New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

taste that pink venom ~ Joel & Channing
TémanyitásRe: taste that pink venom ~ Joel & Channing
taste that pink venom ~ Joel & Channing EmptySzomb. Május 06 2023, 20:26

Channing & Joel

Szerintem szemét dolog azt mondani, hogy valakinek csak egy példaképe lehet. Mi van akkor, ha én alapból legalább ötöt meg tudnék nevezni, mindet más dolgokért? Senki nem tökéletes, de mindenkiben lehet valamit csodálni, nem? Ha az alapján kellene mondjuk pályát választanom a későbbiekben, hogy ki az, akit legjobban csodálok, akkor én valószínűleg egyszerre akarnék tűzoltó, ügyvéd, tanár, pszichológus, sportoló és rendező is lenni, mert mindegyikben van valami menő. Aztán persze a fizikumom miatt rögtön ki lehetne zárni a tűzoltót, a koncentrálóképességem hiánya miatt a jogászi pályáról is lemondhatnék, tanárnak meg kapásból nem lennék jó, mert ki hallgatna rám egyáltalán? Apa is egész későn döntött úgy, hogy szakmát vált, akkor ha én mondjuk tíz év múlva kitalálom, hogy mással akarok foglalkozni, megtehetem, nem?
Féltem attól, hogy milyen lesz később elhagyni az iskolát és megpróbálni beilleszkedni egy teljesen új környezetbe, de az, hogy egyetemre terveztem menni még nem jelenti azt, hogy mindenkit el kell felejtenem, aki most nagyon fontos nekem. Sőt, szerintem mindegy milyen embereket ismerek meg, amíg Jay, Sky, Kian és még jó pár barátom ott vannak nekem. A ballagásig hátralévő időt meg mondjuk valami sokkal hasznosabbal kellene töltenem. Mint például élvezni, hogy most már nem kell minden alkalommal a hátam mögé néznem, amikor hazaindulok, mert most már én vagyok a végzős és nem azok a srácok, akik annyira szerettek belém kötni. Mást most így hirtelen nem tudnék mondani, mert házit attól ugyanúgy adnak, a biológiát még mindig nem sikerült megértenem és most már valószínűleg nem is sikerül majd. A show kórus hiányozni fog, de ott van a színház, ahonnan már talán Aurora sem akar majd kirúgatni. Mondhatjuk, hogy én csak szeretem irtóra túlgondolni a dolgokat, egészen addig a pontig, amíg már egzisztenciális válságnak lehet őket nevezni. Engem biztosan ez tart életben. Ha megölnek egy karaktert a kedvenc sorozatomban, azon is képes vagyok heteket agonizálni.
Arra véletlenül sem gondoltam, hogy mondjuk ha izgulok a jövő miatt, olyanokat kellene megkérdeznem, akik már tudják milyen az élet gimi után. Ha lehetne, akkor fognám a bátyámat, és mindenhová magammal rángatnám. Még azt is elérném valahogy, hogy velem egy egyetemre járjon, akkor is ha nem is akar egyetemre menni. Valami ilyesmi. Ha nem is iratkozna be, attól még ott ülhetne mellettem minden órámon, nem? Ez egyébként annyira jó ötletnek tűnt, hogy rögtön meg akartam osztani vele, ami miatt elő is húztam a telefonomat, ott a folyosó közepén, hogy ellenőrizzem az ő órarendjét, ami a mentett képeim mellett a családi beszélgetésünkben is ott volt, a biztonság kedvéért. Az eddigihez képest meg kellett hát változtatnom a menetirányomat - pontosan el kellett indulnom a másik irányba. Az túl egyszerű lett volna, ha rácsörgök az ikrekre és megkérdezem hol van pontosan. Arra véletlenül sem számítottam, hogy az iskola falain belül leszek emberrablás áldozata, főleg hogy még mielőtt kiáltásra nyithattam volna a számat még azt is befogták. Menekülési lehetőség híján legszívesebben seggre ültem volna, hátha az váratlanul éri a támadót, de erős kezek fogtak, ezért inkább neki tántorodtam, mintsem a föld felé.
- Jhzsherj! Mhcsntm shmmt. - A számra tapadó kéztől egészen artikulálatlanra sikerültek az egyébként védekező szavak, amelyeket jó pár másodperc szünet követett. A hang annyira ismerős volt, a lábon kihordott szív-infarktus, szívszélütés, és stroke egyszerre viszont túl sok volt, hogy rögtön felismerjem. - Nnhnm? - Most jutott csak eszembe, hogy a fejemet is odafordítva kiszabaduljak a karjai közül, ami így utólag amúgy is túl kényelmesnek tűnt, hogy ennyi ideig neki támaszkodjak, de hát végülis ki figyelt? A folyosón tartózkodó összes diák mellett ugyebár.
- Hát te meg mit keresel itt? - Sokkal lelkesebb arckifejezéssel fordultam felé, hogy a kezeimet széttárva jelezzem neki, hogy azért egy ölelést még megérdemel, mint ahogy kinézhettem, amikor orvul hátba támadott. - A szívbajt hoztad rám, azt hittem idehalok! Komolyan már itt, mondom ITT dobogott a szívem! Szerintem kiugrott a helyéről... - Ökölbe szorított kezemmel finoman megütögettem a mellkasomat, hogy visszarendezzem a bent található szerveket a helyükre.
- Hogyhogy itt? Mikor találkoztunk utoljára? Egyáltalán mit csináltál mostanában, hogy nem találkoztunk? - Nyilván első lépésként mondjuk elballagott. Ez egy elég nagy oka lehetett annak, hogy nem találkoztunk. De ez nem tűnt elégnek ahhoz, hogy ne akarjon néha visszalátogatni, legalább csak azért, hogy minket földi halandókat, akik még a középiskolában szenvedünk, megtiszteljen a társaságával.
Nünneeer taste that pink venom ~ Joel & Channing 3874598021 ¦ 693 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
taste that pink venom ~ Joel & Channing 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc taste that pink venom ~ Joel & Channing 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
Témanyitástaste that pink venom ~ Joel & Channing
taste that pink venom ~ Joel & Channing EmptySzomb. Okt. 15 2022, 13:42

Joel & Channing
A volt iskolám olyan dolog volt számomra, ami a legtöbb sulis élményt őrizte az életemből. Összességében nekem nem adatott meg az egyetem lehetősége, de ezt nem bántam. Nem vagyok olyan okos, mint Tris, a jó jegyeim sokkal sokkal inkább a leleményességemnek volt köszönhető, nem pedig annak, hogy napokat töltöttem volna hosszú és fárasztó tanulással. Összesen a zeneklubot szerettem nagyon, ahova jártam, illetve kifejezetten kedvemre való volt bármi, ami mozgással volt összefüggésben. Ez mondjuk sokkal inkább meghatározott engem, nem véletlenül választottam végül olyan hivatást, ami azzal járt, hogy páran megnézik a seggem. Úgy voltam vele, hogy egy apró szexuális zaklatás belefér abba, hogy normális munkakörülményeim legyenek még akkor is, ha ez így összességében annyira nem hangzott jól, mint ahogy én azt alapjáraton elképzeltem. Na mindegy. Az a lényeg, hogy ez amolyan oszd meg és uralkodj elven működik. A nénik és a lányok nézik a seggem, én nem mondom el Sue-nak és az emberek ennek ellenére fizetnek nekem… Sokat. Mivel még sosem fajult tettlegességig a dolog, szerintem rendben volt ez az egész.
Részben azért is jöttem vissza karriertanácsadásra a suliba, mert bár nem olyan rég volt a ballagásom, ettől függetlenül szívesen mentem, ha hívtak. Nyilvánvalóan az iskolának az a célja, hogy minél több diákot a felsőoktatás felé terelgessen, de ez egy olyan dolog volt, ami nem működött mindenkinél. Vannak emberek, akik csak egyszerű életet akarnak élni, nem pedig hülye tananyagokkal fájdítani egymás fejét, így kerültem én is az orvosok és jogászok közé. Lényegében jó voltam a sportban, de nem vagyok élsportoló és ennek ellenére elmondhatom azt, hogy sikerült karriert csinálnom. Az pedig biztos, hogy az én TikTok fiókom alátámasztja azokat a statisztikákat, amik sosem léteztek és azt állítják, hogy könnyen meg tudom fogni a fiatalokat. Mondjuk abban szinte biztos vagyok, hogy a tanáraim nem nézték meg azt, ahogyan ott rázom a fenekem, mert valószínűleg akkor nem lettek volna ennyire büszkék arra, hogy milyen eredményeket értem el és mennyire ügyesen megálltam a helyem az életben. De ez csak az én teóriám.
Mindenesetre az biztos, hogy talán egy jó alternatívát tudok mutatni azoknak, akik esetleg bizonytalanok azzal kapcsolatban, hogy mennyire élhető a hobbijuk. Még én sem tudtam, hogy pontosan mit fogok mondani nekik, de nem is most volt itt az ideje annak, hogy mindezt átgondoljam. Egyelőre örültem annak is, hogy megcsapott az ismerős, nosztalgikus érzés, ami miatt újra átszeltem a folyosót. Néhány diákot még így is ismertem, emiatt megálltam párral beszélgetni, de a szemeimbe akkor költözött csillogás, mikor az egykori, gimis barátomat megpillantottam. Hátulról, viszont követjük még egymást az Instagramon, ez pedig elegendő volt ahhoz, hogy felismerjem a táskáját. Elnézést kértem a lányoktól, akik leszólítottak és csak ezután indultam el a fiú felé, aki a folyosó elágazásánál állt. Mivel a mosdó nagyából mellettünk volt, én egyszerűen belopakodtam oda, vártam pár másodpercet, majd, amikor váratlannak gondoltam a támadásom kitörtem onnan és a táskájánál fogva rántottam oda magamhoz. Gondolhattam volna, hogy a támadásom során kibújik a hátizsákból, éppen ezért fontam az egyik karomat a válla köré, a másikat pedig a szájára tapasztottam. Gyorsabban tettem mindezt, mint ahogy végig gondoltam.
- Foglak, foglak – kicsit talán nevettem, ami nagyon volt pofátlan, ellenben jól éreztem magam. Csak nem köszönhetek valakit unalmasan, akit nagyon régóta nem láttam – Ezek után nem hagyom, hogy eless.
Nem tettem hozzá, hogy ha meg akar ütni, akkor ne az arcomon tegye, mivel a bátyám jogi vonalon mozog… Belegondolva, hogy az apja is ezt teszi, valószínűleg azzal járnánk a legjobban, ha elfogadná az ajánlatomat arra, hogy gyomrom vághasson, ha akar - még, ha Joel nem is egy ilyen fiú – és az öregeket kihagynánk ebből az egészből. Mondjuk Tris az még csak a középkorúsághoz vezető út felén járhat jelenleg.
- Örülsz nekem mi? – képzelem mennyire, miután valószínűleg a frászt hoztam rá, de legalább mondhattam azt, hogy van nálam gitár, emiatt pedig nem verhet el… Vagy bántalmazhat azzal. Kiengesztelésként amúgy is hajlandó voltam fizetni az ebédjét.
öltözet - 638 - Lauv - Kids are born stars - meglepetés  taste that pink venom ~ Joel & Channing 3874598021  -


But you are the fire, I'm gasoline
You've awoken me, but you're choking me, I was so obsessed, gave you all of me, and now honestly, I got nothing left

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Channing H. Woo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing Y2CnfEx
taste that pink venom ~ Joel & Channing ZIbe6tc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I'm full of problems, love sick
From this bottomless pit, You're the only one shining gold, now I can't stop thinking 'bout you, when I'm sinking alone
★ családi állapot ★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing EsaPJEl
I'm a loser, I'm a lover
I say run, laugh like you've gone mad, time to say goodbye to tears, run, never look back, in my two hands hundred bands
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing JuQWS5l
★ foglalkozás ★ :
táncos, zumba-oktató
★ play by ★ :
Choi Yeonjun
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
taste that pink venom ~ Joel & Channing 7QcfVfL
 
taste that pink venom ~ Joel & Channing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» venom on my tongue || val & bell
» " get hooked on the venom " Aida × Heidi
» do you like the taste of ink?
» Be faithful to your own taste
» Some kinda taste

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: