New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Welcome back, Sweetie
TémanyitásWelcome back, Sweetie
Welcome back, Sweetie EmptyPént. Szept. 23 2022, 21:13
Becses Neved
Szabad

Play by
Finn Wittrock ( Légyszi, légyszi! Ha nagyon nem tetszik akkor még átbeszélhetjük, de azért légyszi. Welcome back, Sweetie 2624752903 )
Születési hely
Amit szeretnél
Kor
30
Lakhely
NYC
Szexuális beállítottság
Heteró
Családi állapot
???
Csoport
Törvényszegők
Történetünk
Ez vagy te:
Úgy tűnsz mintha nagy egód lenne, de ez csak egy álca, amit a munkád miatt öltöttél magadra. A magán életben rendkívül kedves vagy, és elég bizonytalan is, legalábbis voltál. Rendkívül jól olvasott vagy, de ennek ellenére remekül teteted magadat hülyének is, ha az érdekeid ezt kívánják. Határozottnak és céltudatosnak tartod magad, ezzel szemben viszont valakitől mindig vársz egy kis visszacsatolást, még ha ez csak egy aprócska félmosoly is. Nem az a tipikus bűnöző alkat vagy, ennek ellenére nagyon jó vagy ebben….is.

Múltunk:
20 éves voltál mikor először találkoztunk, én meg 15. Jól emlékszem arra a napra. Akkor költöztünk ide, kezdtem el egy új iskolát, és kezdtem el dolgozni egy gyorsétterembe. Olyan egyedül éreztem magamat, aztán egyszerűen csak besétáltál az étterem ajtaján, egy műszakba kerültünk. Eleinte csak barátok lettünk, a legféltettebb titkainkat osztottuk meg egymással, és te megértettél engem, legalább annyira, mint én téged.
Aztán egyszer csak felmondtál, én meg azt hittem, hogy nem is fogjuk többet látni egymást. De nem így lett. Pár héttel később megkerestél, hogy segítsek neked eladni ezt azt, kihasználtad, hogy sok embert érek el a suli miatt. Az üzlet jól ment, mind ketten egyre többet és többet kerestünk. A végén annyira megbíztunk egymásban, hogy szerelembe estünk. Legalábbis én minden kép, hogy Te engem vagy a pénzt szereted jobban, amit neked kerestem, arról fogalmam sincs.
Neked nem csak belőlem kellett egyre több, hanem a bevételből is. Így sodródtunk bele a nagy bizniszbe. Az elektronikai cikkről pártoltunk át a fegyver kereskedelembe és egy aprócska ideig a műkincs kereskedelembe is. De az üzlet azon része csupán addig tartott míg ki nem raktál. A mai napig nem tiszta teljesen előttem ez a dolog. Állítólag az egyik ügyfél javasolta neked, hogy ezt tedd, mielőtt túl nővök rajtad és én teszem meg veled.
Azóta nem láttuk egymást. Egészen addig míg újra megnem kerestél. Nem tudom egészen pontosan, hogy mit szeretnél tőlem. Azt mondod, hogy csak üzletelnél, újra. De én nem hiszek neked, csak még nem sikerült kiderítenem a valódi szándékaidat. De ígérem neked, hamarosan rá fogok jönni!
( Remélem sikerült jól összefoglalnom a közös múltunkat, azért érdemes lehet elolvasni az előtörténetemet. Nem szeretnélek lekorlátozni, azt szeretném ha egy maximálisan önálló karakter lennél, ezért nem is beszéltem a múltadról. Szabad kezet kapsz! Ugyanúgy ahogy a jeleneddel kapcsolatban is.  De! Azért szeretném, hogy az elején egyeztessünk, ígérem nem fogok mindenbe belekötni.  Very Happy  Remélem hamarosan találkozhatunk Welcome back, Sweetie 2451935670 )

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lilly Dodd
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Welcome back, Sweetie Tumblr_inline_pk10xgFLKA1tyemz4_250
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
The Eternal Flame
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Welcome back, Sweetie Tumblr_obtyqfLYUu1rlnjw2o1_1280
★ idézet ★ :
A remény olyan, mint a vér. Amíg áramlik az ereidben, addig élsz.
★ foglalkozás ★ :
Műkincs kereskedő
★ play by ★ :
Madison Pettis
★ szükségem van rád ★ :
Welcome Back Sweetie
Welcome back, Sweetie 23b9e9015f89144e035ba14fc54746371b54b986
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Welcome back, Sweetie Haunted-picture-ghostly-gallery
TémanyitásRe: Welcome back, Sweetie
Welcome back, Sweetie EmptyPént. Feb. 03 2023, 23:33
Nagyon várom még mindig! Welcome back, Sweetie 2624752903 Welcome back, Sweetie 2451935670
mind álarcot viselünk
Lilly Dodd
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Welcome back, Sweetie Tumblr_inline_pk10xgFLKA1tyemz4_250
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
The Eternal Flame
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Welcome back, Sweetie Tumblr_obtyqfLYUu1rlnjw2o1_1280
★ idézet ★ :
A remény olyan, mint a vér. Amíg áramlik az ereidben, addig élsz.
★ foglalkozás ★ :
Műkincs kereskedő
★ play by ★ :
Madison Pettis
★ szükségem van rád ★ :
Welcome Back Sweetie
Welcome back, Sweetie 23b9e9015f89144e035ba14fc54746371b54b986
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Welcome back, Sweetie Haunted-picture-ghostly-gallery
 
Welcome back, Sweetie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Back to school ~
» back of the bus | leslie & ray
» back to the beginning
» Lyn & Ben - Welcome Back Honey
» The Fox is coming back

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: