New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Khaled & Braxton
TémanyitásKhaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptySzer. Márc. 29 2023, 21:25


Cale and Khaled


Az igazat megvallva fogalmam sem volt, hogy mi történt velem. Utolsó emlékem az volt, hogy egy Brooklyni kávézóban iszogattam egy nagyon finom kávé mixet, majd elindultam haza felé. A haza vezető úton pedig láttam valami furcsa fényjelenséget az égen, ami annyira lekötött, hogy másra nem igen koncentráltam már. Miközben elbambultam, valami apró szúrást éreztem a tarkóm tájékán és pillanatokra rá elsötétült előttem a világ.
És most mi is történt velem? Nem tudom. Tényleg nem.
Mikor felébredtem egy ismeretlen helyen ébredtem, amihez semmi emlék nem kötött. Egy semmit mondó fehér ruha volt rajtam, pedig megmertem volna esküdni, hogy egy gyönyörű, drága élénk lila öltöny volt rajtam. És benne jó pár hasznos cuccal. Vajon hol lehetnek?
Túl sok a fehér. Fehér ruha, fehér falak, de legalább volt ágy és mosdó. Milyen figyelmes, bárki is legyen a vendéglátó.
Picit kábának éreztem még magam, de egyben lelombozottnak is.
-Oh, a mindenségit... hol vagyok?-Tettem fel a költői kérdést, amikor nagy nehezen feltápászkodtam az ágyon.-És mit keresek itt?
Egy rövid ideig ültem az ágy szélén, hogy összekaparjam magam. Egyetlen egy fal volt, amin át lehetett látni, így előre is mentem, hogy szétnézzek. Azon tűnődtem mit is csináltam, mielőtt még elrabolhattak volna. A fényeket néztem.
-Te jóságos ég, csak nem raboltak el az UFO-k?-Tettem fel a költői kérdést újra, hiszen nem tudtam még most sem mi lehetett a fény. Lehet valami meteor, vagy hulló csillag, de lehet csak valami katonai repülő.-Neeem... az is lehet, hogy a kormány keze van a dologban. Tudtam én, hogy a CIA a nyakamon van. Hogy ütne ki a frász rajtuk. De ezt nem ússzák meg szárazon! Oh nem! Csak jussak ki.
Egy rövid ideig gondolkoztam, hogy vajon kik lehetnek még itt rajtam kívül. Elvégre úgy tűnt valami fogvatartottak számára fenntartott helyen lehettem.
-Hahooo! Cimbora, ez nagyon nem frankó! Tudod, hogy én ki vagyok? Nem hiszem! Én Liam Jackson vagyok! Vannak ám befolyásos barátaim! De ne izgulj, velem lehet ám üzletelni! Van ám pénzem bőven és tudok is szerezni még!-Kiabáltam, hiszen sejtettem, ha valaki elrabolt, akkor megfigyel és hallgat is. Elvileg. A falnak dőltem vállammal és pofáztam. Nem tudtam van-e bármi értelme, de mondtam a magamét.
-Amúgy hasznos kis szerzet vagyok, sok mindenhez értek. Például tudok bűvészkedni. Ha gondolod fellépek az unokatesód szülinapi buliján. Haldokló kölyköknek már bűvészkedtem, azt mondják tehetséges vagyok. De bárkinek szívesen mutatok trükköket, tudod cirkuszban nőttem fel. De azt mondják tehetséges grafikus vagyok, meg festő. És jó humorista is vagyok. Mondok egy viccet:
A tanító a családról magyaráz az órán a nebulóknak, és megkérdezi az egyiktől:
- Fiacskám, mit szólnál hozzá, ha kistestvéred születne?
- Azt, hogy csoda történt.
- Miért?
- Mert anyukám két éve meghalt.

Felnevettem, hiszen legalább engem szórakoztatott a vicc, közben a kihalt folyosót figyeltem, ahol egyelőre nem akart mozgolódás látszani.
-Nade amúgy azt mondtam már, hogy sorozatgyilkos vagyok? Úgy bizony, erre nem számoltál mi? De nyugi, nem akarlak megölni, hiszen ha te meghalsz, ki enged engem haza? Tudod vár engem a pasim, még van pár randink hátra. Meg a kutyáim. Most vettem új rotikat, kell nekik a gazdi. Mit mondok majd nekik, miért nem kaptak vacsorát? Még megeszik egymást.-Nevettem.-Mégis milyen már? Kannibál kutyák, nem. Fúj. Nekem kell majd feltakarítanom. Bőven elég az emberi hullák után, meg aztán amúgyis jobb szeretem a tisztaságot. Amúgy vállalok bérgyilkosságot is. Ha kiengedsz, elvállalom neked ingyen is. Megmondod kit kell kinyírni és ezzel le is tudtuk egymással. Hidd el nem vagyok haragtartó, nem kell félned, hogy egyszer megkereslek és fejbe lőlek, el tudom ám felejteni a rossz dolgokat. Amúgy őszintén remélem, hogy tudsz angolul és érted, amit mondok. Nem vagyok rasszista, csak nem beszélek valami sok nyelvet.
Igazából nem untam a dumálást, csak kezdtem értelmetlennek látni. Semmi mozgás, semmi hír, hogy bárki is jönne.
Eszembe jutott egy idézet Marina Chapmantől.
-Tudod... van egy jó kis idézet. "Egy olyan ember számára, aki soha nem volt fogoly, elég nehéz elképzelni, milyen őrjítően unalmas egész napon át bezárva lenni." Te voltál már bezárva? Én voltam és nem félek, csak halálra fogom magam unni. Szöktem már meg jó pár helyről, itt sem fogok örökké dekkolni. És kérek valami normális ruhát, mondjuk az öltönyöm. Ez a fehér cucc tök gáz. Unalmas és gagyi. És miért fehér minden? Legalább hagytál volna nekem itt pár színes filcet. Azt akarod, hogy megőrüljek? Mintha a havas tájat bambulnám egész nap? Nyitva maradt a tető és beesett a hó?-Nevettem és még meg is néztem direkt a plafont.-Hát nem. Ennyire unalmas alak nem lehetsz. Szegényes a fantáziád, hívnod kéne egy lakberendezőt, majd ő elmondja, hogy kell berendezni. Ide egy szép mahagónia ágyat teszünk, oda egy lila szekrényt és egy bordó dohányzó asztalt. A falakat kifessük lilára, igen. Máris otthonosabb lenne. Szerelünk fel hangfalakat, hogy legyen miből döngetni a popzenéket.
Az ágyhoz mentem és fejem alá tett kezekkel lefeküdtem. Itt aztán téphetem a számat.
-Mintha egy kórházban lennék. Gáz.-Morogtam zárásnak. Kifejezetten elégedetlen voltam a helyzetemmel.




credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Khaled & Braxton YC1mK3b
Khaled & Braxton D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Khaled & Braxton 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
577
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyVas. Ápr. 02 2023, 07:34
To Cale
"It is the curse of the powerful to be blind to their own faults."
Néha szívesen belemásznék az emberek fejébe, hogy a gondolatuk minden apró kis morzsáját megismerhessem, s néha előre látnék a jövőbe is, hogy tudjam, ki mennyire lesz hasznos a számomra. Emberek vagyunk, tele hibákkal, és bár arra törekedek, hogy ezeket távol tartsam, sajnos néha probléma csúszik a gépezetbe. Eléggé nagy probléma... A pulzusom mindig alacsonyan lüktet, nagyon ritkán ragadnak magukkal az indulatok, a folyosón ácsorogva azonban most érzem, hogy a halk zörgés egyre inkább kezd vadulni. Ezért is parancsolok megálljt magamnak, mikor az új kísérleti alany szobájától nem messze ácsorgok, s hallgatom őt a félhomályból. Nem láthat, én sem láthatom őt, de a szavai... Valami nem stimmel. A mappával a kezemben viharzok el végül vissza az irodámba, ahol kapkodva hozom elő a kamerafelvételeket, hiszen rossz előérzetem van. Ami be is igazolódik, mikor megpillantom az idegen arcát, s rájövök, hogy nem neki kellene ott lennie a hófehér falak ölelésében. Valaki valamit nagyon elrontott...
Az elkövetkező egy óra azzal telik, hogy fejmosást tartok azoknak az alkalmazottaknak, akiknek köze volt ehhez. Meghallgatom a mentségeiket, s az egész folyamatot az elejétől a végéig. Nem fenyegetőzök azzal, hogy eltávolítom őket, de az egyikük alatt már rezeg a cél egy kis ideje. Talán a család lehet a háttérben, talán egy rossz kapcsolat, vagy bármi egyéb, ami eltereli a figyelmét azokról a nagyon komoly feladatokról, amiket én kiosztok neki. Bármi is legyen, engem egy cseppet sem érdekel. A türelmem eddig tartott, még egy hiba, s vége.  
Most azonban az én feladatom az, hogy megoldjam a problémát. A felvételeket elnézve azonban úgy hiszem, tudok mit kezdeni a helyzettel... Erről az illetőről azonban semmit sem tudok, mint a többiekről. Természetesen sosem találomra választok, soha nem adom azt ki parancsba, hogy gyűjtsenek be nekem valakit az utcáról. Úgyhogy most egy kicsit hátrányból fogok indulni, de ez sosem jelent akadályt.
Lassú léptekkel indulok vissza az alsóbb szintre, s meglepő lehet tán, de egy nyugodt, borostám mélyén békésen ülő mosollyal jelenek meg a fal túlsó oldalán egy térd fölé nyúló fehér köpenyben, s egy fekete nadrágban. Most nincs nálam mappa, hátrakulcsolt kezekkel állok meg.
- Üdvözlöm! - köszönök meglepő kedvességgel, de ez talán csak az illető számára lehet az. Én sosem szoktam lekezelő lenni az alanyokkal, nem szoktam direkt kínozni őket. Nem ez a célom, hiszen én a fejlődés oltárán áldozok, s ők csak eszközök.  
- Tehát akkor egy bűvészhez, egy humoristához és egy sorozatgyilkoshoz van dolgom személyesen? - kérdem tőle enyhén félrebiccentett fejjel, miközben egészen közel lépek az átlátszó, vastag üvegfalhoz. Szemeimet le sem veszem róla, minden apró kis részletet el akarok raktározni a memóriámba.
- Lássa meg benne szépséget. Akad bőven. - intek a szobája irányába. - Egy ideig még úgyis ez lesz az otthona. - nyomasztó dolgot közlök, mégis a mélyen zengő hangom különös biztonságot áraszt.
- Az én nevem Dr. Khaled Al Nassar. Önben kit tisztelhetek? - kérdem tőle teljesen tudatlanul, mintha nem hallgattam volna végig a hosszas monológját.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyVas. Ápr. 02 2023, 16:10


Cale and Shane


Már éppen kezdtem elunni magam a börtönben, amikor valaki megszólított. Felpattantam és az átlátszó falhoz mentem, ahol minden bizonnyal a fogvatartóm várt rám. Mit ne mondjak, elég jó kiállású, komoly pasasnak tűnt. Talán még értelmesen szót is lehet érteni vele, bár ki tudja. Olyasféle embernek tűnt, akinek jó üzleti érzékei vannak és képes józanul gondolkodni. Ahogy beszélt, jól szituált ember képét festette. Intelligens lehetett és céltudatos, kellően határozott és minden bizonnyal előre tervez.
Vigyáznom kell. Ez a fickó veszélyes és jelenleg nála van az előny. A fogja vagyok, nincs fegyverem és bár láthatóan egy magasak voltunk, fizikailag sokkal erősebbnek tűnt, bár annyi előnyöm volt, hogy minden bizonnyal én voltam a gyorsabb és a mozgékonyabb. Csakhogy egy ilyen embernek, akinek egy ilyen létesítménye van biztosan vannak emberei, testőrei, stb.
Nem féltem. Egyáltalán nem féltem. Csak felmértem a helyzetemet, hogy nem kéne megöletnem magam.
Kérdése máris elárultam számomra, hogy igazam volt. Hallgatózott és talán figyelt is. Ha nem így lett volna, akkor ezeket nem tudhatná. Igaz, hivatalosan Liam Jackson valóban bűvész volt. Nemsokkal azután, hogy Shane és én elmentünk fellépni a kórházba kiváltottam egy vállalkozóit bűvész mesterségre, továbbá Liam amatőr festőművész is volt. Ha még utánam is nézett, ennél többet nem nagyon tudhatott meg. Tehát lehallgatott.
-Igen-igen.-Bólogattam neki mosolyogva.-Három az egyben. Maga nagyon szerencsés ember, hogy egy ilyen polihisztor halat fogott, vagy fogatott. És ez még csak egy töredéke annak, amit tudok. Ha minden előnyömről és tudásomról beszámolnék, bizonyára jövő ilyenkor is még csak a felénél tartanánk.-"Szerénykedtem" és barátságosan mosolyogtam.
Szemeimet bátran emeltem a férfi szemeibe, igaz, semmit nem igazán lehetett belőle kiolvasni. Talán csak egy enyhe fokú tébolyt.
Mikor meghallom a nevét csak megütődve néztem rá és tenyereim az üvegre tapasztottam.
-Neee! Meddig voltam én eszméletlen, hogy addig átkerültem Arábiába?-Kérdeztem, majd röhögve engedtem le kezeim. Ezt a poént azért nehezen lehetett kihagyni.
-My name is Jackson. Liam Jackson.-Mutatkoztam be James Bond stílusában.
Megigazgattam fehér ruhámat, hajamat, majd laza üzletember módjára dőltem féloldalasan a falnak.
-Mondja csak Dr. Nassar. Mik az ön céljai velem? Csak nem szexrabszolgának tart majd itt?-Nevettem kicsit.-Neeem. Akkor nem lenne fehér köppenyben. Bár lehet az orvosos szerepjáték a kedvence. De akkor hol a sztetoszkóp? Mmm... nem. Csak nem gyógyszereket akar rajtam kikísérletezni? Csak szólok, hogy penicilin és brómhexin érzékeny vagyok.-Mondtam és ez nem is volt vicc, hiszen valóban allergiás voltam néhány gyógyszerre, köztük ezekre.-Vagy talán olyan helyre kerültem, mint Victor Frankenstein, vagy Dr. Monróe laborja? Ha hibridet akar belőlem csinálni, akkor hiéna fejet kérek és sas kezeket. Az tök vicces lenne.-Léptem hátra egyet nevetés közben.
Persze most viccelődtem, de tényleg érdekelt, hogy mi lehet velem a célja. Miért vagyok itt?
-Persze velem lehet beszélni komolyabban is. Tudja... talán még nagy hasznomat vehetné a jövőben. Sok mindennel tudok szolgálni, ha vevő rá. Igazán multifunkcionális vagyok. Csak meg kell látni bennem a szépséget és a hasznosságot, akár csak a maga hófehér kis kuckójában.




credit • megjegyzés • szószám


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Khaled & Braxton YC1mK3b
Khaled & Braxton D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Khaled & Braxton 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
577
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyHétf. Ápr. 10 2023, 07:58
To Cale
"It is the curse of the powerful to be blind to their own faults."
Mint mindig, most is különös embert sodort a szél a laboratóriumomba. Bár eddig mindenkit annak hittem, aki bekerült a magáncellákba, s meglehet, hogy csupán az agyam vetítette őket sokkal értékesebb embernek annál, mint amik voltak valójában. Hiszen ők a jövő kulcsai, a fejlődés alappillérei, érthető, ha számomra sokkal többet jelentenek, mint a többi ember. Újdonsült vendégem szóáradata közben finoman emelem fel a kezem, s legyintek egy aprót.
- Egyáltalán nem fontosak az előnyök és a hátrányok. Itt mindenki ugyanolyan ember, legyen bűvész, takarító, politikus, vagy hajléktalan. - nyelvem hegyére szökik ugyan még az, hogy ez épp olyan, mint egy temető, hiszen ott is mindenki egyenlő... Ám ilyen hasonlatokkal nem szívesen szúrok oda a kísérleti alanyaimnak, hiszen nem a célom, hogy lelki vagy testi szenvedést éljenek meg.
Kérdésére enyhe értetlenség ül ki arcomra, miközben kicsit oldalra biccentem fejem. Arábia? A humor nem feltétlenül az erősségem, ritkábban szoktam adni, s annál nehezebben fogadom be. A kérdésekre ugyanakkor természetesen mindig fel vagyok készülve, de ez a Liam Jackson olyan jelentéktelen és értelmetlen dolgokat szúr közbe, hogy nehéz rájuk válasszal szolgálnom.
- Semmi ilyesmi szándékom nincs Önnel, erről biztosíthatom. - nem folytatok és soha nem is folytattam semmiféle szexuális viszonyt azokkal az emberekkel, akik ide beteszik a lábukat. Az intelligenciám sokkal magasabb szinteken van annál, mint hogy engedjek az ösztöneimnek, amik alapból nehezen kapcsolnak be. Még szerencse! Az embereket könnyen vezérlik az ösztönök, amik akár megvadítanak egy szelíd bárányt, vagy éppen egy komoly, aljasnak vélt alakot varázsolnak egy nyálban tocsogó tinédzserré. Távol áll ez tőlem.
Az ígérgetés is rengetegszer hangzik el a vendégeim szájából. Mikor előnyeikkel próbálnak kiutat keresni, s bizonygatni próbálják, hogy hasznosak lennének a számomra. Sajnos ez is halott ügy, mindig is az volt. Engem ilyesmivel nem lehet lekenyerezni, sem pedig elforgatni a fejem. Azonban teljesen megértem, hogy a túlélési ösztön kiül a nyelvükre, s csak beszélnek és beszélnek... Mi mást tehetnének?
- Nekem Öntől semmire sincs szükségem. Én azonban segíthetek. - biccentek hüvelykujja felé, melynek csupán hűlt helye van ott. Ebből a szögből nézve nem kapott éppen szakszerű ellátást, de ez egyáltalán nem akadály.
- Hogyan veszítette el az ujját, Liam? S miért ilyen furcsa a külseje? - kérdem tőle kíváncsian, közelebb lépve az üvegfalhoz. Róla, ellentétben a másik egyeddel, akinek helyette kellene itt ülni, nem tudok semmit. Az előzetes nyomozás nem történt meg, és most már még nehezebb lenne információt szerezni róla. Viszont már nem is szükséges.  
- Hamarosan előzetes vizsgálatokat fogunk tartani. - ekkor a szoba sarkai felé biccentek. - Bármiféle erőszak vagy kitörési kísérlet hiábavaló. Mindenhol kamerák és őrök vannak. Mielőtt bármit tehetne, meghal. - közlöm azzal a közömbös hangnemmel, amivel eddig szóltam. Csupán egy egészen apró félmosoly leng ajkaim szegletében. Ha engem elkapna véletlenül valamilyen módon, és velem fenyegetőzne, akkor is meghalna. Mindegyik biztonsági szolgálatos emberem tudja jól, hogy még az én életem sem ér annyit, hogy kiderüljenek a titkaink. Az utódom már megvan, ha velem történne valami, így ha az én életem az ára annak, hogy bent maradjon minden a laboratórium mélyén... Szívesen feláldozom. Közben egy magas, szintén fehér köpenybe bújt néger férfi jelenik meg mellettem egy tolókocsit tolva maga előtt.
- Lépjen a szoba közepére, kérem, és forduljon nekem háttal. - szólok Liam felé. Természetesen lehet ellenkezni. Eleinte igyekszek mindig békésen megoldani mindent, hiszen távol áll tőlem az erőszakos stílus. Ha nem megy, úgy fellépnek a drasztikusabb módszerek, ám remélem, erre most nem lesz szükség és szót tudunk érteni.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyHétf. Ápr. 10 2023, 13:25


Khaled & Cale


Szemeim pillantása követte Khaled pillantását. Az ujjam. Segíteni? Ezek szerint kaphatok tőle egy szép új ujjat? Ez izgalmasan és remekül is hangzik. Ezek szerint ő valami orvos, aki tud pótolni elvesztett végtagokat. Remek, már megérte, hogy idehozott.
A kérdésén elnevettem magam. Igen, okos, nagyon okos. Feltette a lehető legjobb kérdést.
-Nos, még kb. másfél éve le akartak csukni, hogy a bíróság halálra ítélhessen. Meg voltam bilincselve, úgyhogy megpróbáltam leharapni az ujjam, de nehezen ment. Végül mégis csak sikerült leszakítani, letörni, így ki tudtam húzni a kezem a bilincsből. Aztán a dolgok már adták magukat. Igaz, súlyosan megsérültem, de sikerült megölnöm a rendőröket és a rabszállító tiszteket, aztán kiszabadítottam magam.-Feleltem, de azt nem tudtam mit ért az alatt, hogy fura a külsőm. Én a magam részéről igen csak remeknek éreztem magam, noha lehettem volna kicsit testesebb és nem ilyen egy szál bél, de nem volt igazán panaszom.
-Nem tudom mire gondol. Megfésülködtem pedig.-Igazgattam meg a hajam.-Ruhát meg maga adta.
A következő mondatai viszont felkeltették érdeklődésem és izgatottságom. Végre valami történik is.
-Vizsgálatok?-Csillant meg a szemem.-Oh, király. Nem kell kórházba mennem. Lesz ingyen röntgen, CT, MR, ultrahang, meg minden? Endoszkópot is nyelnem kell majd?-Nevettem fel és tapsoltam is mellé.-Tiszta haszon, hogy itt vagyok. Ingyen vizsgálatok, új hüvelykujj, mi jöhet még? Kicseréli a csontjaimat acélra és kapok egy gépi szívet, tüdőt, amiktől örökké élhetek?-Vigyorogtam, közben a tolószékes férfira pillantottam. Eszem ágában sem volt elmenekülni, ellenkezni, így engedelmesen hátra fordultam a szoba közepén és már kész voltam rá, hogy keresztbe dobott lábakkal kényelmesen helyet foglaljak a székbe és engedjem nekik, hogy vigyenek kedvükre ahová csak szeretnének.
Egy 79'-es UFO Sláger jutott eszembe, amit dalolni is kezdtem. Maximum befogják a számat, ha nagyon irritálom őket.

"Doctor, doctor, please
Oh, the mess I'm in
Doctor, doctor, please
Oh, the mess I'm in

She walked up to me
And really stole my heart
And then she started
To take my body apart
"
-Azért majd szóljanak, ha van vesekövem, vagy rákom, vagy valami. Tényleg, ha már itt tartunk, maguk itt tudnak rákot gyógyítani, AIDS-et kezelni, fejet átültetni, meg minden? Milyen fasza kis kórházba keveredtem én? Ha kell, kaphatok női lábakat a mostaniak helyett?-Viccelődtem, nehogy túl komoly legyen már a légkör, bár tényleg érdekelt itt vajon mikre képeseket, amikre átlagos kórházak nem.



Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Khaled & Braxton YC1mK3b
Khaled & Braxton D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Khaled & Braxton 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
577
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyVas. Ápr. 23 2023, 07:23
To Cale
"It is the curse of the powerful to be blind to their own faults."
- Leharapni az ujját? Ez felettébb érdekes. A túlélő ösztönök egészen erősek ezek szerint Önben. - meglepettség nem telepedik a vonásaimra, hiszen számtalan kusza hamis és igaz történetet hallottam már. Mindig kételkedek mindenben és mindenkiben, de tegyünk úgy, mintha elhinném a szavait. Sokkal érdekesebb lehet a kibontakozás, még ha egy saját maga kreált hazugságról is van szó.
- Hogyan sikerült egymagának megölnie számtalan képzett embert maga körül? - itt már azért erősen elrugaszkodunk a realitás talajáról, s mintha egyetlen pillanatra egy akciófilmbe cseppentünk volna, amit felidéz. A valóság azonban nem olyan egyszerű, mint a vásznakon. Mindenesetre kíváncsian várom a válaszát, hogyan kavarja meg még jobban a történetét. Kezdek erősen kételkedni abban, hogy az elméje ép lehet, ám nem az én tisztem az, hogy ezen segítsek, vagy felhívjam rá a figyelmét. Valahogy eddig is boldogult az életben.
- Leginkább olyan vizsgálatok lesznek, amiknek megléte elengedhetetlen az új ujjához. Mondja csak, tud valamilyen meglevő betegségéről? Vagy esetleg olyanról, ami a múltban jobban ledöntötte? - ezt már akkor kérdezem tőle, mikor megérkezik Jonas a tolószékkel. Mikor Liam hátat fordít nekünk, az ajtó feltárul, s nagy szerencsénkre nem ütközünk ellenállásba. Sokan ilyenkor próbálják kihasználni a helyzetet, de nem is kell mondanom, hogy rosszul szokott elsülni számukra a kis akciójuk. Jonas a székhez kötözi a lábait és a kezeit, majd megindul Liammel együtt az oldalalamon.
- Örökké szeretne élni? Nem lenne unalmas? Nem lenne fájdalmas mindenkit elveszíteni, akit egyszer megszeretett? - pillantok le felé apró mosollyal. Érezhető, hogy nem egy fogolyként kezelem őt sem annak ellenére, hogy pár oda nem figyelő ostoba alkalmazottam nagy hibát vétett azzal, hogy összekeverték az embereket.
- Itt művégtagokkal foglalkozunk. Egyrészt. Másrészt a belső szervek helyettesítésével. - foglalom össze igazán tömören, egyelőre nem térve ki arra a tényre, hogy a legvégső fázis az, hogy még az agy is mesterséges legyen. S csak a lélek maradjon meg... Ez már azért isteni magaslatokba emelhet mindenkit.
Áthaladunk pár folyosón, amikre szintén a minimalista stílus a jellemző. Leginkább a fehérség uralkodik, néhol egy kósza, zöld növénnyel vagy egy sötét árnyalatú, absztrakt festménnyel a falon. Nincs zsúfoltság, azt nem bírom elviselni, sem pedig színkavalkád, ami megzavarná a tudatállapotom. Hamarosan egy terebélyes vizsgálóba érünk, aminek a közepén megállapodik Jonas a tolószékkel. Biccent felém, végül távozik az ajtón.
- Van esetleg valamilyen erős félelme, fóbiája? - odalépek az egyik asztalhoz, ahol előkészítek mindent a vérvételre, s egy tű társaságában lépek vissza Liam mellé.  
- Egy enyhe csípést fog érezni, semmi lényeges. Bár úgy hiszem, ez meg sem fog kottyanni Önnek, nem igaz? - biccentek mosolyogva hüvelykujjának a helye felé. Alaposabb vizsgálatok után már többet tudok arról mondani, hogy mennyire igaz a története, de addig nem szeretek semmire sem alapozni. Ha minden jól megy, a holnapi napon megtörténhet az új végtag felhelyezése, de ez még messze van ahhoz, hogy biztosat mondhassak, hiszen bármi történet, bármiféle érték közbeszólhat, amitől csúszik minden. Ám semmi sem fog akadályt jelenti, ebben biztos vagyok.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyVas. Ápr. 23 2023, 10:52


Khaled & Cale


-Kis túlzással persze. Nem sikerült teljesen leharapni, végül addig ütöttem a rabszállító autó falához, amíg le nem szakadt a félig lerágott ujj.-Vontam meg vállaim.-Nos...- elmeséltem neki(rögtön az első reag) mi is történt akkor, amikor mindez lezajlott.
Elgondolkodtam kérdésén. Betegség...
-Mmm... nem igazán. Nem szoktam beteg lenni, max egy kis nátha. Lesérülni szoktam, de az is ilyen mindennapos. Tudja, lövések, késelések, élve elégés, zúzódások.-Legyintettem.-Egyszer volt refluxom.-Ugrik azért be valami, de másról nem tudtam.
Nem ellenkeztem, had kötözzenek ki. Nem hittem benne, hogy bármi rossz is érhetne. Nem olyan embereknek tűntek, akik elvisznek és kioperálnak belőlem minden fontos szervet, hogy megszerezzék a pénzt az új BMW-re.
-Miért lenne unalmas? Mindig történik valami, mindig van valami üde színfolt az életben, ami körülöttem mindig zajlik. Kár lenne, ha egyszer megszakadna minden, ami az életemet fémjelzi. Szerintem sose unnám meg, vagy fáradnék bele az életbe. De nem hiszem azt sem, hogy olyan... mélységesen megérintene, ha elvesztenék bárkit is. De ha így is lenne, az örökké valóság úgyis elég hosszú idő ahhoz, hogy legyen időm kiheverni.
Már most dörzsöltem volna a tenyereim, ha nem lettek volna kikötözve a kezeim. Micsoda hely, micsoda technológiák! Háhá! Jobban nem is járhattam volna. Ezek szerint itt még félig-meddig androiddá is válhatnék!
A folyosók nem igen kötöttek le. Unalmas látvány volt, csak az a néhány kép volt üde színfolt a "tájban".
-És milyen ujjat kapok? Lehetnek igényeim? Mondjuk szerelni bele egy olyan gombot, mint a Michael Caine féle Némo kapitánynak? Tudja, amikor megnyomta a gombot az egyik mű ujjában és felrobbant a Nautilus. Vagy ha felnyitom a mű ujj sapkáját előtör valami Sith fénykard? Vagy valami méregkapszula adagolót csinálni bele? Az menő lenne, nem kéne fiolákat meg minden nyavaját magammal vinnem, hanem abból adagolnám, mint a PEZ cukorkát.-Nevettem el magam.
Megérkeztünk, a fekete Péter pedig elment köreinkből.
-Nem igazán. Nem félek semmitől sem.-Feleltem az igazságnak megfelelően. Nem féltem és az is ritka volt, ha megijedtem bármitől is.
A tű felé pillantottam. Elfintorodtam.
-Láttam már nagyobbat is.-Nevettem.
Nem tévedett, hiszen valóban, a tű szúrást már-már meg se szoktam érezni. Millió nagyobb fájdalomban, kellemetlenségben volt már részem.



Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Khaled & Braxton YC1mK3b
Khaled & Braxton D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Khaled & Braxton 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
577
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyKedd Május 02 2023, 21:19
To Cale
"It is the curse of the powerful to be blind to their own faults."
- Az az érzésem, hogy Ön nem értett egyet azzal, hogy a fogdába akarták vinni, igaz? Vagy tán nagyon jól tudta, hogy bűnös, csak nem volt betervezve az, hogy lebukik? - biccentem oldalra fejem kérdésem közepette. Egyre ingatagabbnak tűnik a története, s talán ezért is ösztönöz annyira, hogy még inkább kérdezősködjek, hadd keveredjen bele jobban a saját elméjének szüleményeibe. Legalább elütjük az időt, s nem borulunk bele a némaságba. Szeretem megismerni amúgy is az áldozataimat, hiszen hatalmas kincs mindegyikük, teljesen mindegy, hogy egy lecsúszott drogosról, egy politikusról, vagy éppen egy bolondról van szó.  
- Ön mazochista, Liam? Kielégülést érez a fájdalom által? - szavaira ez volt számomra a legkézenfekvőbb kérdés, amit feltehettem, hiszen számomra úgy tűnik, hogy a sérüléseket úgy kezeli, mintha mindennapos dolgok lennének. Honnan szalajtották mégis ezt az embert? Egy elmegyógyintézetből? Erre talán sosem fog fény derülni, hiszen nem szándékozok őt hetekig itt tartani. Ha sikerül az új kísérleti funkció, amit rajta fogunk kipróbálni, akkor szabadon lesz eresztve úgyis egy cseppnyi tudatmódosítás után. Ám addig még van egy kis időnk... Szerencsére nem ellenkezik a tolószékkel, így könnyen eltoljuk őt egyik helyiségből a másikba.
- Vagy hogy olyan mélységekbe kerüljön a fájdalma miatt, ami megkeseríti az öröklétének minden egyes pillanatát... - toldom hozzá halkan egészen bölcs gondolataihoz. Felüdülés, hogy végre valaki ilyen nyugodtan viselkedik, mint ő. Így esély nyílik arra, hogy sokkal közvetlenebben viselkedjek vele, elvégre egy hangosan zokogó vagy dühöngő emberrel túl sok mindent nem lehet kezdeni.
- Ezek szerint nagyon átéli a filmek világát, nem igaz? - kérdem tőle borostám mélyére ülő halovány mosollyal, miután felsorolja, mit is szeretne az új művégtagjába.
- Ám sajnos semmi ilyesmivel nem szolgálhatunk. Ez egy mechanikus szerkezet lesz, amit egy az egyben lemásolunk a másik ujjáról, így csodásabb lesz, mint új korában. Még kísérleti fázisban van, számtalan újítást végeztünk el, így Ön lesz az alanyunk. Azonban egyet se féljen, a siker garantált. - mondom én, aki sosem hisz semmiben száz százalékosan, s mindig kételkedik. Szerencsére egy ujj felhelyezése kevesebb munkába kerül, mint például egy máj cseréje.
- Ugyan, Liam. Minden embernek van olyan félelme, ami képes beárnyékolni az életét. Aki azt mondja, hogy nincs, az vagy hazudik, vagy teljes mértékben elnyomja azt a tudatának mélyére. - hagyok némi hatásszünetet, miközben előkészítem a tűt. - Most lehetősége nyílik arra, hogy őszintén beszéljen. Ami itt elhangzik a falak között, az sosem kerül ki innen. - s még ő maga sem fog emlékezni rám... Közben odaérintem a tű hegyét a karjához, s fél percen belül már egy vérrel megtelt fiolával lépek vissza az egyik pulthoz, s elhelyezem azt egy tárolóba. Ezt követi a mintavétel, melyhez a szükséges eszközöket egy tálcán viszem oda mellé.
- Nyújtsa ki kérem teljesen a hüvelykujját, hogy mintát tudjak venni. - belenyomom egy nyúlós, zselés állagú anyagba, s ha ez sikerül, akkor következik a csonk is, és ha nem ellenkezik, akkor igazán hamar végezhetünk is.  
- Akkor neurológiai betegségekről sem tud? Jól szokott aludni? Nem gyötrik rémálmok? Nem szokott fulladni éjjelente? Nem ébred lidérces álmokra, amiktől a pulzusa az egekbe szökik és leveri a víz? - mennyivel könnyebb dolgom lenne, ha minden egyes alanyom ennyire készséges lenne! Számtalan feleslegesen elfecsérelt időt spórolhattak volna meg nekem. Úgy hiszem, Liam megérdemel némi jutalmat majd a vizsgálatok végén, amiért ilyen jól viselkedik.
Az elkövetkezendő egy óra még a vizsgálódásokról szól, amikbe pár orvos is becsatlakozik olykor, de a végére ismét ketten maradunk Liammel, aki ha az utolsó percig nem mutat ellenállást, abban az esetben biztatóan lépek mellé.
- Mivel nem szokásom kenyéren és vízen tartani a kísérleti alanyaimat, s mivel Ön igazán együttműködő, így lehetőséget adok arra, hogy olyan vacsorát kérjen, amilyet csak szeretne. - vetem fel ajánlatom, mikor is megérkezik Jonas, hogy visszavigye a tolószékkel együtt Liamet a szobájába.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyKedd Május 02 2023, 21:56


Khaled & Cale


-Persze, hogy nem értettem egyet. Mégis ki az az őrült, aki önként dalolva megy a méreginjekcióért?-Kérdeztem vigyorogva.-Nem én.-Mosolyogtam.-Lehet, hogy bolond vagyok, de nem hülye. Fiatal vagyok a halálhoz, csak 42 éves vagyok. És túl értékes is.-Billentettem oldalra a fejem.
Kérdésén picit elgondolkodtam. Érdekes volt ezt így hallani.
-Am... azt hiszem erre nem tudok egyértelmű választ adni.-Feleltem inkább ezt. Nem neveztem volna magam mazochistának, de tény, hogy a fájdalom és erőszak mentes élet hiányzott volna kicsit hosszú távon. Így legalább érzem, hogy élek. Szerettem a nyugalmat is, de hosszú távon zavaró volt.
Miközben haladtunk a tolószékkel elég érdekes beszélgetés keveredett ki, ami akár még elvi, világnézeti vitákhoz is vezethetett volna, de nem így történt.
-Nos... bármi megtörténhet.-Mondtam kicsit jobban belegondolva. Szerettem magamról erős, mindenható, már-már isteni lényként beszélni, de ha belegondolok, hogy ember vagyok, sebezhető... talán tényleg lehetnek dolgok, amiket nem tudnék feldolgozni, de ezt egyelőre nem akartam tudomásul venni.
Kicsit lelombozó volt, hogy se robbantó gomb, se fénykard, se semmi, de az ujj akkor is ujj, ha nem kapok mellé semmi extrémet. Legalább lesz és már az is sokat fog segíteni nekem az életem további szakaszaiban.
Kicsit mélyebben magamba néztem. Félelem? Mitől félek vajon?  Aztán eszembe jutott egy gondolat. Valami, amiről Shannel már korábban beszélgettem.
-Nos... nem tudom, ez mennyire nevezhető félelemnek. Én annak nevezném... nem szeretném, ha a világ elfelejtene. Hogy minden, amit eddig tettem, elértem egyszer csak a semmibe vész. Az emberek elfelejtenek. Meghalok és rá pár évre már senki sem fogja ismerni a nevem. Talán ezért is akarok örökké élni. Fenntartani a nevet. Tudja, mielőtt meghalok bele fogom vésetni a fejem egy hegyoldalba, mint az elnököknek a Rushmore-Hegybe és alá a nevem és egy kis anekdotát.-Vigyorogtam.
Nem ellenkeztem sem a vérvételnél, sem a mintavételnél. Nem állt érdekemben, hadd csinálja, én is csak jól járok.
-Ahha, zavartalanok az éjszakáim. Nem panaszkodom. Fulladni sem szoktam, álmodni pedig ritkán álmodom, de akkor sem rémálmokat és nem is igazán emlékszem az egész álomra, csak foszlányokra. Talán... talán mentális probléma lehet, hogy rosszul kezelem az indulataimat. De ez minden második emberre igaz, már-már népbetegség.
A további vizsgálatokban is készségesen álltam rendelkezésére, az étel lehetőségén pedig elgondolkodtam. Normál esetben valami édességet kérnék, tortát, vagy hasonlót, de most mégis valami francia ételt ettem volna szívesebben.
-Mondjuk egy Beef bourguignon-t kérek, ha már lehet választani.-Feleltem és a férfira néztem, aki jött a tolószékkel. Elegánsan helyet is foglaltam.



Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Khaled & Braxton YC1mK3b
Khaled & Braxton D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Khaled & Braxton 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
577
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptyCsüt. Május 11 2023, 19:59
To Cale
"It is the curse of the powerful to be blind to their own faults."
- Higgye el, bőven akadnak olyanok, akik megbánták tettüket, és ezért önként akarnak bűnhődni. Bár nem tudom, mit követett el pontosan, de ezek szerint Ön nem ebbe a kategóriába tartozik. – húzom összébb méregzöld szemeim cinkosan. Ám nem az én dolgom, hogy ítélkezzek, s bárkit is elítéljek a tettei miatt. Volt már szerencsém halálra ítélthez is, aki gyermekekre értendő szexuális erőszakot, gyilkosságot és kannibalizmust követett el. Pár intézménnyel azért akad némi szigorúan titkos szerződésem...
- Ha fiatalnak és túl értékesnek gondolja magát, miért követett el olyan dolgokat, amikkel kiválthatja a társadalom haragját, ezzel kockára téve a saját életét? – teszem fel kíváncsian következő kérdésem, bár meglehet, hogy egy teljesen logikátlan válasz lesz a jussom. Liam elméje nem tűnik épnek, s egy megbomlott léleknél nehéz logikára lelni.
Beszélgetésünk tovább folytatódik a vizsgálóban, s következő szavai erősen elgondolkodtatnak, ugyanakkor rádöbbentenek valamire.
- Ön borzalmasan magányos volt mindig is, Liam. – nem kérdezem, hanem közlöm a tényeket, amik számomra nyilvánvalóak. Talán azért voltak a borzalmas tettei, hogy ezáltal emlékezzenek rá, hiszen lássuk be, maradandó rosszat sokkal könnyebb okozni, mint maradandó jót. Utóbbihoz keveseknek van csak meg a képessége. Ám megölni egy tucat embert őrületes kegyetlenséggel, s ezzel beírni magunkat a történelembe... Már sokkal könnyebb.
- A dühkezelési problémák valóban népbetegségnek számítanak, jól mondja. Egyre kevesebb az embereknek az inger, ahol levezethetik a felgyülemlett feszültséget. Mert ez... - imitálok kezemmel pötyögést a mobiltelefonon. - Ez semmi, ezzel a kis dobozzal semmit sem vezetünk le. - a következő óra már nem telik ennyi beszéddel, hiszen vizsgálatok tömkelege következik. Szerencsére egyáltalán nem adódik semmiféle gond, Liam készségesen tűr mindent, ezért is vetem fel neki a jutalmat, amit igazán megérdemel. Természetesen nem csak ő ilyen szerencsés, bőven akadnak olyanok, akik nem állnak ellen ilyenkor. Sajnos azonban ez a kategória a ritkább.
- Ahogy óhajtja, Mr. Jackson. - bólintok biztatóan. - A vacsorája pár órán belül tálalva lesz a szobájában. Bármi kérdése vagy óhaja lenne, nyomja meg a szobája falán levő fehér gombot, és valaki érkezni fog. Az eredményei holnap meglesznek, ennek fényében pedig a délutáni órákban megejtjük a műtétet. - beszédem közben barna bőrű segédem lekötözi Liamet, én pedig egy mély bólintást követően elköszönök tőlük, s maradok még a laboratóriumban. Hosszú, hosszú órákig...  
Liam vizsgálatait az orvosokra hagyom, kik precízen és pontosan végzik a munkájukat. Nálam nem kell várni heteket arra, hogy legyen eredmény, hiszen ez nem egy kórház, ahol temérdek beteg fordul meg. Aki itt jár, az mindig kiemelkedő figyelmet kap tőlem és a társaimtól, senkit sem szoktunk megvárakoztatni. Én eleve ragaszkodom ahhoz, hogy tartsuk a határidőket, s mivel erre már ráállt mindenki, így nem igazán szokott lenni elcsúszásunk. Liamen kívül most épp csak ketten vannak még a szobákban, egyiküknél sajnos súlyos komplikációk léptek fel, a másikuk viszont javuló tendenciát mutat. Természetesen egymással sosem találkoztak.
Mire az óra elüti az éjfélt, én akkor sétálok és liftezek fel az alsóbb szintekről, persze csak akkor, ha Liam nem okoz valami egetrengető ostobaságot. Amennyiben nem, úgy legközelebb már csak akkor fogunk találkozni, mikor másnap újra megjelenek az áttetsző üvegfal előtt, hogy elvigyem őt a műtétre.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptySzomb. Május 13 2023, 15:45


Khaled & Cale


Elnevettem magam, szinte ugráltam a tólószékben, amennyire lehetséges volt.
-Maga nagyon mókás alak, Dr. Nass! Úgy nézek én ki, mint, aki megbánta a "bűneit" és bűnhődni akar? Amúgy sincsenek bűneim. Olyan nincs, amire ne lenne komoly indokom. Van egy ok és van egy okozat.-Gesztikuláltam lelki szemeim előtt.-Amire van ok, azt nem lehet elítélni. Gondoljon bele. Egy vulkán kitörés sem a véletlen műve, ahogy a sarki jég olvadása sem. Mégsem rakhatunk bilincset az Etnára, ha kitör és küldhetjük a templomba gyónni. Mekkora ostobaság lenne.
Következő kérdésre mosoly került arcomra.
-Ez így nem pontos. Bizonyos emberek haragját váltom ki, de sokan vannak, akik támogatnak engem. Egész kis rajongó táborom van már. Lassan akkora sztár leszek mint Kira a Death Note-ban.-Nevettem jókedvűen.
Tovább jöttek a témák, beszélgettünk, ám hamarosan érdekes megállapítást tett. Nem is voltam hajlandó kommentálni. Nem azért voltunk egymás társaságában, hogy a magányról csevegjünk. Az nem vidám téma.
Legalább volt, amiben egyet értettünk. Ez az indulatkezelés volt. Hát igen. Na meg a telefon függőség. Na az meg a másik.

Hála együttműködésemnek, hamar végeztünk is, tudott haladni, minden szükséges vizsgálatot elvégzett és még egy jó kis vacsorát is fogok kapni. Kellhet több egy jó naphoz. Igaz, az már kicsit kedvem szegte, hogy az unalmas fehérbe kellett visszamenni, de az legyen a legkisebb problémám az életben.
Mikor újra a szobában voltam a fehér gombot kezdtem keresni. Ez a faszi a fehér megszállottja. Fehér falra fehér gomb? Vicc. Okom most nem volt megnyomni, csak mikor szomjas voltam és kértem valami innivalót. Rosszabb esetben vizet, jobb esetben valami turmixot, vagy gyümölcslét.
Mikor megkaptam a vacsorámat vidáman elfogyasztottam.
Megnyomtam a gombot és kértem valami olvasni valót, hogy ne teljenek annyira unalmasan az órák. Ha kaptam, akkor olvasással töltöttem az időmet, ha nem kaptam, akkor egyszerűen csak unatkoztam és énekelgettem magamnak valami romantikus retro popdalt.



Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Khaled & Braxton YC1mK3b
Khaled & Braxton D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Khaled & Braxton 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
577
★ :
Khaled & Braxton Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton EmptySzomb. Május 27 2023, 08:32
To Cale
"It is the curse of the powerful to be blind to their own faults."
Dr. Nass? Képzeletben még a szívemhez is kapok e megszólításra, s átfut rajtam egy kellemetlen borzongás. Hozzá vagyok szokva ugyan a tiszteletlenséghez a kísérleti alanyok részéről, de a becézgetés mindig is a gyengém volt. Szinte a húsomig marnak a betűi. Szerencsémre azonban ebből mi sem látszik a vonásaimon. A hosszú és gyötrelmekkel teli fiatal éveimben megtanultam mindent elrejteni és kikapcsolni. Az már más kérdés, hogy azóta sok minden kikapcsolt állapolt van, s nem sikerült őket újra elindítani... Valamit valamiért.
- Az teljesen mindegy, ki mit mond, vagy mit mutat a világ felé. Ez a lényeg, ami itt van. - mutatóujjam először a halántékomra, majd a szívem felé kúszik. Ami mélyen legbelül van bennünk, azt talán sosem fogja megtudni senki. El lehet játszani a hatalmas, érzelemmentes embert, akit senki és semmi nem érdekel, de én mindig átlátok az ilyeneken. Nem, azt nem tudom pontosan, mik vannak a háttérben, de hogy sokkal több minden van a tudatalattijuk mélyén, amit elnyomnak, az már biztos.
Liam szokatlan ember, szokatlan gondolatokkal, de nem mondanám egyedinek. Találkoztam már hozzá hasonló emberekkel annak köszönhetően, hogy pár intézménnyel van titkos megállapodásom. A gyermekkor sok mindent befolyásol, ahogy az élet történései is, és a gyilkosok és elmebetegek sokszor a világ és a körülmények áldozatai. Nekem azonban nem tisztem, hogy menedéket nyújtsak egy elveszett lélek számára, vagy bárkinek is megoldjam a problémáit. Ha így lenne ez, akkor nem lenne szívem kísérleti alanyokat tartani...
A vizsgálatoknak vége, Liam visszakerül a szobájába, én pedig a többi orvossal és kutatóval karöltve megalkotjuk számára a tökéletes testrészt. A következő nap délutánjáig másról sem szólnak az elkóborolt perceim, mint ennek a férfinek az ujjáról. Az álomvilág messze elkerült, de nem csak engem, hanem a többieket is. Mire végeztünk mindennel, adtam számukra és számomra is négy órás pihenőt, mielőtt beépítjük az újdonsült mechanikus szerkezetet Liam hüvelykujja helyére. Új módszert alkalmaztunk a mechanikában, ezért is kellenek a tesztek. Azonban úgy hisszük, borzalmasan csekély a hibaarány.
Az operációra az esti órákban kerül sor, de mivel ez rutinnak számít már, így nem tart sokáig. Utána egyetlen óra telik még a megfigyeléssel, hogy meglássuk, milyen reakciót vált ki a teste, azonban minden pozitív. Valamikor tizenegy óra tájékán tartok számára egy teljesen felesleges ismertetőt még, amit már csak kötelességből is meg kell tennem saját magam miatt, holott mikor elérkezik a reggel, már azt sem fogja tudni, hogy ki vagyok én. S hogy miért?
A hajnali órákban újra tólószékbe kerül Liam, immáron végleg. A vizsgálóba gurítja barna bőrű társam, s megállunk annak közepén, kezemben egy kisebb maszkkal.
- Bármerre is jár, én figyelni fogom, Liam... - suttogom felé sejtelmesen, végül arcához emelem a maszkot, melynek gázától pillanatokon belül elalszik. S mikor felébred... Akkor újra a megszokott közegében lesz. A saját ágyában aludhat, az ismerős falakat láthatja. Rám, a laboratóriumra, és semmi egyébre nem fog emlékezni az utóbbi napból, hiszen egy méreggel támadtuk meg a rövidtávú memóriáját. Az arcomat sosem látta, s a laboratóriumban sem járt soha. Egyetlen valami emlékeztetheti arra, hogy az életéből hiányzik pár különleges nap: a hüvelykujja helyén már nem csak egy csonk van.

// Köszönöm a játékot! //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Khaled & Braxton
Khaled & Braxton Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Khaled & Braxton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» work in Maldives - Khaled & Sierra
» Khaled ✫ Flor
» Khaled & Shane | The cat and the mouse
» Beautiful crime - Khaled & Jennifer
» Khaled & Gyda || Back to the madness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: