New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tristen Woo
TémanyitásTristen Woo
Tristen Woo EmptyVas. Júl. 04 2021, 20:23
Tristen Woo
The light in my heart was going out You warmed it up again

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját, de van hogy keresnek
Teljes Név
Tristen Hyeon Woo
Becenév
Tris, Fiam, Hyung-hyung-hyung
Születési hely
New York City, USA
Születési idõ
1994. július 16.
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
kapcsolatban
Tanulmányok
Pace University, Business Administration (BBA) / Juris Doctor (JD) - végzett
Foglalkozás
banki jogász
Hanmi Bank (2017-2020)
U.S. Department of Treasury (2020- )
Hobbi
egyre ügyesebben főz (főleg mióta elvált), sokat olvas (szakmai és szépirodalmi műveket is), színházba jár, szeret sétálni és a szabadban tölteni az idejét, túrázás, nagy filmrajongó, rendszeresen fut és edzőterembe jár, régen zongorázott, meglepően sok hajápolási terméket halmoz fel és gyakran vásárol ruhát
Moodboard

hivatal
csoporthoz tartozom

Jellem
A magassága 178 centi, a súlya pedig 68 kiló.
5 éves korában volt először szerelmes.
Eddigi életében összesen 3 alkalommal kiabált a szüleivel.
24 perc a rekord, amíg képes figyelmen kívül hagyni a testvére szólongatását.
Hozott 2 döntést az életében, amit azóta is bán.
Majdnem pontosan 12 hónapig volt házas.
357 darab képeslapot nem kapott meg az öccsétől.

— – —

× Fiatal korától kezdve nagyon népszerű, már az iskolában is inkább a barátai akartak lenni a kortársai, mintsem az ellenségei, vagy olyasvalakik, akik keresztül néznek rajta.
× Jó szociális kompetenciákkal van megáldva, illedelmes, jó hallgatóság, aki valójában jobban szereti a mély és jelentéssel bíró kapcsolatokat, mint a felszínes társalgást és futó ismeretségeket.
× Szeret tervezni, előre látni a dolgok menetét és legalább minimális elképzeléssel rendelkezni egy-egy szituációról. Nem rémíti meg, ha neki saját magának kell felvázolnia ezeket a terveket és ezek betartása sem akadály számára.
× Közepesen makacs természetű. Ha valamit előre megtervezett, abból nehezen enged, de elegendő ráhatással, ha a másik fél megfelelő stílusban közelíti meg, képes belátni, hogy nem pusztán az ő megoldása lehet helyes.
× Kifejezetten megfontolt, ami miatt fiatalabb korában sokszor mondták rá, hogy koraérett.
× Hiába felelősségteljes és komoly természetű, attól még szeret nevetni, élvezni az életét és boldognak lenni. Egyáltalán nem az a magába forduló típus, habár van, hogy szüksége van arra, hogy egyedül legyen és kipihenje a nap fáradalmait.
× A munkájában alapos, rendszerető és racionális. Amikor azonban főz, tipikus férfi módjára felfordulást csinál a konyhában, majd órákba telik rávennie magát a mosogatásra - ezt a problémáját egyébként kiküszöbölte egy mosogatógép beszerzésével.
× Szeret másokra gondolni és a jelenlétével támogatni azokat, akik közel állnak hozzá. Mindig ott van, ha hívják és részt vesz bármilyen eseményen, ahol fontos lehet a megjelenése, akár csak csendes szurkolóként is.

× Nem szeret csalódást okozni másoknak, vagy olyan helyzetbe kerülni a munkahelyén, amivel leírja magát. Ha nem is marad fenn éjszakánként mások véleménye miatt, amelyet róla alkottak, de nagyon is fontos számára az, hogy milyen státuszt tölt be egy közösségben. Ennél fogva pedig igyekszik hasznos tagja lenni annak és megfelelni az elvárásoknak.
× Néha azt lehet rá mondani, hogy rugalmatlan - vagy épp boomer -, mert vannak dolgok, amelyekkel még soha nem találkozott és amiket nem is feltétlenül ért. Ilyenkor nem próbál szembe szállni a fő sodrás iránnyal, inkább ellézeng az oldalvonalon.
× Noszogatni kell, hogy kibillenjen az egyensúlyából, amiben a megszokott rutint követve, mondhatni monoton életet él a munkájában. Amióta elvált, hajlamos ugyanazt a rutint követni, különösebb változatosság nélkül, ami a kedvére is rányomja a bélyeget.
× Nem viseli el, ha valaki őszintétlen vele. Ha fáj is neki néha az igazság, vagy a kritika, de jobb szereti egyenesen megkapni azt, mintsem kerülgetve a forró kását.
× Szeret nyerni. Mindegy, hogy épp munkáról, vagy családi társasjátékról van szó - amiben egyébként kifejezetten régen volt része -, de kifejezetten kompetitívnek mondható, ami miatt egyébként nyolc éves gyerekké válik és képes percekig sértődötten viselkedni abban az esetben, ha veszít. A munkában igyekszik méltósággal kezelni ezeket a szituációkat és építeni a kritikára.
× Bár sosem vallaná be, de legalább annyira szeret kapni, mint adni. Viszont egyáltalán nem telhetetlen, mindig csak azt várja, hogy a másik fél legalább annyira szeresse, mint ő maga az illetőt.
× Ebből adódik, hogy ha ő hamarabb, vagy épp jobban megkedvel valakit, akkor képes teljes lelkesedéssel és minden erőforrásával belevetni magát egy kapcsolatba, majd csalódás éri, amikor nem kapja vissza ugyanazt a mennyiségű figyelmet és szeretetet.
× Azokban a dolgokban, amelyeket nem lehet egyértelműen számításba venni az életben, kifejezetten vak. Nehezen olvas más emberekből és van hogy a személyes kapcsolataiban olyasmit sem vesz észre, ami az orra előtt van. (Egyébként szemüveges is.)

Park Jin Young
arcát viselem

Múlt
- Csak azért olyan bekép...
- Halkabban, itt jön!
Megrebben a szemem, amikor meghallom a szavakat, de nem fordítom oda a fejemet, hogy megnézzem magamnak, kinek nem vagyok pontosan szimpatikus. Sokan attól kezdve nem néztek engem jó szemmel a bank alkalmazottai között, hogy először ide kerültem még egyetemistaként. Nyilvánvaló volt, hogy azért választottak be, mert a banktulajdonos lánya volt a barátnőm - aki mostanra a feleségem -, de én abban a hitben éltem, hogy elmúltak már azok az idők, amikor ezt fel lehet emlegetni. Évek teltek el, én pedig diplomát szereztem, tehát akár teljes értékű tagja is lehettem volna a helynek. A munkámat épp olyan alaposan végeztem, mintha csak én magam is interjúztam volna, mivel az akadt bőven és függetlenül attól, hogy milyen családi szálak fűztek a tulajdonoshoz, nekem is meg kellett keresnem a pénzemet, amit nem láblógatással és mások terrorizálásával teszek. Nem én fogom örökölni a vezetői széket, tehát még csak biztos sem lehetek a pozíciómban, vagy abban, hogy olyan pozícióba fognak emelni, ahol egészen a nyugdíjig biztos a helyem.
Az ilyen és ehhez hasonló megjegyzések és viselkedés miatt volt, hogy már el is gondolkodtam azon, hogy talán jobb lenne máshol folytatnom. A zsebeimbe nyomom a kezeimet és úgy sétálok tovább. Fel sem tűnik, hogy a folyosó végén kivel futok össze, csak amikor a hangját is meghallom.
- Talán csődbe vittél bennünket, vagy mi ez az ábrázat, fiam? - Hangja tiszta baritonként visszhangzik a folyosón, én pedig a fejemet meghajtva üdvözlöm őt.
- Szó sincs róla, uram. - Hiába vagyunk már házasság által egy család tagjai, képtelen vagyok nem a megfelelő tisztelettel kezelni az apósomat, mind a bankban képviselt rangja, a kora és az életemben betöltött szerepe miatt is. Hiszen hálás lehetek neki, amiért hajlandó volt nekem adni a lánya kezét.
- Akkor? - A kezét a vállamra csapja, én pedig nyíltan pillantok a szemébe.
- Hosszú volt a nap. - Ezek után pedig gondolhat, amit szeretne. Nem hazudtam, amikor válaszoltam neki, de nem vagyok már óvodás gyerek sem, akinek más szoknyája mögé kell bújnia, hogy biztonságban érezze magát. Vannak, akik nem kedvelnek és minden bizonnyal lesznek is még, ettől függetlenül én nyugodtan alszom éjszakánként.
- Áá, azt hiszem értem már. - Ezúttal úgy szól hozzám, mintha bizalmas barátok lennénk, én pedig szinte sejtem, hogy mi következik. - Szeretnél már hazamenni a feleségedhez, igaz?
- Igen. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon és valamelyest lefelé pillantok. Sosem voltam az a típus, aki az apósának mesélne arról, hogy pontosan mit akar a lányától és mikor. Jó, kivéve talán a házasságot.
- Menj csak. Holnap találkozunk! - Meglapogatja a hátamat, majd a mögötte érkező, eddig csendben álldogáló titkárával együtt távoznak, én pedig mély levegőt veszek, amelyet aztán hosszan kifújok. Végül mégis mosolyogva sétálok tovább.

— – —

Amikor elhagytam az irodát, megvolt bennem az a kellemes érzés, hogy hamarabb érek haza, hogy a napon hátralévő részében elengedhetem a munkámat és a vele járó stresszt. Ha őszinte akarok lenni, még örültem is neki, hogy összefutottam az apósommal. Nem kalkuláltam bele, hogy a forgalom még lehet szörnyű a hazafelé úton és azt sem, hogy épp akkor fog valaki beparkolni az én szokásos helyemre, amikor kicsikét már örülni kezdek neki, hogy az otthonom tíz méteres körzetében vagyok. De persze felnőtt vagyok, ezzel is megbirkózom és a helyemet elfoglaló autó mellé állok be a sajátommal.
Nem voltam felkészülve arra, hogy összefutok az apósommal, arra sem, hogy nagy lesz a forgalom hazafelé, sőt még azt sem vettem számításba, hogy más helyre fogok parkolni. Arra azonban végképp nem számítok, hogy amikor már nyúlok a kilincsért és átsiklik a pillantásom a szomszédos autó felé, ismerős hajkoronát pillantok meg.
A feleségem az. A feleségem, aki most egy ismerős arcú férfihoz hajol oda az ő autójában. Hiába van nekem háttal, mégis tudom mi történik. A kezem visszaesik az ölembe, a pillantásomat pedig hiába akarom elszakítani róluk, nem megy. Odafagyott, mint a szívem abba a dobbanásba, ahol tartott.
Végül mégis nagyot nyelek, újra megrebben a szemem, mint órákkal ezelőtt a folyosón, úgy érzem szúrja is valami. Nem bírom ki, hogy ne fordítsam valamelyest a fejem a szomszédos autó felé, már csak a szemem sarkából lesve oda. Nem tervezem meg, de pár másodperc késéssel ugyanúgy nyílik az én ajtóm is, mint ahogyan a feleségem nyitja azt a másik kocsiban, és egyszerre szállunk ki, még a pillantásunk is találkozik. Az enyémben ott van minden, amit jelenleg érzek - harag, csalódottság, fájdalom, hitetlenség -, az övében nyoma sincs megbánásnak.

— – —

Nézzük egymást, mint az elmúlt percben folyamatosan. Csendben, tisztes távolságra egymástól. Én a konyhapulton támaszkodom két kézzel, ő karba font kézzel áll a helyiség másik szélében.
- Nem mondasz semmit? - Rövid ideig grimaszba torzul az arcom, mégis próbálok nyugalmat erőltetni rá, amikor Ő rám pillant.
- Mit akarsz, mit mondjak? - A hangja és az arca is ugyanolyan hideg, szinte érzelemmentes. Ha valami, hát inkább az enyhe frusztráltság olvasható le róla, a szemöldökei között megjelenő apró ráncokból, amit csak az vesz észre, aki eléggé ismeri őt. Én azt hittem ebbe a kategóriába tartozom, de most mégis kételkedem magamban és benne is.
- Bármit, Allie... - Horkantva nevetek fel, miközben emelem is a kezemet, hogy végigsimítsak a fejem tetején, az ujjaimat a hajamba nyomva. Amikor elfordítja a fejét, én még lentebb hajtom a sajátom. - Úgy volt, hogy nem találkoztok többet. - Hiszen évek óta ismerem a férfit. Össze is kaptunk már miatta a feleségemmel, de akkor megbeszéltük, hogy nem találkoznak többet. Talán ezért is fáj most annyira. Mert akkor hittem neki és abban, hogy én fontosabb vagyok neki.
- Kedvelem őt, Tris. - Olyan nyugodtan jelenti ki, mintha csak barátok lennénk és a gimnáziumi szerelmünkről beszélgetnénk. Nekem ő volt az. Azóta őt szeretem és nem is igazán fordult meg a fejemben, hogy mást kellene. Allienek nyilvánvalóan más elképzelései voltak.
- Kedveled? Mióta? Mióta csináljátok ezt? - Muszáj tudnom, hogy tényleg ekkora lúzer vagyok-e. Újra érezni kezdem azt a szemeimet szúra érzést, aminek nem akarok engedni, mert legbelül nagyon jól tudom mitől van. Figyelem, ahogyan Allie egyik szemöldöke megemelkedik és azt várom, hogy legalább egy kicsikét szégyelli, amit tett.
- Már egész régóta. - Megint olyan nyugodtan mondja ki a választ, amivel csak még egyszer fordít egyet a késen, ami talán a szívemben, talán a hátamban van, de az is lehet, hogy mindkettőbe döfött egyet. Az ő nyugalma tüzelni kezdi a számomra szokatlan haragot bennem és felcsattanva szólalok meg újra.
- Akkor minek jöttél hozzám? - Sajnálatból? Mert nem akarta megmondani, hogy nem szeret eléggé? Senki nem kényszerítette... Hosszú sóhaj bukik ki belőlem, közben újra végigsimítok a hajamon, végül pedig kiegyenesedek. - Ne válaszolj. - Megragadom a pulton fekvő kocsikulcsot és néhány lépéssel átszelem a helyiséget. El akarok menni innen, a hátam mögött hagyni a nyugodtságát, a szavait, azt amit tett. Nem akarom tovább hallgatni, vagy az arcát nézni, hiába búcsú ez a mostani kimondatlanul is.

livin' in new york



The youngest hearts are never getting old
Tryna chase that feeling, replace bad feelings With days wrapped up in the moments like this This is all we’re ever gonna need

Jordan H. Chwe, Kristine J. Ahn and Channing H. Woo imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Tristen Woo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Tristen Woo 606a4f536d1b0ccbf5b95600e2464470c505dc3a
Tristen Woo 7aaf0cf3e94f8d95d2c3eb25bcf70509ff862049
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
I don't think I'll be able to forget it
When the wind becomes cold we'd breathe out, The smiles and tears, the wounds and healing, The questions and answers are all inside of you I'll search the universe Until I find you again
♫ :
I want to show you everything
Is it okay to love you
★ családi állapot ★ :
Tristen Woo JOhDD6v
Memories just between us, no filter
Walking our way together on the same road holding hands People don't believe that something lasts forever Don't think about others I don't want to be alone anymore Only need you in my life
★ lakhely ★ :
Manhattan; Upper West Side
★ :
Tristen Woo Fc703feca78575ea98ac29cd863ffb03cc4c9824
★ idézet ★ :
You don't get to choose if you get hurt in this world... but you do have some say in who hurts you.
I like my choices.

John Green
★ foglalkozás ★ :
banking & finance lawyer
★ play by ★ :
Park Jinyoung
★ szükségem van rád ★ :
Tristen Woo 61ce8de346c3e0415d4df22c8f5b372d0253c615
Forget all the past sad moments When we didn’t know each other.
Tell me this isn’t a dream.
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Tristen Woo C1eee926cdab6659a1ee2f874ac818d2cb351916
TémanyitásRe: Tristen Woo
Tristen Woo EmptyPént. Júl. 09 2021, 01:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Tristen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is elnézést, hogy eddig kellett várnod az elfogadóra, de egy kicsit elfoglaltabbak vagyunk a megszokottnál.  Tristen Woo 2081954265 De végre eljutottam hozzád, és milyen jó, hogy eljutottam hozzád.  Tristen Woo 2451935670 Imádtam az egész lapodat, az elejétől a végéig nagyon tetszett az egész.
A korod ellenére nagyon komoly vagy. Megértem, miért mondtak koraérettnek már fiatalabb korodban is. Very Happy Az a fajta ember vagy, akivel szívesen elbeszélgetnék bármiről, mert még egy komoly beszélgetést sem viccelődnél el.
Lehet valaki akármennyire okos, tehetséges, szorgalmas, ha kiderül, hogy valamilyen kapcsolat miatt került abba a pozícióba, amiben van, akkor hirtelen kevesebben fognak szimpatizálni az illetővel. Nehéz ebből a szerepből kilépni, ha ennyire beskatulyázzák az embert.
Szomorú, hogy ilyen fiatalon már magad mögött tudsz egy válást. Javában kéne élveznetek az életet, bár a történtek fényében ez elképzelhetetlennek tűnik. Kedves, okos, értelmes vagy, nem vagy sem rosszindulatú, sem egy elviselhetetlen pióca, szóval nem értem, miért tette ezt veled a feleséged. Kegyetlen az élet, de remélem megtalálod végre a boldogságot, amit megérdemelsz.
Az egész előtörténeted nagyon olvasmányos volt, szívesen folytattam volna még. Tristen Woo 2624752903 Tetszik a stílusod, a karaktered, öröm volt olvasni a lapodat.  Tristen Woo 2451935670

Színt és rangot admintól kapsz majd, de addig is utadra engedlek. Tristen Woo 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Tristen Woo Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Tristen Woo Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Tristen Woo D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Tristen Woo Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Tristen Woo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» " but maybe " - Kristine & Tristen
» " way back home " - Channing & Tristen
» when love passes by ♡ Tristen & Kristine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Hivatal-
Ugrás: