New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Rachel Han (née: Doan)
TémanyitásRachel Han (née: Doan)
Rachel Han (née: Doan) EmptyCsüt. Május 14 2020, 22:19
Rachel Han
You made me feel so high, babe Then crashed me to the ground

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Ra Hael Han (née: Doan)
Becenév
Rach, Ellie
Születési hely
Washington, D.C. (USA)
Születési idõ
1998. november 19.
Kor
23
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas
Tanulmányok
Columbia University - economics - political science BA - végzett
Columbia University - political science - international relations MA - folyamatban
Foglalkozás
Consulate General of the Republic of Korea in New York
Munkabeosztás
diplomatic coordinator
Hobbi
különösen élvezi a bűnügyi és jogi témájú filmeket, sorozatokat; a tenisz és pilates rendszeres űzése között ingázik;  állandó olvasója a Vogue magazinnak; vásárolgatás és a barátaival való szocializálódás; utazás; gasztronómiai élmények gyűjtése;
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem
Négy évesen hercegnő szeretett volna lenni.
A hercegnőknek szép ruháik vannak, csodaszép mosolyuk, palotában laknak és mindig van valaki, aki sok fogásos, finom vacsorákat főz. Rachel ugyan kinőtte, hogy hercegnő akarjon lenni, mert megtanulta hogy tündérmesék nem léteznek. Megmaradt azonban a ruhák és divat iránti szeretete. Figyelemmel kíséri a legújabb divatot és igyekszik is annak megfelelően öltözködni, jóval több ruha sorakozik a szekrényében, mint amit valaha viselne, de soha nincs szíve kiválogatni azokat a darabokat, amelyeken még ott a címke, vagy amelyeket csak pillanatnyi fellángolásból vásárolt.
Az evés és ételek iránti szeretete sem csillapodott, habár gyerekkorához képest sokat változott az ízlése. Kevésbé válogatós, sőt egészen kalandvágyó lett ételek terén. Egy új hely kipróbálására való invitálással mindig le lehet venni a lábáról.

Nyolc évesen azt mondta csakis állatorvosnak hajlandó menni.
Gyerek fejjel úgy gondolta, hogy állatorvosnak azért éri meg lenni, mert olyanokon segíthet, akik elesettek és akik nem tudják saját szavakkal kifejezni, ha valami bajuk van. Ma már azt vallja, hogy néha jobb elhallgatni mások elől a problémáinkat, mert azok gyengeségként foghatók fel. Megtanulta azt is, hogy néha akármennyit ad másoknak, akármennyire törődik velük, nem kaphatja azt mindig mindenkitől vissza ugyanolyan mértékben. Ettől függetlenül sokszor minden különösebb megfontolás nélkül, teljes szívét adja egy-egy kapcsolatáért, legyen szó épp barátságról, vagy szerelemről. Az esetek többségében lehet rá számítani, még akkor is, ha hajnal háromkor rángatják el valahová, de attól sem riad vissza, ha valakinek nyíltan, egyenesen meg kell mondania a véleményét. Még akkor is, ha az adott helyzetben bántónak tűnhet.
Van, hogy úgy érzi minden sokkal egyszerűbb volt gyerekként és hogy a felnőtt élet olyasmire, amire soha senki nem lett volna képes felkészíteni. Ebből adódóan előfordul vele, hogy a gondolataiba merül és azt kívánja bár visszatérhetne a múltba. Amikor még mindig sokkal egyszerűbb volt.

Tíz évesen úgy gondolta soha nem lesz belőle tanár.
Rachel szerint akkor éri meg tanárnak lenni, ha megkapja a diákjaitól a megfelelő tiszteletet. Viszont utál egy dolgot kétszer elmondani és más szájába rágni. Sokszor abba a hibába is beleesik, hogy úgy várja el mások figyelmét és azt, hogy észrevegyék, ha valami nincs vele rendben, hogy közben minden erejével igyekszik úgy tenni, mintha boldog lenne, problémák nélkül. Nem haragtartó, de annál érzelmesebb típus, habár az érzelmeivel igyekszik egymaga megküzdeni és megbarátkozni.

Tizenkét évesen lemondott az orvosi pályáról.
Azóta minden álma, hogy diplomata legyen.

Moon Ga Young
arcát viselem

Múlt
Toporogva várok az ajtó előtt. A csengő hangja még ott visszhangzik a házban, ahhoz azonban túl nagy az egész, hogy meghalljam az esetleges lépteket, amelyek az ajtó felé tartanak, hogy beengedjék a váratlan vendéget. Lenyomódik a kilincs, én pedig a bejárónővel találom szemben magamat. Kedvesen mosolygunk egymásra, majd elmondom, hogy pontosan miért jöttem. Történetesen, hogy a ház két büszkeségének a társaságára vágyom. Vagyis hogy az egyik biztosan büszkeségszámba megy, a másikukat illetően nem lenne illendő nyilatkoznom. Mégis utóbbi jelenti most az ürügyet arra, hogy itt legyek; történetesen az, hogy betegnek vallja magát.
Nem lenne rám szükségük, ezt pedig maga a bejárónő bizonyítja, aki valószínűleg egyébként sem éheztetné a fiúkat. Én most mégis ételt hoztam. Levest, mert azt illik a betegnek. A nappaliba megyünk, ahol megpillantom mindkét fiút, s rögtön széles mosoly kúszik az arcomra.
- Köszönöm. - A bejárónőre pillantok, átható tekintettel igyekezve elhessegetni őt, hogy magunk lehessünk. - Gondoltam meglátogatom a beteget - fordulok a Han fiúk felé, amikor magunkra maradunk. Az átható pillantás ezúttal Felixet illeti, aki ugyan takaró alatt terpeszkedik a kanapén, de kicsit sem néz ki úgy, mintha annyira rosszul lenne, mint ahogyan azt előadta nekem a telefonba.
- Nem jövök rendbe, míg nem adsz egy csókot. Annak gyógyító ereje van!
- Hoztam levest.
- Hát azt akarod, hogy temetni kelljen?
- Felix...
- Van neked szíved? Bezzeg ha béka lennék és aztán herceggé változnék neked..!
- Fejezd be!
- Már nem is vagyok éhes. - Drámai sóhajjal dől még inkább a párnák közé, én pedig a szememet forgatva foglalok helyet, tisztes távolban a betegtől, ellenben jóval közelebb Nathanhez.
- Akkor nem eszel. - Jelentem ki határozottan, majd a másik, eddig szótlan fiúra pillantok. - Neked is hoztam. A kedvencedet. - Halvány mosolyra húzom a szám, s várakozással nézem őt. Csak feltételezem, hogy még mindig ez lehet a kedvence, nem is emlékszem mikor volt pontosan, hogy ilyesmiről beszéltünk és elejtette ezt az információt, de mégis megragadt.
- Kedves tőled, köszönöm. - Hangja, mint minden alkalommal most is megnyugtató, mély tónusa szinte zene füleimnek. Szélesedik a mosolyom, amit igyekszem elrejteni azzal, hogy lehajtom a fejem és hagyom előre bukni a tincseim, amikor helyet foglalok.
Tíz perc telik csak el, de már mindannyian jó ízűen esszük a levesünket - mert hogyan maradhatnék ki belőle, amikor körülöttem mindenki más eszik? Elégedetten pillantok fel, előbb egyikükre, majd másikukra.
- Mit gondoltok, mindig részei leszünk egymás életének?
- Az attól függ.
A Nath-től érkező hirtelen válaszra felkapom a fejem, s összevont szemöldökkel figyelem a vonásait, hátha elárul valamit, mielőtt a szavai tennék.
- Hogy érted ezt?
- Franciaországba fogok menni.

~

- Minek rángattál ide? Mit ünnepelünk? - Kellemetlen kifejezéssel az arcomon - amit akár grimasznak is nevezhetnénk - nézek Felixre, miközben megigazítom a vállamra terített bőrdzsekit. A szórakozóhely villódzó fényei mellett is az összegyűlteket igyekszem vizslatni, hátha felfedezek valakit a tömegben, akiről a srác korábban mesélt nekem, vagy aki csak kicsit is fontos lehet számunkra. Ötletem sincs miért vagyunk itt, nekem pedig egyáltalán nem is volt tervben, hogy ma még itt kötök ki. De Felix addig nyüstölt és hozta az alaptalanabbnál alaptalanabb indokait, hogy végül inkább az általa fokozódó fejfájásom elkerülendő; belementem.
- Ne rontsd már el a bulit, csak mosolyogj, kérlek. Az sokkal jobban áll... ennél. - Szégyentelen grimasszal az arcán mutogat körkörösen az arcom felé, én pedig felháborodva csapom le a kezét. Ráadásként még egy érzékelhetően erőltetett mosolyt is rávillantok, mielőtt a hajamat a hátra csúsztatnám, a vállam mögé.
- Azt mondtad ünnepelünk.
- Pontosan! - Lelkesedése jelen helyzetben csak még inkább felhúz, habár az indulatok azért ragadtak magukkal, mert kezdettől fogva titkolózik.
- Mit is?
Úgy csinál, mint aki meg sem hallotta, a felénk közeledő pincérnőt stíröli, majd a csábító vigyorai közül villant meg egyet, amikor megkapja az italát. A pillantásom a pohárra esik, ahol a pincérnő és Felix ujjai már-már nevetségesen "véletlenül" simulnak egymásra. Véleményemnek pedig hangot is adok a sóhajtás és nevetés egyfajta rosszalló keverékével.
- Ha nem mondod el, elmegyek. - Jelentem ki egyszerűen, amikor a pincérnő eltűnik.
- Rachel Doan, te nőszemély! - hangja ezúttal bosszús, a korábbi derűs kifejezés is eltűnik az arcáról. Fogalmam sincs róla, hogy amikor folytatja, három másodpercen belül az én arcomról is eltűnik a korábbi ingerültség és értetlenség, a helyét pedig lassan felváltja a döbbenet és meglepettség. - Japánba megyek.
- Mi?

~

- Ma este apám születésnapját ünnepeljük. Mi dolgod van ma? Rachel... Figyelsz? - Travis mellém lép, majd késlekedés nélkül nyúl az állam alá és fordítja maga felé az arcomat.
- Ne haragudj - nyögöm ki halkan, a pillantását keresve. Igyekszem felidézni pontosan miről is beszélt, mielőtt rákérdezett volna nálam.
- Apám születésnapi vacsorája. Mikor érsz haza? - Finoman rászorít az államra, én pedig nagyot nyelek, mert az érzés kellemetlen, s bár a kezei nem a nyakamra szorulnak, az egész hirtelen olyan fojtogatóvá válik. Ráharapok a nyelvemre, mielőtt rávágnám, hogy nem tudom pontosan, s igyekszem a gondolataimat a múlt helyett a jelenre koncentrálni. Különösképp arra, hogy összeszedjem fejben a mai programjaimat és tudjak felelni a kérdésre.
- Konzultációm lesz az egyik professzorral, de utána egész délután szabad vagyok. Mit vegyek apukádnak? - Halvány mosoly formálódik az ajkaim sarkában, kérdő pillantásommal pedig a barátom arcát fürkészem.
- Kivel mész vásárolni? - A hangleejtése könnyed, elengedi az állam, majd hátat fordít és a tükörhöz sétál, hogy megigazítsa magán az inget és zakót.
- Egyedül. - Behajtom az ölemben heverő magazint és magam mellé dobom a kanapéra. - Nagyon jól nézel ki, Trav - teszem hozzá, mikor felállok, s mögé sétálok, pillantásom végigfut a hátán, majd a tükörben az arcát figyelve állok meg mögötte. Odafordul hozzám, s hirtelen meglátom benne azt a férfit, aki pár hónapja olyan könnyedén levett a lábamról.
- Köszönöm. - Kínzóan lassan hajol közelebb, hogy csókot nyomhasson a számra. - Most pedig mennem kell. Tényleg egyedül vásárolj! Este találkozunk.
Csak akkor jut eszembe, hogy nem mondta meg mit kellene vennem ajándékba az apjának, amikor már rég becsukta maga után az ajtót. Én pedig még mindig ott állok az előszobában, a tükörrel szemben, az üres lakásban. Majd kitalálom egyedül. Mert megszoktam, hogy mindenki csak magamra hagy.

livin' in new york

Min Ye Na, Aida Jae-ah Na, Jordan H. Chwe, Felix S. Han and Nikolina Kwak imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rachel Han (née: Doan) Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
Rachel Han (née: Doan) E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
Rachel Han (née: Doan) 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Rachel Han (née: Doan) Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Rachel Han (née: Doan) 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
TémanyitásRe: Rachel Han (née: Doan)
Rachel Han (née: Doan) EmptyCsüt. Május 14 2020, 23:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Rachel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Vannak emberek akik gyerekkoruktól kezdve szinte napról napra, később évről évre változtatják, hogy mik szeretnének lenni, hogy mi érdekli őket igazán. A gyermeki nagyravágyás, vagy az, hogy olyan dolgot csinálhassunk amivel igazán beírhatjuk magunkat a sors nagykönyvébe sokunkból kiveszik, nagyon kevesen vannak, akik egészen a felnőtt korukig cipelik, majd meg is valósítják egész csöpp korukban megfogalmazódott álmaikat. A legtöbben csak kergetjük azokat, ahogyan úgy tűnik, hogy te is végül feladtál valamit, amit nagyon szerettél volna. Noha te nem kényszer hatására cselekedtél, legalábbis számomra ez tűnt ki a soraidból. Van benned egyfajta megfelelési vágy, bár te is tudod, hogy nem lehet mindenkinek tökéletesen megfelelni. Rachel Han (née: Doan) 2624752903  
A történet részed egyszerre volt különleges és megindító. Olyan volt számomra, tudod….biztosan ismered a Gyertyafény keringőt, amelyben folyamatosan minden ciklus végén feláll egy zenész és távozik a színpadról, míg a végén az egyedüli aki marad, végül eljátssza a maga kis taktusát, majd feláll és elfújja a gyertyát. Kicsit ez jutott eszembe arról, hogyan fogytak el mellőled a barátaid, hogy repültek a szélrózsa minden irányába, te pedig itt maradtál nélkülük. A barátokat, azokat akik igazán közel állnak a szívünkhöz, még ha időnként perlekedünk is velük, nagyon fájó elveszíteni. A legrosszabb amikor váratlanul, és szinte minden előzmény nélkül jelentik be, hogy többé nem lesznek részesei a mindennapjainknak. Aztán hiába van melletted valaki, aki a társad, mégsem érzed, hogy jobb lenne, hogy ne lennél magányos. Mert ha egy barát távozik, akkor magával visz belőlünk egy darabot és mindig hiányt hagy maga után.

Érdekes történeted volt, és rengeteg kérdést hagytál magad mögött, amelyek úgy hiszem a játéktéri kifejtésre várnak. Kellemes és olvasmányos a stílusod. Rachel Han (née: Doan) 757797015  Nem is szaporítom tovább a szót, kérlek ess túl a kötelezőkön. Színt admin ad majd neked.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Rachel Han (née: Doan)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raphael Doan
» big mistake ~ Ye Na & Rachel
» where are you ~ Nina & Rachel
» lie to me ~ Felix & Rachel
» up all night ~ Raphael & Rachel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: