New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 16:53-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:44-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 16:42-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

please forgive me - Lita és Eddie
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptySzomb. Márc. 09 2024, 14:05

I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me
I can't be without you



Mindenféle érzelem kavarog most bennem, a szégyentől, a csalődottságon keresztül a szomorúságik, elég színes a skála.  Nem állítom, hogy helyesen cselekedtem, beismerem, hogy hatalmas hibát követtem el, sem Zainnel sem mással nem fordulhatott volna elő az ami megtörtént. Mindazonáltal azt érzem, hogy mindenkinek túlságosan nagyon az elvárásai velem szemben. Már-már tökéletesnek állítanak be, olyannak aki sosem hibázik, akitől távol állnak a rossz döntések, aki mindig megfontolt és kétszer átgondolja mit is akar. Ez utóbbi még azt mondom, hogy igaz is, de azért nem kellene mindjárt piedesztálra emelni, hogy aztán egy rossz döntés miatt a mélybe rántsanak. Szeretnék mást hibáztatni, Eddiet amiért ennyire érzékenyt, Zaint amiért nem volt az enyémnél több esze, anyát, amiért összevesztünk és menekülnöm kellett otthonról. Az egész világot. De a fájó igazság az, hogy egyedül én tehetek arról, hogy most ekkora szarban vagyok. Miközben beszél, elpillantok róla. Fáj minden egyes kimondott szó, fáj, hogy az ami éppen elkezdődött, ilyen csúnya véget ért.
- Úgy látszik, hogy nem az az ember vagyok, akinek hiszel. VAGY hittél. keserű mosoly jelenik meg az arcomon. Sok gondolat motoszkál a fejemben, de igazán megfogalmazni mindazt most tényleg képtlen vagyok. Eddie mindent elmondott ami történt, ami teljes egészében fedi a valóságot, mégis úgy érzem, hogy a történtek nem ennyire fekete vagy fehér. Kicsit beskatulyázták a történteket.
- Azt hiszem mostmár teljesen felesleges mondanom bármit is. Igen, hazudtam, becsaptalak, elkövettem egy nagy hibát, de nem érzem jogosnak, hogy emiatt kételkedj mindenben amit valaha mondtam neked. Minden amit irántad érzek az valós, sosem állt szándékomban megbántani téged, az elmúlt időszakban, sőőt, talán eddigi nyamvadt életem során te voltál az aki mellett a legboldogabb voltam. Őszintén sajnálom, hogy egy rossz döntéssel mindent elrontottam. egy pillanatra megállok a monológban, hogy levegőhöz juttassam a tüdőm. A szám iszonyatosan ki van száradva, forog velem a világ és legszívesebben messzire rohannék.
- Jogosan vagy dühös rám, értem, hogy miért vagy összezavarodva, de kérlek...soha ne kételkedj abban amit irántad érzek, abban, ami kettőnk között volt. Csak azért nem sírtam el magam, mert nem akarok ennél is jobban felzaklatni őt. A legfontosabb, hogy meggyógyuljon és semmi más nem számít.
- Rendben bólintok, csendesen formálva a szavakat. - Most csak arra koncentrálj, hogy minél előbb megerősödj és végre hazamehess. közelebb araszolok hozzá. - Én most elmegyek, nemsokára Tommy úgyis ide ér, de ha nem bánod, holnap újra meglátogatlak. Egyszerűen nem tudnék csak úgy kisétálni az életéből.
- Vigyázz magadra Rivera ha csak nem akadályozza meg, közelebb hajolok hozzá, hogy puszit nyomjak a homlokára. Elmegyek, mert most ez a leghelyesebb amit tehetek, mert időt kért tőlem, és mert nem tudom hogyan maradjak erős úgy, hogy tudom, Ő már nem akar engem. Olyan gyorsan hagyom magam mögött a kórtemet, könnyeimmel küszködve, mint amilyen gyorsan néhány órával ezelőtt megérkeztem.








mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SCfgl

please forgive me - Lita és Eddie SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SF9Bo
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyVas. Feb. 25 2024, 14:37
Lita and me
Nehéz ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni valaki előtt, aki fontos nekem, bár úgy általánosságban sem kellemes dolog egy kórházi ágyban feküdni sérülten. És mindazoknak a fényében, amik az elmúlt napokban történtek, próbálom jobb színben feltüntetni a szituációt, mint amilyen. Arra terelni a szót, hogy kaptam egy menő gyakornoki állást, igyekszem én magam is elhinni, hogy milyen vicces sztori lesz ez majd később, ha innen kikerülve elmesélhetem, pont az új nagyfőnök volt az, aki ide juttatott. De valójában egyáltalán nem érzem humorosnak ezt az egészet, igazából pocsékul vagyok, fizikailag és lelkileg is, és úgy érzem, akad több dolog is az életemben jelenleg, amit sínre kéne tenni mielőbb. Az egyik épp a Litával való kapcsolatom. Egyáltalán nem tetszik, amilyen irányba megindultunk tegnap, szeretném megbeszélni vele, jóvá tenni azt, ahogyan viselkedtem, ahogyan beszéltem vele. Még hiszek, hinni akarok benne, hogy minden menthető... egészen addig, amíg be nem ismeri, hogy hazudott nekem. Ez pedig most teljesen váratlanul ér, egyszerűen kirántja a lábam alól a már amúgy is rozoga talajt, és az igazság jobban fáj, mint hogy ezzel itt és most meg tudnék birkózni. Úgy érzem, a tudtára kell hoznom, mennyire nem oké számomra, amit tett, hogy ez nekem nem fér bele, hogy megbántott, muszáj végre őszintének lennem... őszintének lennünk egymással, mert máshogy innen nem fogunk tudni tovább lépni. Aztán csak hallgatom őt, és annyira szeretnék hinni neki, azt kívánom, bárcsak minden szava igaz volna, de közben fájóan üresnek érzem magamat még mindig, és fogalmam sincs, mit kezdjek vele, vagy magunkkal.

- Tudom... tudom, hogy te nem ilyen vagy. Ismerlek már ennyire... vagyis azt hittem, ismerlek. De valami megváltozott veled kapcsolatban, talán éppen Rick miatt, amiatt, ami történt köztetek... - a fejemet ingatom. Azt sem tudom, mit szeretnék mondani igazából. Talán azt, hogy nem szeretném, ha megváltozna, ha bajba sodorná magát, ha elindulna egy úton, ahonnan nem tud majd visszafordulni, mert ő sokkal jobb ennél. De nincs jogom ilyeneket mondani, vagy az útjába állni annak, hogy megismerje, felfedezze önmagát, akkor sem, ha nekem nem tetszik, amiket művel, és amilyen módszerekkel teszi ezt.

Az azért megnyugtat, hogy elismeri, hibázott, és hogy nem áll szándékában megismételni a történteket. Kár, hogy a bizalmam benne megingott, és ez így már kevés nekem. - Szeretnék hinni neked, Lita. Igazából abban nem kételkedem, hogy most komolyan is gondolod minden szavad, hogy nem áll szándékodban ilyen helyzetbe kerülni újra. Csakhogy már nem csak az a probléma, amit Zainnel műveltél. Hanem az is, hogy hazudtál róla. Újra és újra azt állítottad, hogy nem történt semmi közöttetek, úgy tettél, mintha én fújnám fel ezt az egészet, és elérted, hogy én érezzem rosszul magam amiatt, ahogyan reagáltam. - A tenyerembe temetem az arcomat néhány pillanatra, mert hirtelen újra elárasztanak az érzések, a harag, a csalódottság, a megbántottság, az árulás, és nem akarom ezt. Gyűlölöm ezt, hogy ennyire nem vagyok ura a saját érzéseimnek. Mély levegőt veszek. - Tudom, hogy hivatalosan nem voltunk együtt, de haladtunk valamifelé, amit úgy éreztem, mindketten egyformán akarunk. Úgy gondoltam, mindkettőnk érdeke, hogy ne kapkodjuk ezt el, Tommy miatt sem, és amiatt sem, mert mindketten friss sebeket hordoztunk az előző kapcsolatainkból. Nem akartam elkapkodni, pontosan azért, mert fontos vagy nekem, és jól akartam csinálni. Még nem volt hivatalos, de számomra már csak te voltál. Te viszont kavartál az egyik legjobb haverommal, és ezt a mások által elküldött és megosztott képekből kellett megtudnom. Aztán letagadtad, ami történt, elhitetted velem, hogy a képek hazudnak, hogy a pletykák eltúlozzák... Most elismered, hogy volt csók is, és mindezek után már nehéz elhinnem, hogy nem volt több is... Azt mondod, nem hazudnál nekem, nem játszadoznál velem, közben meg talán észre sem veszed, de pontosan ezt teszed... - ökölbe szorul a kezem, és ismét el kell fordítanom a fejemet Litáról, mert érzem, hogy megint túl sok érzelem ül ki a tekintetembe, amivel először nekem magamnak kellene megbirkóznom.  

- Nem ezt érdemlem, Lita. Ahogy mondtam, szeretnék újra teljesen hinni neked, és... Azt hiszem, nekem sem menne már, hogy újra csak barátok legyünk, de... Kérlek adj nekem egy kis időt. Időt, hogy újra bízni tudjak benned, vagy... csak hogy rájöjjek, mit is érzek, mit szeretnék, mert... jelenleg minden annyira zavaros. A gyógyszerek... meg ez a helyzet... Előbb ki kell jutnom innen. Ez most egyszerűen túl sok – hunyom le a szemeimet. Túl fáradtnak érzem magamat ahhoz, hogy képes legyek mindezzel itt és most megbirkózni.

Did I fall asleep? Is this all a dream?
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
please forgive me - Lita és Eddie 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
please forgive me - Lita és Eddie Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyVas. Feb. 25 2024, 13:10

I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me
I can't be without you



Tudtam, hogy előbb vagy utóbb szembe kell néznem majd Eddie-vel, vállalni a felelősséget a tetteim miatt, de ha tehetném, ez a pillanat még nem most következne be. Sok mindent meg kell beszélnünk, még nem volt alkalmunk megbeszélni sem azt, ami elkezdett kialakulni közöttünk, én meg már nagyon úgy tűnik, hogy sikeresen tönkre is tettem mindent. Jó lenne másra hárítani a felelősséget, de az a szomorúság valóság, hogy tetteimért egyedül én vagyok a felelős. Eddienek most a gyógyulásra kellene koncentrálni, nem akarom elvenni a figyelmét arról, hogy teljes mértékben erre koncentráljon. De akármilyen szar is a helyzet, az őszinteséggel tartozom neki. Miközben beszélek, csak néha-néha pillantok rá. Szégyellem magam, nem tudom, hogy hogyan fogom lemosni magamról ezt a szégyent egyáltalán. Kérdésére csak némán bólintok. Nem érzem szükségét annak, hogy megismételjem a szavakat, mindketten pontosan tudjuk, hogy mit jelentenek azok. Nem akartam átverni, mégis úgy érzem, hogy akaratom ellenére is sikerült ezt az érzetet kelteni benne. Megfelelő szavak sincsenek arra, hogy mennyire vacakul érzem magam. Megérdemlem a büntetést, a némaságát, a haraggal vegyült csalódottságot a tekintetében. Elhúzza a kezét, én pedig zavartan álldogálok mellette, tekintetemmel hol őt, hol a fehér falat bámulva. Hogy ne tűnjek annyira megkövültnek, kezeimet összefonom a hátam mögött. Félelmemben és zaklatottságomban ujjaimat csavargatom jobb kezemen. Mintha csak egy rossz álomban lennék, amiből nem sikerül felébredni. Aprócsak, dió méretűre zsugorodik a szívem, és minden egyes elhangzott szava után egyre hevesebben verdes a mellkasomban, sőt, szinte már a torkomban. Az ami olyan szépen kibontakozott közöttünk most távolinak, szinte idegennek tűnik. Nyelnem kell egy nagyot, hogy valamennyire visszafojtsam a feltörni vágyó könnyeimet.
- Én tényleg akarom. mármint mindazt, ami volt és még lehetett volna közöttünk. Kicsit nehezen találom meg a hangomat és a szavaimat egyaránt.
- Mi van akkor, ha nem akarom ennyire könnyen elengedni? egyvalamiben egészen biztos vagyok, nem akarok és nem is tudnék úgy tenni, mintha közte és köztem soha nem történt volna semmi. Egyszerűen nem tudnék úgy tenni, mintha nem érezném azt amit érzek iránta.
- Eddie... sóhajtok fel vágyakozón - Ismerhetnél már annyira, hogy tudd, én nem szoktam játszadozni, még soha nem hazudtam neked semmiben és nem tervezem szokásommá tenni a történteket. Nem akarok magyarázkodni, mert arra ami történt, tényleg nincs magyarázat, de hidd el, soha nem történhet meg újra. Most feldúlt vagy és sértett, de szeretném hogy tudd, az amit irántad érzek valóságos és soha de soha nem árulnám el az érzéseidet. Lehet, hogy minden szavam üresen cseng most neki, de ettől még nagyon is komolyan gondolom őket.
- Hibáztam. ezen nincs mit szépíteni - De nem adnál nekem még egy esélyt? Könyörögni nem fogok, elviselem bármi is legyen a válasza, de azért nagyon reménykedem abban, hogy nem tettem tönkre mindent végérvényesen.
- Te vagy a legjobb dolog, ami történt velem az elmúlt időszakban. A legklasszabb, legokosabb és legtehetségesebb ember akit ismerek. próbálok egy vékony mosoly erőltetni az arcomra.
- Nem tudnék újra úgy tenni, mintha soha nem történt volna közöttünk semmi, nem lehetek csak a barátod újra. Ha nem kérsz belőlem, én megértem és elfogadom, de nem akarok ismét csak a haverod húga lenni. Ha arra kérsz, hogy menjek el, megteszem, de nagyon szeretnék itt maradni veled. Ha úgy dönt, hogy túlságosan nagy csalódást okoztam neki és képtelen újra megbízni bennem akkor elmegyek. Tekintetem az övét keresi, szinte remegve várok válaszára.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SCfgl

please forgive me - Lita és Eddie SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SF9Bo
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptySzer. Jan. 31 2024, 20:21
Lita and me
Büszke mosollyal fogadom a gratulációját. Még mindig szerencsésnek érzem magam, amiért megkaptam a gyakornoki állást, és abban a pillanatban tényleg úgy éreztem, ezzel sínre került az életem. De legalábbis elindultam a magam számára kijelölt úton. Az viszont eléggé beárnyékolja az örömömet, hogy rögtön utána elütött egy autó, amit ráadásul éppen az újdonsült főnököm vezetett. Mint egy rossz ómen.

- Ő hozott be, igen. Jófejnek tűnt eddig amúgy, és elég komoly név a szakmában, szóval tuti sokat tanulhatok majd a cégénél, de hát így azért most elég gáz a szitu. Egyik pillanatban még mázlistának éreztem magam, aztán meg hirtelen nagyon pechesnek – sóhajtok. Lita szavaira elmosolyodom. Jól hangzik, hogy minden nap meglátogatna, nagyon is.

Aztán azonban a téma elég komolyra fordul. Szeretném tisztázni vele a tegnapiakat, és örülök, hogy ő is nyitott rá, de ahogy hallgatom őt, érzem, ahogy egyre ingerültebb leszek. Rick említése már alapból elég ehhez, nem tudom, mikor fog már végre elhúzni a francba, és örökre eltűnni a képből. A feszültségtől kicsit erősebben szorítom Lita kezét. Zain meg hiába mentette meg tőle, ő is egy kibaszott seggfej, amiért egyszerre kínálta a lányt piával, fűvel és kokóval is – mert az egyértelmű, hogy ez nem fordítva történt. De komolyan, a sör és a tequila nem lett volna elég? Ám amit ezután hallok, az jelenti csak az igazi gyomrost.

- Smároltatok? - kérdezek vissza egyszerre döbbenten, megbántottan, csalódottan és feszülten. Azt hiszem, már elhittem magamnak, hogy nem volt közöttük igazából semmi, hogy a képek túlzóak, rosszul elkapott pillanatok, nem adják jól vissza a valóságot, én meg túlreagáltam az egészet. És most azt mondja, nem jelentett semmit, de mégis elárulva érzem magam. Többszörösen. Zain által. Lita által, akivel nem voltunk együtt, de már kavartunk, alakult valami, és tényleg reménykedni kezdtem, hogy lehet ebből valami több. Aztán ez most mégis csak megint ugyanaz a helyzet, mint Jessicával. Hogy én többet akartam, többet képzeltem bele. Így már nem is érzem annyira túlzónak a tegnap történteket, legalábbis a saját részemről. Lita felháborodását viszont igen.

Lassan húzom el tőle a kezemet. Ezt most megint át kell gondolnom. Talán csak ez a szituáció nem megfelelő. Alapból kiszolgáltatottnak érzem magam, ahogy itt fekszem a kórházi ágyon sérülten, begyógyszerezve, lüktető halántékkal, aztán most a hallottaktól még inkább tehetetlennek érzem magamat. Mert nem csak hogy nem tudom, mit feleljek, hogyan kellene erre reagálnom, de az ágyhoz kötöttség miatt egyébként sem sok mindent tehetek. Nem tudok csak úgy elsétálni, nem tudok a zenélésbe menekülni, nem tudom megkeresni Zaint, hogy újra beverjem a képét. Kicsit nehezemre esik újra Lita felé fordítani a tekintetemet, mert nem akarok haraggal pillantani rá, de közben meg látnom kell a szemeit, amikor újra megszólalok.

- Mit szeretnél tőlem, Lita? Kettőnkkel... Akarod ezt egyáltalán? Azt mondod, neked is sokat jelentett, ami történt, de... ha... Ha komolyan gondolod, nekem az ilyesmi, amiket Zainnel műveltetek, egyszerűen nem fér bele. Akkor sem, ha bódult vagy, vagy ha csak... Semmikor – intek nemet a fejemmel is, de hamar rájövök, hogy a mozgolódás nem jó ötlet. - Ott voltál, pontosan tudod, mi történt Jessicával. Nem szeretnék újra olyan helyzetbe kerülni. Veled nem. Szóval ha te nem... ha nem így gondolod, talán engedjük ezt el inkább, mielőtt még rosszul sülne el, és a Tommyval való barátságom is rámenne. - Lehet, tényleg így lenne a legjobb. Mármint persze fájni fog, ha ezzel most egyetért, és ennyiben hagyjuk. Ha csak kisétál innen, és ezzel vége. Csak az a gond, ha ellenkezőképpen döntene, és azt mondja, az ő szándékai is komolyak, sem biztos, hogy képes leszek bízni benne ezután. Az ember két egymást követő csalódás után egyszerűen óvatosabb lesz, és kész.

Did I fall asleep? Is this all a dream?
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
please forgive me - Lita és Eddie 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
please forgive me - Lita és Eddie Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyVas. Nov. 12 2023, 13:08

I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me
I can't be without you



Az eddig némán arcomat mosó könnyeim elapadnak, most, hogy látom őt és hallom a hangját egy kicsit azt hiszem, hogy elhiszem, tényleg minden rendben lesz. Tommy sem tudott semmi konkrétat mondani a telefonban, úgyhogy teljes tudatlanságban és félelemben élve robogtam a kórház felé, hogy meggyőződjek arról, hogy él és rendben van. Teljes figyelmem neki szentelem miközben beszél. Jó hallani, hogy újra a régi, ugyanaz az Eddie, aki volt, tényleg kezdem elhinni, hogy minden rendben lesz. Monológja közben többször is összráncolom a szemöldököm, van egy-két kérdés, amit fel kell tennem ahhoz, hogy kitisztuljon a kép.
- Főnöködnek? arról sem tudtam, hogy egyáltalán van főnöke. Ennyire nem vagyok képben az életével? - Várj várj... emelem a levegőbe mutatóujjam - Azt akarod mondani, hogy a főnököd gázolt el, akihez a gyakorlati munkára jelentkeztél? Hát ez azért még Eddie-től is elég abszurd. - Persze, hogy sikerült, jó nagy marha lenne bárki is visszautasítani téged. Gratulálok! Igazán, teljes szívből örülök annak,  hogy jó úton halad az álmai megvalósításának célja felé. Keményen dolgozik azért, hogy elérjen mindent és remélem, hogy sikerülni is fog neki.
- Legalább a kedves főnököd hozott be a kórházba? kétlem, hogy egy olyan magas beosztású férfi, mint a főnök néven emlegetett fickó csak úgy otthagyná az út közepén.- Te csak szépen maradj itt, amíg azt nem mondják, hogy minden rendben van, utána én magam viszlek haza, ha szeretnéd. Addig is minden áldott nap bejövök, és itt fogok ülni az ágyad mellett amíg meg nem unod a fejem mosolygok rá. Amióta itt vagyok most először tudok teljesen őszintén rámosolyogoni. Az aggodalmam nem szűnt meg, de már nem is marcangol annyira keményen, mint akár percekkel ezelőtt.
A tegnapi nap emlegetésére elnehezedik a szívem. Tudom, hogy beszélnünk kell róla, de még most sem könnyű szembenézni a tetteim következményével. Embereket bántottam meg magam körül, olyanokat, akik igazán fontosak nekem.
A szégyen érzet mellett valami egészen más is eluralkodik bennem, miközben őt hallgatom. Boldogság és izgatottság egyvelégenek édes érzése. Ezek szerint nem csak számomra voltak fontoaks a lassan kibontakozó érzések kettőnkkel kapcsolatban. Nem csak beképzeltem, nem csak az elmém és fantáziám játszott velem kegyetlen játkot. Igenis ott van köztünk valami, ami látszólag mindkettőnknek fontos. És amit én lehet, hogy örökre elrontottam. Zain nevének hallatán fájdalmas sóhaj szakad fel a mellkasomból. Eddie megérdemli az igazat, úgyhogy belekezdek a történet elmesélésébe. Tekintetem közben ide oda cikázik arca, és összefonódott kezeink között.
- Zainnel a buliban találkoztunk. Rick megpróbált nyomulni rám, mindenképp beszélni akart velem, amihez nem volt kedvem. Tudod milyen, nem bírt magával és erőszakoskodni kezdett. Zain jött oda hozzám és mentett meg tőle. Ezután beszélgetni kezdtünk, söröztünk, tequiláztunk. az emlékek úgy rohanják le az elmém, mint katonák az ellenséges tábort háború idején. - Füveztünk és kóláztunk remélem tudja, hogy a kokainra gondolok és nem az italra.
- Flörtöltünk egymással, de mindketten bódultak voltunk és tudom, hogy ez nem mentség, de befolyásolta a döntéseimet. Smároltunk. nem merek ránézni sem. - Tudom, hogy a képek amiket Aali küldött a telefonomról nem ezt bizonyítják, de esküszöm, hogy semmi olyasmi nem történt, amire gondolsz. Nem vagyok ártatlan, nem is akarom megjátszani a szentet, én is ugyanúgy benne voltam a játszadozásban, mint Zain, de tudom, hogy egyikünknek sem jelentett semmit.
- Sajnálom... csak most nézek rá hosszú másodpercek után először. - Nem jelent számomra Zain semmit, ahogy az sem ami történt ott a hídnál. Egy hiba volt, amit nagyon-nagyon sajnálok.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SCfgl

please forgive me - Lita és Eddie SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SF9Bo
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptySzomb. Nov. 11 2023, 13:17
Lita and me
Megkönnyebbülve szusszanok fel, mikor Lita megnyugtat, hogy marad, nem megy sehová. Nem szeretnék egyedül maradni, örülök, hogy itt van. Csak az aggaszt kicsit, hogy könnyesek a szemei. Nem szeretném, hogy miattam sírjon. Sem most, sem máskor.

- Tényleg kicsit ijesztő volt a helyzet. Bár először nem is fogtam fel, mennyire. Komolyan azt hittem, megúsztam egy-két kisebb horzsolással. Jobban aggódtam amiatt, hogy pont ilyen hülye balesettel kellett bemutatkoznom az új főnökömnek. Ja igen, képzeld, kaptam egy nagyon menő gyakornoki állást – árulom el Litának, és nem tudom, hirtelen miért kezdek ennyit beszélni. Talán mert egy részem még mindig tart attól, hogy egyszer csak itt hagy, és megint egyedül maradok. Vagy hogy eltereljem a figyelmét egy kicsit a történtekről, és bizonyítsam, hogy amúgy minden oké velem.

- Szóval csak akkor lettem rosszabbul, mikor beértünk a kórházba, és hirtelen képszakadás... De szerencsére már jó kezekben voltam, szóval, látod... megmaradok – mosolyodom el kicsit biztatásul. - Rendbe jövök, pár nap, és ki is engednek innen. Ha rajtam múlna, már itt se lennék – vonok enyhén vállat. Nem igazán szeretem a semmittevést, és itt aztán tényleg nincs mit csinálni.

A hogylétemmel kapcsolatos aggodalmait ha el is tudom oszlatni, még nem beszéltünk a tegnapi napról, amiről lassan fokozatosan térnek vissza az emlékeim, és rájövök, hogy lenne mit tisztáznunk. Az a veszekedés után már az is csoda, hogy egyáltalán itt van, meglátogatott. Volt néhány pillanat, amikor komolyan azt hittem, hogy azzal vége mindennek, ami közöttünk alakult. Közben meg olyan dühös és féltékeny voltam az a fotó meg a rólunk keringő insta posztok miatt rájuk, igazából leginkább Zainre, hogy ez a gondolat nem is bántott túlságosan. Most viszont már jó nagy hülyeségnek tűnik az egész.

- Mindketten rosszul reagáltuk le a helyzetet – szorítom meg finoman a kezét. Szeretném, ha tudná, hogy már nem hibáztatom a történtekért. - Nekem is sokat jelentett, ami köztünk alakult. - Viszont van valami, amit meg kell kérdeznem, csak hogy biztosra menjek. - Akkor te és Zain... nem történt semmi? Ugye? - Hülyén érzem magam, hogy egyáltalán felhozom, nem szeretném újra megbántani, de ha kettőnknek még van közös jövője, muszáj ezt tisztáznom. Mert azután, ami Jessicával volt, akkor érezném magamat csak igazán hülyén, ha újra fejest ugranék valamibe, miközben csak én akarom ezt igazán. Pláne úgy, hogy ezzel kockára teszem a barátságomat is Tommyval.

Did I fall asleep? Is this all a dream?
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
please forgive me - Lita és Eddie 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
please forgive me - Lita és Eddie Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptySzomb. Nov. 11 2023, 12:20

I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me
I can't be without you



Most olyan butaságnak tűnik minden egyes mondat amit egymás fejéhez vágtunk. Félek, hogy túl nagy hibát követtem el, hogy túlságosan dacos voltam és sértett, aminek következtében olyan dolgokat vágtam Eddie fejéhez, amiket soha nem lett volna szabad. Most, hogy így látom őt, a torkom összeszorul és elfog a rettegés. Nem akarom elveszíteni őt, a gondolatára is elfog a sírhatnék. Nem tudom, hogy mikor lett ennyire fontos a számomra, de az érzés itt van bennem és szünni nem akaró erővel söpör végig rajtam. Eddie mindig tele van energiával, élettel, tervekkel és vágyakkal, látni őt, ilyen kiszolgáltatott helyzetben rossz érzéseket kelt bennem. Halkan, szinte némán ülök az ágya mellett, tekintetem a könnyeim homályosítják el egyedül. Tudom, hogy ezekben a nehéz percekben erősnek kellene lennem, és igyekszem is annak mutatni magam, de legbelül gyenge vagyok és törékeny. Kézfejemmel letürlöm a könnyeim, amikor Eddie rámpillant. Olyan gyenge és erőtlen a tekintete, de az égszinkék szempárban ugyanaz a tűz lobog, mint amit annyira szeretek benne. Én, akinek mindig van mondandója, mindig tudja, hogy mit és hogyan reagáljon, most olyan elveszettnek és tanácstalannak érzem magam. Örülök, hogy hallom a hangját, habár a szavai nem csengnek ugyanúgy, mint amihez hozzászoktam, de legalább él és jól van, ennél fontosabb nincs is ebben a pillanatban.
- Nem megyek el fogom meg én is szabad kezemmel a kézfejemet markoló kezét. - Itt vagyok veled legszívesebben azt mondanám, hogy soha nem hagylak el, de kétlem, hogy ezek a szavak most helyénvalóak lennének.
- Nagyon féltem. Aggódtam miattad. ismerem be a valóságot, kár is lenne tagadni az egyértelmű tényt. Abban a percben amikor Tommy elmondta a telefonban, hogy mi történt vele a félelem és aggódás mázsás súlyként nehezedett a vállaimra és azóta is minden erejével azon van, hogy összeroppanjak a súlya alatt. Megszólal, a tegnapot emlegetve, nekem pedig újra hevesebben kezd dobogni a szívem. Csalódottságot, szégyent és megbánást érzek.
- Nem, nem csóválom meg a fejem tiltakozva. - Én viselkedtem hülyén és illetlenül. való igaz, hogy sokkal elegánsabban is reagálhattam volna mindenre. De olyan sok dolog történt egyszerre és annyira megbántott voltam és zavart.
- Eddie... veszek egy mély levegőt, tekintetemmel az övét keresve. - Szeretném, hogy tudd, hogy nagyon sajnálom amiket mondtam és ahogyan viselkedtem. Megbántott voltam és rajtad vezettem le a haragomat. miközben beszélek végig őt figyelem, szeretném ha tudná, hogy komolyan gondolom és tényleg nagyon sajnálom.
- Sokat jelentett minden, ami történt közöttünk. habár nem ezt sugalltam neki szavaimmal tegnap, fontos lenne, hogy tudja. Mindegy hogy alakul és mi fog történni, de tudnia kell, hogy fontos nekem.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SCfgl

please forgive me - Lita és Eddie SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SF9Bo
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyVas. Nov. 05 2023, 18:11
Lita and me
Nem egyszerű, időbe telik, mire sikerül rendesen a lány arcára fókuszálnom, és csak akkor tűnik fel, hogy könnyektől nedves az arcra. Ettől pedig elfog egy deja vu érzés, amit nem tudok azonnal hová tenni. Mintha láttam volna már őt így, nem is olyan régen, zaklatottan, sírósan. Dühösen talán. De többet egyelőre nem tudok ezzel kapcsolatban felidézni magamban.

Lassan bólintok a válaszára, jelezve, hogy tudomásul vettem azt, mert nem igazán tűnik helyénvalónak elmondani, mennyire nem bánom, hogy most egy kicsit kettesben lehetünk a testvére nélkül. Aztán kissé erőtlenül, de elnevetem magam a „Hogy vagy?” kérdésre. - Mint akit elütött egy autó – válaszolok szórakozott mosollyal megérintve a kötést a fejemen.

- Nem, nem, nem kérek semmit. Ne menj el, kérlek – nyúlok a keze után azonnal, mert nagyon nem akarom, hogy most itt hagyjon. Nem szeretnék újra egyedül lenni. Inkább kihasználnám még a lehetőséget, hogy kettesben lehetek vele. - Most elég az is, hogy itt vagy – teszem hozzá, és finoman meg is szorítom az ujjait.

- Sírtál. Miattam sírtál? - fókuszálok újra a szemeire. De közben megint elfog az a bizonyos érzés. - Én jól leszek, ígérem. Nincs nagy baj – jegyzem meg csendesen, de közben végre kezd derengeni valami tegnapról. Veszekedtünk. Nem is emlékszem azonnal, hogy min, csak az érzésekre, amiket akkor éreztem. Csalódottság... harag... féltékenység, azt hiszem. - Tegnap mi... - kezdek bele a homlokomat ráncolva, de nem is igazán tudom, hogy mit akarok mondani. Annyi biztos, hogy sírt akkor is, és én voltam az oka. Valószínűleg valami nagyon bántót mondhattam vagy tehettem. Aztán beugrik Zain és a verekedés, majd lassan visszaszivárog az elmémbe minden részlet arról, ami történt. Basszus. Mostanra az egész már kicsit baromságnak tűnik, nagy részét visszacsinálnám. - Elég hülyén viselkedtem... - mondom halkan, csak közben van, ami még mindig fáj, elbizonytalanít, és azt hiszem, kettőnkkel kapcsolatban eléggé össze vagyok zavarodva.

Did I fall asleep? Is this all a dream?
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
please forgive me - Lita és Eddie 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
please forgive me - Lita és Eddie Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyHétf. Szept. 25 2023, 20:35

I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me
I can't be without you



Nem kérdés, hogy itt van a helyem Eddie mellett ezekben a pillanatokban. Ha másért nem is, de a mögöttünk álló évek barátsága miatt is úgy érzem, hogy vele kell lennem. Persze, tudom, hogy mostanabán kicsit összekuszálódtak a dolgok kettőnk között, hogy vannak ki nem mondott érzések közöttünk, kérdések amikre nem találtunk még választ, és amikkel most nem is szabad foglalkozni. Az egyetlen dolog ami most lényeges, hogy minél előbb jobban legyen. Olyan gyerekesnek és értelmetlennek tűnik a tegnapi vitánk most, ahogy itt ülök és nézem őt, mintha nem is mi lettünk volna azok, akik egymás fejéhez vágtak meggondolatlan dolgokat. Még mindig mardos belülről a bűntudat azért, amiket  fejéhez vágtam, hogy akár egy pillanatra is azt éreztettem vele, hogy nem fontos számomra. Meg is fogadom magamnak, hogy amint jobban less és végre otthon lábadozhat majd bocsánatot kérek tőle és elmondom, mennyire sokat jelentett mindaz ami történt.
Most azonban csak az a lényeg. hogy minél előbb jobban legyen és visszaálljon az élete a normális kerékvágásba. Fáj őt így látni, ennyire gyengének, sápadtnak, magatehetetlennek. Idegesít a minket körbeölelő csend, amit csak a gépek egyenletes csipogása tör meg. Gyűlölöm, hogy itt kell látnom őt, hogy ilyen állapotban kell látnom. A tehetetlenség teljesen kikészít, nem tudok semmi mást csinálni azon kívül, hogy ülök mellette és nézem őt. Ujjaim gyengéden kapaszkodnak az övébe, hüvelykujjammal óvatosan simogatom a kézfejét. Próbálok erősnek mutatkozni, mert ha felébred nagyon fog haragudni rám amiért sírok. Nem tudok parancsolni a könnyeimnek, azok csendesen folynak végig az arcomon, könnyfátyolomon keresztül, homályos látással figyelem őt. Még így, összetörve, fájdalomtól eltorzul vonásokkal is ő a leghelyesebb akit valaha láttam. Még így is sugárzik róla, hogy mennyire jó ember, és én elmondhatatlanul szeretem ezt benne.
Nem tudom pontosan, hogy mennyi idő telik el ebben a csendes, melankólikus hangulatban, az időérzékem teljesen elhagyott, csak akkor kapom fel a fejem kíváncsian amikor megszólal. Szabad kézfejemmel letörlöm a könnyeimet és mosolyogva pillantok rá.
- Igen, itt vagyok erőtlenül válaszolok a kérdésére, még vissza kell nyernem a saját hangom. - Tommy még nincs itt, de nemsokára jön ő is. Nemsokára itt less veled. bíztató mosollyal nézek rá. Nm akarom, hogy lássa rajtam mennyire aggódtam, hogy milyen nagyon féltem őt.
- Hogy vagy? nyilván tekintettel a körülményekre. - Hozzak valamit? Egy kis vizet? Bármit! Csak kerned kell és megkapod! mondhatni ugrásra készen állok, hogy ha kér valamit azonnal teljesíteni tudjam a kívánságát.
- Fáj valahol? Hívjak egy nővért? kényelmetlen ez a hülye kórházi szék, főleg úgy, hogy miközben itt ülök, tehetetlennek érzem magam és segíteni akarok neki. Ha csak el nem húzza kezét az enyémből én még mindig fogom erőtlen ujjait. Bárcsak tudnék segíteni neki bármiban, hogy jobban érezze magát.










Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SCfgl

please forgive me - Lita és Eddie SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SF9Bo
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyCsüt. Szept. 21 2023, 11:24
Lita and me
Zavaros, ijesztő, értelmetlen álomból ébredek, és amint a tudatom magához tér, azonnal megérzem a tompa fájdalmat is a homlokom egyik széle felett, amitől az arcom össze is rándul kicsit. Már nem vagyok annyira kába, és nem vagyok annyira összezavarodva, mint korábban, amikor anyámmal az oldalamon ébredtem, így ezúttal azonnal tisztában vagyok vele, hogy mi történt. Emlékszem az autóbalesetre, és pontosan tudom, hogy azóta már túl vagyok egy műtéten, mert az orvosoknak csökkentenie kellett az ütés után keletkezett nyomást a koponyámban. És tudom azt is, hogy a fájdalom csupán azért ilyen tompa, mert kaptam egy szép adag fájdalomcsillapítót, hogy tudjak egy kicsit aludni, és átvészeljem valahogy ezt az egészet. De ennél fogva még nem is vagyok teljesen tiszta, lassúnak, lomhának érzem magam, mintha mélyen a víz alatt lennék... vagy egy lassított némafilmben, hisz az egyedüli zajt a közelben levő gépek monoton pittyegése jelenti.

Lassan nyitogatom ki a szemeimet, és arra számítok, hogy ismét anyámat találom magam mellett... Bár mintha az egyik kusza álmomból rémlene valami arról, hogy arra biztatják, menjen haza, pihenjen le ő is kicsit, igyon egy kávét, mert neki is jót tenne, én meg úgyis aludni fogok még egy ideig. Szóval az talán nem is annyira meglepő, hogy ő nincs itt, de... Lita jelenlétét valahogy meglepőnek találom, és az agyamnak hozzá kell szoknia... Kicsit olyan, mintha még most is álmodnék. Lehet, hogy ez tényleg nem a valóság? Nem tűnik valóságosnak. Vagy mindig ennyire szép volt? Olyan mint egy angyal, a szomorú, aggódó szemeivel, a szőke hajával, amelyen keresztülüt a késő délutáni napfény, ami háta mögött levő ablakon át szökik be. Nem is tudok azonnal megszólalni a látványtól, csak nézem őt hosszú másodpercekig nagy, lapos pislantásokkal.

- Lita? Tényleg itt vagy? - szólalok meg aztán halkán, bizonytalanul. - Tommy? Ő is itt van? - kérdezek rá aztán, és úgy rémlik, mintha korábban is kerestem volna a bátyját, félig még kiütve a gyógyszerektől, de ezúttal azt hiszem, inkább abban reménykedem, hogy egy kicsit még kettesben maradhatok a lánnyal nélküle.

Did I fall asleep? Is this all a dream?
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
please forgive me - Lita és Eddie 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
please forgive me - Lita és Eddie Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
please forgive me - Lita és Eddie 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
Témanyitásplease forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 13:12

I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me
I can't be without you



Tegnap óta vacakul érzem magam, semmihez és senkihez nincs kedvem, minden az égvilágon idegesít. Amiután hazaértem a suliból és megkaptam a fejmosást anyámtól is, bezárkóztam a szobámba, és még Tommy könyörgésére sem nyitottam ajtót. Elszúrtam. Nagyon, nagyon elrontottam mindent, és gyűlölöm magam emiatt. A szemeimet vörösre sírtam a történtek miatt. Szeretném az egész világot hibáztatni, de az igazság az, hogy én vagyok az egyetlen, aki felelős azért ami történt. Meggondolatlan voltam, felelőtlen és és olyan döntések sorozatába kevertem magam, aminek előrelátható volt a következménye. Arra sem voltam hajlandó, hogy kimásszak reggel az ágyból és suliba menjek. Nem érdekel most az iskola, szükségem van arra, hogy békében nyalogathassam a sebeimet. A világ végezetéig nem bújkálhatok a szobámban, de ma még szeretném megtenni, mert nincs elég erőm ahhoz, hogy Eddie szemeibe nézzek. Azt hiszem, hogy a legjobban őt bántottam meg az egészből. Ha tehetném, akkor visszafordítanám az időt és soha nem mennék el abba a bizonyos buliba, ahol minden katasztrófa elindult. Egész délelőtt a szobámban ücsörögtem, Harry Potter maratont néztem, olvastam, kerültem a közösségi oldalakat és bármilyen felületete, ahol pletykákat, híreket lehet olvasni. Jól esett a csend, kicsit elmélyülni a saját gondolataimba és érzéseimbe. Olyan kusza minden most körülöttem. Nem tudom mikor, nem tudom miért és legfőképpen nem tudom hogyan, de Eddie iránti érzéseim napról napra egyre jobban elmélyültek. Nem tudom, hogy miért és hogy ennek egyáltalán lehetett volna jövője vagy sem, de azt hiszem, hogy mostmár nem is fog kiderülni soha. Elvettem annak a lehetőségét, hogy a végére járjunk és kiderítsük az igazat. Teljesen megértem, hogy nem akar látni többé, hogy összezavarodott, hogy csalódást okoztam. Fordított esetben én is azt érzem, hogy hátbaszúrt. Ettől azonban még nem lesz könnyebb megbírkózni a sok sok érzelemmel ami bennem tombol. Idő kell, hogy lecsillapodjanak a hullámok bennem.
Tommy mintha valahogy nem akarná megérteni, hogy ma nem vagok kíváncsi rá, már negydszer csörög a telefonom szűk egy órán belül. Általában azért tisztletben tartja, hogyha magányra vágyom, úgyhogy megfordul a fejemben, hogy talán valami gond történt. Sóhajtva állítom le a Harry Potter és a félvér herceget, hogy visszahívjam, mielőtt idegbajt kapna. Meglehetősen hamar, szinte azonnal válaszol is a hívásomra. Arra azonban amit hallok egyáltalán nem voltam felkészülve. Szinte kipattanok az ágyból, az előbbi érzéseknek már nyoma sincs, helyét átveszi az aggodalom és a félelem.
- Máris indulok csak ennyit vagyok képes kinyögni a szintén kétségbeesett testvéremnek, majd remegő ujakkal nyomom ki a készüléket és mint egy eszelős rohanok a szekrényhez valami ruháért. Eddiet autóbaleset érte és kórházban van. Meg kell műteni. Mi a franc? Hogy történhetett ez meg? Mi van ha ez is az én hibám? Ha miattam volt figyelmetlen? Ki az aki nem képes időben megállni? Miért nem volt egy kicsivel figyelmesebb? Szokásomtól eltérően most nem válogatok a ruháim között, az első melegítő nadrágot, egy sima pólót és felsőt veszem magamra. Elkapom a szekrényről a táskámat és mint egy eszeveszett rohanok végig a házon, a sofőr nevét kiabálva. Az autóban ülve gyorsan megfésülködöm és lófarokba fogom a hajam. Az idő egy örökkévalóságnak tűnik amíg végre leparkolunk a hatalmas kórház parkolójában. Szaladva teszem meg a távolságot a bejáratig, miközben torkomban dobog a szívem. Azt sem tudom pontosan, hogy hova kell menni, a telefonom idegességemben az ágyra dobva felejtettem így nem tudom hívni Tommyt. A recepciónál szerencsére segítőkészek voltak és amint mondtam a nevét már irányítottak is a negfelelő osztályra, a megfelelő kórterembe. Nem tudom, hogy vane nála valaki, de nem érdekel, felőlem az angol király is állhat az ágya mellett, engem nem állíthat meg senki. Az ajtó előtt, mielőtt benyithatnék azért mégis megtorpanok egy pillanatra. Mi van akkor ha nem akar látni? Ha csak rontok a helyzeten azzal, hogy itt vagyok? Ha idege lesz? Vagy elküld? Bármi is történjen nekem látnom kell őt, még ha csak pár másodpercig is. Csendben nyitok be az ajtón, nem tudva, hogy vane más is odabent vele. A látványra nem voltam felkészülve, csak a gépek zaja töri meg a csendet a szobában. Eddie látszólag nyugodtan alszik, egyenletes légzése arról árulkodik, hogy talán minden rendben. Eddig tudtam visszatartani a könnyeimet, ahogy megpillantom összeszorul a szívem, hatalmas gombóc keletkezik a torkomban és nem bírom abbahagyni a csendes sírást. Olyan borzalmas őt így látni. Fájdalmas. Közelebb sétálok az ágyához, óvatosan, csendesen, hogy ne legyek zajos.
Nem érdekel, hogy bárki beléphet a terembe, nem érdekel, ha valaki meglát, közelebb hajolok hozzá és óvatosan puszit nyomok a homlokára. Közelebb húzom a széket az ágy mellé, óvatosan megfogom a kezét és csendben nyeldesve a könnyeimet figyelem őt. Ha kell egész délután itt üldögélek mellette amíg alszik.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SCfgl

please forgive me - Lita és Eddie SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
please forgive me - Lita és Eddie E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
please forgive me - Lita és Eddie SF9Bo
TémanyitásRe: please forgive me - Lita és Eddie
please forgive me - Lita és Eddie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
please forgive me - Lita és Eddie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eddie & Lita
» Eddie & Lita SMS
» Eddie & Lita - first fight
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» Lita & Eddie | late night talk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: