New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

I prefer expensive news / Jesus & Loz
TémanyitásRe: I prefer expensive news / Jesus & Loz
I prefer expensive news / Jesus & Loz EmptySzomb. Jan. 28 2023, 22:28

Jesus & Carlos
- It takes a strong young man to survive out here -
Bizonyos életkor után az ember fel van készülve a meglepetésekre. Nem arra gondolok, hogy holnap megszállnak minket a földönkívüliek, vagy visszatérnek a dinoszauruszok, mert valaki felelőtlenül kiengedi őket az igazi Jurassic Parkból. Inkább arra, hogy sokszor azt hisszük akármennyire ismerjük a hozzánk közel állókat, mégis meg tudnak lepni. Amivel egyébként semmi gond nincs, amíg megoldható problémáról van szó. Szerintem képmutató, aki első adandó alkalommal hátat fordít a barátainak és elhisz olyan vádakat is, amit senki nem bizonyított. Emberek vagyunk, nem pedig szentek és köztudott, hogy mindenki követ el hibákat. Néha olyan döntéseket hozunk, amelyekkel más nem ért egyet. Nem lehetünk csak jók vagy rosszak, elvégre a körülmények határozzák meg a tetteinket, és vannak akik szerencsésebbek ebből a szempontból, másoknak meg okoskodnia kell, hogy a felszínen maradjon.
Lehet, hogy volt első benyomásom és néhány gondolatom, amikor megláttam a betört orrú és csupa vér Jesust, de nem az volt a második dolog, ami megfordult a fejemben, hogy az arcába csapjam az ajtót. Ha valaki olyannal is van dolga a haveromnak, aki az én arcomat is megjegyzi amiért segítettem neki, nem gondolom, hogy akkora hal lennék a hálóban, akiért megéri testi sértést elkövetni. Mindig is inkább az a fajta ember voltam, aki csendben intézi a saját dolgát és nem lép rá olyanok lábára, akikkel nem éri meg szórakozni.
- Ezek szerint nem a kocsmában találkoztál valakivel... - Egész más azért verekedésbe keveredni, mert ellenkező sportcsapatoknak szurkolunk, akivel épp egyszerre tartózkodunk egy bárban. Ha ez történt volna, valószínűleg Jesus is jóval kedélyesebben mesélne nekem az egészről.  Nem terveztem téves következtetéseket levonni és persze nem volt különösebb jogom válaszokat várni tőle, mégis úgy éreztem csak akkor tudok neki segíteni, ha mond valamit. Bármit, a történtekkel kapcsolatban.
- Ha már életmentésről van szó. Szerintem hívnunk kellene neked egy mentőt... - Mind láttunk már olyan akciófilmet, amiben a főszereplő azt is túléli, ha kidobják a hetedikről, de azért mire legalább annyira felnő az ember, mint én vagy Jesus, rájön, hogy nem vagyunk halhatatlanok, sem szuperhősök. - Szólj, ha kell erősebb, az is van. - Nem is kérdés. Lehet, hogy már első körben is inkább azt kellett volna ajánlanom neki. Hogy nézne ki egy bartender lakása, ha nem lenne otthon valami rövidital?
- Nem, pizsipartin van egy barátnőjénél. Nem kell érte mennem és nem is hozza haza senki. - Legalábbis nem örülnék neki túlságosan, ha az én drágalátos kislányom épp most találná ki hogy képtelen más ágyában aludni, vagy nem elég jó neki a társaság. Mia soha nem volt egy hisztikirálynő, de mégiscsak gyerek, aki képes kihisztizni magának bizonyos dolgokat. Én pedig nem várnám el egyik szülőtársamtól sem, hogy megpróbálja kezelni a kis hölgyet. Az én vérem, csak ismerem eléggé...
Amikor az elsősegély dobozról kérdezett, olyan igazi ez-most-komoly arcot vágtam, mielőtt ténylegesen elindultam volna megkeresni. Számtalan alkalommal jött már jól, amikor bútorjavítás közben sérüléseket okoztam magamnak, de azon a héten is, amikor Mia úgy döntött, hogy minden "bibijére" a sebtapasz a megoldás. Kétlem, hogy Jesuson most segíteni fog egy sebtapasz, de azért egy fokkal nyugodtabb lennék, ha úgy nézne ki, mint aki nem akar hamarosan elpatkolni.
- A tripláját? - Sóhajtva ráztam meg finoman a fejem, miközben immár a fotelben ülve támaszkodtam meg a könyökeimmel a térdeimen. A fejem egy pillanatra előre billent és a szőnyeg mintázatait bámultam. Amikor Jesus folytatta, én újra rá pillantottam. - Hatszáz dollárt? Ez a háromszoros ár, vagy amennyivel jössz nekik? - Az én kezem is megemelkedett, a hajam összekócolása helyett azonban a tarkómra simítottam a tenyerem és az ott rövidre nyírt hajamat dörzsöltem meg. - A kurva élet... - Egyértelműen komolynak hangzott az egész, én pedig sejtettem, hogy a rendőrség ki van csukva a sztoriból. Az ilyen esetekben általában csak nagyobb bonyodalmat okoznak, mint amennyi hasznuk van. Már ha volt valaha hasznuk.
- Mennyi időt adtak pontosan? - Őszintén pillantottam rá, mert megfogalmazódott bennem egy egyértelmű megoldás. - Csak ennyi tartozásod van nekik, ugye? Nincs más.. - fürkészőn figyeltem az arcát, de rövid időn belül folytattam is. - Kölcsön tudok adni valamennyit. Ha rajtam múlik nem nyírnak ki, haver. Nem rögtön, de szerintem holnap oda tudom adni...  Nem tudom pontosan mennyit. - Azt mondta pár napja van összeszedni a pénzt. Talán ha alszom rá egyet ki tudok találni valamit. - Mi van a melóval? Nem tudsz kérni valamennyit előre? - Ha valakinek igazán jófej főnöke van és tudja, hogy a munkavállalója megbízható, talán hajlandó előbb adni valamennyit a pénzből. Nem ismerem Jesus főnökét, de ha én lennék a helyében, biztosan segítenék rajta.
- 734 szó // Shocked -
mind álarcot viselünk
Carlos Mallari
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Efce911d93f6846e36c84141ccb02bdbae91f861
I prefer expensive news / Jesus & Loz 250887d2a024f92071e99f17b7762977
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
'Cause I just don't believe we're wicked
I know that we sin, but I do believe we try
★ családi állapot ★ :
egyedülálló apuka
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 4c66eda96f72247670a6dfbcb6df88907d647465
★ idézet ★ :
We all try, the girls try, the boys try
Women try, men try
You and I try, try
We all try
★ foglalkozás ★ :
bartender / caterer
★ play by ★ :
Manny Jacinto
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 7496c0cbfcd4006da8947cdf72a31ea7053eed6b
TémanyitásRe: I prefer expensive news / Jesus & Loz
I prefer expensive news / Jesus & Loz EmptyHétf. Jan. 09 2023, 13:03


Carlos and Jesus
Nem lehet rám azt mondani, hogy megfontolt, bölcs gonolkodásu ember vagyok. Általában hamarabb cselekszem, mint gondolkodom, leszarom a dolgok következményét, úgy élek, mintha nem lenne holnap. Sokan mondanák, hogy felelőtlen vagyok és nem szállnék vitába ezért. Most azonban a felelőtlenségem nagyon erőteljesen ütött vissza, a szó minden értelmében, nem kímélt és bármennyire is nehéz beismernem magamnak, de megérdemeltem. Kibaszottul megérdemeltem. Tudtam, hogy a tűzzel játszom, hogy baromi veszélyes amit csinálok, de újra és újra elhessegettem a negatív gondolatokat és úgy éltem mintha nem lenne holnap. A tetteim következményei most utolértek és le is terítettek.
Szerencsém, hogy Carlos a közelben lakik, mert azt hiszem, hogy ennél távolabb nem lennék képes elvonszolni magam. Carlos a legjobb haverom, mondthatni azt is, hogy az egyetlen, mert rajta kívül nem sokan viselik el hosszútávon az idióta fejem, nem vagyok könnyű eset. Carlost viszont kemény fából faragták, nem ijedt meg a faszfej stílusomtól, mondhatni kiálta a próbát és megérdemelten hívhat a haverjának. Mintha akkora érdem lenne az, hogy Jesus a haverod.
A fejemre mért ütések következtében bedagadt a szemem, a vér fémes jzét érzem a számban, szerintem eltört az orrom és legalább megrepedt két bordám. De örülök, tényleg boldog vagyok, hogy nem öltek meg. Megtehették volna, és senki észre sem venné hetekig, hogy eltűntem. A testem ott bűzölögne egy szemetes alján a szaros pelenkák és rotható ételmaradékok alatt és nem hiányoznék senkinek. Azt hiszem, hogy ez a gondolat jobban fáj, mint az előbbi gyomros sorozat amit kaptam. Kissé szédelegve mászok fel az emeletre miután a kedvenc haverom beenged az ajtón és elmondhatatlanul örülök annak, hogy itthon van. De tényleg. Félő, hogy hazáig nem jutnék el ilyen gyötrő fájdalmak kísértében. Megtámaszkodom az ajtófélfában, véres ujjaim nyomot hagynak a fehér kereten. De nekem meg kell kapaszkodnom mielőtt bennebb lépek a lakásba, hogy levegőt juttassak tüdőmbe.
- Rossz emberekkel találkoztam... préselem ki a szavakat fogaim között miközben bennebb lépek, hogy  kezeimet bordámhoz nyomva leüljek a kanapéra. Engem innen ma vontatóval sem szednek fel.
- Kösz haver veszem át a felém nyújtott üveget, hogy szétvert pofámhoz emelve igyak egy kotyot a keserű nedűből. - Ezzel most életet mentettél. emelem meg kicsit az üveget. Nem kell nekem orvos meg kórház, csak egy jó hideg sör, meg egy pohár whiskey. Vagy kettő.
- A kiscsaj itthon van? utalok a lányára nyilvánvalóan. Azt hiszem, hogy ez a látvány nem egy gyerek szemének való, megijedne. Nem vagyok nagy gyerekpárti, általában nem tudom hogyan viselkedjek a jelenlétében de abban biztos vagyok, hogy ezt Carlos sem szeretné ha látná. Felsóhajtok.
- Szarban vagyok, most tényleg... fájdalmasan nehezen préselem ki a szavakat ajkaim közül. - Elsősegély dobozt? Mi a szarnak? nyilván a kérdésem költői. Amíg magamra maradok teljes figyelmem a sörömnek szentelem. A hideg üveget duzzadt azrcomnak nyomon, szinte hallom ahogyan sistereg a bőröm alatta. Hosszú másodpercekig tartom hol jobb hol pedig bal felemen az üveget, csak akkor emelem újra az számhoz, amikor megpillantom Carlos alakját. Ismételten sóhaj tör fel a mellkasomból. Nincs más választásom, beszélnem kell.
- Hónapokkal ezelőtt szükségem volt egy kis pénzre úgyhogy néhány rosszarcú alakot felkerestem, akik ki is segítettek. Tudod, hogy megy ez, szar világot élünk. a játék függőséget, a szerencsejátékot nyilván nem mondom. - Szóval, ezek a rosszarcú fazonok most megtaláltak és a tripláját kérik vissza annak amivel tartozom. zavartan vakarom meg a kopasz fejem. - Az a helyzet, hogyha nem adok nekik pár nap múlva 600 dollárt elvágják a torkom. kerülöm tekintetét, helyette inkább újabbat kortyolok a sörből.
- Nekem annyi haver, kaput.  


.

credit •  I prefer expensive news / Jesus & Loz 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Carlos Mallari imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

I prefer expensive news / Jesus & Loz B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: I prefer expensive news / Jesus & Loz
I prefer expensive news / Jesus & Loz EmptyVas. Szept. 18 2022, 21:10

Jesus & Carlos
- It takes a strong young man to survive out here -
Ha nem is gondolkodom sokat azon, hogy a lányom szemében milyen apa lehetek, azért néha megfordul a fejemben, hogy hogyan fog rám tekinteni, amikor nem hercegnők és puffos ruhák, meg rózsaszín radírok teszik ki az életét. Attól valahogy soha nem tartottam, hogy Tami bosszúból ellenem kezdené nevelni a lányunkat. Túl kényelmes volt neki, hogy két hetente Mia nálam volt és neki volt ideje... Nos, fogalmam sincs mivel töltötte az idejét, amikor nem Miával volt és őszintén szólva nem is érdekelt. Azért váltak el az útjaink, mert együtt már nem volt ugyanolyan, mint régen, ezt mindketten beláttuk. Én nem kritizáltam őt, ő pedig nem szólt bele az én életembe. Ez így volt jól. Az egyetlen valós kritikusom tehát a lányom volt, aki meg hat éves fejjel még korántsem azon törte a fejét, hogy vajon amikor reggel nem azt a müzlit adom neki, amit követel, vajon jó apának nevezhet-e még. Azzal, hogy ilyen-olyan munkákat vállaltam a fő állásom mellett, csak azt bizonyította, hogy a saját megélhetésem mellett neki is meg akartam teremteni azt a fajta jólétet, aminek köszönhetően ennyi idősen még nem érzékeli, hogy a világ valójában milyen egy szar hely.
Utóbbi egyébként a megfelelő mennyiségű ital és egy jó kaja mellett egyébként baromi nem tud zavarni. Hiszek benne, hogy majd lesz egy másik életem, amikor minden sokkal könnyebb lesz. Részben mert akkor már annyi mindent tanul a lelkem, hogy gyerekjáték lesz meggazdagodni. Anyám szerint ha pozitívan gondolkodunk, jobb életünk lesz. Én nem tudom mennyire lehet neki hinni, vagy kitől hallott ilyesmiket. Mindenesetre egy jó pizza és egy szintén jó sör mellett nem is tűnt olyan rossznak minden.
Sejtésem sem volt, hogy mit akarhat megint a pizzafutár, akkor azonban talán még inkább meglepődtem, amikor nem a kissrác tér vissza, hanem Jesus hangja szólalt meg a kicsit recsegős és jócskán torzító kaputelefonban. A meglepetésemet pedig már nevezhettük konkrét döbbenetnek is, amikor végül fizikai valójában is megpillantottam a férfit.
- Remélem dupla olyan szarul, mint te. Foci meccsen voltál, vagy kivel futottál össze? - Értetlenül álltam a helyzet előtt. Jesus nem az az agresszív fajta fickó, aki még az élő fába is belekötne, épp ezért volt rettentő szokatlan tőle, hogy ilyen állapotban jelent meg. Normál esetben nem lett volna különösebb okom körbe ugrálni, de a felszakadt szemöldöke nem sok jóval kecsegtet. - Gyere, ülj csak le. - Nem akarok úgy tenni, mintha bennem is olyan ösztönök munkálnának, mint egy anyatigrisben, de valahol a férfias bajtársiasság is nagyon hasonlít arra, nemde?
- Akár kettő is. Most úgy nézel ki, mint akire ráfér. - A hűtőhöz sétáltam, aztán a pulton hagyott sörnyitóval felbontottam az üveget, amit  aztán odanyújtottam Jesusnak.
- Elmondod mi van? - Az immáron felszabadult kezemmel a pultnak támaszkodtam, tisztes távolból figyeltem pár másodpercig a férfit velem szemközt. - Előbb hozok egy tükröt meg az elsősegélydobozt, jó? - Nem tudtam pontosan miről lehet szó, talán olyasmi, amiről nem olyan könnyű beszélni. Egy sör, meg pár perc viszont igenis elég nyugtató hatással tudnak lenni, hogy valakinek megeredjen a nyelve. A bárban már ezerszer tapasztaltam.
Nem siettem túlzottam a fürdőszoba felé menet, helyette az agyam pörgött folyamatosan egy magyarázaton, amit egyébként csak Jesus maga tudott volna megadni. Addig tényleg bármi történhetett vele. Az elsősegély dobozzal és egy tükörrel a kezemben - ami Mia becses tulajdona volt, így a rózsaszín virágos keretéért nem én feleltem - tértem vissza. A dolgokat a haverom elé raktam, nagyjából olyan távolságra, mint a sört is, csak ezután foglaltam helyet én magam is. - Szóval? Miről van szó?
- 571 szó // Shocked -

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Carlos Mallari
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Efce911d93f6846e36c84141ccb02bdbae91f861
I prefer expensive news / Jesus & Loz 250887d2a024f92071e99f17b7762977
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
'Cause I just don't believe we're wicked
I know that we sin, but I do believe we try
★ családi állapot ★ :
egyedülálló apuka
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 4c66eda96f72247670a6dfbcb6df88907d647465
★ idézet ★ :
We all try, the girls try, the boys try
Women try, men try
You and I try, try
We all try
★ foglalkozás ★ :
bartender / caterer
★ play by ★ :
Manny Jacinto
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 7496c0cbfcd4006da8947cdf72a31ea7053eed6b
TémanyitásRe: I prefer expensive news / Jesus & Loz
I prefer expensive news / Jesus & Loz EmptyHétf. Júl. 11 2022, 16:14


Carlos and Jesus
Megszaporázom a lépteimet, amikor kiszúrom, hogy valaki a nyomomban van. Nem látom tisztán az arcát, de az biztos, hogy szorosan a nyomomban van. Nem meglepő, ha teljesen őszinte akarok lenni, hiszen a jó ég tudja már, hogy mekkora adósságom van egy bizonyos uzsorás felé. Én akartam törleszteni neki esküszöm, de valahogy nem kedvez nekem Fortuna. Az egyetlen jövedelem forrásom a fizetésem, amit néhány napon belül rendszerint el is tékozlok. Már a lakbérrel is két hónapja tartozom, csak abban bízom, hogy nem akkor fognak kopogni az ajtón, amikor Beca is otthon van. A gondosan felépített hazugság falam szépen lassan kezd összedőlni és csak idők kérdése, hogy mikor bukik elő a teljes igazság és mikor fog Rebeca talán örökre meggyűlölni. A haragjánál talán a szánalma lenne rosszabb, de ha lehetséges inkább egyikből sem kérek. Gondolataimba merülve, szinte már futólépésben szelem át Brooklyn utcáit, céltalanul haladva előre. Az egyetlen amit szeretnék elérni, hogy a nyomomban kihegő nagydarab férfit minél távolabb csaljam a lakásunktól.
- Hé Rodriguez! csendül fel mögöttem egy ismeretlen öblös hang, amint véletlenül befordulok egy zsákutcába. Ezt elbasztam. Megtorpanok és lassított mozdulatokkal fordulok meg, hogy egyenesen farkasszemet nézzek a férfivel. Megszólalnék ugyan, de erre lehetőséget sem kapok, mert folytatja.
- Tényleg azt hitted, hogy meglophatod Mr. Carsont? nem akartam én meglopni, de tényleg, egyszerűen cask nem volt lehetőségem visszafizetni a kölcsönt. Szólásra nyitnám a szám, haladékot kérve, szabadkozva, de mielőtt bármi értelmes szó elhagyhatná ajkaimat ismét megszólal. Ezúttal sokkal erőszakasobban köpi felém a szavait, testtartása fenyegető. Valami olyasmiről beszél, hogy a kölcsönkért összeg így már a duplájára nőtt, hogy teljesen biztosak legyenek abban, hogy megértettem a szavait job öklével olyan erővel csap le rám, hogy félek megrepedt az állkapcsom. Megszédülök az ütés következtében, és a falnak tántorodok. Nem félek, nem vagyok az a fajta férfi, aki kihátrál a konfliktusokból, ütni sem vagyok rest, de olyan erővel és váratlanul kapom az első pofont, hogy cask pislogni vagyok képes. Egyik pofont követi a másik, egy elegáns rúgás a vesémre és összegörnyedek. Érzem ahogy a felszakadt szemöldökömből végigfolyik a vér az arcomon.
- Holnap estig van időd Rodriguez! rúg még egy utolsót belém, majd faképnlé hagy. Hosszú percekig csak fekszem összegörnyedve, megszégyenülve a fal mellett. Amint sikerül kissé magamhoz térnem, feltápászkodom és egyetlen ember irányába indulok, akire tudom, hogy mindig számíthatok. A testvéremen kívül persze, de Beca nem láthat ilyen állapotban. Sem most, sem pedig máskor.
SZerencse vagy nem, de Carlos csupán néhány háztömbnyire lakik innen. Lassan haladok, alig látok a szemembe szivárgó vércseppek miatt, fáj a bordám, a gyomrom, az állam.
Megszusszanok a bejárati ajtó előtt mielőtt szinte rátenyerelek a cssengőre és abban reménykedem, hogy itthon van a barátom és nem kell a kifőzdéig gyalogolnom innen.
- Hello, kinyitnád? elég nehezen tudok beszélni, szerencsémre Carlosnak nem kell magyarázkodni, már nyílik is az ajtó. A korlátba kapaszkodva, csiga lassúsággal teszem meg a felfelé vezető utat. Soha életemben nem tűnt ennyire hosszúnak egyetlen lépcsősor sem.
- Látnád a másik hogy néz ki. felelek szavaira lihegve. Bár igazából a nagydarab verőlegény egyetlen karcolás nélkül megúszta.
- Van egy söröd? lépek közelebb hozzá, hogy megveregessem a vállát, amikor végre sikerül levegőt juttatni a tüdőmbe.
- Nagy szarban vagyok Carlos lépem át a küszöböt, ha nem áll az utamba. - Elbasztam. nem is kicsit. Tudom, hogy nem viccelnek, ha holnapra nem szedem elő a pénzt én halott ember vagyok.

.

credit •  I prefer expensive news / Jesus & Loz 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Carlos Mallari imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

I prefer expensive news / Jesus & Loz B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásI prefer expensive news / Jesus & Loz
I prefer expensive news / Jesus & Loz EmptySzomb. Május 21 2022, 20:53

Jesus & Carlos
- It takes a strong young man to survive out here -
- Na basz... - A hangom beleveszett a kaputelefon csörgésébe, ami betöltötte a nappalit, ahol éppen csípőre tett kézzel szemléltem egy félig darabjaira szedett komódot, aminek csak és kizárólag azért nem kellett volna félig szétszedve lennie, mert normál esetben egy fiók kihúzásával nem esik le az egész panel. Nem foghatom a dolgot a bútor silány minőségére - habár tény és való, hogy nem egy több ezer dolláros darabról van szó, ugyanakkor meg abba sem érdemes belemenni, hogy vajon ami drágább, az automatikusan jobb minőségű-e. Mindenesetre volt fontosabb dolgom a szitkozódásnál, amiről hosszú távon amúgy is le kellett szoknom, mert baromira nem szerettem volna, ha Mia a suliban egyszer valakinek az anyukáját kezdi szidni, csak mert én megtettem. Akkor is, ha nem neveztem meg pontosan azt a bizonyos anyukát...
Sikeresen kerülök ki egy pár cipőt, még mielőtt átesnék rajta és felkapom a telefont, amiből megtudom, hogy a korábban rendelt kajám érkezett meg. Ez pedig nem jelent mást, mint automatikus belépési lehetőséget a srácnak, aki rövidebb idő alatt ér fel a negyedik emeletre, mint gondoltam volna. Vagy csak én öregszem. Állítólag huszonöt éves koruktól már csak lefelé vezet az út a lejtőn, ami se nem megnyugtató, se nem kellemes gondolat.
- Helló.
- Üdv! Összesen huszonhárom dollár és ötven cent. - Olyan vigyorral találom szemben magamat a srác arcán, hogy szinte hallom a gondolatait és azt, hogy mennyire szeretne némi jattot kapni, aminek a kultúrájához egyébként is van pár hozzáfűzni valóm, különösen az utóbbi időben. Mikor lett normális, hogy én, a vásárló fizetem meg azt az összeget, ami minimum elvárás lenne egy munkáltató részéről az alkalmazottai felé, ha kicsit is emberszámba veszi őket? Én is tudom, hogy nem egyszerű és talán pont nem nekem kellene jártatnom a számat, amikor nem tudom megoldani másképp a saját csapatom fizetését, mint azzal, hogy mindig a megfelelő időpontban csukom be a szemem vagy nézek félre.
- Kösz. Tarts meg az aprót. - A kezébe nyomtam néhány bankjegyet, aztán átvettem a pizzás dobozt.
- Köszönöm! Szép napot! - Azzal már rohant is lefelé a lépcsőn, én meg már attól tartottam, hogy végig kell néznem, ahogy kitöri a bokáját, de aztán eltűnt a lépcsőfordulóban és az egész nem az én problémám volt többé. Ellenben a leszakadt panellal meg a komóddal, amibe lelket kellene öntenem valahogy, holott sokkal kevesebbet terveztem vele gürcölni.
A pizzás dobozt a nappali közepén álló dohányzóasztalra csúsztattam, aztán visszafordultam a konyha felé, hogy szerezzek magamnak egy sört. Mia ma egy barátnőjénél alszik a suliból, így nem kifejezetten kell aggódnom amiatt, hogy milyen állapotban lát a saját lányom. Amúgy is ittam már mellette sört, mert komolyan három órányi gyerekmesét nem lehet ép ésszel - és főleg józanon - kibírni.
Már majdnem sikerült teljes kényelemben elhelyezkedni a kanapén és a kezem is a távirányító felé nyúlt, hogy keressek egy meccset, amit kajálás közben nézhetek, amikor újra meghallottam a kaputelefont. Vajon a futár számolt valamit rosszul, vagy a krisnások akarnak megtéríteni? Mély levegőt vettem, miközben felálltam, miután azonban beleszóltam a kaputelefonba, nem ugyanaz a hang fogadott.
- Jesus? - Magamat is megleptem a felismeréssel, de nem tétováztam sokat. - Gyere fel. - Megnyomtam a megfelelő gombot, aztán pedig vártam. Már jóval azelőtt a nyitott ajtóban álltam, hogy a haverom feltűnt volna a láthatáron, amikor azon megláttam, talán még jobban kikerekedtek a szemeim. - Hát veled meg mi a halál történt? - Valószínűleg minden normális ember száján ez a kérdés szaladt volna ki legelőször. Én pedig elég normálisnak titulálom magamat az esetek többségében.
- 566 szó // Shocked -

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Carlos Mallari
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz Efce911d93f6846e36c84141ccb02bdbae91f861
I prefer expensive news / Jesus & Loz 250887d2a024f92071e99f17b7762977
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
'Cause I just don't believe we're wicked
I know that we sin, but I do believe we try
★ családi állapot ★ :
egyedülálló apuka
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 4c66eda96f72247670a6dfbcb6df88907d647465
★ idézet ★ :
We all try, the girls try, the boys try
Women try, men try
You and I try, try
We all try
★ foglalkozás ★ :
bartender / caterer
★ play by ★ :
Manny Jacinto
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
I prefer expensive news / Jesus & Loz 7496c0cbfcd4006da8947cdf72a31ea7053eed6b
TémanyitásRe: I prefer expensive news / Jesus & Loz
I prefer expensive news / Jesus & Loz Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I prefer expensive news / Jesus & Loz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Good news is you're not dead. Yet.
» 10am news | sam & weiss
» Adrian & Bianca - Breaking News
» Lacey & Grayson ››› good news
» Pola & Aston - Good news

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: