New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

all through the night. Wendy & Lumie
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Témanyitásall through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 11:26


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Mostanában minden annyira veszettül felgyülemlett, hogy szükségem volt egy csajos kikapcsolódásra, így tegnap megdobtam Wendyt egy üzenettel hátha ráér egy laza koktélozásra a hét kellős közepén. Úgyse egy bebaszásra van szükségem csak szeretnék kiszabadulni a mókuskerékből és tartani a kapcsolatot a régi ismerősökkel. Wendyvel régebben sokat buliztunk együtt aztán sajnos ő is, mint sok ismerősöm a háttérbe szorul amikor elkezdtem egyre többet dolgozni. Szerencsémre azonban benne volt a találkozóban, így ejtettem a szokásos bor-film kombinációmat és egy zuhany után már sminkelek is a tükör előtt. Úgy öltözök, hogy ha az alkoholnak elkezd esetleg "kell nekem egy pasi" íze lenni, akkor ne csak egy pólóban állítsak be Maxhez. Bár szerintem őt az sem érdekelné, amíg lekerül rólam. Ez egy igen nyomós plusz pont a csak szex kapcsolatnak.
Körülbelül 1 óra készülődés után elhagyom a lakást magam mögött hagyva békésen vacsorázó macskámat és nekiindulok az éjszakának. Ha nem Manhattanben bérelnék lakhelyet biztos valami puccosabbat is megengedhetnék magamnak, de szeretek itt lakni, ahol mindig pörög az élet. Nem mellesleg közel van a munkahelyem és szinte mindehova odaérek gyorsan anélkül, hogy taxit kellene fognom.
Foglaltam magunknak helyet az egyik bárban hogy ne kelljen asztalt vadásznunk majd magunknak, így a megbeszélt időpont előtt 5 perccel én már ott vagyok a helyszínen, hogy elfoglaljam a helyünket. A bejáratnál jelzem, hogy ha megérkezik egy dögös barna hajú lány, akkor irányítsák majd hozzám.
Nem is kell sokat várnom, hiszen pár perc múlva már egy pincér lelkesen kíséri hozzám a barátnőmet. Felállok amikor odaér.
-Szia, gyönyörűm.-ölelem magamhoz egy pillanatra és visszaülök.
-Ezer éve..-pillantok rá bocsánatkérően. Én estem ki a a társaság vérkeringéséből, de szeretném felvenni a fonalat legalább azokkal akiket ténylegesen kedveltem.        


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 13:31
Lumie & Wendy


Sok időm megy el mostanában azzal, hogy depressziósan iszogatok egymagamban, mert Peter dolgozik Hale nem biztos, hogy annyira csajos estét akar tartani, főleg, hogy az öccse és köztem több van mint amit ő szeretne. Hiányoznak már a csajos programok, amikor  a pasikról tudunk beszélni, amikor végre nekem is úgy néz ki alakul valami komoly, és akarom hallani a barátnőim örömódáit, hogy kivel és mit csináltak az előző hétvégén. Danny-vel megosztom ezeket, de az nem ugyanaz, ő nem kíváncsi a szaftos részletekre és nekem muszáj kiadni magamból azokat is. Kell beszélnem arról, hogy milyen volt a szex azzal, akinek már azt is mondtam, hogy szeretem.
Mint egy mentőmellény, úgy jött az üzenet régen látott, kedvenc tetoválómtól, akinél még sosem jártam de mindig megbeszéljük, hogy varrhat rám valamit. Ő kicsit olyan mint én vad és féktelen ha buliba indulunk, talán ezért van meg olyan jól az a közös hang egymás között. Majd neki elnyavajgom minden bánatom, minden örömöm és azt, mennyire nem tudok egy kapcsolatban normálisan létezni, mert még néha ehhez is szerencsétlen vagyok.
Ma korábban eljöttem a kávézóból, mert kellett idő, hogy elkészüljek, nem akartam egyszerűen kinézni, mert vágytam egy kis kiköltözésre. Tudom, hogy pasit nem szedek össze, és nem is iszok sokat, mert legutóbb is valami eszetlenül hülyeséget csináltam ittasan és azt nem ismételhetem meg.
A tükör előtt állva nyugtázom, hogy ebben tökéletes leszek a ma estére. Kényelmes, szexi és pontosan olyan, amit egy pasi mentes estére fel kell venni, remélem, mert még nagyon nem csináltam ilyet, általában mindig hazavitt valaki, de most maximum Petert zargathatom, de ma nem akarom.
Taxit hívtam, hogy ne kelljen ebben a szerkóban végig ülnöm a tömegközlekedést. Ha már odaértünk, miután kifizettem az utat kiszállok. Mindig tudott választani ez a lány, most is igazán ízléses helyre foglalta az asztalt.
Amint beérek, már rögtön mutatják is az utat az asztalhoz, ahol már ott vár engem a rég nem látott, még mindig dögös barátnőm.
- Lumie! - kiáltok rá örömömben, majd a nyakába ugorva üdvözlöm őt. - Ne is mondd, már hiányoznak a véget nem érő esték. - kacsintok rá, nagyok voltunk együtt egy szórakozóhelyen. Szinte mindig ingyen ittunk mindenhol együtt, mindig volt valaki aki ellátott minket, és ezt csak vele tudtam bejátszani minden egyes este, amikor együtt mentünk valahova.
Leülök az asztalhoz és gyorsan rendelek is két koktélt, valami nem túl erőset, hogy legyen eszem mesélni neki.
- Panaszkodhatok? - kérdezem az asztalra támasztva a kezeimet, hogy egy kicsit fontosabbnak tűnjön a mondandóm.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 14:00


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Nincs is jobb, mint egy igazi csajos este, amikor végre kiadhatunk mindent magunkból egy kis alkohol társaságában és panaszkodhatunk mindenre cenzúra nélkül. Lehet, hogy csak koktélozunk egyet lehet, hogy tovább megyünk bulizni azt majd megmondja az este és a hangulat. Benne van a pakliban, hogy annyi mesélni valónk van egymásnak, hogy egész este elleszünk a bárban.
Wendy dögös. Mármint mocskosul jól néz ki és régebben hasonló életformát folytattunk, nem tudom, hogy ez változott-e, bár elég furcsa lenne. Annak ellenére, hogy biszexuális vagyok rá sosem mozdultam valahogy mindig volt egy olyan szabályom, hogy házinyúlra nem lövök. Fontosabb a barátsága, mint egy görbe este vagy egy füstbement próbálkozás. Egyébként is nagyon szerettem kibeszélni vele az aktuális mocskos sztorikat és ehhez egy barátnő a legideálisabb.
Amikor megérkezik nem csalódok. Olyan jól néz ki, mint mindig. Szorosan magamhoz ölelem mielőtt leülünk. Már most látom az arcán, hogy van teregetnivaló szennyese. Huhh.. hát tényleg nem állt meg az élet.
-Ne is mond..-sóhajtok fel megkönnyebbülten. Mostanában inkább csak egy két koncertre néztem el, de annak ellenére, hogy azokat sokkal jobban élvezem, mint a szórakozóhelyeket azért rettenetesen hiányzott a társaság.
Gyorsan letudjuk a rendelést.
-Jajj Istenem.-sóhajtok fel, amikor meglátom a kis gondterhelt arcát.
-Tudod, hogy nekem mindig.-bólintok. Ha nem ismerném a barátnőmet elgondolkoznék, hogy valaki összetörte a kis szívét, de mi nem olyan fából vagyunk faragva, hogy csak úgy lehetőséget biztosítsunk erre akárkinek.
-Na kérem a mocskos részleteket..-könyökölök az asztalra kicsit előre dőlve, hogy biztosan ne maradjak le semmiről. Nekem is lesz mesélni valóm, de látom az arcán, hogy valami tényleg nagyon nyomja és bevallom őszintén a kíváncsiság már fúrja is az oldalamat. Tudom, hogy ott van neki Hale barátnője, de néha könnyebb valaki kicsit távolabbival megbeszélni a dolgokat.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 17:23
Lumie & Wendy

A hely csodás, éppen annyira, mint ő, imádom a szőke fürtjeit, annyira természetesek, hogy néha irigylem tőle, de nekem nem áll jól és így jobban mutatunk egymás mellett.
Még magam sem tudnám megmondani, mikor lettünk igazán jóban, minden olyan gyorsan történt, és részegen, egy áttáncolt éjszaka alatt, vagy több éjszaka alatt? Tényleg nem tudnám megmondani, ez egy olyan barátság, amit nem kellett erőltetni, nem kellett órák hosszat beszélgetéssel tölteni, amíg kialakult a kapocs, egyszerűen csak éreztük, hogy mi jók vagyunk együtt.
Kérdésem ironikus volt, szinte azonnal letámadnám a saját dolgaimmal, de azért megvárom a választ. Tudja, hogy nem vagyok egy szégyenlős, visszafogott lány, így tisztában van azzal is mennyire bele tudok merülni egy témába, és annak minden egyes kis részletbe.
- Annyira örülök, hogy írtál, a szakadék széléről húztál vissza szerintem. - nézek rá hálásan. Nem mintha szar lenne éppenséggel az életem, egészen sínen van, de mégis a szakadék szélén érzem magam, ezzel a felállással, és már várom mikor esek bele a mélybe, rossz szokás mindig a rosszat várni.
Megkapom az italom és gyorsan meg is iszom a felét, mert ehhez kelleni fog az ellátás, és rögtön kérek még egy körrel, igaz, nem tervezem ledönteni egyben az egészet, de nem tudom mennyire fogok kibukni a mesém közben.
- Ismered Hale-t, a legjobb barátnőm évek óta, neki van egy öccse, nem sokkal fiatalabb, mint mi, most töltötte a 21-et, éppen, hogy nagykorú. Egészen aranyos kis srác volt mindig, kedves is meg minden. - térjek a lényegre, térjek már, de kell a felvezetés, hogy ne egyből sokkoljam le. - Na ő a problémám, vagyis ami köztünk van, mert úgy méz ki ezt a lányt  - mutatok magamra - behálózta a kis Panborne fiúcska. - mosolygok rá.
- Sajnálom, hogy így letámadtalak ezzel, de Hale-el ezt nem tudom megbeszélni, mert amikor elmondtuk neki, konkrétan kiakadt, nem kicsit. Azóta nem tudtam rendesen megbeszélni ezt senkivel, így most, hogy ezek a szavak végre elhagyják a szám egyre jobban könnyebbülök meg. - darálom le neki a lényeget. Érzem, ahogy egyre könnyebb leszek, minden egyes mondattal, mintha egy pszichológusnál lennék. Ezért is jó ha ilyen barátnőim vannak, mint Lumie, nem néz le, és nem hiszi azt, hogy szánalmas lennék.
- Mondd, hogy neked is van valami egészen fincsi sztorid, mielőtt folytatom, mert kell a lelki fröccs, hogy nem csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy a legjobb barátnőm öccsébe szeressek bele. - felnevetek, közben a poharam után nyúlok és egy újabb korttyal jutalmazom magam.
- Ja és elfelejtettem megjegyezni, hogy mi a francért vagy minden alkalommal ilyen dögös, még ha körbenézek sem látom most olyan pasit, akit el tudnál varázsolni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 17:58


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Kissé meglepetten pillázok rá.
-Jézus, Wen. Mi van?-kérdezem mostmár komolyabb aggodalommal a hangomban. Mégis mi tudta őt ennyire kiborítani? Amikor megérkeznek az italok szinte le is húzza az egészet, amíg én csak kortyolok néhányat. Basszus. Tényleg nagy lehet a zűr. Ezek szerint az ötlet tényleg az isteni gondviseléstől származott, hogy felhívom. Nem mintha hinnék bármi ilyesmiben.
-Ja, ja emlékszem rájuk. A Panborne tesók. Még egy pár év és egész dugható lesz a kissrác..-kortyolok néhányat, de ez most hogy jön ide? A szám elé kapom a kezemet, hogy ne köpjem ki a koktélt amikor befejezi a gondolatmenetet.
-Wendyyy! Azt a picsa.-a kelleténél hangosabb vagyok így ezen gyorsan változtatok, de csillogó szemekkel vigyorogva nézek rá. NA ez. EZ a meleg pite.
-Fuu te lány. Hát.. őszintén szólva megértelek, hogy beadtad a derekad. Hale pedig... Szerintem kár ebből nagy ügyet csinálni.. mármint gondolom védeni akarja az öccsét és nem akarja elveszíteni a barátnőjét, de ilyenen kiakadni.. pff. Ha ez lenne a legnagyobb problémám az életben.. boldog ember lennék...-nem mintha lenne féltenivaló öcsém.
-Na. Részleteket. Voltatok már vízszintesbe? Ügyes? Vagy olyan, mint egy kölyökkutya?-kérdezem megvonogatva a szemöldökeimet. Információkat akarok.
-És ez most azt jelenti, hogy pasid van?-fagy le egy kicsit az arcom. Neee... nem lehet, hogy még Wendy is beleesik ebbe a rózsaszín szirupba. Ne már. Még a végén én maradok egyedül aki nem hajlandó felnőni.
-Uuu... Wen. Uhh.... de még milyen fincsi a sztori..-vonogatom meg a szemöldökeimet.
-Lett egy szexkapcsolatom... és jézus... JÉZUS.. milyen jó... félre ne érts.. nem a pasim. De egész este nyomtuk... és ahhh..-tudom, hogy érteni fogja még így is, hogy félig hangeffektekkel próbálom leírni neki a helyzetet.
-Úgyhogy bocs.. a szerelemmel problémával most egyedül vagy... mármint képletesen, hiszen itt vagyok. Szóval kérem a szaftos részeket, hogy jobban érezd magad..-meg mert kíváncsi vagyok, hogy egy kissrác mivel tudta elkapni Wendyt.
-A kemény szex és a zéró szerelem a titka. De hiába panaszkodsz, Wen. Neked még a szerelmi bánat is jól áll...-kacsintok rá. Sajnálom azért kicsit szegényt, hogy ennyire elveszettnek tűnik a problémái közepén. De nincs baj, már itt vagyok. Szóval ezt ma levezetjük szépen.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 19:36
Lumie & Wendy


Nem tudom milyen fejet vághattam, de ijedt fejjel nézett rám, lehet ennyire kétségbeesetten jöttek ki  a számon a szavak. Lehet tényleg ennyire be vagyok szarva az egész helyzettől, de ez normális nem? 23 évesen nem volt normális kapcsolatom, ami volt azt nagyjából el is engedtem, amint megszületett, sosem akartam senkit szeretni, és sosem szeretett senki úgy, mint ez a kis dinka.
- Na igen, egész jó pasi lett. - teszem homlokomra a kezem, miközben meghúzom a maradék italom. De jön az utánpótlás, amit már nem akarok ilyen drasztikus tempóban elfogyasztani, de ha így haladok muszáj lesz hűtenem magam. Dugható? Egyszer feküdtem le vele, de még így is folyton a repetát akarom, csak olyan nehéz összehozni egy normális találkát, vagy ő fáradt vagy én vagy veszekszünk. Enyhe kifjezés, hogy dugható, életem egyik legjobb menete.
- Hale-nek más problémái is vannak és arra zúdítottuk rá ezt, majd szépen összevesztünk. A veszekedés után olyan szexeltünk. - úgy érzem elpirultam, így az arcomra kapom a kezeimet, hogy eltakarjam. - Szűz volt, de ha nem mondja észre sem veszem, minden olyan tökéletes volt, én magam sem értem, hogyan fajult eddig ez az egész. - boldog vagyok, de közben ott van aza kis titkom, amit nem akarok elmondani senkinek, de neki lehet el fogom, nem jelentett semmit, és részeg voltam, és soha senkinek nem fogom elmondani rajta kívül.
- Pasim van Lumie, azt. De nemrégen csúnyán összekaptunk a tesóján, olyan csúnyán, hogy még azt is egymás fejéhez vágtuk, hogy mégsem kellett volna ebbe az egészbe belekezdeni. Részemről véget vetettem a kapcsolatnak, vagyis olyan volt mintha az lett volna. - lehunyom a szemem, majd amikor újra kinyitom veszek egy mély levegőt és a mutató ujjammal felé folytatom. - Elmondok valamit, de soha többet nem fogok erről beszélni, így ez a mi titkunk kell, hogy maradjon.  - újra félig üresen hagyom a poharat majd folytatom. - A veszekedés után berúgtam, nagyon durván, a főnököm meg isteni az ágyban, ezt még Peter előtt tapasztaltam meg. És írtam neki, ő eljött értem és félig meddig lefeküdtem vele, de nem bírtam befejezni, konkrétan sírva futottam haza tőle. Részemről nem számít megcsalásnak, mert azt hittem vége mindennek Peterrel, de kiderült, hogy szerinte csak veszekedtünk.
A szék hátának vetem magam és leeresztem a kezeimet az asztalról. Na most kezdhet el aggódni miattam, mert itt már én is érzem, hogy kész idegroncs vagyok.
- Szóval röviden ennyi, meg még sok millió apró dolog, ami ezek mellett eltörpül. - kínomban nevetem el magam, majd egy kicsit megkönnyebbülök, amikor az ő sztoriját hallom.
- Te mázlista picsa. - kelti fel az érdeklődésem, mert úgy néz ki neki nem dráma az élete, hanem a paradicsom. - Azért ha ezt így mondtad nekem, azért van abban a pasiban valami ami megfogott a farkán kívül. - nem nagyon szokott mesélni a kalandjairól, mert nincs azokban semmi említésre méltó én tudom. De ha ezt úgy gondolta, hogy el kell mondania, akkor az a pasi nagyon megfogta és mondhatja, hogy nem a pasija, mert szerintem nem áll messze tőle, csak szar elköteleződni.
Mielőtt belementem ebbe a szerelmi dologba nem tudtam elképzelni én sem, hogy egyáltalán igazi lehet ez az érzés. Mindent megtettem az ellen, hogy egyszer ilyenbe részesüljek. Jó is a szingli élet, nem kell senkinek sem megfelelni.
- Amúgy ha már a kinézetről van szó, el kell velem jönnöd vásárolni valami szexi fehérneműt, mert valamiért le akarom nyűgözni Petert, tudod milyen szar késztetés ez? - most már őszintén tudok nevetni. Hirtelen annyi mondanivalóm van neki, hogy nem tudom mivel folytassam, vagy mit kérdezzek. Hosszú este lesz, de már most imádom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 21:18


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-uuuuu... na ez a beszéd kislány.-rázom meg egy kicsit a vállaimat, hogy már meg is volt neki a srác.
-Ilyen pofival még szűz?-döbbenek meg egy kicsit. Manapság ez már rohadtul ritka.. főleg, hogy már a 21 a srác. Valamiért azonban még mindig azt érzem, hogy van még ott mondanivaló ezen kívül. Veszekedés utáni szex a legjobb. Minden indulat kijön és mehet tovább az élet.
Kissé értetlenül nézek rá, amikor azt mondja, hogy már szakítottak is. Hát ez gyors volt. Vagy mégsem? Hiszen még jelen időben beszél arról, hogy Peter még mindig a pasija. Még véletlenül se legyen neki egyszerű..
-Hűűű..-nem is tudok hirtelen többet mondani, de nem is baj mert folytatja.
-Én kussolok te is tudod.-bólintok egyet a titoktartási kérésére.
Hirtelen maradok ott tátott szájjal így az egyik kezemet a szám elé emelem. Szívesen elviccelném a dolgot, de úgy érzem, hogy ez most nagyon nem lenne helyénvaló. Segítségre van szüksége vagy legalább valaki megértőre.
-Hát... ööö..-hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak neki.
-Hát ez rohadt kemény. Ööömm.. próbálok valami okosat mondani esküszöm, hogy segítsek..-veszettül kutatok a fejemben, de lehet, hogy erről még egy picit több információra lesz szükségem.
-És hogy érzed... tudsz majd erről hallgatni? Vagy megesz a bűntudat vagy csak elfelejted és tovább?-érdeklődök, hogy milyen irányba támogassam meg a dolgot. Én rohadtul nem értek a párkapcsolatokhoz, ezért sem bonyolódok bele semmi ilyesmibe. Mondjuk ha tényleg olyan jó volt a srác akkor lehet, hogy megéri. Vagy lehet, hogy szerelmes? Wendy Singh szerelmes lenne?
Gyorsan én is mesélek neki egy kicsit, hogy feloldódjon és ne eméssze magát ennyire.
-Hát nézd.. okos.. de hogy nem jó érettségit írt szintű okos, hanem egy kibaszott zseni a srác... a bugyim lecsúszik a mosolyától és nem bonyolítja a dolgokat. Ha kellek felhív. Ha nekem kell én hívom.. és ennyi.-magyarázom neki a jelenlegi állapotunkat Maxxel.
-Őszintén? Sokszor azért veszek csini fehérneműt, hogy jól érezzem magam úgyhogy megértelek.-nevetek egyet. Őszintén megértem, ha le akarja nyűgözni. Vagy ez inkább bocsánatkérés lenne a srácnak?       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyKedd 28 Feb. - 22:15
Lumie & Wendy


Igen én is hasonlóan reagáltam a szüzességére, mint Lumie, de hát ez a problémát hamar orvosoltam. De ezzel csak annyit értem el, hogy elég rám néznie és már teperném is le. Nem tudja mibe vágta a fejszéjét igazi vadállat tudok lenni az ágyban, ha megéhezem egy jó kis menetre. De ezt még nem árultam el neki, előbb hagyom, hogy teljesen belém essen, még jobban, majd tálalom magam neki teljes valómban, de akkor már nem fog tudni szabadulni, mert nem is akar.
- Az igazság az,hogy kiderült, hogy évek óta odavan értem de nekem fel sem tűnt. Mindvégig rám várt. Még én sem tudtam biztosan mit kell reagálnom amikor elmondta, de azt kell mondanom, hogy jól tettem, hogy belevágtam. Tényleg megdobogtatja azt a kőszívemet az a fiú. - megint a nyálas sztori, amitől még én is hánynék, de ezt nem tudom letagadni ha akarom se, ezt érzem, ez vagyok én, de nem leszek ettől romantikus lélek.
Vallomásom olyan arckifejezést vált ki belőle, amiről nem tudom megmondani, hogy jó e vagy rossz. Kicsit elnevetem magam, pedig nem kellene, ezen inkább sírni kellene, de na, nem vagyok egy nagy Júlia, sosem kerestem a Rómeóm, minek is szépítsük a dolgot. Nem egyszerű beletanulni ebbe a szakmába.
- Nem érzem azt, hogy rossz amit tettem, akkor a saját meglátásom szerint szakítottunk, ott az utcán. Kiabáltunk egymással, mégis mit kellett volna higyek? Sosem volt normális kapcsolatom, apámék sem voltak a legjobb példa, így ennyi még a részemről belefér. - vallom be egy vállrándítással. Az, hogy több ilyen nem lesz ez részemről alap, mert megbántam, de nem gondolom, hogy el kellene mondanom neki. Vagy Hale-nek, mert ő biztosan a fejemet venné szinte azonnal és ez nem hiányzik. Nem jelentett semmit, nem jelentett semmit, ennyi ami tényleg fontos nekem. Csak szex egyszeri és még végig sem csináltuk, mert nyuszi módjára futottam el egy adonisz farka alól.
- Aha, értem szóval hívhatjátok egymást. - húzogatom a szemöldökömet. - Te biztos nem akarsz ettől a zseni fiútól semmit. Hidd el, annyira nem szörnyű ez a kapcsolatosdi, igazából egész kényelmes is tud lenni, és még a nyálas részek sem annyira nyálasak, mint hittem ha te vagy az egyik fél. - na jó néha még én is hánynék magamtól és a gondolataimtól, de bele lehet szokni ha az ember tényleg szerelmes.
- Egy hónappal ezelőtt még én sem tudtam elképzelni, hogy ez lesz, pasi jött, pasi ment, és inkább ment, de sosem maradt. Okádni tudtam volna a csókolózós, kézenfogva sétálós pároktól, hogy lehetnek ennyire cukik. - ecsetelem neki a meglepő pálfordulásom.
- Tényleg csak egy jófej társ kell hozzá, bár ez sem garancia a hosszú boldog kapcsolatra.- az idilli kép bármikor összetörhet és akkor kezdődik minden előről.
- Igazából még nem tudtunk rendesen szexelni, mármint megvolt és szuper volt, de még mennyire, de a másik szobában ott volt az anyja, a fejünk fölött a Hale-s veszekedés, és minden olyan gyorsan történt. - nem panaszkodok, mert nincs miért, csodás volt, de azt akarom, hogy igazán jó estét varázsoljak neki egyszer kétszer és még vagy több százszor.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzer. 1 Márc. - 8:12


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Az őszintét bevallva nem is tudom, hogy voltam-e valaha szűz fiúval. Amikor a legjobb barátom elvette a szüzességem, akkor ő már nem volt az.. a többieket pedig nem kérdeztem, de ha tippelnem kellene, szerintem mindegyiknek volt már rutinja.
-Ez már szinte egy Netflix tini sorozat...-nevetek egy rövidet. Bevallom az én kis szívemet is megdobogtatja, hogy van még ilyen a világon és kifejezetten örülök, hogy Wendy ennyire boldog a kis szerelmi történetében.
A következő vallomása azonban kicsit ellentmond minden másnak, de én nem ítélkezem. A gimiben egyetlen emberrel feküdtem le azóta kicsit megszaladt velem a ló és csináltam csomó mindent amire nem vagyok büszke.
-De akkor miért érzed szarul magad?-kérdezek vissza mostmár mosolyogva. Ha szerinte nem volt hiba, akkor nem értem, hogy miért izgul ezen ennyire. Én mondjuk lehet nem menekültem volna egyből valaki más alá, de megértem, hogy ő megtette, főleg ha tényleg olyan jó az ágyban.
Kérlek ne vedd basztatásnak... mert tudod, hogy mi ketten együtt fogunk táncolni a pokolban, de.. fordított helyzetben is beleférne?-tényleg kíváncsi vagyok, hogy mennyire csavarta el a fiú a fejét. Ugyan nem leszünk az erkölcs bajnokai, de a kettős mérce nem olyan jó buli ám..
-Naa.. hát őszintén nagyon is sok mindent akarok tőle.. de így nem kell olyan szarságokon aggódnom, mint neked.-mindketten szabadok vagyunk és mégis van benne valami kis stabilitás. Nem mellesleg nem érzem magam túl megfelelő barátnő alapanyagnak. Biztos bele tudnék szeretni Maxbe, éppen ezért tartom rövid pórázon a szívemet, hogy ne kössek ki olyan helyzetben, mint Wen.
-Azzal nincs bajom.-legyintek egyet.
-Az érzelmi kiszolgáltatottság... na az a meredek része.-ha a kéz a kézben sétálás lenne az ijesztő része, akkor már rég lenne valakim. Mindig féltem kötődni, mert az emberek könnyen megbántják a másikat és szeretnék a karrieremre fókuszálni, hogy 1-2 éven belül nyithassak egy saját szalont. Nem szeretnék örökre alkalmazott maradni.
-Hát ezen gyorsan változtass.. ha még így is azt mondod, hogy jó volt biztos megremegteti a kis világodat.-vigyorgok rá. Én még csak most érek az első koktél végére, így magamhoz veszem a következőt.         


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzer. 1 Márc. - 17:12
Lumie & Wendy

Ezekért a nem egyszerű drámákért kerültem el a férfiakat komolyabban az elmúlt sok évben, és még csak elképzelni sem képzeltem el milyen lenne egy ilyen helyzet. Egyszerűen belecsöppentem és lehetetlen vagyok kijönni belőle, vagyis ki tudnék, de nem akarok. Én tényleg el tudom vele képzelni az életem következő fejezetét, tartson is az bármeddig, csak ezek a veszekedések és a részemről a bizonytalanság nem hiányzik. Hogyan sy lehetnék biztos bármiben, nem tudom mit csinálok.
- Tündérmese, amiben én vagyok a gonosz. - nevetem el magam, még egy Netflix sorozat is egyszerűbb ennél, de igaza van, filmbe illő csavarokkal kell szembe néznünk a kapcsolatunk első hónapjában, vajon mi lesz később, könnyebb lesz vagy csak bonyolultabb?
- Nem tudom, hogy szarul érzem e magam, inkább ez zavar, hogy szarul kellene éreznem emiatt magam. Nem tudom, hogy kezeljem, most aggódnom kellene, furdalnia kellene a lelkiismeretnek? - vallom be, hogy érzelmileg jelenleg is egy nagy nulla vagyok. Ő ezt tudja rólam, így könnyebb élni, mint folyton attól félni, hogy kit bántok meg vagy én kitől kapom a következő pofont.
- A pokolban már bérelt helyem van és boldog leszek ha te is velem tartasz majd. - nevetek fel de a a kérdése jogos. - Igazából nem hinném, hogy zavarna fordítva, főleg, hogy én azt hittem vége, nagyon fájt, nagyon kiborultam és cselekedtem. Ha ő ezt tette volna, nem akadnék fenn rajta, igazából nem biztos, hogy tudni akarnám. - biztosan nem akarnám tudni, hogy megtette, pont ezért hallgatom én is. Majd fejlesztem az érzelmi intelligenciám, hogy ne így kezeljem a hasonló helyzeteket, de ahhoz nekem idő kell. Ismerve az életemet, senki nem lepődik meg azon, hogy nem nagyon tudom, milyen valakit feltétel nélkül szeretni. A szüleim sem éreztek így irántam, ebben nőttem fel, ez persze nem kifogás erre a viselkedésemre, de egy kicsit mégis őket okolom miatta.
- Na látod te csinálod jól, nekem is ez kellene, de már elvesztem ilyen téren. Teljesen kicsinál a jelenlétével az a fiú, és azt hiszem ezek után nem tudnék más pasira ránézni sem, ami tőlem elég meglepő. - kacagok fel, vele együtt faltuk a pasikat a bulikban, egy este többel is komoly smaci csatát vívtunk, mindig egy volt aki hazavitt, de előtte többet kipróbáltunk nyelv ügyileg. Valóban létezik mindenki életében egy olyan pasi, aki ebből a világból kimozdítja és nekem ő az.
- Mindenképpen találkoznod kell majd vele. - szögezem le gyorsan. - Meglátod, mennyire máshogy néz rám, azokban a szemekben minden benne van. - fúj, ismét a nyál, de egyszerűen tényleg ez van, nincs mit egyszerűsíteni ezen. - Igen pont ezért akarok változtatni ezen, már régen ki akartam próbálni milyen romantikusnak lenni. - ezen megint csak elnevetem magam, mert próbálkoznom szabad, de nem hinném, hogy egyhamar olyan nyálas leszek, mint a többi szerelmes tini. - Akarok ilyen gyertyafényes, hányingert keltő vacsorát, miután előveszem a szexi fehérneműt és egy szexi tánc után térdelek le elé és varázsolom még jobbá az estéjét. - húzom fel az orrom mosolyogva, belegondolva ezekre a forró jelenetekre.
- Szóval, ha vásárolni megyünk majd nézünk neked is egyet, hogy elkápráztasd a kis zsenidet. - vigyorgok rá kivégezve a második poharamat is. Itt az ideje pihenni ami az ivást illeti.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzer. 1 Márc. - 19:25


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Hé! Ilyet még csak ne is mondj. Te egy tündér vagy, csak még bele kell tanulnod a szerepbe.-vonom meg a vállamat. Mégis hogyan lehetne már ő a gonosz a sztoriban. Jó.. oké... volt egy botlása, de hát most éppen egy olyan játékot kezdett el játszani, aminek még kicsit sem ismeri a szabályait. Szerintem én is ilyen elveszett lennék. Talán nem ennyire, nekem azért voltak kapcsolataim mielőtt úgy döntöttem, hogy egyszer vagyok fiatal és nem kötöm le magam senki mellett, de ettől függetlenül mindenki tökre más.
-Hát nézd.. ha szerinted semmiség volt akkor ne érezd szarul magad. Azért ne legyen bűntudatod, mert nincs bűntudatod. Ha szarul éreznéd magad akkor azt mondanám, hogy próbáld meg megbeszélni vele.. de így.. a franc tudja...-tényleg nem tudom, hogy fordított helyzetben én hogyan érezném magam. Amikor párkapcsolatban voltam sosem mentem félre. Ha elköteleződtem valaki mellett, akkor nem fordultam máshoz. Ha mondjuk most lenne párkapcsolatom mondjuk ezt egy édeshármassal le lehetne rendezni, ha valaki tényleg érdekelne.
-Ott tali.-nevetek fel. A mennyországot nem az olyan lányoknak találták ki, mint mi.
-És szerinted ő elmondaná neked?-igazából szinte felesleges ilyen kérdéseket feltennem, ha a srác tényleg olyan szerelmes a barátnőmbe, hogy éveken át rá várt valószínűleg nem akasztaná be senki másnak még akkor sem ha szakítanának.. egy darabig legalábbis. Inkább csak a kíváncsiság hajt.
-Hát, drágám, én azért drukkolok neked. Szép dolog a szerelem is...-gondolom.. ha nem esik benne totál pofára az ember.
-Na de legalább tényleg kiderült, hogy csak az ő farkát akarod.-vonom meg a vállamat nevetve. Mostmár tényleg érdekelne, hogy mit tudhat a kissrác, hogy így elvarázsolta Wendyt. Mondjuk lehet, hogy a nagyja csak az érzelmi kötődés miatt beszél belőle.
-Na majd egyeztetünk valamit, hogy megnézzem a kis szerelmedet.-pillázok rá.
-Már most tök romantikus vagy.. de nem baj. Neked még ez is jól áll.-szerintem tök ritka az olyan ember, aki mind a két szerepben hitelesnek tűnik. Wendynek pedig jól áll a szerelem. Szinte kedvet kaptam hozzá... ja nem.
A kis megálmodott jelenetére felnevetek jókedvűen.
-Kandalló, meg puha szőnyeg aztán már lehet is gyűrni egymást.-nevetek tovább. Tényleg mint a filmekben.
-Mindenképp.. valami csipkés bodyt.. vagy egy igazi harisnyatartós fasz állítót... egyébként Max a neve.-csak, hogy ne kelljen kis zseninek hívni, bár becenévnek nem is rossz. A szomszédos asztaltól kapunk néhány elég furcsa pillantást, de nem tud érdekelni. Nem azért vagyunk csajos estén, hogy megválogassuk a szavainkat.        


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzer. 1 Márc. - 21:39
Lumie & Wendy

Ha már a tündérmeséknél tartunk, lehet próbál nagyon jó barátom lenni és nem belelátni a személyembe a gonosz boszrkányt, de azért mélyen mégis az lennék. A jó kislány stílus, ami egy hercegnőnek kell sosem volt meg nekem. De megeshet, hogy az igazi herceg mellett tudok olyan lenni, amilyen eddig még sosem.
- Nehéz beletanulni ha nincs, aki tanácsot adjon. Igazából belegondolva egy barátom sincs, akinek komoly kapcsolata lenne. - felnevetek. - Mondjuk Hale mindig is romantikusabb lélek volt, de az öccsével kapcsolatban tőle mégsem kérhetek tanácsot. - ha akarnék sem adna, csak szimplán úgy tenne, mint aki megy hányni és otthagyna a szerelmi bajaimmal, ami a saját tesójához fűznek. Annyira szar helyzet ez néha, hogy még magam sem tudom kibogozni.
- Erre nincs jó tanács Lumie, mert ha lenne azt én már tudnám. - mindig tudom mi lesz a következő lépésem az életben, nagyjából mindig van tervem, de most nincs.
- Nem tudom, de igazad van, szerintem nem kell ezen ennyit rugúznom. Ha végre sínen lesz az életünk, akkor nem fog ilyen megtörténni, azaz soha többet nem teszek ilyet. - nem azért mert annyira szar lesz a lelkiismeretem, csak egyszerűen nem érzem szükségét. Jelenleg csak egy pasit akarok magam mellett tudni, de őt nagyon. Mit tettél velem Peter, hogy ennyire eszeveszetül oda vagyok érted?
- Szép dolog ha valaki arra született, hogy szerelmes legyen.- sóhajtok egy nagyot, majd hátradőlök a székben és a kezeimet az asztalra teszem, miközben erősen töredezem az ujjaimat. Ideges vagyok, ettől a témától, akarok valami izgalmasat hallani, de még egy kicsit témázgatunk ezen.
- Tudod,hogy én még kora reggel is fullosan kelek.- nyújtom rá a nyelvem. - Pont ezért nem lesz elég egy kandalló előtti szex, mert az alapnál többet kellene nyújtanom. Ami a találkozót illeti, lehet nemsokára megejthetjük. Nem rég volta szülinapja és akarok neki rendezni egy bulit, és igazán hálás lennék ha eljönnél. - nézek rá boci szemekkel.
- Ami meg Maxot illeti - tudom meg a nevét a zseni srácnak. - Ezek szerint ő csipke mágus? - kacsintok rá huncut mosollyal.
- Mesélj nekem valami szaftosat, nincs valami más pasi is a láthatáron vagy csaj? Hadd halljam, hogy több vasat tartasz a tűzbe. Pletykát akarok, és még italt. - intek a pincérnek, aki mögöttünk van hátrafordulva látom, hogy milyen rondán néz ránk egy két vendég.
- Baszki, nektek nincs szexuális életetek? - kérdezem tőlük kezemet az asztalra csapva. Majd miután kikértem még 2 kört mindkettőnknek visszafordulok Lumie-hoz és elnevetem magam.
- Utálom az ilyen prűd embereket.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzer. 1 Márc. - 23:36


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Pont iszok amikor megszólal és szinte visszaköpöm a koktélt a poharamba, de egy fél köhögéssel sikerül lenyelnem és fel tudok végre nevetni ahleyett, hogy megfulladnék.
-Ja a jó kislányok nem velünk lógnak..-nevetek tovább.
-Miért? Biztos vicces lenne ahogyan ecseteled Halenek, hogy hogyan romantikáztok..-talán ezen nem kellene nevetnem, de az tényleg egy igazán vicces barátnős beszélgetés lenne, ahogyan az öccséhez kér tanácsot.
Iszok egy kortyot, hogy leöblítsem az előző fél megfulladásomat.
-Na hál Istennek, akkor nem szenvedek tovább, hogy kipaszírozzak valami értelmeset az agyamból.-tényleg nem tudok neki sajnos okosat mondani, de igazából a legtöbb esetben már az is nagy segítség az embernek ha valaki egyszerűen meghallgatja. Arra pedig én tökéletesen alkalmas vagyok.
-Ez a beszéd.-bólintok rá megkönnyebbülve. Ha tényleg nincs bűntudata, akkor kár tovább feszegetni a dolgot.
Egy pillanatra elfintorodok.
-Biztos vagy benne?-szerintem a romantikus lelkek fásulnak be a leggyorsabban. Az olyanok, mint mi el tudnak menekülni a testiségbe, mert alkalmasak vagyunk az érzelemmentes örömszerzésbe. De aki örökké csak a szerelmet hajtja.. hát a mai világban lehet, hogy egyszerűen halálra van ítélve ha nincs iszonyatos mázlija.
-Majd szólj, ha már vannak részletek.-ha nem csinál ki a munka akkor tényleg működhet, mondjuk a következő pár hét fullosan meg van pakolva. De nem leszek party killer valahogy úgyis meg fogom tudni oldani.
-Ja. A paplan mágus.-elnevetem magam.
-Más pasi nincs. Ha arra vágyom, akkor felhívom őt.. legalább nem kell zsákbamacskáznom, hogy melyik jó az ágyban. Most lehet, hogy elkeserítelek, de lány sem volt. Lusta voltam és kicsit el voltam kényelmesedve, de egy édeshármast már próbálunk leszervezni, csak egy fullos csajt kell találnunk..-ez mondjuk szaftosabb. Bár terveken kívül mást nem tudok felmutatni pillanatnyilag, hogy lenyűgözzem Wendyt.
-Remélem tényleg bírni fogja és nem csak a szája nagy..-billentem oldalra a fejemet egy pillanatra.
Amikor felcsattan a körülöttünk lévőkre elnevetem magam. Igaza van és örülök, hogy nem nekem kellett megtennem. Aki nem bírja a felnőtt témát az ne járjon felnőtt helyekre.
-Ezért vagyunk mi jóban.-kacsintok rá.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyCsüt. 2 Márc. - 13:09
Lumie & Wendy

- Ó drágám, a jó kislányok is egyszer velünk lógtak, csak a társaságunk túlságosan romlott, hogy sokáig tartsák ezt a titulust. - emelem a poharam erre a csodás beszédemre. Még Hale is képes volt egy raktárban huncutkodni az általa alig ismert hokissal, így szerintem egy kicsit mindenki megromlik a közelünkben. Irigylésre méltó egy-két szösszenete az életünknek, ha nem is az egész, de valljuk be, hogy sokan akarják ezt az érzést. Milyen, amikor minden érzelem nélkül kaphatsz csodás élményeket az ágyban? De a legtöbb lánynak ez hamar elmúlik és várják a herceget a vörös rózsával és egy jó drága gyémánt gyűrűvel azzal a bizonyos kérdéssel együtt.
- Nekem vicces lenne, de utána nem tudom, hogy néznének egymásra. - nevetem el magam. - Azért örülök, hogy veled ki tudom ezt beszélni, mert tényleg eszméletlen ez a srác. - még mindig meg tudok lepődni, ha arra gondolok, hogy szűz volt, mielőtt egymásnak estünk. Lehet túl sok volt a pornó, de kit érdekel, ha ilyen szépen tanult belőle.
- Nem tudom fel lehet készülni erre az érzésre, mert sokan úgy írják le, hogy rózsaszín köd, meg a felhők felett lebegsz ha szerelmes vagy. Én ezeket nem feltétlen érzem, ennek ellenére állandóan vele lennék, szóval ez minden bizonnyal erősen azt jelzi, hogy beleestem.  - megint érzem, hogy vörösödik a fejem, de már nem takargatom, van bennem annyi alkohol, hogy ez ne zavarjon.
Visszatérünk az ő nem pasijához, aminek nagyon örülök, mert végre talált valakit, aki majdnem ugyanazt akarja, mint ő. Én nem tudom, hogy a pasi akar e többet vagy esetleg nyitott lenne e rá, így nem állíthatom, hogy biztosan ugyanazt akarják, de ha már csak félig egyezik az elképzelés akkor is nyert ügye van Lumie-nak.
Kikerekedik a szemem és elmosolyodok. - Ne csináld? Édeshármas, gondolom ő vetette fel, ha ilyen hamar már ezen agyaltok. Nekem is voltak hasonló elképzeléseim Peter mellett, mármint vele, de én azért még nem kezdném ezzel. - valóban voltak ilyen ötleteim, mert bár én nem vonzódok a csajokhoz, mindenképpen benne lennék egy ilyen kis huncut, görbe estébe. Hazudnék, ha azt mondanám ez lenne majd az első, de az teljesen ismeretlenekkel volt, így az annyira nem volt emlékezetes sem különleges. - De azért tudod, hogy arról mindenképpen be kell számolnod, imádom az izgalmas szex sztorikat. - tapsikolok, mint egy kislány.
- Mindenképpen teszteld le a állóképességét, ha már így belemelegedtetek. - kacsintok rá, majd lerakják elém az újabb két pohár koktélt, és az egyiknek neki is esek. Viszont ezzel már óvatosabban bánok, még a végén részegen kopogtatnék Peter ajtaján.
- Ezért is drágám. Amúgy feltűnt, amikor megfordultam, hogy igencsak vadító latin fiúcska ül a bal vállam felé és erre leskelődik. - intek a fejemmel a srác irányában. - Gondoltam minek fizetni az italokat ha megteszi más. - sunyi mosolyom mindent elárul. Megszabadulok a kiskabátomtól, ami által felfedem meztelen vállam, majd Lumie-ra kacsintok, ha nem is akarok összeszedni senkit szórakozni lehet. Úgysem adom oda senkinek magam az egészen biztos.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyCsüt. 2 Márc. - 14:27


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Egyetértően bólintok és én is emelem erre a poharam. Igaza van. Vagy velünk indultak el a lejtőn vagy kikoptak a társaságból, mert nem bírták a tempót és a közösséget.
-Ha valaha fogadunk bármiben már tudom mit fogok kérni tőled.-nevetek fel. Hale egyébként jó arc, de ezt nem biztos, hogy azt a beszélgetést végig bírná ülni mosolyogva. Szinte már látom is magam előtt.
-Velem bármit, drágám.-kacsintok rá. Köztünk nem kell, hogy bármi tabu téma legyen és ez felemelő érzés. Anyám is mindig nyitott könyv volt előttem, de ez kamaszként inkább volt kellemetlen, mint megnyugtató. Ami a szívén az a száján, ezt valószínűleg tőle tanultam el, de kellett hozzá idő, hogy felnőjek ehhez a hozzáálláshoz.
-Rózsaszín ködnek is lehet hívni azt, hogy állandóan csak a másikon akarsz lenni.. vagy alatta.. mindenestre én örülök neked, hogy így egymásra találtatok.-Wendy más mint én. Ő családi okokból kifolyólag kerüli a kötődést, bár túlságosan mély részleteket nem tudok, én pedig inkább csak védem magam, hogy többször ne küldhessen senki a padlóra csak azért mert nem tud elköteleződni.
-Édeshármas bizony drágám. Igazából közösen merült fel az első estén amikor kavartunk.. bejött a lakótársa és akkor tudatosult benne, hogy a szexuális érdeklődésem igen.. széleskörű?... na hát egyből lecsapott a dologra.-nem kellett győzködnünk egymást, inkább olyan volt mintha egyszerre villant volna fel mindkettőnk feje felett az a bizonyos kis égő.
-Remélem mire legközelebb találkozunk már tudok róla mesélni.-vonogatom meg egy kicsit a szemöldökeimet. Amennyire rajta vagyunk a témán valószínűleg hamarosan orvosuljuk ezt a problémát.
-Majd bevadítod a kis szűz fiúcskádat is..-szerintem nincs olyan pasi a világon, aki egy ilyen lehetőségre ne csapna le főleg, ha a barátnője ajánlja fel a lehetőséget. Vagy legalábbis én még biztosan nem találkoztam olyannal.
Lassan kezd megjönni a kedvem, hogy akár elhúzhatnánk az éjszakát. Vagy itt vagy elmegyünk táncolni valahova.
Kíváncsian pillantok át a válla fölött.
-Szépek a szemei..-bólintok egyet elismerően.
-Okos, kislány.-vigyorgok rá és máris nekikezdek a következő italomnak. Adjuk meg a módját az estének ha már ilyen csinosan felöltöztünk.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyCsüt. 2 Márc. - 17:03
Lumie & Wendy

Lelkesedeek, nem inkább fejvesztve ugrálnék, hogy végre minden mesélni valómat kimondthattam és meghallgatásra kerültek. Nem egyszerű, ha olyan a pasid, hogy senkinek nem mesélhetsz róla, mindegy milyen értelemben. Az a súly, ami ezzel lekerült rólam óriási, megkönnyebbülés és a tudat, hogy mindig lesz valaki akivel megoszthatom szintén. Nem találkozok mindig minden barátommal heti szinten, de azok az igazi barátok, akik ennyi idő után is ugyanúgy viszonyulnak hozzám, mintha tegnap találkoztunk volna.
- Tudod, hogy a végletekig bevállalós vagyok, szóval alig várom azt a fogadást. - húzom fel a vállam és mosolygok rá, elfogadva a kihívást.
Danny is hasonló örömmel fogadta, hogy végre egyszer normális döntéseket hozok, de Lumietól egy kicsit máshogy hatott, őszintébben. Danny nem nagyon hiszi szerintem, hogy teljesen képes vagyok ilyen változásra egy fiú miatt. Főleg nem úgy, hogy ez a fiú eddig a szemem előtt volt végig, az életem elég fontos része volt, és most hirtelen még fontosabb lett.
Ami meg őt illeti, azért valamit mégis csak művel vele ez a srác, ha már azt is hamar kiderítette, hogy Lumie nem igazán válogatja meg melyik nemből valóval győri össze a lepedőt. Tehát beszélgetnek, nem csak a szexről, mondjuk valamilyen téren ez is ahhoz tartozik, de mégis személyesebb, mint egy egyszerű szexpartin.
- Egy hullámhosszon vagytok. Nem biztos, hogy lesz esélye, annak a harmadiknak, ha ti ketten ennyire ti vagytok. - csak szex, oké, de saját tapasztalatból tudom, hogy a csak szex is lehet olyan, hogy a világot megrengeti, vagy csak tényleg egy szex, ami ágytorna és utána gyors búcsú. Nem érzem, hogy a gyors búcsús verzió állna hozzájuk közelebb, így eléggé kíváncsi vagyok, hogyan fog működni velük az a harmadik.
- Amúgy fogalmam sincs, hogy meg tudnám e rendesen rontani, évekig olyan volt, mintha az öcsém lenne. - felkacagok mert ez eléggé érdekes állítás volt tőlem - és most szexi fehérneműben akarok neki tetszelegni. Pedig már régen is mászkáltam előtte olyan kevés ruhában, hogy takargatni kellett volna magam. - így utólag ez elég kínos lehetett neki, mondjuk h azt nézzük, hogy már akkor odavolt értem, akkor viszont lehet bejött neki a dolog.
Mindenesetre teszek róla, hogy jobb élményei legyenek ezzel kapcsolatban.
Gyorsan terelem a témát és máris az este izgalmasabb részébe vetem magam. Miután megszabadultam a felsőmtől és csak a kis topom van rajtam, hátra dobom a hajam és a fiúra pillázok kettőt.
- Mosolyogj drága! - sziszegem Lumie-nak, mert nem látom mit tesz a hátam mögött, de egész biztosan nyerő a játéka, mert a srác két másik haverjával együtt indulnak meg felénk.
Az asztal alatt tartom a kezem egy cinkos pasiért.  - Ügyes! - súgom oda neki, mire a három daliás lovag helyet foglal az asztalnál. Nem teljesen erről volt szó, de éppen elég ha Lumie folytatja a flörtölést én meg csak szépen nézek. Elvégre a testem foglalt, így nem fogom az számmal játszani nekik a szabad prédát. Néha hümmögök egyet, mert úgysem az fogja érdekelni őket, hogy mit mondunk, csak, hogy hogy nézünk ki, és az mindig tökéletes.
- Bocsánat a fürkésző tekintetek miatt, de nehéz nem a legszebb lányokat figyelni a helyiségben. - kezem a szám elé teszem és elrejtem a nevetést, ami enyhén kitör belőlem. Unalmas és sablonos duma, de ha fizetik a piánkat, máris nyert ügyünk van, több úgysem kellene tőlük.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyCsüt. 2 Márc. - 18:02


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Örülök, hogy Wendy máris sokkal kisimultabbnak tűnik, hogy bizonyos dolgokat kimondhatott valakinek hangosan. Tényleg elég rendesen megijesztett az elején amikor olyan komoly arccal kezdett neki a témának. Hogy innentől mit kezd a sráccal az már a kettőjük dolga... vagy a hármójuké a főnökével együtt.
-Tudom, tudom.. azért szeretlek annyira.-ráncolom össze az orromat vigyorogva. Tényleg kedvelem Wendyt. Tök laza, mindenben benne van és nem hang fejest ugrani semmibe. Remélem az új kis lovagja ezen nem fog változtatni. Valahogy nem tudom elképzelni Wendyt rövid pórázon jó kislányt játszani. Az egyszerűen nem az én barátnőm lenne. Ettől függetlenül örülök a boldogságának tényleg.
-Majd ketten kényeztetjük a harmadikat.-vonom meg a vállamat. Részemről nincs probléma az osztozkodással, de tényleg okosan kell majd választanunk, hogy mindenki részéről jó legyen a kémia.
-Hogy a viharba ne tudnád megrontani? Ne már.. hiszen már dugtatok is.... innentől indul az izgalmas része.-tényleg kíváncsi vagyok, hogy mire jutnak majd ezek ketten egymással.
-Belegondoltál már hányszor verhette ki egy-egy ilyen megnyilvánulásod után?-kérdezem nevetve. Szegény srácot már egy kicsit sajnálom is, ha tényleg évekig csorgatta a nyálát.. meg miegymást Wendy után. Micsoda megkönnyebbülés lehetett neki az első menet a gyönyörű barátnőmmel..
Iszok még egy kicsit az italomból majd mosolyogva pillantok át a másik asztalhoz miközben beletúrok a hajamba, hogy egy kicsit megigazítsam. Ezeknek nem kell sok és máris úton vannak felénk. Lepacsizunk az asztal alatt mielőtt a 3 srác csatlakozna hozzánk.  Én nem tartozom hűséggel senkinek. Max is azzal kavar akivel akar. Ennek ellenére elég valószínűtlennek tartom, hogy bármelyik hazavihetne... bár a szép szeműnek a teste is biztosan szép.
Felkönyökölök az asztalra és az államat a tenyeremre támasztom miközben nagy csillogó zöld szemekkel nézek végig rajtuk.
-Én Lumie vagyok, a barátnőm pedig Wendy.-mutatkozok be mindkettőnk nevében.
-Mit isztok?-kérdezi amelyik leült Wendy mellé. Kicsit morcosabb kinézetű igazi nagy fasz energiával lekezelő a hangneme mégis felemelte a seggét, hogy eljöjjön idáig.
-Sex on the beach.-csak azért mert szeretem kimondani a koktél nevét. Mindentől függetlenül a háttérben beüt a kis bizalmatlan énem. Flörtölünk, de mindenkinek a kezét figyelni fogom, hogy még véletlenül se landoljon semmi az italunkban, ami nem odavaló.      


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyPént. 3 Márc. - 9:05
Lumie & Wendy

Azok a rossz szokások, amiket az évek alatt szépen magamra vettem nehezen lesznek levetközhetőek, de azért igyekezni fogok. Az, hogy mikor kezdem el nem kihasználni  a pasikat nehezebb lesz megoldanom, mint, hogy hűséges legyek. Szeretem és csak őt akarom, de ettől még nem vagyok vak és ki fogom használni még egy darabig azt, hogy némelyik pasi ennyire átlátszóan ostoba. Nem flörtölök egyikkel sem, nem fogom előttük húzni a mézes madzagot, de nekik ezt nem kell észrevenniük, elég  ha kettőnk közül az egyikünk adja az ívet nekik, a másiknak elég csak ülnie és szépen pilláznia maga elé.
A hármas felállás igen csak felkeltette az érdeklődésem és örülök, hogy van amiben ennyire egyet tud érteni ezzel a nem kapcsolatban lévő pasijával. Ami a megrontást illeti, addig még sok mindent akarok vele kipróbálni, mielőtt a vadabb dolgokra térnék rá, de ha Lumieval beszélgetek, mindig olyan érzésem van, hogy belevágnék. Valahogy mindig olyan témákat ütünk meg, ami miatt kicsit hamarabb akarom az ágyamba Petert.
- Nem ebbe még nem. - kerekedik el a szemem. - Azért remélem elég sokszor fantáziált rólam. - kuncogok fel a felvetésére. Amilyen piszkos a fantáziám, nem is értem miért nem fordul ez még meg a fejemben, huncut ez a lány, hogy rögtön a pajkos részekre gondol.
Hamar sikerült becserkészni a mai pénztárcánkat, amiben még erősen segítségére voltam a barátnőmnek, de innentől neki kell dolgozni, mert vannak azok a fránya kapcsolati szabályok, amik nem engednek innen túllépni. Meg a belső gátam, ami végre helyesen működik és felcsendült a belső hang, hogy nem kéne ennél tovább menni, nem is fogok. Beszélgetni szabad, elvégre azzal nem bántok meg senkit sem.
Gyorsan mutat be engem is a fiúknak, amire én csak szépen mosolygok és beleiszok az italomba, ami megint csak eléggé megfogyatkozott, még jó, hogy kettőt kértem.
Nem teszetosza egyik sem, fogják és egyszerűen mellénk ülnek, az igen, semmi kérdés semmi felajánlás, csak csücs.
Lumie válaszára a poharam mögül mosolygok rá, majd amint az asztalon van a pohár én is beszállok egy kicsit a csevegésbe.
- Úgy látom nektek feltűnően üres a kezetek. -nyomom a mellém ülő srác kezébe a még meg nem kezdett italom. Jobb ha én most józanabb maradok és nem vedelek tovább, legalább 10 percig.
- Nehogy azt hidd, hogy ezt ingyen kapod. - kacsintok rá majd Lumiera nevetek. Fogalmam sincs hogyan kéne viselkednem, annyit tudok, hogy a régi stlusomból nem keveset kell visszavennem.
A srácok hamar rendelnek 10 felest válaszolva ezzel az előző megjegyzésemre, amire csak grimasszal az arcomon válaszolok. Na ez az amit határozottan nem kellene leöntenem a torkomon. Barátnőmre nézek, majd a poharakra, és ismét rá, mint aki nem érti ezzel mit kellene csinálni.
- Igyunk a bomba asztaltársaságunkra. - ez bók lett volna? Szemöldökömet felhúzva nézek rá, majd felkapom az egyik poharat, egyből nem lesz baj és nem vagyok egyedül, ketten egyszerűbb az ilyeneket kezelni.
- Vagy arra, hogy tanulhatnál jobb csajozós szöveget. - nevetem el magam, majd lehúzom a kikért italt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyPént. 3 Márc. - 9:33


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Ohhh, kicsim.. ebben biztos lehetsz.-kacsintok rá. Szerintem nincs az a fiú a világon, aki ha látja a kiszemeltjét fehérneműben akkor ne rántana rá egy gyors megkönnyebbülésért, ha már ingyen volt a műsor. Ha meg a srác még szerelmes is úgy még nyílvánvalóbb, hogy nem egy fantáziája főszereplője volt már Wendy csinos kis segge.
Gyorsan növekszik a létszám az asztalunknál és ugyan jobban örültem volna ha tényleg csajos marad az este egy-két ingyen körre nem mondhatunk nemet. Azért reménykedem benne, hogy ha már Wendy kezdeményezte a dolgot, akkor nem maradok magamra a srácok szórakoztatásában. Férfienergiából kaptam eleget mostanában úgyhogy egy lánnyal szívesebben kezdtem volna az este folyamán.
Szerencsére Wendy is felveszi a fonalat gyorsan és intéz néhány szót a fiúk felé, de már közel sem olyan stílusban teszi, mint ahogy én régen ismertem őt. Ezek szerint tényleg átgondolta a kis dolgaikat a sráccal szóval lehet, hogy jobb is, ha nem csinál több olyan dolgot, amiről utólag hallgatnia kell.
Amikor megérkeznek a felesek összenézek Wendyvel és kicsit megvonom a vállamat.
Megforgatom a szememet, amikor a srác ellövi csodálatos asztali köszöntőjét, de Wendy megjegyzésén már kifejezetten jót szórakozok. Lehúzom a felest és egy kis koktéllal leöblítem a torokégető érzést.
A Wendy mellett ülő srác nem is vár sokat olyan természetességgel karolja át a vállát, mintha évek óta ismernék egymást. Összeszűkülnek a szemeim és egyből oroszlán anyu üzemmódra váltok.
-Hé srácok. Kedves tőletek, hogy csatlakoztatok... de a barátnőmmel éppen randizunk. Ne vegyétek sértésnek, de biztos vagyok benne, hogy bármelyikőtöknél jobb pasija tudok lenni.. és még a ruháimat is tudja hordani.. szóval sicc.-nézek rajtuk végig. Nem szeretem ha valaki egyből ilyen biztosnak veszi a sikerét, sőt ezzel kifejezetten fel lehet cseszni az agyamat.
Valamit morognak miközben ott hagynak minket szinte olyan gyorsan mint ahogyan érkeztek.
-Inkább fizetem az egész estét, de nem tűröm az ilyen barmokat.-egyébként sem szeretem úgy érezni, hogy tartozok bárkinek a fizetett alkoholért. Max ebben is tök más volt. Ő nem mászott egyből rám, bár az volt a célja mégis türelmesen kivárta amíg én jeleztem a további szándékaimat.
-Bocs.. nem tudom, hogy akartál-e tőlük valamit..-jut eszembe, de mostmár mosolygok.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyPént. 3 Márc. - 13:26
Lumie & Wendy

Nem minden egy szép szempár, ha agy nem szorult a kicsike fejébe. Szerencsések vagyunk, nem vagyunk egyszerű csajok, sok mindenre vágyunk és meg is kapjuk, de megvan ehhez az elég eszünk is, és nem a nadrágunkban tartjuk azt,mint a legtöbb pasi.
Lehet, hogy emiatt éreztem azt, hogy rossz ötlet volt idecsábítani ezeket a tuskókat. A szexi külső nem adott nekik intelligenciát, és amikor feltűnően nyomulni kezdtek már hátráltam volna ki, miután lehúztam a felest, amit hoztak. Normál esetben nem zavart volna ha egy pasi aki ennyire szép csomagolásban van ennyire nyomul, de nem voltam normális helyzetben, Nagyon is foglalt vagyok és nem akarom, hogy egy tök idegen csávó a csupasz vállaimat tapizza. Még mielőtt fel tudtam volna szólalni Lumie megtette helyettem. Cseppet sem kedvesen és szexi módon zargatta el a fiúkat, akik azért cserébe otthagyták az italokat, bár nem igazán vágytam ezután többre.
mikor távoznak elnevetem magam.
- Úgy néz ki már ez sem megy már nekem. - nevetek tovább, majd előveszem a tárcám és a rengeteg koktél árát az asztalra teszem egy pohár alá. Majd felállok, felkapom a kis kabátom és megfogom a barátnőm kezét.
- Dehogy fizeted, gyere menjünk keressünk valami mókásabb helyet. - nevetek tovább, majd mondatát meghallva kicsit elkomorodtam.
- Gyereket akartam az egyiktől, de már mindegy. - vonom meg a vállam és elindulok a kijárat felé. Szúrós tekintetüket végig érzem a hátamban, vagy lehet a seggemet bámulják, de már mindegy, elég csúnyán hoppon maradtak, és van miért sértődöttnek lenniük.
Néha tényleg azt érzem, hogy ki kellene vizsgáltatni magam, hogy ennyire élvezem, ha egy pasi ilyen szinten kihasználásra kerül részemről. Most csak egy jó bohócot akartam, aki feldobja az estém egy részét, erre meg tökéletes volt ez a három félbolond.
- Nem biztos, hogy jó ötlet volt részemről ez a sok koktél hirtelen, szóval betolnék egy jó mexikóit, hogy enyhítse azok hatását. - mert a kaja majdnem annyira jó tud lenni mint egy jó szex. És ha ma szexet nem is kapok azért a kaját nem vonom meg magamtól.
Előveszem a telefont, majd értetlenül nézek rá. - Amúgy nem is ismerek erre jó mexikói éttermet. - lehetséges, hogy sok volt az alkohol, de csak ellazultam tőle, nem vesztettem el a fejem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyPént. 3 Márc. - 19:30


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Sosem voltam egy kifejezetten kedves ember. Mármint ha valakivel passzolt az energiám, akkor kurva jól el tudtunk szórakozni, a barátaimért tűzbe mennék, de akik csak futólag ismernek valószínűleg azt mondanák, hogy egy gonosz picsa vagyok. Ezzel nem is tévednek túl nagyot, így nem is akkora csoda, hogy azonnal durran az agyam, amikor a második percben úgy dönt az egyik, hogy rámozdul Wendyre, aki néhány persze még a csodálatosnak ígérkező kapcsolatáról mesélt.
-Ne hibáztasd magad. Az ilyen barmok még a lehúzást sem érdemlik meg.-legyintek egyet és lerakom az asztalra a magam részét a koktélok árába.
-Móka? Na végre.-nevetem el magam és megfogom a kezét miközben felállok.
A beszólására kicsit meglököm a vállát a sajátommal.
-Majd a kisfiú csinál neked gyereket, ha babázni akarsz..-nevetek rá gonoszan. A párkapcsolat egy dolog, de arra még biztosan nem állok készen, hogy egy kisbabával lássam a barátnőmet. Szinte a hideg is kiráz tőle annak ellenére, hogy jó néhány ismerősöm így esett ki a társaságból, hogy felkoppintották.
-Akkor mexikói lesz, hogy kárpótoljalak az elúszott apajelöltért.-vigyorgok rá miközben elhagyjuk a helyet. Kint sokkal könnyebb a lehető és ez tök jól esik. Én nem érzem még olyan vészesnek a helyzetet bár az utolsó feles igencsak megtette a hatását a sok koktélra.
-Én igen, ne izgulj. Néhány saroknyira van.-bökök a fejemmel az egyik irányba.
-Na gyere.-indulok el vele abba az irányba ahova mutattam. A kezét nem engedem el, így legalább biztosan nem keveredünk el egymástól. Pár perc alatt oda is érünk. Igazi kis zugbüfé, de a célnak tökéletesen megfelel majd.
-Mit együnk?-kérdezem tőle kicsit tanácstalanul miközben végigfutom a szememmel a választékot. Nem szoktam ilyen helyen enni jobban kedvelem a görög kajákat.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzomb. 4 Márc. - 20:57
Lumie & Wendy

Valamiért az élet egy rohadt nagy pofonnal kezdte velem és sokáig csak adta őket, megállás nélkül. Aztán amikor végre sikerült azokat kivédenem sokkal jobb lett a helyzetem és sikerült a pofonokból mosolyokat kapnom. Az életem feltehetően nem lenne már ha nem lennének ilyen barátaim. Sosem voltak öngyilkos gondolataim, erről szó sincs, de lehet már kikészültem volna a sok szartól, amit a szüleim által megéltem. A barátaim fényt hoztak az életembe, miattunk tudok bízni abban, hogy valaki igenis tud szeretni. Lumie által most is kaptam törődést, a maga kis csajos módján de kaptam és ez jól esik. Az imént meséltem neki, mennyire kibaszottul odavagyok Peterért, és amint rám mozdult az a csávó közbelépett. Persze meg tettem volna én is, de azért sokat jelent nekem, hogy ezt megtette, érzem, hogy valakinek fontos vagyok. Az ilyen kis mozzanatok tudnak a legjobban feldobni.
- Annyira azért még ne szaladjunk előre. - nevetem el magam a gyerek témán. - De azt hiszem nagyon szép gyerekeink lennének, kicsit forrófejűek,de szépek.- gondolkozok el a jövőnkön, vajon mennyi mindent tartogat nekünk, vagy csak egy rövidke kis paradicsomi lét lesz, amit együtt tölthetünk? Nem hiszek a sorsban de ha nekünk jó dolgot jósol, akkor még az is lehet, hogy elkezdek hinni.
Az étterem választáson agyalva, valóban hamar elillan a korábbi incidensünk emléke is, fogjuk az italra, mert nem enged sokat gondolkozni vagy arra, hogy tényleg semmi jelentősége nem volt ezeknek az előbbi dolgoknak.
- Burrito! - csillan fel a szemem, amikor a helyhez érünk. Imádom, ahogy a bab és csirke együtt fejti ki hatását a számban és robban az ízük. Szeretem ezeket az exra ízeket, semmi megszokott, semmi unalmas. - Csirkés, extra jalapenoval. - mosolygok rá izgatottan. Nem látszik rajtam, de elég könnyen le lehet kenyerezni a kajával, nagyjából mindenevő vagyok. Egy valamit csináltak jóla szüleim, jó géneket örökítettek,így nehezen hízok meg,  de azért lemozgom majd rendesen.
- Ott van hely, gyere nézzük mi van itt. - kapok fe egy kis laminált lapot, amire minden gondosan fel volt vezetve. Gyorsan  az asztal egyik székre pattantam, majd elkezdtem bogarászni az étlapot.
- Nézd már itt is árulnak alkoholt. - mutatok boldogan az egyik pontjára az étlapnak, nem tudom folytatni kellene e az ivást, de ha eszünk mi baj lehet belőle.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptySzomb. 4 Márc. - 23:11


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Elámulva pillantok rá.
-Szépek és forrófejűek? Már el is kezdek gyúrni a Milf pályára.-nevetem el magam. Azért örülök, hogy annyira még nem szándékozik teljesen felnőni, hiszen mi is lenne velem Wendy nélkül. Nem mondom, hogy unalmamban lehiggadnék én is, de azért mégiscsak jobb csapatban vadászni és járni az éjszakát. Egyébként semmi kétségem afelől, hogy Wendy meseszép babákat bírna kinyomni magából és ha jól emlékszem az ifjabb Panborne sem panaszkodhat, amikor a tükörbe néz.
Úgy indulunk tovább, mintha mi sem történt volna. Kár lenne egyébként is ilyen apróságokon fennakadni, mint néhány hígagyú barom, akik azt hiszik, hogy övék a világ és bármi széphez hozzányúlhatnak.
Mire az étteremhez érünk már én is érzem, hogy rámférne valami vacsora jellegű, de a burritoban én nem vagyok ennyire biztos úgyhogy mégis muszáj leszek majd átnyálazni az étlapot.
-Jó a szemed.-hunyorgok egy kicsit az általa jelzett irányba. Lehet, hogy már szemüvegre lenne szükségem néha, de még túl makacs vagyok hozzá, hogy egy szemészhez ellátogassak emiatt. Majd akkor ha már a munkában zavar. Addig biztos nem.
Leülünk és gyorsan átfutom, hogy melyik kajában mi van.
-Úgy tűnik ez a szerencsenapunk.-kacsintok rá. Mexikói étterem, így főleg tequilájuk van, de nem baj jó lesz az nekünk.
-Én tacot eszek szerintem.-szinte ugyanaz van benne, mint a burritoban, de egy kicsit valahogy könnyebben fogyasztható. Legalábbis nekem.
Pár percen belül meg is érkezik egy pincér.
-4 darab teqilát kérünk. Silvert, semmiképp sem Goldot. Én csirkés tacot szeretnék még kérni, a kisasszony pedig csirkés burritot és küldjétek meg neki rendesen jalapenoval.-sorolom fel, hogy miket is szeretnénk.
-Még valamit szeretnél?-pillantok Wendyre. Ha nem kér mást akkor útjára is engedjük a fiút, ha mégis kér, akkor még mondhatja.
Amikor megint kettesben maradunk folytathatjuk a csajos esténket.
-Uhh egyébként nem úszod meg.. mutass már képet a kis hódítódról. Már lehet nem is úgy néz ki ahogyan emlékszem rá.-legalább van lehetősége büszkélkedni. Biztos lapul egy pár fincsi kép a telefonjában.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyVas. 5 Márc. - 9:51
Lumie & Wendy

Szépek és forrófejűek, ha abból indulunk ki, hogy mennyire dögös tudok lenni még reggel is, minden szerénységemet beszámítva, akkor biztosan csini kis bébik lesznek azok.
- Peter elég hamar fel tudja húzni magát nagyjából mindenen, szóval szépek lesznek, és ugyanakkor annyira bolondok mint mi. - nevetem el magam, igaz ettől még nagyon messze állunk. Még előttem az élet, nem fogok gyereket nevelni terveim szerint még vagy 10 évig.
Az üres helyre sietve szagolok a levegőbe, és összefut a nyál a számban. Nem gyakran jutok el ilyen helyekre, főleg időhiány miatt, és a lakásomhoz nincs közel egy sem ahonnan rendelni lehet. Ki kell használni a lehetőséget és jól tele tömni magam, már amennyi belém fér ezekből a laktató ételekből.
- Jó választás. - bújom én is az étlapot, miközben úgy néz ki neki is sikerült választani.
Amikor a pincér odaér hozzánk Lumie gyorsan kikéri az ételeket és az általam hőn szeretett tequilát, amin egy kicsit felnevetek, talán túl hangosan is, mint szerettem volna.
- Mást nem kérek köszi.- mosolygok a fickóra, majd újra a barátnőmre terelem minden figyelmem, a kaja készül, itt nincsenek fürkésző tekintetek és még pia is van. Kell ennél több,hogy boldog legyek? Azt hiszem nem.
- Hát, az az igazság, hogy ennyire talán mégsem vagyok jó barátnő, még egy jó képet sem lőttünk együtt. - gondolkozok el, mert tényleg nem volt egyszer sem időnk ilyenre, mindig történt valami, ami miatt senki nem gondolt erre. Róla persze van képem, mivel rengeteget lógtunk együtt, még mielőtt jobban összemelegedtünk volna. - De azért valamim mégis van. - csillan fel a szemem és előkapom a telefont. - Ez a kép akkor készült, amikor még nem ittunk meg jó sok tequilát, és nem vallott színt nekem a szülinapomon. - talán ez az utolsó képem, amikor még tudunk rendesen társalogni anélkül, hogy egymásnak estünk volna így vagy úgy. Mutatom felé a fotót és közben valami megmagyarázhatatlan oknál fogva izgulok, hogy mit mond az egyik legjobb barátnőm a választásomról. Mivel még egyszer sem volt olyan az életemben, hogy egy pasit mutgattam volna, olyan szándékkal, hogynem ágyba akarok bújni vele és társai, hanem vele akarok lenni mindenhogy.
- Őszintén azt hittem, hogy te leszel az első kettőnk közül, aki ebben a helyzetben lesz. - nevetem el magam. - Olyan fura ez. - vallom be őszintén, mire lerakják elénk a 4 pohár tequilat. Régi szép emlékek, főleg,hogy nem is olyan régiek.
- El kellene mennünk valamikor egy koncertre, annyira kitombolnám magam és mégiscsak más, mint egy sima végigtáncolt éjszaka. Oda el tudnám rángatni valószínűleg magammal. - tényleg régen voltam már egy jó koncerten és hiányzik a tombolás ilyen fajta verziója.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie EmptyVas. 5 Márc. - 13:01


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Akkor én már most szeretnék leadni egy rendelést egy kisfiúra. Ha még most gyorsan összedobjátok 45 éves korom körül már be is tölti a 21-et.-viccelődök tovább a dologgal. Azért édesnek tartom, hogy végre tényleg talált valakit, amivel kapcsolatban nem kapja el a hányinger, hogy ilyenekről beszélgetünk. Még akkor is ha csak viccelődünk vele.
Gyorsan le is tudjuk a rendelést. Azért kedvelem az ilyen jellegű éttermeket mert nem kell sokat várni az ételekre.
-Ugyan már ne is beszélj ilyeneket. Le merném fogadni, hogy szuper barátnő vagy.. az ilyen apróságok meg nem mindenkinek fontosak.. vagy majd belerázódsz.-legyintek egyet. Gondolom a suli, a munka, a főnöke és még a pasija mellett örül, hogy ép elméjét meg tudja őrizni és boldog ha együtt lehetnek. Végül mégiscsak előkerül egy kép, mire elismerően bólogatni kezdek.
-Jól van, anyukám... tényleg jó fogás lett a kisfiú.-vigyorgok rá. Jól mutatnak együtt. Egy mázlista a kisfiú, hogy sikerült ilyen ügyesen idősödnie, de azért Wendy sem panaszkodhat, hogy pont egy ilyen rajongót tudhat a magáénak.
-Ooohh.. szóval a tequila volt a kulcs, amitől kinyílt Pandora szelencéje.-nevetek egyet. Akkor ez most nosztalgikus élmény lesz neki.
Meg is érkezik a pincér a felesekkel.
-Én??-nézek rá meglepetten.
-Miből gondoltad?-kérdezem, de meglepettségemben semmi sértettség nincs csupán kíváncsiság. Tényleg érdekel, hogy miért feltételezte, hogy kettőnk közül pont én fogok párkapcsolatba bonyolódni. Részemről egyikőnktől sem vártam volna, hogy megjátsza ezt a kártyát.
-Koncert? Jó ötlet. Majd körbenézek, hogy kik játszanak a közeljövőben, de te is nézd meg milyen a felhozatal és mi érdekelne titeket.-bólintok rá a dologra miközben a citrommal megkenem egy kicsit a kézfejemet és megszórom sóval. Felemelem az egyik felest.
-Ígérem én ma nem vallok neked szerelmet.-kacsintok rá és ha koccintunk a só után le is húzom a felest majd a citromszeletbe harapok. Közben megérkezik az étel is.
-Köszi.-mosolygok a pincérre.
-Nyami.. jól néz ki.-nézek végig a tányéron.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
all through the night. Wendy & Lumie
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
» once up, then down... - Lumie & MAx
» You? Again?! - Léon & Lumie
» What have we here? Ricky & Lumie
» First sight. Max & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: