New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Martina Quinlan
TémanyitásMartina Quinlan
Martina Quinlan EmptyPént. Ápr. 29 2022, 12:05
Martina Quinlan
if you don’t take risks, nothing will change


Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Martina Quinlan
Becenév
Martina, Tina, Tini
Születési hely
New York
Születési idõ
1999.08.02.
Kor
huszonkettő
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
New York University (NYU), Leonard N. Stern School of Business
Foglalkozás
egyetemista
Hobbi
suppozás, hajón való sütkérezés, boxolás, Netflix, egy jó buli megszervezése
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem


Martina
Latin eredetű, a Martinus (Márton) férfi név női párja. Jelentése: Mars istenhez hasonló, merész, bátor, harcias, vitéz.

magasság: 172 cm
hajszín: hol szőke, hol barna
szemszín: barna
stílus, öltözködés: nőies és lezser egyszerre
kedvelt ruhadarab: has villantó póló és laza farmer

Optimista, de reálisan gondolkodó, egy nyitott, de határokat tisztelő, egy lazítani képes, de mégis komoly erőbedobásra hajlandó személyiség.
Független típus, határozott véleménnyel. Szórakoztató, élettel teli, aki másokat is képes magával ragadni.


Kedves, törődő személyiség, igazi lélekbúvár. Őt bármikor felhívhatod, átmegy hozzád, és hagyja, hogy kibeszéld magadból az érzéseid. Akár órákon át képes hallgatni, majd tanácsokat adni. Nem fél kiállni magáért, ahogy másokért sem. Családja, barátai számíthatnak, támaszkodhatnak rá: a problémáikat sajátjaként kezeli. Akármilyen rossz is legyen a helyzet légy akár veszélyben vagy egy családi vita közepén vagy bevétel nélkül ő melletted fog állni és segíteni fog kiutat, megoldást találni. Céltudatos és erős elképzelése van a jövőjét illetően. Tele van elszántsággal és tenni akarással, nem véletlen, hogy saját vállalkozást tervez. Határozott, makacs természet, ha valamit eldönt, nincs semmi, amivel lebeszélhetnék róla. Érzelmes, szenvedélyes alkat, aki ritkábban hallgat az eszére, mint a szívére.

Szereti
- a bulikat, barátokkal való szórakozást
- a nyári kerti partikat, ahol ő lehet a házigazda és kedvére itathatja a népet, miközben lubickol a medencében
- a kalandsorozatokat, az izgalommal és feszültséggel kiélezett jeleneteket.
- sportolást, a box edzéseket, suppozást
- ha smink nélkül egy hatalmas pulcsiban zabálhat egy hamburgert otthon a kanapén
- az epret
- a tetoválásokat

Ki nem állhatja
- a hétfőket
- ha beképzelt kis csitrinek nézik
- amikor valaki felvág a vagyonával
- ha hazudnak neki


Madelyn Cline
arcát viselem

Múlt

+ 16 trágár szavak használata

There are two reasons why people don't talk about things; either it doesn't mean anything to them, or it means everything.

Anyut valami mostanában nagyon nyomasztja. Látom rajta, hogy nyugtalankodik, de amikor rákérdezek mi a gond, majd én segítek alapon elintézi egy semmi baj kincsemmel.
- Rá gondolsz? – kérdezem szégyentelenül, nem teketóriázva, mert már meguntam, hogy mindig leráz. Tudom, szinte biztos vagyok benne, hogy ő jár a fejében, árulkodóak a szomorú szemei.
- Sosem mesélsz róla, magadba fojtod, és nem tudom, hogy segíthetnék. – Bosszant a tudat, hogy nem tudom kirázni ebből a depiből, de az is, hogy nem hajlandó beavatni a múltjába. Baszki mégiscsak a féltestvérem nem? Csak ülünk egymás mellett némán, miközben számolom a másodperceket.
- Most ez komoly anyu? – kérdezem értetlenkedve, felhúzva magam azon, hogy nem képes válaszolni. Próbálom magam nyugtatgatni, mert ez már nem az első ilyen „beszélgetésünk”. Ő nem akar erről beszélni, kerüli a témát én meg bazira kíváncsi vagyok mindenre.  
- Kincsem ez most nem a legalkalmasabb idő erre, sok a tennivalóm. Hidd el, tényleg nincs semmi baj. – csókot nyom a homlokomra és ott hagy magamra, mintha ezzel minden el lenne intézve. Fortyogok belül. Mégis mikor lenne alkalmas? Lesz valaha ilyen? Szeretlek anyu, de kezdek rohadtul belefáradni abba, hogy megfejtselek téged is és azt a rejtett múltat, amit úgy titkolsz előttem. Hagyom a picsába inkább az egészet!

Having a daughter makes you see this things in a different way. This is my only girl. So I don't care what it takes to protect her.

Aput szerintem sokan nem ismerik igazán. Távolságtartónak, ridegnek és kimértnek tűnhet, vérbeli szállodalánc tulajdonosnak, nagy fejesnek, akit csak a munkája érdekli. Sokszor valóban így van, de én tudom, hogy a családjáért - anyuért és értem -, a védelmünkért bármit megtenne. Nem az az érzelmeket könnyen kimutató személy, de nagyon szeret minket. Megígértem neki, hogy véleményezem és ötletelek az egyik szálloda projekt kapcsán, így most ezen dolgozunk. Apu felegyenesedve, dagadó büszkeséggel telt pillantást vet rám. - Szerencsés vagyok, hogy egy nap nekem fogsz dolgozni. - mondja, amit tudom, hogy jó szándékból tesz, mégsem tudok örülni neki. Nem szeretem a szót, hogy „neki”, basszus miért nem tudja azt mondani, hogy „vele együtt”? Apuval sokszor beszéltünk már erről és egy időben tetszett is a gondolat, hogy közös erővel tovább növeljük, fejlesztjük a szállodaláncot, de mindig az az érzés fogott el, hogy igazán sosem fogadna el egyenlő félként. - Mármint veled együtt igaz? - kérdezem, mint aki megerősítésre várna. - Persze angyalom. - rövid, tömör választ ad mosollyal az arcán valahogy mégsem tudok hinni neki. - Tudod apu .. én már nem vagyok biztos benne, hogy erre vágyom. - egy pillanatra megállok és csak figyelem a reakcióját, ami egyértelműen a nem értem mit akarsz most ezzel monológ kezdete lenne, ezért inkább folytatom. - Rengeteg ötletem és tervem van és szeretnék idővel saját vállalkozásba kezdeni és úgy örülnék, ha .. - apu közbevág, ami rohadtul nem fer. - Ugye ezt te sem gondoltad végig angyalom? Egy biztos jövőt, karriert lecserélnél egy bizonytalan, rizikós, ki tudja, hogy bejön-e dologra? És miért? Csak azért, hogy megvalósítsd önmagad? Arra itt is van lehetőséged bogaram. - fejti ki és folytatja, hogy még véletlenül se tudjak reagálni. - Én csak védeni próbállak, azt szeretném, hogy mindened meglegyen, és ne kelljen csalódnod. Én tényleg csak a legjobbat szeretném neked. – fejezi be végül, amire mégis mit lehetne mondani? Érzem, hogy ezt a csatát megint elvesztettem, így ráhagyom, de nem végérvényesen. - Értelek, de legalább annyit tegyél meg, ha elkészültem ránézel a terveimre, ahogy most én tettem a tiéddel. Lehet róla szó? - kérdezem reménykedve abban, hogy esélyt ad arra, hogy bizonyítsam rátermettségem, hogy megállnám a helyem egyedül is és nem kell egy védőburokban tartania, mint valami kislányt.

Sleep disturbance: you think what could you have said, what could you have done differently; she doesn’t know what love means.

Apu egyik szállodájában az ébresztőm hangjára ébredek meztelenül és borzasztó fejfájással. - Mi a .. - nyöszörgök miközben tudatosul bennem, hogy nem egyedül vagyok, hiszen valakinek a karját érzem a derekamon. Hátrapillantok még kómásan és megnyugszom, amikor látom, hogy Justin az, akivel egy ideje kavargatok, szerinte járunk. Kicsit erősre sikerülhetett a medencés buli, amit tegnap tartottam tekintve, hogy alig emlékszem valamire. Ritkán rúgok be ennyire, általában tudom, hogy hol a határ, de sajnos velem is megesik, hogy elvesztem a józan eszem. Valami ilyesmi történhetett most is. Nyögvenyelősen kinyomom az ébresztőt, hogy esélyem legyen csendben kislisszanni, de elkéstem vele. Justin felébredt. Magához húz, és még jobban átölel. - Nincs ma edzésed? - kérdezem, mert kezd derengeni miért is kezdtem el tegnap este annyit inni. - Nem megyek, hagyjanak békén. - feleli. – Figyelj, amit éjjel mondtam.. öö.. tudod az egész szeretlek dolog. - kezd bele és bárcsak ne folytatná. - Totál ki voltam ütve, szóval nem várom el, hogy te is mondd nekem vagy ilyesmi. Oké? - hallom a hangjában, hogy bántja a dolog és ezzel a dumával csak engem szeretne megnyugtatni. - Oké. – felelem bűntudattal, és alig várom, hogy leléphessek vagy ő lépjen le, mert totál kellemetlen a szituáció. Valami oknál fogva mindig, így járok. Jön az a bizonyos "szeretlek" szó és meghátrálok, képtelen vagyok viszonozni. Vajon velem van a baj vagy még nem jött el az igazi?


livin' in new york

Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Martina Quinlan Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Martina Quinlan 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Martina Quinlan 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Martina Quinlan 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Martina Quinlan E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: Martina Quinlan
Martina Quinlan EmptySzer. Május 11 2022, 10:35
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Martina!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Életünk során elérkezünk ahhoz a fura időszakhoz, amikor elég idősnek kell lennünk ahhoz, hogy elődöntsük mit akarunk a jövőnkkel kapcsolatban kezdeni, de közben a külvilágtól mégis azt a visszajelzést kapjuk, hogy egyes témákat illetően még szükségünk van az utunk egyengetésére. Én azt mondom eléggé nagy kiszúrás ez a másikkal!  Martina Quinlan 3673325056  A történeted olvasva pedig ezt a kontrasztot éreztem. Először ott voltak a szüleid. Az édesanyáddal történő beszélgetés úgy érződött, hogy bármi is nyomja a szívét, csak téged próbál védeni azzal, hogy nem terhel le a problémáival. Sajnálatos módon van a valóságnak az a rossz szokása, hogy néha igenis belegázol az érzéseinkbe és muszáj reagálnunk annak következményeire: megélni azokat és a lehető legjobbat kihozni belőle. Édesapád pedig a védelemnek azt az oldalát mutatta meg, ami egy megírt jövő ígéretét tartogatja. Persze, a biztos út mindig kényelmesebb, de nem jár kéz a kézben a boldogságoddal, aminek megteremtése azonban a te meghozott döntéseiden alapul. Rajtad pedig látszik, hogy ki akarsz törni ebből és megvalósítani a terveidet. Valahol félúton létezik egy támogató határvonal, ahol elbukhatsz és amiből tanulhatsz, de ezt saját magadon kell megtapasztalnod, amit te is tudod, hogy egy burokba élve nem fogsz. Pedig amit a jellemedből megismerhettünk, abból úgy érződik, hogy nem az a lány vagy, akit félteni kell. Képes vagy arra, hogy nagyokat alkoss és ha útközben hibázol? Ez is a folyamat része. Remélem egy nap a szüleid is rájönnek arra, hogy időnként nem árt szabadon engedni téged és esélyt adni arra neked, hogy megmutasd ki vagy és mire vagy képes. Szurkolok, hogy összejöjjön, addig pedig ne add fel se önmagad, se pedig az elképzeléseidet.  Martina Quinlan 2451935670

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Martina Quinlan A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Martina Quinlan D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Martina Quinlan 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Martina Quinlan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Never be the same - Martina & Colton
» Kicsi a világ? Martina & WuXie
» Guilty or innocent? - Martina & Tiger
» babe, I think we should runaway - Martina & Colton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: