New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Charlotte
TémanyitásCharlotte
Charlotte EmptyCsüt. 13 Ápr. - 20:31
CharlotteDuPont
Elvitték

Play by
Astrid Berges-Frisbey (nagyon szeretném)
Születési hely
Párizs
Kor
24-25-26
Lakhely
Párizs?
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
amit szeretnél
Csoport
törvényszegők kizárva, egyébként bármi lehet
Történetünk
Testvérek vagyunk, mégis olyannyira különbözőek. Te a jin és én a jang. Te a tűz és én a víz.
Francia arisztokrata családba születtünk, ahol a családfő szava szent, ahol a nőnek kuss a neve és ahol anyagilag bár semmiben nem szenvedtünk hiányt, mégsem mondanám, hogy ez az ideális családi légkör. Apa bankár, nem középszerű, hanem igencsak jó, ezenkívül hatalmas üzleti érzékkel rendelkezik több vállalkozásban befektető, saját cége is van. Az az ember, akinek mindig csörög a telefonja és aki nélkül a párizsi elit nem létezik. Anyánk egész életében neki alárendelként élt, nem dolgozott, minket nevelt.
Szigorú nevelésben volt részünk, mindent tudnunk kellett, ami szerintük elfogadott a magasabb körökben. Magán tanulók voltunk mindketten, zongorázni tanultunk, táncolni is természetesen, lovagolni. Neked nagy szenvedélyet volt a vadászat. Én mindig elborzadtam a fegyver látványától is, te viszont minden évben apával tartottál a vadászaton és rendszerint napokig dicsekedtél utána. Külsőre mindketten édesanyánk szépségét, nőiességét és báját örököltük, a személyiségünk viszont már nem ennyire egyforma.
Mindig is te voltál apa kedvence. Istenien tudod az ujjaid köré csavarni őt, van benned valami, ami belőlem hiányzik. Nagyon hasonlítasz rá. Már gyerekként nyilvánvaló volt, hogy hozzá hasonlóan remek az üzleti érzéked. A lelked is képes lennél eladni az ördögnek.
Makacs vagy, cserfes, de mégis tudod, hogy mikor kell hallgatnod és mikor van ideje a beszédnek. Kitartó vagy, okos nagyon művelt. Férfiakat megszégyenítő módon használod a fegyvert. Bár nem úrinőhöz méltó de imádod üvegből inni a sört. Remekül zongorázol, bár nem igazán szereted. Mindkettőnkkel komoly tervei voltak apának, ha elértük a megfelelő kort hozzá ad egy komoly, kellően gazdag férfihoz. Velem ez is történt 16 évesen minden ellenkezésem ellenére hozzá kellett mennem Mathias-hoz, aki közel 20 évvel volt idősebb nálam.
Én nem tudom te mit csináltál és hogyan de amikor tizenhat éves lettél apa ahelyett, hogy férjet keresett volna neked bevezetett az üzlet világába, mint a leendő utódját. Vitathatatlan, hogy te voltál a kedvence.
Míg én a kényszer házasságban sínylődtem te utazgattál, tanultál világot láttál.

2018-ban találkoztunk utoljára, amikor én az éjszaka leple alatt nevet változtatva Amerikába szöktem a szívem alatt növekvő gyerekemmel.
Hogy azóta mi történt veled azt nem tudom.
Mennyire hagyott nyomot benned az eltűnésem? Haragszol? Rajtad csattant apánk haragja? Nem gondoltam volna, hogy valaha látlak még, arra pedig soha nem számítottam, hogy néhány nap múlva bekopogsz majd a lakásom ajtaján.

Charlotte múltja viszonylag kötött, de a jelenébe egyáltalán nem szeretnék megszabni semmit. Azt hogy mit csinált az elmúlt években, milyen volt az élete vagy hogyan talált rá Dominique-ra azt a megalkotóra bíznám. Ötleteim természetesen vannak és nagyon szívesen megosztom őket pm-ben. Az PB-t nagyon szeretném ha maradna, a hasonlóság miatt, Charlotte néven volt eddig emlegetve, de ha csak ez tart vissza megváltoztatható.
Nagyon nagyon várjuk Charlotte 2624752903

livin' in new york



OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Charlotte Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Charlotte 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Charlotte Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Charlotte Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Charlotte 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Charlotte Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
 
Charlotte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kislányunk, Charlotte
» Kislányunk, Charlotte
» Charlotte West
» Charlotte West
» Charlotte DuPont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: