New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásSugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyHétf. Márc. 13 2023, 15:22


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Csütörtök. Végre véget ért a munkanapom, így lóhalálában szaladtam hazafelé, hogy összeszedjem magam mielőtt megindulok Wendyhez. Korábban megírtam neki a bevásárlólistát. Egy laza bolognai a mai terv, ahhoz nem kell sok minden és végtelenül egyszerű. Szerintem. Nekem. Remélem neki is az lesz majd. Egy gyors zuhany után felöltözöm kényelmes ruhákba és egy két dolgot összeszedek még a konyhából, mert nem bízom teljesen Wendy lakásának felszereltségében. Sosem gondoltam volna, hogy eljön az a nap, hogy egy közös főzést már csajos programnak fogunk nevezni mégis valahogy mérhetetlenül szórakoztat, hogy nekiindulhatok sportmelltartóban és egy kényelmes cipőben a közös programnak.
Egy nagy ikeas zsákba besuvasztom az edényeket és már indulok is. Tömegközlekedéssel megyek át Brooklynba, hiszen taxival sokkal drágább lenne és ebben a forgalomban még talán lassabb is. A sok ember között viszont nem annyira szerencsés a nagy zsák, amit magammal cipelek, de így legalább nem tudnak belemászni az arcomba. 1 óra utazgatás után már az utolsó sarkon fordulok be Wendy lakása előtt és amikor odaérek rendesen már ki vagyok fulladva egy kicsit. Dög nehéz ez a rohadt zsák. Hova lett a kondim az évek alatt? El kellene járnom kocogni.
Az ajtó előtt megállok és becsöngetek. Pisilnem is kell. Amikor nyílik az ajtó hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon és gyorsan magamhoz ölelem. Kap egy nagy puszit az arcára, de közben már táncolok is befelé vele az ajtóm.
-Szia, szépségem! Bepisilek!-magyarázom meg neki a sietségemet befelé miközben már adom is át neki a zsákot. Soha nem találtam volna ide magamtól, de a lakásra még emlékszem, így már futok is a mosdóba. Néhány perc múlva már sokkal megkönnyebbültebben jövök ki.
-Azt hittem már nem jutok el idáig.-mondom és felnevetek.      


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyHétf. Márc. 13 2023, 16:03
Lumie & Wendy

Nem érzem a kezeimben a bugit egy jó főzőcskézéshez, de igazából sosem éreztem. Remélem nem fogom a végén annyira megkedvelni, hogy mindig főzni fogok, bár talán ettől nem kell tartanom. Ha meg is mutat nekem Lumie prá fogást nem biztos, hogy több időm lesz főzni, de néha egészen biztos, hogy jót fog tenni nekem ez a tudás. Elvégre éttermet nem akarok nyitni, de egyszer ha felnövök és valaki megszán és netán megkéri a kezem, nem lesz olyan rossz ha van a tarsolyomban egy-két fogás. Bár eddig csak egy ember van, akinek talán, nagy nehezen, ha tényleg okosan érvel mondanék igent, de ez nem a közeljövőben fog bekövetkezni.
Reggel még beugrottam Danny-hez, hogy megbeszéljem vele, hogy a holnapi napon nem jönnék be, ami neki teljesen okés volt, Brian úgyis tartozik nekem, majd ő helyettesít.
Amikor hazaértem megpróbáltam valamit kezdeni a konyhával, egy kis rend, vagy valami, hogy úgy nézzen ki, mint ahol nem robbant bomba. A végeredmény egész szép lett, de azért látszik, hogy egyedül élek. Nem sok minden van, amivel tudunk majd gazdálkodni, mármint eszköz, de talán megteszi majd. A hozzávalókat beszereztem, és a koktélokhoz való is a hűtőben és a mélyhűtőben pihen, legszívesebben meginnám már most, de egy ideje nem nagyon vágyom arra, hogy felejtős estém legyen a sok alkoholtól. Túl sok mindent baszott el számomra ez a dolog, szóval inkább nem kockáztatok. Igaz ez most más lesz, barátnővel leszek, és még az agyam sem akarja, hogy más pasi hozzám érjen, szóval azt hiszem jó irányba tartok.
A telefonomra nézek és leülök a kanapéra, amikor úgy érzem vendég kész a hely, mármint Lumie kész, azért annyira nem csináltam nagy rendet, ő tudja milyen vagyok, nem fogja különösebben zavarni ha valami nem áll tökéletesen.
Amint a seggem leér a kanapéra máris csönget, milyen pontos és én is egészen jól felkészültem az estére. Mintha valami nagy dologra készülnénk, mondjuk megváltani a világot. De lehet nekem ez azt is fogja jelenteni.
Az ajtóhoz sétálok, mire egy szatyorral találom szembe magam, amit a kezembe nyom, és már rohan is a mosdóba. A kis hólyag átka.
A konyhába lerakom a táskát, és büszkén nyugtázom, hogy nem bízott a felszereltségemben, és hozott egy két dolgot. Azt hiszem ismer eléggé, meglehet van amit az sem tudom mire való, de nem nyúlok bele, csak a konyha asztalra teszem.
- Szia! - ölelem meg miután végzett a mosdóban, addig nem akartam feltartani, tudom milyen rossz, amikor már alig bírod ki a wc-ig.
- Mit mondasz elég háziasszonyosan öltöztem? - fordulok körbe, hogy megmutassam a szettem, amit direkt erre az alkalomra hoztam össze. Nagyon laza, nagyon nem bulis, teljesen kényelmes, főzésre alkalmas kis szett, bár nem tudom, hogy valójában minek is fektettem ebbe energiát, de jól esett.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyHétf. Márc. 13 2023, 17:32


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Jó lesz ez. Szükségünk van erre. Majd berakunk valami jó zenét iszogatunk, főzünk egy jót és jól kibeszélünk mindent. Úgysem meséltem el mindent a múltkor Wendynek és őt ismerve csak pár napja találkoztunk, de biztosan lesz mit mesélnie. Így bármekkora szenvedés az út hősiesen harcolom magam keresztül a városon a barátnőm lakásáig.
Egy kisebb hurrikánként érkezem meg, amit akkor sajnálnék ha nem ismernénk egymást már régóta. Így azonban nem szabadkozom, csak megmondom neki, hogy miért rontok így rá egyből. A mosdó után csatlakozom hozzá a konyhában és természetesen megkapom tőle az ölelésemet majd hátrébb lépve mosolyogva figyelem ahogyan pördül előttem egyet.
-Ez iiiggeeen.-bólintok elismerően.
-Te még így is dögös vagy. Ha nekem öltöznél így, hogy főzz... a legjobb férjed lennék.-kacsintok rá nevetve. Ki tudja. Ha nem jön össze a dolog neki a sráccal lehet a végén még tényleg én veszem el. Milyen rohadt szépek lennénk együtt. Arany élet lenne.
A táskához lépek és előveszem a két fazekat, a vágódeszkát és a sajtreszelőt. Abban bíztam, hogy valamilyen használható kése van, nem szívesen utaztam volna konyhai késekkel a metrón, így az az egyetlen, amit nem hoztam.
-Na mesélj drágám. Még mindig minden szipiszupi?-érdeklődök miközben fejest ugrok a hűtőjébe, hogy leellenőrizzem, hogy mindent megvett-e a listáról és szerencsére ahogy látom nem hiányzik semmi.
Aztán az is lehet, hogy most nem is találkoztak a sráccal, de tőle teljesen függetlenül lehet bármilyen sztorija a munkahelyről vagy az egyetemről. Gondolom a dögös főnöke már nem lesz képben, de bármi is megtörténhet, így nem jelentek ki semmit túl határozottan.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyHétf. Márc. 13 2023, 23:28
Lumie & Wendy

Kicsit szarul érzem magam, hogy ma hazudni fogok neki. Hazdudni fogom, hogy minden rendben, hogy nem vesztünk össze és nem láttam egy másik lánnyal, azt fogom mondani boldog vagyok, és nem tört össze a szívem. Ezek a hazugságok nem neki fognak szólni, hanem magamnak, amíg nem jön ki hangosan a számon addig talán nem omlok még jobban össze. Ma nincs szükségem rá, hogy ezen kattogjak, túl sokat voltam elfoglalva a magam szarjaival, kell valami jó is a viharban.
Felöltöm a legszebb mosolyom, a legboldogabb arcom és elrejtem magam elől is a savanyű, fájdalmakat átélő Wendy-t, mert az toxikus lenne a mai napunkra nézve.
Amikor vígan mutogatom neki nagyon egyszerű, de annálkényelmeseb szettem, boldogan kapom a bókokat, ami nagy vigyort eredményez a számon.
- Valószínűleg csak neked mondanék igent. - folytatom a gondolatmenetét, majd követem a szememmel, ahogy kipakolja a táska tartalmát. Megnyugtatom magam, hogy mindegyik használatát ismerem,  nem leszek teljesen tufa a főzéshez,legalábbis, ami a felszerelést illeti.
- Megvagyok, ezerrel megy a suli most arra koncentrálok kicsit, mert minden más elvette eddig az eszem és az egy kicsit háttérbe szorult. - mosolygok még mindig és remélem a hangomban nem hallotta a bizonytalanságot, amikor azt mondtam megvagyok. Mondjuk tényleg megvagyok, már csak vagyok nem nagyon érzek néha semmit, annyira maga alá temet a saját sok hülyeségem, de a jövőm tervezgetése nagyon is lefoglal. - Azon agyalok mostanában, hogy maradnom kellene ezen a szakon, néha egész kreatívnak érzem magam és a reklám szakmában ki tudnék bontakozni. - ecsetelem neki, miközben a kezembe fogom a hozott dolgait, majd előveszem a késeket és a hagyma aprító gépet, ami még az eredeti csomagolásában pihen a szekrényben. Ajándék volt, de nem tudtam mire használni, most ideje elővenni és kipróbálni.
- Megvan még a zseni Maxod? - érdeklődök, terelve magamról a témát ezerrel. - Milyen nagy kalandot éltetek meg ti ketten a hálóban mióta nem láttalak? - kíváncsiskodok tovább, miközben félig a hűtőben van a lány.
- Alsó fiók, húzd ki, bemelegítünk. - utalok a benne rejlő vodkára, ami rengeteg koktél alapanyaga lehet, így abból vettem rögtön kettővel, biztos ami biztos alapon.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 00:38


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
A válaszán egy fél horkantással nevetek fel. Nem a legnőiesebb dolog, de szerencsére tényleg csak ritkán csúszik ki.
-Megyek is egy gyűrűért.-nevetek még egy kicsit. Majd elkezdek berendezkedni a főzéshez. Nem lesz nehéz dolgunk. Igazából csak 1-2 ponton lehet elrontani a receptet, főleg azzal, ha nem keveri a hozzávalókat az ember és leég az alja.
Csendben nyugtázom, hogy most épp nem csacsog annyira a barátjáról. Máris baj lenne? Igyekszem elrejteni ezzel kapcsolatban az aggodalmam, hiszen ha nem akarja az orromra kötni a dolgot, akkor én nem fogok beletúrni a lelkébe. Tudja, hogy számíthat rám hogyha szüksége van egy beszélgetésre vagy még 2 kézre az ásáshoz. Ha szeretné majd megosztja velem a dolgokat.
-Jönnek a vizsgák?-kérdezek vissza. Akkor maradjon a suli téma, ha arról szeretne beszélgetni. Aztán persze az is lehetséges, hogy egyszerűen tényleg sok neki az iskola és én pedig túlagyalok lassan mindent.
-Ha tetszik és jól érzed magad benne akkor kár lenne lecserélni.-értek vele egyet.
-Meg egyébként jó karrier lehetőség.-gondolom idővel úgyis lecseréli az éjszakai melót és azzal a végzettséggel, amit szerezni fog sokkal jobb helyet találhat magának, mint egy kávézó.
Meglepetten pillantok a hagymaaprítóra. Nem hittem volna, hogy pont ilyesmi lesz majd elrejtve ezekben a szekrényekben, de zseniálisan jól jön. A hagyma kockázásnál semmit sem gyűlölök jobban.
Mielőtt válaszolnék neki előveszem a vodkát és visszacsukom a hűtőt, hogy ne melegedjen fel minden mert én kíváncsiskodom.
-Igen még megvan. Képzeld... egy estére a kamu barátnője voltam, hogy ne csesztessék a szülei. Szóval akár hiszed akár nem szép ruhában előadtam a jó kislányt a jó dugásért. Mérsékelten volt rohadt fura az egész, de gondolom nem kell magyaráznom, hogy egy stresszes férfi milyen jó is az ágyban. Megujjazott a limuzinban, dugtunk egy raktárban.. bérelt egy szobát.. úgyhogy ott is volt egy menet a kádban.. aztán az ágyban... és a többi és a többi...-el is nevetem magam a végére miközben keresek két felespoharat és töltök egyet-egyet kezdésnek, csak, hogy tényleg megindítsuk a dolgot. Utána lenyűgözhet a koktélokkal. Egyet a kezébe adok.
-Na egészség.-koccintok vele és le is húzom az első vodkát. Még a hideg is kiráz az ízétől.
-És lehet, hogy elmegyek majd vele Ibizára bulizni. Mármint, ha akkor még mindig csináljuk ezt..-az a legjobb, hogy nála tényleg nem kell félnem, hogy belémesik majd. Jó fej és jó az ágyban, tudom, hogy nem lesz féltékeny de ennyi. Ez pedig nekem tök kényelmes.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 07:13
Lumie & Wendy

Nekünk is jár egy csajos este, ha még ilyen rendhagyó is. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy itthon üldögéljek ha van szabad estém, de mostanában elég sok olyan dolgot teszek, ami nem rám vall. Betöltöttem a 23-at és máris kezdenék felnőni? Vagy csak a helyzet hozza úgy, hogy ideje megkomolyodni, és mondjuk megtanulni főzni, szerelmesnek lenni és végre nem olyan életet élni, ami nem sokáig tartható.
Talán még annyira mégsem nőttem fel, hogy gyűrűt húzzanak az ujjamra, de ha vele kellene leélnem az életem azt hiszem okés lenne. Szórakoztató lenne és mindenképpen jól néznénk ki együtt bárhová megyünk, de remélem neki még tartogat szőke vagy akármilyen herceget a jövő.
A suli téma úgy érzem megfelelő lesz, mert igazából tényleg eléggé elhanyagoltam, a vizsgáknak nemrég lett vége, és a félévkezdés mindig kicsit lassabb és lustább számomra. De most belevetettem magam, ha már ösztöndíjjal kerültem be, legalább meg is tudjam tartani azt.
- Most kezdődött nemrégen a második féléve ennek az évnek és azt hiszem egy kicsit túl lazára vettem az egészet. - nevetem el magam, mert ez igen csak enyhe kifejezés, nem hogy lazára vettem, de konkrétan nem foglalkoztam vele. - Idén kellene végeznem a nyáron, de azt hiszem nem fogom abbahagyni, irány tovább a mester, de ahhoz nagyon durván jól kell produkálnom ebben az évben. - mély sóhaj jön ki belőlem, mert nem kevés munkám lesz benne és tudom, hogy a suli és a munka mellett nagyjából semmi időm nem lesz.
Amikor a szexpajtijáról kezd el beszélni kicsit elkerekedik a szemem, hogy kamu barátnő? Mégis miért, ennyire nem akar az a csávó sosem megkomolyodni, hogy még a szüleinek és csak egy kamu csajt mutat be? Vagy tovább akarja göngyölíteni ezt az egészet másfelé. Nekem teljesen mindegy ameddig nem bántja meg a barátnőmet, mert akkor saját kezemmel tekerem ki a nyakát az biztos.
- Ahogy hallom ezek szerint megérte csinibe vágni magad. - nem semmi, nem tudom én elmennék e eddig bárkivel is, de ha tényleg ennyire jó a csávó, akkor megértem őt. Sokkal könnyebb vele a pasikról beszélni, így, hogy nem a szerelmes sztorikat kell hallgatnom, jelenleg legalábbis. Egyszer azért akarok tőle is valami extra nyálasat hallani, de ez egészen biztos nem mostanában lesz.
- Na és mond, legalább jóba lettél annyira az anyósoddal, hogy holnap együtt menjetek shoppongolni? - nem tudom vannak e testvérei ennek a pasinak, de ha ennyire kellett neki egy barátnő, akit be tud mutatni erősen kétlem. Aki ennyire görcsösen akar valakit hazavinni, az előtt nincsen kitaposva az út, így lehet hogy egyszem fiú mellett az anyja örült a leendő menyének. Nem tidom, hogy működnek ezek az anyák...
A kezembe nyomja a vodkát, ami eleinte jó ötletnek tűnt, de most nem vagyok benne biztos, hogy nekem tényleg innom kellene ma. De lehúzom egy koccintás után, de nem esik jól, pedig régen nem volt ezzel gondom, a szívemmel a testem is egy kicsit megöregedett volna?
- Baszki! Ibiza? Hol lehet ilyen pasikat találni? - kérdezem tőle teljesen meglepődve. - Ha van egy hely a repülőn remélem tudod kinek szólj először. - persze másik pasival nem mennék el, nem akarok valamelyik haverja ágyasa lenni a nyaraláson, de azért világot látni nem lehet olyan rossz.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 10:16


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Gondolom elég sok minden elterelte a figyelmét a tanulmányairól, amit legalább még időben észrevett. Még mindig van ideje rendben szedni a dolgait, ha tényleg komolyan gondolja, hogy végigcsinálja a diplomáig az iskolát.
-Helyes. Én büszke vagyok rád. Én gyűlöltem tanulni. Úgy éreztem, hogy minden áldott nap meg kell erőszakolnom az agyamat, hogy normálisak maradjanak a jegyeim.. és az még csak a gimnázium volt.-életem legjobb napja volt amikor megkaptam az érettségim és hivatalosan is véget értek megpróbáltatások. A szüleim szerencsére nem erőltették a továbbtanulást. Biztosítottak róla, hogy segítenek ha egyetem mellett döntök, de nem volt elvárásuk velem szemben. Egy alku volt. Tanulsz vagy dolgozol. Én nem abba a családba születtem, hogy megtehettem volna, hogy évekig nem csinálok semmit. Kaptam tőlük egy utolsó nyári szünetet mielőtt.
-Ha tudok segíteni szólj. Szívesen tanulókártyázok veled vagy bármi ami neked segít. Ha kell megdobállak kispárnával ha rossz válaszokat adsz.-mosolygok rá. Ha kell én ezt is szívesen végigcsinálom vele.
Mesélek neki a kis kiruccanásunkról, ami így kimondva tök jól hangzik de remélem nem akar majd bele többet látni, mint ami volt.
-Hát nem sokáig volt rajtam a ruha.-nevetek fel. Ha csak az este lett volna egy hibátlan este lett volna, de így sincs okom panaszra. Rendesen ki lettem engesztelve a családja miatt. Mármint az apja jó arc volt.
Kamu öklendezek egyet.
-Ne használd többet ezt a szót.-anyós. Persze. Bár Maxnak én is viccelődtem, hogy apósnak hívtam az apját, de már akkor is nehezen jött ki a számon.
-Nem.. utál engem az a nő szerintem. Egy senki vagyok az ő szemükben. Mondjuk az apja legalább kedves volt. A nagyapja szerintem azóta is álmatlanul forgolódik néha, hogy mit akarhat tőlem Max.-elnevetem magam. Így vicces, hogy csak a kamu nője voltam. Nem mintha egyébként a lelkemre vettem volna. Nem vagyok az a lány, aki különösebben ad mások véleményére.
-Neked csitt legyen. Játsz a kisfiúddal.-gondolkozás nélkül csúszik ki a számon annak ellenére, hogy gyanakszom, hogy nincs minden rendben köztük.
-De van valami haverja, akivel most kezdenek közös projektbe. Ha gondolod leszervezhetem neked..-kacsintok rá. Nem emlékszem, hogy említette volna a srác nevét, de biztos vagyok benne, hogy hasonló körökben mozognak. Nem akarok belepiszkálni a dolgaiba, de ha kell szerzek én olyan kontaktot, aki szívesen elhozza nyaralni és bulizni.
-Ha szeretnéd megkérdezem, hogy kell-e kísérő valakinek..-ajánlom fel. Nem tudom, hogy Max egyedül tervezett-e menni.. mármint rajtam kívül, de ha Wendy és Peter már a múlté akkor szívesen intézkedek.
-Mit szólsz, ha nem felesezünk? Csak valami nagyon könnyű koktélt iszunk?-kérdezem végül. Az ő mosolya se tűnt őszintének a feles után.
-Nem tudom mi van velem, de szinte megforgatta a gyomromat..-rázom meg egy kicsit a fejem. Ez nem túl jellemző rám.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 11:22
Lumie & Wendy

Tanulás terén mindig eltökélet voltam, mert tudtam, hogy többre akarom vinni, mint a felmenőim. Imádom a munkám szeretek a vendéglátásban dolgozni, de máshogy is el tudom érni az embereket, de ehhez tanulnom kell. Nem akarok én nagyon sokat kaszálni a tudásommal, csak kényelmesen meg akarok élni, úgy, hogy ne kelljen két munkában dolgoznom. Egy a baj ezzel, hogy mint a kávézót, mint az Emperort megszerettem és nem tudom képes lennék e bármelyiket is feladni a diplomával a zsebembe. Netán szabadúszó leszek, aki majd a két munka mellett hobbiként kezeli ezt az egészet, még tényleg nem tudom mit kezdek mind ezzel a tudással, de előbb meg kell szereznem rendesen, így több időt fordítok rá.
- Én szeretek tanulni, mondjuk nekem elég erős elképzeléseim voltak még amikor elkezdtem és már nem azok hajtanak, de azért már megéri befejezni. - csak azért is, hogy legyen plusz egy végzettségem, amivel vagy kezdek valamit vagy nem. - A párna dobálás tetszik, csak nem a tanulás közben. - nevetem el magam, amikor eszembe jutnak a filmet ahol a lányok párnacsatáznak. Mennyit kell azután vajon takarítani?  Na megszólalt a háziasszony énem aki gyűlöl takarítani.
Érzékeny témára tapintottam, az anyós szó nem igazán jön be neki, én imádom Peter anyukáját, szóval nem tudom átérezni ami ezzel a szóval neki az eszébe jut, de elmosolyodok a szavain és úgy csinálok, mint aki becipzárazza a száját, erről egy szót se többet értettem.
- Bolondok akkor, vagy csak nagyon más világban élnek, minden normális ember aki tudja milyen vagy szerintem egészen más véleménnyel van rólad. Kapják be, hogy nem akarnak megismerni, mondjuk szerintem addig jó. - a papát elképzelem, ahogyan zsémbesen biceg a botjával és mindenkire a legrosszabb jelzőket használja, miközben a limuzinból szórja a pénzt. Fura képek vannak az agyamba, gyorsan megrázom őket, hogy ne is gondoljak bele, milyen kellemetlen lehetett szegényke ez a találka az ősökkel.
Mosolyom hamar leolvad, amikor Petert hozza szóba. Baszki, az egyetlen téma mostanában amire gondolni tudok kivéve most, most nem akartam, de azt hiszem már mindegy is. Próbálok tovább vigyort erőltetni magamra, majd gyorsan válaszolok is neki, hogy ne legyen feltűnő ha egy kicsit elnémultam a szavaira. Amikor valakivel erről kell beszélnem erősen koncentrálnom kell, hogy ne bukjanak ki a könnyeim, de erős vagyok és az is maradok.
- Nem kell de aranyos vagy, azt hiszem egy darabig nem fogok más pasi alá feküdni. - eleget tettem és milyen rosszul. - Viszont ha pasi nélkül is működik, akkor ott vagyok neked bármikor, csak hogy tudd. - nem akarok belekontárkodni a nyaralásukba, és tudom ha mégis valamilyen csoda folytán eljutnék oda, akkor bizony nem lenne elég ha szépen mosolyognék valamelyik fiúcskára és most nem igazán szednék össze senkit. Peterre fókuszálok és arra, hogy rendbe legyen minden köztünk egyszer.
A mellkasomhoz kapok, amikor hozza szóba a koktélozást, kifújom a levegőt és megkönnyebbülten teszem a kezem az övére.
- Azt hittem már én vagyok nagyon kész ehhez, de megnyugodtam, hogy már te is vén szatyor vagy a feleshez. - nevetek fel az este folyamán szerintem először őszintén. Kezdem elengedni magam, és ez jó, kell egy kis önfeledt szórakozás.
Előveszem az Amarettot, az eperlevet és a citromlevet, hogy a legszexibb Pink Cadillac-et dobjam össze magunknak, még cseresznyét is szereztem be, hogy csini legyen.
- Na akkor én keverek egy gyors italt, addig kezdj el mesélni mivel kezdünk.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 15:01


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
-Persze. Ha már ennyi időt és energiát beleöltél, akkor nehogy nekem a célegyenesben add fel.-tényleg kár lenne, ha most bukná el az eddigi eredményeit azért, mert nem tud koncentrálni. Úgyhogy amennyire az időm engedi szívesen segítek neki, ha szükséges. Vagy ha csak társaság kell neki aki nyakon vágja ha elkalandozik tanulás közben.
-Uuu.. rossz vagy. Igazi pizsi partis párnacsata.-vigyorgok rá. Máris sikerült máshova terelnünk a beszélgetést, de most úgysem azért vagyok itt, hogy leüljünk egy könyv fölé.
Mesélek neki az élményekről, amiket sikerült bezsebelnem.
-Azzal nem volt baj. Meg akartak ismerni. Csak gondolom egy olyan lányt akartak volna látni, aki jobban illik a képbe. De ne agyald túl. Nem vettem a lelkemre. A nagyapján kívül pedig senki nem próbált szemtől szembe belémgázolni. A szülei szerintem már annak is örültek, hogy végre bemutatott valakit barátnő jelzővel. Egyébként is csak azért volt ez az egész, hogy ne csesztessék. Nekem meg volt egy jó estém. Mármint az este második fele.. az már tényleg jó volt.-bólintok elismerően. Persze közvetlen ezután sikerül beletenyerelnem valamibe amibe nem akartam és mivel nem is nagyon reagál a Peter részhez már biztos is vagyok benne, hogy valami nem stimmel velük. Majd talán később elmondja. Én nem fogom ráerőltetni az biztos.
-Oké.-emelem fel a kezeimet. Elhiszem, hogy nem vágyik most másra.. vagy éppen senkire. Nem tudom.
-Majd ha legközelebb szóba kerül rákérdezek.-mosolygok rá. Addig még tényleg rohadt sok minden történhet, úgyhogy még ráérek ezzel foglalkozni.
Közben előpakolok minden hozzávalót, hogy lassan nekiállhassunk a dolognak. Éhes vagyok úgyhogy ideje tényleg nekiállnunk a munka részének.
-Öregszünk..-biggyesztem le a számat, de szerintem csak fáradt vagyok vagy csak nem illik annyira a mai hangulatomhoz a tömény alkohol.
-Na először odatesszük a tésztát főni, mert azzal van a legkevesebb dolgunk. Fazék a háromnegyedéig vízzel, meg kell sózni és mehet melegedni.-mondom és közben csinálom is.
-A tészta csak akkor megy bele ha már forr. Előtte semmiképp mert csak szétmálik és undi lesz.-a többi résznél majd úgyis hagyom kibontakozni.
-Amíg ez folyamatban van megpucoljuk és kockázzuk a hagymát. Úgyhogy annak a koktél után neki is eshetsz.-szeretném látni hogy áll a kés a kezében.   


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 22:10
Lumie & Wendy

Nem is tudom, hogy ez én életemben volt e valaha olyan igazán önfelet pizsibuli. A szüleimhez sosem hívtam haza senkit, nem nagyon szerettem őket felvállalni a barátaim előtt. Nem véletlen, hogy nem ismeri őket szinte egy barátom sem. Ha engem hívtak jóformán nem mehettem el egyikre sem, mert apám szerint csak a hülye picsák járnak ilyenre. Hülye picsa voltam, hogy nem akkor léptem le tőlük. Még a gondolat is fáj, hogy ha azokra az időkre gondolok, így gyorsan ki kell vernem a fejemből a gyerekkorom éveit.
Megforgatom a szemeimet. - Legalább dögös vagy ezt vették volna jó pontnak, képzeld mit szóltak volna ha egy ronda, nála idősebb csajjal állít be, akkor most te lennél az ász. - nevetem el magam. - Azért örülök, hogy jól sült el a este többi része, remélem rendesen kárpótolt az elvesztegetett idődért. - kacsintok rá, de tudom a  választ, Lumie behajtja amit be kell, nem hagyja, hogy kihasználják, és ezt szeretem benne annyira nagyon, hogy nem egy elveszett lélek.
A nyaralás témát nem feszegetem tovább, mert félek, hogy megint szóba jönne Peter, és nem akarom szóba hozni. Még a kósza gondolat is szar, hogy beszélnem kell arról mennyire elbasztam mindent, így inkább a koktélokra és a  főzésre fókuszálunk, így legalább nem rontom el az estét a depreszziós sztorimmal.
Figyelem minden mozdulatát, eddig nem tűnik nehéznek, lehet ha megemeltem volna korábban egy receptkönyvet vagy tudom is én mit, akkor már régen gazdagabb lennék főzési technikában. A tésztát még én is fel tudom tenni, de megvárom, hogy megcsinálja, lusta vagyok lehet ez is oka annak, hogy nem sürgök-forgok annyit itt.
Megcsinálom a koktélokat és lerakom az asztalra, hogy ne legyenek útba, most egy darabig nem akarom megkóstolni, így inkább csak díszelegni fog az én poharam, amíg nem érzek elég erőt a következő kortyokhoz.
Előkapom a vágódeszkát, de csak azért mert ha van akkor használjuk már eszem ágában sincs ezen felvágni a sírós zöldséget. Sírtam én eleget, az is lehet már nincs is könnyem, ami folyni tudna ettől, de nem tesztelem le. Megpucolom gyorsan a hagymát és kibontom a nagyon friss hagyma aprítót.
- Lehet egyszerűbb lenne kézzel felvágni. - nevetem el magam, mire rájövök, hogyan is működik az a cucc. Gyors mozdulattal vágom ketté a hagymákat, hogy jobban beleférjenek, akárcsak a narancsot a présbe vagy a citromokat a koktélba. Van némi összefüggés ebben és a koktél készítésben, legalább ebben nem tűnök teljesen szerencsétlennek.
- Nem mintha dicsekedni akarnék, de azért valamit tudok. - próbálom túlkiabálni a gépet, miközben tartom az aprítót és nevetek. Elég hamar lett belőle hagyma aprólék. Büszkén mutatom Lumie felé, mint valami nagy alkotást.
- Na igen mi a kövi? - kérdezem izgatottam és letörlöm a könnycseppet a szememről, mert amikor felnyitottam a tetejét az aprítónak, egyenesen belenéztem, ami sírást eredményezett. Ezek szerint nem fogytak el azok a könnyek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 14 2023, 23:13


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
A fejemet rázva legyintek egyet.
-Ilyen szempontból szerintem ismerik már Maxot, hogy akárkit nem dönt meg. De tény, hogy szerintem anyu és a drága papa egy diplomára jobban gerjed, mint ezekre a szépségekre.-markolok rá a melleimre egy pillanatra majd elnevetem magam.
Odalépek hozzá és a kezeim közé fogom a kezeit mintha egy végtelenül megható dolgot akarnék mondani.
-Wendy. Komolyan mondom neked.. nem emlékszem hány orgazmusom volt azon az estén.-a legőszintébb mosolyomat kapja meg ehhez a vallomáshoz majd elengedem a kezét, hogy folytathassa a koktélgyártást én pedig felteszem a vizet melegedni.
Már rendesen várom egyébként a nyaralást, hiszen Amerikán kívül én még nem is jártam. Ha meguntam az itteni partot akkor csak lejjebb kellett utazni. Repülőn sem ültem túl sokszor most, hogy így jobban belegondolok. Mindig buszoztunk vagy valaki elvitt a kocsijával hiszen már maga az út is egy jó kaland volt, amitől kár lett volna megfosztani magunkat.
Amíg ő nekiesik a hagymának én odaosonok a koktélhoz és bele is kortyolok, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hozott össze. 1-2 korty után elégedetten nyögök fel.
-Ez nagyon fincsi lett.-mosolygok boldogan és leteszem a poharat, hogy közelebbről figyeljem mit alkot. Én biztos nem koszolnék ennyit, hogy még gépet is használjak, de így jelentősen gyorsabb és kevesebb könnyel jár az aprítás ezt elismerem.
-Eddig hibátlan.-értek vele egyet.
-Szuper vagy!-mosolygok rá elégedetten amikor megmutatja, hogy ez már kész is. Előszedem a másik lábast és felrakom a víz mellé.
-Kell egy kicsi olaj az aljára. Nem túl sok, mert akkor az egész úszni fog benne. Csak annyi, hogy ne égjen le.-magyarázom és már öntök is egy kis olajat.
-Jöhet a hagyma.-odébb lépek, hogy bele tudja önteni a kész művét.
-Alacsony lángon egy kicsit meg kell puhítani. Ha barnul akkor már sok, úgyhogy folyamatosan keverni kell.-diktálok tovább és közben közelebb hozom a húst is, hogy kéznél legyen amikor kelleni fog. Közben a víz felforr, így beleöntöm a tésztát, hogy az is haladjon.
-Kapcsoljunk valami zenét.-vigyorgok rá. Nem kell, hogy túlüvöltsön minket hiszen úgysem tudjuk befogni a szánkat, de az mindig ad egy jó hangulatot a konyhai munkának.  


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptySzer. Márc. 15 2023, 19:28
Lumie & Wendy

Lehet olyan rossz dolog ez másnak, hogy a szülők rátelepednek, de nekem lehet ez is elég lett volna, hogyha foglalkonak velem. De ezt sosem tudom már meg, mert sosem voltam a nagy kedvencük a szüleimnek, annak ellenére, hogy nem volt testvérem. Ők egyszerűen csak jobban szerették magukat.
- Figyelj, ha ez minden vágyuk, tudunk mi szerkeszteni ügyesen egy diplomát, annyira lesz kamu, minta kapcsolatotok. - nevetem el magam, de végül is igazam van. - Majd mutogathatod nekik, hátha arra majd jobban megszeretnek. Mondjuk nem hinném, hogy rá vagy te szorulva az ő véleményükre. - a magunk fajta lányok, nagyjából csak egymástól hajlandó elfogadni bármilyen véleményt, és azt is csak akkor ha tényleg olyan, hogy befogadjuk. Minek is adnánk más szavára, ha egyszerűen nem kell.
Kezem a szám elé kapom, amikor közli, hogy megszámlálhatatlan orgazmusban volt része. - Az igen anyukám. - veregetem meg a vállát még mindig kicsit tátott szájjal. - Akkor tényleg nem semmi a csávó. Ügyes vagy, hogy összeszedted. - nem sok pasi tudja a női testet többször ámulatba ejteni egy este folyamán, így tényleg azt kell mondanom le a kalappal a srác előtt.
Amikor a koktélhoz oson figyelem fél szemmel az arcát, hogy mennyire csináltam erősre az italt, de nem látom rajta jelét, hogy túl durva lenne, és még dicséretet is kap az alkotásom így rámosolygok és én is megkóstolom, de csak egy kortyot, mert több most egyenlőre nem csúszik le.
A további teendőket egyszerűen hajtjuk végig, egymás keze alá dolgozik, és egyre jobban kezdem azt hinni, hogy valóban nincs ebben semmi ördöngősség és még olyan alapanyag sincs, amit menet közben meg tudnék enni. Na nem mintha nagyon lenne étvágyam mostanában, de ezt nem fogom az orrára kötni senkinek.
- Vedd át egy kicsit. - adom neki oda a fakanalata kevergetéshez és megkeresem a telefonom, hogy teljesítsem a kérését. Közben szomorúan látom, hogy nem hiányoztam senkinek sem ma, így benyomok egy számot és rácsatlakozok a hangfalra, amitől sokkal hangulatosabb lesz az egész lakás.
Az egyik kedvenc számomat rakom be, és csípőmet riszálva megyek vissza hozzá és veszem vissza a fakanalat.
- Őszintén ez így tényleg elég egyszerű. - keverek és énekelek, közben egy kicsit táncikálok.
- Te csaltál már meg valakit? - kérdezem tőle a semmiből. Én nem érzem, hogy megtettem volna, de Peter mégis azt sugallja felém. Ismeri a sztorink elejét, csak a kifejlett részét nem tudja, na meg a bombát, ami robbant utána.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 14:05


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
-Szerintem ezek rafináltabb emberek annál. Csodálkoznék ha nem csekkolták volna le a hátteremet másnap. Igazából semmi sem múlik azon, hogy szeretnek vagy sem. Talán jobb is ha nem kedvelnek amikor majd egyszer Max közli velük, hogy kamu szakítottunk.-az egész társaságból csak az apukáját sajnálom. Ő tényleg örül annak, hogy a fiának van végre valakije minden előítélet nélkül. Egyébként sosem értettem az ilyen családokat. Mindenképp a fiúkra fogják hagyni a vállalkozásukat akkor nem édes mindegy, hogy kivel van? Szerintem minél több papírja és végzettsége van egy nőnek annál veszélyesebb.
Persze lassan kezdem Maxot a barátomnak is tekinteni, csak ezért foglalkoztat engem egy kicsit ez a gondolat semmi másért.
Büszkén vigyorgok rá amikor megveregeti a vállamat. Tényleg keményen jó hétvége volt.
-Persze az első este se volt rossz vele, de erre azért én sem számítottam, amikor megadtam neki a telefonszámomat.-igazából konkrétan addig csináltuk amíg teljesen ki nem merült a testünk. Külön puszi-pacsi, hogy nem aludt be az első kör után.
Átveszem tőle a fakanalat, és amíg ő a zenét intézi már a húst is ráküldöm a hagymára, hogy elkezdjen pirulni.
Amikor visszaér visszaadom neki a lehetőséget és felülök a pultra onnan figyelem a mozdulatait.
-Ugye? És kb elronthatatlan..-bólogatok boldogan miközben a koktélért nyúlok és belekortyolok. Kérdésére egy kicsit lefagyok. Szóval lassan lehet tényleg megtudom mi a helyzet most éppen velük.
-Nem. Amikor még próbálkoztam a kapcsolatokkal olyan csőlátással rajongtam a partnereimért, hogy másra nem is gondoltam. Ha ez elmúlt akkor szakítottam és mentem tovább. De engem csaltak meg. Miért?-kérdezek vissza érdeklődően és nem számonkérően.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 17:49
Lumie & Wendy

-Inkább ijesztő, hogy ennyire kevés a bizalmuk a fiúk felé. - addig okés, hogy féltik őt, mert mégis csak a gyerekük, de egy pasit nehezebb kihasználni, mint egy csajt, és ahogy hallgatom a róla szóló dolgokat nem hinném, hogy olyan csávó lenne, akit meg kell védeni egy lánnyal szemben. Az, hogy ellenőrzik is a hátterét még felvetésnek is ijesztő, de nem mindenki él ugyanolyan világban, valakinek olyan egyszerű adatott meg, mint nekem, és vannak a rongyrázósabbak, akik teljesen elszigetelődnek a magunkfajtától.
Azért azt nagyon jó hallani, hogy az agyon féltett kisfiú legalább nagyon jól teljesít az ágyban. Annyira jó, hogy ő ilyen nyíltan szegezi nekem ezeket a tényeket, utálom ha valaki utalgat az ilyen dolgokra. Nincs ebben semmi ciki, barátok között főleg nem, nem leszünk egyásra irigyek, sőt csak örülni lehet a másik ilyen szinten tökéletes szexuális életének.
- Jó volt a megérzésed Lumie, bár ez nem meglepő. - mosolygok rá, és úgy döntök lehúzok még egy pár korty koktélt. Rettentően jól esik a hideg, na meg az íze is pont kedvemre való most.
- Azért ne szóld el magad még nem égettem oda semmit, de ki tudja mit hoz az este. A pizzéria száma azért a hűtőn van, ha minden leégne. - kevergetés közben beszélgetünk, ami erősen elvonja a figyelmem a főzésről, de igyekszem nem odaégetni semmit.
A zene meghozza a hangulatot és úgy érzem beszélni akarok, na nem sokat de mégis kell valaki akinek kifakadhatok egy kicsit, de nem annyira, hogy ki is akadjak mellette.
- Emlékszel, hogy meséltem neked a főnökömről és arról az igencsak félresikerült éjszakáról? - kérdezem kicsit félve, de persze tudom, hogy ő nem fog elítélni, eddig sem tette. - Peter megtudta ráérzett vagy nem tudom, de megkérdezte és én nem hazudtam neki. - nyögöm ki végül. Nem is volt olyan nehéz, mint hittem, most még a torkomban sem érzem a gombócot. Felé fordulok, miközben kezem szorgosan jár a fakanállal, hogy még véletlen se gyújtsunk fel semmit. - Kiakadt, mert szerinte igenis együtt voltunk csak veszekedtünk. - akkor már meséljünk el majdnem mindent, hogy össze tudja tenni. - Lumie, nagyon kiakadt, nagyon durván. - de megértem, vagyis most már megértem mit érzett, főleg, hogy nem okkal rá már más lánnyal láttam csókolózni, de ezt talán mégsem akarom hangosan kimondani, addig legalább csak egy rossz álomnak hat.
- Na jó, igazából tényleg csak erre a válaszodra voltam kíváncsi, mert a nagy boldogságom most egy kicsit odavan, és nem akarom ezzel elrontani az esténket. - rázom meg kicsit a fejem és egy mosolyt erőltetek az arcomra. Tényleg nem kellene erről beszélnem, főleg, hogy ennyire jó most a hangulat, felesleges lelombozni és lelkizni, mert nem vágyom most rá.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyPént. Márc. 17 2023, 00:39


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
-Ja.. ne is mondd.. azt hittem, hogy ilyen csak a filmekben van.-én tényleg rohadt nagy mázlista vagyok, hogy normális családban nőhettem fel. Mármint relatív normális, hiszen a társadalmi normák alapján elvileg az sem tartozik a megszokottba, hogy péntek este 17 évesen anyáddal otthon füvezz, hogy levezessétek a heti stresszt. Nekem ez egy sokkal egészségesebb dolog, mint amit a legtöbb embertől hallok és látok. Azon kívül, hogy a párkapcsolatok terén kifejezetten szerencsétlen voltam igazából tényleg nincs okom semmi panaszra. Egészségesebbre sikerültem, mint a legtöbb korombeli.
Hálás mosollyal pillantok rá. Én tényleg úgy örülök, hogy Wendy van az életemben. Másokkal nehezen tudnék ilyeneket megbeszélni. Ő nem pislog rám értetlenül tátott szájjal, hogy mennyire lenyűgözött és boldoggá tett egy srác, aki igazából csak végre rendesen meg tudott fektetni.
-Nem-nem. Ma a te főztödet fogjuk enni.-elnevetem magam. Eddig tényleg jól állunk, hiszen már szinte a célegyenesben vagyunk. Leszűröm a tésztát, amíg ő a húst kevergeti, hiszen az idő közben el is készült.
-Persze, hogy emlékszem.-mondom neki háttal állva, majd félrerakom a már üres fazekat és leöblítem a főtt tésztát.
Szavaira ajkamba harapok és elzárom a vizet, hogy felé tudjak fordulni. Basszus. Azt sejtettem, hogy velük van a baj, de nem gondoltam, hogy ekkora. Azt hittem, ha valaha feljön a téma akkor majd terelni fogja a dolgot, de ezek szerint nem.
-Úgy sajnálom...-odalépek hozzá és röviden magamhoz ölelem, mert tudom, hogy ilyenkor tök nehéz az ilyen fizikai kontaktus, mert csak még jobban összetörik tőle az ember.
-Figyelj.. szerintem ha harcolsz akkor vissza tudod hódítani. Adj neki egy kis időt, amíg megnyugszik. Évek óta szerelmes volt beléd. Véleményem szerint nem fog ilyen könnyen elengedni..-rohadt egy félreértés volt köztük. Tényleg nagyon sajnálom, hiszen a múltkor olyan boldogan mesélt róla, hogy öröm volt hallgatni.
Közben a maradék hozzávalókat is beleöntöm a fazékba és már igazából csak fel kell forrnia és készen is vagyunk.
-Ha szeretnél róla beszélgetni én szívesen meghallgatlak, de ha csak jól esett hangosan kimondani valakinek, akkor nem fogom feszegetni a témát.-mosolygok rá bíztatóan.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyPént. Márc. 17 2023, 18:22
Lumie & Wendy


A filmekben annyi minden van, és elég para, hogy előttünk elevenednek meg azok a dolgok, amikről azt hittük, hogy csak a filmvásznon jelenik meg. A kém szülők, akik rögtön ellenőrzik a fiók választottját. Az előítéletes szülők nem idegenek számomra sem, volt olyan rövid kapcsolatom, ami a szülők miatt ment szét, na jó meg mert untam az egészet, de nem a legjobb ha úgy néznek rád, mint egy aranyásóra, mint a kisfiúk majd egyszer valamikor sok pénzt örököl. Sosem érdekelt a pénz, sokkal jobban érdekelnek a barátok, az emberi kapcsolatok, mert pénzt bármikor lehet szerezni, de barátokat nem.
- Akkor csináljuk meg ehetőre, mert komolyan mondom, hogy éhes vagyok ezektől az illatoktól. - rendszertelenül de leginkább nem nagyon eszem mostanában és érezve az illatokat igencsak megindult a gyomrom korgása.
Ha nem lenne elég a gyomor korgás még a szívemet is ostorozom egy kicsit, amikor elmondom neki a legnagyobb fájdalmamat.
amikor megölel egészen erősnek mutatkozom, mármint nem sírom el magam rögtön, pedig eddig ez volt a reakcióm ha valaki így akart vigasztalni, mármint csak Summer barátnőm, más nem tud erről az egészről.
- Pont ez a baj Lumie, hogy évekig egy olyan lányba volt szerelmes, aki nem én vagyok. Most, hogy megszerzett meglátta, hogy mennyire nem az vagyok, akinek hitt, pont ezzel ijesztem el, pontosan így fogom a lehető legtávolabb lökni magamtól.  - sóhajtok egy nagyot, majd folytatom a kevegetést és próbálok nem rá gondolni állandóan. De mindig a fejemben, van, ahogy kiviharzott inne, a tekintete a fájdalom a szemében.
- Egyszer biztos képes leszek beszélni róla vagy majd néha pár szó erejéig, de sokáig nem tudok rá gondolni, mert összeszorul a szívem. - nevetek fel keservesen, visszatartva a könnyeimet, ami egyre jobban törik az utat. Már nem foghatom a hagymára mert az már nem hat egyáltalán.
- Hálás vagyok érted te lány, hogy lekötsz engem és, hogy meghallgatsz. - valakinek mondjuk már pofán kellene vágnie lehet az többet érne, de most pontosan ez kell nekem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyVas. Márc. 19 2023, 07:09


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Egyébként egész könnyen megúsztam azt az estét. Max hirtelen kirohanása és az én türelmetlenségem rásegített a dologra, így egy rövid szóváltás után hamar búcsút intettünk a díszes társaságnak. Nem tudom, hogy a családjában ki mennyire vette a lelkére a korai távozásunk, de őszintén bevallom nem is érdekel. Mi teljesítettük a kötelezőket és van egy olyan érzésem, hogy ha tovább ott maradunk csak egy bazi nagy dráma lett volna belőle.
-Már lassan kész..-mosolygok rá és már tényleg az utolsó lépéseknél járunk. Mivel beszélgetünk közben így elég gyorsan telik az idő. Így a munka sem tűnik hosszúnak bár ez egyébként sem az az étel, amivel órákat kell bíbelődnie az embernek.
Vallomására azonban nem teljesen vagyok felkészülve, hiszen ahhoz képest, hogy mekkora a baj nagyon erősen tartja magát, bár gondolom ez inkább nekem szól és nem a valós állapotát tükrözi.
-Biztos vagy benne? Hale öccséről beszélgetünk. Gondolom nem fogtad magad vissza előtte túlságosan és a nővérétől is biztos tudott ezt azt... szóval nem gondolod, hogy ő látott tisztán téged a benned lévő lehetőségekkel együtt?-kérdezek vissza bár nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet. Nem szeretném mindenáron megsiratni, de nem akarom, hogy ilyen keveset gondoljon magáról. Wendy nem egy üresfejű liba, aki semmire sem alkalmas a szexen kívül. Ő nem ilyen felszínes. Egyszerűen csak elveszett és ebben lelt vígaszra.
-Értem. Inkább hagyjuk is a témát.-hátrálok vissza a kérdéstől. Tényleg nem szeretném jobban kikészíteni, hiszen nem ezért jöttem, hogy megsirassam minden áron.
-Én bármikor és mindig rendelkezésedre állok.-mosolygok rá és előveszek egy kanalat, hogy megkóstoljam. Tökéletes lett.
-Na kóstold csak, hogy mit alkottál!-kiszedek neki egy kicsit a kanállal és megfújom mielőtt felé nyújtom, hogy ő is érezze, hogy milyen ízt kell keresni.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyHétf. Márc. 20 2023, 17:36
Lumie & Wendy

Minden eddigi képzelő erőmet felülmlja ez a mai cselekedetünk. Én a konyhában, miközben éppen a lelki problémáimat beszélem ki vele, azaz a szerelmi életemet, olyan abszurd az egész. De jól esik, hogy végre egy kicsit bele látok abba, milyen normálisnak lenni.
- Büszkeség tölti el a lelkem, amikor ránézek az alkotásra. - nevetem el magam, és azt kell látnom amikor a majdnem kész kajára nézek, hogy tényleg egészen ügyesek voltunk.
A kellemetlen téma persze hamar letörne, de nem mutatom ki, belül azonban elég rosszul érint, de olyan az arcom, hogy ebből senki nem vesz észre semmit sem.
- Szerintem túl sok mindent képzelt ő rólam, mármint persze tudta, hogy nem vagyok egyszerű eset, és hogy nem élem példásan az életem. De szerintem nem gondolta volna azt sem, hogy egyszer mi összejövünk, főleg nem azt, hogy szerelmes is leszek belé. aztán minden jó után jól pofára ejtem magunkat. - minden erőmet összeszedve szorítom vissza a könnyeimet, és mosolygok előtte. Nem neki akarom megjátszani magam teljesen, hanem magamnak is, hogy ne zuhanjak megint arra a szintre, amiben eddig is voltam.
ejtjük a témát az én kérésemre, de tudom, hogy ő sem akarna látni bezuhanni teljesen, így nem is rontom el ezzel az estét.
- Köszönöm! - hálásan megölelem, majd megrázom a a fejem és a főzésre koncentrálok, hogy a jövő hónapban meg tudjam nyitni életem első éttermét. Vagy legalább össze tudjak dobni egy spagettit, igen az utolsó lehetőség valójában sokkal ésszerűbb.
Amikor megkóstolja egy kicsit lemerevedek, benne van az ő keze is, így nem valószínű, hogy elrontottuk, de kicsit izgulok milyen lett. Az arcát látva felugrok örömömben, majd a kanlat elveszem a kezéből, úgy, hogy ne borítsam magamra és megkóstolom.
- Az igen, nem is fog kelleni az a pizzás szórólap. - mosolygok büszkén. Elkezdek kutatni a szekrénybe, hogy előszedjek tányért meg villát, hogy mielőtt teljesen elkészül a vacsi megterítsek.
- A ti kapcsolat félétekbe is beleférnek ilyen közös eték? - húzogatom a szemöldököm, érdeklődve mennyire közvetlen mégis ez az ő Maxja.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 21 2023, 11:10


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Be kell látnom, hogy prímán érzem magam ezeken a felnőttesebb programokon is. Talán tényleg már öregszem egy kicsit, hiszen nem ma kezdtem már az ipart. 21 éves korom előtt is elég sokat jártam bulizni, koncertekre, mindig pörgős életet éltem, szóval jól esik most egy kis nyugalom a munka mellett.
Megértem, hogy a helyzet a sráccal most ennyire megviseli. Nehezen nyit mások felé.. nem is... egész pontosan semennyire sem nyit az emberek felé ha nem csak haverokról van szó és kifejezetten szar lehet ilyen gyorsan ekkorát koppanni egy ennyire jó kezdés után. Na én ezért nem feszegetem ezt a párkapcsolat dolgot, hiszen ennyi év bizalmatlanság sem tesz immunissá a csalódásra. Sőt. Szerintem az olyanok, mint mi hajlamosabbak botlani, így nehezebb visszarázódni ebbe a világba. Én mondjuk nem is vágyok rá.
Még egyszer megöleljük egymást a téma lezárásaként. Itt az ideje, hogy visszaevezzünk a vidámabb vizekre. Nem azért jöttem, hogy még én is lehozzam az életről.
Amíg ő elkezd megteríteni én reszelek egy kis sajtot magunknak, hogy minden tényleg egyszerre legyen kész.
-Mármint mire gondolsz? Hogy csak lazítunk és főzünk?-kérdezek vissza mosolyogva.
-Hát igazából nem csak abból áll, hogy szexelünk. Mármint ilyen szempontból tényleg nincs okom panaszra hiszen amikor együtt vagyunk mindent megkapok amire csak szükségem lehet.. sőt még többet is, de alapvetően nem bújunk össze filmezni csak úgy... két menet között igen... de egyébként havernak is kiváló. Bármiről tudunk beszélgetni, hiszen nem a barátnője vagyok, úgyhogy nem kell megválogatnia a szavait.. és bevallom neked.. nekem sem jutna eszembe, hogy csak úgy áthívjam azért, hogy elmeséljem neki a napomat. Annál mocskosabb a fantáziám. Mármint.. ajj.. tönkre nehezen tudom elmagyarázni.. tök jól elvagyunk tényleg. Csak dominánsabb a testi rész..-igazából szerintem tényleg az az egyik legjobb része, hogy emberileg is kedvelem szóval ha megunjuk, hogy el vagyunk kényelmesedve még akkor is simán lehetünk barátok. Szerintem. Az emberi kapcsolatokat általában az szokta tönkretenni, ha valaki szájából elhangzik a "szeretlek" , de nálunk ettől nem kell félni.
Kirakok az asztalra egy alátétet, hogy a lábast le tudjam rá tenni anélkül hogy megégetné az asztalt és mindent oda készítek ami hiányzik. Leülök az egyik székre és szedek is magamnak egy kisebb adagot. Nem tudom mennyit bírok enni. Inkább repetázok, mint hogy kárba menjen.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyKedd Márc. 21 2023, 15:44
Lumie & Wendy

lesz olyan alkalom, amikor már nem fogok minden második percben a saját nyomorúságomra gondolni, de nem mostanában. Amikor itt hagyott előtört belőlem gyerekkorom meghatározó rengeteg éve, amikor az apám is nagyjából ennyire tartott igényt rám. Ott mondjuk csak annyiban voltam hibás, hogy megszülettem, soha semmi rosszat nem tettem, mégis mindenért én voltam a hibás. Így hát leléptem és azóta nem néztem vissza, de vajon ez jó taktika lenne most is Peterrel? Nem hinném, most ő nem akar visszanézni, így egyenlőre beletörődök, de nem örökre, ha minden lenyugszik lehet ismét feszegetnem kellene nála ezt az egészet.
Szerencsére Lumie nem az a lány, akinek mindent el kell mondanom azonnal, ebben teljesen különbözik nagyjából minden barátnőmtől. Nekem teljesen elég ha nagy vonalakban felvázolom neki, legalább tudja, miért ingadozik néha a kedvem és egy egy mosoly után miért hervad le olyan hamar. Nem miatta van és ezt tudnia kell, miatta van a mosoly, ez egészen biztos.
Emiatt is terelem a témát rá, meg a zseni fiúkájára, megvan a neve, de azért ez a jelző sokkal jobban tetszik nekem, és mindig ők fognak beugrani nekem erről.
- Nem tudom milyen lehet egy olyan kapcsolat, ami a tietek. Gondolom vannak íratlan szabályok, nem becézitek egymást, vagy nem jártok moziba. - én vagy szexeltem valakivel vagy megpróbáltam járni vele, de ez az egész kapcsolat ami nekik van valami extra durva. Jó értelemben, mert ezek szerint elég lazák ahhoz, hogy simán kezeljék és ahogy meséli nincsenek felesleges körök egy otthoni filmnézős estével. Maximum felnőtt filmessel, de azt sem nézik.
- Amúgy azt hiszem megértem a kapcsolatotokat. - nézek rá komolyan, miközben elkezdek megteríteni. - Tök egyszerű, nincsenek ilyen szarok, mint nálunk, meg egyikőtök sem akar elköteleződni. De nem félsz, hogy ő vagy te egyszer többet akartok? - most azt fogja mondani, hogy nem, mert ő határozottan nem akar kapcsolatot  ezt tudom, de ki tudja mennyire lesz érzelmes ez az egész egy idő után.
- Nem azt mondom, hogy mondjuk beléd szeret vagy te belé, se amikor már nem lesz elég a szex, akkor simán csak kiléptek? - nem faggatni akarom, csak kíváncsi vagyok. Vannak az élet ezen szakaszán is olyan dolgok, amik számomra is ismeretlenek, de ha elmondja őket, akkor ez megváltozik.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptySzer. Márc. 22 2023, 18:11


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Örülök, ha megosztja velem a problémáit, de én nem erőltetek semmit, inkább hagyom, hogy kicsorduljon belőle annyi, amennyit ő jónak lát aztán inkább ejtem a témát. Később ha még szeretné úgyis szóba hozza majd a dolgot, hiszen tudja, hogy nekem bármiről beszélhet.
-Hát nézd amióta ismer azóta szőkeségnek hív, én meg őt szépfiúnak, de nem vagyok se édes, se szívem, se cicám se semmi ilyesmi csöpögős szarság. De végülis becenevem az van..-nevetek fel. Igazából szerintem a mi kis bulink egy sokkal életképesebb koncepció, mint mások kapcsolata, amibe éveket ölnek bele értelmetlenül. Most nem Wendy és Peter kötélhúzására gondolok, hiszen szerintem nekik lehet egy jól működő párkapcsolatuk csak ahhoz nagyon össze kellene csiszolódniuk... illetve először ki kellene békülniük.
Kicsit elgondolkozom a szavain. Valahogy olyan valószínűtlennek tűnik ez a forgatókönyv, hogy különösebben nem is agyaltam rajta.
-Őszintén? Ha belezúgnék biztosan azt hazudnám, hogy meguntam és lelépnék. Kedvelem, de tudom, hogy nem akar elköteleződni pofára pedig nem fogok esni benne azt garantálom.. valahogy arra, hogy ő érezne többet kifejezetten esélyt sem látok.. van elég baja barátnő nélkül is.. szóval igen. Szerintem csak kilépnénk és kész. Az lehet, hogy barátok maradnánk, de ennyi..-megvonom a vállamat. Nem gondolom, hogy emiatt aggódnom kellene kifejezetten. Én már rutinosan elzártam magam ezektől az érzésektől, ő pedig szerintem sosem volt nyitott rájuk. Majd talán egyszer... de nem velem.
Mondanám, hogy ha egyszer kibékülnek talán nekik is így kellene csinálni, de ha tényleg olyan féltékeny a srác, akkor nem hiszem, hogy erre lehetne náluk lehetőség. Nálunk szabad a tánc. Ha elmeséli, hogy volt valami jó, akkor maximum irigykedem, hogy mekkora jót fogott. Ha pedig majd nekem jön össze valami jó csaj akkor biztosan az orra alá fogom dörgölni.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyPént. Márc. 24 2023, 21:05
Lumie & Wendy

Nem csak, hogy nehéz megosztanom a gondjaimat, félelmeimet valakivel de szokatlan is. Vannak barátaim, közeliek is, akikkel tényleg mindent meg tudnék beszélni, de gyerekként sosem nyíltam meg, nem tehettem, így nem ehhez vagyok szokva. Pedig mennyivel könnyebb minden miután ki van mondva, ugyanakkor mennyire tud fájni is ebben az esetben, ha hangosan hallva magunktól rájövünk, hogy igaz és nem csak egy rossz álom.
- Jó megnyugodtan. - teszem a mellkasomra a kezem, kifújva egy mély levegőt. - Már azt hittem lementetek nyálasba, ez a legnagyobb félelmem, hogy a barátaim is olyanokká válnak, mint a legtöbb romantikus filmben. Minimális romantika, sok testiség az kell nekünk, nem a cicus jelzők. - letisztáztam én is Peterrel, hogy nem lesz semmi nyálas dolog, romantika is hellyel közzel csak. Most persze vágynék rá, csak, hogy vele lehessek, mekkora szar már ez így. Mindig az kell amit nem kaphatok meg, unalmas egy ember vagyok be kell valljam.
Kérdésem pontosan ezért is jogos, mi van ha valaki többet akar, mert egyszer az lesz, vagy kevesebbet? Valóban el tudna sétálni a másik csak úgy?
- Erős vagy, ezzel tisztában vagyok, de tényleg meg tudnád tenni? Ha többet kezdesz érezni? Mondjuk tudod, hogy nálam mindig van pia, meg filmek és egy partner akivel kibulizhatod magad, szóval társaságod mindenképpen lesz ha szarul sül el a dolog. De kérlek, ne engedd meg, hogy ez a csávó egy pillanatra is elbizonytalanítson! - mondani könnyű, hogy ki tudna szállni, de azért ahhoz nem kicsit lélekjelenlét fog kelleni és ez a nőket könnyen meg tudja ingatni. Még azokat is akik már eléggé megkeményítették magukat, mint ő.
- Na jó, segíts nekem! - indulok el a szobámba karonfogva őt. A kaja úgyis meleg még nem esünk neki rögtön. Kinyitom a szekrényem és rá vigyorgok. - Vannak terveim a békülésre, mármint az utánra, mert hiszem, hogy meg fogjuk oldani. De! - még mindig széles vigyor van az arcomon, mert ez nekem új, hogy azért kérek segítséget valakitől, hogy ezzel lenyűgözzek egy pasit.- Kell valami amiben lenyűgözöm. - kacsintok rá, majd kiveszek a szekrényből három nagyon dög fehérneműt. - Mondtam, hogy el akarok menni vásárolni, nem tudtam várni, elmentem. - dobom az ágyra őket, hogy jobban lássa. - Melyik mondja azt neked, hogy nagyon sajnálom, hogy egy hülye ribi voltam és nem voltam elég türelmes, sokat ittam és bemásztam egy másik pasi alá? - elég furán hangzik ez így egyben, de tényleg sok minden miatt kell még bocsánatot kérnem, így igen mindennek benne kell lennie ebbe a szexi darabban.
- A fekete nem az én színem, a piros csak csak elmegy, de nem túl sok? A zöld meg, egyszerűen dög, de abban még szerintem túlságosan sok lennék neki. - vázolom fel a kétségeimet mindegyikről. Ezért kell nekem valaki, aki annyira bolond, mint én és ilyenekben tökéletes döntést tud hozni helyettem.
Szinte könyörögve nézek rá, hogy mentsen meg ettől a választástól, mert még számomra is meglepő mennyire nagy figyelmet fordítok egy olyan dologra, ami nem sokáig fogja takarni a testem, remélhetőleg.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptySzomb. Márc. 25 2023, 01:34


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Fintorogva rázom a fejemet jelezve, hogy sok jelzőt lehetne ránk használni, de a nyálasat semmiképp. Az ágyon kívül gyakorlatilag tök jó haverok vagyunk.. az ágyban meg.. hát szerintem kevés barátnő olyan odaadó, mint én.
-Nem.. fujj.-még a hideg is kiráz egy kicsit. A romantika jó ideje nincs a szótáramban.
-Ez lesz életem inspirációs mondata..-mutatok az ég felé az utolsó mondatát hallva és széles mosoly jelenik meg az arcomon.
Sok ember nem erősségként jellemezné, hogy mindenféle kötődés esetén bármikor szemrebbenés nélkül hátat fordítanék a dolognak, de Wendy érti mi a dörgés. Ezért is mesélem neki a dolgokat ilyen nyíltan. Ő nem mondja rám a mások által annyiszor használt ribanc jelzőt. Hanem szinte örömtáncot jár körülöttem amiért éppen ilyenbe bonyolódtam valakivel.
-Szemrebbenés nélkül.-vágom rá egyből teljes meggyőződéssel.
-Inkább összetöröm a saját szívem, mint hogy hagyjam, hogy más megtegye.-megvonom a vállam. Nem adnék senki kezébe ekkora hatalmat, főleg akkor, ha tudom hogy milyen játékszabályok alapján játszunk. A kis szépfiúmmal szemben sem lenne fair.. de persze ez egy olyan probléma ami még a látóhatáron sincs és remélhetőleg nem is lesz.
-Ohh, szívem. Édes vagy.. azt a farkat biztos meg kellene siratnom..-mondom teljesen őszintén. Ha ennyit beszélünk róla még fel kell hívnom ma, hogy ugorjon be ha még nem talált más szórakozást magának és ráér.
-Naa! Miben?-kérdezem kíváncsian miközben gyorsan állok fel, hogy tudjam követni amikor magával húz.
Kíváncsian állok meg a szekrény előtt csípőre tett kézzel. Jól van, akkor nem teljesen menthetetlen a dolog, ha már ilyenekben gondolkozik.
-Mutasd mid van..-vonogatom meg a szemöldökeimet.
Kérdésére felnevetek összecsapva a tenyereimet
-Te kis ribi..-forgatom meg a szemem nevetve és alaposabban szemügyre veszem az elővett darabokat.
-Őszintén a fekete mindig nyerő..-de lehet ez az én véleményem leginkább. Sok fekete ruhát hordok, mert azt bármivel lehet kombinálni és minden alkalomra tökéletes.
-A zöld szín nem a kedvencem, de tény, hogy annak a legjobb a fazonja. A pirosért pedig én odáig vagyok...-gondolkozok tovább.
-Szerintem legyen a piros.. a feketét majd ellövöd amikor csak szimplán fel akarod vidítani.. a zöldet tartsd meg egy különlegesebb alkalomra. Ha túl sok neki.. akkor rúgd ki, hívj fel engem és én majd boldogan leveszem rólad.-rákacsintok miközben szórakozottan nevetek egyet. Imádni fogja.. ebben biztos vagyok már most.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptySzer. Márc. 29 2023, 09:58
Lumie & Wendy

Az életem egészen érdekes fordulatai igazolják a legjobban, hogy nem vagyok a szerelem ellen, viszont a nyál és a feleslegesen sok romantika ellen igen. Én megértem azokat a párokat is, akik sülve főve együtt vannak, megy a cukibbnál cukibb jelző egymásra és a becenevek véget nem érő sora, de az nekem sok. Aki olyan családban nevelkedett, ahol ez mindennapos volt, annak egyszerű, mert ez a normális. A nevemen kívül soha senki nem becézett, max a barátaim, de csak a nevem rövidítésével. A szépségem és társai olyan egyszerű szavak, amiket még én is megengedek, de nem tudom ha egyszer Peter valami cukibbra akarna váltani mennyire lepne meg. Bár lehet bizonyos határokon belül hagynám neki, mert ő azért egy teljesen mást képvisel az életemben.
- Na ez az, amiért én barátkozok veled. Nem is kell hagyni, hogy más törje össze a szíved, ha néha a saját magad ellensége is tudsz lenni. - nevetek a mondatom közben. Igaza van teljesen, mert ha mi tesszük magunkkal a rosszat, akkor azzal mi irányítjuk az életünket, nem kell senkinek sem beleszólni, mikor fájjon nekünk, majd mi megmondjuk, mikor fájhat nekünk.
- Tudod olyan kevés manapság az ilyen céltudatos nő, mint te,sokan annyira vágynak valamire, hogy simán hagyják magukat átbaszni és ez nagyon nem okés. - a suliban rengetegszer hallom a sztorikat, hogy melyik pasi, hogy baszta át valamelyik csoporttársam, de ez nem jó így. Mert a csajok hagyják, hogy bántsák őket, pedig a nők erősebbek, mint a férfiak, erősebbek és tudnak hatni a pasikra, csak nem jól használják a képességeiket.
- Szerzünk neked másikat, ha úgy alakul, egy jó buliban mindig benne vagyok és miért ne vegyítsük a jót a hasznossal. - tényleg elég régen voltam bulizni, már nagyon rám férne, még ha most kivételesen nem is pasizni mennénk.
Bemegyünk a szobába és előkapom a csini szettjeimet, hogy válasszon, mert nekem komolyan nem megy. MIndegyiknél érzek egy kis bizonytalanságot, vagy azt, hogy túl sok lehet.
- Szóval a piros, jó hiszek neked, úgysem akarom, hogy sokáig magamon akarom tartani. - huncut kacaj jön ki belőlem. - Bár nagyon kecsegtet az ajánlatod, bízom benne, hogy ez még nem lesz sok neki. Tudod mennyire be tudok vadulni, már előre félek mennyire fogja bírni a tempómat. - komolyan aggódok, hogy nem leszek e túl sok neki néha én magam is, ezek nélkül a kiegészítők nélkül. Pasiból van, a farka simán meg tudja vezetni, szóval bízom benne, hogy a kis mutatványaim nem sokak lesznek, hanem kedvére valók. Túl sok pasival bújtam már ágyba és nem akarom, hogy ribinek tűnjek előtte, bár szinte minden egyes kalandomról hallot így vagy úgy.
- Az az igazság, hogy szerintem túl sok mindent hallott már a kis szexuláis életemről, csak nem akarom, hogy azt érezze, hogy nekem ő nem különleges. Lehet ez most rohadt nyálas tőlem és kérlek adj egy pofont, hogy ne legyek ennyire tini. - kezdek elgyengülni  a nagyon kemény elharátozásaim mellett.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie EmptyPént. Márc. 31 2023, 20:19


Wendy & Lumie
'To create the perfect little girl'
Vele nevetek. Kinek kellenek ellenségek, ha végülis kitolhat saját magával is az ember nem igaz? Így legalább fel tudunk készülni a csalódásra, hiszen saját magunknak időzíthetjük be, hogy mikor fér bele egy laza idegösszeroppanás.
-Nézd én egyébként azt is megértem, ha valakinek szüksége van egy társra, mert igényli a támogatást. Vannak olyanok akik szabályok és kontroll nélkül nem tudnak létezni, mert úgy nőttek fel és nem képesek a saját megérzéseikre hagyatkozni. Anya úgy nevelt engem, mint egy farkaskölyköt. Csináltam amit akartam, akivel akartam, ahogyan akartam.-kicsit megvonom a vállamat. Ennek ellenére a gimiben egyetlen fiút engedtem be csak a bugyimban, volt egy-két lány akivel kísérleteztem, de még messze volt szálltam úgy el, mint most. Ez már a későbbi partnereim műve.
-Benne vagyok.. de ha ez szarul sül el szerintem egy darabig csak lányokkal leszek.. szerintem életemben nem voltam ennyit összefüggően férfi alatt, mint vele.-nevetek fel. Minden testi törődés más és de tényleg iszonyú a különbség nők és férfiak között. Máshogy érnek a testhez, más a céljuk. Pontosan ezért szeretem mindkettőt.
A fehérneműket válogatva tényleg igazán csajos lesz ez az este.
-Ez egy pasi.. túlizgulod. Ráadásul nem egy csapongó estéről van szó. Ha tényleg szeret bármit talál a ruha alatt annak örülni fog. Úgyis az érdekli ami a fehérnemű alatt van.-tényleg nagyon fontos lehet neki, ha ennyire készül az egészre.
Megfogom a vállait és megrázom egy kicsit nevetve. Felpofozni nem fogom.
-Wendy!! Ha a lábad közé engeded már különleges. Ismer téged... meg az étvágyad. Visszatartotta eddig? NEM! Vegyél egy mély levegőt és engedj le egy kicsit. A szüzességét már elvetted. Mutasd meg neki a nehéztüzérséget.-vonogatom meg a szemöldökeimet.
-Attól fogja különlegesnek érezni magát, hogy a pasid lehet.-ölelem magamhoz.
-Együnk! Éhen halok!-engedem kicsit távolabb magamtól. Még sosem láttam őt ennyit stresszelni olyasmin, ami nekünk tök természetes.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» all through the night. Wendy & Lumie
» You? Again?! - Léon & Lumie
» If you need sugar, just swing by
» First sight. Max & Lumie
» The taste of sugar weed - Cara & Nick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: