájába, amiért ünneprontóst játszik.
Lehet, hogy ez a boldogság szemmel nem látható külső szemlélőként, mert még mindig kissé elveszett kisfiú kisugárzásom lehetett, viszont igyekeztem rendbe szedni magam.
A liftajtó felé pillantottam, majd Shane felé, hogy ő vajon mit akar. Olybá tűnt ő lett a falkavezér én pedig nem voltam olyan állapotban, hogy vezető szerepet töltsek be a mai napunkban, főleg, hogy lényegében azt sem tudtam mit akar és miért jöttünk be ebbe a panelba.




credit • megjegyzés • szószám

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptySzer. Márc. 29, 2023 10:28 pm
The same face, but a different look
The Cross Keys Pub

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Az, hogy a mai esténk így fog végződni, szerintem egyikünk sem sejthette. Még talán most is elég hihetetlen, pedig én részben most is úgy érzem, mintha most ismertem volna meg. Nem vagyok egy akárkivel összefekvő, bár ma ez lett volna a mai program, viszont örülök, hogy végül mindkettőnk a másik mellett döntött. Én, mikor a pulttól végül elkecmeregtem az asztalához, és ő, mikor lemondott a kölyökről, és úgy vágott bele az estébe velem, hogy gőze sem volt róla, mi fog történni. El is rabolhattam volna, talán éppen azt is teszem. Nem, nem a testét, hanem a szívét, a lelkét, amiről még ő maga sem tudja biztosan, hogy van neki.
Lelki szemeim előtt, talán a két whisky löketével már az elködösült elménknek átadva magunk vágjuk egymást a lift nyekergő falának egy heves csókcsata miatt. A felső részeket már ki tudja mióta tapossuk a mocsokban, miközben megállás nélkül szabadítjuk meg a másikat a további göncöktől, türelmetlenül. Egy órával ezelőtt még magam sem képzeltem volna el mindezt, most viszont szinte biztos voltam benne, hogy a csók nem csak egy tavaszi szellővel hozott apró fuvallat volt. Akkor kétségbe vontam a Fekete bárányunk szavait, miszerint a tavasz mindenkit megőrjít, de most már látom, hogy igaza volt. Nem akartam szemtelen lenni vagy túl tolakodó, noha fejben már az egész lejátszódott bennem, de tudtam, legalábbis majdnem biztos voltam benne, hogy neki ez lesz az első, ami megkíván némi óvatosságot, figyelmességet. Ha volt is nővel, az teljesen más. Neki biztosan, mert itt azt a szerepet kell, hogy betöltse. Ez nem megalázó, de nem is választható opció. Furcsán is néznénk ki fordítva. De nem fogok vele úgy bánni, mint egy nővel, egyszerűen csak mindegyikünknek meg lesz a helye. Akkor lendült be igazán az egész, mikor ajkai mozdulataiból éreztem, hogy már nem fél viszonozni, sőt mi több, egy szusszanásnyi idő után ő előzött be vele. Addig nem is volt külvilág, míg el nem húztam fejét kissé és szólalt meg. Akkor tudatosult bennem igazán, hogy egy jelenleg is aktív, mindenki által használt liftben próbáljuk felvezetni az előjátékot. Mindkét kezemmel derekánál ölelve pillantottam el a ki-be nyíló ajtóra. Basszus... Igaza van. Az nagy lebukás lenne, mert biztosan megjegyeznének minket. Ráadásul még mindig hugyoznom kell. Ciccegtem egyet a fogamra, mert, felnőtt férfi létemre is kell egy képzeletbeli nyakon verés, hogy arra késztessem magam, hogy ne folytassuk. Itt ne. Visszanézek Cale-re, és adok egy cuppanós csókot ajkaira.
- Jól van, akkor menjünk. - válaszolom egy arcomra lassan kiülő mosollyal, majd elengedve kilépek a másodikon álló liftből és óvatosan elsandítok mindkét irányba, hogy járkál e bárki a lépcsőházban. Szerencsénkre nem. Szóval a biztosra vett üres lakás ajtajához léptem, miközben megnéztem magamnak van-e a lábtörlőn kívül esetleg virág, vagy ajtó dísz, de nem, nem volt. Szóval félre rúgtam a koszos textil anyagot a földön és felvettem az alatta rejtőző kulcsot.
- Amatőrök. - forgatom szemeim Cale-re pillantva, ha utánam jött, miközben kinyitom a lakás ajtót, és természetesen előre engedem. Belépve rögtön be is zárom az ajtót, hogyha esetleg előbb haza is jönnének a lányok, ne tudjanak könnyen bejutni és legyen egérutunk. Nem szívesen rontom el a felforrósodott pillanatot, de a szükséglet az szükséglet.
- Dobok egy sárgát gyorsan, aztán... folytatjuk. - kacsintok felé, majd el is tűnök néhány percre a wc-be, aminél belépésemkor elsőre megállapítom, hogy vattacukor légfrissítő illat van. Ezen túl téve magam pedig valóban elvégzem, amiért idejöttem, addig pedig reménykedtem, hogy nem vettem el Braxie kedvét a játéktól, de nem is indítottam be annyira, hogy mire megtalálom, már pucéran pózol a kanapén. Nem, nem, csak szép lassan. Én szeretem végig járni az utat a célig, és itt extra lassúnak kell lennem, nehogy a végén, még fájdalmasnak ítélje meg az első alkalmat. Persze nyilván lesznek benne kellemetlen pillanatok, de vagyok olyan tapasztalt, hogy inkább élvezetessé tegyem, mint sem fájdalmassá. Amúgy is jól bírja elvileg a fájdalmat, így lehet meg se érzi majd... Mondjuk egy lőtt seb a lenti "megpróbáltatásokkal" össze nem hasonlítható. Mindkettő fáj, csak épp... máshogy. Mire kilépek az eper illatú kézmosótól illatozó kezemmel, még az is megfordul a fejemben, hogy nem is a gyávaságtól, mint inkább az új helyzet kellemetlenségei lévén Cale lelép. Megérteném, mert nyilván fura ez a helyzet, és látszatra én sem vagyok az a szelíd tigris. Mondjuk tényleg nem is vagyok... De azért bíztam benne, hogy neki sem okozok kellemetlenséget.
- Merre vagy, Braxie? - mosolyodom el, és ha megszólal, akkor abba az irányba indulok.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptySzer. Márc. 29, 2023 11:01 pm


Cale and Shane


Kellett egy kis szusszanás, egy kis levegő, de örültem, hogy Shane nem volt annyira megszállott, hogy a lift közepén akarjon nekem esni ennél is jobban. Kiléptünk a liftből és arra mentem, amerre a doki vezetett. Mindenféle érzés és gondolat keringett a fejemben és ideges voltam kicsit, pontosabban feszült, hogy abszolút nem tudtam mi vár rám. Ez pedig nagyon ritka volt, mivel megszoktam, hogy én irányítok és általában hazai terepen vagyok.
Nagyokat pislogtam, amikor előkerült a kulcs.
-Ez vicc... ennyire senki nem lehet gyökér.-Állapítottam meg a kulcs miatt, ami nevetségesen gagyin volt "elrejtve".-Legalább tették volna virágfölbe, kaspóba... ez így túl szitkomos.
Bementünk automatikusan szétnéztem és Shanere pillantottam. Ez a pasas még nálam is őrültebb. Képes volt betörni csak azért, hogy pisiljen egyet? És még rám mondják, hogy nem normális.
Folytatjuk... igen, ez visszhangzott a fejemben még akkor is, amikor elment. Akkor lehet nem csak egy szimpla vizelésről van szó. Összeköti a kellemest a hasznossal.
Kicsit szétnéztem a lakásban, hogy vajon kik lakhatnak itt és milyen körülmények közt. Egész takarós kis lakás volt. Csajos. A hálóba mentem és az ékszereket kerestem. Ha már itt voltunk, miért ne? Beszórtam az ékszeres doboz tartalmát az övtáskámba. Volt ott pár szép arany ékszeres és ezüst is, jó szolgálatot fognak tenni, ha pénzé teszem őket.
Az ágy is kellemesen lányos volt. Fehér és rózsaszín. Talán egyetemista lányok lakhatnak itt és megosszák a lakbért?
Az éjjeli szekrényen különböző kenőcsök, parfümök és ki tudja még mik voltak, mert nem néztem át mindent, a kutyát sem érdekel. Leültem az ágy szélére és magamba mélyedtem. Egyre azon kattogtam mit tervezget Shane. Nagyon be volt indulva, nekem pedig elég sötét gondolataim támadtak, amik miatt kezdtem kicsit félni, pedig az nálam ritka. Kezeim combjaim közé szorítottam és ideges lettem. Az isten szerelmére, idejét sem tudtam mikor voltam utoljára ágyban valakivel. Talán húsz éves lehetettem, amikor lefeküdtem az egyik akrobata sráccal az egyik sátorban. Őt ették meg elsőnek az oroszlánok, amikor elengedtem őket két napi éhezés után. Hiába, vonzotta őket a véres nyaka.
Most már tényleg elmondhattam magamról, hogy olyan ideges voltam, mint szüzek, amikor nem tudják elkerülni az első alkalmat, pedig nekem nem is tisztán az első lett volna, mégis úgy éreztem. Egyedül az öntött belém némi lelket, hogy nem egy jött-ment gyökér akart maga alá teperni, hanem Websy volt az, aki kiszemelt magának. Lélekben jobban vonzódtam hozzá, mint fizikailag, de jól tudtam, hogy ha valaha is bármi komolyabb lenne köztünk, akkor sem kerülhetnénk el. Talán csak én voltam annyira elcseszett, hogy a szex érdekelt a legkevésbé, ám most... most mintha mégis csak pislákolna bennem valami, ami arra sarkalt, hogy ha oda kerül a sor ne rúgjam le magamról és tapossak rá a torkára. Talán kíváncsiság, talán vágy, talán más érzés, amit nem tudtam megnevezni. Izgultam és talán a vágy volt az, ami kicsit pislákolt bennem, aminek oka talán a liftbeni események lehettek.
Ha hosszú távon terveznék... márpedig igyekeztem hosszú távon magam mellett tartani Shanet, akkor mindenképpen meg kell történnie, hiszen nem várhattam el tőle, hogy örökké önmegtartóztatásban éljen, ahogy azt sem néztem volna jó szemmel, ha más férfiakkal kettyint. Akkor fogom mindkettőt megölni egy géppisztollyal, ha azt megtudom. Nem engedhettem meg, hogy egy ilyen apróság miatt másokkal menjen el.
-Itt vagyok a hálóban.-Feleltem kérdésére. Egész kényelmes, puha ágy volt, ami tetszett. Hasonló lehetett nekem is otthon. Legalább nem éreztem kősziklának a hátam alatt.
Oldalra sepertem a hajam és a belépő dokira pillantottam.
-Csak szétnéztem, hogy mi a helyzet itt. Elég Barbie baba föld, nem?




credit • megjegyzés • szószám

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyCsüt. Márc. 30, 2023 1:00 pm
The same face, but a different look
Apartment for university girls

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Halkan felnevettem megjegyzésén, de tény, hogy a lányok lehettek volna kicsit óvatosabbak is. Ami viszont bizonyos, hogy ezzel is a mi dolgunk könnyítették meg a bejutással. Ha nem lett volna kulcs, akkor is feltöröm a zárat, max kicsit magyarázkodnom kellett volna Cale-nek. De lehet nem is zavarta volna. A lényeg, hogy bejutottunk és eltudtam menni hugyozni, míg ő körbe nézhetett és kicsit összeszedhette magát. Mert biztos szüksége volt rá. Az sem biztos, hogy folytatjuk, lehet visszakozni fog, ami ugyan kellemetlen volna, de el kell fogadnom.
Mikor a szobába sétáltam, szinte éreztem a bizonytalanságot felőle, ami lehetett félelemből adódó, tapasztalatlanságból és abból is, hogy esetleg leakar beszélni róla, csak nem tudja hogyan. Semmi jónak elrontója nem vagyok, és bízom benne, hogy nem vettem el minden bátorságát, hogyha elakarja mondani, amit gondol, amit érez, elmondhassa. Nem fogom kinevetni, mert ez a nap már így is elég... különösen alakult, és bár eleinte jókat szórakoztunk a másikon, ez most egy olyan pillanat, ami megkíván némi komolyságot, függetlenül attól, hogy ő őrült - noha most egészen a földön jár -, én pedig egy teljesen más világból jöttem, ami megkívánja, hogy szemelőtt tartsam a célom, és lehetőleg ne hibázzak. Ez a kapcsolat is max olyan lehet köztünk, mint Braxie. Labilis. Nem állíthatnám, hogy nem kedvelem, de nem tervezhetek vele komolyabban, mert az szemet szúrna a feletteseimnek, és az egyikünknek sem volna jó. Másrészt nyilván neki is meg vannak a maga ügyei, világ rengető tervei, amibe egy kétes orvos nem fér bele. Még ha hébe-hóba is találkoznánk sem árt az óvatosság, nem csak a céljaink miatt, hanem mert nem érezhetünk többet, mint amennyi. Futó kaland, egyszeri eset, így kell majd becéznünk egymást. Annak sem örülnék, ha keresztbe tenne a tervünknek akarva-akaratlan. Mert akkor kapok egy parancsot, és a parancsot követnem kell.
- De... az... - mosolyodom el, ahogy közelebb lépek és lehuppanok mellé. - De péntek este van, és ez tűnt a legalkalmasabbnak, hogy kicsit eltűnjünk a világ szeme elől. Egy férfi lakásában talán nincs ekkora rend, és elég valószínű, hogy míg a lányokat felszedik majd az este, addig a férfi magához hoz fel valakit. - somolygom és csupán egy hajszál választ el attól, hogy ne kezdjek bele az első ilyen betöréses történetembe, ahol Kittyvel törtünk fel egy lakást. Ez több szempontból sem lett volna túl okos ötlet. Így azonban elmarad a bevezető, és egyben valami téma is, amivel elüthetnénk a kellemetlen perceket.
- Megbántad, hogy végül velem tartottál? - tettem fel az ominózus kérdést, amire a válasza arra is válasz lehet, hogy most miként vélekedik. Azt még sem kérdezhetem, hogy akkor most mi legyen, és letámadni sem akarom, mert annak a pillanata valahogy még nem jött el. - Mondjuk sokat nem sétáltunk... - teszem hozzá halkan nevetve, mert ez volt a terv része, hogy majd teszünk egy nagy sétát valamerre, esetleg még talán be is ülünk valahova, csak hát... másként alakultak a dolgok. Eléggé másként...

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyCsüt. Márc. 30, 2023 5:50 pm


Cale and Shane


Elmosolyodtam, bár ez rá vallott. Mindig szeretett a háttérbe húzódni, amit valahol megértettem, ám helytelenítettem is, hiszen jó magam sosem voltam az a fajta, aki kerülte a feltűnést. Igaz, a plasztikázás után már nem voltam a régi, nem szerettem nagyon mutogatni magam és nyilvánosan lemészárolni embereket. Én is változtam, már én is az a típusú gyilkos voltam, aki nem áll ki egy lépcsőre mindenki szeme elé és kezd el fejbe lőni embereket. Nem azért, mert féltem, hogy esetleg engem is leszed valaki, hanem mert nem akartam, hogy az új arcom címlapra kerüljön és alá legyen írva, hogy kőrözött gyilkos, különösen veszélyes. Ez azért is volt fontos, mert a nagyszabású terveim megkövetelik, hogy ha rám néz valaki az utcán egy ártatlan embert lásson.
A kérdésre felé pillantottam és éreztem, hogy mintha ő maga is bizonytalan lenne. Talán miattam volt, talán látta rajtam a bizonytalanságot. Ez kicsit kellemetlen érzés volt, nem szerettem volna, ha miattam csalódik az estében, ráadásul benne volt a pakliban, hogy ezek után már más felé kezd el szemezni. Igazából nem bírtam volna elviselni, ha valamiben is alul maradnék másokkal szemben. Én Cale Braxton vagyok, aki mindenki felett áll! Én is meg tudok adni neki mindent, amit mások! És ez a gondolat lebegett előttem, ez volt az, ami arra sarkalt, hogy bármi is történjen, annak úgy kell történnie, hogy az én malmomra hajtsa a vizet.
Viszont hazudnom sem kellett, hiszen tényleg nem bántam meg, hogy vele tartottam. Alapvetően ez talán még sosem fordult elő, nem volt még olyan, hogy megbántam volna, hogy vele tartottam és részt vettem a dolgokban, amiket kitervelt. Maximum olyan volt, hogy utólag arra jöttem rá, talán máshogy kellett volna bizonyos dolgokhoz hozzá állnom.
-Nem, dehogy, egyáltalán nem. Sose bántam meg még, hogy veled tartottam, ezt neked kéne a legjobban tudnod. -Feleltem, majd elnevettem magam.-Nem, valóban nem. De nem baj, majd egyszer behozzuk a lemaradást.
-Nem tudom ismered-e ezt az idézetet, de... Hevesi András egyszer így vélekedett: "Milyen mámorítóan szép olyan világban élni, ahol a tettek nem tapadnak az emberhez, hanem elpattannak, mint a szappanbuborék!". Ez talán jó és rossz is, nem? Vannak tettek, amiknek örülök, hogy tudják, hogy én követtem el, de van, amikor örülnék, ha az emberek elfelejtenék, hogy én voltam.-Bukott ki belőlem egy kis őszinte lelkizés. Magamba néztem és talán kissé le is lombozott a gondolat. Nem tudtam volna biztosra venni, de gondolataimra, előbukkanó emlékeim hatására talán kicsit benedvesedett a szemem.-Gondolom veled is volt már ilyen. Hogy így éreztél. És lesz is, ez a gondolat örökre bennünk fog maradni, ez az érzés végig kíséri az életünket. Az egész átkozott életünk arról szól, hogy döntünk, cselekszünk, de néha gyökér kefével sikálnánk utána magunkat, hogy lemossuk magunkról. Abban bízunk, hogy mi is el tudjuk felejteni és mások is, de nem. Minden tettünk, szavunk úgy kötődik hozzánk, mint a Föld a Naphoz. Pedig jó lenne néha megnyomni a delete gombot és törölni. De nem lehet.-Mondtam meredten felé fordulva.
Egy rövid ideig hagytam, hogy ez a gondolat a fejünk felett lebegjen, addig elfordultam, hogy el tudjak magamban mélyülni és ne vonja el a figyelmem a doktor.
-Úgy hiszem, hogy én is szeretném, ha megtörténne.-Mondtam utalva a testiségekre.-Bár lehet nem én leszek életed legjobb élménye, de... azt hiszem ezt te is tudod és gondolom nem zavar, ha idáig eljöttünk, hogy megtörténjen. Akkor pedig... ha te ezt így gondolod, akkor én sem tudok semmit felhozni az ellen, hogy... hát na...
Ismét felé fordultam, kezem arcára tettem és ajkait kezdtem csókolni, közben lehunytam a szemeim is. Talán ösztönből jött, hogy lehunyjam.
Igen, ennek így kell történnie. De nem csak azért teszem, nem csak azért fekszem alá, hogy bizonyítsam, hogy megy nekem, hogy be tudom vállalni és vagyok olyan, mint mások. Nem csak azért fekszem le vele, mert ezzel is magamhoz akarom kötni, hogy lássa, ebben is partner vagyok. Igazából meg volt bennem a kíváncsiság és az a kicsinyke vágy irányába. Ki tudja, talán, ha végzünk, már nem csak érzelmileg fogok hozzá kötődni, hanem olyan partnert fogok látni benne, akihez szexuálisan is tudok kötődni, vonzódni. Noha azt most is be tudtam látni, hogy Shane jó pasi, megnyerő kinézetű, ez is biztosan sokat hozzá tett, hogy megkívánjam vele a szexet-mert azért volt bennem vágy, ha nem is tomboló, mint másokban-, de még nem láttam ruha nélkül. Lehet sokszorta jobban fog vonzani, ha meglátom ruha nélkül, meztelenül. Végtére is a csokoládés is akkor válik igazán incsiklandozóvá, ha kicsomagoljuk a papírból.
Reméltem, hogy ő is azt érzi, hogy őszintén akarom, hogy nem csak hátsó szándékok, vagy tiszta bizonyítási vágy vezérel. Éreztem, hogy minden csókkal egyre inkább azt érzem, hogy ennek az estének így kell végbe mennie.




credit • megjegyzés • szószám

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyCsüt. Márc. 30, 2023 10:27 pm
The same face, but a different look
Apartment for university girls

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Mellette ülve, igazából, ha rá se nézek is érzem, hogy bizonytalan, hogy vacillál, hogy még ő sem biztos abban, hogyha ez a valóság, akkor mit lépjen vagy éppen mit ne. Nem hiszem, hogy én volnék az egyetlen személy Cale életében, aki ilyen pillanatában láthatta, de abban biztos vagyok, hogy egy kezemen is meg lehetne számolni ezen emberek számát. Jól játssza a szerepét, ha kell, de amikor a liftben letámadtam a csókkal, a reakcióit nem tudta megjátszani. Félreérthettem volna, de tette is bebizonyították, hogy nem a félelem miatt reszketett, nem a szűkös zárt hely miatt vert a szíve már-már levegőt vér helyett, és nem azért csókolt vissza, hogy elhitesse velem, hogy ilyet bizony ő is tud. Szeszélyes fickó, erre magam is rájöttem és Zombie is figyelmeztetett, de az életem, eddig is minden percben veszélyes volt. Nem vártam tőle igazi választ, de örülök, hogy nem hagyok kétségek közt. Sajnálatosan, az elmondottak alapján sem merném azt állítani, hogy valóban tudom mit is takar ez. Felkészítettek de nem tudnám számra pontosan megmondani hányszor találkoztunk, hányszor néztünk farkasszemet vagy küzdöttünk meg szemtől szemben. Még csak rémleni sem rémlik. A sétát érintő megjegyzésére elmosolyodva bólintok egy aprót. Nincs ellenemre a séta, se az, hogy legközelebb is találkozzunk. Amíg még lehet.
A következő téma azonban kissé elkanyarított minket, és bevallom némi borút éreztem vélni hangjában. A sorok közt is megértettem, hogy megbánt valamit, vagy valamiket, noha nehéz elképzelni, hogy az egy gyilkosság lett volna. Vakon tapogatózom, de tudnom kell, mi jár a fejében.
- Mi az, amit ennyire megbántál és ha tehetnéd megváltoztatnád? - kérdem vissza, s eközben merül fel bennem, hogy talán az ismeretségünkre céloz. Ha nem engem kérnek fel, talán sosem találkozunk személyesen. Talán ő is érzi, hogy a kapcsolatunk és a céljaink nem összeegyeztethetőek és választanunk kell. Bármilyen fájdalmas is, én már eldöntöttem.
- Ez így van. - értek vele egyet, bár nem kell szembe néznem vele, hogy hangján halljam a keserűséget. - S bár a tetteink meghatározóak, nem szabad hagynunk, hogy ezen tettek minket határozzanak meg. Nem minden esetben. Nem akarhatod, hogy a múlt fájó pillanatai, a döntések melyeket választottál, és olykor rossz útra térítettek semmivé vesszenek, mert az ember, az okosabbik, a múltjából és hibáiból tanul. Elfogadja, amivé vált és azt, amivé válhat. Mert egy jó ember is lehet rossz, és egy rossz is térhet jó útra. Bármilyen klisés is, ez így van. - pillantok szemeibe, amin észrevehető, hogy igen csak ellágyult a gondolatoktól, nem feltétlen jó értelemben. Mikor pedig elfordult azt hittem azt fogja mondani, hogy hagyjam magára. A depresszió ördögi dolog, de nem a magány rá a megoldás. Nem csoda hát, hogy egészen magasba szöktem szemöldökeim a nagy meglepetéstől, mikor bizonyosan a szexről beszélt. Utána már csak azért mosolyodtam el egyre szélesebben - amit így utólag örülök is, hogy nem látott -, mert egyszerre volt aranyos és humoros, hogy ennyire óvatosan fogalmazott felnőtt férfi létére. Nem azt mondom, hogy az obszcén kifejezéseket kell ilyenkor szánkra venni, csak azt, hogy én biztos nem bizonygatnám, vagy írnám körbe. Cale-től sem vártam volna ilyesmit, de ez is azt bizonyítja számomra, hogy nem túl gyakran volt ebben része, az is jó rég lehetett, mert látványosan fél odaadni magát. Nyilván mindenki kiszolgáltatottnak érzi magát ilyenkor, főleg az első esetekben, és lehet külsőre nem én vagyok a legideálisabb, aki felbátorítja, de ettől függetlenül így lesz. Lehet, hogy öltöny nélkül, ebben a sötét pólóban, olyan vagyok, mint egy erőszakos gorilla, és valóban vannak alkalma mik megkívánják, hogy orrot, nyakat törjek, de ez nem ilyen pillanat. Egy szóval nem tudok nem mosolyogni kamaszos vallomásán. Ettől függetlenül én úgy hiszem, Cale-ben van egy fajta aszexualitás, ami lehet kényelmetlenné teszi számára ezt az egészet. Alapból szerintem egy férfi sem ennyire önmegtartóztató, pláne, nem ennyire könnyedén. Láthatóan őt eddig se hozta lázba a szex, és meg lehet, eztán sem fogja. Ez nem baj, nem azt jelenti, hogy bármelyikünk is hibás, csupán azt, hogy ő nem az a fajta, aki ezt különösebben élvezné. Mint amikor csoki fagyiról áttérünk a citrom fagyira. Nem azért, mert annyira szeretnénk, bár meg lehet puszta kíváncsiság. De a citrom fanyar, és nem megy mindenhez, így végül maradunk a jól bevált csokinál.
Elmosolyodva hunyom le én is lassan szemeim, mikor általa összeérnek ajkaink, amibe bele is mosolygok. Nem hiszem, hogy az irányítást akarná átvenni, inkább csak megmutatni, hogy szeretné a dolgot, így én egyből el is kezdek dominálni. Szinte már ösztönös, és elég hamar visszahozza kedvem és heves természetem is. Amiatt nem aggódom, hogy kellemetlen érzést nyújtanék, mert férfiként pontosan tudom, merre vannak az erogén zónái, csak ki kell ismernem teste melyikre reagál a legjobban. Az is lehet, hogy maga az aktus, amitől annyira fél, az lesz, amitől végül felébrednek szexuális vágyai. Csók közben én is átkarolom derekánál, már testemmel is felé fordulva, majd kezeim lassan feljebb is simítom oldalán, egészen a válláig, amit megragadva el is döntöm az ágyon. De nem hagyom magára egyedül túl sokáig, ugyanis már közben rámászok
és tenyereimen támaszkodva az ágyon hajolok le egy újabb csókot lopva, majd ajkaimmal végig cirógatva arca egyik oldalát a füléhez hajolok.
- Szólj, ha túl gyors, vagy állíts meg, ha valamit nem szeretnél. - búgom a fülébe, amibe aztán finoman bele is harapok. Meg lehet nem ártott volna szólni neki, bár talán annyira nem is oszt vagy szoroz, de biztos észrevette nevetés vagy vigyorgás közben, hogy szemfogaim jóval hosszabbak az átlagosnál. Nem, nem vagyok vámpír, viszont ennek tudatában mindig óvatosabban harapdálom a partnereim. A figyelmeztetésem követően vissza is fordítottam fejem, hogy ismét szemtől szemben lehessünk és újabb csók csatába invitáljam, ám ezúttal leginkább, hogy eltereljem a figyelmét. Mert hogy közben odalent is ügyködöm, ha nem is mindig mindkét kezemmel, de ha tudom, kicsit feljebb tolom az ágyon annyira, hogy hátsója alá nyúlva, megemelhessem annyira, hogy én is közéjük mászhassak, és így kivédhessem, ha összeakarná csukni őket, mert jelenleg az oldalaimon pihennek. Tudom, hogy még ruha fedi a testünk, de nem akarom a mélyvízbe dobni azonnal, csupán éreztetni vele, milyen érzés lesz, ha már majd ruha sem lesz rajtunk. Mikor ezzel megvoltam, egyik kezemmel előbb combján simítottam végig, amibe aztán bele is markoltam, majd tovább haladva beljebb, nadrágon keresztül végig simítottam az ágyékán is. Egy diszkrét módja annak, hogy érezzem mennyire van felizgulva. Mert a tempó asszerint változik. Van, aki annyira régen vagy keveset szeretkezik, hogy képes egy kis simogatástól is elmenni és van, akivel sokat kell játszani. Ha ő az előbbi, akkor úgy fogok majd hozzá a dolgokhoz, mert szomorú lennék, ha már egy kis cirógatástól elélvezne, és én még csak ki sem élvezhettem volna a pillanatot. Persze nem fogok rá haragudni, vagy elvárni, hogy ő is tegye meg értem, mindössze csalódott lennék, hogy hamar véget ért a móka.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyPént. Márc. 31, 2023 1:43 pm


Cale and Shane


Nem feleltem neki, mikor kérdezett, nem volt miért, nem akartam neki mondani semmit. Nem is nagyon akartam és nem is szedtem még össze annyira a gondolataimat ilyen téren, hogy azt normálisan szavakba tudjam önteni.
Természetesen nem Shanet bántam meg, bár nem kizárt, hogy ezt képes félre értelmezni. Bár igaz, voltak olyan dolgok, amik vele kapcsolatosak és megbántam, vagy rosszul esik, de sosem volt annyira sok negatív az életünkben, hogy azt érezzem kár volt megismerni, vagy kár volt megmenteni. Talán azt mondhatom egész jól alakult az életem, bár voltak dolgok, amiket hiányoltam a régi életemből.
Amit pedig Shane mondott az igaz volt. Ez azon kevés alkalmak egyike volt, amiket képes voltam vele teljesen egyet érteni. "Teljesen". Azért volt egy-két kisebb dolog, amivel vitatkozni tudtam volna, de az már tényleg csak a bogarasságomból fakadhatott volna.
Olybá tűnik Shane tényleg nagyon szerette volna, nem lőttem mellé, ezt bizonyította, hogy igen hamar alatta találtam magam. Egyszerre volt kissé ijesztő is és kellően izgalmas is, hogy egy ilyen izmos férfi "tepert" le, mondván, hogy engem akar. Imponált, bár abban is biztos voltam, hogy nem telne neki két mozdulatnál többe, hogy egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben véget vessen az életemnek. Persze nem gondoltam volna, hogy megtenné, de ha nem ő lett volna, akkor nem engedtem volna, hogy ez megtörténjen. Foggal-körömmel, kézzel-lábbal harcoltam volna, hogy nem kerülhetek alá. De most nem volt rá szükség. Bár nem volt már olyan jámbor, mint mikor megismertem, mégis megbíztam benne, hagytam, hogy átvegye az uralmat a helyzet felett, hisz én magam azt sem tudtam volna, hogy kezdjek hozzá.
Végig futott rajtam a borzongás, amikor arcom csókolása után fülemben éreztem a kellemes meleg leheletet, majd halkan valami nyögés szerű hangot adtam ki, mikor a fogait fülemen éreztem.
Nem tudtam volna megmondani mi a gyors és mi a lassú haladás, de nem éreztem azt, hogy egyszerre túl sok lenne, annyi biztos volt, hogy kellemes és kellemetlen érzések egyszerre leptek el. A kellemes érzések talán erősebbek voltak. Lábaim ösztönösen zártam volna össze kétszer is, amikor ágyékomnál kezdett simogatni, bár erre nem volt lehetőségem, hisz a teste gátat vetett, de utána már az ösztönök is abba maradtak, már nem próbálkoztam se akaratlanul, sem akarattal összezárni. Alig hallhatóan szuszogtam, arcom pedig már vörös volt, enyhén veritékes, mintha valami nagy fizikai megpróbáltatáson vettem volna részt. Nem volt kellemetlen, amit tett, de nagyon szokatlan és zavarba ejtő volt. Tény és való, kiszolgáltatottnak éreztem magam, mint egy látását elvesztett ember a vakvezető kutyának. De kellemes volt, jó érzés, főleg hogy ennyire közel érezhettem magamhoz őt, hogy velem foglalkozott. Szó szerint foglalkozott velem.
Férfiasságom, ha nem is viharos gyorsasággal, de kezdett némi életjelet mutatni keze alatt, bár elkelt még neki, nekem a törődés, hogy igazán életteli legyen. Azért reméltem ez nem vette el a kedvét hiszen ez nem őt minősítette, mert igazán kellemes dolgokat művelt, amiket talán egy másik szervezet, személyiség nagyobb horderővel reagált volna le.
Úgy éreztem mondanom kellene valamit, de inkább nem tettem, helyette tenyeremmel simogattam arcát és haját próbáltam megtúrni, de olyan rövid volt, hogy lehetetlen volt normálisan belefuttatni az ujjaim, már a gondolat is hülyeség volt, hogy megpróbáltam, így maradt arc arca, nyaka és a mellkasa, amit próbáltam simogatásokkal jutalmazni. Valamit nekem is csak hozzá kellett tennem. Magamhoz húztam néhány csókra, nyakára is jutott.
-Eddig nem érzem azt, hogy csalódott lennék. Még mindig nem bántam meg.




credit • megjegyzés • szószám

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyPént. Márc. 31, 2023 9:04 pm
The same face, but a different look
Apartment for university girls

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
+18 Ha szavakba is öntötte volna nem tetszését, ellenkezését, teste, még a legapróbb jelekből is azt sutyorogta, hogy élvezi, hogy ez valami más, mint amiket eddig kapott, izgalmas. Nem állított meg, nem is kérte, hogy legyek lassabb. Nem tudom, hogy azért, mert nem mert, vagy tényleg nem zavarta, de úgy véltem, amíg élvezi, miért ne tarthatnám a tempót. Persze, néhány ágyékán tett simítással azért megbizonyosodtam róla, hogy megéri e lassú táncot, vagy szedjem össze magam, de úgy éreztem, belefér még a játék.
Ha nem tett volna semmit, akkor sem nehezteltem volna rá, mert most abból indulok ki, hogy neki ez lesz az első, ráadásul még a szexuális vágyat is fel kell ébreszteni benne, amit alapból ilyenkor már érzünk. Viszont nem tudtam nem mosolyogni próbálkozásain. Nem azért, mert olyan vicces volt, hanem, mert szerintem aranyos volt, hogy ilyen esetlenül igyekszik az én kedvemre is tenni. Ettől függetlenül viszonoztam minden csókját, és mély, doromboláshozszerű morgással jutalmaztam, mikor a nyakam kényeztette. Amíg pedig egyre gyakorlottabbá vált a csókolózásban, ahol hagytam, hogy kicsit ő irányítson, addig szép lassan rámarkoltam fehér ingjének anyagára és lekezdtem felhúzni, mintha csak a mozzanatok miatt csúszott volna ki a nadrágjából. Elég vékony, de az öve miatt így sem tudnám simán becsúsztatni kezem, így előbb figyelemelterelésképp bevetem a nyelvem is a csókba, miközben kipattintom a gombot a nadrágján, majd félkézzel kibontom az övét. Nem bántam, mikor lábaival közre fogott, egy kicsit sem zavart, sőt, vagyok olyan elvetemült, hogy még be is indítson kicsit, így noha még nadrágostul, de néha löktem egy aprót a fenekén. Nyilván nem olyan erővel, mint majd, amikor bár benne leszek, de nem árt, ha kicsit szokja ezeket a számára nem mindennapi mozdulatokat, reakciókat. Vagyok olyan merész, hogy közben finoman alsóajkába harapjak, ami álltak csak kilátszódnak hosszú szemfogaim, amikkel közre fogom puha húsát, miközben úgy fúrom tekintetem az övébe, mint egy tigris a prédáéba, akit mentem felfog falni.
Mikor pedig végre a cipzárt is lehúzom, már is lazábbá válik a ruha anyaga, de akkor már nem babrálok az alsóneműjével is, hanem becsúsztatom kezem, hogy ezúttal pőrén érinthessem meg éledező tagját. Azt sem bánom, ha a különös és váratlan érzésre, megint mocorogni kezdene, mert ez is csak azt bizonyítaná, hogy itt van velem, hogy érzi, és nem próbál kibújni alóla. Túl sok helyem nincs odalent, de rátudok fogni, amit meg is teszek, és csiga lassú mozdulatokkal kezdem kényeztetni, miközben ajkai után mostmár nyakába harapok. Nem hagyok nyomot, nem okoznék vele kellemetlenséget, maximum olyan testtájékon, ahol más nem láthatja. Mondjuk a hasán, a hátsóján... vagy még lentebb. De a nyakának szinte érintetlennek kell maradnia, így nem szívom ki. Fél kézzel azonban elég nehéz vetkőztetni, arról nem is beszélve, hogy van, amit meg sem tudok oldani, így egy idő után egy halkat sóhajtva felegyenesedek, és első sorban gyorsan ledobom magamról a saját felsőm, bár ez volna útban a legkevésbé. Aztán jön az ő inge, amit ugyan már kihúztam nadrágjából, de még nem szabadítottam meg tőle, így gyorsan kigombolva, széttárom anyagát és egyből hasához hajolok. Nem is baj, ha nem szabadul meg teljesen tőle, útban ez sem lesz, de az sem zavar, ha esetleg még is levenné. Sunyi módon, miközben végi nyalok hasán, két kézzel belekapaszkodom nadrágja két oldalába és emelve hátsóján egyet le is rántom róla félig meddig. Annyira biztos, hogy ágyék részét kiszabadítsam.
Nem sietem el a hasát ért támadásokat, amik jó részt forró csókokból és itt-ott harapásokból áll. Ahogy pedig lassan lejjebb érek, és nem állít meg idő közben, ismételten kézbe meredező tagját, amit csak lassan ingerlek, mert hát hova siessünk, s közben körbe csókolgatom. Felpillanatani rá nagyon nem tudok most, de a hangjából és a lentebbi mozdulataiból tudni fogom, hogy élvezi e vagy sem. Ha úgy veszem ki, hogy haladhatok tovább, nyomok egy csókot a makkjára is, miközben kicsit hátra húzom rajta a bőrt, hogy kicsit jobban megismerkedtessem ajkaimmal, de akkor kulcscsörömpölésre kapom fel fejem. Fel is egyenesedek azonnal, az ő száját pedig jobbára, ha szükséges befogom, miközben a nyitva felejtett háló ajtaja felé nézek. Basszus, elég korán visszajöttek. Nyilván az ajtó nem nyílt, én pedig nem is tudom mire vártam, miért nem húztam fel, hogy összeszedjük magunk mielőtt ránk törnek. Talán bíztam benne, hogy megunják és lelépnek. De nem így lett. Nem tűntek túl részegnek, mert néhány próbálkozás után, elkezdték rángatni az ajtó kilincset, ahogy feltűnt neki, hogy a felső lakat is el van húzva, azt pedig csak bentről lehet kinyitni. Francba... Ilyen se volt még, hogy szex közben rontanának ránk. De nem akartam megvárni a végét. Cale-re néztem. Így is alig ment bele, és tartok tőle, hogy ez legközelebb már nem is fog összejönni. Vagy tudja fene. Most viszont mennünk kellett. Elhúztam kezem szájáról, ha bekellett fognom az esetleges hangok miatt, majd közelebb hajoltam hozzá.
- El kell mennünk. De az ablakon keresztül. Két emelet. Az nem sok. De segítek, rendben? - néztem rá, mert nem volt sok időnk, hogy sajnálkozzak vagy részletesebb információval szolgáljak.
- Ne haragudj. Befogjuk pótolni, ígérem. - néztem rá, majd adtam még neki egy csókot, aztán leszálltam róla és elkezdtem öltözködni. Csak bíztam benne, hogy még nem bánta meg, de az tuti, hogy csalódott. Ha nem is bennem, a pillanat miatt. Arról szó sem lehet, hogy bántsuk a lányokat. Ellenben, ha hátul kilógunk az ablakokon keresztül észrevétlen, valahol máshol esetleg még folytathatjuk. Hé, nem vagyok én perverz, de a hangulat még mindig bennem forr.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyPént. Márc. 31, 2023 10:21 pm


Cale and Shane


+18
Annyira el voltam veszve a csókba, a nyelvezésbe, hogy nem is vettem észre, hogy alattomos módon ezidő alatt a doki már odalenn mennyi mindent haladt, csak akkor eszméltem fel, amikor furcsa lökő mozdulatokat tett. Mikor kezét megéreztem a fedetlen szerszámomon lábaim oldalról köré szorultak, én pedig halkan felnyögtem. Ezer éve nem éreztem ilyet. A nyakamt ért csókok, gyengéd harapások. A keze. Minden hatás új volt, noha nem teljesen. De az már olyan rég volt, hogy talán már teljesen jelentéktelenné vált. Ha nagyon költői akarnék lenni, azt mondanám egy olyan kert voltam, amit teljesen elhanyagoltak és most újra rendbe kellett tenni, hogy felvirágozhasson. A doki jó úton járt, remek kertész volt.
Az összhatás olyan hevesen ért, hogy nyögni kezdtem és még jobban izzadni.
Rövid idő múlva szinte teljesen meztelenül feküdtem. Ingem nem vettem le ennél is jobban, ahogy nadrágom és alsóm is félig-meddig még rajtam volt. Eléggé zavarban voltam, kellemetlen volt kicsit. Jelentéktelennek éreztem a testem ahhoz képest, amilyen az övé volt, bár ténynek éreztem, hogy eszem ágában sem lett volna úgy kigyúrni magam, ahogyan ő volt. Előző inkarnációm sem volt gyúrós, de az tény, hogy sokkal jobb kondiban volt, mint a mostani testem.
Tenyeremmel végigsimítottam mellkasán, hasán. Nem. Nem akarnék olyan gorilla testet, mint, ami neki van. Az már túlzás, bár tény, hogy ő nagyon jól festett így.
Kezeim hamar leeresztettem, az ágy takarójába markoltam, miközben nyögéseimet hallattam, de igyekeztem kissé visszább fogni magam. Nagyon jó érzés volt, ezt nem csak hangom árulta el, hanem az is, ahogy a szerszám egyre élénkebb lett keze és ajkai között.
Talán meg is feledkeztem volna magamról, ha nem térít minket észhez az ajtó hangja. Mikor érződött, hogy nem adják fel, hogy mindenképpen be akarnak jutni visszavettem a nadrágom, övtáskám is becsatoltam, bár ingemmel nem vacakoltam. Nem tudtam Shane maradni akar-e, így elővettem zsebemből a késem és kipattintottam a pengéjét, ám rövid úton tudtomra lett adva, hogy nem bánthatjuk őket.
-Jaj ne már, csak két-három mozdulat, senki se jön rá, hogy mi voltunk.
Kipattantam az ágyból, amikor leszállt ő is. Nem kételkedtem benne, hogy még sort kerítünk rá egyszer. Akkorra már én is összeszedetteb leszek, most sikerült némi ízelítőt kapni belőle, ami igazából elég is volt. Persze jó lett volna folytatni. Fogjuk is, de most be kell érni ennyivel.

-Segíteni? Ugyan, ne légy nevetséges. Akrobaták közt nőttem fel.-Mondtam kissé sértetten. A kést a fogaim közé vettem, majd a külső ablakpárkányon guggolva néztem körbe. A tűzlétra jó három méterre volt a másik ablaknál, de én ezt az ugrást gond nélkül megtettem. Lecsúsztam a korláton át az első emelet szintjére, majd onnan leugrottam a földre. Igaz, mindez kicsit kellemetlen volt úgy, hogy kezdetleges erekcióm volt, de az volt a legkevesebb. Amikor ennél is meredekebb dolgokat vittem végbe vérző hasfallal és zúzódott felkarral. Na az sokkal kellemetlenebb volt.
Mikor földet értem és tettem pár lépést egy férfi mutatott rám.
-Betörő!-Rivalt rám.-Távolabb lépett és készült rendőrt hívni, közben elfutni, de én egy gyors mozdulattal elvágtam a nyaki ütőerét a késsel, rögtön utána a gégéjét, majd belöktem egy szemétgyűjtő konténer mögé.
-Sss...-Jeleztem neki, hogy hallgasson el, noha ilyen állapotban inkább már csak vergődni és hörögni tudott. Szerencsére más járókelő nem volt a környéken.
Mikor láttam, hogy Shane beér engem, gyorsan a férfire löktem egy szeméttel teli zsákot. Nem tudtam mennyit látott a gyilkosságból és a férfiból, de igyekeztem úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. A kés pengéjét ujjammal bezártam és zsebembe csúsztattam.
Shane felé fordultam még mindig nyitott inggel, majd elröhögtem magam. Szinte kacagtam.
-Micsoda este! Hát gyakrabban kéne kijárnom otthonról.-Tettem hátra egy Shane felé, amikor a zsákok közül elkezdett kifolyni a férfi vére. A földön ott volt annak elejtett mobilja is.
-Csak a paradicsom szósz, ne is foglalkozz vele. Manapság minden vacakot kidobnak az emberek.
Kibontottam és levettem nyakkendőm, majd Shane tarkója mögött átfontam.
-Tudod mi a poén ebben az egészben?-Kérdeztem.-Hogy mind a ketten... flúgosok vagyunk. Én is, te is. Flepnisek. Csak más fokban. A világ minket sose fog úgyse úgy megérteni, ahogy kell. De mindig lesz egy két szerencsétlen barom, aki elfogad minket olyannak, amilyenek vagyunk.
Kedvem támadt volna megcsókolni, de nem tettem. Nem azért, mert nem akartam, mert akartam, de tudtam, hogy Shane nem szeretné, ha nyilvánosan történne köztünk bármi is.
Az egyik oszlophoz nyomtam, de ez igen csak sok erőmbe telt. A nyakkendőt keresztbe dobtam és fojtogatni kezdtem vele, de csak játékosan, hiszen nem akartam tényleg megölni.
-Megöltem valakit. Mert látott engem meglógni a lakásból. Ugyan nem két tini csaj, de csak megtettem. És most mi lesz? Itt hagysz? Megtorlod? Na? Szeretnéd látni? Akkor kutasd ki a szemétből. Most mit fogsz tenni?-Mondtam neki hideg hangon.-Meghalt egy "ártatlan" ember, jaj!-Játszottam a rémültet és kicsit szorítottam a nyakkendőn.-És mi lesz, ha megölök még valakit? Hm? Engem nem tart vissza semmi és nem értem téged mi tart vissza. Ezek csak emberek. Annyi van belőlük mint a szemét. Úgyis újra termelődnek. Én csak az érdekeimet védem. Meg persze mulatok is egy jót ha úgy van.-Nevettem.-Remek buli volt ez a mai. Köszönöm.-Elengedtem a nyakkendőt, majd az övtáskából kivettem egy vörös filcet. A fekete nyakkendőre felírtam a villám címét, ha esetleg meg akarna látogatni valamikor.
-Imádtam a kis kalandunk. Igazán... jól eső és pezsgető volt. Még nem éreztem ilyen helyzetben ennyire jól magam. Ha majd egyszer újra neki akarsz futni, én nyitott vagyok.-Mondtam szelíd mosollyal, majd hátat fordítottam és átléptem a vért. Az ingemet félre dobtam, ha gondolja vegye fel szuvenírnek azt is. Majd felveszek egy pólót, az a pár csepp vér, ami az ingen volt úgyse jönne ki mosáskor.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Braxie & Websy || Meet again 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic maniac mage clown
Braxie & Websy || Meet again Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Braxie & Websy || Meet again F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
581
★ :
Braxie & Websy || Meet again 52005ac0532b4a6ac33f4f07420fe3519e342faa
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again EmptyPént. Márc. 31, 2023 11:51 pm
The same face, but a different look
Apartment for university girls

Okkal találkoztunk, akár áldás, akár tanulólecke leszel
Biztos voltam benne, hogy még félig álló árbóccal is képes volna hadonászni a késével, ezért is figyelmeztettem. A mi küldetésünk, nem az ártatlanok megölése, hanem a bűnösök lebuktatása. Ebbe maximum végső esetben fér bele civil áldozat. Az viszont meglepett - bár nem kellett volna - hogy milyen ügyesen lejutott az utcára. Persze a múltból szerzett gyakorlat nem felejtődik el egy könnyen, de rohadtul nem mindegy, hogy az ember azt 5 évesen tanulta, és 40 évesen próbálja újból. De végül is nem törte ki a nyakát, szóval jó így. És, hogy láttam e, hogy nem bír a sok felesleges energiájával? Igen. Már odafentről. Én nem ugráltam liánról liánra, csupán lejjebb másztam egy emelettel és onnan már simán leugrottam. Nem mondom, hogy nem okozott némi kellemetlenséget a korábban odafenti játékunk, de hamar túl teszem magam rajta.
- Borzasztóan rosszul hazudsz, ugye tudod? - néztem rá fél mosollyal ajkaimon. Nem örülök a helyzetnek, hogy csak megölt valakit, de tudom milyen. Legalább is tudnom kell, és emiatt sem szabad hagynunk, hogy ez komolyabbra forduljon. Nem az őrültsége miatt, ha nem, mert ütköznek a céljaink. Szinte biztos voltam benne, hogy nem sálnak adja a nyakkendőt, számítottam rá, mire készül. Hé, én is szoktam ilyesmiket csinálni, ha olyan a partnerem.
- Talán... De az is lehet, hogy nem. Versenyezhetnénk, kit fogadnak el előbb, de úgy is tudjuk erre a választ. - villantom ki egy mosoly erejéig fehér fogaim. Hagytam, hogy az oszlopig hátráltasson, erőlködnie sem kellett volna, ahogy azt is zokszó nélkül hagytam, hogy fojtogasson. Hergelni akar, mert én is felhergeltem. Igaz, nem az én hibámból lett vége. Egy ideig hagytam, had mondja a magáét, közben pedig mosolyogtam. Aztán lassan végig nyaltam a szám szélén, hirtelen elkaptam, hátulról a hajába markolva és annyira hátra húzva, hogy kicsit megemeljem vele állát is. Közelebb hajoltam, még az esti hűvösben is érezhette a forró levegőm.
- Akkor az azt jelenti, hogy már nem tartasz igényt a társaságomra... hogy inkább játszol mással... és ha ez így van... kénytelen leszek én is más játszótársat keresni magamnak, aki aztán... - emelem fel másik karom, és kezemmel végig simítok borostán arcán oldalt. - ...helyetted is a nevem nyögi az ágyban... - búgom ajkainak s ő mindeközben el is enged a nyakkendővel. Szeretek vadulni, és sajnálom, hogy akkor ott az ágyban nem jutottunk el odáig, hogy hasra fordítva meglepjem hátulról, miközben hajába markolva egy pillanatig sem hagyom, hogy elhúzódjon.
- Befogjuk pótolni, ne aggódj... - pillantok ajkairól szemeibe, és csak eztán engedem el haját és arcát is, majd néma csendben figyelem, ahogy lelép, miközben újfent mosolyra húzódnak ajkaim, tudván, hogy most már a villája címét is tudom. Nem sokkal azután, hogy el is tűnt a szemem elől, Kitty írt, hogy már menne haza, így végülis még jól is jöttünk ki, szóval visszamentem a kocsiért és elmentem érte, de már tudtam, hogy még a héten meglepem Braxie-t.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Braxie & Websy || Meet again MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Braxie & Websy || Meet again EmG9UYM Braxie & Websy || Meet again LkC15oi Braxie & Websy || Meet again MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Braxie & Websy || Meet again 1wvUwqJ Braxie & Websy || Meet again I5G5mou Braxie & Websy || Meet again C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Braxie & Websy || Meet again PXz6QDz Braxie & Websy || Meet again 79pRgNo Braxie & Websy || Meet again UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Braxie & Websy || Meet again ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: Braxie & Websy || Meet again
Braxie & Websy || Meet again Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Braxie & Websy || Meet again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Braxie és Websy // Meet again 2.
» We meet again!
» Meet Again
» J & J - if we ever meet again
» come on small pet, let's meet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: