New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Ma 21:08-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:10-kor
Heather Burton
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:41-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 19:34-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 19:29-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:09-kor
Heather Burton
tollából
Ma 18:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

dr. Solomon Riddle
Témanyitásdr. Solomon Riddle
dr. Solomon Riddle EmptyHétf. 17 Júl. - 13:56
.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: dr. Solomon Riddle
dr. Solomon Riddle EmptyKedd 18 Júl. - 13:57

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Solomon dr. Solomon Riddle 3874598021
Engem már az arcoddal megvettél, egyszerűen nem tudom, hogy valaki, hogy lehet ilyen... tökéletes. dr. Solomon Riddle 2081954265 De aztán még ez a karakter. Szerintem jó dolog, ha valaki tudja, hogy mit akar és ezt a valamit tudja, hogy hogyan érje el. Céltudatosság és a kitartás fontos az életben, ezek visznek minket előre és ezek révén válhatunk önmagukká. dr. Solomon Riddle 4146035580 Na de na, hát nem is tudom mit kéne még mondanom, nincsenek szavaim, elvetted őket és ezzel a jellemmel ezzel az arccal.. mondom, engem megvettél, csak annyit kérdezek: Leszek a pokemonom?  :pokemon:
Nem minden kapcsolat végződik jól, sokszor keresünk másik társat, mert a jelenlegiben nem találjuk meg azt, ami nekünk kell. Az élet ilyen és vannak dolgok, melyek nem fognak változni, ezek ilyen dolgok. dr. Solomon Riddle 4146035580 Mindennek ellenére a megismerkedésetek története elég aranyos, azonban sajnálom amúgy nem, nem sajnálom, hogy nem ő lett a párod, hogy így alakultak a dolgok. :s De fel a fejjel, nem lesz nehéz találni valakit! Wink A vége pedig annyira tetszett, jó érzés, hogy vannak ilyen emberek, akik megtesznek mindent. dr. Solomon Riddle 4146035580 Örülök, hogy megtettél mindent és meg is fogsz tenni! De azért kíváncsi lennék, hogy milyen lett a mandarin tudásod. Razz
Na de menj, foglalózz és hát csak játszanod kell! dr. Solomon Riddle 4146035580 Imádom a lapodat, remek lett és hát igen.. na ennyit akartam. dr. Solomon Riddle 3874598021 Üdv nálunk szépfiú! :22:  :22:  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
dr. Solomon Riddle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ♪ Solomon x Lola. ♪
» Noah & Solomon
» Lola & Solomon
» Solomon Pace
» I miss you. | Solomon & Aimee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: