New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

too sweet, too pure...
Témanyitástoo sweet, too pure...
too sweet, too pure... EmptyCsüt. 2 Jan. - 22:19
--- Howard Foglalt!

Play by:
Szabadon választható
Születési hely:
Nagy eséllyel Amerika
Kor:
20-25 között
Lakhely:
Valahol New Yorkban
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Szabadon választható
Történetünk:

Drága, kicsi unokatestvérem! Apáink testvérek, mégpedig olyanok, akik az üzletben is együtt mozognak, így azt hiszem nem meglepő, hogy jó kapcsolatukból adódóan mi is nagyon sok időt töltöttünk együtt. Kettőnk közül mindig is te voltál a szerényebb és a félénkebb típus, nem egyszer fordult elő, hogy én védelmeztelek és kergettem el azokat, akik bántani akartak téged. Te nagyon jól tudod, hogy milyen is vagyok valójában: önző, önfejű, makacs és szűk látókörű, de ettől függetlenül helyén van a szívem, csak… sokszor megesik, hogy a fától nem látom az erdőt. Vagy csak egyszerűen nem akarom látni a valóságot addig a pillanatig, amíg a katasztrófa elkerülhetetlen.
Igazából… valami ilyesmi helyzet van kialakulóban most is. Ismersz annyira, hogy tudd: szeretem sokszor saját szájízemre formálni a dolgokat és nem igazán zavartatom magam, ha ezzel ártok valakinek, mivel… nem vagyok hajlandó észrevenni ezt. Ami nekem jó, az mindenki másnak jónak kell legyen.
Épp ezért, mikor megismerkedtem Jaidennel, akkor nagyon remélted, hogy jó hatással lesz rám, felnyitja a szemem bizonyos dolgokra, amiket nem voltam hajlandó látni és a többi, de… nagyon nem így történt. Fokozatosan egyre jobban az ujjaim köré csavartam, mert igen, szeretem őt, nagyon-nagyon, de… van egy-két hibája, amire oda kell figyelnem. Irányítanom kell, de amíg enged nekem, addig nem is baj.
Te pedig nézted az események sorozatát, mivel jóban szerettél volna vele lenni, így biztosan megesett, hogy csak ketten találkoztatok, esetleg adódott olyan helyzet, ahol valamilyen okból az ő segítségét kérted, ki tudja… de végül elkezdted megérteni, hogy miért is szeretem annyira. Ahogy pedig múlt az idő lassan rádöbbentél: immár te is szerelmes vagy Jaidenbe, aki mostanra már a vőlegényem.
Arról viszont nem tudsz, hogy bizony te is egyre szimpatikusabbá váltál a vőlegényemnek…
Eddig sose voltak titkaink egymás előtt, most viszont te mélyen titkolod előttem az érzelmeid, mint ahogy mindenki más előtt is. Vajon meddig tudod ezt folytatni?

//A plot kicsit érthetőbben és tömörítve: a meghirdetett kisasszony Rebecca unokatestvére és egyben legjobb barátnője, érthetően tehát kifejezetten jó a kapcsolatunk. Aztán egy napon betoppan a képbe Jaiden, a hős komplexusos lovag, akit eleinte a hölgy csak kedvel, mint egy barátot, majd fokozatosan egyre inkább belehabarodik; ahogy pedig Jaiden egyre inkább rádöbben Rebecca valódi jellemére, nagy eséllyel úgy kezd el egyre jobban vonzódni a drága unokatestvérhez.
Figyelmeztetés: igen, nagy eséllyel Jaiden és a drága hölgy egy ponton egymásra találnak, de ez nem az első játék lesz, nem is a második és nem is a harmadik. Ez egy hosszú folyamat lenne, kifejezetten lelki, vívódási szállal, elvégre az egy dolog, hogy a lány beleszeretett Jaidenbe, de képes lenne bevallani ezt a srácnak és Rebeccának is? Nem rögtön. Így aki egy gyorsan kapható szerelmi szál miatt csapna le a karakterre… az inkább ne tegye. Ha nem szereted, a hosszú, vívódós dolgokat, akkor ez nem a te műfajod.
Ennek ellenére, ha felkeltette volna az érdeklődésedet a karakter, írj Jaidennek vagy nekem nyugodtan, nagyon várunk!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
too sweet, too pure...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» pure perfection
» My sweet husband
» Sweet Neighbourhood (?)
» She's sweet, but a psycho
» Sweet neigborhood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: