New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tessa Sharp
tollából
Ma 09:21-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

penthouse floor ; Felix & Rosie
TémanyitásRe: penthouse floor ; Felix & Rosie
penthouse floor ; Felix & Rosie EmptySzomb. Feb. 10 2024, 16:58

Felix & Rosie

Nem esett nehezemre otthonosan érezni magamat egy olyan helyen, ahol az ott lakók végtelen éretten és nyitottan voltak képesek kezelni. Sok mindent lehet mondani Danra és Jaere - és biztos vagyok benne, hogy akik irigyek voltak mindarra, ami ezeknek a férfiaknak megadatott, azok rendszeresen beszéltek is róla -, de azt nem, hogy ne neveltek volna beléjük valamiféle illemet és odafigyelést, amitől az ember rögtön komfortosan tudta érezni magát a társaságukban. Egyikükében talán kicsit jobban is - anélkül, hogy túlságosan belebocsátkoznék a részletekbe. Megpróbáltam nem túl sokat gondolkodni azon, hogy mi is ez pontosan közöttünk Dannal és hogy mit kellene mondanom másoknak a kapcsolatunkról. Ami azt illeti, sokkal könnyebbnek tűnt megfogadni Cassie tanácsát és elengedni ezeket a nyomasztó gondolatokat. Azok után, hogy számíthattam Danra és az öccsére, amikor előkerült Zai... Azt hiszem biztosság váltam abban, hogy én mit érzek és mit szeretnék érezni, amikor megpillantom a férfit, akinek önmagában a telefonbeszélgetéseibe is lenyűgöző volt belehallgatni, még ha olyan nyelven is intézte őket, amelyeken én nem beszéltem. Az én koromban valószínűleg butaságnak hatna arról áradozni, hogy Dan mennyire jóképű, de butaság lenne figyelmen kívül hagyni, hogy valószínűleg az emberek több, mint nyolcvan százalékának megdobban a szíve attól, ha meglátják őt. Ettől függetlenül még mindig azt gondolom, hogy az intelligenciája épp ugyanúgy képes megfogni az embert, mint a kinézete - ha nem még jobban.  
Nem feltétlenül tartom magamat annak az embernek, aki képes megoldani mások problémáit, pusztán azért, mert mindenki más tapasztalatokkal rendelkezik és más élethelyzetekben találja magát. Nyilván vannak olyan események, amelyeket a lakosság nagy százaléka ugyanúgy átél, de ha nagyon különböző társadalmi csoportokból kerül össze két ember, mondhatni megvannak olyan szakadékok az élményeik között, amelyek bizonyos szempontból áthatolhatatlanok. A munkám során is nagyon sokféle, különböző emberrel találkoztam már és azt hiszem rájöttem arra, hogy mi hiányzik sokakból ahhoz, hogy együtt tudjanak élni másokkal. Elvégre Dan könnyedén lenézhetne engem, én pedig kérdés nélkül lehetnék féltékeny azokra a lehetőségekre, amelyeket neki a családi háttere biztosított. De mégis, amikor valaki a felszínen felfedezhető tények mögé néz, meglátja az embert is, aki ugyanolyan problémákkal küzd, mint én, vagy a harmadik ember az utcán. Empátiával és némi érzelmi intelligenciával úgy gondolom mindenki jól járna.
Nyilván egy teljesen ismeretlennek szemben, aki Danék lakásába érkezett különösebben nem értem volna semmit azzal, hogy empatikus vagyok, vagy hogy milyen szinten állok az érzelmi intelligenciámat tekintve, de talán jelentett valamit abban a nyitottságban, amivel Dan világát tudtam fogadni. Mert ő is ugyanilyen nyitott volt rám és az én életemre. Az ajtóban álló srác pedig pontosan ugyanolyan kellemes csalódásnak számított - már ha maradt még egyáltalán bármilyen előítéletem Dan világával kapcsolatban -, mint minden, amit a párom mellett tapasztaltam.
- Ó, Braylen sosem tagadta, hogy barátok vagytok. Bocsánat, legjobb barátok - jelentettem ki nevetve, amikor kezet fogtunk. - De a lovardába sosem kísérted el őt, igaz? - Akkor találkoznunk kellett volna, de nem emlékszem a fiú arcára. Másrészt, ha számításba vesszük, hogy milyen pletykák és feltételezések keringtek Braylennel kapcsolatban a lovardában, akkor érthető lett volna miért nem láttunk vele korábban soha senkit. Már Dan is újdonság volt.
- Ó... Dan-é - felelem enyhe zavarral, ami miatt most a fülem mögé tűrök néhány sötét tincset. - De nem hirdetjük annyira másoknak... - Óvatos pillantást vetettem a fiúra, aki Braylen kortársaként az öcsémnél is közel tíz évvel fiatalabb lehetett. Nem volt törvényszerű, hogy attól kelljen tartanom, hogy Felix világgá kürtöli majd, amit tőlem megtudott, szimplán csak nem szerettem volna, ha bárki kritizálja miattam Dant.
Segített a zavaromon a tény, hogy a fiú nagyon is komfortosan érezte itt magát, ezért én magam is követtem a lakás belseje felé, hátha megkínálhatom valamivel, mint az egyetlen itt tartózkodó. - Nem, ami azt illeti még nem. - Mosolyogva vettem tudomásul a figyelmességét, ami nem volt jellemző sok korabeli fiatalra. - Nem mesélte, hogy szórakozni mentek majd, de ez jól hangzik. - Nyilván nekik. Én jó ideje nem voltam már ennek a híve. - Nagyon figyelmes vagy, biztosan értékelni fogja Dan is. - Megálltam valahol a konyha és nappali között, ahonnan az előbbi helyiség felé intettem. - Megkínálhatlak valamivel? Bármilyen itallal... - Még én magam sem voltam benne biztos, hogy mit taláálok a hűtőben a tegnap este megkezdett boron és a kávéba szánt laktózmentes tejvariációkon kívül, de tudtam, hogy mennyire feleszerelt ez a lakás, ezért mertem házigazdaként viselkedni.
- Na és mióta ismeritek egymást Braylennel? - Tettem fel mosolyogva a kérdést, amire valójában nagyon is érdekelt a válasz, még ha nem is akartam kihúzni belőle olyan dolgokat, amelyekkel kapcsolatban mi a lovardában csak találgatásokba tudtunk bonyolódni. Nem lett volna helyes tőlem, ha így akarom megismerni azokat a családi problémákat, amelyekről még Dan sem feltétlenül mesélt nekem nyíltan. Túlságosan tiszteltem őt ahhoz, hogy ezt tegyem vele. Felix és én pedig biztosan találunk más témát, amíg Dan és Braylen haza nem érnek a kutyasétáltatásból.

789 | outfit | ×


Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
penthouse floor ; Felix & Rosie 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
TémanyitásRe: penthouse floor ; Felix & Rosie
penthouse floor ; Felix & Rosie EmptySzomb. Nov. 19 2022, 09:59
Rosalie & Felix
Nem igazán szerettem azt a társaságot, ami feszültséget keltett bennem. Braylen és a nagybátyjai ilyenek voltak. Jamie és az én viszonyom elkerülhetetlenül jónak kellett, hogy legyen, mivel mi ketten együtt dolgoztunk. Mind a kettőnk számára fontos volt az, hogy megtaláljuk a közös hangot, mivel talán a jövőben is munkatársak maradunk, de most is határozottan fontos volt az, hogy gond nélkül együtt tudjunk dolgozni. Bár még a közelében sem jártam annak, hogy orvos legyek, azért komolyan vettem a rám osztott feladatokat. Annak ellenére is, hogy sokszor csak megfigyelőként voltam ott egyes terepeken és kimerült abban, amit csináltam, hogy megpróbáltam egy kicsit szebbé tenni a betegek utolsó napjait. Úgy gondoltam, hogy talán szertelen és bolondos vagyok, de ettől függetlenül tudom, hogy a világ legnagyobb felelőssége szakad majd a nyakamba. Egy beteg ember nem kaphat bármilyen ellátást. Maga a tény, hogy megsérült, vagy beteggé vált már elegendő volt ahhoz, hogy a legjobbat akarjam kihozni magamból, mert nekem ennyivel kevesebb problémám volt az életben. Aki nem tudja félretenni a saját kínját, az talán nem is való orvosnak.
Dan az már más eset volt. Kedves férfinek tűnt, ugyanakkor Braylen elmesélése és a love-hate relationship ami közöttük volt, már bennem is szült némi tartást iránta. Nem beszélve arról, hogy féltékeny voltam a magasságára és a jóképűségére, mivel olyan fából faragtak, aki szereti, ha megnézik. Amikor ketten tartózkodunk egy teremben, akkor viselhetek bármit, soha nem vagyok elég díszes a másik számára. Ez arra emlékeztet, amit átéltem a bátyám miatt. Sokan jó kapásnak tartottam, de annak az egy nőnek sosem tudtam felkelteni a figyelmét, akinek igazán szerettem volna.
Az, hogy Braylen képes volt a nagybátyja lakására rendelni, nem kicsit volt számomra furcsa. Fogalmam sincs, hogy mit fogunk itt csinálni, de arra számítottam, hogy ő pontosan tudja majd, hogy merre lesz az arra, mivel külön megkért, hogy hozzak neki fekete ruhákat is. Gondolom valami disznólkodásra szánta rá magát, ami nekem kicsit sem volt ellenemre, de ettől függetlenül a kocsiban kerek öt percet töltöttem el azzal, hogy a jófiús mosolyomat gyakoroltam. Mivel nem voltam benne biztos, hogy Jamie dolgozik-e vagy otthon tartózkodik – nem vagyok én a kukkolója, hogy ilyeneket tudjak – elő kellett adnom az áldozati bárányt, akit a legjobb barátja belevisz a rosszba, de amúgy nem inna, nem tervez részegen az asztalra mászni, és még véletlenül se akar kurvázni egy jót a nap végén. Valószínűleg nem lenne jó fénnyel a karrieremre az, ha kiderülne rólam, hogy milyen nők járnak fel hozzám, de ennek ellenére szerintem elég menő volt, hogy van egy saját bejárású prostituáltam, aki csak velem foglalkozik.
Ez a bizonyos mosoly, amit gyakorlatilag az első öt perc leforgása alatt teljesen tökéletesre fejlesztettem, pontosan akkor fagyott le az arcomról, mikor egy nőt láttam meg egy határozottan kan katlan ajtajában. Egy nagymellű nőt. Szentségelhetek magamban bármennyit, szerethetem és Rachelt életem végéig, attól még egy nagymellű nő, az kérem szépen egy nagymellű nő marad. Éreztem, ahogyan lassan elkerekednek a szemeim, én pedig kényszeredetten figyeltem az arcát, miközben az enyémen a méltán híres jófiús mosolyom hirtelen fájdalmassá változott.
- Értem, értem… Hellóka – miután legyűrtem a kezdeti meglepetésemet, hirtelen az jutott eszembe, hogy még sosem csináltam nálam jóval idősebb nővel. Ettől függetlenül tisztában voltam vele, hogy a ház egyik urának asszonykájával állhatok szemben, és az alvó oroszlánt semmiképpen sem piszkáltam volna. Viszont hirtelen váltottam talán túl társalkodó hangnemre, ami furcsa lehet a számára, de mindegy. Nem egy hölgyet jöttem meghódítani a bájaimmal.
- Rendben – miután beléptem, nem hátráltam ki azonnal az aurájából, először a kezemet nyújtottam neki – Felix vagyok. Akkor is Braylen legjobb barátja, ha ennek az ellenkezőjét állítja.
Képtelen voltam feldolgozni, hogy összesen egy évre húztam el a belemet a városból, erre máris felszedett helyettem valami szőke ribancot. Bár mindig is ezekre bukott, és állítása szerint még mindig én vagyok a kedvence, szóval hajlandó voltam megbocsátani ezt a kis félrelépést neki.
- Hasonlóképp, Rosalie – ha fiatalabb lenne, akkor tuti bepróbálkoznék valami undorító kézcsók hülyeséggel, de nem akartam jobban rázni a pofonfát. A szüleim amúgy is arra tanítottak, hogy legyek udvarias a nőkkel – Melyikük párja, ha szabad kérdeznem?
Nem voltam gyerek, emiatt a kíváncsiságom felülkerekedett rajtam, miközben kiszolgáltam magam egy papuccsal és a kezemben tartott papírszatyorral a nappali felé indultam el. Voltam már itt nem egyszer, hála Braynek, aki valamiért sportot űzött abból mostanában, hogy a nagybátyja nyakára rángat engem is.
- Ettek már a fiúk valamit? – talán degradáló volt, hogy Danra így hivatkoztam, de Brayt nem szívesen hívtam volna úrnak, meg amúgy sem hallotta – Úgy tudom, hogy Braylen szívesen szórakozna velem a mai este folyamán, és nem szívesen engedném el üres gyomorral. Akkor pedig már illik gondolni mindenkire, ha vendégségbe jövök.
meg tetszett lepni  penthouse floor ; Felix & Rosie 1842050612    ♔ fancy bitch stuff ♔ 758 szó


I wanted to get rid of everything but
I remember the first time I started climbing here, I cried a lot, alone, facing the wall, You suffered with me too, you  came to know my pain, I know what it feels like. I’ll make sure you don’t feel that pain

Rosalie A. Silvera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Felix S. Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie AT0Itwf
penthouse floor ; Felix & Rosie JQRCe1S
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, U just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
♫ :
You taste likecigarettes I hit it every chance I get, girl, you got me dripping sweat, You pull me back every time I quit
★ családi állapot ★ :
married, since: '21. 07. 13.

penthouse floor ; Felix & Rosie XDAz6vM
I love it when we misbehave
They say that we got issues, but girl, that's why I'm with you, And we only break up, just so we can make up, and I can hear you call my name
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie Ergj50b
★ idézet ★ :
“We’re the only two unfortunate souls left here, aren’t we? If you don’t have useless conversations with me, then who will you have them with?”
- Lan Wangji
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Min Jae
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie WOKOyso
Témanyitáspenthouse floor ; Felix & Rosie
penthouse floor ; Felix & Rosie EmptyVas. Szept. 11 2022, 23:44

Felix & Rosie

Nehezen tudtam volna egy szóval megfogalmazni és leírni azt a kapcsolatot, ami Dan és közöttem van. Ha teljesen őszinte vagyok, azt hiszem ez egyébként is lehetetlen küldetés lett volna. Nem azért, mert olyan bonyodalmas, vagy átláthatatlan lett volna a kapcsolatunk. Valójában minden elég egyértelmű volt. A vonzalom közöttünk, az, hogy lenyűgözött az intelligenciájával, a kiállásával, a humorával és azzal, hogy érezni véltem benne valamiféle ösztönösséget minden helyzetben, amikor cselekednie kellett. Nem akartam szerelmes tinilánynak érezni magamat a közelében, de titkolni sem tudtam volna, hogy mennyire levett a lábamról. Könnyedén tudtam neki igent mondani, amikor megkérdezte ráérnék-e találkozni vele, amikor áthívott magához, vagy amikor ő akart meglátogatni. Nem akartam túlgondolni ezt az egészet. Megtanultam már, hogy ha görcsösen próbálok ragaszkodni valamihez, az annál inkább kicsúszik a kezeim közül. Ha soha nem tanulom meg, hogy bizonyos dolgokat el kell engedni, annál inkább fáj minden alkalom, amikor elveszítek valamit - vagy valakit.
Azt is tudtam, hogy érezhetek akárhogyan, fel kell készülnöm arra, hogy lehet egy pont Dan életében, amikor rájön - és velem is tudatja -, hogy nem vagyunk egy szinten ahhoz, hogy a kapcsolatunkat tovább emeljük, akármilyen szint is lenne a következő. Talán a nyilvánosság lett volna a legközelebbi lépcső, aminek így is a peremén egyensúlyoztunk. Elvégre voltak olyan emberek, akik már tudták, hogy mi van közöttünk és mi magunk is komfortosan mozogtunk ezek között az emberek között. Ott volt Dan öccse és unokaöccse, vagy éppenséggel Cassidy, aki a legjobb barátnőm - és aki talán többet tud a kapcsolatomról, mint azt Dan maga gondolná. Mondhatjuk, hogy ez olyan csajos dolog. Elvégre én magam is tudtam, hogy Cassie milyen gondolatokkal ment neki annak a kibontakozó kapcsolatnak, ami közötte és Dan ügyvéd barátja között alakult ki.
Hajlamos vagyok arra, hogy szentimentális legyek és önmérséklő, a magamé elé helyezve mások boldogságát. Mégis talán kissé önző módon nem akartam belehajszolni magamat olyan gondolatokba, amelyek elronthatták volna a Dannal való kapcsolatomat. A közöttünk lévő legbonyolultabb dolognak épp ezért csak azt voltam hajlandó tartani, hogy hogyan békítjük meg a férfi unokaöccsét a ténnyel, hogy ő és én már korábbról ismerjük egymást. Dan öccsét csak azért nem keverem bele ebbe a témába, mert ő kezdettől fogva higgadtan kezelte, hogy a bátyja nem egy társadalmi rangban hozzájuk közelebb álló nővel tölti az idejét. Persze az is lehet, hogy ez ilyen formában csak engem foglalkoztatott ennyire és egyedül én tartottam attól, hogy a szerelmemnek baja és hátránya származhat abból, hogy én az vagyok, aki.
A helyzet az, hogy csak azért értem rá ennyire ilyeneken gondolkodni, mert egyedül voltam a Seo testvérek lakásán, elhagyni azt pedig csak később terveztem, Dannal közösen. Meg tudtam volna szokni azt a fajta biztonságot, amit ez a párkapcsolat nyújtott nekem, még ha ennyi idősen nem is hajszoltam fejvesztve a saját családot és gyerekeket. A gondolataimból a csengő egész lakást átjáró hangja zökkentett ki.
Nem tudtam róla, hogy vendéget vártunk volna, ugyanakkor nem is az én lakásomról volt szó, tehát legalább három embert kereshettek most éppen az aj túloldaláról, akik közül egy sem én lettem volna. Az is megfordult a fejemben, hogy Dan és Braylen érkeztek vissza a kutyasétáltatásból és azért szólalt meg a csengő, mert elfelejtettek kulcsot vinni, végül mégsem velük találtam szemközt magamat, amikor ajtót nyitottam.
- Szia! - Szélesebbre tártam az ajtót, még ha nem is volt konkrét fogalmam arról, hogy kivel elegyedem éppen szóba. - Dant, vagy Braylent keresed, igaz? Éppen kutyát sétáltatnak, de hamarosan hazaérnek. - Vagy talán ezzel ő már mind tisztában is volt és nem vár tőlem magyarázatot.
- Gyere csak be... - félre álltam az ajtóból, hogy megtehesse, amire kértem, s csak azután nyújtottam felé a kezemet, hogy már mindketten a lakáson belül tartózkodtunk. - Rosalie vagyok, nagyon örülök. - Még ha váratlanul is ért ez a szituáció, nem tehettem meg, hogy homokba dugom a fejemet és nem foglalkozom vele. Ez is pontosan egyike volt azoknak a szituációknak, amelyek miatt pengeélen táncolt, hogy kik előtt vállaljuk fel a kapcsolatunkat Dannal és kik előtt nem.

648 | outfit | ×


Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·

Felix S. Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
penthouse floor ; Felix & Rosie 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
penthouse floor ; Felix & Rosie F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
TémanyitásRe: penthouse floor ; Felix & Rosie
penthouse floor ; Felix & Rosie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
penthouse floor ; Felix & Rosie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lying on the floor is all I wanna do so thank you // Ryn & Dusty
»  Rainbow Room. 65th Floor. New York - Flor & Ben
» Felix S. Han
» we're so different | Ellie & Felix
» Felix&Nikoletta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: