New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Sweet Mistake
TémanyitásSweet Mistake
Sweet Mistake EmptyHétf. Ápr. 25 2022, 18:13

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Amikor ma delutan egy "ismerosom" arra kert, jelenjek meg az eskuvojen, nem hittem a fulemnek. Ez most komolyan gondolja vagy valami elcseszett poen akart lenni?! Mivel nem tudtam eldonteni, csak szorakozik e vagy sem, igy hat komoly keppel szora nyitottam a szamat.
- Az eskuvodre?
- Igen. Hisz regota ismerjuk egymast. - es ha ez a mondata nem lett volna eleg, meg vallon is vereget. Ekkor szemeim a kezeire siklanak.
- Carl, te most ugratsz engem? - kuszik apro vigyor a szam sarkaba.
- Dehogy! Miert tennem? - arca komoly, most mar biztos vagyok benne, hogy ez sajnos nem csak egy elkurt vicc akart lenni. Ez a barom komolyan azt gondolja, majd elmegyek szorakozni egy jot?
Vegulis nem arra kert, hogy legyek a viragszoro. Talan meg fel is kellene haborodnom emiatt.
- Nezd.. - emelem ajkaimhoz a cigarettat, majd szivok egy slukkot belole.
- Mar az elejen nem ertettem, mit latsz abban a noben, hisz a tizes skalan a kettest sem surolja. Azt sem tudom, hogy lehettel akkora faszfej, hogy beerd egy novel, mikor minden nap mast kefelhetnel, de rendben.. sikeresen rad basztak azt a bizonyos porazt, na de te most meg orok huseget is fogadsz? Normalis vagy te? Megan nem csak ocsmany, de meg kibaszott hulye is. Te pedig, ha egy ilyen not veszel el baratom.. inkabb ki sem mondom, mit gondolok errol az egeszrol. Szoval azt mondod, menjek? - teszem fel a koltoi kerdest elegedetten, mikozben Carl hulye fejet nezem. Szegeny idiota.. Nem ertem, egyszeruen nem fer a fejembe, mi jo van ebben.
- En... En csak..
- Te mi? Te mi, Carl? Eskuvo.. szanalmas. Takarodj elolem azonnal, vagy en magam lolek fejbe, itt helyben. Tudod, ez a szebbik modszer. - vigyorodom el, majd a foldre ejtem a csikket es rataposok. Kedves ferfitarsaim.. sose essetek bele egy no csapdajaba.

A mai napunk egesz szepen telt, szerencsere nem akadtak tul nagy problemak, ugyhogy este johetett a jol megerdemelt szorakozas valamelyik barban. Mivel nem vagyok az a tipus, aki a jobb vagy esetleg a bal kezet hasznalna, igy nagyon ritkan fekszem le ugy, hogy elotte ne dugtam volna meg alaposan egy gyonyoru not.
Otthon gyorsan osszekaptam magam. Lezuhanyoztam, majd felvettem egy oltony nadragot, fekete inget, ra pedig egy zakot. Nadragom zsebeben immar a legkedvesebb dolgaim hevernek, a fekete Maseratim pedig csakis ram var, igy hamar be is pattanok, majd beizzitom a kicsiket. Korulbelul fel oran belul mar le is parkoltam az egyik bar elott. Jartam mar itt nehanyszor, a mai napra ez tokeletes valasztas.
Besetalok az epuletbe, korulnezek, majd biccentek par ismeros arcnak. Utam egyenesen a barpulthoz vezet, kozben szemeimmel mar keresgelem is a hibatlan predat. Egy voros ruhas non akadnak meg a szemeim. Haja fekete, gondor, mar-mar a feszes segget surolja, combjai formasak, tehat szinte tokeletes. Az elotte acsorgo buzi gondolom a baratja, de ilyesmi szamomra nem jelenthet problemat.
- Egy whiskyt es valami finom, meregdraga koktelt. Gyorsan. - nezek egy rovid pillanatra a pultosra, majd vissza a nore, akit egy masiknak koszonhetoen most nem latok. - Kisasszony! Esetleg.. - nem e takarodna el a kepbol a picsaba, folytatodna, de inkabb befogom a pofamat.
- Meghivhatom egy italra? - merem vegig alaposan, cseppet sem diszkreten. Nem is olyan rossz. Mondjuk ugy, hogy ma estere megteszi.
Elvezni fogod, igerem.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyKedd Ápr. 26 2022, 22:16


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold. — Helen Keller ”




- Kell még egy ital. Kész vagy? Mehetünk? - kérdez rá Andrea a hátam mögött, akire csak futólag vetek egy pillantást szemben a tükörből, miközben épp a táskámat túrom át.
- Persze, máris, csak megigazítom a sminkemet - és abban a pillanatban meg is találom a szempillaspirált. Ám mire végzek a szépítkező művelettel, és végre megfordulok, a barátnőmnek hűlt helyét találom. - A francba, Dee, folyton ezt csinálod! - fortyogok magamban a fejemet ingatva, és magam is elhagyom a női illemhelyet, hogy a barátnőm nyomába induljak. Visszatérve a bárba azonban sokkal nagyobb tömeg fogad, mint amit úgy negyedórája magunk mögött hagytunk, Andynek pedig a színét sem látni sehol. Persze cseppet sem esek kétségbe, valószínűleg a pultnál lesz. De ha mégsem, legfeljebb szerzek magunknak még egy-egy italt. Nekem is jól esne egy újabb koktél. Még csak két mojitot ittam, és azt hiszem, még mindig túl józan vagyok. További hosszú percekbe telik eljutni a bárpultig, ilyenkor azért örülnék, ha egy kicsit magasabb és szélesebb lennék, de legalább a zene jó, így sok panasz nem lehet a hangulatra. A bartender srác azonban alaposan feladja a leckét, mert valahányszor jeleznék neki, levegőnek néz, emiatt fokozatosan kezdem elveszíteni a türelmemet. Andrea továbbra sincs sehol, egy vörös ruhás, fekete hajú liba kétszer is a lábamra lép, egy pasas meg úgy furakszik be elém a pultnál, mintha minimum az övé lenne a hely. A pultos őt persze elsőre észreveszi. Hihetetlen. Mellé lépek, ismét feltartom a kezem, hátha ezúttal nagyobb szerencsém lesz, és amikor az oldalamon a férfi megszólít, én pedig felpillantok az arcára...

Na ne! Ez nem hiszem el! Ő az a pasas Tommy fotóiról. Garrido, azt hiszem, ez a neve. Tommy a volt lakótársam, most már csak haver, aki nem rég lett járőr Brooklynban. Ő mesélt nekem pár hete néhány részletet arról a nyomozásról, amibe nemrég bevonták őt is. Arról, hogy az alvilág tele van olyan emberekkel, akik látszólag tisztes polgári életet élnek, hogy lehetetlen róluk kézzel fogható bizonyítékokat találni, folyton kicsusszannak a zsaruk kezei közül, folyton megússzák. Hiába van az arcukkal teleplakátolva a fél nyomozói iroda. Szóval Tommy mutatott nekem is egy-két ismertebb bűnözőről pár képet a telefonjában. Fogalmam sincs, hogy ezt amúgy megteheti-e, de annyi sör után akkor és ott ezzel szerintem ő sem igazán volt már tisztában. Akkor gondolkodtam el először azon, hogy ebből mennyire szuper sztori lenne a diplomamunkámhoz. Már csak anyagot kellene gyűjtenem ehhez. És erre éppen ebbe az alakba botlok? Hű! Vajon minden gazfickó ennyire jól néz ki? Vagy már a két mojito beszél belőlem? Becsukom a pillanatokra tátva maradt szám, igyekszem villámgyorsan eltakarítani az arcomról a meglepettséget, aztán édesen elmosolyodom.

- Mondhatnék nemet egy ilyen udvarias invitálásra? - billentem enyhén oldalra a fejem. - Luna vagyok - nyújtom a kezem ismerkedős kézfogásra. Őszintén szólva nem szoktam minden héten pasikkal ismerkedni, vagy hagyni, hogy férfiak szedjenek fel bárpultoknál, úgyhogy ebben nincs sok tapasztalatom, de egy ilyen alkalmat nem halaszthatok el, hogy megismerjem a megírandó cikkem egyik lehetséges alanyát. És amúgy is... a fenébe is! Alig észrevehetően végig pillantok rajta, és ösztönösen beharapom az alsó ajkam.
- Valamiféle üzletember vagy? - kérdezek rá a majdnem nyilvánvalóra, és ezúttal finom célzással pillantok a remekbe szabott öltönyére. Nem mindenki jár ám ilyen elegánsan szórakozni.

outfitmusic



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzer. Ápr. 27 2022, 20:59

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Oszinten bevallom, hozza vagyok szokva ahhoz, hogy egybol megkapom azt, amit akarok. Meg csak csettintenem sem kell ahhoz, hogy az enyem lehessen. Es mielott meg barki azt gondolna, ezzel egyedul vagyok, hat nem.. ehhez masok is hozza vannak szokva. Azok, akik ebben segitenek, mert nincs mas valasztasuk.

A legtobben tisztaban vannak azzal, hogy nem vagyok egy turelmes, nyugodt termeszetu ember, igy aztan kevesen mernek baszakodni velem. Emelem kalapom azok elott, akik megis megnehezitettek a dolgom, hisz volt bennuk valami, ami sokakban nincs meg, ezt pedig batorsagnak hivjuk. Ez szep es jo tulajdonsag, azonban nem kell meglepodni, ha veletlenul egy nap csak ugy eltunsz az elok sorabol. A hozzatartozokon kivul nem sokan erzik hianyod, hisz pusztan egy szurke kiseger vagy a sok kozul. Nem vagyok benne teljesen biztos, de azt hiszem, az en halalom nagyobb port kavarna. Joval tobben orulnenek annak, ha vegre eltunnek a Fold szinerol, ki ezert, ki pedig azert.. Termeszetesen olyan is akad, akinek ez veszteseget jelentene, de vegulis teljesen mindegy, nem?

Rengetegen felnek a halaltol, hogy egyszer a kaszas kopogtat majd az ajton, es elviszi oket egy szebb vagy epp csunyabb helyre. En egyaltalan nem tartok tole. Ha ez maskepp lenne, nem lehetne ez a hivatasom, hisz mondjuk ugy, hogy ez eleg veszelyes melo. Nem csak a veg gondolatat kell megszokni, hanem azt is, hogy itt a gyors halal megvaltas. A hozzam hasonlok csak remenykedhetnek abban, hogy nem neznek elobb vegig egy szep kisfilmet arrol, hogyan kinozzak meg a szeretteit, majd hogyan vegeznek vele szep lassan, figyelmesen, hisz az ilyesmit nem kell elsietni, ki kell elvezni. Jomagam is ilyen vagyok. Tokeletesen tisztaban vagyok azzal, mi varna ram. A tiednel is csunyabb halal, azt hiszem. Talan reszben ezert nincs senkim. Nincs felesegem, de meg csak baratnom, esetleg jegyesem sincs, a gyerekekrol mar nem is beszelve.
Na meg azt se felejtsuk el, hogy sok halacska uszkal abban a bizonyos toban, akik csak ram varnak. Hulye lennek kihagyni a bulit, ezert is vagyok most itt.

Ha tippelnem kene, az a gyonyoruseg egy verbeli latina, akinek pont az agyamban a helye, megpedig ma ejszaka. Mondanom sem kell, hogy a mellette levo uriember nyugodtan szorakozhat tovabb ITT, ugyanis velunk biztosan nem tart.

Azt hittem, nem leszunk ilyen sokan, de ugy latszik, ma mindenki ezt a rohadt bart valasztotta, igy hat kissebb tomegnyomor van. Ez egy jo ok arra, hogy hamar le is lephessunk a holgyikevel, aztan persze tovabb "mokazhassunk" valahol mashol.
A whiskyt majdnem idoben elem is tolja a ficko, a koktelra viszont meg varnom kell. Hogy a francba vehettek fel ide egy ilyen szerencsetlent? Az ilyenek alljanak inkabb gyari munkasnak. Ez meg akkor sem tudna gyorsabban dolgozni, ha adnek neki nehany szazast, vagy azzal fenyegetnem, hogy mire egyet pislant, a keresemre elvagjak anyuci torkat.
Mivel nem ezen akarok agyalni, inkabb ujra a voros ruhas szepseget keresnem, hadd legeltessem rajta a szemeimet, azonban valaki bezavar a kepbe. Olyan ez, mint a moziban.. kibaszott idegesito. Szemeim szinte azonnal vegigfutnak az idegenen, es immar mindjart kevesbe banom, hogy mellem verodott.

- Nos? - huzodik feloldalas vigyorra a szam. Ugy tunik, kisse lassan reagal a draga, hisz eltelik nehany pillanat, mire valaszt kapok. - Persze, hogy megtehetned. - azt mar nem teszem hozza, hogy felesleges lenne, hisz a kerdest csak illembol tettem fel. - Luna.. gyonyoru nev. - nyujtom fele az egyik kezem. - Baldomero. - mutatkozom be en is. Kerdese hallatan szeles mosoly huzodik a kepemre - arra az elvetemultre -. - Igen, az vagyok. Na es te, kedves Luna? Mivel foglalkozol? - nem mintha erdekelne, de most nincs kedvem eroszakoskodni, finoman jatszunk. Mivel is szoktak ilyenkor a csajok segget nyalni? Ja igen.. - Csak nem modell vagy? - hogy ez mennyire sablonos es szanalmas kerdes.. - Egyedul jottel? - vegre valami, ami valoban erdekel. Pontosan ekkor csusztatjak elem a koktelt, en pedig csak a marhara mosolygok, akinek ezert biztosan nem fizetek. Az italt termeszetesen a holgy ele tolom. - Remelem izleni fog. - sosem voltam jo koktelok teren, mivel ezek tobbseget nem a ferfiak iszogatjak - kiveve a buzikat, de ok nem szamitanak -.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzer. Ápr. 27 2022, 22:30


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold. — Helen Keller ”




Enyhén elkeserítő, hogy valahányszor szórakozni megyünk, a drága barátnőm előbb-utóbb úgy eltűnik, mintha a föld nyelte volna el. De legalább már megszoktam, és nem kapok instant idegbajt, vagy pánikolok, hogy elrabolták-e, eszméletlenre itta-e magát magát valahol védtelenül, vagy esetleg (fél)holtan fekszik egy sikátorban. Általában csak... hogy is mondjam... élvezi az életet. Talán még senkit nem láttam olyan gyorsan és hirtelen pasikat felszedni, ahogy ő csinálja. Lenne mit tanulnom tőle, mert ebben én még közel sem vagyok ilyen rutinos. Abban viszont hála neki igen, hogy elszórakoztassam magamat a bárpultnál egy-két pohár itallal, és esetleg közben ismerkedjek, barátkozzak, minden buliban új haverokat találjak. Arra azonban még álmomban sem számítottam, hogy épp ma este, épp itt fogok belebotlani a megírásra váró cikkem egyik lehetséges főszereplőjébe. Arra meg főleg nem, hogy a férfi random meghív majd engem egy italra. Az pedig már csak hab a tortán, hogy igazából meglehetősen vonzónak találom. Lehet, hogy bűnöző, lehet, hogy veszélyes, de van egy bizonyos kisugárzása, aminek bizony nehéz ellenállni. Nehéz nem rá figyelni, még így is, hogy legalább százan nyüzsögnek körülöttünk ebben a zsúfolt bárban.

- Köszönöm - mosolyodom el, mikor megdicséri a nevem, és épp megfogom a kezét, mikor kiejti a saját nevét. A szemöldököm kissé megemelkedik. Ah, erre nem is emlékeztem, csak a Garridoban voltam biztos. Pedig nem egy felejtős név. - Hmm... a te neved viszont elég... ritka. Nem hiszem, hogy valaha találkoztam volna másik Baldomeroval – jegyzem meg félig tűnődve.  

- Modell? Ó, ugyan! Ez olyan sablonos – legyintek, és nevetek, amiért egy ilyen elcsépelt szöveggel próbálkozik be. Ennél azért egy kicsivel többet vártam. De az ő kisugárzásával igazából ez is épp elég hatásos. És valószínűleg ezzel maga is tisztában van. - De azért köszönöm a bókot. - Mármint feltételezem, hogy ez az akart lenni. - Egyébként újságíró vagyok. Majdnem. Egyelőre csak gyakornok - árulom el őszintén. Közben feltűnik, hogy a göndör hajú liba a pasijával együtt végre elhúzott a másik oldalamról, a helyükön pedig felszabadult egy bárszék, és nem vagyok rest azonnal birtokba venni azt. Hátulról felhúzom rá magam, és elhelyezkedem, lehetőleg úgy, hogy az egyébként is rövid szoknyám ne csússzon fel a kelleténél jobban, lábaimat térd alatt kecsesen összekulcsolva, mellkasommal továbbra is Garrido felé fordulva.

- Nem egészen. Egy barátnőm is itt van valahol. Azt hiszem – pillantok el némi bizonytalansággal a masszaként hullámzó táncoló tömeg felé. Oké, hogy menő hely, de akkor sem értem, miért van ma itt ekkora tömegnyomor. - Hmm... köszi - mosolyodom el hálásan ismét, mikor visszafordulva éppen elém helyezik a koktélt. Ilyet szerintem még nem ittam, helyi specialitás lehet, de egész jól néz ki.  

- Na jó... hadd tippeljem meg most én is, hogy mivel üzletelsz! - Emelem is magamhoz közben a poharamat, de mielőtt beleihatnék, kissé leengedem, míg fürkésző pillantást vetek a férfira. Ha már ő bepróbálkozott a béna tippjével a munkámat illetően, én miért is ne? - Hmm... szerintem valami értékessel... Borászatod van...? Nem, valószínűleg valami drágább dolog... Ékszerüzlet-lánc? Hotellánc? Nem, várj, tudom! Egy bár. Vagy valamilyen szórakozóhely... - billentem oldalra a fejem arcomon egy aprócska, sejtelmes mosollyal, amit aztán a poharam mögé rejtek, majd óvatosan bele is kortyolok az italba. Oké, nem csak jól néz ki, de basszus, ennek isteni az íze is.  

outfitmusic



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyCsüt. Ápr. 28 2022, 18:02

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Ha nem egy ilyen csinos kis suta zavart volna be, mar reg nem allna itt, errol hamar gondoskodnek, igy azonban teljesen mas a helyzet. Konnyen megallapithato, hogy nem egy lepukkant, magara nem ado holgyemeny kerult mellem, - nagy szerencsemre persze -, igy kifejezetten orulok annak, hogy ove lehet az altalam rendelt koktel.
Nem tunik egy utolso kurvanak, akit azonnal bevihetsz a wcre, hogy felcsinald, nem... O inkabb az a tipus, akit meg kell tanitani kitorni, akinek meg kell mutatni egy egeszen mas oldalat, amirol eddig talan nem is tudott. Bar ez a kategoria is izgalmas - nagyon is -, nekem sajnos nincs mindig idom kulonorakat tartani tapasztalatlanabb noknek. En pusztan nehany menetre vagyom, semmi tobbre.

- Valoban az.. epp ezert kevesen felejtik el. - furkeszem a no szemeit kedves keppel. Jobb, ha nem tudja, miert eg egy eletre az emberek agyaba a nevem. Ez az atlagos, jofius mosoly szinte az arcomra fagy. Annyira nem en vagyok, hogy az mar fajdalmas, de ha erre van szukseg egy dugasert, hat legyen. Kesobb engem sem fog erdekelni, ha panaszkodik, mert valami esetleg kellemetlen lenne szamara. En ha elkezdek egy jatekot, be is fejezem azt, ha torik, ha szakad.
- Igen, talan elcsepelt.. Azonban teny, hogy barmikor szakmat valthatsz. - vonom meg lazan az egyik vallam. Szinte minden jo no beallhat modellnek, nem kell ehhez nagy tehetseg. Aztan ha eleget szopnak, talan lesz is beloluk valaki, akinek a nevet szinten megjegyzik az atlag emberek. Azok, akik a szaros ujsagokat lapozgatjak, es akik a tv elott doglenek. Izgalmas elet, mondhatom.

- O, tehat ujsagiro vagy.. - ugy erzem, jobb ha bele is kortyolok a whiskymbe, ugyhogy megnedvesitem a torkom. - Na es miert pont erre esett a valasztasod? - kerdezgetem tovabb, mig birjak az idegeim. - Jelenleg min dolgozol? - biztos vagyok benne, hogy valami - szamara - rendkivul erdekfeszito temat valasztott. Talan valamelyik sztarpar valasat, esetleg a klimavaltozast..
Miutan kenyelmesen elhelyezkedett mellettem, szemeim azonnal a labaira siklanak, hogy jobban szemugyre vehessem. Most sem csalodtam benne, mar csak azt remeljuk, hogy a terpesz jol megy neki.
Meg sem hallom, mirol beszel, hisz nekem mar reg bizonyos poszturakon jar az agyam. Mivel nalam joval alacsonyabb, igy talan jobb lesz, ha a magassarkujatol nem szabadul meg, mig a fallal szemez, en pedig.. na mindegy. Biztos vagyok benne, hogy hosszu es izgalmas ejszaka ele nezunk.

Egesz pontosan akkor zokkenek ki, amikor meghallom az uzlet szot. - Csak tessek. - vigyorodom el, majd kivancsian varom a kedves gyakornok tippjeit. A boraszat hallatan enyhen megemelkednek a szemoldokeim. Na ez aztan nem is allhatna tavolabb tolem.
- Valoban van egy barom.. - arcomon meg mindig ott diszeleg egy enyhe mosoly, mikozben a poharammal jatszadozom. - De en inkabb halottashazakban utazom. - es szemeim pont ekkor ternek vissza az oveire. Vigyorom kiszelesedik, majd kortyolok egyet az italombol. - Lenne kedved velem tartani? - csusznak kezeim az egyik nadrag zsebembe. - Elszivnek egy cigit.. - emelem meg a femdobozt, melyben cigarettak sorakoznak. - Ha igen, hozd nyugodtan az italodat is. - ezt kovetoen rabizom a dontest.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyCsüt. Ápr. 28 2022, 20:35


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




- Igen, azt el tudom képzelni, hogy téged igencsak nehéz lehet elfelejteni... - fúrom a tekintetemet az övébe egy pillanatra. - Illetve a nevedet - javítom ki magam, mintha csak nyelvbotlás lett volna, ugyanakkor a pillantásom azt sugallja, hogy pontosan azt mondtam, amit gondoltam. - És valóban így is szólítanak mások? - vonom fel a szemöldököm. Kicsit nehezen tudom elképzelni. Olyan világban élünk manapság, hogy MINDENT rövidítünk, a neveket is többek között. Senki nem fáradna rendszeresen egy ilyen hosszú névvel, mint a Baldomero. Ez gondolom az internet hibája, mert nagyjából a napunk felét üzenetek megírásával töltjük, és mindent próbálunk egyszerűsíteni. Ó, ha Shakespeare és a többi korabeli író látná, mi lett a világból! Elmosolyodom a saját eszmefuttatásomon, aztán kissé eltűnődve érintem a mutatóujjamat az ajkaimhoz, úgy fürkészem a férfit pár pillanatig. - Azt hiszem, én Domnak foglak szólítani. Persze csak ha nem bánod. - A mosolyom tovább szélesedik, míg azt várom, vajon mit reagál a becézés ötletére. Sejtem, hogy amúgy őt inkább a vezetéknevén szólítják az “üzleti világában”.

- Észben tartom - bólintok a szakmaváltás lehetőségére. Sosem tudni. Ha elbénázom ezt a lehetőséget, ezt a sztorit, illetve a diplomamunkámat, lehet, hogy valóban nem is lesz jobb lehetőségem. De persze ott még nem tartunk. És nem mintha azt tervezném, hogy a közeli jövőben bármikor is feladnám.

- Nos, igazából kommunikáció és média szakos vagyok, úgyhogy még az sem kizárt, hogy PR-os leszek, sajtóreferens vagy termékmenedzser, esetleg a tévénél kötök ki valami béna reality műsor vezetőjeként... Szeretem azt hinni, hogy vannak lehetőségeim... de igazából leginkább írni szeretek. - A babacipőben járó saját könyvemet most inkább nem említem, mert még mindig nincs igazán mit mondani róla, illetve azért sem, mert nem hiszem, hogy igazán érdekelné. Ha túlságosan belemerülök a mesélésbe, még a végén halálra untatom. - Valójában még csak keresem a diplomamunkám témáját... - És szerintem te leszel az. Persze ezt nem mondom ki hangosan. - Fontolgatom a lehetőségeimet. Elkezdtem anyagot gyűjteni egy lehetséges sztorihoz, ami az ingatlanpiac köré épül, de... hogy is mondjam? Túl száraz egyelőre. Kicsit nem ártana még színesítenem rajta – jegyzem meg enyhén eltűnődve, ajkaimon apró, sejtelmes mosollyal. - De ne aggódj, nem áll szándékomban téged a részletekkel untatni - legyintek. Naná, hogy nem. Idővel úgyis megtudod, miután kiderítettem mindent, amit tudni érdemes.

Garrido szemei kíváncsian fókuszálnak rám, és lehetőséget ad nekem megtippelni, milyen üzlettel is foglalkozik, és egész jól szórakozom azon, ahogyan a tippjeimre reagál a tekintete. Ezután viszont az én nézésem lehet elég vicces kívülről, amikor a halottasházat említi. Kikerekednek a szemeim, majd némi hitetlenkedéssel pislogok rá.

- Csak viccelsz. Viccelsz, ugye? Vagy mégsem? - Na, ezt viszont nem tudnám megtippelni. Erről egyelőre nincsenek infóim, de annyira nem tűnik képtelenségnek, a titkos szakmáját figyelembe véve. Ugyanakkor kissé morbid humorra vallana, ha ezzel csupán tréfálkozni akarna így ismerkedés közben. Végül egyszerűen csak elnevetem magam a saját döntésképtelenségemen. - Ez legalább annyira egyedi foglalkozás volna, mint a neved.

Habozom egy picit, mikor megkérdezi, hogy vele tartanék-e. Nem szeretnék ennyire könnyen kaphatónak tűnni, aki három mondat után vele tart, de a lehetőséget sem akarom elszalasztani. Azonban néhány másodpercig őrlődöm ezen csupán, aztán iszom még egy kortyot a koktélomból, majd lecsusszanok a székről, és a férfi mellé lépek. - Rendben, menjünk.  

Miután kiérünk a friss levegőre, az italomat leteszem egy közeli ablak párkányára, majd a kabátomba, ami eddig csak a vállamon pihent, belebújok rendesen, mert idekint kicsivel csípősebb a levegő. Megvárom, míg Dom meggyújtja a cigarettáját, beleszív, addig is hátammal a falat támasztom a közelben, aztán közelebb lépek, kezemet nyújtom a szálért, és ha átadja, egy halvány mosollyal magam is számhoz emelem azt. - Nem szeretsz túl sokat beszélni magadról - jegyzem meg őt fürkészve, és ez egyszerre tűnhet kérdésnek és kijelentésnek is. Eddig inkább csak kérdezett, vagy igazolta a tippjeimet, de alig árult el valamit a nevén kívül. Persze még nem is volt sok alkalmunk beszélgetni, de egyébként sem tűnik kifejezetten beszédesnek. És látom azt is, ahogyan időről időre végigmér, és az alapján amúgy sem csak társalogni szeretne velem. Nem mintha én ezt nagyon bánnám. De azért jó lenne ennél egy kicsit jobban megismerni.

outfitmusic



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzomb. Ápr. 30 2022, 22:55

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Eddigi eletem soran rengeteg novel volt dolgom. Ott voltak a szende szuzek, a luxus prostik, a belevalo csajok es meg sorolhatnam. A lenyeg tehat az, hogy eleg jol ismerem oket es a kis jatszmaikat, melyeket eloszeretettel uznek. Ha en is csak egy naiv fasz lennek, mar reg nem elnek.
Kedves mosollyal az arcomon figyelem es hallgatom a not. Nem tunik a nyomulos fajtanak, inkabb az a tipus, aki egy kicsit megdolgoztat, azonban most egeszen mas kepet fest. - Azt mondod? - kerdezek vissza egy apro kis vigyorral a szam sarkaban - epp egy naiv faszt jatszva -. Igazabol nehez eldonteni, hogy mit akar, es hogy milyen is lehet valojaban. Egy kedves kis gyakornok penzre vagyna, ergo egy penzehes lotyo lenne? Vegulis csak egy szamit, megpedig az, hogy ma este meg fogom dugni.
- Ha arra vagy kivancsi, hogy becezgetnek e, akkor nem.. nem szoktak. - valaszolom, akarcsak egy verbeli uriember. - Na es nalad? A Lou, netan a Lulu jatszik? - mindkettot el tudom kepzelni, bar a Luna igazan nem egy hosszu nev, szinte felesleges becezni, kiveve ha valami elvakult barom "cicam"-nak szeretne hivni.
- Dom? - szemezek vele kisse meglepett keppel. Utoljara anyam becezett, azt kovetoen mindenkit kijavitottam, ha roviditeni akart. Igy lettem Baldomero helyett ifjabb Garrido.
- Csak nyugodtan.. - jelenik meg arcomon egy halvany mosoly. Szemeimet rovid idore leemelem rola, mig kiverem a fejembol a multat. Alig nehany pillanatra van szuksegem, aztan ismet arra a nore pillantok, aki csak ma ejjel hivhat Domnak. Ilyen rovid idore igazan kar volt ilyesmin tornie a kis fejet.

Akkora paraszt meg en sem vagyok, hogy hozzategyem, barmikor tancikalhat egy szal semmiben a baromban, igy jobb is, ha lezarjuk ezt a temat.

Kerdesemet akkor banom meg, amikor vegig kell hallgatnom az eletet. Azt kivanom, valahol bar lenne egy rohadt gyorsito gomb, hogy ne kelljen ezt elszenvednem. Olyan keppel ulok itt egy no es pia mellett, mint akit erdekel ez az egesz. En pedig azt hittem, hogy a vigyorgas nehez. Nem, ez sokkal magasabb szint. Bologatok, mint aki veszi az adast, es orommel hallgatja a hosszu - rohadt hosszu - tortenetet. Boven eleg lett volna egy: mert erre vagytam, faszfej - valasz. - Irni.. - bolintok elismeroen. Na majd irhat egy szurke otven arnyalatot vagy valami nyalas szart, amire a nok vagynak. - Pedig igazan nem nehez talalni egyet. - vonom meg lazan az egyik vallam. Hala istennek lezarta, gondolna az ember, de nem.. Az tul szep lett volna. - Ingatlanpiac? Ennyire erdekesnek talalod? - maris megbantam a kerdesemet! Bassza meg, meg a vegen itt ulhetek egesz ejszaka.
- Mar hogy untatnal? Nagyon is erdekel.. mindez. - aminek a felet nem is hallottam, de nem is izgat, mihez kezd egy szaros kis gyakornok. Az viszont igen, mi rejtozik a kis szoknyaja alatt - es nem csak -. Aztan reggel indulhat is irni.

A tippjei nem rosszak, de mivel csak egy alkalmi nocskerol van szo, nem kell tudnia semmirol. Nem mintha mas nonek kellene..
Arca igazan poenos, ugyhogy el is vigyorodom. Szinte mar vartam a kerdeset, a helyeben en is pontosan ugyanigy reagaltam volna. Kozel hajolok hozza, majd - amennyiben nem huzodik el - a fulebe sugom, hogy: sosem tudod meg. Az en kepemrol nem olvashato le semmi, igy az, hogy valojaban miben utazom, a fantaziajara van bizva. - Most, hogy mondod.. - toprengek el. Van benne nemi igazsag, de tolem aztan nem all olyan messze az ilyesmi.

Amint kozli, hogy csatlakozik, poharral a kezemben elindulok a kijarat fele. Engedhettem volna Ot elore, de akkor a budos eletben nem jutunk ki. Igy egy percembe sem fajt es mar kint is acsorogtunk az ajto elott. - Nem fazol? - teszem fel a kerdest, miutan felkapta magara a kabatjat. Talan nem eleg meleg, talan megis. Amennyiben keves a kabat, szivesen lepasszolom a zakomat, en nem vagyok egy fazos tipus.
Ugy dontok, most nem egy sima cigit veszek ki a dobozbol, hanem egy spanglit. Termeszetesen olyat, amihez nincs hozzaadva semmilyen szar. Ajkaim koze veszem, majd a zippommal meggyujtom azt. Melyet slukkolok belole, aztan szep lassan kifujom tudombol a fustot. Maris jobb. Epp megkerdeznem, nem e ker egy cigit, mert szivesen adok, nem sajnalom, ahogy a meregdraga szivarokat sem. Nincs eleg idom, mar ki is kapja a kezembol a spanglit. Nem ellenkezek, hisz nem ez az elso eset, hogy osztoznek, de csak aztan esik le a lenyeg. Szora nyitom a szamat, hogy kozoljem, ez nem sima bago, de mar beleszivott. Kivancsian furkeszem az arcat. - Hat.. - meg mindig le vagyok ragadva a reakcion, ami kovetkezhet, amint megerezte a kulonbseget. Vagy talan fuvezett mar? Nem tudhatom.. - Valoban nem vagyok egy szoszatyar, azonban jo hallgatosag vagyok. - ugyan mar.  Inkabb magamrol meselnek, mint hogy masok pofazasat hallgassam orakig. Nekem az eddig hallottak is megartottak.
Miutan szemeim ismet vegigfutnak rajta, belekortyolok a whiskymbe, a poharat leteszem, es egy ujabb spanglit veszek elo, amit szinten meggyujtok. - Mire vagy kivancsi? - szivok bele a cigibe. A valasza sok mindent elarulhat, szoval mondjuk ugy, hogy most en is kivancsi vagyok.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzer. Május 04 2022, 20:39


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




Mosollyal az arcomon bólintok a válaszára, azt üzenve ezzel, hogy pont erre számítottam. Mert nem arról van szó, hogy nagyon kíváncsi lettem volna arra, hogyan nevezik őt mások, inkább csak azt szerettem volna tudni, hogy igazam van-e vele kapcsolatban. És természetesen igen. Végeredményben ez is elmond ezt-azt valakiről, hogy mások hogyan közelednek felé, hogyan szólítják, és hogy ő mit vár el. Mit vár el... illetve mit hajlandó eltűrni. Mert ő pont nem olyan embernek tűnik, aki sok mindent eltűrne másoktól. De persze még mindig csak próbálom őt kiismerni.

- Igen, mindkettő opció lehetséges. De igazából engem is csak ritkán becézgetnek, tekintve, hogy a Luna név egyébként sem hosszú - vonom meg a vállam. Kicsit talán vicces, hogy ennyire belemerültünk a név témába. Bár igazából nincs ezzel semmi gond, leszámítva, hogy egy picit azt érzem emiatt, Garrido szívesebben társalog ilyen jelentéktelen semmiségekről, minthogy bármi lényegeset megosszon magáról. Ami valahol persze szintén érthető. Egyébként sem igazán lehetnek hosszútávú tervei velem, legjobb esetben is talán reggelig tartóak, ahhoz meg épp elég volna annyira megismerkedjünk, hogy úgy érezhessük, egy éjszaka erejéig kedvelhetjük egymást. Én azonban próbálnám valóban kihasználni a lehetőséget, és kicsit belelátni, amellett, hogy esetleg élvezném az előttünk álló éjszaka által kínált rövidke kaland adta előnyöket.

- Nem nehéz találni? Mármint lehetőségeket? - kérdezek vissza egészen érdeklődően, picit közelebb is hajolva, hogy jobban hallhassam őt. Tényleg szeretném tudni, mire célzott ezzel. Biztos van ezzel kapcsolatban egy egészen egyedi véleménye. Vajon hogyan láthatja a város adta lehetőségeket valaki, aki annak alvilágában találta... vagy csinálta meg a maga szerencséjét?

- Igen, bár nem magát az ingatlanpiacot, hanem... annak befolyásoló tényezőit. Mindazt, ami hatással lehet rá. Illetve azt, hogy az ingatlanüzlet milyen hatással bír egy adott környékre. - Válaszolom meg Dom kérdését, de az arcát figyelve közben kicsit el is gondolkodom. Érdekes, hogy miközben úgy tűnik, érdeklődik és szívesen hallgatja, amit mondok, a tekintete mégis folyton alig észrevehetően elkalandozik rajtam. Ha nem lennének előzetes információim róla, talán még valóban el is hinném, hogy ő egy igazán udvarias fickó, és nem csak a lehetőséget várja, hogy átmenetileg kettesben maradjon velem. Így viszont... azt hiszem, mázlija, hogy ennyire vonzó... közben pedig igazán szórakoztató őt tanulmányozni. Nyilván ennek kettőse az oka annak is (illetve a lelki szemeim előtt lebegő cikksorozat), hogy a kelleténél hamarabb beleegyezem, vele tartok a kijárathoz. Előttem halad, míg áthaladunk a tömegen, és magamban meg kell állapítanom, van valami igazán szexi a magabiztosságában, ahogy pillanatnyi megtorpanás nélkül képes kijutni, keresztül vágva a sokszínű embermasszán.

Kinn a friss levegő egyrészt jól esik, másrészt hűvösebb van, mint amire számítottam. A benti meleg után szinte kellemetlenül érint a késő esti tavaszi időjárás, főleg mivel nem vagyok túl rétegesen öltözve, és ezen a vékony kabátom sem sokat segít, annak ellenére, hogy hamar belebújok. - De igen, egy kicsit – ismerem el Garrido kérdésére. Az egészen spontánnak ható és udvarias gesztusával viszont, hogy felajánlja nekem a zakóját, sikerül kicsit meglepnie. Egész mélyen talán tényleg egy igazi lovag veszett el benne. - Köszönöm - bólintok rá a lehetőségre.

Ha már úgy alakult, hogy kijöttünk egy “cigiszünetre”, igazából én is elszívnék egy szálat. Vagy csupán pár slukkot, attól függően, mennyire esik jól vagy sem. Alapvetően a hétköznapokban nem szoktam rendszeresen rágyújtani, de a suli meg a gyakornoki munkám néha van annyira stesszes, hogy egy-egy szál cigi szinte életmentőnek hasson.

Mivel nem ütközöm akadályba Dom részéről, kiveszem a kezéből a meggyújtott szálat, és beleszívok. Szinte abban a pillanatban enyhén meg is szédülök a nem várt hatástól, ahogy a betüdőzött füst pillanatok alatt kellemes nyugalomként terjed szét bennem. Ahogy eléri a fejemet, egy másodpercre szinte súlytalannak érzem magam, és úgy érzem, muszáj megkapaszkodnom valamiben. Valamiben, amit éppen érek, amit talán Garrido karja. - Ó! - pillantok fel a férfira meglepetten, aki még csak meg sem próbált figyelmeztetni. - Ez nem az, amire számítottam, de... Elég minőséges cucc lehet – teszem hozzá, még mindig csodálkozva. Csupán egy-két alkalommal volt szerencsém eddig füves cigit próbálni, főképp egyetemi bulikon, de egyik sem érződött ennyire erősnek vagy hatásosnak. - Kétlem, hogy ebből el tudnék szívni egy egész szálat. A végén tuti megártana - helyezem a kezemet Garrido kézfejére, hogy megakadályozzam abban, hogy újabb szálat gyújtson meg magának, aztán inkább visszaszolgáltatom neki az elsőt. Közben változik a szél mozgása, és megérzem azt, amit már előbb kellett volna, lehetőleg azelőtt, hogy mélyet szívtam volna belőle: a fű jellegzetes, édeskés illatát. Ami aztán, a közelség miatt, keveredik Garrido férfias parfümjének illatával. Ennek hatására pedig ahogy felpillantok a szemeibe, ösztönösen harapom be alsó ajkam, és szeretnék még közelebb lépni hozzá. Mégsem teszem, inkább csak elhúzom a kezem az övéről, és teszek gyorsan hátra egy lépést.

Többet akartam megtudni róla - emlékeztetem magamat. Lehetőséget kapok, hogy kérdezzek, és úgy gondolom, jól meg kellene fontolnom, hogy miről érdeklődjek. - Nos, igazából bármire kíváncsi vagyok, amit szívesen megosztanál magadról... Például... te miért lettél üzletember? Vagy miért éppen ezen a területen? - Végül is maga is rákérdezett korábban, engem mi vonzott az újságíráshoz. A halottasházzal kapcsolatban még mindig nem tudom, mennyire volt komoly, de a válaszából talán megtudhatom. - Vagy... mondjuk... honnan származol? - Tudjuk, hogy New York lakosainak többsége nem tősgyökeres, szóval ez nem egy szokatlan kérdés errefelé. - Én Los Angelesből jöttem.

outfitmusic



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyPént. Május 13 2022, 16:15

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
- Mindketto? - kerdezek vissza. - Akkor hat maradjon a Luna. - ergo, felejtsuk el a beceneveket. Az egyik sok penzembe fajo luxus not is igy hivtak, csakhogy az amolyan "muvesznev" volt. Gyonyoru test, kulonleges szemek, hosszu haj.. a no szo szerint megerte a penzet. O sosem kerdezett es nem is beszelt, amig en azt nem akartam. Nem azert volt fizetve, hogy az eleterol meseljen, pedig valoszinuleg neki is lett volna egy hosszu, erdekes tortenete, ahogy minden embernek.
A legtobben elitelik ezt a szakmat es lenezik a hozza hasonlo noket, pedig valoszinuleg sokaknal joval tanultabbak. Es amellett, hogy okos, meg kurva jol is nez ki, raadasul barmit megtesz nekem. Ha olcsobban adna magat, nagyon sok hazas ferfi hagyna ott az asszonykajat es a gyereket.

- Marmint temat a diplomamunkahoz. - hozza hasonloan en is kozelebb hajolok, igy nem sok valaszt el tole. - Mi masrol lenne szo? - teszem fel a kerdest egy kissebb mosollyal a kepemen. Lehetosegek mindig akadnak, csak szet kell nezni, majd megragadni azokat.
- Tehat osszetettebb lesz, mint az ember azt gondolna es amire szamit, nemde? - nem irigylem majd azokat, akiknek azon at kell futni. - Na es milyen hatasokkal bir? - erdeklodom, ha mar errol kell csevereszni. Remelem tudja, hogy nem o az elso es egyetlen, akit ez foglalkoztat.

Kierve a szorakozohelyrol, elso dolgom, hogy melyet szippantok a friss levegobol.
Amint meghallom, hogy kisse fazik, mar szabadulok is meg a zakomtol, hogy a vallaira terithessem azt. - Remelem, igy mar jobb. - de ha megsem, akkor is felesleges aggodni, hisz hamarosan a szobamban lesz, ott pedig garantalom, hogy nem fog fazni, sot..
- Ugyan.. - jelenik meg egy ujabb mosoly az arcomon. Mondanam hogy kedves, de az tulzas lenne.

Idejet sem tudom, mikor gyujtottam ra eloszor. Ha tippelnem kene, azt mondanam, meg kolyokkent a suliban, elbujva, nehogy egy tanar meglasson es bekopjon anyamnak, majd apamtol kapjak egy kiados verest. Egyszer megis eljott az ideje egy alapos fejmosasnak - nevezzuk igy -. Nehez elfelejteni a pillanatot, amikor ott allok a nappaliban apammal szemben, akinek a szemei abban a percben leirhatatlanok, izmai pedig szep lassan megfeszulnek. Egyik pillanatban meg eros fiunak hiszed magad, aztan elont a retteges es rajossz, csak egy kis gyenge szar vagy, aki semmit sem tehet.
Persze a fuvel csak kesobb ismerkedtunk ossze. Azt inkabb haverok tarsasagaban szivtam akkor, amikor apamnak ebbe mar nem volt beleszolasa. Termeszetesen tudtam, hogy nem dijazza a dolgot, igy inkabb nem szivtam elotte. Nem azert, mert attol feltem, kezet emelne ram, egyszeruen csak nem kerestem a bajt. Jobb nem felebreszteni az alvo oroszlant.
Majd eljott az ido, amikor minden faszsag normalisnak volt mondhato. Hogy miert? Mert voltak egy kurva ciginel vagy funel fontosabb dolgok, mint peldaul a munka, az uzlet.
A lenyeg tehat, hogy mig masokra nagy hatassal van a fu, nekem szinte a reszemme valt, igy alig erzem. Valami azt sugta, Luna nem egy fuvezos tipus, igy ha neha el is sziv egy nem tul minosegi spanglit, ezt akkor is meg fogja erezni - ezert is figyeltem annyira. - Jol vagy? - kerdezem abban a pillanatban, amint belem kapaszkodott. Vigyorogva hallgatom a no szavait. - Ne aggodj, hamarosan elmulik. - a meglepettseg biztosan, mast nem garantalhatok, hisz mar a szervezeteben van es bizony ido kell, mig eltunik onnan. - Akkor nem ez az elso alkalom.. - igy jobb a helyzet, bar ebbol a tapasztaltabb kezdoknek is eleg pusztan nehany slukk. Annyival mar elerik a kivant hatast. De persze mint sok minden, ez is emberfuggo. Van akinek tobbre van szuksege, van akinek kevesebbre.
- Annyit nem is javasolnek elsore.. - osztom meg vele, mikozben megvonom egyik vallam. Nem muszaj ram hallgatnia, el is szivhatja az egeszet, eszemben sincs kikapni a kezebol es visszavenni. Vegul a cigaretta ujra nalam kot ki, en pedig melyet szivok belole.

- Engem nem zavart.. - pillantok le a nore, egyenesen a szemeibe nezve, pontosan akkor, amikor a kezet visszahuzza.
Feltunik, hogy kell Lunanak egy kis ido, mig felteszi a megfelelo kerdeseket. Tehat nem spontanok, hanem jol atgondoltak. - Mert ebben jo penz van. - vagom ra szinte azonnal. - Azt pedig ki nem szereti? - jelenik meg egy apro vigyor a szam sarkaban. - Calabria. Jartal mar arra? - hat vegulis majdnem.. De legalabb nem idegen. - Amennyiben kimaradt, csak ajanlani tudom - szivok egy utolsot a fubol, majd leejtem a csikket es rataposok. - O, az angyalok varosabol.. tudhattam volna. Te is annak tunsz. - ennel nyalasabb mar nem is lehetnek, de nyugtat, hogy nehany percen belul mar a kocsimban leszunk.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyVas. Május 22 2022, 20:38


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




- Csak úgy értettem, hogy az egyetem elvégzése után a médiában más lehetőségeim is lesznek az újságíráson kívül, mindegyiket érdemes lehet megfontolni, de persze ez érdekel legjobban. És nem, ebben tévedsz, a jó téma megválasztása ebben az esetben borzasztó fontos – ingatom a fejemet. - Mert persze, téma lehet sok, de... ez nem csak arról szól, hogy írjak valamit, és lediplomázzak, hanem arról is, hogy olyat írjak, amivel aztán bebiztosítom magamat. Mert ez meg a másik dolog. Rengeteg nevenincs újság és blog vagy internetes lap van New Yorkban, amelyeknél elhelyezkedhetnék, de én a legjobb állást akarom – jelentem ki magabiztosan kihúzva magamat, mintha ezzel szavak nélkül is kijelenteném, hogy “és meg is fogom szerezni”.

- Pontosan. Sokkal összetettebb kérdés, mint gondolnák - bólintok, és viszonzom az apró mosolyát. - Hmm... Nos... Mint tudjuk, az ingatlanok ára, milyensége, maga a környék és lakói nagyban meghatározzák, hogy kik költözhetnek oda, milyen szórakozási, művelődési lehetőségek, üzletek, éttermek nyílnak az adott területen... és ez visszafelé is igaz. A környék milyensége, lehetőségei, biztonságossága, lakóinak összetétele befolyással van az árakra. És vannak a háttérben olyan személyek, akik mindezekre sokkal nagyobb befolyással bírnak, mint bárki gondolná... De nem foglak beavatni a részletekbe. El kell olvasnod majd a cikkemet, ha ennél többet akarsz megtudni. - Kétlem, hogy így lenne. Most még. De idővel még ráébredhet, hogy nagyon is érdekli, miről is szól pontosan az írásom. Ehhez persze először is az kell, hogy többet megtudjak róla. Ezért szinte habozás nélkül követem őt az épület elé. Ha nem akarnám ennyire ezt a sztorit, valószínűleg nem kockáztatnék, óvatosabb lennék, de... “Élj a mának!” “Fiatalság, bolondság!” Yolo, meg hasonlók. Aligha válhat belőlem jó újságíró, ha nem vállalok néha kisebb-nagyobb rizikót.

Garrido valójában már nagyjából az első percben, amint kiérünk az épület elé, képes valamelyest csökkenteni az aggodalmaimat, félelmeimet egy udvarias gesztussal, amikor felajánlja nekem a zakóját, amit én hálásan el is fogadok. Lehet, hogy egy nagystílű bűnöző, de a tekintetéből ítélve kétlem, hogy azt tervezné, a következő sikátorban majd eltesz láb alól. Az egész lénye veszélyt sugároz, de ettől valamiért csak még jobban vonz magához. Sokat nem gondolkodva lépek hozzá, és szerzem meg a cigijét, amiről hamar kiderül, hogy füves, de addigra már mélyet szippantottam belőle.

- Ühüm... jól - felelem az első pillanatban még kicsit bágyadtan, de azért igyekszem rendesen az arcára fókuszálni, amikor felpillantok rá. A karját viszont nem engedem el azonnal, finoman végig húzom az ujjaimat a bicepszén, mielőtt megtenném. Zakó nélkül a drága ing minőséges anyagán át épp eléggé kitapintható. - Nem az első - értek egyet a fejemet rázva, ami amúgy, attól tartok, nem volt túl jó ötlet. - De ilyen erőshöz még nem volt szerencsém. Igazából... nagyon jó... tetszik... - hunyom le egy pillanatra a szemeimet, hogy igazán élvezhessem az érzést, ahogy eltölt ez a kellemes nyugalom. Annyira könnyűnek érzem most magamat. Lehet, repülni is képes lennék. Úgy döntök, még egyszer beleszívok a spangliba, hogy egyelőre ne maradjon abba ez a lebegés, mielőtt végleg visszaszolgáltatnám azt Garridonak. - Tudod, ez egész jól áll neked – mutogatok az arcára, amelyen széles vigyor ül azóta, hogy először beleszippantottam a cigijébe. Odabent egyszer sem láttam így mosolyogni, csupán egy-egy udvarias, de óvatos mosolyt engedett meg magának. Vajon ő is a fű miatt veszített az enyhén karót nyelt, szigorú tartásából? Vagy csak ennyire szórakoztatónak találja a tapasztalatlanságomat? Mindegy is, a lényeg, hogy ettől tényleg kábé kétszer annyira vonzó lett, mint eddig volt. És nem csupán azon a nagyon szexi módon.

Mikor közli, hogy nem zavarta az érintésem, illetve a közelségem, egy kicsit másmilyen mosoly kerül az arcomra. Olyan, ami többet ígér egy-két apró, óvatos érintésnél. De mielőtt ismét valamivel közelebb lépnék hozzá, először újra kézbe veszem az italomat, és kortyolok belőle. Kár lenne megfeledkezni róla, mert nagyon finom.

- Igazad van. A pénzt mindenki szereti - dőlök hátammal a falnak a közvetlen közelében. - Calabria? Őszintén szólva eddig még csak nem is hallottam róla. - Na, most tipikus hülye amerikainak érzem magam, aki a saját országán kívül a térképet alig-alig ismer. Pedig azért ez nem így van. A homlokom ráncolom enyhén, ahogy próbálok valamit előkotorni az emlékeim mélyéről a megnevezett hellyel kapcsolatban, de szó szerint semmi. - Az merre található? - kérdezek rá végül. Picit elnevetem magam, mikor angyalnak nevez. Bóknak szánta, de az jut eszembe, hogy hozzá képest valószínűleg tényleg az vagyok. De talán nem annyira, mint hiszi. - Ha te mondod...

outfitmusic



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyKedd Jún. 07 2022, 21:38

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Olyan kibaszott sokat beszel, hogy az ember szinte mar aggodik erte. Vajon vesz neha levegot is, vagy nehany percen belul a foldon vegzi?! Ennek a nonek valami komoly baja lehet a rovid, lenyegretoro mondatokkal.
Egy adott pillanatban ugy erzem, muszaj elvigyorodnom. - A legjobb is konnyen megkaphato, csillagom. Hisz minden es mindenki megvasarolhato.. Ezert igazan kar ennyit faradoznod. Tenyleg erre akarod fecserelni az idodet? A legszebb eveidet.. - egy atkozott lappal pedig ki is torolheti, mert nem sokat er vele. Es most valoszinuleg jon majd a szoveg, hogy nagyon tevedek, mert bizony vannak tisztesseges emberek, akik nem lefizethetoek! O, hat persze.. Es gondolom egyszer majd en is megterek, hogy tisztes allampolgar lehessek es bagoert robotoljak.

- A politikusokra gondolsz? - jatszom a tudatlan balfaszt, akit raadasul tovabbra is erdekel a tema. Az biztos, hogy az eletben nem fogom elolvasni azt a bizonyos cikket. Meg csak arrol sem fogok tudni, hogy egyaltalan megjelent. Sajnos nem azzal telnek a napjaim, hogy a kanapemon ucsorogve kulonfele szennylapokat nyalazzak at. Meg csak az kellene, hogy erre a szintre sullyedjek. A magamfajta nem erre szuletik. Szinte keruljuk a nyugalmas, szep es bekes eletet.

Kint a friss levegon szinte meg is lep, hogy nem magyaraz ismet valamit. El sem hiszem, hogy csendben van, mikor meselhetne a kiskutyajarol, a szuleirol, es csak az isten tudja meg mikrol. Erre innom is kell, ugyhogy megnedvesitem torkomat egy kis whiskyvel. Az biztos, hogy kemeny menet var ra azert, mert eddig huzta az idomet, az idegeimmel egyutt. A ma reggeli dugas ehhez kepest hamarosan semmiseg lesz.
Abban a pillanatban, hogy lehunyta szemeit, kozelebb lepek hozza. - A spanglira erted? - csak mert azt is ketlem, hogy valaha lett volna szerencseje egy hozzam hasonlo alakhoz, habar ki tudja. Ha akadt is ilyen, soha nem jon ra, mert nem szoktuk felfedni magunkat. Meg csak az kene, hogy vilagga kurtoljuk, kik vagyunk valojaban.
- Nem lehet, hogy inkabb csak megartott a fu? - kerdezem egy vigyorral a kepemen, a no arcat furkeszve.

- Azonban nem szabad megfeledkezni arrol, hogy nem csak a penz az, ami olyan vonzo.. - kozelitek, de nem esek tulzasba, van meg tavolsag koztunk - habar nem sok -.
- Csak egy olasz regio.. - vonom meg lazan az egyik vallam. - Ezek szerint nem jartal meg arra.. - en igen, de nehany latogatastol meg nem vagyok olasz, viszont ezt neki nem kell tudnia. A ’ndranghetarol sokaig nem hallottak, mig a Cosa Nostrarol igen. Csendesen tevekenykedtek, igy szinte jelentektelen maffianak gondoltak, nem mint a Cosat. Majd csak akkor figyelt fel rajuk az FBI, amikor egyre eroszakosabbak lettek, am olyan jol szervezettek, hogy szinte lehetetlen megfekezni es leleplezni oket. Akkor ismertem meg nehany tagot, amikor Kolumbiaba is betettek a labukat. Azota is uzletelunk veluk, igy hat nem meglepo, hogy jartam mar szeretett hazajukban, nem is egyszer. Ha valaki engem kerdezne, azt mondanam, hogy ez a kedves kis tarsasag joval veszelyesebb es befolyasosabb a sokat hallott Cosa Nostranal, de itt a velemenyem mit sem szamit.
- En mondom.. -  szolalok meg immar komoly hangon, mikozben teszek fele meg egy apro lepest, hogy alig nehany centimeter valasszon el tole. Egyik kezemmel a falnak tamaszkodok, kozelrol merem vegig gyonyoru arcat, annak ellenere, hogy engem csak a teste erdekel.
Szabad kezemet megemelve, ket ujammal lassan, finoman vegigsimitok a hasan, melyet veletlenul sem takar semmilyen felesleges textil. Nem ragadok le ezen a ponton, tovabb folytatom. Apro szoknyajat kicsit feljebb huzva, combjahoz is hozzaferek. - Remelem ma estere mar nincs semmilyen programod. - sugom a fulebe, mikozben kezemmel mar a belso combjat simogatom. Ha ezek utan onkent nem szall be az automba, hat nem felek eroszakot alkalmazni.

thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyVas. Júl. 17 2022, 13:46


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




Homlokráncolva fürkészem a pasast, és próbálom magamban megfejteni, mi a fenére is utalhat, mert úgy érzem, most kicsit elbeszélünk egymás mellett. Vagy pedig nagyon máshogy közelítjük meg a dolgokat, ami persze cseppet sem lepne meg, hiszen teljesen más világban élünk, és egészen más nézőpontunk lehet... valószínűleg mindenről ebben az életben.  

- Igen, elhiszem, hogy neked ez a tapasztalatod. És ez veled kapcsolatban valószínűleg valóban így van: pénzen bármit megvásárolhatsz, és nem csak azért, mert telik is rá, hanem mert... úgy sejtem, neked igen nehéz nemet mondani. Gondolom ritkán találkozol olyanokkal, akik ellent tudnak mondani neked – vizslatom őt még mindig eltűnődve. - Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy téged is meg lehet lepni, csak nem mindig ugyanolyan típusú emberekkel kéne körülvenned magadat – vonok vállat. Nem fogok leállni vele vitatkozni, mert semmi értelme. Egyértelmű, hogy nagyon biztos az igazában. De én sok olyan embert ismerek, akiknél nem sokra menne a pénzével. Akiket közel sem olyan könnyű megvásárolni. Természetesen én is közéjük tartozom. Ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy nagyon megszorulnék, és már valóban élet-halál kérdése, talán más volna a felállás. De engem alapvetően nem a pénz hajt, nem vágyom rá, hogy feleslegesen sok legyen belőle. Ő azonban, ha nem tévedek, abba a rétegbe tartozik, akik ölni is képesek érte. Szóval... nagyon más kategória...

- Én nem úgy tekintek erre, hogy az időmet pocsékolom. Pontosan azt csinálom, amit szeretek... ez nem időpazarlás. Neked talán nincs semmiféle hobbid? Nincs semmi, amit szívesen csinálsz? - vonom fel a szemöldököm, és őszinte érdeklődéssel pillantok rá. Tényleg szeretném tudni, van-e bármi, amibe valóban szívesen fekteti az oly’ drága idejét és energiáját. Véleményem szerint minden embernek kellene valami, ami néha kikapcsolja, amivel kieresztheti a gőzt. Amúgy meg ez elég alap ismerkedős téma, úgyhogy remélem, legalább ebben nem lesz annyira szűkszavú, mint eddig. Esküszöm, harapófogóval kell belőle kiszedni a szavakat, miközben engem folyamatosan faggat, mintha nem is én lennék az újságíró, hanem fordítva. Beszéltet, pedig le merném fogadni, hogy a fele sem érdekli annak, amit mondok, és nagyrészt egyetlen dolgon jár az esze folyamatosan. Ezt azonban nem tudom teljesen zokon venni, mert tagadhatatlan, hogy azokban a kivételes pillanatokban, amikor őt hallgathatom, közben én is szívesen vetkőztetném szemmel.

- Nos, igen... a politikusok is jó példa erre - bólintok a tippjére. - Bár nem is kell ehhez politikusnak lenni, elég, ha valakinek elég mély a zsebe, és tudja, kiket mivel érdemes lefizetnie, hogy megkapja, amit akar... És ezzel, azt hiszem, visszakanyarodtunk az előbbi kijelentésedhez. Valóban sokan vannak, akik megvásárolhatóak - vonok vállat, aztán megemelem a koktélos poharam, azt sugallva a mozdulattal, hogy erre akár ihatunk is. Ha így nézzük, tényleg mindenki vágyik valamire - ami nem okvetlenül pénzben mérendő - amiért képes messzire elmenni, átlépni a saját határait. Nem éppen ezt teszem ma este én is? Fene tudja! Én inkább azt mondanám, összekötöm a kellemest a hasznossal.

A friss levegő jól esik a bár füllettsége és a tömeg után, a véletlenül mélyen letüdőzött füves cigi azonban egészen másmilyen hangulatot teremt közöttünk. A zavarom, amiért tudatlanul is beleszívok az engedély nélkül elkobzott szálba - amúgy figyelmeztethetett volna előbb is, de már mindegy – csak rövid ideig tart, utána ennek helyét átveszi a fű okozta könnyedség és mondhatni érthetetlen jókedv. Nem mintha eddig szomorkodtam volna. De ezután az eddigi kis izgatottságom is hamar alábbhagy. Ennek ellenére nem értek egyet Garridoval. Nem azért tartom jóképűnek, vagy tetszik a ritkán látható mosolya, mert beütött a szer. - Nem hiszem, hogy ártott volna... épp ellenkezőleg - jelentem ki az orromat apró ráncba húzva, széles mosollyal válaszolva a vigyorgására. Bár valahol mélyen talán én is érzem és tudom, hogy sokkal lazább vagyok, mint percekkel ezelőtt.

- Hmm... Na és mi olyan vonzó még, mint a pénz...? - kissé oldalra billentem a fejem, kíváncsian és enyhe izgatottsággal figyelem, ahogy közelebb lép hozzám. Finoman az ajkamba harapok, aztán a poharamat ismét a szám elé emelem egy újabb korty erejéig.

- Valóban nem jártam még Olaszországban... tulajdonképpen sehol Európában. Bár Franciaország mindig vonzott... - felelem, de közben azon tűnődöm el, hogy vajon olasz származású lehet-e Garrido. Nem így emlékeztem, de most nem is tudok tisztán gondolkodni, főleg ennyire közel hozzá. Az arcomat fürkészi néhány pillanatig, és szeretném a melegre fogni azt, hogy kissé elpirulok, de idekinn közel sincs ehhez elég meleg. Akkor valószínűleg a koktél az oka. Biztosan erősebb, mint hittem. Garrido karja egyik oldalról elzárja előlem a menekülés útját - ami egyébként kicsit sem zavar jelenleg - másik keze a hasamon simít végig, majd nem sokkal később már a combomon felfelé. Azt hiszem, még levegőt venni is elfelejtek, ahogy a vállaiba kapaszkodva hozzásimulok, a fejemet pedig ösztönösen döntöm kicsit hátrébb, mikor szavait a fülembe suttogja, s megérzem a leheletét a nyakamon. - Tulajdonképpen... arra gondoltam... csinálhatnánk programot kettesben...

outfitmusic



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzer. Júl. 20 2022, 13:52

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Szavai hallatan muszaj azonnal elmosolyodnom. - Ritkan? - kerdezem a szemeibe nezve, majd iszok egy korty whiskyt. - Meg sosem fordult elo. - es gondoskodnom kell arrol, hogy ez igy is maradjon. Amikor azt mondjuk, mindenki megveheto, nem feltetlen csak a penzre kell gondolnunk. Ezt pontosabban ugy ertjuk, hogy ha valaki penzert nem teszi meg azt, amit kell, akkor hat mas modszerekhez folyamodunk. Olykor olyan csunyakhoz, amilyeneket el sem tudsz kepzelni. A lenyeg tehat az, hogy igy vagy ugy, de megkapjuk azt, amit akartunk. Igy mukodik ez. Talan ezert jobb az, ha nincs senkid, ha nincs egy arva gyengepontod se, ha olyan vagy, mint en. Nehanyan azt gondoljak, pont ezert nincs komoly kapcsolatom, illetve gyerekem, de ez nem igaz. En ezekre egyszeruen nem vagyom. Nem volt meg olyan no, aki meg tudott volna fogni, majd magahoz lancolni. Nem, en nem vagyok az a tipus, akire ha szepen neznek egy csinos kis voros ruhaban, mar fulig szerelmes lesz. Es az sem, aki hagyna, hogy utodja szulessen egy senkitol.

Kerdese kisse elgondolkodtat. Hobbi.. ez a szo szinte idegen szamomra. Regen persze akadtak szep szammal, am ahogy felnottem, egyre kevesebb lett beloluk. Mar reg kifogytam azokbol.. - Edzes, amikor az idom engedi. De a munkam a hobbim, a mindenem. Az van az elso helyen. - a fegyvertisztitast/osszerakast kar lett volna hozzatenni, hisz ezt azert nem mondanam hobbinak, ahogyan masok oldokleset sem. Ezek mellekesek, nem farasztom vele a holgyet.
Amugy mas hobbit mar el sem tudnek kepzelni. Ugyan mihez kezdhetnek? Usszak egy medenceben orakig?! Esetleg jo kis zenet hallgatva fussak a parkban, vagy talan csucsuljek a netflix elott?! Neha el is mehetnek valamelyik moziba egy spannal pattogatott kukoricat zabalni. Ugyan mar.. Viccnek is rossz. Ez az unalmas, szanalmas elet nem nekem valo. Van eleg kanapen hamburgert zabalo, tv elott doglo elhizott patkany igy is, nelkulem. Szinte tobbet bunoznek mint en, csak mas formaban.

- Nos, majd mindenkepp elolvasom az altalad irt cikket. - mosolygok a nore. Ha O nem is, en biztosan tudom, hogy ez nem lesz igy. - De mi az, amit Te akarsz? - azt mar tudjuk - foleg en -, hogy mit szeretnenek a tehetos alakok, am hogy Luna mit akar a munkan kivul, azt nem.

Meg egy korty whisky utan a bar elott elmondhatatlanul jol esik nehany slukk fu. Miutan a no egy pillanat alatt kikapta a kezembol a bagot, majd annak koszonhetoen azonnal lazabb lett, csak szeles mosolyra huzodott a szam. Megrazom a fejem, mikor ismet szora nyitja a szajat. Elore tudom, hogy valami olyasmit mond majd, amit a cuccnak koszonhet. Amit normalis esetben magaban tartana, de hat igy megy ez. Nem uj ez a hatas. Nem most latom eloszor, hogyan reagalnak ra az emberek.

- Peldaul Te, Luna - adom meg a valaszt lejjebb veve a hangerot. - Meg van idod.. Olaszorszag tud varni, ahogy a franciak sem sietnek. - csakhogy engem ez most cseppet sem erdekel, ugyhogy inkabb elengedem a temat es megkapom azt, amire vagytam. Ot. - Ez esetben.. Beszallhatnank a mogottem parkolo autoba.. - amennyiben nincs ellenvetese, mindketten a hatso ulesen vegeztuk, a sofor pedig ugy fel oraval kesobb meg is allt  a hazam elott. - Gyere. - segitem ki a not, aki hamar bent talalja magat a lakasomban. - Remelem elnyerte a tetszesedet. - ha ez nem is, nehany percen belul majd nem fog panaszkodni. Vagy talan megis, csakhogy senki sem hallja majd.
thx.
mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyVas. Júl. 31 2022, 23:12


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




Nem tudom megállni, az önelégült, szemtelen mosolyától nekem is mosoly kúszik az arcomra. Annyira biztos magában, abban, hogy neki senki nem mondana nemet. Hihetetlen.

- Ahogy mondani szokás: mindig van egy első alkalom - kontrázom rá. Ó, mennyire szeretnék most már csak ezért is nemet mondani neki, és egyszerűen faképnél hagyni, elsétálni. De természetesen fontosabb nekem ez a cikk annál, mint hogy pusztán azért dacoljak vele, hogy megmutassam, megtehetném. - De őszintén, mondd csak, nem lenne izgalmas néha? Valamiért kicsit jobban megküzdeni, nem csak elvárni, hogy megkapd, amit akarsz? - fürkészem a tekintetét a koktélos poharam felett kíváncsian, mielőtt kortyolnék még egyet. Egyébként tényleg érdekel, él-e benne az a bizonyos vadászösztön, ami állítólag a legtöbb férfiben ott van. A vágy, hogy ne egyszerűen megkapjanak egy nőt, hanem meg kelljen hódítania. Mondjuk, ha ott is van benne, nem biztos, hogy tisztában van vele, vagy elismerné. És az is valószínű, hogy akárki nem tudná előhozni belőle. Senkiből sem. Gondolom éppen ez a szépsége a dolognak.

Az edzés említésére lopva ismét végignézek rajta, és egy pillanatra elkalandozom, mit takargathat a drága ruhái alatt. A mondandója második fele azonban egészen másfelé tereli a gondolataimat. Ha ennyire oda van a “munkájáért”, feltételezhetően nem csak a pénz miatt csinálja. Nyilván élvezi a hatalmat, amit közben másokra gyakorolhat, bár ez számomra eddig sem volt kérdéses. Talán valami több is van mindez mögött. Valami mélyebb. Bizonyítási vágy? Nem vagyok pszichológus, és nem is az volna a célom a cikkemmel, hogy a bűnözők lelki világát feltárjam. De ettől még érdekel, hogy mi mozgatja, mi hajtja őket. Őt.

- Nem kétlem, hogy nagyon élvezed a munkádat - bólintok. - Közben mégis annyira rejtélyes vagy, és nem vagy hajlandó túl sokat mondani róla - teszem hozzá elmosolyodva, és a szemeimet forgatva, egy kis tettetett bosszúsággal.

Továbbra is nehéz elhinnem, hogy valóban érdekelné, amit megírni készülök, főleg az alapján, amit eddig hallott tőlem erről, de valahol értékelem a szavai udvariasságát. - Hogy én mit akarok? Nem értem, mire célzol? Egy jó munkahelyen kívül? Vagy hogy mit szeretnék elérni a munkámban? - Jelenleg például tényleg nagyon szeretném megérteni őt. Hihetetlen, milyen érdeklődőnek és jó hallgatóságnak tűnik, de közben mégsem hiszem igazán, hogy valóban érdeklem őt. Bár nyilvánvalóan sokat akarok, ha egy ilyen embert próbálok kiismerni egy jó fél órás beszélgetés alapján.

A bárból kilépve a kinti levegő először üdítően, élénkítően hat, ám ez az első slukk füves cigi után hamar megváltozik. Furán érzem magam, egyszerre könnyűnek, jó kedvűnek, mégis mintha valami enyhe köd telepedne az agyamra, ami lassítja a gondolkodásomat. Ennek zavarnia kellene, de nem igazán zavar. Ehelyett csak minden pillanattal vonzóbbnak, szexibbnek találom Garridot, és szinte várom a pillanatot, hogy végre meginvitáljon magához. Végül is nem is tart annyira sokáig, hogy ez bekövetkezzen, és már az autója hátsó ülésén találom magamat. A szűk légtér csak tovább növeli az izgatottságomat, ahogy a közöttünk levő szexuális feszültséget is. Ám mégis próbálom valamennyire azt is figyelni, hogy merre tartunk. Aztán pedig már a lakásán is vagyunk. Ad nekem némi időt szétnézni, én pedig ezt ki is használom.

- Szép lakás. Tágas. Biztos vagyok benne, hogy még legalább három másik ember kényelmesen elélne itt – jegyzem meg egy szórakozott mosollyal, ahogy beljebb sétálok. Ám amint a következő pillanatban felnézek a férfi sötét tekintetébe, pillanatnyi félelmet érzek. Mintha idebenn hirtelen bekapcsolt volna egy vészjelző. Menekülj, míg nem késő! És ettől valahogy még inkább akarom. Nem, eszem ágában sincs elmenni. Leveszem a vállamról a kölcsön kapott zakót, és egy szék támlájára hajtom, majd azt követi a saját kabátom is. - Szóval... esetleg megkínálsz még egy itallal? - Magam sem tudom igazából, hogy szükségem volna-e még több alkoholra. Azt hiszem, anélkül is éppen elég bátor vagyok. Úgyhogy... egyszerűen csak közelebb lépek Domhoz, és habozás nélkül megcsókolom.

outfitHeat Waves



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyVas. Aug. 07 2022, 18:37

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
- Igaz.. - kuszik egy apro vigyor a kepemre. Es azt is mondogatjak ugye, hogy az elet nem tart am orokke. Az az illeto is hamar fold ala kerulne, aki elkoveti azt a hatalmas hibat, hogy velem szembeszall. Sokan azt hiszik, az egom vezerel, de ott, ahol en felnottem, az elet nem ilyen bekes. Ott is el kell erned azt, hogy tartsanak valamire es hogy ne az legyen az elso, hogy utadat alljak, amint kilepsz az utcara. Ez nehany helyen egyszeruen igy megy es ez van. - Meg mindig a munkarol beszelunk? Vagy atvaltottunk a maganeletre? - mosolyodom el. - Ami a munkamat illeti, minden nap kuzdenem kell. Ahogy mindenki masnak is, nem igaz?! - nem is akarhogy. Azert az eletem nem csak abbol all, hogy mutogatok, es egy kenyelmes kis kanaperol lesnem a melosokat, nem.. ennel sokkal tobbrol van szo. Nem beszelve arrol, hogy sok mindenkiert felelek, igy hat nem tul nagy buli egy kuzdelem. Ami pedig a noket illeti.. nem tehetek rola, hogy nem kell konyorognom egy dugasert, de termeszetesen az sem jelent problemat, ha nincs kedve hozza. Mint mondtam, mindig elerem azt, amit akarok. Akkor is az agyamba kerul, ha nem akarja, de hat ezt Luna jobb, ha nem tudja meg. - Egy no meghoditasa sem jelent problemat. - vonom meg a vallam. - A mai vilagban ezt kevesen igenylik. - gondolok itt az ujabb kiadasokra, akik akkor is az oledbe kerulnek, ha nem akarod. Sajnos valtozik a vilag.

- Srac koromban nehanyszor ringbe szalltam. - gondolok itt a hobbikra. Tudom, tudom, ez sem ma volt, de ezzel el is arultam magamrol valamit. Megkaphatta azt, amire vagyott. Nehany infot. Rolam.
Termeszetesen ezekrol apam mit sem tudott. Nem csak engem, de meg az edzomet is alaposan elgyepalta volna, ha tudomast szerez rola - vagy inkabb csak terden lo -. Volt egy kis terem, ahol egy otvenes ficko edzett. Nem okoztam csalodast, kesobb buszke is lehetett ram. Emilio megtanitotta peldaul a horogutest fejre, hogyan banjak el a fickoval, ha mar megfogtam. Ertette a dolgat, minden meccsemen ott volt. Tudta, ki mennyire tapasztalt, kivel szarozhatok es kivel nem. Meg akkor is gyors volt a kezem, amikor az utcan fuveztem. Kozel kerultem az urgekhez, belharcba es horgokkal bombaztam a testuket - lehet, hogy kaptam egy parat, vagy elloktek maguktol, de megint beferkoztem a kezuk koze - mint a csephadaro, utottem megallas nelkul - tehat sok srac nem allta a sarat velem szemben. Persze ha nem hallgatok Emiliora, hamar abba is hagytam volna ezt az egeszet. Mikor azt mondta: "Ne szarakodj Jesúsal", hat nem tettem. Kicsit hianyoznak is azok az idok. Bar tudnam, mik tortentek azota Lioval, vagy hogy esetleg el e meg.

- Csak mert nem szeretnelek untatni.. Mi erdekes lehetne benne? - kerdezem egy apro mosoly tarsasagaban. Meg szep, hogy hazudtam. Ha felvilagositanam, talan orultnek is nezne. Es hat legyunk oszintek, ez nem all olyan tavol az igazsagtol. Amennyiben azt akarom, hogy onkent szalljon be az automba, boven eleg ennyi informacio.

- A munka nem szamit.. - vonom meg ismet az egyik vallam. - Tedd felre. - mondom ezt pont en, aki sosem teheti. - Azon kivul.. mondjuk egy-ket gyerek, egy huseges, kedves ferj?! - engem hideg raz a gondolatatol is. Nem tudom, hogy elhetik ilyen sokan ezt a sablonos eletet. Akarhova nezek, szinte ugyanaz a mese.

Egy kis fuvezes a friss levegon es mar az automba is roppen, meghozza onkent. Mondanam, hogy meglepo, de nem az. Egyaltalan nem. A soforom tudja a dolgat, igy hat sietosra is veszi. Igyekszik roviditeni es a gazra lepni, hogy minel elobb hazaerhessek. Amikor a motor leall es kiszallok, kisegitem a holgyiket, hogy aztan onkent lephesse at a hatart az artatlan ozike.
Mondhatnam, hogy erezd magad otthon es egyeb faszsagok, de en az a tipus vagyok, aki nem igen huzza az idot. Az egyik asztalnak dolve figyelem, ahogy megszabadul a zakomtol, majd a kabatjatol. - Eszem agaban sincs. - ha nem O teszi, hat en kozelitettem volna meg. - Kovess. - kiserem fel a tagas haloba. Ha a lepcsoknel szuksege van egy kis segitsegre, termeszetesen a rendelkezesere allok. Nem acsorgok a szobamban mint egy balfasz, Lunat pusztan nehany masodperc alatt megszabaditom minden ruhadarabjatol - na nem mintha olyan sok minden lett volna rajta -. Nekem sem kell sok ido mig megszabadulok a textilektol. Vegignezek a non, kozel lepek hozza, megcsokolom, rovid ideig eljatszadozom a melleivel, majd a combjai koze nyulok. Muszaj elvigyorodnom, amikor erzem, hogy menetre keszen all. - Terdelj le. - nem keres volt, sokkal inkabb utasitas. Amennyiben magatol nem tette, hat rasegitettem. Ketlem, hogy szuz lenne es ne tudna, mi az az oral, igy hat sejtheti, mit varok el tole. Kozben furcsa erzes keritett hatalmaba. Tulsagosan artatlannak tunik ahhoz, hogy tul durvan banjak vele - ahogy a tobbiekkel -. Igy hat akkor sem bantam vele tul kemenyen, amikor mar az agyamon fekudt, en pedig tovig benne voltam. A tempom egyaltalan nem volt lassu, de lattam az arcan, hol a hatar, meddig birja es en azt kivetelesen nem leptem at.
Jo par orgazmust kovetoen megkertem, hogy fekudjon hasra. Felhuztam egy gumit, es a hatso ajton is bekopogtattam. Ha esetleg az meg erintetlen volt, meg inkabb ovatosabb voltam. Mas esetben nem erdekelne, mennyire kellemetlen ez a masik felnek, most viszont kicsit mas a helyzet. Egyszeruen nem tudok tul durva lenni Lunaval. Ez van.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzer. Aug. 10 2022, 20:01


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




Nem tudom, mi ennek az oka, de valahányszor elvigyorodik, megmosolyogja a szavaimat, hihetetlenül szexinek találom. Ahogy a magabiztosságát is, bár valószínűleg tartanom kellene tőle, ettől a mérhetetlen mennyiségű tesztoszterontól, ami csak úgy sugárzik belőle. És mégis... Egyszerűen hatással van rám. Ezzel pedig valószínűleg tökéletesen tisztában van. Mármint nem kétlem, hogy a legtöbb nő így van vele. Ez amúgy egyáltalán nem tűnik fairnek. Ez az élet sokféleképpen igazságtalan.

- Hmm... őszintén, már én sem tudom. Talán egy kicsit mindkettőről - vonok vállat könnyedén, egy sejtelmes mosollyal, aztán lassan bólintok. - Igen, ez igaz. Így vagy úgy, ki többet, ki kevesebbet, de mind küzdünk. - Az ő esetében ez talán sokkal inkább szó szerint értendő, mint mások esetében, de attól még igazak a szavai.

- Ó, nos... ez azért egy kicsit sajnálatos. Hogy mind ennyire alább adtunk az igényekből... - fordulok el tőle, magam elé pillantva, és az italomba kortyolok. Mert sajnos ezt a kijelentését sem tudom meghazudtolni, főleg úgy, hogy szerintem mindketten tudjuk, merrefelé is tart ez a beszélgetés, ismerkedés. Manapság valóban sokan nem igénylik az udvarlást, az udvariaskodást, azt, hogy valaki meghódítsa őket. Vagy csak a többség túl magányos ahhoz, hogy legyen türelmük felesleges köröket futni egymás körül. És nyilván a jelenlegi helyzet arra utal, hogy ezzel én is így vagyok, ugyanakkor... ez nem jelenti azt, hogy mélyen legbelül nem vágynék valami... másra.

- Ringbe? Úgy érted, bokszoltál? Vagy másféle bunyó? - kapom fel a fejem, amikor Dom végre elárul magáról valami újat is. Ez egészen érdekes. Bár egyáltalán nem kétlem, hogy manapság sem esne nehezére fegyver helyett puszta kézzel intézni el valakit. Ettől a gondolattól pedig egy pillanatra görcsbe szorul a gyomrom. De aztán igyekszem ezt az ijesztő érzést mielőbb elnyomni magamban.

- Őszintén szólva kétlem, hogy bármit is csinálsz, valóban ennyire unalmas lenne, de rendben. Mondjuk, hogy elhiszem – biccentek egy aprót, mert nem szeretném feszegetni a határokat nála a téma boncolgatásával. Valamikor talán még lesz esélyem visszatérni vele a foglalkozásának kielemzéséhez. Persze ő ismét ugyanolyan könnyedén és érdeklődve faggat engem, mint ahogyan eddig is tette. A kérdését hallva azonban kitör belőlem egy rövid nevetés. - Férj és gyerekek? - még mindig kuncogva ingatom a fejemet. - Ugyan, dehogyis! Mármint... nem tudom, ki tudja... Egyszer talán... De még csak 22 vagyok, főiskolára járok... Ilyesmik még csak eszembe sem jutnak. Miért, te talán ilyesmire vágysz? - billentem oldalra a fejem, ahogy homlokráncolva, hitetlenkedve felnézek rá. - Egyáltalán nem olyan típusnak tűnsz, aki a megállapodásról ábrándozna... Persze ki tudja, mi minden járhat valaki fejében. - Nem, nem, akkor sem tudom ezt róla elképzelni. Ha mégis ilyesmiről álmodozna, akkor bocsánat a kifejezésért, de kurva önző ember lehet. Amúgy is, de hát az már egészen új szint, ha a saját zűrös életébe mást is belerángatna. Nem mintha ez engem bármilyen mértékben is érinthetne.

Az esténk egyébként sem valami komoly és maradandó kialakulása felé vezet. Épp ellenkezőleg... Nem tudom, talán a fű az oka, vagy Garrido kisugárzása, de még az a kis szorongás, enyhén görcsös érzés a gyomromban is megszűnik, mire beülök mellé az autóba. A lakása igazán lenyűgöző, és egy-két pillanatig úgy tűnik, talán nem ártana még egy ital, ám miután közelebb lépek, és megcsókolom, rájövök, hogy már nem kell semmi. Ajkainak whisky és cigi íze pedig valahogy még inkább elbódít. Ebben a pillanatban már nem érdekel sem a munka, sem más. Egyszerűen az övé akarok lenni. Már-már megigézve követem őt az emeletre, ahol figyelemre méltóan gyorsan megszabadít a ruháimtól. Bár elismerem, eleve sem volt túl sok anyag rajtam, amivel bajlódnia kellett volna. A csókjai, az érintése, a simogatása, szinte lángra lobbantják a testem, és egy másodpercig sem habozom, amikor arra utasít, hogy térdeljek le. Nem, mert akarom. Akarom, hogy irányítson, és az sem zavar, ha durva. Aztán már az ágyán vagyunk, és Garrido minden mozdulata, minden pillantása, minden érintése erőt, dominanciát sugároz, aminek annyira könnyű és felszabadító megadni magamat. Amikor fáj, akkor is... egyszerűen csak... élvezem... Talán mert pontosan tudja, mit tesz, érti a dolgát, és amikor kemény és nyers, akkor is, mintha tökéletesen érezné, hol húzódnak a határaim. Vagy csak jobban figyel, mint gondolnám. A sokadik együttlétünk után, amikor már kezdene igazán lustává és erőtlenné tenni a kimerültség, végül hátulról is megpróbálkozik, ami ellen rövid ideig ellenkezek ugyan, hiszen azon a területen még érintetlen vagyok, és először megijeszt a gondolat. De elég hamar sikerül elérnie, hogy megadjam magam. Vagy csak már nem maradt elég erőm ellenkezni. Igazából addigra már olyan mértékben el vagyok lazulva az előző tevékenységeinktől - és talán a fűtől is -, hogy nem is annyira kellemetlen élmény, mint vártam. Utána azonban már rövid időn belül teljesen elnyom az álom.


Másnap reggel...
Mielőtt kinyitnám a szemeimet, máris érzem, hogy nem otthon vagyok, nem a saját szobámban. Az ágynemű érintése a bőrömön, ahogyan annak illata is új és ismeretlen. Majd az emlékeim közé kúsznak az előző este eseményei, és nyújtózva igyekszem felülni - ami ellen hirtelen az egész testem sajogva ellenkezni kezd. Aztán észreveszem a halvány, zöldes foltokat, amelyek több helyen is a bőrömet tarkítják. A combom belsőn felén, a csípőmön, a csuklómon, amelynél fogva az ágyhoz szorított... Ujjamat finoman végigfuttatom az egyik zúzódáson. Annyira igazából nem is vészes. Ám mielőtt nagyon belefeledkezhetnék a saját testem feltérképezésébe, egy ismerős hang üti meg a fülemet. A telefonom csengőhangja. Odalent lehet, a kabátzsebemben. Talán fontos hívás, ezért nem vesződöm azzal, hogy kapkodva belebújjak a ruháimba, csak a bugyimat veszem magamra, aztán sietve követem a hangot. Mire azonban megtalálom a készüléket, a zene már elhal, és csak egy hangüzenet vár. Nem habozom lehallgatni, de valamit félrenyomhatok véletlenül, mert a következő pillanatban Qadir Abbar kihangosított szavai töltik meg a teret. Zamirának szólít, ismét, amitől megint annyira fura érzés kerít hatalmába, de aztán jön csak az igazi meglepetés. Találkozni akar. Segíteni a szakdolgozatomban. - Ó, te jó ég! - suttogom magam elé döbbenten. Remélni sem mertem, hogy tényleg hívni fog.  

outfitHeat Waves



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptySzer. Aug. 17 2022, 17:31

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
- Azert akadnak meg kivetelek.. de a nagyja nem tul fiatal. - ez a fajo igazsag. Azert tudom, hogy kell meghoditani egy not, nem egyszer udvaroltam mar, de azoknak az idoknek reges reg vege van. En persze nem banom, ha minden szo nelkul a nyakamba ugranak, de sokan hianyoljak a vadaszatot, habar... a mai fiukat inkabb kislanyoknak mondanam, akik ketlem, hogy egyaltalan sejtenek, mi a dolguk. Tudni sem akarom, mi lesz a jovoben. Valoszinuleg a nok dugjak majd meg a rozsaszin polos, bokanadragos kis buzikat. - A te generaciod meg azert surolja a hatart.. legalabbis szerintem. - ez mar azt hiszem, fullentesnek mondhato, de teny, hogy inkabb a mai tizenevesekkel vannak komoly gondok. Nem mintha olyan oreg lennek, de mikor en fiatalabb voltam, kicsit maskepp mukodtek a dolgok. Szinte hihetetlen, hogy ilyen rovid idon belul mennyit valtozott a vilag. - Jobban tetszik apro lepesekben? - oszinten? nem erdekel. Mar igy is rengeteg idomet fektettem ebbe a nobe.

- Igen, boksz. De azert nehogy egy Rocky filmet kepzelj el, mert attol egy kicsit tavol allt. - huzodik egy apro vigyor a kepemre. Jol esett masokon levezetni a felgyulemlett feszultseget es ha ez nem eleg, meg egy kis penzt is nyertem rajta. Csoda, hogy mindez nem jutott apam fulebe, na nem mintha bannam, de azert olykor szerettem dacolni vele. Attol fuggetlenul, hogy nem volt normalis es biztosan megkaptam volna a magamet.

- Esetleg majd egyszer benezhetsz a barba. - vonom meg lazan az egyik vallam. Persze semmikepp sem latna, mi zajlik a szinfalak mogott. Ha csak sejtene barmit is, mar asnank a sirjat vagy kapnank elo egy gyufat, amivel beizzitjuk a kemencet. Az ilyesmi nem igazan jelentene problemat. Ketlem, hogy a mellettem ulo no egy profi DEA-s ugynok lenne, aki azonnal leadja a drotot a tobbieknek. Az ugy mar huzosabb lenne. Ok azok, akikkel nekunk nagyon kell vigyazni, mert pont rank palyaznak es ha verszagot ereznek, istenesen felizgulnak. Toluk nehezebb lenne megszabadulni, mint barkiktol.

Kuncogasat hallva felvont szemoldokkel hallgatom Lunat. - Nem a jelenrol beszelek, inkabb a jovorol. Mondjuk ugy nehany ev mulva. Hidd el, nincs olyan sok a harmincig. Gyorsan telik az ido. - mosolyodok el. - Egyszer meg csak 22 vagy, aztan eszre sem veszed, de mar 30. - vonom meg egyik vallam.
- Volt ido, mikor megfordult a fejemben, de.. mondjuk ugy, hogy elmult. - vigyorom ekkor kiszelesedik. Nem is lenne idegem egy kolyokre es arra sem vagyom, hogy egy no fojtogasson, allandoan a nyakamon logjon. Nem beszelve arrol, hogy hamar ra tudok unni egy szep darabra, legyen az barmilyen vonzo. Az en fajtamnak jot tesz a valtozatossag. Igy minden uj es izgalmasabb. Tenyleg nem ertem, miert hazasodnak meg annyian, miert fogadnak orok huseget. Olyan selejtesek, hogy ugysem talalnanak mast, igy hat elkotelezodnek, belekapaszkodnak minden remenyukbe?! Lovesem sincs, de hat nem az en dolgom. Az o problemajuk.

Istennek hala mar nem kellett sokaig cseveresznunk sem a barban, sem a friss levegon. Amint besetaltam a lakasba, a kulcsomat az asztalra loktem, aztan jott, aminek jonnie kellett. Amiert egesz este dolgoztam. Amit kierdemeltem.
Altalaban csak magammal foglalkozok, most viszont kicsit a no is erdekelt, de azert nem estem tulzasba, elvegre ez az este rolam szol. Az en elvezetem a fontos, nem az ove. Tudtam es lattam is rajta, hogy elvezi a menetet, meg akkor is, amikor nem finomkodok es nem sajnalom meg. Ereztem minden egyes orgazmusat, ami csak meg jobban beinditott. Nagyon nem vagyok egy konnyen es gyorsan elsulo ferfi, szoval nem egy negyed vagy fel oras menetrol van szo, viszont X orakkor mindketten kidoltunk. Mar nem figyeltem az orat, nem zuhanyoztam le, egyszeruen csak bealudtam es haromnegyed nyolcig fel sem keltem. A picsaba! - pillantok az oramra, majd a mellettem alvo nore. Es meg ez is... Fel akarom ebreszteni, hogy vegre elhuzhasson a francba, de vegul hagyom aludni, meg ugyis el kell keszulnom. Majd utana lesz egy kis idom kidobni. Meztelenul a furdoszobaba setalok, a zuhany ala allok es kb negyed ora alatt vegzek is. Pont amikor elkeszultem hallok meg egy csengohangot, mely biztosan nem az enyem. Kilepek a szobabol, hogy tovabb keszulodhessek, ekkor Luna elrohan mellettem. Ertetlenul allok a haloszobam kellos kozepen. Ez eleg szokatlan helyzet. Vegulis nem nagy dolog.. Annyira. Magamra kapok egy nadragot, cipot es egy fekete inget, melynek felturom az ujjat. A lepcson setalok lefele, amikor meghallom Qadir hangjat a telefonban. Mi a fasz? Zamira? Megtorpanok, labaim hirtelen foldbe gyokereznek, a fogaskerekek pedig azonnal dolgozni kezdenek. Ne... bassza meg. Ez egy rossz vicc akar lenni? Lehetseges, hogy az egyetlen kislanyat dugtam meg? Tul sok a megvalaszolatlan kerdes, ugyhogy amint kinyomta draga tarsamat, folytatom utamat, mig vegre leerek a foldszintre. - Jo reggelt. - huzodik egy halvany, alig lathato mosoly az arcomra. - Egy kavet? - huzom az idot, hogy jobban szemugyre vehessem. Nos.. teny, hogy nagy pechemre van egy kis hasonlosag.. - Vagy netan tul surgos? - biccentek a mobiljara. Nem mintha nekem ne lenne az, de ez jelenleg sokkal jobban erdekel, mert ha igazak a sejteseim, akkor.. Qadir lehet nem lesz tul boldog. De vegulis honnan tudna meg? Amennyiben Luna tenyleg a feltve orzott kislanya, akkor biztosan nem szamol be neki minden kalandjarol. Na meg ha tudomast is szerezne rola, hat van nalam jobb parti? Nem is talalhatna jobb ferfit az egyetlen kicsikejenek. Eme gondolaton el is vigyorodom.
Ha Qadir figyelteti a lanyat, akkor mar reg tudna, hogy Luna a hazamban tartozkodik es annak mindig kefeles a vege. Biztosan kozbeavatkozott volna, ha csak nem banja. Talan nem zavarja?! Azt hiszem, ez hamarosan kiderul.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyCsüt. Szept. 29 2022, 20:00


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




- De kétlem, hogy ezt bánnád. A legtöbb férfi, gondolom, a legkevésbé sem bánja, hogy nem kell túl sokat küzdenie egy nőért. Manapság mindenki a gyors és egyszerű megoldásokat keresi mindenben – vonok vállat. Ilyen ez a mai, igencsak elkényelmesedett társadalom. Sóhajtok. Tulajdonképpen, ha valaki épp nem is valami gyorsra és pillanatnyira vágyik, akkor is valószínűleg muszáj alkalmazkodnia ehhez.

Értem én, hogy fiatalabb vagyok Mr. Garridonál, mégis enyhén mosolyra rándulnak ajkaim, és inkább nem kommentálom az “én generációmra” tett megjegyzését. Lehet, hogy ezzel valami pozitívat próbált mondani a huszonévesekről, mégis számomra úgy hatott, mintha gyerekként kezelne. Mintha csak egy cuki tinilány lennék hozzá képest. Egyébként... fene tudja! Néha tényleg annak érzem magam, még mindig. Igazából remélem, hogy tíz, húsz, vagy ötven év múlva is örök fiatalnak érzem majd magam.

- Ha valami komoly dologra vágynék, akkor valószínűleg igen, szívesebben haladnék apró lépésekben... - bólintok, és közben már így is ott van, kimondatlanul is a szavaimban, hogy ebbe a dologba nem képzelek semmi többet annál, mint ami. Lehet, hogy egész jól elcseverészünk, de eszem ágában sincs hosszú távra befűzni magamnak egy bűnözőt. Még nem őrültem meg teljesen. Nem mintha ő kapható volna rá. - De van úgy, hogy az ember lánya nem szeretne mást, csak szórakozni egy kicsit – vonok vállat végül, és küldök felé egy jelentőségteljes pillantást, miközben az italomat a számhoz emelem, és elrejtem mögé a mosolyom. Amúgy lehet, hogy mégis csak őrült vagyok egy kicsit, ha a régi hobbija emlegetésétől még vonzóbbnak találom őt, mint eddig? De nem vesztegetek túl sok szót erre a témára, mert visszakanyarodunk a munkájához, és az még mindig jobban érdekel.

- Azt mondod? Vigyázz, mert lehet, hogy a szavadon foglak – vonom fel a szemöldököm. Persze a szórakozóhely nevét még nem említette, de a közösségi média világában ezt akkor sem lenne nehéz kideríteni, ha nem tudnám már amúgy is, hol van, vagy miről van szó. És valóban szívesen benéznék oda is valamikor.

Egész szórakoztatónak találom a reakcióját, mikor elárulom, hogy egyelőre nem tervezek házasságot és gyerekeket. Fogalmam sincs, miért lepődik meg ezen. Annyira jó kislányos típusnak tűnök? És miért is kellene minden fiatal nőnek ilyesmiről álmodoznia? De a legfurább az, hogy éppen ő, egy bűnöző - aki a rendes családi életet talán még hírből sem ismeri, persze ez csak a saját tippem - próbál engem meggyőzni arról, hogy pár év múlva ezt majd máshogy gondolom. Bár miután elismeri, hogy valaha még az ő fejében is megfordultak efféle tervek, már eljutok arra a pontra, hogy úgy érzem, semmin nem kellene meglepődnöm. - Nem tudom. Ha pár év múlva kérdeznéd, lehet mást válaszolnék... Talán addigra megtalálom az igaz szerelmet, és másra sem vágyom, mint hogy gyereket szüljek neki... - felelem, de közben legyintek, és újra elnevetem magam, mert ez annyira abszurdan hangzik most. Persze az öt-tíz éves terveinkben a másiknak a legkevésbé sincs szerepe, a mai esténkben, éjszakánkban viszont annál inkább...

Nos, annyi biztos, hogy az együtt töltött néhány óra számomra egészen emlékezetes marad majd. Domnak sikerült elérnie, hogy átlépjem a saját határaimat, és azt kell mondanom, hogy cseppet sem bánom. És ennek most semmi köze nincs a készülő cikkemhez. Az Abbar által hagyott üzenetnek viszont annál inkább. Nem habozom, amikor a telefonomat hallom csörögni a földszinten. Egyébként sem várom, hogy Dom marasztalni akarna. Nyilván ezért is lep meg, hogy kávéval kínál, amikor utolér. És ezt még csak leplezni sem tudom, kissé elkerekedett szemekkel nézek rá.

- Egy jó reggeli kávéra sosem tudnék nemet mondani. - Igazából hülye lennék faképnél hagyni, ha valóban kedve lenne még egy kis időt rám áldozni. Ki tudja, talán beszédesebb lesz, mint este volt. Ugyanakkor a találkáról sem kellene elkésnem. - Öhm, igen, lesz egy találkozóm, de még van egy kis időm. Tulajdonképpen... azt akartam megkérdezni, használhatnám-e a zuhanyzódat? - lépek kicsit közelebb, és közben önkéntelenül is megdörzsölöm a zúzódásokat a jobbommal a bal csuklómon. Ha már átöltözni nem lesz lehetőségem, jó lenne legalább kicsit felfrissíteni magamat.

outfitHeat Waves



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyPént. Okt. 07 2022, 14:38

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
- Jo par evvel ezelott sem kellett tul sokat kuzdenem, bar akadt egy-ket kivetel. Es hogy hianyzik e? Nekem nem, de biztosan akad nehany ferfi, akinek minden vagya a vadaszat. - mondom mindezt egy mosoly kisereteben. Talan minden Isanal kezdodott, mert O aztan nem volt egyszeru eset. De hiaba is hoditottam meg, ott volt a csaladja. Nem hibaztathatom oket azert, mert feltettek tolem az egyetlen lanyukat. Akkor lehetnek rajuk duhos, ha nem avatkoznak kozbe es hagyjak, hogy Bella velem egyutt sullyedjen el a fertobe. Ebbe a mocskos vilagba.
En mar nem nokre vadaszok, rajuk szuksegtelen. A munkam sokkal, de sokkal fontosabb naluk. A hosszu, faraszto nap utan boven eleg egy kielegito dugas, aztan johet egy kis pihenes, majd egy ujabb nap es igy tovabb.
Gyors es egyszeru megoldasok.. Keresni lehet, de az olyan is lesz.. egyszeru. Es en erre nem vagyok, de egy arva szot sem szolok, helyette a mosoly meg mindig az arcomon virit, mintha nem akarna lemosodni, pedig csakis arra vagyik, semmi masra.

- O, hidd el, jol tudom. - jelenik meg egy feloldalas vigyor a kepemen. Jobban ismerem a noket, mint O. Sokkal tobb novel voltam egyutt, mint amennyivel O valaha is talalkozott, es nehannyal nem csak kefeltem - meglepo modon -.

- Barmikor szivesen latlak ott. Csak szolj es intezkedek majd, hogy ne kelljen kivarnod a sor veget. - gondolom nem szeretne arra vesztegetni a draga idejet, hogy idegenek kozott acsorog az ajto elott. Nekem pedig nincs felnivalom, hisz a piszkos munka nyilvan nem a szinpadon zajlik, mindenki szeme lattara. Tokeletesen vegzem a munkamat, ez az oka annak, hogy sosem buktam le, igy hat mindenkit szeretettel varunk a clubban - meg Lunat is -.

- Idovel mind valtozunk.. - vonom meg lazan az egyik vallam, mikozben figyelem az arcat es hallgatom a neveteset. Azt hiszem, hazudtam. En nem igazan valtoztam az evek soran, es mar nem is fogok. Mar akkor sem tehetnem, ha nagyon akarnam. Akkor a biztos halal varna ram, en pedig allnek elebe, csakhogy ez sosem fog megtortenni, mivel nekem ez az elet tokeletesen megfelel. Ha valaki megfosztana tole, meg hianyozna is.

A lepcson allok mint egy balfasz es azon tunodom, most megis mihez kezdjek. Bar nem surun talalkozunk Qadirral es ritkan kavezgatunk, attol meg a tarsam, tehat tisztelnunk kell egymast, ez fontos resze a bulinak. Nem cseszhetem el az egeszet egy no miatt. A problema csak az, hogy az a bizonyos no, pechemre pont a lanya. Megis hogyan kozolhetnem vele, hogy megfektettem Lunat?! Be kell vallanom, forditott esetben en sem orulnek tulzottan, sot.. Azt viszont tudnia kell, hogy nem szandekosan hoztam haza pont az O lanyat, hisz nem is tudhattam errol. Sosem lathattam, nem meselt rola, amit megertek, hisz feltette es alapbol nem volt semmi kozom hozza.
Luna valaszat hallva azonnal elmosolyodom - kisse fajdalmasan -. - Ennek orulok. - es mar intezem is a kavet. - Merre mesz? Talan elvihetlek.. - o, dehogy.. nem ment el az eszem. Mondjuk ugy, hogy csak informalodni szeretnek. - Persze, csak nyugodtan. Kerdezned sem kell. - a kave ugysem keszult meg el, szoval akad nehany perce. - A szekrenyben talalsz torolkozot. - teszem hozza, miutan elhalad mellettem.
thx.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyKedd Nov. 29 2022, 16:40


Garrido and Luna

“Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. The fearful are caught as often as the bold.” — Helen Keller




A hihetetlen magabiztossága egyszerre vonzó és ijesztő. Vajon amiatt lehet rám ilyen hatással, mert tudom, hogy mire képes, vagy mások is ilyennek látják őt? Ismeretlenül is? Bár igazából nem tudom, mire képes. Legfeljebb sejtem, azok alapján, amiket hallottam róla. Bűnöző, ezt egy percig sem kétlem. De hogy valójában milyen ember a magabiztos, és enyhén szólva ijesztő külső alatt... Le merném fogadni, hogy azt csak kevesek tudják úgy igazán.

Megértően bólintok a válaszára. Valami hasonlót vártam tőle, nem lep meg. Legfeljebb az őszinteségével. Ha jobban belegondolok, mondhatni egész este az volt: meglepően őszinte. Mármint ködösített, ferdített, rejtélyeskedett, nem sokat árult el magáról, de amit elmondott, valószínűleg többnyire nem volt hazugság. Inkább csak az igazság egy formája. És ha úgy vesszük, ez is sokat elárul róla. Érdekesnek találom mindenesetre.

- Rendben, értékelem az ajánlatot, és észben tartom – felelem elmosolyodva. De még mennyire, hogy észben tartom, és nem kérdéses, hogy élni is fogok a lehetőséggel valamikor. Akárhogy is alakul az éjszakám Garridoval, egészen biztos, hogy nem ma látjuk egymást utoljára. Jó, nyilván már elég régóta sejtem, hogyan alakulhat a mai este velünk. És ezzel kapcsolatban nem is tévedek...

Nem volt kifejezett elképzelésem a lakásáról, arról sem voltam egyértelműen meggyőződve, hogy felhoz magához, vagy valahol máshol végezzük majd együtt, de elégedett vagyok azzal, hogy végül így alakult. Ő talán ezt most még nem így látja, de én ezzel is egy kicsit közelebb kerültem hozzá. Közelebb ahhoz, hogy megismerjem, kiismerjem őt. Bár reggel, mikor kellemesen sajgó tagokkal magamhoz térek az ágyában, nem okvetlenül ezek az első gondolataim. És nem is a másodikak, mert a telefonom csengése hamar elvonja a figyelmemet. Sietve indulok annak felkutatására, hogy elérjem, mielőtt lejárna a hívás, de annak ellenére, hogy a kapkodás miatt majdnem teljesen ruhátlanul érkezem le a földszintre, már csak egy hangüzenetet sikerül lehallgatnom – akaratlanul is kihangosítva - Qadir Abbartól. Közben pedig Garrido is befut. Vajon hallotta ő is? Felismerte a másik férfi hangját? Úgy tűnik, érdekli, hogy miről van szó, de ez vajon csak a megjátszott érdeklődés, amit már este is láthattam tőle, vagy valóban kíváncsi, hogy mi közöm lehet az üzleti partneréhez? Mert ha jól tudom, akkor azok. Üzleti partnerek. Bizonyos értelemben. Bár erről egyelőre tényleg nem sok részletet tudok.

- Egy újonnan nyílt kávézóban találkozunk tulajdonképpen nem is túl messze... csupán néhány saroknyira innen. - És közben az jut eszembe, Abbar vajon azért választotta ezt a helyet, hogy ellensúlyozza a múltkori lepukkant gyorséttermet, vagy egyszerűen csak ez volt a legközelebbi és ennél fogva legpraktikusabb a számára? - Ha komolyan gondoltad, egy fuvar tényleg jól jönne. - Egyértelműen gyorsabb és kényelmesebb volna, mint sietve legyalogolni a távot abban a cipőben, amiben érkeztem, vagy taxit hívni, nem beszélve arról, hogy nem engedhetem elszalasztani ezeket az apró lehetőségeket. - Szóval... kávé és fuvar... Határozottan lovagiasabb vagy, mint azt hittem. -  Vagy mint ahogyan ő beállította magát előttem. - Úgy tippeltem volna, hogy olyan pasi vagy, aki kitessékel az ajtón még hajnal előtt. - Némi játékossággal a szemeimben mosolygok rá, mielőtt előállnék egy újabb kéréssel, és birtokba venném a zuhanyzóját.

- Köszi - bólintok a törölközőkre, és nem kell kétszer mondani, már megyek is a fürdő felé. Valóban jól jön, hogy kicsit rendbe szedhetem magam, és nem csak azért, mert hamarosan Qadirral is találkoznom kell. A zuhanyzást nem húzom el, de kihasználom a lehetőséget óvatos kutakodásra a szekrényekben a törölközőt keresve. Nem mintha azt várnám, hogy éppen itt találhatok majd valami kompromittálót. De az újságíró vérem hajt ilyenkor, hogy minél több infót begyűjtsek. Felöltözve, felfrissülve, a sminkemet rendbe hozva sétálok végül elő, és követve a lefőzött kávé illatát, akadok rá újra Domra.

- Tudod, ezzel tényleg életmentő vagy - bökök ujjammal a csésze felé, elárulva ezzel, hogy számomra a kávé tényleg létszükséglet reggelente. Aztán végigmérem Garridot... úgy igazán végigmérem, a lábaira simuló nadrágot, a fekete ingjét, amelyet feltűrt a karjain, a korábbi zuhanyzástól még enyhén nedves, sötét haját, és rá kell jönnöm, hogy az éjjeli... aktivitásunk ellenére a közöttünk feszülő szexuális feszültség még korántsem hunyt ki. Részemről biztosan nem. Sőt... Istenem! Ennek valószínűleg nem lesz jó vége!

outfitHeat Waves



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Marcos Diego Garrido imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Sweet Mistake 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Sweet Mistake Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake EmptyCsüt. Feb. 02 2023, 13:19

Luna & Garrido
The devil’s finest trick is to persuade you that he does not exist.
Idejet sem tudom, mikor beszeltem valakinek ennyit magamrol. Hogy kinek meseltem egy s mast a fiatal koromrol, aminek messze nem voltak szepsegei. Ha tehetnem, a felet ki is radiroznam az elmembol, bar akkor nem lennek olyan, amilyen most vagyok. Azt hiszem, amugy sem allna tul jol nekem a jofiu szerep. Csak nezopont kerdese, hogy jo lapot huztam e. Velemenyem szerint igen, ellentetben egy valakivel.

Gondolataimbol Luna szavai zokkentenek ki. Egy halvany mosollyal az arcomon csak bolintok egyet. Valamiert ketlem, hogy hamarosan a bar elott fog acsorogni. A legtobben maximum ezt igerik, en pedig egyenesen orulok annak, hogy nem zargatnak a "munkahelyemen". Ha a no valoban Qadir lanya, akkor a tarsamnak biztos van annyi esze, hogy valamilyen modon megallitsa abban, amire keszulni szeretne. Jezusom, meg jo, hogy nincs egyetlenegy kolykom se. Habar, varjunk csak.. bar Qadirral eleg hasonloak vagyunk, azt hiszem, ebben nagyon kulonboznenk. Engem hidegen hagyna, mi tortenne vele. Meg csak nem is feltenem azoktol, akik artani szeretnenek nekem. Tegyek csak meg. Addig sem a hasznos embereimmel foglalkoznanak. Mar jo ideje nem ismerem azt a szot, hogy: csalad. Meg gondolni is furcsa ra.

- Nem hiszem, hogy ismernem a helyet, de majd navigalsz. - nezek a no szemeibe, majd lehuzom a meg meleg kavet. - Persze, hogy komolyan gondoltam. Megis miert viccelnek ilyesmivel?! - mosolyodok el. Szamomra orom, hogy elvihetem. Valahol legbelul remenykedek abban, hogy nincs kulonosebb koze Qadirhoz. Igy lazan ki lehetne iktatni, ha szukseges, azonban ha megis a rokona.. nos, attol tartok, nem orulne neki, ha fegyvert fognek a lanya fejehez. A tarsam nem egy Tig vagy a noje tipus, aki ne lenne teljesen tisztaban az ilyesfajta szabalyokkal. A csalad es a munka nem fer ossze. A mi esetunkben nagyon de nagyon nem. Qadir jol tudja, mikre vagyok kepes, ha fenyegetve erzem magam/magunkat - na meg ugy altalaban is -. De itt nem csak rolam van szo, akadnak am meg hozzam hasonlo ferfiak.

- Hisz ez semmiseg.. - furkeszem a szemeit. - A reggeli kavera ugyis szuksegem van, egy gyors kitero pedig pont belefer. - hogy ez mennyire nyalas. Mindegy, most erre van szukseg. Ot most valoban szivesen kiserem el. - Hogy en? - huzodik szeles mosoly a kepemre. - Ugy nezek ki? - teszem fel a koltoi kerdest. Azt hiszem, mindketten tisztaban vagyunk a valasszal es egyezne a velemenyunk.
Mig o a furdoben keszulodik, en felkapom magamra az uj, fekete zakomat, melynek ara igencsak borsos - legalabbis egyesek szamara.
- Nos? Mehetunk? - teszem fel a kerdest, miutan megitta a kavejat.
Amint kilepunk az ajton, utam a fekete automhoz vezet, ahol kinyitom az ajtot a holgyikenek. Miutan en is bepattantam melle, beizzitom a motort es mar indulunk is a kavezo fele. Lassitani kezdek az epulet mellett. - Hat itt volnank .. - fogom rovidre, miutan kiszurtam Qadirt. - Talan meg talalkozunk. - nem huzhatom tovabb a beszelgetest, hisz Qadir barmelyik pillanatban felenk pillanthat es mindenre vagyom ezekben az orakban, csak arra es annak kovetkezmenyeire nem, igy hat amint Luna kilepett, mar lepek is a gazra.
thx.


you got royally screwed

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sweet Mistake Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Sweet Mistake Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Sweet Mistake Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Sweet Mistake Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Sweet Mistake
Sweet Mistake Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sweet Mistake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sweet Neighbourhood (?)
» Oh, sweet talk - H, R, E
» Sweet neigborhood
» ... Panborne. My sweet sis.
» too sweet, too pure...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: