New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Adaline Kavinsky
TémanyitásAdaline Kavinsky
Adaline Kavinsky EmptyCsüt. Jún. 30 2022, 09:54
AdalineKavinsky
Az ember első főnökei a szülei, a nagyszülei, akik mindig a legjobbat várják az embertől.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Adaline Kavinsky
Becenév
Ada, Alina, Sky
Születési hely
Alexandria, Virginia
Születési idõ
1992.07.04
Kor
30
Lakhely
Manhattan - Greenwich Village
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
NYU, College of Arts and Science | Pszichológia
Rendőr Akadémia
FBI Akadémia
Foglalkozás
Profilozó, New York-i Kirendelt Viselkedéselemző Egység
Munkahely
FBI
Hobbi
Olvasás, görkorcsolyázás és minél több polaroid képet készíteni a szeretteiről

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
Hm, már miért is kellene bemutatnom magam? Ez most itt egy állás interjú? Ja, hogy nem... Hát lenne mit mondanom, de nem fogok. Hogy miért? Mert semmi közöd hozzá... Vannak dolgok amik csak rám tartoznak, látod, már is a rovásomra írhatod, hogy bizalmatlan vagyok idegenekkel szemben, munkahelyi ártalom... Bár mindenkit megillet az ártatlanság vélelme mindaddig még ki nem derül róla az ellenkezője, szabálytisztelő, na haladunk, makacs, végtelenül önfejű, hm türelmetlen, ez csak pár jelzője azoknak amiket nyugodtan mondhatsz rám kívülállóként is, hisz már az első pár mondatból kiolvasható. Igen, okos vagyok, jól látod. És e mellett hatalmas szívem is van, de csak bizonyos embereket engedek be, bizony, megválogatom, törték már darabokra, sokáig tartott összeszednem és elhitetnem magammal, hogy nem az én hibám volt... Azokért viszont akik átléphetik a kapuját, azokért foggal / körömmel harcolok, még akkor is ha én húzom a rövidebbet....
És ez elő is fordulhat könnyen, mivel verem a százhatvannyolc centi alsó határát, de azt kitartóan hosszú évek óta, testalkatom vékony, hosszú szőkésbarna hajam remekül keretezi, olykor eléggé megfáradt arcom, vannak hosszú éjszakáim, sűrűn álmoskás zöld szemeim alatt lassan több lesz a karika, mint amit elbír a púder... Talán szabadságra kellene mennem....

Avataron:
Claire Estabrook

Múlt
Lássuk csak, hol is kezdjem... Az elején mi? Én maradnék az őskornál... Nem, nem a  barlangrajzosnál, hanem amikor az őseim ideszöktek a jó öreg Oroszországból... Nagyapám és a családja, szépen, csendben, fű alatt beették magukat Amerika lágy földjeibe, hogy mennyire? Az öreg egészen a kongresszusig ment, ugye? Az már szép... Főleg egy bevándorlótól, de hát a nagy Amerikai álom ugyebár... Három fia született, látom tudsz számolni, igen, édesapám és még két testvére, a bácsikáim. Az öreg sosem tudta kiadni a kezéből az irányítást, ezt később nagyon is meg fogod érteni, csak lassan, el fogunk jutni addig is, egy kis türelem...
Szülői nyomásra lett apám tartalékos katona, bár nem hiszem, hogy valaha is akkora katasztrófa történne, hogy még Őt is behívnák... Mit kezdenének egy büntető jogásszal?
Anya ápolónő, egy félresikerült tárgyalás után találkoztak, valakinek nem tetszhetett kimondottan az ítélet ha bele eresztett apába egy golyót, bár szerencsére átment és nem is ért létfontosságú szerveket, kórházba került, ahol megismerte az én csupamosoly édesanyámat, szerelem, szerelem, vagy mi, fogjuk rá, vonzalom, az találóbb.
Hamar összeházasodtak, mielőtt az öreg még ebbe is kezdene beleszólni, majd megszületett a bátyám és két év múlva ez a zöld szemű hercegnő is. Nagy öröm, boldogság, főleg, hogy már meg volt írva előre nagy könyvben az életünk, épp még csak ki nem adta az unokáim és én címen, vagy valami hasonló, édesbédes szemét elnevezéssel.
Azt hitte, hogy mindenbe bele tud szólni, hogy miként neveljenek, hogy hova járhatunk, mibe öltözhetünk, szóval tényleg mindent, de Derek lett az élsportoló és én a könyvmoly, már ez is bökte a csőrét, hát még az, hogy én is a bátyámhoz hasonlóan elég fiúsan viselkedtem, összefogott haj, laza göncök, semmi smink, hát ezt végképp nem vette be a gyomra, és már akkor próbált minket megváltoztatni, Dereket ösztönözni a tanulásra, hogy átvegye a helyét, engem meg, hogy öltözzek már rendesen, legalább a csini pofimból meg tudnék élni, kösz öreg...
A szüleinknek elege lett és eltiltotta tőlünk, és amint már nem volt kényszer jobban érdekelt, hogy kicsit csinosabb lehessek, na ne essünk át a ló túloldalára, nem akartam a buta, menő csajok közé kerülni, csak simán untam az öcsköst...
Majdnem azt hitték, hogy új diák jött, viccelek, megismertek csak nem értették és nem is kell, ezt elég ha én döntöm el, nem mások. Persze e miatt többen is felfigyeltek rám, ami nem mindig jó választás, ennek következménye volt az az este is, amikor négy idősebb srác hazafelé egy házibuliból elkapott az utcán, pedig én futottam, ahogy bírtam, de gyorsabbak és erősebbek voltak, leterítettek, kiabáltam, ütöttem, rúgtam, haraptam, szerencsémre egy ott lakó kihívta a rendőröket, így karcolásokkal megúsztam, ők már nem voltak ennyire szerencsések, ugyanis amikor felmentették őket a bátyám önként akart igazságot szolgáltatni és alaposan elverte őket a parkolóba, mindezt úgy, hogy katonaság volt az álma, volt mit sikálni, hogy ne kerüljön bele az aktájába. Ma már SWAT - os a lelkem, büszke vagyok arra a nagy seggfejre, hogy a testvérem.
Sokáig akartam bujkálni és félni, hogy mi lesz ha ismét elkap valaki, majd úgy döntöttem elég volt! Elég a rettegésből, a depresszióból, a félelemből! Meg akarom tanulni megvédeni magam...
Szenvedélyemmé vált a küzdősportok világa, bár így is a pszichológiai egyetem mellett döntöttem, meg akartam ismerni az embereket, hogy mi motiválja, mi mozgatja, a testbeszédük, minden rezdülésük, tudni akartam, megérteni mindazt ami körülvesz.
Megérteni azt, hogy a szüleim miért váltak el amikor tinédzser voltam, de persze, tudom, az öreg miatt, mert anya megunta, hogy mindenbe beleszól, hogy mindig Ő a rossz és bármit csinál szar anya és ember.
A harcművészetek és a vágy, hogy meg tudjam védeni magam és a szeretteim vitt végül a rendőri pályára, a kiképzés kemény volt, sokszor aláztak meg mert pici vagyok, törékeny és főleg nő, de még így is ezerszer inkább az, mint egy íróasztal mögött ülni egész nap és papírokat töltögetni. Sokat gondolkodtam, hogy, hogy érhetne össze a két szenvedélyem, még végül ráakadtam az FBI Quantico - i akadémiájára, hát jelentkeztem, mondanám, hogy volt idő, amikor megbántam a döntésem, és akkor egy cseppet sem hazudnék, a rendőrakadémia ehhez képest egy babazsúr, hat különböző ízű tortával, ahol még jól is érzed magad. Fájt, sokszor és sokat, de én voltam a legbüszkébb, hogy sikerült, legyőztem a szörnyet, mindannyian új emberként tértünk onnan ki. New Yorkban üresedett meg egy hely a Viselkedéselemző Egységnél, és én voltam az aki bekerülhetett oda. Anya sokszori kérlelésre odaköltözött hozzám, így már én sem vagyok egyedül, sőt mire hazaértem a kiképzésről egy kutyám is lett, úgy érzem anya magányos volt nélkülem...
Ez az én történetem, az, ahogyan sikeresen keresztülhúztam az öreg Kavinsky minden számítását, amit csak egy cuki pofiban látott, ahogy Derek is inkább maradt azon a területen ami Őt érdekelte, mintsem, hogy beadja a derekát a nagyapánknak. A szüleink estek áldozatul, túl közel voltak a tűzhöz, hogy megvédjenek minket... Talán így volt a jó... Talán nem...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline Kavinsky 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Adaline Kavinsky
Adaline Kavinsky EmptyCsüt. Jún. 30 2022, 23:59
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Adaline!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Érdekes, hogy a kisebb nagyobb események, részletek, néha milyen nagy befolyással lehetnek az életünkre. A nagyszüleid bevándorlók voltak, és mint tudjuk, idegenként egy országban nem éppen egyszerűek a hétköznapok. Talán emiatt volt, hogy a nagyapád ekkora nyomást gyakorolt rád és a bátyádra, és bár közel sem úgy alakultak a dolgok, ahogy ő azt elképzelte, de valószínűleg így is hatással volt arra, hogy kivé váltál.

Szomorú, hogy épp mikor már kezdted volna nőnek érezni magad, és ezt megmutatni a világnak, néhány idióta miatt, akik bántani akartak, ismét begubóztál egy időre. De szerencsére nem esett nagyobb bajod, és az egész szituációból megerősödve kerültél ki utólag. Mostanra egy nagyon magabiztos nő lettél, aki tudja mit szeretne elérni, és nagyjából már el is érte, hisz nem kevés küzdelem és tanulás árán megszerezted az álommelót, amiben minden számodra fontos téren lehetőséged van bizonyítani a rátermettségedet. Büszke lehetsz nem csak a bátyádra, hanem magadra is. Amit a jellemzésnél megfogalmaztál, az süt a történetedből is, hogy egy makacs, de kedves lány vagy, aki képes volt átugrani a saját akadályait, é kinek mi a szívén, az a száján. Adaline Kavinsky 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline Kavinsky Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Adaline Kavinsky 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Adaline Kavinsky 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Adaline Kavinsky 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Adaline Kavinsky 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Adaline Kavinsky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adaline Kavinsky
» Adaline Koroleva
» Oops... we did it again | Zachary & Adaline
» Nicole Adaline Lester
»  Saving the Little Seal | Kieran & Adaline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: