New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Forgive me
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptyVas. 9 Ápr. - 18:15
Malloryonline



Sosem árt tudni az ilyen információkat, ki tudja, mikor jönnek jól. : )

Mallory, úgy hiszed, hogy egy zárt ajtó meg tud akadályozni egy megszállott embert, hogy a közeledbe kerüljön?

Igazság szerint a cégem kutatással és új módszertanok kifejlesztésével is foglalkozik, így többször szükséges megjelennem bizonyos konferenciákon, amiket nem mindig tartanak meg New Yorkban.

Most jól beletaláltál! Épp az új veterán kórház megépítésében segédkezek. Fél éven belül biztosan megnyit. : )

Így néznek ki manapság a huszonhat évesek, mint én? : D Nagyon le vagyok maradva. : D

A címet pedig majd köszönöm, az időpontot még egyeztetjük. : )



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptyPént. 31 Márc. - 6:50




WWT
8:10 PM

 

   
2

   


   
Khaled

   

 

 

   

     

Valami rémlik. Annyira nem ütöttem talán be a fejem, hogy fontos részleteket elfelejtsek. Látod, téged se sikerült... (:


     

Hűha, ez teljesen úgy tűnt, mintha memorizálni akarnád a nevét Forgive me 1556694851 de szólj, ha tévedek. Csak nem egyszemélyes hajtóvadászatot akarsz indítani ellene? :'D bár lehet te hamarabb a nyomára akadnál, mint apáék...


     

Miután hazaengedtek a kórházból, mindig itthon volt velem valaki, aztán egyik nap elegem lett a babysittereimből és mindenkit elküldtem iskolába, dolgozni. Egyébként feltett szándékában állt, hogy valaki mindig legyen a ház körül és be tudjon avatkozni, ha kell, de hallani sem akartam róla. Szóval napközben bezárom az ajtót, és készülök az anatómia szigorlatomra, pihenésképp pedig megnézek valami filmet a netflixen amin bealudhatok. Rém unalmas vagyok, tudom.


     

Hát, ezen még nem gondolkoztam. Lehet, hogy akkor örökre a szobám rabja maradok : D


     

Azta! Akárcsak egy komoly üzletember. Bár ha úgy vesszük a is vagy (: és milyen céllal utazol? A munkádhoz van köze? Megpróbálsz más országokba is tovább terjeszkedni? Emberek millióinak segíthetnél ezekkel a művégtagokkal. Nem gondolkoztál még azon, hogy bemutasd ezt az újfajta technológiát mondjuk a seregben? Ha ennyire jól működik, sok veteránnak, akik elvesztették valamelyik végtagjukat, segíthetnél újra teljes életet élni. Lehetne akár egy adományvonalat is nyitni. Ha látsz benne rációt. Szívesen segédkeznék benne. Most úgyis akad szabadidőm bőven (:


Ugyan már, ne szerénykedj! Tíz évet simán letagadhatnál! : D Alig várom! Mindjárt írom a címet. És köszönöm, hogy adtál még egy esélyt, sokat jelent!


   

 

 

   

     
Message

   

 







i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Forgive me 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Forgive me 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Forgive me 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Forgive me Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
Forgive me B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptySzer. 29 Márc. - 21:27
Malloryonline



Emlékszel még arra, amikor említettem, hogy szeretem az egyedi dolgokat? : D

Alfred Wilhelm. Értem.

Nem szervezett az édesapád védelmet melléd? Egyáltalán mik a terveid a jövőre nézve, ha nem találják meg ezt az alakot?

Az ilyeneket mondjuk úgyis mindig utoléri a sors...

"Csak" Észak-Amerikán belülre pár helyre, de sehol sem maradok pár napnál tovább. Szeretem a repülőutakat amúgy, így szerencsére nincs problémám az utazással.

Sejtettem, hogy nem viselné túl jól, hogy egy korombeli idegen férfi látogatná meg a lányát. : ) Mindenképpen megoldjuk majd.



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptySzomb. 25 Márc. - 7:06




WWT
8:10 PM

 

   
2

   


   
Khaled

   

 

 

   

     

Vaó! Se gyertyafènyes vacsora a kivilágított Eiffel torony tetejèn, vagy romantikus, láblibbentős csók valahol a Rajna partján a naplementèben, te máris a vègtagjaimra pályázol? Szóval ilyen lehet együtt járni egy sorozatgyilkossal! :'D (:


     

Nem találták mèg meg az elkövetőt. Valahol a folyónál, a dokkoknál találtak egy fekete audit ami bizonyára lopott volt.


     

Vettek ujjlenyomatot. Az adatbázis kidobott egy Alfred Wilhelm nevű pasast, korábban már ült fèl èvet börtönben közszemèrem sèrtèsèrt. Megmutatták a fotóját. Ő az. De mèg nem találták meg.


     

Nem igazán szeretnèk halasztani, januárban kezdődnek a gyakorlataim. Alig várom, hogy felboncoljak egy agyat. Ne viccelj! (:


     

Ó, hosszú időre fogsz elutazni? Ès merre mèsz? Ha valahova európába, tengerpart mellè, kèrlek csomagolj be a bőröndödbe ès vigyèl magaddal! Nagyon örülnèk neki! Megpróbálok olyan napot találni amikor senki nincs itthon. Mèg a vègèn apám ítèlőszèkre küldene, mert megmerted látogatni a lányát.. :'D


   

 

 

   

     
Message

   

 







i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Forgive me 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Forgive me 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Forgive me 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Forgive me Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
Forgive me B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptySzomb. 25 Márc. - 6:17
Malloryonline



Egy ideiglenes művégtaghoz is le kellene vágnom a testrészeid, de ha ez nem akadály, akkor szívesen készítek neked egyet. : D

Teljesen érthető, hogy apád így védelmezett. A rendőrség jutott már valamire?

Az egyetem miatt ne aggódj. Ha beadsz egy kérvényt, akkor halaszthatsz egy keveset.

Az új projektünk az agyi stimulációról szól, ami miatt sajnos többször el kell majd utaznom. Viszont szeretnélek meglátogatni a jövőhét valamelyik napján. Lehetséges lenne valamikor?



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptySzomb. 11 Márc. - 13:32




WWT
8:10 PM

 

   
2

   


   
Khaled

   

 

 

   

     

Elég sok dologban meggátol. Olyan tevékenységek is igazi kihívást jelentettek eleinte, mint az hogy töltsek magamnak egy pohár vizet. De lassan azt hiszem kezdem megszokni, hogy állandóan a nyakamban lóg a bal karom. Még a végén átszokok, és jobb kezes leszek.


     

Most igazán jól jönne egy ideiglenes művégtag. Ilyennel nem foglalkoztok? (:


     

Ne is beszéljünk róla! Még mindig rémálmaim vannak tőle. Két napig a húgomnál aludtam.


     

Azóta már visszacuccoltam a saját szobámba, de szigorúan éjjelifény mellett alszom, az orvos által felírt altatóval.


     

Hát, én most egy pár hétig mindennap ráérek... (: a szüleim egyenlőre itthon akarnak tartani, nem tudom, hogy az egyetem mikor fogja benyögni az unalmast a hiányzásaim végett, de szerintem az ösztöndíjat már el is felejthetem egy jó ideig.


     

Két napot voltam kórházban, de apa senkit nem engedett be látogatni, váltásban mindig ott állt egy általa kijelölt rendőr kollégája a kórterem ajtóban, és az egészségügyi személyzeten kívül senkit nem engedett be. Valami hasonló lehet a Rapunzel syndroma is. (: De viccet félretéve, a traumatológus szerint, aki ellátott, később, ha a gyógytorna és a fizikoterápia nem fogja meghozni a várt eredményt, akár egy korrekciós műtétre is szükség lehet.


     

De mindennap eszembe jutottál. Mesélj kicsit az új projektről, kíváncsi vagyok! Őrület! Te élethű művégtagokat tervezel, én meg egy narancsot sem tudok jelenleg megpucolni.


   

 

 

   

     
Message

   

 







i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Forgive me 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Forgive me 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Forgive me 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Forgive me Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
Forgive me B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me EmptyCsüt. 9 Márc. - 18:24
Malloryonline



Szia! Most nagyon megleptél. Be kell vallanom őszintén, én már elkönyveltem magamban, hogy teljesen eltűntél, ezért sem igazán kerestelek a kezdeti lelkesedés után, amit láthattál te is, hogy megcsappant a hét vége felé már.

Az lett volna az utolsó gondolatom, hogy valami bajod esett... Az üzeneteimet sem igazán nézegettem már, amit viszont én sajnálok.

Jobban érzed magad azért?

Sejtettem, hogy azzal az illetővel nem igazán stimmelt valami. Bevallom, furcsa volt számomra a rajongása, nem igazán találkoztam még olyannal, hogy ártatlan youtube videók ilyen reakciókat váltanak ki...

A kávézás remek ötlet, de egyelőre sajnos nem tudom megmondani előre, hogy mikor tudok elszakadni. Elindult egy új projektünk, és az most nagyon felemészti az időmet.



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásForgive me
Forgive me EmptyVas. 26 Feb. - 15:59




WWT
8:10 PM

 

   
2

   


   
Khaled

   

 

 

   

     

Szia


     

Sajnálom, hogy eltűntem.


     

Beszélnünk kell, fontos!


     

Ráérsz egy kicsit???


     

Haragszol rám?


     

Megtudom magyarázni, csak hallgass meg, kérlek!


     

Szia Khaled! Remélem jól vagy! Mindenkinek jár egy második esély, bízom benne, hogy ez alól én sem vagyok kivétel. Balesetem volt. Elütöttek a zebrán. Eltört a kulcscsontom, és volt egy enyhe agyrázkódásom. Azért nem jelentkeztem eddig, mert teljesen tönkrement a telefonom, most jutottam csak hozzá egy újhoz. Sajnálom, ha úgy érzed, hogy becsaptalak! Minden okod megvan rá, hogy haragudj, de nekem sem olyan egyszerű. Ebben az egy hétben mindennap eszembe jutottál, szörnyen érzem magam, hogy nem beszélünk. Hiányzol! Szeretnélek meghívni magunkhoz egy kávéra, természetesen csak négyszemközt lennénk. Kárpótolni akarlak az elmúlt egy hétért. Múltkor úgyis te álltad a kávémat. Az elkövetőt még nem sikerült elkapni, de a rendszámot egy járókelő megjegyezte, és tisztán emlékszem rá, hogy az a pasas volt, aki a kávézó után is követett minket. Szerintem valami őrült mániákus lehet.


   

 

 

   

     
Message

   

 







i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Forgive me 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Forgive me 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Forgive me 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Forgive me Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
Forgive me B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Forgive me
Forgive me Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Forgive me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Can you forgive me? ~ #Louisa 2.0
» I can forget, but never forgive - Theo && Ivy
» Peter & Wendy - forgive me
» please forgive me - Lita és Eddie
» Forgive me // Roman & Julian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: