New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:32 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:30 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 11:27 am-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55 am-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 10:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:33 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Better Now ☾ Abby & Finn
TémanyitásBetter Now ☾ Abby & Finn
Better Now  ☾ Abby & Finn EmptyVas. Márc. 27, 2022 3:05 pm

Abby & Finn
Szerencsésnek éreztem magam olyan szempontból, hogy ha példának okáér inni mentem a haverjaimmal, vagy alapjáraton eljártam bulizni, akkor nem azzal kellett húzni az időt, hogy ruhákat válasszak magamnak és outfiteket próbálgatok a tükör előtt, aztán még órákig sminkeljek és kivasaljam, aztán végül mégis göndörítsem a hajam, mint ahogy a csajok szokták ezt. Két hónapja voltam otthon utoljára, és egészen meglepett, hogy a tizenöt éves húgom mit  tudott nyűglődni egy fagyizáson, amit szigorúan a barátnőivel tett meg. Apának a lelkére kötöttem, hogy ne engedje pasizni a tündéremet, mert még nem elég érett rá, én pedig nem akartam végignézni azt, hogy valami idióta faszkalap összetöri a szívét. Talán mániákus vagyok, amiért megnéztem az összes osztálytársát, de mivel húzódik közöttünk egy viszonylag nagy korkülönbség, reálisan fel tudtam mérni, hogy már most nagyon szép kislány, később pedig ez nyilvánvalóan csak fokozódni fog majd.
Mindenesetre, ha nagyon reálisan próbáltam számolni azt, hogy pontosan mennyi időt töltöttem el a tükör előtt a mai nap nap folyamán, amíg az általam szervezett buliba készülődtem, akkor zuhanyozással és borotválkozással együtt volt összesen egy óra. Emiatt bőven volt idő elmenni a fiúkkal alapozni is, ami talán az est legfontosabb momentuma minden parti előtt. Csak nem érkezhet valaki józanul egy ilyen helyre. Nálunk ez sosem arról szólt, hogy egy olcsó helyre menjünk, viszont Braylennel egyszerűen muszáj volt adaptálódni a társaságunkhoz. Nem vihettük el az átlag egyetemistákat olyan helyekre, ahova mi jártunk mondjuk ketten. Sejthető volt, hogy a Columbián többnyire gazdag diákok vannak, de azért senki pénztárcájában nem turkáltunk szívesen, szóval egyszerűbb volt egy olcsóbb kocsmát megtenni a hivatalos alapozó helyszínévé, amúgy meg teljesen máshova menni. Nem voltunk azok a fajta személyek, akik pontosan érkeztek volna egy ilyen alkalomra, a fullasztó tömegre pedig a mi társaságunk határozottan lusta volt.
A mai este nagyjából annyiról szólt, hogy kerestem Isabelt, mivel őt akartam elkapni magamnak. Elképzelhetetlennek tartottam azt, hogy nem jött el erre a bulira, mivel eddig az összesen ott volt. Túl nagy volt az új hely, szóval nehéz lett volna itt megtalálni. Idővel el is engedtem, szimplán egy shotot még lehúztam, aztán elkezdtem üdvözölni az érkezőket. Mikor egy olyan lányhoz értem oda, akivel eddig még nem találkoztam, csak szeretem volna eldönteni, hogy ő most vajon elsőéves, vagy pedig valakinek az ismerőse. Mivel nem vagyok paraszt, meg amúgy is szépnek tűnt a lány, egy mosolyt megvillantottam felé, és a következőt mondtam neki.
- Szia, Finn vagyok - magam sem tudom pontosan, hogy a kézfogás, mint udvariassági forma hogyan működik. Soha nem leszek képes teljesen elengedni azokat a dolgokat, amiket otthon tapasztaltam, ez pedig nem az én hibám volt. Ha egy skandináv nőnek kinyitja valakit az ajtót és lesegíti a kabátját, az degradálásnak számít, emiatt szimplán csak csináltam azt, amit megszoktam ezer éve otthon.
- Még nem láttalak itt korábban - kicsit összevontam a szemöldökeim, miközben próbáltam beazonosítani az arcát, egyértelműen sikertelenül. Nem mintha bántam volna, hogy egy nővel sodort össze a sors, szimplán csak tudtam, hogy Isabel már meghúzta a határokat, amiket nem léphetek át, ha meg akartam nyerni a fogadásomat Braylennel. Szóval nincs csajozás, de attól még egy italra meghívhatom.
- Kivel jöttél? - mivel eléggé üvöltenem kellett ahhoz, hogy érthesse a szavaimat, a fejemmel egyszerűen a bőr kanapék felé intettem - Nem ülünk le?
525 post malone - psycho a kövi gyorsabb lesz  Embarassed ruha


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Better Now  ☾ Abby & Finn JN7Js2V
Better Now  ☾ Abby & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Better Now  ☾ Abby & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Better Now  ☾ Abby & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Better Now  ☾ Abby & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Better Now  ☾ Abby & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Better Now  ☾ Abby & Finn JN72bqJ
 
Better Now ☾ Abby & Finn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I gotta be bad | Abby & Elian |
» Don't Stop Me Now | Milo & Abby
» Just a little favor / Zeno & Abby
» everything is blue ✧✦ Abby & Jade
» The competition | Erik & Abby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: