New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

I gotta be bad | Abby & Elian |
TémanyitásI gotta be bad | Abby & Elian |
I gotta be bad | Abby & Elian | EmptyHétf. Ápr. 25 2022, 03:37

Abby & Elian

Magam sem feltétlenül vagyok tisztában azzal, hogy pontosan miért ütöttem meg azt a srácot. Nyilván tudom azt a tényt, hogy összetörte a szemüvegem, ugyanakkor valójában távolról sem ez volt a motivációm. Már rég be akartam verni annak a srácnak a nagy pofáját, azonban mivel mégiscsak egyrészről valamennyire civilizált embernek neveltek, mindezt nem feltétlenül tehettem meg. Ez a dolog egyszerre tartott a földön, és nyomasztott nagyon.
Miután megszereztem magamnak egy feketeövet, talán nevezhettem magam a több, mint tíz éves sportolói múltammal harcművésznek. Tudtam, hogy a taekwondo sem egy muay thai, ahol az volt a lényeg, hogy egymást teljes erőből péppé verjük. Ez a sport sokkal inkább szólt az ügyességről és a pontok megszerzéséről, mint mondjuk arról, hogy komolyan nekifeszüljünk a harcnak. Tévhit volt az, hogy az edzések lazák lettek volna és ne tanítottak volna meg minket úgy igazán verekedni. Ezt pedig mi sem bizonyította jobban, mint a helyzet, amibe kerültem.
Egyelőre határozottan zavart, hogy az iskolai balhém miatt az egyesület közelébe sem mehettem. Nyilvánvalóan dühös voltam, emiatt nem kellett volna még egyszer bajba kerülnöm. Ezt igyekeztem lehetőség szerint szem előtt tartani, azonban nem feltétlenül volt könnyű feladat. Soha életemben nem voltam az a srác, aki könnyen megült volna a seggén, valamerre mindig mennem kellett, valamivel le kellett magam foglalnom. Mivel a bátyám nem volt itthon – ez pedig a verekedés egyik kirobbantó oka volt – csak ideig-óráig kötöttek le azok a videojátékok, amiket otthon halmoztunk fel. Egy ideje átköltöztem a nagyszüleimhez, azonban jó ideje se a macska, se a hajnali piacra járás sem kötött le, ezért hazamentem. Hamar rájöttem, hogy a felfüggesztésnél még a suliba járás is jobb volt, azonban mivel számítottam a kirúgásra, egyáltalán nem erőltettem meg magam a tanulást illetően. Ebben nem hazudtoltam meg magam. Egy épphogy vállalható érettségi eredménynél többet nem akartam magamnak, mivel a sporttal szerettem volna foglalkozni.
Nyilván, mivel a szüleim nem voltak itthon, próbáltam áthívni magunkhoz a barátnőmet, de őt nem függesztették fel, szóval kínomban egyetlen dolgot tudtam tenni: megpróbáltam a saját testemet formában tartani és minden reggel futással kezdtem a napot. Alapból sem állt távol tőlem a sport, viszont az utóbbi időben már a futós arcokat konkrétan felismertem Manhattan utcáin. Megállapítottam, hogy a nők jobban szeretik ezt a sportot, mint a férfiak. Valójában illett is hozzájuk: egyszerű, könnyen elérhető volt, mindössze egy fülhallgató kellett hozzá, ráadásul elég takarékos is, ami a pénztárcát illeti.
Talán pont ez volt az oka annak is, hogy kiszúrtam az ismerős lány alakját, aki nyilvánvalóan még úgy is csinosnak volt mondható, hogy én párkapcsolatban voltam. Persze ezt a barátnőmnek nem mondtam volna el, mert a szépsége volt az egyik ok, amiért vele vagyok – hogy ő miért volt hajlandó engem elviselni, az már más lapra tartozik – emiatt nekem egyszerűen nem esett nehezemre nem bámulni a lányt. Amúgy sem voltam az a kategóriás pasi, aki könnyen felszedett volna bárkit, sokkal inkább volt jellemző az, hogy engem akartak begyűjteni, én pedig vagy hagytam magam, vagy elmenekültem. Ezt az esetemben mindig szó szerint kell érteni.
Eléggé idegesítő volt a tény, hogy tempóban nem tudtam halandi egy férfi miatt, aki folyamatosan próbált elém vágni, ténylegesen azért, hogy a lány idomait bámulja. Tudtam, hogy ha még egyet balhézok, akkor eltilthatnak, azonban amíg nem azt a tudást használom, amit az edzések során sajátítottam el, addig nincs gond. Pont ezért is döntöttem úgy, hogy odalopakodom a férfi mögé, aztán nemes egyszerűséggel kirúgom a gyengébbnek tűnő lábát alóla.
- Hoppá! – a hangomból érződő sajnálat egyértelműen nem volt igazi – Bocsáss meg. Legközelebb jobban figyelhetnél.
Miközben kimondtam a szavakat, már nem vártam meg a válaszát, egyszerűen a lány után eredtem, hogy be tudjam érni, majd finoman kocogtattam meg a vállát, hogy ezzel megállásra kényszerítsem.
- Szia – nem volt értelme eljátszani, hogy ismerjük egymást – Nincs kedved tartani egy kis pihenőt és sétálni? Elian vagyok.
Nem tudom, hogy a bemutatkozás miért tett volna jelenleg vonzóbbá és kevésbé zaklató kinézetűvé, de azért megléptem a dolgot, én pedig határozottan lassítottam annak ellenére is, hogy nem voltam túl fáradt.
- Az ott – talán lekezelő volt a stílus, amiben megszólaltam, de amúgy sem voltam soha az udvariasság mintaszobra, szóval belefért – Fényes nappal akart valami disznóságot elkövetni. Szóval felrúgtam. Szeretnél együtt futni?
potato ϟ  I gotta be bad | Abby & Elian | 1987965242  ϟ 682 szó


Don't say much other than "I love you"
Don’t bother minding others, you're the boss, my very cool attitude, can’t even snap out of it, I can't resist baby girl, you treat me like a boy, like a grown-up child chasing a dream
mind álarcot viselünk
Elian Lim-Hayes
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
I gotta be bad | Abby & Elian | XGpehYn
I gotta be bad | Abby & Elian | 1dLdfLR
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
You can call me selfish, try to live my life
Numerous issues, all my problems, now I want to leave it behind and find me, the pictures I wanted, It’s painted against my will
★ családi állapot ★ :
I gotta be bad | Abby & Elian | HKAhfVS
Sugary, dizzy,feel’s like sweet dessert
I feel dizzy, you who melts me away, so fake , wrapped around your words like I'm bewitched, Baby, I'm confused, sway me complicated, draw me how you like
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I gotta be bad | Abby & Elian | M5e8080
★ foglalkozás ★ :
hivatásos élősködő
★ play by ★ :
Kim Yo Han
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
I gotta be bad | Abby & Elian | RUAoJxF
 
I gotta be bad | Abby & Elian |
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fantasia ↭ Elian & Rim
» i just gotta be with you || kaylee & dan
» The competition | Erik & Abby
» Don't Stop Me Now | Milo & Abby
» Better Now ☾ Abby & Finn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: