New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Carlos Mallari
TémanyitásCarlos Mallari
Carlos Mallari EmptyHétf. Feb. 28 2022, 19:35
Carlos Mallari
But there might as well be a brick wall in between us

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Carlos Javen Mallari
Becenév
Loz, 'Lalo', apa
Születési hely
Honolulu, Hawaii
Születési idõ
1988. február 25.
Kor
34
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Institute of Culinary Education School of Restaurant & Culinary Management
Foglalkozás
catering céget vezet / bartender
Munkahely
Brooklyn Inn + catering cég
Hobbi
olvasás, néha napján előveszi a gitárját és mindig megfogadja, hogy rendbe hozza a hangszert, minden második hétvégét igyekszik a lányával tölteni (a munkája miatt ezt néha le kell mondania),  jégkorong meccsekre jár vagy otthon nézi őket, edzőterembe jár, zenehallgatás, kiszolgált bútorokat újít fel (csak olyan méretben, ami még elfér a lakásában)

munkás
csoporthoz tartozom

Jellem
'- Amiyah, ezt az oviban rajzoltátok?
- Hát persze, apa. Az te, anya meg én vagyunk.
- Melyik vagy te?
- A citromsárga!
- És én?
- Te a kék vagy, mert te magasabb vagy nálunk. Látod?
'

Szakemberek szerint minél több színt használ egy gyerek a rajzaiban, annál boldogabb és izgatottabb az életben. A színek segítenek az érzelmek kifejezésében. Egy bizonyos szín túlzott használata jellemezheti a gyerek lelkiállapotát. Általában azok a gyerekek, akik sok kéket és zöldet használnak, boldogok és jól tudnak alkalmazkodni. Az élénk és meleg színek - mint a narancs és a citromsárga - a vidámságot jelentik, míg a sötétek egy segítségre szoruló gyerekre utalhatnak.
Hiába rendelkezik jó intuíciókkal, fiatal korában mit sem törődött ezekkel a megérzéseivel, lesöpörte őket az asztalról, ami miatt több olyan dologba is belement amiből később baja származott, vagy amit utólag már nem tett volna meg. A kora előrehaladtával azonban óvatosabb és megfontoltabb lett - még ha nem is száz százalékig felelősségteljes -, jobban hallgat a megérzéseire.
A szülei arra tanították, hogy a boldogulása érdekében keményen kell dolgoznia, így nem veti meg a munkát, különösen nem a kétkezi, fizikai fajtáját. Nem vágyik elérhetetlen, grandiózus dolgokra, egyszerű embernek tartja magát, egyszerű szükségletekkel, amelyekért természetesen, előítéletek és kényszer nélkül cselekszik.
Talán ebből a természetességből fakad, hogy vonzza az embereket, karizmatikus, nem vesztegeti az idejét, ha új emberek megismeréséről van szó. Fontosak számára a barátai, a családja és azok, akik körülveszik - az ő boldogságukért és azért, hogy jól érezzék magukat, mindent megtenne. Empatikus, szívesen hallgat meg és ad tanácsot másoknak, még ha nem is szakértője minden adott szituációnak, amit egyébként be is vall. Viszont épp elég van a háta mögött, hogy ne érezze kéretlennek a szavait. Természeténél fogva extrovertált és jól boldogul társas helyzetekben.
Nem végzett neves iskolákat, nincsen diplomája, inkább a gyakorlati dolgokban van otthon. Ennek ellenére szeret olvasni és tájékozott - de nem szakértője mindennek. Gyors észjárású, a maga környezetében könnyen eligazodik, ismeri és ki is használja a kiskapukat, azzal az érveléssel, hogy mások is megteszik, függetlenül attól, hogy mennyire szorulnak rá, így neki is jár. 'Ha nincs leírva, hogy nem lehet, akkor legális.'
Kreatív és spontán. Könnyedén megalkot egy ütemtervet a fejében és az esetek nagy részében nem okoz nehézséget számára, hogy be is tartsa ezt. Mégis, ha akadályokba, vagy váratlan fordulatokba ütközik, mindig talál megoldást, nem keseredik el, helyette kész a cselekvésre és a megoldásra törekszik.
Hűséges partner és lelkiismeretes szülő. Hiába nem működött a kapcsolata a lánya anyjával, mindenképpen részese akart lenni az immár hat és fél éves Amiyah életének. A megállapodásuk szerint a kislány két hetet az egyik szülővel, kettőt pedig a másikkal tölt(ött - egészen addig amíg Amiyah édesanyja egy Loznak címzett levélben nem közölte a hírt, hogy ő nem érzi magát elég felelősségteljesnek és késznek a gyereknevelésre, ezért lemond a jogairól.)

'- Apa?
- Hm?
- Megnézed a rajzomat?
- Persze, hozd csak ide. ... Te Mia, biztos hogy ez kész van? Anya ruháját nem színezted ki.
- Mhmm. Kész van.
'

Ha egy gyerek tétova vonalakkal rajzol, vagy hiányosak a rajzai, bátorításra lehet szüksége. Érdemes megfigyelni, hogy a hiányos mintázat ismétlődik-e, hogy pontosan mivel azonosítható, így a szülő fontolóra veheti, hogy elbeszélget róla a gyerekével, vagy segítséget kérjen ezzel kapcsolatban.
Imád segíteni és hasznosnak lenni, főleg ha biztos lehet benne, hogy értékelik a fáradalmait és a másik félnek szüksége is van a segítségére. Feleslegesen semmibe nem üti bele az orrát, ami nagy előnyére vált a munkája során is, mivel tudja, hogy mikor kell csukva tartani a szemeit, a füleit és a száját is. Olykor felelőtlen csak, de nem teljesen hülye.
Fontos számára a környezete, habár saját bevallása szerint nem a szakértője annak, hogy megfelelően alakítsa azt. Jellemző rá, hogy el kell gondolkodnia, hol rakott le egy-egy dolgot, vagy éppenséggel hogy szanaszét hagyja azokat az eszközöket, amelyeket bútorfelújítás közben használt. Időre-időre azonban nekiáll annak, hogy rendbe tegye a lakását - különösen a lánya miatt, aki kint hagyhatja a Legot, amibe éjszaka Loz belelép, fordított esetben azonban nem szívesen látná a férfi egy szöggel a lábában a kislányt.
Konfliktuskerülő, ezért ügyel arra, hogy adott közösségen belül - így legfőképp a munkahelyén és a csapatában - megteremtse a rendet. Aki nem tud a szabályok szerint 'játszani' a csapatában, annak nincs is helye benne. Sok energiát fektetett abba, hogy a megfelelő körökben alkalmazzák catering céljával és ha nem is a legtisztább körökben mozog, de sem a maga, sem az alkalmazottai esetében nem akar elesni a pénztől, amit ezeken az alkalmakon szereznek.
Mások szerint érzékeny típus, számára viszont az érzékenységével való megbékélés a legnagyobb feladata az életben. Sokszor inkább a terveiért kellene küzdenie, nem pedig mások együttérzésére vágyni, hiszen az emberek vitáznak és kritizálnak, és lehet, hogy fáj vagy rosszul esik, de ez is az élet része.
Egy másik nagy hibája, hogy vágyik rá, hogy az emberektől visszakapja azt, amit ő is tesz értük. De minimum értékeli, ha elismerik őt és az erőfeszítéseit. Jellemzően meg akar arról bizonyosodni, hogy hasznos ember és hasznos mások számára a segítsége, hogy értékelik őt és helyesen cselekszik, amikor segíteni akar.

'- Mi volt ma a feladat rajzórán?
- Le kellett rajzolnunk a családunkat, de állatokként.
- Tényleg?
- Ühüm.
- Te milyen állat lettél?
- Természetesen nyuszi.
- Gondolhattam volna. Na és én?
- Te egy kutyus lettél, olyan, mint Henri. Mosolyogsz is rajta, megmutassam?
- Majd otthon, jó? Anya milyen állat lett?
- Egy farkas.
'

A gyerek érzelmi állapotára utaló jeleket kaphatunk, ha megnézzük melyik alak hol helyezkedik el a rajzon, ki mellett, vagy milyen formában ábrázolja önmagát. Adott formák, vagy jelképek azonosítása adott emberekkel a gyerek történetértelmezésére utalhat. A kedves, barátságos színek, minták vagy állatok pozitívan értelmezhetők, míg a sötét és ijesztő színek és jelképek az ellenkezőjeként.
Henri (teljes nevén Henriette), a szóban forgó kutya egy öt éves, mentett állat, akinek a fajtáját a menhelyen sem tudták pontosan megmondani - staffordshire bull terrier és rottweiler nagy eséllyel van benne -, ettől függetlenül azonban a 'család' megbecsült tagja. Amiyah szerint pedig ezek szerint hasonlít Lozra.
Férfi létére az alap színeken kívül fel tud sorolni néhány egyedibbet is. Ezt a különleges képességet valószínűleg annak hála sikerült elsajátítania, hogy rendszeresen tölt hosszú perceket különböző festékek kiválasztásával, amelyeket a bútorokhoz használ amiket felújít, vagy átalakít. Szereti az élénk színeket, a kedvence például a türkiz.
Száznyolcvan centi magas, kifejezetten sportos és izmos alkat. Öltözködését tekintve mindig is inkább kényelempárti volt és az egyszerűséget preferálja a mintákkal szemben.
Zenei stílusok szempontjából mindenevőnek vallja magát, fiatalabb korában inkább a hip-hop stílus felé húzott, manapság a neo soul, kortárs R&B és alternatív rock számokat hallgat szabadidejében. A kedvenc előadói Frank Ocean és Gallant.
Sok más férfitársához hasonlóan az ő szívét is meg lehet lágyítani azzal, ha valaki főz neki - habár ő maga is jól kiismeri magát a konyhában és szívesen munkálkodik ott. A kedvence a mexikói konyha.

Manny Jacinto
arcát viselem

Múlt
- Ide adnád az alapozós ecsetet? - Hátranyújtom a kezemet, várva hogy a használati tárgy nyele a kezembe simuljon és folytathassam az órákkal ezelőtt megkezdett munkát a komódon, aminek az alapozás és festés után 'vadász zöld' színben kellene pompáznia, potenciálisan valaki másnak a lakásában, miután eladtam. Várok még pár másodpercet, a pillantásom az előttem heverő bútordarabot pásztázza végig, olyan pontot keresve, amelyet kihagyhattam korábban és most még némi odafigyelést igényel az alapozó festékkel. Az ecset azonban csak nem érkezik a kezembe, kénytelen vagyok hátrafordítani a fejemet és megnézni, hogy mi akadályozhatta meg a dolgot.
- Azt ott még ki kellene...
- Nem tudom milyen színű legyen.
- Hmm...
Két különböző kéz matat az asztalon heverő filctollak között, én pedig hálát adok nem csak az égnek, hanem a bolti eladónak is, aki rám sózta azokat a legutóbbi látogatásom alkalmával, amikor Mia születésnapi ajándékát is beszereztem, ami most méterekre tőlünk hever az egyik fotelben, elfeledve.
- Mondjuk lila?
- Hé... - Jókedvűen szólok oda a fiataloknak és el is nevetem magamat, amikor mindketten úgy pillantanak rám, mintha épp a világmegváltó tervük elkészítése közben zavartam volna meg őket. - Kértek enni?
- Van még a mogyoróvajból? - Amiyah arca őszinte kíváncsiságot tükröz, miközben a korábban kiválasztott lila filctoll kupakját harapdálja, várva a válaszomat. Az üresen maradt kezemet most a hajamhoz emelem, amit néhányszor át is fésülök, valószínűleg akaratlanul is festéknyomokat hagyva a sötét tincsek között.
- És almát? - Senki nem foghatja rám, hogy én képviselem a leg-egészségtudatosabb szülőket az államban, viszont igyekszem. Nem azzal, hogy kiérdemeljem azt a címet, hanem hogy Mia lehetőség szerint ne pusztán rendelt kaján, palacsintán és édességeken nőjön fel. Arra nincs befolyásom, hogy az anyja mit ad neki, de amíg a saját lelkiismeretemmel el tudok számolni, nem hiszem hogy probléma lehet. Eszembe jut az anyja és a gondolataim a mogyoróvajas üveg helye, illetve telítettsége helyett rögtön azon kattognak, hogy mikor találkozunk megint Tamival. Máskor mindig ott van az üzeneteimben, tudni akarja hogy Amiyah időben lefeküdt-e, hogy fel van-e készülve a dolgozatokra és hogy nem felejtettem-e el, hogy melyik hétvégén épp melyik kis barátjával van találkozója. Tény, hogy sokkal nehezebb ez a közös szülősködés, mint ahogyan eredetileg gondoltam, de tapasztalat híján tulajdonképpen azt sem tudom mit gondoltam egyáltalán. Mia előtt egyáltalán fogalmam sem volt arról, hogy milyen szülőnek lenni, nem hogy két hetente cserélni a gyereket az anyjával, hogy ne csak ünnepekkor és a születésnapján legyen összezavarodva a két külön ajándék miatt, hanem óvodás kora óta folyamatosan.
Ezúttal több időt töltött nálam a lányunk, lévén Tami arra kért, hogy húzzunk rá pár hetet az én időmre, amíg ő meglátogatja a szüleit Wisconsinban. Mia nem lóghat el csak úgy a suliból, így én is ugyanezt várnám el az exemtől. Amíg a lányunk kisebb volt, könnyebben meg lehetett ezt oldani, mindketten elvittük őt a nagyszüleihez, akik kitörő örömmel fogadták, ha két generáció tett látogatást.
- Jiyan? - A szomszéd fiú felé pillantok, miközben feltolom magamat a földről és föléjük magasodom. A srác pont azért van itt, mert normál esetben ő vigyázna a lányomra, de szabadnapot kértem, amiért most volt alkalmunk megünnepelni a kislányom születésnapját.
- Nem, kösz.
Eljutok ugyan a konyháig, de pusztán a megfelelő műanyag és a szélén virágokkal tarkított - kizárólag Mia hercegnő által használható - tányért sikerül elővennem, amikor kopogást hallok az ajtón. Nem meglepő, hogy a lépcsőház ajtaja nem állítja meg a vendégeket, mivel rendszeresen fuccsol be a zár vagy hagyja valaki nyitva azt, az viszont kétségeket ébreszt bennem, hogy pontosan kit is vártunk még ma. - Hozzád jöttek? - Kíváncsi pillantásom egészen értetlenné válik, amikor a nappalin át az ajtó felé sétálva megkapom a választ a kérdésemre a fiútól.
Az ajtó túloldalán egy totál ismeretlen, öltönyös fickóéval találkozik a tekintetem, aki a kezét nyújtva mutatkozik be, de rögtön azután elfelejtem a nevét, hogy az is elhangzik; egy ügyvédi irodától jött. Az ilyenekből mindig csak a baj van, nekem pedig nem igazán akaródzik elvenni a levelet, amit a táskájából húz elő.
- A kézbesítés megtörtént. - Biccent felém, amikor az ujjaim a levél széléhez érnek és már azt sem tudom megkérdezni tőle, hogy mégis miért is kaptam ezt pontosan, már sarkon fordul és dübög lefelé a lépcsőn. Lendületesen csukom be utána az ajtót, a levelet pedig még azelőtt felbontom, hogy visszaérnék a konyhába. A feltépett papír szélei azt hiszem kevésbé kacifántosak, mint maga a levél és a tartalma.


'Tisztelt Carlos Javen Mallari,

Az alábbi levél hivatalos értesítés Amiyah Bonnie Mallari (szül.: 2016. 09. 18., New York City, NY) felügyeleti jogának átruházásával kapcsolatban. Az édesanya, Tamara Caroline Abad (szül.: 1992. 04. 13., Milwaukee, WI) kifejezte szándékát a fent említett Amiyah Bonnie Mallari kizárólagos jogi és fizikai gyámságának átruházásával kapcsolatban az édesapa Carlos Javen Mallari (szül.: 1988. 02. 25., Honolulu, HI) részére. A kizárólagos gyámság feljogosítja Carlos Javen Mallari-t a gyermek által igényelt egészségügyi kezelésekkel, továbbá egyéb engedélyekkel kapcsolatos döntési jog gyakorlására.
Jelen rendelkezés tárgyalását a Kings County (Brooklyn) Family Court (330 Jay Street, Brooklyn 11201) végzi, 2022. 06. 14-én, délelőtt 10:00-tól. A rendelkezés feltételei a gyermek és a szülők igényeinek változásával kiegészíthetők vagy módosíthatók. Amennyiben a módosításokat nem nyújtják be a bíróságon, azok nem végrehajthatóak.




Tisztelettel,
Hon. Amanda White
törvényszéki jegyző


- Loz, szerintem jönnöd kéne.
- Minek? - Kíváncsi pillantással méregetem Andy-t, aki sietős léptekkel ér oda hozzánk, az arcáról leolvasható megkönnyebbülésből pedig csak arra tudok következtetni, hogy már keresett bennünket - engem - odabent. A mellettem cigiző kollégák is a mi beszélgetésünkre kezdenek figyelni. Régebben még én is közéjük tartoztam, de amikor Amiyah megszületett, Tami meg én kötöttünk egy egyezséget arról, hogy én leszokom a cigiről, ő meg arról, hogy egész hétvégén a barátnőivel csavarogjon. Én beláttam, hogy mindannyiunk egészségének jobbat teszek, Tami meg... Hát őszintén szólva nem tudom mennyit változott azóta, mert már nem élünk együtt. Ha pedig azt állítanám, hogy ezt azóta is bánom, akkor hazudnék. Volt egy időszak az életünkben, amikor kompatibilisek voltunk, de az már elmúlt és nem kell bolygatni.
- Van egy kis gond az egyik vendéggel. - A kezével a válla fölött mutat hátrafelé, én pedig sóhajtva lököm el magamat a faltól, aminek eddig támaszkodtam.
- Kivel balhézott össze?
- Brian. - Szinkronban sóhajtunk fel, mintha csak mindketten ugyanarra gondolnánk. Brian a csapatunk legfiatalabb és egyben legújabb tagja is, aki
jó abban amit csinál, de nincs még elég tapasztalata azokon a vizeken, ahol mi evezünk. Hiába tartottunk valószínűleg mindannyian legalább egy-egy húsz perces bevezetést neki, sosem lehet tudni éppen kik lesznek a rendezvény vendégei. Én elmondhatom magamról, hogy nagyjából ismerem ezeket az arcokat - a visszatérő kemény magot legalábbis egytől egyig -, és be tudom lőni, hogy hogyan állnak hozzánk, a 'személyzethez'. Egy Brian korú fiatal srác viszont nem tanult még bele eléggé abba, hogy mikor kell befogni a száját, vagy nézni, de nem látni semmit.
Alig érek be az épületbe és a rendezvénynek otthont adó terembe, a pillantásom a zenészünkre esik, aki visszanéz rám. Alig észrevehetően, már-már az általa játszott dallam ütemére billenti oldalra a fejét, diszkréten jelezve hogy merre kell néznem, habár a mögöttem érkező Andy is közelebb hajol hozzám, a keze pedig az én könyökömnél matat, mintha belém akarna kapaszkodni, így magyarázza tovább a történeteket. Mire odaérek a kétségbeesett pillantású és dadogva magyarázó Brianhez, már mindent tudok.
- Elnézést... Uram, segíthetek? - A hangom már-már tenyérbemászóan udvarias, a pillantásom pedig a két ember között cikázik, igyekezvén felmérni, hogy elég lesz-e szavakkal elsimítani a helyzetet, vagy egész konkrétan ki kell-e menekítenem a srácot.
- Maga itt a főnök? Remek. - Úgy pillant rajtam végig, mintha egy lennék a svédasztalon sorakozó gyümölcspiskóták közül. - Rúgja ki ezt a fiút, vagy hagyjon fel az egész cége a szolgáltatással, hacsak nem akarja, hogy feljelentsem.
- Nézze, elmondaná kérem előbb, hogy mi történt? - A kezem Brian vállán landol és finoman meg is szorítom azt, biztatásképp. Másnak talán sértené a büszkeségét a bánásmód és beleállna az idősebb fickó arcába, de nem én. Én megtanultam, hogy a pénz pont az ilyen felfuvalkodott tuskók zsebéből folyik a leginkább és ha eleget simogatja az ember az egóját, még külön könyörög is azért, hogy legközelebb is minket alkalmazzanak a rendezvényeik catering feladataira.
- Telefon volt nála! Esküszöm, hogy levideózott! - A pattogását figyelmen kívül hagyva fordulok a mellettem álló srác felé, ezúttal azonban nem a biztatásom jeléül nyomom meg a vállát, hanem annak reményében, hogy ért a dologból.
- Tényleg ez történt?
- Mi az hogy tényleg? Maga nem hisz nekem?
- Nézze uram... - Visszanyelek egy sóhajt, miközben újra felé fordítom a fejem. A hangomat nem emelem meg, vele ellentétben, mert már így is jóval többen figyelnek a szomszédos asztaloktól, mint amire szükségünk lenne ebben az egész szituációban. - Én csak szeretném meghallgatni mindkét oldal véleményét. Biztos vagyok benne, hogy ha volt is a kollégámnál telefon, nem arra használta, hogy videót készítsen. Igaz? - Bizakodóan nézek a szóban forgó srácra, aki nagyon remélem, hogy olyan választ fog adni, amit mindketten hallani akarunk. Alapszabály, hogy telefont csak akkor veszünk elő, ha szünetelünk, mert ezekben a körökben allergiásak arra, hogy ki mit láthat, hallhat vagy vihet haza ezekről az estékről.
- Akkor lássuk a telefont! - Idegesen int Brian zsebei felé, én pedig bólintva adom magam is beleegyezésemet a dologba. Ha tényleg készült videó és most fogunk mind rábukkanni, az baromi kellemetlen lenne, mert így is nehezen jövök ki az embereimmel. Kevesen vagyunk. Egy hasonlót botlásnak pedig komoly következményei lehetnek a jövőt illetően. Szinte örökkévalóságnak tűnik, amíg a kollégám előhalássza és feloldja a telefont, de annál inkább megéri, amikor végigpörgeti a galériát és a barátnőjén, meg a nagymamája kutyáján kívül csak néhány haverokkal töltött estéről akadnak képei. A hepciáskodó férfi idegesen igazgatja a zakóját, majd vörösödő nyakával együtt távozik és tér vissza az asztalához. Az én kezem újra Brian vállán landol, így terelem a pult felé.
- Fogadok ezek után tudnál inni valami erőset. Ha nem borítod rá a fickóra a pezsgőjét, választhatsz valamit. Meghívlak.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Carlos Mallari
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos Mallari Efce911d93f6846e36c84141ccb02bdbae91f861
Carlos Mallari 250887d2a024f92071e99f17b7762977
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
'Cause I just don't believe we're wicked
I know that we sin, but I do believe we try
★ családi állapot ★ :
egyedülálló apuka
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Carlos Mallari 4c66eda96f72247670a6dfbcb6df88907d647465
★ idézet ★ :
We all try, the girls try, the boys try
Women try, men try
You and I try, try
We all try
★ foglalkozás ★ :
bartender / caterer
★ play by ★ :
Manny Jacinto
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Carlos Mallari 7496c0cbfcd4006da8947cdf72a31ea7053eed6b
TémanyitásRe: Carlos Mallari
Carlos Mallari EmptyPént. Ápr. 01 2022, 10:03
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Carlos!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Fantasztikus módon sikerült megoldanod a jellemed megírását és örültem, hogy ennyire részletesen belementél milyen is vagy valójában. Carlos Mallari 4146035580 Ami lejött, hogy egy igazán jó apa vagy, aki igyekszik minden helyzettől függetlenül a legjobb döntést meghozni kettőtök érdekében. Kerülöd a bajt és nem állsz le felesleges veszekedésekbe senkivel sem, mert úgy tűnik nekem, hogy te már az ilyenekből felnőttél. Fontosabb és nem mellesleg energiát spórol meg az, ha visszatáncolsz azoktól a személyektől, akiknek lételemük az, hogy veszekedést generáljanak. Te neked van jobb dolgod is ennél és abba nem fér bele az, hogy bárki is tönkretegye csak mert éppenséggel rájön az öt perc. Very Happy A legtöbb esetben úgyis ennek az lesz a vége, hogy a kezdeményező fél bújik az áldozat és a sértett fél szerepébe.. és őszintén kinek van idegzete erre?  Rolling Eyes
Egyedülálló apaként gondolom az elsődleges célod az, hogy egy biztonságos és stabil világot teremts magad köré és a történeted alapján ez úgy tűnik sikerül is. Aranyosak voltak a kiragadott kis jelenetek a lányoddal, jó volt olvasni erről az oldaladról is. Azért azt a helyzetet, hogy a megszokott rendszer amit a lányod édesanyjával kialakítottatok most hirtelen felborul, nem lesz könnyű megszokni, de nem tűnsz olyannak, aki meghátrál attól, hogy gyorsan megoldást keressen egy felmerülő és váratlan változásra, épp ezért úgy gondolom most is menni fog. Smile
Szépen fogalmazol, ez pedig még jobbá tette számomra a sztorid elolvasását és szurkolok, hogy sok játék során sikerüljön többet is megmutatni abból ki is vagy.  Carlos Mallari 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos Mallari A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Carlos Mallari D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Carlos Mallari 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Carlos Mallari
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carlos Herrera
» Lester & Carlos
» Carlos & Vicki × say something
» Carlos & Reyna
» Carlos x Lita x Tommy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: