New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:33-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 19:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:49-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 17:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:25-kor
Charles Holmes
tollából
Ma 17:06-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 15:05-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

don't step back - - Louis & Joshua
TémanyitásRe: don't step back - - Louis & Joshua
don't step back - - Louis & Joshua EmptySzomb. Jún. 17 2023, 22:48

Louis & Joshua

Azt gondolom, hogy nincs értelme teljes mértékben romantizálni azokat a hónapokat, amiket Európában töltöttem. Nyilván valaki olyan számára, aki egyébként is elég sok művészettel az életében nőtt fel, valójában hatalmas élmény olyan helyekre eljutni, mint Párizs, vagy Róma, ezért valójában nagyon hálás is voltam. De amerikaiként egészen másfajta életvitellel és tempóval találkozni okoz némi kulturális sokkot, amit meg lehet szokni, hozzászokni azonban azt gondolom csak hosszabb ott töltött idő alatt lehetne. Szóval igen, úgy érzem nem bántam meg a döntésemet, de az itthon lét mutatta csak meg igazán, hogy mennyire hiányoztak például a barátaim - de nyilván főleg az öcsém és csak és kizárólag az öcsém. Ezt pedig nem azért mondanám, mert Elike elvárja tőlem, hogy akkor is szeressem, ha ő épp elutasítja azt, hanem mert tényleg így van. Lehet, hogy ilyen formában nem fogom vele közölni, mert rám fogná, hogy sorozatgyilkos hajlamaim vannak, de ha megtehettem volna, hogy magammal viszem őt, akár belegyömöszölve egy bőröndbe, akkor nem is gondolkodtam volna azon, hogy megtegyem-e, vagy sem.
Viszont tény és való, hogy minden barátommal kapcsolatban el tudnám ezt mondani, mert hazahozhatok akármennyi ajándékot és érdekességet a saját emlékeimen és milliónyi fotón túl, azért mindenkivel kapcsolatban volt olyan érzésem egyszer, vagy akár többször is, különböző helyeken, hogy szeretném, ha együtt élnénk át bizonyos dolgokat. Valamennyire reméltem, hogy én sem vagyok annyira felejthető a barátaim számára, hogy most úgy üljünk egymás mellett, mint ismeretlenek. Szerencsére azonban Lou-t megpillantva kellemes érzés kerített a hatalmába, mert úgy éreztem nem változott semmi, csak nagyon rég láttuk egymást utoljára - ez pedig teljes mértékben igaz is volt.
- Úriemberek amúgy sem osztanak meg ilyen infókat az utca közepén, nem? - Felvont szemöldökökkel, kérdőn pillantottam a srácra, miközben a szám széles mosolyra húzódott. Nem tartottam tabu témának azt, hogy épp mennyire nem voltam elköteleződős időszakomban, még annak ellenére sem, hogy tudtam hogy Louis középiskolai szerelmével való kapcsolata többszörösen lekörözi az én leghosszabb párkapcsolatomat.
- Ah, olyan messze azért nem megyek vásárolni, hogy repülőre kelljen ülnöm - nevettem el magamat jókedvűen. - De ha neked már a jó öreg hazai sem fekszik, főzök neked teát. - Ott feszült a vigyor az arcomon, s bár alig öt perce találkoztunk össze, már éreztem, hogy a nap végére fájni fog az arcom a sok nevetéstől és vigyorgástól.
- Ha már piáról van szó, jut eszembe... Tudtad, hogy Németországban van olyan sör, aminek tizenhat százalék az alkoholtartalma? Tizenhat! - Ha nem lett volna elég nyilvánvaló, ezen a tényen én még mindig szabályosan lepadlóztam. - Mi itthon csak szarral gurigázunk. - Nem mintha ez ellen épp mi ketten tudnánk tenni valamit, de attól még megdöbbentő ténynek gondoltam. Ha tizenhat százalékos sörön növünk fel, valószínűleg mi bírtuk volna a legtovább a házibulikat.
- Szerintem azt sem viselné jól, ha én próbálnék főzni. Elian sokkal ügyesebb nálam, szóval amit ketten alkotnak én azon élek túl, amikor náluk vagyunk. - Számomra ez elég jó alkunak tűnt, főleg azóta, hogy a nagyszüleinket sikerült meggyőzni arról, hogy be kell fektetniük egy mosogatógépbe. Valójában Eli meg én mindig azzal etetjük őket, hogy épp eleget dolgoztak már aktív éveikben és épp ideje, hogy nyugdíjas korukban kicsit lentebb adjanak az állandó tevékenykedésből - ami ilyen formában egyébként száz százalékig igaz is -, szóval ideje keresniük a könnyebb megoldásokat ahol csak lehet.
- Nekem szinte bármikor jó, szóval döntsd csak el nyugodtan. - Ez így volt korrekt, hiszen én sokkal könnyebben alkalmazkodtam másokhoz. - Ha majd subathont tartok, úgyis szólok előtte. - Európa miatt amúgy is rég tartottam hasonlót, ezért kilátásban volt ugyan egy, de az csak úgy lett volna vicces, ha mondjuk Elit is rá tudom venni, hogy vendégszerepeljen.
- Csak annyira, mint én téged - nevettem el magamat jókedvűen. Ha úgy vesszük, a mi barátságunk egészen régre nyúlik vissza, és ami azt illeti nem is tekinthető hétköznapinak, mert nem a suliban, vagy egy játszótéren ismertük meg egymást. A pontos helyszínt pofátlanságnak tartottam volna felemlegetni, épp ezért soha nem is tettem, ha Lou nem hozta fel magától. - A társaságom is elég fizetség, nem? - Főleg mert mostanában olyan ritka volt ezen a kontinensen. Mondhatni nem is voltam raktáron.
- De szerintem az IKEA bútorgyártók nem is embereknek tervezik a használati útmutatásokat. - Vagy a svédek ezzel a tudással a vérükben születnek és rá sem kell nézniük a papírokra, intuitív módon összerakják az adott bútort. Fogjuk rá, hogy én azért élek még csak félig berendezett lakásban, mert nem vagyok svéd és nincs a véremben a dolog. - Én is hiszek magunkban, ketten megcsináljuk, aztán ezzel a tudással is házalhatunk plusz keresetért. - Louis vállának paskoltam a tenyerem, mintha arra biztattam volna, hogy jó móka lesz a közös bútor összeszerelés. Valójában csak szerettem volna már vendégül látni. A bútorok megvártak volna egy következő alkalmat is.
- Persze, hogy számít. Nem tudom mennyire autentikusak itt az alapanyagaik, de szerintem van jó görög étterem a közelben. - Amikor lakást kerestem, az egyik legfontosabb szempont valójában az volt, hogy közel legyen mindenhez, de legfőképp elég széles legyen az éttermek és egyéb vendéglátós helyek listája, ahonnan rendelhetek.
- Előbb meséld már el honnan van feng shui szakembered. - Gyanakodva pillantottam rá, amit hamar felváltottak a kérdőn kikerekedő szemeim. De persze az is lehet, hogy rossz oldaláról közelítettem meg a dolgot.
- Szerencséd van, abból még van a hűtőben is. - Az újonnan szerzett italokat viszont már most be kellett pakolnom oda, hogy ha netán kiválasztjuk valamelyiket, akkor ne szobahőmérsékleten fogyasszuk. Cserébe két sörrel tértem vissza a konyhapulthoz, az egyiket Lou elé helyezve. - Rendeljünk most, hogy időben ideérjen a kaja? Éhes vagy? - Ha nem akarjuk, hogy túl hamar beüssön az ital, valószínűleg egyébként is jó ötlet lesz kajára gondolni mellé. A boltból szerzett ilyen-olyan nassolni valók nem ránk lettek tervezve.
- Valójában bármilyen kajával meg lehet venni, ha van benne hús. Szerintem engem a cukrosbácsi hidegen hagyna, de egy hentes bármelyik nap el tudna rabolni - kis ideig bírtam csak röhögés nélkül. Egyedül az volt a szerencsém, hogy a sört csak ezt követően bontottam fel, majd emeltem Lou felé a sajátomat. - Legközelebb mehetünk együtt is. - Nem tűnt olyan őrült ötletnek ennyi idősen felvetni ezt, mint mondjuk öt évvel ezelőtt lett volna. Talán nem vagyunk még járatosak eléggé a felnőtt életben, de kétségtelenül közelítünk afelé az időszak felé, amikor már minden a saját felelősségünk.
- Nem tudom... Így is elég hosszú idő volt ez nélküle. De ha elvégzi a sulit, fel akarom neki ajánlani, hogy utazzunk együtt azon a nyáron. - Tőlem ezt kapná ballagási ajándékként. Direkt nem akarom megosztani ezt a szüleinkkel, mert a végén lenyúlják a kurva jó ötletemet, vagy be akarnak szállni. De ez olyan Lim-Hayes tesós dolog lenne.
- Jól kezdődik... Hallgatlak. - A nappali felé intettem, ami az egybenyitott tér egy viszonylag kiegyensúlyozott pontja volt, lévén ez volt a leginkább berendezve. - Nem tudom, melyikkel szeretnéd kezdeni? - Anélkül folytattam, hogy valódi választási lehetőséget hagytam volna neki. - Ha nem mondod el a sokkolót, akkor most végig azon fogok gondolkodni. - Így sem szabtam meg neki, hogy melyiket mondja, szimplán jeleztem neki, hogy gondok lesznek a figyelmemmel, ha nem a sokkolóbbat választja. Ennyire lemaradtam volna bizonyos dolgokról?
hello hello hello  don't step back - - Louis & Joshua 1842050612 ¦ 1163 ¦ öltözék ¦ TM


Red, red desert, heal our blues
I've been asleep so long, I'm so far away, visions I see are strong, I hear what they say, won't you leave all of your fears at the edge of the world?, I'll tell you again like I told you before, I've been asleep so long, wasting away, tell me, would you pack up all your bags, stay true to North?
mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
don't step back - - Louis & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
don't step back - - Louis & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
don't step back - - Louis & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
don't step back - - Louis & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: don't step back - - Louis & Joshua
don't step back - - Louis & Joshua EmptyVas. Jan. 01 2023, 21:44

Joshua & Louis

Azt a kérdést, hogy mennyire voltam népszerű személyiség, mindig igyekeztem egy vállvonogatással megválaszolni, mert ez valójában olyan dolog volt, ami engem soha nem kötött le túlzottan. Szerettem emberek társaságában lenni és mindent megtettem azért, hogy szórakoztató legyek mások számára. Fontos volt, hogy az emberekkel jól jöjjek ki, mivel világ életemben vágytam valamilyen szinten a figyelmükre. Emiatt vagyok olyan beállítottságú, aki kifejezetten jól érzi magát párkapcsolatban, a barátai társaságában és nem szeret egyedül lenni. Amióta Lilah és én már ismerjük egymást és megpróbáltuk tényleg elfogadni a tényt, hogy mi ketten testvérek vagyunk, sokkal könnyebb az életünk. Most érzem azt, hogy bár Isát elveszítettem, már egyáltalán nem érzem úgy, hogy ezzel az életemnek is vége. Az elején baromi nehéz volt összeszednem magam, mert három év az elméletileg nem túl hosszú idő, mégis úgy, hogy mi emberek mennyire törékeny lények vagyunk, nagyon is jelentőségteljesnek tűnik. Mivel a gyerekkor nem feltétlenül egy olyan időszak, amire könnyen vissza tudunk emlékezni, mondhatjuk azt, hogy az emlékeim nagy részét az Isabel társaságában töltöttem, emiatt nagyon nehéz volt nélküle megtalálnom a helyem a világban.
Örültem neki, hogy Josh hazatért, mert így egyel több olyan ember volt az életemben, akivel könnyedén el tudtam tölteni az időmet, mivel elég régóta ismerjük egymást. Mondhatjuk úgy is, hogy még nem igazán fogtunk fel semmit a világból, amikor barátok lettünk, és ez részben mind a szüleinek volt köszönhető. Ha ők nem lettek volna, akkor talán soha nem találkozunk mi ketten. Érdekesség volt a kapcsolatunkban az is, hogy jól kijöttünk egymással még annak ellenére is, hogy nagyon más anyagi és családi helyzettel rendelkeztünk. Nem tudom, hogy mindez miért történhetett meg, de valószínűleg Josht a szülei pont úgy nevelték, hogy a hozzám hasonló gyerekeken segíteni akarjon, de lehetőség szerint nem úgy, hogy kényelmetlenné váljon számunkra. Soha nem adta a kezembe egyik játékát sem, amit ő már nem használt, ellenben helyette rengeteget játszottunk együtt mi ketten úgy, mintha nem számítanának a különbségek, amik kettőnk között voltak. Talán ezek tényleg olyan dolgok voltak, amik valójában annyira nem fontosak.
- Inkább nem teszem fel a kérdést, hogy melyik hívásnak örülnél jobban – nevettem el magam, mert maga a tény, hogy a nagymamáját meg a szeretőit egy mondatban emlegette – még, ha az előbbieket nem is mondta ki szó szerint – elég komikus volt. Nekem nem volt nagymamám, de soha nem lettem volna képes dönteni egy kedves idős hölgy és néhány szép, fiatal lány között, akivel összehozott a sors. Ennek mindössze az volt az egyszerű oka, hogy nem ugyanazt a tevékenységet képzeltem el kettesben velük, ami szerintem teljesen normális. Vagy úgy is mondhatom, hogy ennek kell a normálisnak lennie.
- Honnan haza? Felengedtek vele a gépre? – nyilvánvaló volt, hogy boltból jött, de attól még túl magas labda volt ahhoz ez az egész, hogy ne akarjam rögtön lecsapni. Biztos vagyok benne, hogy talált valamit, amit haza tudott csempészni még akkor is, ha nem feltétlenül alkoholról van szó. Ha pedig az elég érdekes, akkor nekem mindenképpen meg fogja majd mutatni.
- És a nagymamád mit szól ahhoz, hogy csak a rendelt kajával mérgezed magad? Biztos nem viseli jól – nekem csak az idősebb apácákkal volt tapasztalatom, de az épp elegendőnek bizonyult. Állandóan attól rettegtek, hogy esetleg éhen halok, vagy hasonló történik velem. Plusz csak azért, mert fiú vagyok és sokat sportoltam, mindig kaptam plusz húst a tányéromba. Sokáig hiányzott ez az időszak, de Lilah pont hasonlókat csinál velem mostanában, amitől könnyebben otthon érzem magam nála.
- Elmehetünk bulizni, de én döntöm el, hogy mikor – nem követtük ki egymást Isával, emiatt tudtam arról, hogy mikor nem tartózkodik Észak-Amerikában. Talán gyerekes tőlem, de jelen pillanatban konkrétan arra mentem rá, hogy véletlenül se találkozzak vele. Mindkettőnk érdeke ez, kölcsönösen kerüljük egymást azért, hogy ne szakítsuk fel az egymás szívén okozott sebeket. Az, hogy én mondtam ki a dolgokat nem azt jelentette, hogy én szakítottam. Már mind a ketten tudtuk, hogy ezt nem fogjuk tudni megmenteni.
- Miért, talán nem így van? – a kérdést felvont szemöldökkel tettem fel, de a szám sarkában ott bujkált egy apró mosoly – Így már jóval kevesebb lelkesedéssel megyek be. Az ingyen pénz mindig jó.
Legalábbis mindenki azt szereti a legjobban elkölteni, amiért nem kellett megszakadni. Észrevettem magamon, hogy sokkal kevésbé spórolok és vonok meg dolgokat magamról, amióta Lilahnál élek. Egyelőre nem igazán tudtam, hogy ebbe Joshuát hogyan kellene bevezetnem, de talán az a legegyszerűbb, ha megvárom, hogy a helyzet adja magát.
- Elvileg a pasik jók ezekben a dolgokban, ketten csak összehozzuk – nem akartam belemenni abba, hogy ennek ellenére voltak férfiak, akik tök jól sminkeltek és nők is, akiknek meg tuti, hogy jobban állt a kalapács a kezében, mint nekünk. Talán az volt a legjobb válasz erre az egészre, hogy mi nem voltunk klasszikus értelemben vett férfiak.
- Ha számít a véleményem, akkor a görögre szavazok, mert azt szinte sosem eszek. Ha majd mégse játszik, akkor teljesen mindegy, hogy mit eszünk – talán egy kicsit kihasználtam most a vendég státuszomat, ugyanakkor úgy éreztem, hogy ennyit még megengedhetek magamnak. Alapvetően pedig tisztelem annyira az ételeket, hogy ne álljak neki finnyáskodni. Az olyanba kár az ennivaló, aki túl sokat válogat főleg akkor, ha mindezt vendégségben teszi.
- Ismerek egy jó szakembert, megadjam a számát? – szerintem mi ketten annyit tudhatunk a feng shuiról, mint egy ötéves. Elsüthettem volna most valami rasszista viccet, de mivel az én származásom sem volt teljesen tisztázott és csak annyi látszott rajtam egész életemben, hogy nem vagyok teljesen fehér gyerek, inkább megtartottam magamnak a disznólkodást.
- Szerintem kezdjünk egy sörrel és utána talán rámehetünk majd valami durvábbra – egyelőre nem akartam nagyon belemenni abba, hogy pontosan mire. Mivel még csak most léptem át Josh lakásának a küszöbét, nem voltam biztos abban, hogy milyen italokat tart itthon. Az nyilvánvaló volt, hogy ha van rá mód, akkor nem csak sört fogunk inni, mert én is régen engedtem el magam úgy igazán egy jóbarátom társaságában.
- Szóval egy nyúlraguval ilyen könnyű lekenyerezni? – csóváltam meg a fejem – Ezek szerint el kell majd mennem Máltára, hogy megtudjam mitől akartál annyira letáborozni ott. Hogy bírtad volna az öcséd nélkül?
Bár Eliannal nem volt olyan jó a kapcsolatom, mint a bátyjával, ettől függetlenül azzal tisztában voltam, hogy ők ketten mennyire jó testvérek. Annak ellenére is, hogy a kisebbik Lim-Hayes fiú ennek az ellenkezőjét akarta bebizonyítani néha. Az még nem sokat változtatott azon a tényen, hogy folyamatosan loholt a fiú után.
- Hát elég sok minden – húztam el a számat egy kicsit, aztán felsóhajtottam és igyekeztem ismét valami derűs kifejezést az arcomra varázsolni – Először nagyon le akarsz sokkolódni, vagy beszéljünk arról, amit amúgy is tudhattál?
Outfit | Words: 1 072


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Y8zCwXe
don't step back - - Louis & Joshua R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
don't step back - - Louis & Joshua OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
don't step back - - Louis & Joshua HW9ZJxM
TémanyitásRe: don't step back - - Louis & Joshua
don't step back - - Louis & Joshua EmptyVas. Okt. 31 2021, 23:56

Louis & Joshua

Egészen sok mindent rúgtam fel azzal hogy kitaláltam, én Európában akarok utazgatni. Példának okáért ott volt a kilátásban lévő diplomám, aminek a megszerzésével kapcsolatban én még mindig nem határoztam el magamat. Az emberi kapcsolataim sem tekinthetők utolsónak ezen a listán, a szüleim, a testvérem és a barátaim hátrahagyása pedig egyáltalán nem volt olyan könnyű, mint ahogyan azt ők felfogták és a fejemhez vágták. Voltak pillanatok, amikor kifejezetten frusztrált, hogy nem volt velem valamelyikük, akikkel megosztottam volna azokat az élményeket, amelyeket végül is én átéltem. Ezt minden adandó alkalommal azzal próbáltam pótolni, hogy fotókat küldtem az adott személynek, illetve ajándékot is arról az adott helyszínről szereztem.
Lou esetében sem volt ez nagyon másképp, kifejezetten örültem hát neki, hogy van alkalmunk együtt lógni, mert nem foglalja őt le a munka. Én lényegében nem voltam olyan mértékben egy adott beosztáshoz kötve, mint mindenki más a baráti körömből. Azzal pedig végképp nem akartam magamat szívatni, hogy mellette még egyetemre is be kelljen járnom. Ebből a szempontból nagyon tudtam irigyelni Lou-t, mert rajta kezdettől fogva nem volt ott az a teher, hogy el kell végeznie az egyetemet, habár tudom, hogy neki nem az a jövője, hogy egy moziban dolgozzon. Az emberek fura dolgok miatt irigykednek másokra, ez pedig a Louis és én esetemben sincs másképp.
- Áá. Akkor lehet, hogy tényleg ők voltak - nevetve vonom meg a vállamat. Nyilván arra is gondolhattam volna, hogy mondjuk magánszámról keresnek és rám akarnak valamit sózni, de melyik normális ember vesz ilyen dolgokat számításba, amikor épp vendéget vár? Oké, most az én vendégem várt rám a lakásom előtt, de a lényeg ugyanaz, én vagyok a házigazda. - Vagy a nagyanyám hívott, más lehetőség nincsen. - Teljesen komolyan mondtam ki ezt, habár nagyon vissza kellett fognom magamat. Ha pedig az emlegetett személy történetesen hallotta volna, hogyan beszélek róla, talán jó pár taslival is megtoldja azt, amit a telefonba készült mondani.
Jó ideje itthon tartózkodtam már New Yorkban, de ez még nem jelentette automatikusan azt, hogy mindenre lesz időm egyszerre. Eléggé lefoglalt a lakáskeresés, a berendezkedés és az, hogy értelmes összegeket lássak a bankszámlámon ahhoz, hogy a nagyszüleim rendszeres látogatása elmaradjon. A mai napon viszont valószínűleg nem erre kellene koncentrálnom. Majd meglátogatom őket az öcsémmel együtt.
- Király, ezt örömmel hallom. Csomó piát hoztam haza, szóval kénytelen leszel fogyasztani. - Kicsit sem éreztem rosszul magamat a tervem miatt, mivel lehet, hogy a tengerentúl voltam, de attól még igenis igyekeztem nem lemaradni mindenki életével. New York és Európa távol vannak egymástól, de nem annyira, hogy túl nagy gondot jelentett volna az időeltolódás. - Azért annyira vészesen sok nincsen. - Oké, aláírom, hogy nem mindenki rendelkezik olyan kiterjedt kapcsolatokkal, hogy gond nélkül szerez magának idegenvezetőt Európa majdnem bármely' országában, de azért annyira extrának sem vallom magam, hogy határidőnaplóba kelljen vezetnem a találkozóimat.
- Engem nem a főzésre teremtettek - a vállamat vonogatva magyaráztam. Teljesen mindegy volt, hogy egy alapvető szükségletről van szó, sosem vonzott annak a lehetősége, hogy megtanuljak főzni. Gondolom, hogy nem haltam volna éhen, ha arra vagyok kényszerítve, de ebből a szempontból el voltunk kényeztetve.
- El foglak rángatni egybe, szóval ne felejtsd el, amit most mondtál. Nem lehet kifogásod - vigyorogva pillantottam a srác felé. - Túl fiatal vagy hozzá, hogy ilyeneket mondj. - Nem terveztem kiverni belőle, hogy gondolja meg magát a mai programunkkal, illetve a véleményével kapcsolatban, mégis úgy éreztem, hogy legalább egy kicsit muszáj piszkálnom. - Ráérünk pihenni nyugdíjas korunkban. - Egy bulinak egyébként sem feltétlenül azzal kell egyenlőnek lennie, hogy csatak részegre isszuk magunkat. Lehet azt kulturált körülmények között is csinálni.
- Ezt úgy mondod, mintha ismernél. - Ismét vigyorogva pillantottam Louisra. Megvoltak azok a pillanatok, amikor nagyon össze akartam rakni valamit, vagy épp elhatároztam, hogy a saját ízlésem szerint rendezek be egy szobát, de ezt mindig könnyebb volt elképzelni, vagy épp mondani, mint ténylegesen is megcsinálni. - Órabért nem fizetek, remélem így is hajlandó vagy bejönni. - Magabiztosan léptem előre, amikor a megfelelő emeleten megállt a lift, nekünk pedig lehetőségünk volt kiszállni belőle. - Amíg valamire lehet használni, amit összeraksz, addig rendben van. - Nem voltak nagy igényeim, ami a lakást illette, egyedül a setupommal voltam válogatós. A többiben jórészt a szüleim segítettek és még az öcsémnek is kikértem a véleményét alkalomadtán.
- Ha most elkezdjük ezt a beszélgetést akkor soha nem lesz vége - nevetek fel jóízűen. - Ha egyszerű választ akarsz, akkor olasz, spanyol, vagy görög kaját fogunk enni. - Ha már belemegyünk a részletekbe, akkor az egész másképp alakul. De persze mindketten tisztában kell, hogy legyünk New York adottságaival és egyben korlátaival is. Nem feltétlenül voltam benne biztos, hogy van olyan étterem, ahol máltai különlegességeket lehet kapni és ki is szállítanak jelenleg. Ennek viszont legalább addig a jövő problémájának kellett maradnia, amíg nem jutottunk be a lakásomba, aminek az ajtajával bíbelődtem is keveset, majd előre indultam, hogy felkapcsoljam a fényeket, hogy lássunk is valamit a leeresztett sötételők mellett a lakásból.
- Érezd magad otthon, és ne kritizáld a feng shuit, mert azt még nem vettük meg. - Jókedvűen magyaráztam neki a saját hülyeségem, miközben a konyhapultra raktam a korábban vásárolt dolgokat. - Mondd mit kérsz, és igyunk rá, hogy végre találkozunk. - Én például határozottan benne lettem volna már most egy sörben, de nem én vagyok a vendég, nem én döntöm el.
- Visszaérve a kajára... Máltán olyan nyúl ragut ettem, hogy oda akartam költözni. Illetve Anglia király volt. Hiába vezetnek a rossz oldalon. - Millió klisés és turisták által frekventált dolgot látogattam meg, ami egyszerre volt olyan, mintha iskolás kiránduláson lennék, de emellett kihagyhatatlan is. Hogy nézett volna ki, ha a legnevezetesebb dolgokat hanyagolom?
- Itthon mi volt? Lemaradtam valami fontosról? - Nem vagyok sem vak, sem pedig teljesen hülye, így tisztában voltam azzal, hogy Louis újra a szingli férfiak sorát erősíti, de a távollétem alatt bármi olyasmi megtörténhetett, amiről nem számolt be nekem üzenetben. Ezért is éreztem jobbnak rákérdezni, hátha hallatni akarja a hangját valamivel kapcsolatban, amit most szívesen meg is hallgatok tőle. Mindig így volt, most pedig végre újra így lehet, mert itthon vagyok.
hello hello hello  don't step back - - Louis & Joshua 1842050612 ¦ 985 ¦ öltözék ¦ TM

Louis D. Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
don't step back - - Louis & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
don't step back - - Louis & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
don't step back - - Louis & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
don't step back - - Louis & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: don't step back - - Louis & Joshua
don't step back - - Louis & Joshua EmptySzomb. Szept. 18 2021, 15:36

Joshua & Louis

Soha nem volt kérdés az, hogy mennyit köszönhettem az életem folyamán random embereknek, akik segítettek nekem, mikor még az árvaházban éltem. Határozottan állíthatom azt, hogy ha Joshua és a családja nem lett volna, akkor például nem tanulhattam volna egy nagyon jó gimnáziumban, ami ugródeszkaként szolgálhatott volna a legjobb egyetemekre is. Mivel jó tanuló voltam, és kifejezetten ügyesen bántam a labdával is, több ösztöndíjat is kaptam a középsuliban is, amiből persze már nincs semmi, de ennek köszönhetően magam mellett tudhattam egy olyan barátot, aki lényegében tudta azt, hogy honnan jövök, de ennek ellenére is mellettem volt. Ha esetleg eljött a meccseimre, és szóba kerültek a családi ügyek, az én kezem mindig meg volt kötve. Ő volt az egyik személy, aki kedvesen kihúzott az ilyen helyzetekből, mivel nekem természetesen nem mindig jöttek úgy a számra a szavak, ahogy akartam. Talán ő nem tudja pontosan, hogy mennyit jelentettek azok a szavak, amikor mondjuk azt mondta a többieknek, hogy velük töltöttem a hétvégét, vagy együtt söröztünk, ezért nem voltam a családommal együtt. én pedig nem igazán tudtam ezt neki meghálálni azon túl, hogy a társaságommal szolgáltam neki.
Megnehezítette a szakításomat is az, amikor ő elment, hiszen a fix baráti körömből egy valaki kiesett. Ő is egy volt azok közül, akikkel annak idején összeültem sörözni, mikor újra találkoztam Alexel. Talán ez volt az utolsó alkalom, amikor találkoztunk, így rengeteg mindenről lemaradtunk az egymás életét illetően, de talán pont most volt itt az idő, hogy felélesszük a barátságunkat.
Ezért is örültem neki, amikor megkeresett, hogy hazaérkezett, én pedig igyekeztem hozzá igazítani a műszakjaimat, ezáltal pedig ki tudtunk jelölni szerencsésen egy olyan napot, ami neki is, illetve nekem is megfelelt találkozás céljából. Boldog voltam, hogy ez így alakult, mert alapvetően ezer éve nem láttam őt, az pedig vitathatatlan tény volt, hogy rengeteg mindent köszönhettem mind neki, mind a családjának. Emiatt nem volt kérdés, hogy a sűrű napjaimba beszorítom őt is programként… Főleg, hogy Isával már egy ideje vége van, így lényegében nem nagyon maradt volna kifogás a találkozással kapcsolatban.
- Hali – határozottan csaptam bele a kezem a tenyerébe, mivel már legalább ezer éve nem láttuk egymást – Ez nem talált, nem én voltam. Lehet, hogy valamelyik szeretőd keres.
Széles mosoly volt az arcomon, holott nem nagyon tudtam arról, hogy a fiú rendelkezik-e ilyesmivel. Mindenesetre jól esett kimondani és egy kicsit húzni az agyát a dologgal kapcsolatban, mert talán jó beszélgetésindító lehet, ha mégis sikerült beletrafálnom a dologba. Talán én előbb írtam volna neki, hogy hol van, minthogy felhívjam, de ez részletkérdés volt, mert akár kereshettem is volna őt. Ahelyett, hogy ezzel tovább szarakodtam volna, egyszerűen elvettem a felém nyújtott söröket, és beléptem utána az ajtón.
- Nem, még csak az kellene – halkan nevettem fel a kérdésére – Hogy is dolgozhatnék, ha végre itthon vagy és el is lehet érni téged? Túl sok barátod van.
A liftes megjegyzésére csak bólintottam, mivel nekem sem volt egy két kilós zacskóval a kezemben gyalogolni ki tudja hányadik emeletig. Gondolom ez az egész csak úgy lett volna vicces neki is, ha üveges a lift maga és azt nézi onnan, ahogyan én szenvedek a csomagokkal, de kifejezetten hálás voltam neki, amiért nem akart velem ilyen gonosz lenni.
- Ezen túlzottan nem vagyok meglepődve – rám is jellemző volt a dolog, főleg amiatt, hogy az én ételkészítési tudásom nagyjából a pirítósig és a kávéig terjed, emiatt pedig gyakran rendeltem én is ételeket. Meg mondjuk a már egy hamburger alapanyagai készen vannak, azt elég ütősen tudom egybe dobálni, ami meg a többit illeti, nos… Maradjunk annyiban, hogy eddig még élek, szóval annyira szarul nem ehetek.
- Buliba majd menjünk legközelebb – egy szomorkás mosoly ült ki az arcomra – Ezer éve nem találkoztunk, meg nem igazán van kedvem mostanában bulizni.
Egyelőre úgy ítéltem meg, hogy nem a buszban kellene kifejtenem azt, hogy Isával mennyit veszekedtünk ezen, ami után már teljesen tönkrement a kapcsolatunk, mivel lényegében a megszokás tartott össze minket. Persze ezt így logikusan fel lehet fogni, meg beszélhetünk róla, de ettől függetlenül nekem még mindig egy fájdalmas emlékként élt az emlékezetemben az egész dolog. Egyelőre se bulira, se új barátnőre nem vágytam túlzottan.
- Szívesen segítek, mert szerintem, ha rajtad múlik, akkor sosem lesznek készen azok a bútorok – finoman vontam meg a vállam – Nem mondom, hogy a mesterük vagyok, de ha valamit fejjel lefelé rakok össze is rendben van, mert úgy is lehet használni, nem?
Mikor nyílt a lift ajtó, én nem mozdultam meg, mivel számítottam rá, mivel ő volt a házigazda, nyilvánvalóan ő fogja mutatni az utat. Csak utána mozdultam meg, és osztottam meg a saját gondolataimat vele.
- De először együnk. Én ma szándékosan nem ettem túl sokat, mert meg akartalak kérdezni arról, hogy melyik ország konyháját érdemes kipróbálni. Mivel te vagy a szakértő – finoman löktem meg a karommal az övét, és eléggé látszott rajtam, hogy amúgy örültem neki. Tényleg no homo, de jó érzés volt az egyik legjobb haverommal tölteni az időmet már végre.
Outfit | Words: 808


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Y8zCwXe
don't step back - - Louis & Joshua R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
don't step back - - Louis & Joshua OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
don't step back - - Louis & Joshua HW9ZJxM
Témanyitásdon't step back - - Louis & Joshua
don't step back - - Louis & Joshua EmptySzomb. Júl. 17 2021, 15:00

Louis & Joshua

A lakásom határozottan nem állt még száz százalékig készen arra, hogy vendégeket fogadjak - vagy legalábbis olyan vendégeket, akiknek szüksége van arra, hogy egy teljesen berendezett és minden apró részletre odafigyelő ember által dekorált helyre látogassanak lakásavató néven. Ez részben annak köszönhető, hogy személy szerint teljesen más prioritásokkal rendelkezem, mint a normális emberek egy része. A hálószobám és a helyiség amiben gyakorlatilag a munkámat végeztem már szinte tökéletes volt ahhoz, hogy az ember eltölthessen ott egy egész napot - ami rám egyébként is kifejezetten jellemző volt. Általában arra fogtam, hogy streamelni nem fogok tudni egy park vagy étterem közepén, ezért is vagyok kénytelen a gép előtt tölteni az időmet. Az utóbbi időben pedig kifejezetten igaz lett ez a mindennapjaimra, mert eredetileg nem is ebbe a lakásba akartam költözni.
Lefoglaltam ugyan egy másikat, de a szüleim ingatlanos ismerőse annyira erősködött, hogy nézzem meg ezt is, hogy végül mégis eljöttem. Nem tartozott bele abba az árkategóriába, amibe eredetileg belőttem magam, hiába nem kellett amiatt aggódnom, hogy a szüleim besegítenek-e vagy sem. Én magam akartam kifizetni, a veszteséget pedig pótolnom kellett. Nem volt túlságosan fárasztó minden nap streamelni pár órát, minden egyéb fárasztott csak le annyira - a bútorok beszerzése, összerakása, a megbeszélések azokkal, akik együtt akartak velem dolgozni, a családommal való kapcsolattartás, a barátaim meglátogatása és a szomszéd csaj becserkészése -, hogy ma szabadnapot ítéljek oda magamnak.
Kifejezetten élveztem, hogy én vagyok saját magam főnöke, különösebben meg sem kellett erőltetnem magamat, hogy mindig legyen pénzem. Viszont ha nem voltam online, másképp kellett kalkulálnom azzal, hogy mikor és milyen társaságot tudok összeszedni. Nem volt nehéz tartani mindenkivel a kapcsolatot itthon, mivel nem valami Isten háta mögötti helyre mentem, de ettől függetlenül is kifejezetten szükségét éreztem annak, hogy mindenkivel sorban találkozzam is. Túl sok estét töltöttem egy pubban, vagy klubban az elmúlt hetekben és mire sikerült megbeszélnünk egy alkalmas időpontot Louis-val egészen nyilvánvalóvá vált, hogy mennyire elfoglalt lehet. Nem feltétlenül akartam tehát magunkat egy újabb görbe estével fárasztani, helyette áthívtam késő délutánra. A programlehetőségek felvázolásával pedig várni akartam, amíg megérkezik.
Kezdetnek úgy terveztem, hogy leugrom a közeli boltba a legszükségesebbekért - sör és minden, amit a nem egészséges ételek közé lehet sorolni -, amiből végső soron az lett, hogy nem sokkal azelőtt indultam el, amikorra Lou-t hívtam. Nem is kifejezetten csodálkoztam tehát, hogy megpillantottam őt, amikor már csak pár méterre voltam az épület bejáratától.
- Csá Louis - Széles mosoly ült ki az arcomra, amikor közelebb értem és igyekeztem legalább annyira szabaddá tenni a kezemet, hogy egy kézfogást meg tudjunk ejteni. Azt hiszem egyikünk sem volt az a fajta, aki az utca kellős közepén akarná ölelgetni a másikat. - Bocs, ha te hívtál, éreztem, hogy rezeg a zsebem, de... - az állammal a kezemben tartott dolgokra böktem, amiből a söröket most át is nyújtottam a srácnak, hogy be tudjam írni a kódot és kinyíljon az ajtó, amin előbb besétáltam, majd a vállammal támasztottam meg, hogy be tudjon jönni mögöttem.
- Mi a helyzet? Ugye nem dolgozol holnap? - Ez a részletkérdés már csak azért is volt kulcsfontosságú, mert meghatározhatta a mai napon elfogyasztott alkohol mennyiségét, amiből minél többet akartam Louba tölteni, már csak azért is, hogy mindketten lazítsunk egyet. - Menjünk inkább lifttel, mert lusta vagyok annyit gyalogolni. - A fejemmel a megfelelő irányba intettem, amikor pedig odaértünk, megnyomtam a lift hívógombját.
- Semmilyen kajám nincs itthon, szóval kénytelenek leszünk rendelni valami értelmeset. - Ezzel kezdtem el felvezetni a lehetőségeit, amikor már beszálltunk a liftbe. - A set-upom hibátlan a nappaliban is, szóval tudunk itthon lazítani, de kaptam meghívást buliba is, ahová benézhetünk, ha akarsz. - Amikor megálltunk a megfelelő szinten elindultam a folyosón a saját ajtómig és az ajtó előtt tettem csak hozzá: - De segíthetsz bútort összeszerelni is, ha nagyon akarsz. - Ugyanaz a vigyor jelent meg az arcomon, mint amivel odalent üdvözöltem, aztán kinyitottam magunknak az ajtót és a fejemmel intettem neki, hogy fáradjon beljebb a lakásomba, ami ugyan étkezőasztallal nem rendelkezett, de technikai eszközök terén legalább olyan felszereltségem volt, mint a NASA-nak.
hello hello hello  don't step back - - Louis & Joshua 1842050612 ¦ 656 ¦ öltözék ¦ TM

Louis D. Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
don't step back - - Louis & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
don't step back - - Louis & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
don't step back - - Louis & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
don't step back - - Louis & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
don't step back - - Louis & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: don't step back - - Louis & Joshua
don't step back - - Louis & Joshua Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
don't step back - - Louis & Joshua
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» One step....two step... three... st...wrong step... - Chaol & Quinn
» There is nothing you dont know
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» I'm back, darling; and I'll get you back

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: