New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Fantasia ↭ Elian & Rim
TémanyitásRe: Fantasia ↭ Elian & Rim
Fantasia ↭ Elian & Rim EmptyVas. Okt. 09 2022, 00:19

Elian & Rim

Bizonyos értelemben nem bántam, hogy itt vagyok. Szeretem az embereket, a társaságot, közvetlennek lenni másokkal és élvezni az életemet, mert bár valószínűleg még mindig nem megfelelő az idő-érzékelésem és nem is fogom fel milyen gyorsan telik a rövidke kis életem, de attól még úgy gondolom, hogy ki kell használnom ezt az időt. Eszembe sem jutott volna begubózni a lakásomba és a négy fal között tölteni a napokat, mert rövid időn belül nagyon unalmasnak találtam volna azt. Ha olyan dolgokat is halmozok fel, amelyek időről időre lekötnek és amiket szeretek, nem szeretek benne ragadni egy körforgásban és csupán ugyanazt a három-négy tevékenységet ismételgetni. Szerintem senkinek nem válik javára, ha nem nyit a világ felé és próbál ki új dolgokat. Lehet, hogy az első pillanatban az új dolgok egyszerre félelmetesek is, de nem hiszem, hogy valaha valaki belehalt volna abba, hogy el kellett költöznie egy más kultúrával rendelkező országba.
Sok olyan dolog volt még New Yorkban, amit képtelen voltam megszokni. Az egyik például az volt, hogy az emberek mennyire nem veszik komolyan azt, hogy mennyire szemetes utcákon élik az életüket, ennél fogva pedig egy kicsit jobban is odafigyelhettek volna a szelektív hulladékgyűjtésre is. Koreában ezt sokkal komolyabban vették és gyakorlatilag az utolsó kisboltig meg voltak teremtve a megfelelő szemétgyűjtés körülményei. Arról meg ne is beszéljünk, hogy itt azt szokás mondani valaki tüsszögésére, hogy egészségére, hogy az amerikaiak a házban is cipőt viselnek, nem bírják a csípős dolgokat és köszönő viszonyban sincsenek azzal a visszafogott viselkedéssel, amit egy átlag koreai próbál előadni mások előtt. Abban viszont nagyon is hasonlít a két ország, hogy a tömegközelekedésen mondhatni egyáltalán nem ismerős a személyes - nem hogy az intim - szféra fogalma.
Nem terveztem letaperolni - vagy ha már itt tartunk telibe fejelni a mellkasát - annak a srácnak a derekát, aki végül nagyon is az ölemben kötött ki. Szeretném azt mondani, hogy a hátsójához hozzá sem értem, de egyáltalán nem lehettem már ebben biztos. Ahhoz minden túl gyorsan történt, hogy fel is tudjam fogni az eseményeket. Személy szerint cikibbnek gondoltam volna a dolgot, ha mondjuk ténylegesen a hátsóját markolászom meg, vagy ne adj' Isten már becses testrészére téved a kezem. Még akkor is, ha éppenséggel nem volt számomra idegen téma sem a férfi test, sem a szex. De talán nem kellett volna szexre gondolnom egy teljesen idegen srác láttán, akit egyrészről egyáltalán nem ismerek, másrészt meg a zavarából ítélve még fiatalabb is nálam. Vagy még ártatlan. Ezek közül az egyik tippem be is igazolódott, amikor megszólalt.
- Megnyugodtam. Kár lenne összetörni magadat egy ilyen ámokfutó sofőr miatt. - Magam sem tudtam, hogy a fecsegésemmel segítek-e a helyzeten, vagy épp még nagyobb zavarban lesz tőlem. De mindnen jobbnak tűnt a zavarbaejtő csendnél, amit csak azért kellett megtörnünk, mert ciki lett volna, ha nem tesszük azután, hogy letaperoltam őt.
- Hé, azért nem direkt fogdostalak meg. Én sem akartam, hogy az ölemben landolj. - Nem volt felháborodottság a hangomban, csupán szerettem volna rámutatni, hogy itt korántsem én vagyok a perverz állat, inkább mindketten a körülmények áldozatai vagyunk.
- Okéé, akkor maradjon ciki... Én nem mondom el senkinek, ha te sem. - Kivéve Shinnek. De vele minimum gondolatolvasók is vagyunk néha, elvégre ő a másik felem. Neki szívesen elmeséltem volna, hogy mi történt, hogy nevessen egy jót. Másrészt meg a fél busz látta, szóval ezen a ponton már nem volt mit szépíteni rajta.
Egészen addig nem is igazán gondoltam bele abba, hogy én márpedig egy beton keménységű mellkast fejeltem le, amíg rá nem kérdezett arra, hogy én hogy vagyok. - Nem hiszem, hogy agyrázkódásom van, szóval minden oké. - Legalábbis szerintem az volt. Meglepett arcot vághattam, amikor megfogta a fejemet mindkét kezével és csendben hagytam, hogy megvizsgálja a homlokomat is egészen közelről, még ha nagyon vissza is kellett fognom a nevetésemet.
- Hoppá. - Vigyorogva pillantottam a szemeibe, miután szemügyre vettem a pólóján mutogatott foltott, ahonnan az én alapozóm nyoma köszönt vissza. - Pedig hosszan tartó termékeket használtam, de ezek szerint a mellkasok véletlenszerű lefejelésére nem tesztelték. - Elvégre miért is tették volna, nem valami gyakori sportról beszélünk. Ha pedig már sport...
- Sportolsz valamit, ugye? - Azon csodálkoztam volna, ha nem lett volna a válasza. Szerintem normál ember nem születik olyan kondícióban, mint amilyenben Ian van. Néhány másodperc csendet követően vetettem rá néhány oldalpillantást, azt mérlegelve, hogy  mennyire lenne ciki tovább utazni anélkül, hogy szólnánk egymáshoz.
- Gyakran utazol ezzel a busszal? - jött végül a zseniális ötletem, ami egy fél perc alatt kibeszélhető, egyébként viszonylag érdektelen informácikat tartalmazó témát ölelt fel. Arról viszont mégsem kérdezhettem, hogy melyik suliba jár, vagy hová tart éppen, mert akkor rettentő nagy stalkernek tűntem volna. Utóbbi már egyébként is játszott, elvégre letaperoltam. Az már zaklatásnak is minősülhet.
767 szó X outfit O kell neked útban lenni Rolling Eyes X (g)-idle - hwaa O R


Maybe we’re at the edge of a cliff
Your fingertips that continue to shrink I pretend that I don’t know anything, Just looking at you silently and trying hard Tears don’t stop already in my heart If you can dream your last dream Can we go back to our first time
mind álarcot viselünk
Chae Rim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim Fc89d0b6218e4ce08b404fc427cc77eaf8b1b266
Fantasia ↭ Elian & Rim F85d03a53a984e5996ef82d0637328a523c251b2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Gonna break rules
AND HEARTS IN TWOS - 'Cause that's what the baddest do Here to light it up, set the world on fire
♫ :
Tear DropNot Shy
★ családi állapot ★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim 99b4bc4b0a242e6e7d6c34e3f688375ecbf2cd2b
New things new form
LEAVE THIS LONELY PLACE - into a new world If just your voice that remains To the sun, to the moon
Fantasia ↭ Elian & Rim 244ebe60852e86e986b6b097e14120840a1be968
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim 2ed673c13a732680239d5e4f9a1c3d816f0bdf62
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Doyeon
★ szükségem van rád ★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim Ikw97oK
You Can't Sit With Us
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim 2541ccc1a2c70a1568f188b46f5d740fd13a6007
TémanyitásRe: Fantasia ↭ Elian & Rim
Fantasia ↭ Elian & Rim EmptyCsüt. Jún. 30 2022, 15:16

Rim & Elian

Szerettem volna eleget segíteni a mamának, mivel pontosan tudtam, hogy már idős és nem igazán olyan a testi állapota, hogy egyedül cipekedjen. Joshuát kötötte a munkaideje – mégis voltak bizonyos időpontok amikor megérte neki streamelni – emiatt a legtöbbször én voltam az, aki ráért, a mamáért pedig talán még a kútba is képes lettem volna leugrani. Szóval lényegében arról volt szó, hogy megmondtuk neki azt, hogy pontosan mikor mehet el vásárolni, mert én akkor érek rá és ha megtudjuk, hogy egyedül cipekedik, akkor elhozzuk tőle a papát és a macskát is, ő pedig egy hétig egyedül megkukulhat, mert büntetésbe helyeztük. Mondanom sem kell, hogy ez a csodálatos ötlet az én agyam szellemi terméke volt. Kinek másnak jutna ilyen ragyogó dolog az eszébe? Csak én vagyok akkora „állat” – legalábbis az ismerőseim szerint – hogy képes legyek megfenyegetni a mamát. Alapvetően meg úgy vagyok vele, hogy ha mindez nem ütközik törvénybe, és használ, akkor miért ne ragadnánk meg a lehetőséget? A vasárnapi misék szövegét már kívülről fújom akaratom ellenére is. Isten szeret, Isten megbocsájt, ezért, ha lényegében a végítélet elé kerülök és elfogadom, hogy Jézus átvállalja a bűneimet még kerülhetek a Mennybe. Tehát gyakorlatilag én most semmi mást nem csinálok, csak botladozom az életemben, amiket majd annak a végén jól megbánok és a rendszeres gyónással feloldozom a bűnös lelkemet.
Mindenesetre mikor zuhanyzás és átöltözés után felszálltam a buszra, gyakorlatilag teljesen üres kézzel indultam útnak. Tudtam, hogy a mama fog fizetni és valószínűleg enni is elmegyünk, emiatt pedig csak a gyomromat voltam hajlandó előkészíteni az étkezésre. Jelen helyzetben kicsit voltam éhes, mire letelik a másfél órás buszút, valószínűleg annyira éhes leszek, hogy a mama két perc hiszti után először vesz nekem egy hot-dogot… Bár valójában az a helyzet, hogy már most meg tudnék enni kettőt, szóval a végén még három is lehet belőle. Gondolatban gyakorlatilag már összeállítottam az álom szendvicsemet – már ha egyáltalán a hot-dog ténylegesen szendvics – ami nem szimplán virsliből állt, hanem volt benne még bőven sajtszósz, pirított hagyma, még több olvasztott sajt, nem beszélve az elmaradhatatlan ketchup mustár és majonéz kombinációról… Talán, ha elég szépen nézek az árusra, akkor hajlandó pirított baconbe is beletekerni a virslimet… Mármint nem azt a virslimet, hanem amit megenni készülök. Valójában határozottan megsértődtem volna, ha valaki képes holmi virslinek nevezni azt, amivel a lábam között rendelkezem, meg alapvetően nem szerettem beszélni róla. Sok faszfej fiúval ellentétben engem nem vonzott a ma, mivel csak azok méregetik a becses testrészüket, akiknek valójában egy félbe vágott savanyú ugorkára emlékeztető, görbe pöcsük van.
Általában állni szoktam a buszon. Az előbbi gondolatmenetet nem terveztem ezzel követni, szóval gyakorlatilag arról van szó, hogy mindig mindenről a mama vagy anyukám jut eszembe. Rosszul érezném magam, ha miattam esne el egy terhes édesanya, vagy egy kedves néni, esetleg bácsi. Ha valaki sérüléssel rendelkezett, azonnal átadtam a helyem, én pedig a sajgó izmaim ellenére csak akkor voltam zajlandó ténylegesen leülni, ha valaki engem kínált hellyel, mert látható sérülésekkel rendelkeztem a sport miatt, amit annyira szerettem csinálni. Most viszont volt annyi szabad hely, hogy egy lány mellettit meg merjek célozni. Ha időközben megtelne a busz, akkor hajlandó lettem volna ténylegesen felkelni és odaültetni valakit a helyemre, de addig szerettem volna pihentetni a seggem egy kicsit… Mert ugye az iskolában nem ültem egész nap.
A bennem túláradó energia miatt általában nagy lendülettel közlekedtem és talán pont ez vezetett oda is, hogy a határozott pördüléssel nem a busz ülésén tudtam helyet foglalni, hanem egy székkel bentebb, a lány ölében. Nyilvánvalóan nem kalkuláltam be, hogy a sofőr úgy közlekedik, mint egy állat – mármint ez teljesen egyértelmű volt, a számításaimat máshol rontottam el – a fékezést pedig gyakorlatilag úgy hajtja végre, mintha teljesen megtébolyodott volna az elmúlt időszakban. Nyilván szar lehet fel-alá furikázni néhány kis hozzám hasonló köcsögöt a városban, de… Azért a lófasznak is van ám vége! Három hot-dogot akartam enni és nem, egyáltalán nem állt szándékomban egy ötödiknek helyet csinálni. Csak akkor jöttem rá arra, hogy még mindig a lány ölében ülök, ráadásul úgy, ahogy a hercegnők teszik mindezt, amikor megéreztem a karjait a derekamon. Hatalmasra tágult szemekkel, zavartan pislogtam rá. Hétvégén majd meg kell kérdeznem az Atyámat, hogy ez megcsalás volt-e, mert én egyáltalán nem szándékoztam azt tenni. Amint elengedett, olyan gyorsan sprinteltem a mellette levő helyre, hogy csak akkor realizáltam, hogy az arcom teljesen felforrósodott, amikor már letettem a seggem. Ha most felállok és elmenekülök az még cikibb lesz. Főleg, hogy gyakorlatilag kifejelte a szívemet a fejéről. Ha az ő szemszögét vesszük figyelembe, akkor agyrázkódást kapott a kőszikla mellkasom miatt.
- P-persze. Azt hiszem jól vagyok – az arcom még mindig túl piros volt ahhoz, hogy rá merjek nézni a lányra. Sejtettem, hogy idősebb lehet nálam, én pedig esküszöm, hogy nem szoktam baszakodni a nagyobbakkal – de – szóval magam sem tudom miért tettem hozzá a következőt – És kiskorú!
A tapizással kapcsolatos dologra nem mondtam semmit. Ha azt állítanám, hogy nem ő az első, aki a habtestemhez ér, azzal összetörném azt a képet, amit gondosan formálgattam magamról. Én, mint az ártatlanság és tisztaság mintaképe! Pont emiatt nem volt végül jelentősége annak, amit megjegyeztem neki azzal kapcsolatban, hogy kiskorú vagyok. Semmilyen körülmények között nem terveztem elmondani senkinek, hogy az előbb épp molesztált egy lány!
- Nem, nem az – a pillantásom most már valamennyire rendeződött, az a bizonyos idegesítő érzelemmentesség volt benne, amivel kikészítettem az embereket – Ugyanolyan ciki. Ian vagyok.
Finoman fogtam rá az ujjaira, ezek után pedig egyáltalán nem terveztem megkérdezni tőle, hogy mizu van. Mégis bűntudatom támadt amiatt, hogy a mellembe verte a fejét, szóval úgy fordultam felé, mint egy őrült. Nem voltak nagy kezeim, de az ő feje olyan pici volt, hogy teljesen kényelmesen elfért az ujjaim között az.
- Te megsérültél? Hadd nézzem – az időközben, orromon lecsúszó, a füleimről elmozduló szemüveget egy szakszerű mozdulattal igazítottam a helyére, majd a lány arcába hajoltam. A tenyerem finoman simult a bőrére és óvatosan kezdtem el forgatni a fejét, hogy több szögből is szemügyre tudjam venni. Szimplán a homlokán maradt ott a pólóm anyagának a nyoma, amitől kicsit vöröslött. Képtelen voltam visszafogni a kitörni készülő nevetésem, és az akkor csendült fel igazán, mikor valahol a mellbimbóm felett megpillantottam, hogy a fekete pólóm alapozós lett – Ide fejeltél, nézd.
potato ϟ megmolesztáltad a cicimet  Fantasia ↭ Elian & Rim 1811199453  ϟ 1 012 szó


Don't say much other than "I love you"
Don’t bother minding others, you're the boss, my very cool attitude, can’t even snap out of it, I can't resist baby girl, you treat me like a boy, like a grown-up child chasing a dream

Chae Rim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Elian Lim-Hayes
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim XGpehYn
Fantasia ↭ Elian & Rim 1dLdfLR
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
You can call me selfish, try to live my life
Numerous issues, all my problems, now I want to leave it behind and find me, the pictures I wanted, It’s painted against my will
★ családi állapot ★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim HKAhfVS
Sugary, dizzy,feel’s like sweet dessert
I feel dizzy, you who melts me away, so fake , wrapped around your words like I'm bewitched, Baby, I'm confused, sway me complicated, draw me how you like
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim M5e8080
★ foglalkozás ★ :
hivatásos élősködő
★ play by ★ :
Kim Yo Han
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim RUAoJxF
TémanyitásFantasia ↭ Elian & Rim
Fantasia ↭ Elian & Rim EmptySzomb. Jún. 25 2022, 22:09

Elian & Rim

Nyúzottnak és fáradtnak éreztem magamat. Az éjszakai programomat tekintve nem kellett volna, hogy túlságosan meglepjen a dolog, mivel nem sokat aludtam. A Brian lakásán elfogyasztott kávé után mégis azzal a reménnyel szálltam buszra, hogy képes leszek emberként funkcionálni. Nyugdíjasokat megszégyenítő lelkesedés lett rajtam úrrá, amikor megláttam, hogy van még szabad hely a járművön és legalább olyan sóhajjal foglaltam helyet az egyik ülésen, mintha most gyalogoltam volna végig az El Camino-t. Akaratlanul is olyan gondolatok jártak a fejemben, hogy vajon mikor jön el az a pillanat, amikor teherré válik a Briannel való kapcsolatom és mi lesz az oka annak, hogy a mi útjaink különválnak majd. Okot mondjuk nagyon könnyen tudtam volna mondani ebben a pillanatban is, legalább hármat. Például azt, ami a legfrissebb sokk volt számomra, hogy a fogkrémes tubust nem a végéről nyomja, hanem a közepéről. Ez persze nevetséges indok lett volna arra, hogy szakítsunk, mikor valójában nem is mondtuk rá a kapcsolatunkra, hogy egyáltalán járnánk. Kényelmes volt úgy együtt tölteni az időt, hogy közben nem volt semmilyen elvárásunk azzal kapcsolatban, hogy minek kellene neveznünk ezt. A fogkrémes tubusos dolog meg alapvető emberi intelligencia kellene, hogy legyen.
"Itt maradt a nyakláncod." Mosoly jelent meg az arcomon, amikor elolvastam az üzenetét, s bár a kezem automatikusan lendült a nyakam felé, válaszra nem méltattam. Nyerőbbnek éreztem, ha csak az értesítések között nézem meg, amit a srác írt, nem pedig fejvesztve rohanok ténylegesen is elolvasni. Az egészben nem is az volt a legszégyenteljesebb, hogy most nem írtam vissza neki, hanem hogy már voltak nála ruháim és fogkefém.
Szívesen kikértem volna róla Shin véleményét, de előre tudtam, hogy mit mondana Brian-re. Eddig mindenki semmirekellő volt, akit csak a pasimként mutattam be. Még Dongmin is, akivel kapcsolatban határozott meggyőződésem, hogy ha valami csoda folytán összeházasodtunk volna és gyerekeink lesznek, még Shinnél meg nálam is szebbek lettek volna. Nem mintha annyit gondolkodnék azon, hogy bárkivel is megállapodjak. Képtelen lennék úgy teljesen szerelembe esni és belekényelmesedni egy kapcsolatba, hogy közben úgy érzem, oda kell figyelnem a családomra - különösen az ikremre. Amúgy sincs még felkészülve a világ arra, hogy legyen belőlem egy mini me, vagy épp kettő, ha működnek az iker gének.
Nem tudtam túl sokáig a busz ablakának billenteni a fejemet, mert a jármű annyira rázkódott egyes útszakaszokon, hogy a halántékomban érezhető fájdalom már nem is csak az apró koccanásoknak volt köszönhető, amit a fejem produkált. Mivel mást nem tudtam csinálni azon kívül, hogy a telefonomat csesztettem, újra elővettem a készüléket. Néhány képet pörgettem csak át az instán, amikor újabb üzenet érkezett Briantől, ezúttal egy kép formájában, ami már túlzottan felkeltette a kíváncsiságomat és kénytelen voltam belépni a beszélgetésbe.
"Jól áll. De ha elszakítod, megöllek." Egészen kedvesen sikerült összefoglalnom az érzéseimet a nyakában lógó nyaklánc kapcsán, amiről egyébként azt sem tudtam hogy fél el a nyakán, de nem véletlenül szokták mondani, hogy léteznek még csodák.
Brian válaszban küldött félmeztelen képét, mert a busz akkorát fékezett, hogy kis híján lefejeltem az előttem lévő ülést - vagyis fejeltem volna, ha nem esett volna valaki az ölembe. Így lényegében ezt a valakit fejeltem le. Pontosabban a  mellkasát. Csak amikor felpillantottam vettem észre, hogy  a kezeim, amiben korábban a telefonomat tartottam, most a srác derekán és karján vannak. A combjaimra nehezedő súlyát csak ezt követően realizáltam. Hamar megfordult a fejemben, hogy ha túl sokáig maradunk így, akkor egyszerűen elkezd majd lecsúszni a combjaim között és a végén a földön végzi. Ezért nem tudtam, hogy el kellene-e engednem, végül mégis visszahúztam a kezeimet - mert féltem tőle, hogy Brian soft nude képe olyan utas kezei között végzi a telefonommal együtt, akiébe nem kellene kerülnie.
- Basszus... Jól vagy? - Tágra nyílt szemekkel néztem a srácra, aki a saját meglátásom szerint nem üthette be nagyon magát, de persze sosem lehet tudni. - Agyrém ez a busz meg a sofőr is... Bocsi, hogy megtapiztalak. - A huszonegyedik században ugye vagyunk annyira edukáltak, hogy tudjuk, hogy férfiak ellen is lehet erőszakot elkövetni, de szerettem volna ezt az érdemeim között tudni. Még ha a srác történetesen fogdosnivaló is.
- Rim vagyok. Talán így kevésbé ciki - felnevettem, amikor hozzátettem az utóbbit, közben pedig felé nyújtottam a kezemet.
675 szó X outfit O nagy a segged, fiacskám Rolling Eyes X (g)-idle - hwaa O R


Maybe we’re at the edge of a cliff
Your fingertips that continue to shrink I pretend that I don’t know anything, Just looking at you silently and trying hard Tears don’t stop already in my heart If you can dream your last dream Can we go back to our first time

Elian Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Rim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim Fc89d0b6218e4ce08b404fc427cc77eaf8b1b266
Fantasia ↭ Elian & Rim F85d03a53a984e5996ef82d0637328a523c251b2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Gonna break rules
AND HEARTS IN TWOS - 'Cause that's what the baddest do Here to light it up, set the world on fire
♫ :
Tear DropNot Shy
★ családi állapot ★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim 99b4bc4b0a242e6e7d6c34e3f688375ecbf2cd2b
New things new form
LEAVE THIS LONELY PLACE - into a new world If just your voice that remains To the sun, to the moon
Fantasia ↭ Elian & Rim 244ebe60852e86e986b6b097e14120840a1be968
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim 2ed673c13a732680239d5e4f9a1c3d816f0bdf62
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Doyeon
★ szükségem van rád ★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim Ikw97oK
You Can't Sit With Us
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
Fantasia ↭ Elian & Rim 2541ccc1a2c70a1568f188b46f5d740fd13a6007
TémanyitásRe: Fantasia ↭ Elian & Rim
Fantasia ↭ Elian & Rim Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Fantasia ↭ Elian & Rim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elian Lim-Hayes
» I get crazy more and more ϟ Aston & Elian
» I gotta be bad | Abby & Elian |
» comeback home - - Elian & Joshua

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok-
Ugrás: